Witam wszystkich użytkowników tego forum

16.11.22
Jutro w nocy z 18 na 18 .11 będą prowadzone prace konserwacyjne na hostingu - forum może nie działać lub działac z przerwami.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Przyszedł chyba czas, aby przywrócić pełną funkcjonalność forum, w końcu istnieje ono po to, aby każdy mógł prezentować, czy konfrontować swoje poglądy. Jak jest na Ukrainie, każdy kto ma oczy, to widzi. Przywracam wszystkie tematy wojenno - ukraińskie , czy rosyjskie. Nie jest ważne kto z dyskutantów po której stronie będzie stał, jest ważne, aby prezentował jak najbardziej prawdziwe informacje. Dlatego proszę: absolutnie nie kopiować mediów, ani polskich "ekspertów", to można sobie czytać i oglądać poza forum, szkoda miejsca i czasu. W miarę możliwości będziemy się starali prostować i wyjaśniać znaczenie zdarzeń i ich okoliczności.
Poglądy absolutnie nie są powodem do blokowania, czy banowania kogokolwiek, ale proszę je wyrażać w kulturalny sposób. Proszę też sprawdzać cytowane materiały i filmy, aby nie zawierały nieregulaminowych treści.
Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Jak wydrukować cały wątek/temat?

Awatar użytkownika
LukasBOB13
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 24 mar 2020, 21:28
Podziękował: 99 razy
Otrzymał podziękowanie: 5 razy

Jak wydrukować cały wątek/temat?

Nieprzeczytany post autor: LukasBOB13 » czwartek 12 maja 2022, 09:10

witam,
może ktoś będzie wiedział jak wydrukować (zapisać w Pdf)… cały temat - przykładowo o boraksie ?

taki temat ma kilkanaście odpowiedzi na 1 podstronie z 30, gdy daje drukuj (zapisz w pdf ) to wydrukuje jedynie odpowiedzi z pierwszej podstrony z 30… a to już ma przykładowo 32 kartki z drukarki, a ja chciałbym druknac jednorazowo cały temat/wątek ??

chciałbym sobie czytać z wersji papierowej wprowadzać swoje notatki obok, dla mnie tak jest wygodniej bo jestem „starej daty” 😉
0 xAwatar użytkownika
LukasBOB13
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 24 mar 2020, 21:28
Podziękował: 99 razy
Otrzymał podziękowanie: 5 razy

Re: Jak wydrukować cały wątek/temat?

Nieprzeczytany post autor: LukasBOB13 » czwartek 12 maja 2022, 10:27

coś tam poczytałem i podobno znalazłem sposób… gdyby można w danym temacie wyświetlić wszystkie odpowiedzi na jednej stronie wtedy łatwo uda się bardzo prosto wydrukować jednorazowo cały temat ;) czy tutaj na forum można dodać taka opcje? wyświetlanie wszystkich odpowiedzi na jednej stronie ?
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7307
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1337
x 375
Podziękował: 13441 razy
Otrzymał podziękowanie: 13492 razy

Re: Jak wydrukować cały wątek/temat?

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 29 maja 2022, 00:01

Niestety nie ma takiej opcji . Jeden temat może mieć czasem kilka stron .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

ODPOWIEDZ