Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

NOWY PROJEKT, NOWA FUNDACJA

Awatar użytkownika
Kapłan 718
Posty: 67
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 15:20
Podziękował: 55 razy
Otrzymał podziękowanie: 13 razy

NOWY PROJEKT, NOWA FUNDACJA

Nieprzeczytany post autor: Kapłan 718 » piątek 01 lis 2013, 15:02

NOWOŚCI, 31 października 2013


UWAGA!
POWSTAŁA NOWA FUNDACJA O NAZWIE:
FUNDACJA WSPIERANIA BADAŃ NAD UJAWNIANIEM WIEDZY STROŻYTNEJ I WSPÓŁCZESNEJ „MĄDROŚĆ NARODÓW”

Zbiegi okoliczności bywają często bardzo ciekawe. W styczniu b.r. otrzymałem informacje od naszych przyjaciół z Egiptu, że trudno będzie uzyskać dla Fundacji „Dar Światowida” pozwolenia na kontynuację badań w Hawarze i w rejonie Trzech Piramid w Gizie, gdyż niektórzy ludzie w Egipcie „źle o was mówią”. Chodziło o to, że przed Ceremonią 11.11.11 w prasie egipskiej ukazywały się różne, zmanipulowane i nieprzychylne artykuły, związane z nami i samą Ceremonią... Padło pytanie: „Czy możecie coś zmienić”?

Nie dzieliłem się tą informacją z nikim, bo nie bardzo wiedziałem CO możemy zmienić.

Niedługo potem, pod koniec stycznia zadzwoniła do mnie Ania Dolińska z zaskakującą wiadomością:
- Andrzej, dzisiaj w czasie medytacji rozmawiałam z Samuelem i dowiedziałam się, że mamy zamknąć „Dar Światowida” i założyć nową fundację.
- Przecież była „z góry” prośba, aby nie zamykać „Daru Światowida” – odpowiedziałem ze zdziwieniem.
- Nie potrafię tego zinterpretować, ale tak miałam powiedziane...

Parę tygodni później, 12 lutego 2013 roku w Poznaniu odbyło się spotkanie i sesja z Anią, gdzie temat nowej fundacji został poruszony.

Oto niektóre, dotychczas niepublikowane fragmenty z sesji nr 29:

ANDRZEJ:
Witaj Samuelu, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy rozmawiać z tobą znowu, po tak długim czasie, bo bardzo wiele spraw się nawarstwiło. Co masz na myśli mówiąc o otworzeniu „nowej fundacji“?

SAMUEL:
Wyprzedzam wasze pytanie – Fundacja „Światłość Narodów“ niech zostanie stworzona (...). To jest przed wami, Andrzeju, dlatego została wam ta propozycja przez Anię wcześniej przedstawiona. Słucham.ANDRZEJ:

Rozumiem, że nazwa nowej fundacji to „Światło Narodów“? Tak sugerujesz?

SAMUEL:
Dokładnie - „Światłość Narodów“.

ANDRZEJ:
A jaka ma być jej funkcja? Co ma być w statucie?

SAMUEL:
Wiele celów zostanie przeniesionych do nowej fundacji. Jednak Andrzeju – ta fundacja ma pójść w świat, ma mieć wielkie kontakty z innymi organizacjami, fundacjami. Jest to wydobywanie tajemnej, ukrywanej wiedzy dla ludzi, dla świata. Będziecie kierowani przez nas, przez Istoty Duchowe, aby stworzyć lepszy świat i życie dla ludzi na Ziemi. (...).

ANDRZEJ:
Skąd się wziął u was pomysł stworzenia nowej fundacji?

SAMUEL:
Andrzeju – jak tu wszyscy jesteśmy razem – będziemy z wami szczerzy. Fundacja, związana z Projektem Cheops, już nie da rady w Egipcie. Przedstawię obrazowo – jesteście pięknym światłem, które działa, które świeci jako Fundacja. Idziecie z zamiarem odszukania wiedzy i przedstawienia jej światu. Jednak przez różne przeszkody ta kula światła została oklejona przez czarne plamy. Kulacie się, my pomagamy, wspieramy się wzajemnie – ale korzystniejszym działaniem będzie wyruszenie ponownie z nowym światłem, świeżym światłem – nową fundacją (...).

ANDRZEJ:
Kiedyś prosiłeś jednak, żeby Fundacji „Dar Światowida” broń Boże nie zamykać?

