Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Pytanie dotyczące rodowego siedliska według książek Anastazji.

NastiaZub
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 28 lis 2019, 16:04
x 1
Otrzymał podziękowanie: 7 razy

Pytanie dotyczące rodowego siedliska według książek Anastazji.

Nieprzeczytany post autor: NastiaZub » czwartek 28 lis 2019, 17:08

Dzień dobry.
Mam pytanie do każdego kto przeczytał książkę o Anastazji Władimira Megre. Próbuje znaleźć w internecie kogoś kto sam założył siedlisko rodowe i dopiero wtedy kiedy zadbał o odpowiednią przestrzeń wokół siebie założył rodzinę. Zyję w Warszawie i mam 22 lata. Wszystkie informacje dotyczą osób w wieku starszym niż ja do tego już mają partnera o podobnych poglądach. Mam przyjaciół i rodzinę ale ich nie interesuje książka. Oni nie mają ochoty ani jej czytać ani słuchać o niej. Dążą do powiększenia majątku, wciąż chodzą po sklepach, słuchają telewizji i to co w niej usłyszą jest dla nich prawdą absolutną. Nie chcę nikogo krytykować bo myślę, że każdy zasługuje na życie według własnych zasad. Dlatego chcę zapytać jak ma żyć ktoś taki jak ja? Nie mam partnera. Bardziej chodzi mi o to że nie mam nikogo w swoim otoczeniu kto zastanawiałby się nad sensem życia na Ziemi. Kiedy próbuję porozmawiać na tematy, które były poruszone w książce to jestem zbywana. Słyszę odpowiedzi typu "Jestem zbyt zmęczona żeby o tym myśleć." albo "Zostaw inteligentne tematy dla naukowców." albo "Jesteś naiwna.". Ja chce tylko poszerzyć przestrzeń miłości wokół siebie. Mieć swój hektar ziemi na którym posadzę drzewa i inne rośliny, mieć zwierzęta o które będę mogła się troszczyć. Wdając się w dyskusje z ludźmi wokół czuję że nieodpowiednio postępuję. Swoim życiem powinnam pokazać jak być szczęśliwym człowiekiem. Chcę działać i nie czekać aż znajdzie się przy mnie ktoś kto będzie myślał w podobny sposób. Tylko nie wiem jak mam to zrobić. Jak żyć kiedy ludzie wokół mówią że seks to tylko seks, że Bóg nie istnieje, że należy mieć dużo papierków żeby być kimś? Jak żyć takiej osobie jak ja kiedy obok nie ma ani jednej osoby która nie zgadza się z tym wszystkim i myśli podobnie do mnie?
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Pytanie dotyczące rodowego siedliska według książek Anastazji.

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 20 wrz 2022, 15:42

Prawdziwie wolni ludzie - "Pustelnia Anastazji"
15 wrz 2022

https://www.youtube.com/watch?v=D8ec7qWEfsw

Grzegorz Śleziak

SENSACYJNY FILM ,to musisz zobaczyc ,, tylko dla swiadomych WOLNYCH ludzi jezeli zyjesz w matrixie mozesz nie przezyc tego filmu , jak zyja ludzie w jakich warunkach bez zadnych SPA silowni i komfortu ,,i podziwiam naszego ziomala ARTURA , zyje jak RAMBO , sam w wiosce Bulgarskiej 30 km od TURCJI ... podziwiam go osobiscie za wytrwalosc za haryzme w pokonaniu takich dzikich warunkow , w samotnosci ,,
0 x



Zablokowany