Drodzy forumowicze i goście!

25.11.2021
Wszystko wskazuje na to, że nasze forum działa już na nowym hostingu, tu nie powinniśmy już minutami oczekiwać na załadowanie się strony. Jest to nowoczesny hosting, gdzie zasoby są skalowalne, więc nie będzie blokad i zahamowań. Ponoć nie ma też limitów dla baz danych, więc możemy znów spokojnie wszystko pisać i wstawiać, ale kopiowanie poprzednich postów i blisko z góry nie będzie tolerowane, bo szkoda czasu czytających.
Będziemy jeszcze robić upgrade skryptu forum, więc jakieś przerwy będą, jeszcze nie wiem kiedy.
Życzę forumowiczom i gościom przyjemnego surfowania i odnalezienia tego, co was interesuje. No i zdrówka dla wszystkich!

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.

/blueray21

reklama

hunny

reklama

Nieprzeczytany post autor: hunny » sobota 05 paź 2019, 16:25

Witam. Mam swój sklep dentystyczny w Kielcach. Ostatnio jest niewielu klientów. jak poprawić tą sytuację?
0 x

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13601 razy

Re: reklama

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 05 paź 2019, 18:52

Cóż, to bardzo wąska specjalizacja. "Twoi" dentyści mają zapasy, albo znaleźli tańsze źródła zaopatrzenia. Nie wiem, czy w tej specjalizacji można mówić o sezonach, teoretycznie powinien się zacząć, bo jesteśmy już miesiąc po wakacjach.
Mam nadzieję, że już wpadłeś na pomysł sprzedawania przez Allegro, to kosztuje 5% marży.
Możliwość zamawiania "on line" i wysyłki towaru też często poprawiają obroty.
Zrobienie sklepu "on line" nie jest dziś skomplikowane, są gotowe szablony i darmowe programy, ale dane trzeba wprowadzić lub skądś zaimportować. Koszt domeny, czyli twojej internetowej nazwy to poniżej 50 zł rocznie, zależy od dostawcy, nie bierz za 0 (zero) zł, po potem roczne zapłacisz 3 razy tyle. Na Worpress, mają chyba gotowy sklep z szablonami, ale nie wiem ile u nich ten komplet kosztuje.
Piszę t po to, abyś się nie dał ewentualnie naciągnąć na poważne koszty jakiemuś "informatykowi".
Niestety trudno jest radzić, jeśli nie wiadomo, jak sobie radzisz z techniką komputerową i logistyką.
Ewentualne rozszerzanie asortymentu, to poważna inwestycja, jeśli cię na nią stać, ale wcale nie gwarantuje sukcesu, bo trzeba trafić w niszę handlową, bo w zakresie szeroko dostępnych towarów, giganci zawsze cię wyrolują, inwestycja się nie zwróci, zostaniesz z zapasami magazynowymi, które trudno będzie odsprzedać, nawet po cenie niższej od zakupu.
0 x

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

dodol

Nieprzeczytany post autor: dodol » piątek 21 lut 2020, 13:30

Cześć forumowicze !
0 x

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13601 razy

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 21 lut 2020, 14:31

Jeszcze jeden się uchował, temat zamykam.
Kolejny z reklam do usunięcia.
0 x

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Razorek

Re: być CZŁOWIEKIEM :))

Nieprzeczytany post autor: Razorek » środa 14 kwie 2021, 10:39

Jak chcesz się dowiedzieć ile wynosi emerytura po mężu to wejdź na stronę https://splatakredytow.pl/emerytura-po- ... ie-nalezy/. Z tego co wiem
trzeba spełniać tam jakieś warunki np. gdy osoba, która chcę otrzymać emeryture wychowuję dziecko poniżej 16 roku życia itd. Wejdź poczytaj tam masz konkretne informację
na ten temat.

Witam na forum ,przeniosłam post ponieważ jest to reklama .Proponuję przeczytać regulamin forum .
chanell
0 x

Awatar użytkownika
grzegorzadam
x 102
x 611
Podziękował: 29348 razy
Otrzymał podziękowanie: 18601 razy

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 15 kwie 2021, 16:28

Romura pisze:
czwartek 15 kwie 2021, 14:25
CBD Susz z Warszawy Stosuję kilka razy w tygodniu, polecam.
0 x

czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Filthyma
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

dlaczego stroimy choinkę na święta

Nieprzeczytany post autor: Filthyma » wtorek 20 lip 2021, 02:33

Witam, jeśli kiedyś się zastanawialiście skąd jest i dlaczego to robimy to znaczy dlaczego stroimy choinkę na świętato tu macie w fajnym i zrozumiałym stylu opisane. Polecam sobie to przeczytać i przekazać swoim dzieciom.
0 x

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
x 1275
x 354
Podziękował: 12762 razy
Otrzymał podziękowanie: 13057 razy

Re: dlaczego stroimy choinkę na święta

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 20 lip 2021, 11:42

Witam ,my się nie zastanawiamy .Na tym forum mamy wiedzę na ten temat a to jest zwykła reklama strony . Takie reklamy są u nas zabronione .
Dostajesz ostrzeżenie .Jeszcze jedna taka próba i dostaniesz bana na dwa tygodnie .
0 x

Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Zablokowany