SAMUEL:
Andrzeju, to nie jest zamknięcie Fundacji, to jest przejście na wyższy stopień. Nie odbieraj, proszę, tego jako porażkę, bo jesteś w błędzie. Świat idzie do przodu, ludzie się budzą, podnoszą świadomość. Fundacja też musi zrobić duży krok do przodu i do góry. Andrzeju, nie zamykaj i nie przenoś do historii tego długoletniego dzieła. Ja i wszyscy, którzy się tutaj znajdują proszą ciebie i resztę zespołu właśnie o to. Zgadzacie się ze mną?

ANDRZEJ:
Rozumiem, że cele nowej fundacji powinny być podobne?

SAMUEL:
Fundacja musi się wybić. Dostaniecie silną ochronę Andrzeju ze świata, który jest – póki co – dla was niewidzialny. Żadne niskie, łakome energie nie będą miały do tej Fundacji dostępu. Uwierzcie, że my dobrze życzymy. Jest to fundacja, która jest w małym stopniu ziemska. Ta fundacja jest fundacją duchową. Światło jak kryształ będzie fundację przykrywać, będzie ją zasilać. Wszyscy, którzy zasiądą do pracy jako ludzie w tej fundacji będą pod szczególną ochroną. Ale musicie trzymać się wysokich energii, a nie tych bardzo przyziemnych.

ANDRZEJ:
Samuelu, co masz na myśli mówiąc „tajemna wiedza“? Bo rozumiem, że Fundacja „Światłość Narodów“ ma zajmować się odkrywaniem „wiedzy tajemnej“? Co to znaczy „tajemna wiedza“?

SAMUEL:
Wiedza, ukryta szyfrem. Wiedza, która zostanie wydobyta z ziemi. Wiedza, która znajduje się w dalekiej, silnej skrzyni, do której was w odpowiednim czasie skieruję. Wiedza, która będzie czytana w świętych słowach między wierszami
i tak dalej i tak dalej. To Andrzeju przed wami. Jeszcze na ten temat wiele razy będziemy rozmawiać, ponieważ spotkania nasze wspólne ustalam na co miesiąc, więc będziecie wszyscy w temacie. Słucham.

ANDRZEJ:
Dziękuję. Samuelu, czy ta informacja o otworzeniu nowej fundacji ma być już ujawniona, czy na razie jeszcze nie?

SAMUEL:
Oficjalnie zostanie ona ogłoszona, gdy nowa fundacja będzie już formalnie zatwierdzona. Jeszcze – póki co, Andrzeju – nie teraz. Ona wejdzie z wielką siłą i energią. Zaufajcie...

Niepublikowane fragmenty z sesji nr 31 z 4 czerwca 2013 roku:

PIOTR:


Drogi Samuelu, czy mamy rozumieć w związku z tym, że nowa fundacja, ma nowe cele i tylko nowe cele, czy też kontynuuje poprzednie cele „Daru Światowida“, czyli badania na terenie Egiptu? Czy mamy dalej zajmować się Egiptem i starać się o zezwolenia w rejonie Hawary i Gizy?

SAMUEL:
Zdania nie zmieniłem – ten cel jest priorytetem. Tam swojej misji jeszcze nie zakończyłem – zarówno ja, Rada Dziewięciu i wy, tutaj zgromadzeni. Jednak to będzie na szeroką skalę. Teren Gizy – tak, Hawara – tak, Ślęża – tak, jak również wyprawy, które będą pod patronatem Fundacji „Światłość Narodów“ organizowane. Te informacje będą ludziom przekazywane. Słucham.

ANDRZEJ:
Jaką nazwę powinien teraz mieć nasz projekt zamiast „Projektu Cheops”?

SAMUEL:
Tak jak przekazałem Andrzeju wcześniej poprzez Anię „Światłość Narodów” pozostanie dla nas, dla świata świetlistego. Na poziomie ziemskim proponujesz „Mądrość Narodów” i mnie to pasuje, jednak rozwińcie podtemat.

* * *

Fundacja „Mądrość Narodów” została oficjalnie zarejestrowana w KRS w dniu 26 sierpnia 2013 roku. Obecnie wszystkie formalności są już zakończone, zostały założone konta bankowe i od dzisiaj rozpoczynamy działalność nowej fundacji.

