Drodzy forumowicze i goście!

Prezentujemy wam forum po poważnej naprawie i aktualizacji, większość rozszerzeń jest włączona i u mnie działa.
Wszystkie błędy i uwagi proszę zgłaszać w dziale technicznym.
Na razie nie będzie działało wyszukiwanie, jeśli po ok 2 dniach eksploatacji nie wystąpią zasadnicze błędy, to zrobimy indeksację baz danych.

Po wejściu na forum proszę najpierw usunąć ciasteczka witryny _ to bardzo ważne! Inaczej forum może nie działać u was prawidłowo!
To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem forum, bo jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.

/blueray21

PRĘGIERZ - bany, ostrzeżenia, kary

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
x 6
Podziękował: 5089 razy
Otrzymał podziękowanie: 1562 razy

PRĘGIERZ - bany, ostrzeżenia, kary

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » sobota 05 sty 2013, 18:09

Tu zamieszczamy wszelkie upomnienia, ostrzeżenia i kary dla niezdyscyplinowanych.
0 x

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
x 20
x 298
Podziękował: 14278 razy
Otrzymał podziękowanie: 12344 razy

Re: PRĘGIERZ - bany, ostrzeżenia, kary

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 27 maja 2014, 23:18

Forumowiczu Chlebo !
Pomimo ostrzeżenia ponownie naruszył Pan poniższy punkt regulaminu.
11. Zakaz zamieszczania materiałów i treści zawierających słowa powszechnie uznane za niecenzuralne
(art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999 r.).

W drugą stronę gdy wyobrażam sobie stadko owieczek liżące mojego falusa albo wykonujące moje rozkazy z wyczuwalną energią podniecenia w dolnych partiach ciała nie pozostawia mnie bez twardych dowodów na naturę stadną.
... też zauważyłem u siebie większe podniecenie przy wyżej postawionej albo ładniejszej pani czy po prostu za pieniądze.''
W innym słowach kobiety ssące mojego stojącego członka/penisa/kutasa spełniające mą wolę, seksualnie nas podniecało.

Notoryczne powtarzanie powyższegoszego tekstu świadczy o kompletnym nieliczeniu się także z opinią administratorów.
Pana postępowanie jak widać poniżej nadal nie ulega poprawie.
Nadal uważacie że mój wpis jest obsceniczny? Ja mam nadzieje że ludzie w wieku 12 lat będą mieli prawo bez bycia naganianym i straszonym przez tych mających ich w ręku karmicieli, uzywać absolutnie pozytywnego słowa fallus jak i ssanie pocieranie się o penisa cipkę... seks w trójkącie.. i inne rzeczy i nie będzie to tabu a wolność.

Żadnych przeprosin i przywrócenia pańskich wpisów nie będzie, a wręcz przeciwnie
- Posty z dnia 27 maja 2014, o godz 17:41 oraz z 27 maja 2014, o godz 18:15 zostaną oczywiście usunięte za ukrytą w nich celowość powtarzania ulubionych przez pana wulgaryzmów. Nie zgadzam się też z obrażaniem przez pana innych forumowiczów nie godzących się z pańskim wyrażaniem myśli. Grożenie egzekucją, brakiem miłosierdzia i czerpaniem przyjemności z kar jakie to nam pan wymierzy są typową powtórką z ''rozrywki'' jaką stosują tutaj tzw. ''rozrabiacze''. Dlatego.....

Według regulaminu otrzymuje Pan bana 31 dniowego, w celu przemyślenia i zastanowienia się nad tym jak należy pisać bez wulgaryzmów słownych i ignorancji zaleceń administratora.
Administrator Janusz
0 x

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
x 395
x 134
Podziękował: 6291 razy
Otrzymał podziękowanie: 6763 razy

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 27 maja 2014, 23:47

Popieram cię Janusz ,własnie miałam dać bana ulserowi Chlebo ,żeby trochę ochłonął.Wiecie co ? kojarzy mi się ktos ze starego forum ,kto tak się zachowywał ,ale nie będe wskazywac palcem kto :evil:
0 x

Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
x 20
x 298

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 09 gru 2014, 21:05

Szanowni forumowicze, piszmy na temat i nie twórzmy tutaj ponownie konfliktów, które rozpoczęły się w odległej przeszłości i to na innym forum czy forach. Nie przenośmy stamtąd nieprzyjemnych sytuacji i osobistych urazów.
Jako administratorzy tego forum, staramy się, aby relacje interpersonalne były utrzymane u nas na poziomie osiągania wspólnego zrozumienia. Każdy ma prawo bronić swoich racji, ale niech robi to w sposób kulturalny, wszak jesteśmy przecież dorosłymi ludźmi. Do osobistych ataków, osądów, ocen, ingerowania w życie prywatne tzw.''przeciwników'', oraz umieszczania ich danych personalnych nie dopuszcza nasz regulamin, do którego przeczytania osobiście jeszcze raz zapraszam. Posty kontynuujące w/w działania będą usuwane.
0 x

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
x 20
x 298

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 17 gru 2014, 00:16

Forumowiczko Fair Lady

Według Regulaminu Niezależnego Forum - Cheops
13. Osoby działające w jakikolwiek sposób na niekorzyść forum zostaną ukarane dowolnym ze środków
będących w dyspozycji administratora lub moderatora, według jego uznania.

A także wobec naruszenia poniższego zakazu.
6. Zakaz zamieszczania materiałów i treści zawierających oszczerstwa, pomówienia, zarzuty wobec innej
osoby ( w tym wypadku wobec administracji) – informacji niepotwierdzonych przez Sąd (art. 23 KC).

Administracja karze Panią za łamanie powyższych punktów regulaminu banem 14 dniowym w celu przemyślenia swojego postępowania.
Administrator Janusz.
0 x

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
x 20
x 298

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 15 maja 2015, 23:57

Szanowna Pani Fair Lady

Pomimo udzielenia już wcześniej ostrzeżenia, nadal nie wyciągnęła pani wniosków ze swego postępowania.
Ponownie naruszyła pani Regulamin Niezależnego Forum - Cheops czyli poniższy zakaz.

pkt 6. Zakaz zamieszczania materiałów i treści zawierających oszczerstwa, pomówienia, zarzuty wobec innej
osoby ( w tym wypadku wobec kol.bluraya 21. ) – informacji niepotwierdzonych przez Sąd (art. 23 KC).

W temacie ''Zmiana właściciela serwera'' umieściła pani kłamliwe pomówienia dotyczące jakoby "prywatnej działalności i zarobkowaniu na naszym forum" w/w kolegi.

http://cheops4.org.pl/viewtopic.php?f=38 ... =50#p37313

http://cheops4.org.pl/viewtopic.php?f=38 ... =50#p37316

http://cheops4.org.pl/viewtopic.php?f=38 ... =75#p38071

Dlatego Administracja, aby ukrócić takie powtarzające się z Pani strony pomówienia, oraz ponowne łamanie punktu regulaminu karze Panią banem 14 dniowym.
Administrator Janusz.
0 x

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
x 44
x 173
Podziękował: 451 razy
Otrzymał podziękowanie: 10286 razy

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 04 gru 2016, 19:05

Z przykrością informuję, że dziś opuścił na stałe nasze forum @Kamil Sługa Jezusa.
Powodem jest agresywne "nawracanie" na "jedyną słuszną" religię oraz intensywny trolling na rzecz pośredników boga wspomnianej religii, czyli KRK.
Nie mamy nic przeciwko indywidualnym poglądom żadnego z uczestników tego forum, jakie by one nie były. Każdy może je prezentować tutaj, bronić ich, dyskutować, w ramach regulaminu.
Jednak forum nie było i nie może być tubą propagandową żadnej religii, żadnej religijnej organizacji, ani żadnej partii politycznej. I nie będzie, albo nie będzie już tym forum, czy nawet nie będzie tego forum.
1 x

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Zablokowany