Strona 1 z 1

PRĘGIERZ - bany, ostrzeżenia, kary

: sobota 05 sty 2013, 18:09
autor: Dariusz
Tu zamieszczamy wszelkie upomnienia, ostrzeżenia i kary dla niezdyscyplinowanych.

Re: PRĘGIERZ - bany, ostrzeżenia, kary

: wtorek 27 maja 2014, 23:18
autor: janusz
Forumowiczu Chlebo !
Pomimo ostrzeżenia ponownie naruszył Pan poniższy punkt regulaminu.
11. Zakaz zamieszczania materiałów i treści zawierających słowa powszechnie uznane za niecenzuralne
(art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999 r.).

W drugą stronę gdy wyobrażam sobie stadko owieczek liżące mojego falusa albo wykonujące moje rozkazy z wyczuwalną energią podniecenia w dolnych partiach ciała nie pozostawia mnie bez twardych dowodów na naturę stadną.
... też zauważyłem u siebie większe podniecenie przy wyżej postawionej albo ładniejszej pani czy po prostu za pieniądze.''
W innym słowach kobiety ssące mojego stojącego członka/penisa/kutasa spełniające mą wolę, seksualnie nas podniecało.

Notoryczne powtarzanie powyższegoszego tekstu świadczy o kompletnym nieliczeniu się także z opinią administratorów.
Pana postępowanie jak widać poniżej nadal nie ulega poprawie.
Nadal uważacie że mój wpis jest obsceniczny? Ja mam nadzieje że ludzie w wieku 12 lat będą mieli prawo bez bycia naganianym i straszonym przez tych mających ich w ręku karmicieli, uzywać absolutnie pozytywnego słowa fallus jak i ssanie pocieranie się o penisa cipkę... seks w trójkącie.. i inne rzeczy i nie będzie to tabu a wolność.

Żadnych przeprosin i przywrócenia pańskich wpisów nie będzie, a wręcz przeciwnie
- Posty z dnia 27 maja 2014, o godz 17:41 oraz z 27 maja 2014, o godz 18:15 zostaną oczywiście usunięte za ukrytą w nich celowość powtarzania ulubionych przez pana wulgaryzmów. Nie zgadzam się też z obrażaniem przez pana innych forumowiczów nie godzących się z pańskim wyrażaniem myśli. Grożenie egzekucją, brakiem miłosierdzia i czerpaniem przyjemności z kar jakie to nam pan wymierzy są typową powtórką z ''rozrywki'' jaką stosują tutaj tzw. ''rozrabiacze''. Dlatego.....

Według regulaminu otrzymuje Pan bana 31 dniowego, w celu przemyślenia i zastanowienia się nad tym jak należy pisać bez wulgaryzmów słownych i ignorancji zaleceń administratora.
Administrator Janusz

Re: PRĘGIERZ - bany, ostrzeżenia, kary

: wtorek 27 maja 2014, 23:47
autor: chanell
Popieram cię Janusz ,własnie miałam dać bana ulserowi Chlebo ,żeby trochę ochłonął.Wiecie co ? kojarzy mi się ktos ze starego forum ,kto tak się zachowywał ,ale nie będe wskazywac palcem kto :evil:

Re: PRĘGIERZ - bany, ostrzeżenia, kary

: wtorek 09 gru 2014, 21:05
autor: janusz
Szanowni forumowicze, piszmy na temat i nie twórzmy tutaj ponownie konfliktów, które rozpoczęły się w odległej przeszłości i to na innym forum czy forach. Nie przenośmy stamtąd nieprzyjemnych sytuacji i osobistych urazów.
Jako administratorzy tego forum, staramy się, aby relacje interpersonalne były utrzymane u nas na poziomie osiągania wspólnego zrozumienia. Każdy ma prawo bronić swoich racji, ale niech robi to w sposób kulturalny, wszak jesteśmy przecież dorosłymi ludźmi. Do osobistych ataków, osądów, ocen, ingerowania w życie prywatne tzw.''przeciwników'', oraz umieszczania ich danych personalnych nie dopuszcza nasz regulamin, do którego przeczytania osobiście jeszcze raz zapraszam. Posty kontynuujące w/w działania będą usuwane.

Re: PRĘGIERZ - bany, ostrzeżenia, kary

: środa 17 gru 2014, 00:16
autor: janusz
Forumowiczko Fair Lady

Według Regulaminu Niezależnego Forum - Cheops
13. Osoby działające w jakikolwiek sposób na niekorzyść forum zostaną ukarane dowolnym ze środków
będących w dyspozycji administratora lub moderatora, według jego uznania.