Nowa fundacja będzie działała pod nazwą:
FUNDACJA WSPIERANIA BADAŃ NAD UJAWNIANIEM WIEDZY STROŻYTNEJ I WSPÓŁCZESNEJ „MĄDROŚĆ NARODÓW”

„PROJEKT CHEOPS” zostaje zastąpiony:
„PROJEKTEM UJAWNIANIA WIEDZY STAROŻYTNEJ I WSPÓŁCZESNEJ”

Tym samym Fundacja „Dar Światowida” w listopadzie b.r. kończy swoją działalność. Nowa Fundacja ma nowe cele, nowe zadania i nowe formy działalności. Oto niektóre z nich:
• Kontynuacja finansowego wspierania badań archeologicznych w Egipcie i w Polsce;
• Wspieranie badań nad wolnymi energiami: energią wiatru, energią wody, energią grawitacji, itp.;
• Ochrona zdrowia i popularyzacja naturalnych metod leczniczych.

Warto podkreślić, że wszelkie dobra materialne, będące w posiadaniu fundacji „Dar Światowida” zostają przekazane fundacji „Mądrość Narodów”.

FUNDATORZY:
Iwona Rudnik (z Wrocławia)
Anna Dolińska (z Szamotuł)

Siedziba:
ul. Biskupia 38, 04-216 Warszawa
tel. 22/879-8162

Nowe konta:
FUNDACJA „MĄDROŚĆ NARODÓW”
Bank PKO S.A.
Konto główne:
13 1240 1037 1111 0010 5412 8937
Konto dolarowe:
22 1240 1037 1787 0010 5412 9022

Uwaga! Konta fundacji „Dar Światowida” będą aktywne do końca listopada 2013.

SZCZEGÓŁOWE FORMY DZIAŁALNOŚCI NOWEJ FUNDACJI BĘDĄ PODANE W NASTĘPNYCH NOWOŚCIACH:

W TRAKCIE TWORZENIA JEST RÓWNIEŻ NOWA STRONA INTERNETOWA. STRONA OBECNA BĘDZIE ZACHOWANA JAKO ARCHIWUM, BĘDZIE JEDNAK NIEAKTYWNA.

Przy tej okazji chciałem bardzo serdecznie podziękować fundatorom i wszystkim obecnym oraz (niezależnie od tego jak rozeszły się nasze drogi) byłym członkom Fundacji Wspierania Badań Archeologicznych „Dar Światowida”. Chcę podziękować również wszystkim, którzy ją wspierali – zarówno mentalnie, energetycznie, jak i finansowo. Kochani – zrobiliśmy niesamowitą robotę doprowadzając do wydarzeń i działań, które w normalnych warunkach grupa nie - specjalistów nie jest w stanie wykonać. Z całą pewnością zapisaliśmy już się na kartach historii archeologii zarówno w Egipcie, jak i w Polsce, a to przecież dopiero początek. Dziękuję...

Andrzej Wójcikiewicz


jestem częścią nowej Fundacji, więcej informacji wkrótce :)
0 x


Kapłan 718, Analityk Liczbowy Projektu Cheops 2005-2013

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 27
Podziękował: 4981 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: NOWY PROJEKT, NOWA FUNDACJA

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » piątek 01 lis 2013, 15:11

Osobiście życzę im powodzenia w nowej odsłonie.
Mam tylko nadzieję, że nie będą już tak łatwowiernymi wykonawcami "odgórnych" poleceń. ;)
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1710 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: NOWY PROJEKT, NOWA FUNDACJA

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 01 lis 2013, 16:42

Zatem, powodzenia.... ale wiedzieć trzeba iż nowy tytuł nie zmienia treści książki ni celu dla którego została napisana. Jest on tylko trykiem reklamowym w przyciągnięciu nowej publiczności.

