Witam wszystkich użytkowników tego forum

Niestety nie mam pozytywnych informacji, od czasu rozpoczęcia walk na Ukrainie, to forum generuje olbrzymi strumień negatywnej energii. Powszechne kosmiczne prawo przyciągania / karma mówi: co siejesz – to zbierasz.
Nie mogę nie reagować, będąc tego świadomym.
Nie życzę sobie, ani swoim rodakom, aby te enegie spadły na nas w jakiejkolwiek formie, indywidualnej, grupowej, narodowej, czy globalnej.

Dlatego pozamykam tematy związane z Ukrainą, właściwie ze zmaganiami na jej terenie, na miesiąc i proszę nie zakładać nowych tematów, ani nie wstawiać takich postów w inne tematy, gdyż będą usuwane, a ich posterzy – blokowani. Dotyczy to także wszystkich osób „funkcyjnych” na tym forum.

Myślałem nawet o wyłączeniu forum na miesiąc, ale byłby to jednak „strzał w swoją stopę”, bo mamy dobrze ponad tysiąc innych interesujących wątków.

Krótkie uzasadnienie. Pisałem wielokrotnie, że nic nie jest takim na ziemi takim, jakim wydaje się być. Nie można osądzać czegokolwiek tylko za pomocą rozumu, bo rozum nie rozróżnia prawdy od kłamstwa, jeśli nie ma dowodów własnych (na własnie oczy) w danej sytuacji, to polega na opiniach innych ludzi, a ci, nawet jeśli udają „niezależnych”, to też podlegają tej samej zasadzie dotyczącej rozumu. Prawdę od kłamstwa można rozróżnić tylko na podstawie energii, jakie za daną sytuacją się kryją, Stąd ludzie pracujący z energiami na co dzień, to „wiedzą” lub „widzą”. Ale też są tacy, co nie wiedzą skąd wizja pochodzi, to kwestia techniczna.
Brakuje nam ś.p. @Kiary, która miała szybkie „wglądy” w świat energii. Jednak sami też możemy tak mieć, bo „wyposażono” wszystkich nas w intuicję i sumienie. Reszta to kwestia dość długiego treningu / pracy. Wszechświat odpowiada na wszelkie zapytania, tylko na swój sposób i w swoim czasie. W każdym razie trzeba budzić w sobie intuicję i nauczyć się jej słuchać, bo jest to nasze połączenie ze światem duchowym / energetycznym, a bez tego połączenia nie posuniemy się dalej w ewolucji do „złotego wieku”. A po drodze do niego czeka nas jeszcze duża ilość „wstrząsów”, Ukraina jest jednym z nich, następne mogą być dla nas o wiele trudniejsze, zwłaszcza dla tych, którzy nie skorzystają z okazji do „przebudzenia się”.

Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia, bo będzie wam bardzo potrzebne.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Jak wydrukować cały wątek/temat?

Awatar użytkownika
LukasBOB13
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 24 mar 2020, 21:28
Podziękował: 99 razy
Otrzymał podziękowanie: 5 razy

Jak wydrukować cały wątek/temat?

Nieprzeczytany post autor: LukasBOB13 » czwartek 12 maja 2022, 09:10

witam,
może ktoś będzie wiedział jak wydrukować (zapisać w Pdf)… cały temat - przykładowo o boraksie ?

taki temat ma kilkanaście odpowiedzi na 1 podstronie z 30, gdy daje drukuj (zapisz w pdf ) to wydrukuje jedynie odpowiedzi z pierwszej podstrony z 30… a to już ma przykładowo 32 kartki z drukarki, a ja chciałbym druknac jednorazowo cały temat/wątek ??

chciałbym sobie czytać z wersji papierowej wprowadzać swoje notatki obok, dla mnie tak jest wygodniej bo jestem „starej daty” 😉
0 xAwatar użytkownika
LukasBOB13
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 24 mar 2020, 21:28
Podziękował: 99 razy
Otrzymał podziękowanie: 5 razy

Re: Jak wydrukować cały wątek/temat?

Nieprzeczytany post autor: LukasBOB13 » czwartek 12 maja 2022, 10:27

coś tam poczytałem i podobno znalazłem sposób… gdyby można w danym temacie wyświetlić wszystkie odpowiedzi na jednej stronie wtedy łatwo uda się bardzo prosto wydrukować jednorazowo cały temat ;) czy tutaj na forum można dodać taka opcje? wyświetlanie wszystkich odpowiedzi na jednej stronie ?
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7264
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1333
x 372
Podziękował: 13419 razy
Otrzymał podziękowanie: 13584 razy

Re: Jak wydrukować cały wątek/temat?

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 29 maja 2022, 00:01

Niestety nie ma takiej opcji . Jeden temat może mieć czasem kilka stron .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

ODPOWIEDZ