A także wobec naruszenia poniższego zakazu.
6. Zakaz zamieszczania materiałów i treści zawierających oszczerstwa, pomówienia, zarzuty wobec innej
osoby ( w tym wypadku wobec administracji) – informacji niepotwierdzonych przez Sąd (art. 23 KC).

Administracja karze Panią za łamanie powyższych punktów regulaminu banem 14 dniowym w celu przemyślenia swojego postępowania.
Administrator Janusz.

Re: PRĘGIERZ - bany, ostrzeżenia, kary

: piątek 15 maja 2015, 23:57
autor: janusz
Szanowna Pani Fair Lady

Pomimo udzielenia już wcześniej ostrzeżenia, nadal nie wyciągnęła pani wniosków ze swego postępowania.
Ponownie naruszyła pani Regulamin Niezależnego Forum - Cheops czyli poniższy zakaz.


pkt 6. Zakaz zamieszczania materiałów i treści zawierających oszczerstwa, pomówienia, zarzuty wobec innej
osoby ( w tym wypadku wobec kol.bluraya 21. ) – informacji niepotwierdzonych przez Sąd (art. 23 KC).

W temacie ''Zmiana właściciela serwera'' umieściła pani kłamliwe pomówienia dotyczące jakoby "prywatnej działalności i zarobkowaniu na naszym forum" w/w kolegi.

http://cheops4.org.pl/viewtopic.php?f=38 ... =50#p37313

http://cheops4.org.pl/viewtopic.php?f=38 ... =50#p37316

http://cheops4.org.pl/viewtopic.php?f=38 ... =75#p38071

Dlatego Administracja, aby ukrócić takie powtarzające się z Pani strony pomówienia, oraz ponowne łamanie punktu regulaminu karze Panią banem 14 dniowym.
Administrator Janusz.

Re: PRĘGIERZ - bany, ostrzeżenia, kary

: niedziela 04 gru 2016, 19:05
autor: blueray21
Z przykrością informuję, że dziś opuścił na stałe nasze forum @Kamil Sługa Jezusa.
Powodem jest agresywne "nawracanie" na "jedyną słuszną" religię oraz intensywny trolling na rzecz pośredników boga wspomnianej religii, czyli KRK.
Nie mamy nic przeciwko indywidualnym poglądom żadnego z uczestników tego forum, jakie by one nie były. Każdy może je prezentować tutaj, bronić ich, dyskutować, w ramach regulaminu.
Jednak forum nie było i nie może być tubą propagandową żadnej religii, żadnej religijnej organizacji, ani żadnej partii politycznej. I nie będzie, albo nie będzie już tym forum, czy nawet nie będzie tego forum.

Re: *Osobista Moc Człowieka*

: sobota 28 kwie 2018, 08:44
autor: pawelz
soma pisze:
sobota 28 kwie 2018, 00:15

A jezeli pomyslalbys, ze dla Ciebie dobre jest zabijanie, to znaczy to tylko tyle, ze podpial sie pod Ciebie jakis pasozyt i mowi: zabij, zabijanie jest dla ciebie dobre. A Ty zrobisz z tego wlasna mysl: zabijanie jest dla mnie dobre.
Różnica między Tobą a mną jest taka że ja wierzę w istnienie demonów a Ty tzw. pasożytów. Nie chcę za bardzo z wami polemizować. Widzę że na tym forum bardzo zieję się nienawiścią i krytykuje kościół katolicki a wierzy w różnego rodzaju przesłania od jakichś dobrych istot. Piekło istnieje. Obok miłosierdzia Bożego jest jeszcze sprawiedliwość Boża. Nie będę was na siłę namawiał do wiary w Boga ani do kościoła katolickiego. Mam tylko pytanie. Czy te wszystkie nauki które serwuje wam to forum sprawiają że jesteście naprawdę szczęśliwymi ludźmi i czujecie pokój w głębi serca bo mi kościół katolicki i jego nauczania dają coraz większe szczęście i pokój. Moim zdaniem jeśli ktoś uważa że wszystko może i że sam decyduje o tym co dobre a co złe i piekła nie ma to chyba szuka usprawiedliwienia dla swoich grzechów i słabości. Każdy człowiek ma sumienie i jeśli nie jest zagłuszone w głębi serca każdy człowiek powinien czuć co jest dobre a co złe.

Panie Pawelz, pańskie wierzenia są waści prywatną sprawą i nic nam do tego, ale nawracanie w stylu św. Wojciecha jest nam na forum nie potrzebne. Prosiłem już kilka razy, aby tego u nas nie praktykować. Dalsze posty oraz tematy dotyczące namawiania i przekonywania do ''jednej, jedynej prawdy'' będą po prostu usuwane.
ADM. Janusz.

