Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Syntezator movy: Ivona2 - polecam

Awatar użytkownika
Enigma
Posty: 116
Rejestracja: czwartek 03 sty 2013, 19:50
x 3
x 20
Podziękował: 38 razy
Otrzymał podziękowanie: 176 razy

Syntezator movy: Ivona2 - polecam

Nieprzeczytany post autor: Enigma » niedziela 27 gru 2015, 19:24

Jak w temacie chciałabym polecić fajny program Ivona2 do 'odsłuchiwania' postów :mrgreen:
Technika gna do przodu i 'oglądanie' neta na kilku nośnikach, np tablecie, telefonie, laptopie jednocześnie już chyba tak nie dziwi. Osobiście korzystam z opcji tablet-laptop, gdzie na tablecie odpalam film, lub forum, a na laptopie pracuje lub piszę. Fajną opcją jest uruchomienie syntezatora mowy (jak np Ivona) który posiada opcje tzw 'mini-reader' przewidzianej (nie do zapisu tekstu na dźwięk) lecz tylko do jego odczytania. Tym sposobem można jednocześnie 'słuchać' postów z fora, oraz coś tam sobie grzebać w innym programie. Nie jest to odczyt idealny i dźwięk brzmi nieco drętwo, ale jak na dzisiejsze zapotrzebowanie, wystarczający. Strona którą podałam zawiera wersje testową, ale jeśli się komuś spodoba, to gdzieś w chomikowych zasobach była na 255 dni z kilkoma głosami do wyboru.
0 xODPOWIEDZ