Witam wszystkich użytkowników tego forum

16.11.22
Jutro w nocy z 18 na 18 .11 będą prowadzone prace konserwacyjne na hostingu - forum może nie działać lub działac z przerwami.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Przyszedł chyba czas, aby przywrócić pełną funkcjonalność forum, w końcu istnieje ono po to, aby każdy mógł prezentować, czy konfrontować swoje poglądy. Jak jest na Ukrainie, każdy kto ma oczy, to widzi. Przywracam wszystkie tematy wojenno - ukraińskie , czy rosyjskie. Nie jest ważne kto z dyskutantów po której stronie będzie stał, jest ważne, aby prezentował jak najbardziej prawdziwe informacje. Dlatego proszę: absolutnie nie kopiować mediów, ani polskich "ekspertów", to można sobie czytać i oglądać poza forum, szkoda miejsca i czasu. W miarę możliwości będziemy się starali prostować i wyjaśniać znaczenie zdarzeń i ich okoliczności.
Poglądy absolutnie nie są powodem do blokowania, czy banowania kogokolwiek, ale proszę je wyrażać w kulturalny sposób. Proszę też sprawdzać cytowane materiały i filmy, aby nie zawierały nieregulaminowych treści.
Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Flash Mob

baba
x 130

Flash Mob

Nieprzeczytany post autor: baba » czwartek 18 gru 2014, 08:41

Serdecznie zapraszam na corocznego Sylwestra Warszawskiego Frontu Abstrakcyjnego. Odbędzie się 17.01.2015.
Będziemy świętować z okazji nadejścia roku 2016 (ewentualne szarfy czy transparenty albo inne takie z datą mile widziane).

Ogólne zasady FM. Synchronizujemy sobie zegarki zgodnie z jednym, losowo przez organizatorów wybranym zegarem.
Określonego dnia o określonej porze udajemy się na miejsce spotkania.
Udajemy, że się nie znamy co jest proste bo się nie znamy.
O ustalonej godzinie wybiegamy z różnych kątów gdzie się ukrywaliśmy, wyciągamy odpowiednie, dotąd ukryte akcesoria i robimy "zadymę" - w tym przypadku wiwatujemy, trąbimy, rzucamy serpentyny itd z okazji nadejścia NR.
O ustalonej godzinie rozchodzimy się, akcje trwają kilka minut.

Przepadam osobiście za tymi akcjami i beż żadnych oporów dla tych kilku minut spędzam trzy godziny w podróży bo mi dają furę radości, którą w ciężkich chwilach mogę przywołać wspomnieniem. Mało mam realnych powodów do radości więc zbieram takie wspomnienia jak skarby, którymi naprawdę są. 8-)

Więcej info: https://www.facebook.com/events/1493899844179912/
0 xgerlen
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 27 sty 2020, 17:08
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Re: Flash Mob

Nieprzeczytany post autor: gerlen » poniedziałek 27 sty 2020, 17:09

super link
0 xODPOWIEDZ