By zmienić zewnętrzność trzeba zmienić swoje wnętrze... czyli całą treść dotychczasowego przekazu oraz intencji jego zaistnienia, a czy to zostało zmienione, czy tylko zmieniła się zewnętrzna naklejka na produkcie.... ;) :)
Zatem...... dostęp do wiedzy otwiera się tylko dla tych którzy mają nieskazitelnie świetliste intencje korzystania z wiedzy, weryfikacja ich nie jest fizycznie możliwa , ni widzialna dla człowieka, ale absolutnie oczywista dla KAŻDEJ DUSZY i to ona uniemożliwia człowiekowi dostęp do tak poszukiwanej wiedzy, bo wie doskonale iż nie jest on jeszcze gotów na przyjęcie jej.
To uniemożliwienie dotarcia do wiedzy , która ma swój depozyt w symbolicznych kodach jest tak oczywiste i proste iż ocierając się o nie codziennie człowiek nie gotowy na wiedzę nie jest w stanie dokonać jej odczytu. Szuka wszędzie gdzie zostanie skierowany przez innych , nie wiedząc iż całą wiedzę niesie w sobie, w jaskini swojego serca i tam powinien się skierować by poznać sekret stwarzania. Zewnętrzne poszukiwania nigdy nie odkryją wewnętrznej wiedzy, mogą jedynie wskazać drogę do wnętrza przez eliminację zewnętrznych kierunków , które po dotarciu do wskazanych punktów odsłaniają zapisane w nich złudzenia..... ;) :D
Bowiem nic co jest fizyczne nie jest pełnią wiedzy duchowej, jest i być może jedynie jej częściową manifestacją dotyczącą tylko informacji związanej z określonym tematem.

Drogami złudzeń chodzi wielu i chodzić będzie dopóki nie odkryje iż to tylko kolejne złudzenie...... ;) :D


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Ramzes3
Posty: 709
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 94
Podziękował: 4987 razy
Otrzymał podziękowanie: 1589 razy

Re: NOWY PROJEKT, NOWA FUNDACJA

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » sobota 02 lis 2013, 19:23

Ta zagrywka z nowym projektem po staremu przypomina mi trochę zmiany nazw naszych zacnych partii politycznych czyli mówiąc krótko przestawianie starych mebli w tym samym pokoju.
Tak sobie głośno myślę czy "elitę" tegoż nowego projektu Pan Bóg do reszty opuścił? Czy tym ludziom nadal wydaje się, że po zmianie szyldu nikt ich nie rozpozna i dopuści do zrobienia ponownego bałaganu na Ślęży czy też dopuści do jakichkolwiek prac wykopaliskowych w pobliżu Wielkiej Piramidy po ostatniej parodii westernu zwanej Wielką Ceremonią? Ale cóż nawet gdy efekt końcowy nowej fundacji zakończy się po staremu to zawsze pozostają pewne procenty z darowizn na tzw. cele statutowe i chyba na tym polega owa "mądrość" :lol:
0 xAwatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1190
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 785 razy
Otrzymał podziękowanie: 1313 razy

Re: NOWY PROJEKT, NOWA FUNDACJA

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » sobota 25 sty 2014, 19:15

przepraszam bardzo szacowni moim skromnym zdaniem uśmiechnąć by się wypadało, naprawdę uśmiechnąć boć ta fundacja i jej założyciele są doskonałym przykładem jak jednego pana zamienić na drugiego, jak przestać samodzielnie myśleć, jak być manipulowanym, czy wreszcie jak karmić własną energią hm niebójmy się nazwać pasożytnicze byty.
ale oczywiście dla każdego co innego
to może pozdrawiam
0 xremek
Posty: 26
Rejestracja: piątek 13 cze 2014, 11:20
Otrzymał podziękowanie: 20 razy

Re: NOWY PROJEKT, NOWA FUNDACJA

Nieprzeczytany post autor: remek » czwartek 26 lut 2015, 21:49

Człowiek zawsze ma wiedzę.
0 xAwatar użytkownika
abcd
Posty: 5643
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 241
Podziękował: 30529 razy
Otrzymał podziękowanie: 9087 razy

Re: NOWY PROJEKT, NOWA FUNDACJA

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 26 lut 2015, 21:55

A mógłbyś nieco szerzej rozwinąć tę myśl?
Wszak jest to bardzo szerokie, a tym samym enigmatyczne stwierdzenie.
Oczywiście, można snuć domysły ale po co ... tworzyć teorie i tym samym jątrzyć sytuację. ;)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19031
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 900
Podziękował: 33044 razy
Otrzymał podziękowanie: 24002 razy

Re: NOWY PROJEKT, NOWA FUNDACJA

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 25 paź 2020, 18:52

FUNDACJA WSPIERANIA BADAŃ NAD UJAWNIANIEM WIEDZY STROŻYTNEJ, NA DRODZE POZNANIA PIRAMID I W PUSZCZY AMAZOŃSKIEJ.

Boliwia, Peru, Meksyk, Gwatemala...20 mar 2013

https://www.youtube.com/watch?v=TkT3eL- ... fkKlFexD4Y

Jay8stefan
0 xODPOWIEDZ