Drodzy forumowicze i goście!

25.11.2021
Wszystko wskazuje na to, że nasze forum działa już na nowym hostingu, tu nie powinniśmy już minutami oczekiwać na załadowanie się strony. Jest to nowoczesny hosting, gdzie zasoby są skalowalne, więc nie będzie blokad i zahamowań. Ponoć nie ma też limitów dla baz danych, więc możemy znów spokojnie wszystko pisać i wstawiać, ale kopiowanie poprzednich postów i blisko z góry nie będzie tolerowane, bo szkoda czasu czytających.
Będziemy jeszcze robić upgrade skryptu forum, więc jakieś przerwy będą, jeszcze nie wiem kiedy.
Życzę forumowiczom i gościom przyjemnego surfowania i odnalezienia tego, co was interesuje. No i zdrówka dla wszystkich!

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

prelekcja Kapłana 718

Awatar użytkownika
Kapłan 718
Posty: 69
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 15:20
Podziękował: 56 razy
Otrzymał podziękowanie: 14 razy

prelekcja Kapłana 718

Nieprzeczytany post autor: Kapłan 718 » poniedziałek 07 sty 2013, 10:35

Witam wszystkich, starych i nowych forumowiczów,

Na najbliższej konferencji lub sympozjum Projektu Cheops - żadna przybliżona data nie jest znana - wygłoszę prelekcję pt: "Nie tylko chlebem człowiek żyje", będzie temu towarzyszyć prezentacja multimedialna, całość prelekcji będzie podsumowywać moją pracę dla Projektu Cheops w latach 2006-2012, opowiem o wszystkim od początku, także jak trafiłem na Projekt Cheops i jaką rolę 718 tutaj spełniło i o wszystkim co do tej pory udało mi się odczytać z przekazów zarówno p. Lucynki jak i p. Anny, mam mnóstwo niepublikowanego nigdy materiału.

To już potwierdzone więc ogłaszam publicznie, bądźcie czujni i patrzcie na nowości na stronie oficjalnej, bo tam będzie to ogłoszone dokładnie, konferencja lub sympozjum będzie miała miejsce w momencie gdy będzie więcej materiału do przekazania, jak odkrycia w Egipcie i tym podobne. Zapraszam wszystkich zainteresowanych już teraz :)

Kapłan 718
0 x


Kapłan 718, Analityk Liczbowy Projektu Cheops 2005-2013

ODPOWIEDZ