Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Flash Mob

baba
x 129

Flash Mob

Nieprzeczytany post autor: baba » czwartek 18 gru 2014, 08:41

Serdecznie zapraszam na corocznego Sylwestra Warszawskiego Frontu Abstrakcyjnego. Odbędzie się 17.01.2015.
Będziemy świętować z okazji nadejścia roku 2016 (ewentualne szarfy czy transparenty albo inne takie z datą mile widziane).

Ogólne zasady FM. Synchronizujemy sobie zegarki zgodnie z jednym, losowo przez organizatorów wybranym zegarem.
Określonego dnia o określonej porze udajemy się na miejsce spotkania.
Udajemy, że się nie znamy co jest proste bo się nie znamy.
O ustalonej godzinie wybiegamy z różnych kątów gdzie się ukrywaliśmy, wyciągamy odpowiednie, dotąd ukryte akcesoria i robimy "zadymę" - w tym przypadku wiwatujemy, trąbimy, rzucamy serpentyny itd z okazji nadejścia NR.
O ustalonej godzinie rozchodzimy się, akcje trwają kilka minut.

Przepadam osobiście za tymi akcjami i beż żadnych oporów dla tych kilku minut spędzam trzy godziny w podróży bo mi dają furę radości, którą w ciężkich chwilach mogę przywołać wspomnieniem. Mało mam realnych powodów do radości więc zbieram takie wspomnienia jak skarby, którymi naprawdę są. 8-)

Więcej info: https://www.facebook.com/events/1493899844179912/
0 xgerlen
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 27 sty 2020, 17:08
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Re: Flash Mob

Nieprzeczytany post autor: gerlen » poniedziałek 27 sty 2020, 17:09

super link
0 xODPOWIEDZ