Re: *Osobista Moc Człowieka*

: wtorek 01 maja 2018, 20:02
autor: Fair Lady
Czy te wszystkie nauki które serwuje wam to forum sprawiają że jesteście naprawdę szczęśliwymi ludźmi i czujecie pokój w głębi serca bo mi kościół katolicki i jego nauczania dają coraz większe szczęście i pokój.
Tylko glupiec, albo napuszony bufon nie rozpozna, ze ma do czynienia z osoba wolajaca o pomoc.

P.S. Prosze sw. Wojciecha nie mieszac do swoich urojen.

Pieklo jest prawda.

Oczywiście za obraźliwy ton pani ''nie fer'' ten post jest przeznaczony do śmietnika...i to niebawem nastąpi. Gdy nie orientujemy się o co chodzi, to nie róbmy z siebie miłosiernej samarytanki.
Pan Pawelz nie był i nie jest tutaj proszony, ma wolny wybór na innych odpowiadających jego zainteresowaniom
forach. Podobnie jak pani chce nawracać na swoją modłę, a tego na naszym forum nie tolerujemy.
ADM. Janusz.

Re: *Osobista Moc Człowieka*

: wtorek 01 maja 2018, 22:46
autor: chanell
Fair Lady pisze:
Tylko glupiec, albo napuszony bufon nie rozpozna, ze ma do czynienia z osoba wolajaca o pomoc.
uuuuuuu ......regulamin forum się kłania !

Osoba ta ( pawelz) nie chce pomocy ,korzysta tylko z pomocy KK

Re: *Osobista Moc Człowieka*

: wtorek 01 maja 2018, 23:38
autor: blueray21
Szacowna NIE Fair Lady. Przesadziłaś i to mocno, wobec czego za osobiste odniesienie i użycie obraźliwych zwrotów wobec @janusza otrzymujesz bana, czyli przymusową przerwę od wpisów na tym forum przez najbliższy miesiąc.
Jeśli sytuacja kiedykolwiek się powtórzy, wobec kogokolwiek - ban będzie "dożywotni".

Jeśli ktoś "woła o pomoc", to normalnie najpierw pomocy udzielamy, a potem napominamy tych, którzy pomocy nie udzielili, choć taki przypadek nie ma tutaj miejsca, bo ta osoba pomocy nie przyjmuje, nie chce, więc jedyny sposób dotarcia doń, to stawianie przed tzw. ścianą faktów, którą @janusz przywołał. A Ty nie miałaś zamiaru pomocy udzielać, tylko uwidocznić swoje animozje, bo "pogłaskanie po główce" robi więcej złego niż dobrego dla zainteresowanego.

A "nawracanie" nie może mieć miejsca na tym forum, na żadną religię, czy inny ruch wyznaniowy. Jest to wyraźnie określone w Regulaminie forum.

Te "administracyjne" wpisy przeniesiemy potem do "Pręgierza", gdy wszyscy w tym temacie się z nimi zapoznają.

Re: *Osobista Moc Człowieka*

: środa 02 maja 2018, 00:28
autor: soma
Chyba warto tez zdac sobie sprawe z tego, ze ludzie opowiadajacy o swoich problemach nie chca pomocy. Jedyne czego chca to potwierdzenie swojej roli jako ofiara.
Chyba kazdy ma takie doswiadczenie jak chetnie ludzie opowiadaja o swoich chorobach, dolegliwosciach. Gdy jednak zaproponuje im sie cos konkretnego, da rade, to zwykle zwyczajnie ignoruja ja, staja sie niemalze wrodzy. Tak niestety dzialaja wzorce ofiary. Ofiara nie odda swojego cierpienia, chce jedynie potwierdzenia swojej roli.

Re: PRĘGIERZ - bany, ostrzeżenia, kary

: czwartek 21 cze 2018, 15:47
autor: janusz
herbusmoła pisze...
Dlaczego u was na Ziemi tylko racje mają ludzie którym się kłaniacie :?: :!: :lol:
Oczywiście Moderatorze "Janusz" mam spadać bo ty zarabiasz na swoich wypowiedziach :lol: - a więc spadam - "Moderatorze" nie zapomnij mnie zablokowa :!: :twisted:
viewtopic.php?f=15&t=2419

W związku z powyższem, forumowiczu herbusmoła, pańska prośba o zablokowanie zostaje spełniona.
ADM Janusz