Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Ankieta

MarcinP12
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 21 maja 2015, 13:16

Ankieta

Nieprzeczytany post autor: MarcinP12 » czwartek 04 cze 2015, 17:59

Cześć,

jestem studentem kulturoznawstwa i muszę zrobić badania na zajęcia. Wraz z moją grupą wybraliśmy temat szeroko rozumianych teorii spiskowych, bo jako jedyny brzmiał ciekawie (nudne zajęcia). Gdyby szanowni użytkownicy forum chcieli wypełnić krótką ankietę, to byłbym bardzo wdzięczny :) (jest ona bardzo ogólna i całkowicie anonimowa).

https://www.1ka.si/a/57535 - ankietka

Jeśli link wydaje się komuś podejrzany, to wyjaśniam, że jest to jedyne zgrabne darmowe urządzenie do robienia ankiet i hostuje je słoweńska strona, stąd taka końcówka.
Pełen profesjonalizm z naszej strony, wiem.

Pozdrawiam i z góry dzięki :)

(jeśli komuś ankieta wydaje się pretensjonalna, prymitywna lub tendencyjna to dajcie znać, bo nie było to naszym celem)
0 xAwatar użytkownika
abcd
Posty: 5644
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 241
Podziękował: 30548 razy
Otrzymał podziękowanie: 9088 razy

Re: Ankieta

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 04 cze 2015, 19:07

Wypełniłem Ci tę ankietę ale jak na ankietę przystało, jest bardzo ogólnikowa i schematycznie traktować będziecie tych, którzy je wypełnią.
Ankiety tak samo jak dane uśrednione są zakłamaniem rzeczywistości, co skrzętnie niektórzy wykorzystują. ;)
Powodzenia w manipulowaniu, "studencie". :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

ODPOWIEDZ