Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

NOWE CELE PROJEKTU CHEOPS

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7717
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1416
x 402
Podziękował: 14127 razy
Otrzymał podziękowanie: 13773 razy

NOWE CELE PROJEKTU CHEOPS

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 06 sty 2013, 21:27

NOWE CELE NA 2013 ROK

OD 2013 ROKU CELEM PROJEKTU CHEOPS I FUNDACJI WSPIERANIA BADAŃ ARCHEOLOGICZNYCH „DAR ŚWIATOWIDA“ POZOSTAJE ODNALEZIENIE I UJAWNIENIE INFORMACJI I WIEDZY UKRYTEJ W MIEJSCACH WSKAZANYCH ZA POMOCĄ ZARÓWNO NIEKONWENCJONALNYCH ŹRÓDEŁ, JAK I GEORADARU.
CELE TE CHCEMY REALIZOWAĆ PORZEZ:

1. UZYSKANIE POZWOLENIA NA RENOWACJĘ GROBOWCA „RAA HOTEP“ LEŻĄCEGO W POBLIŻU ANOMALII ODKRYTYCH PRZEZ GEORADAR W LUTYM 2006 ROKU, W MIEJSCU NAZWANYM PRZEZ NAS „CHEOPS II“.


HIPOTEZA: W TYM REJONIE ZNAJDUJĄ SIĘ POMIESZCZENIA (GROBOWCE) ZAWIERAJĄCE TABLICE INFORMACYJNE, OPISUJĄCE PRAWDZIWĄ HISTORIĘ BUDOWY WIELKIEJ PIRAMIDY ORAZ HISTORIĘ LUDZKOŚCI OD NAJDAWNIEJSZYCH CZASÓW.

2. UZYSKANIE POZWOLENIA NA KONTYNUACJĘ BADAŃ W NEKROPOLII W HAWARZE.


HIPOTEZA: KOPIĄC GŁĘBIEJ PRZY PIRAMIDZIE MUŁOWEJ OD STRONY WSCHODNIEJ I PÓŁNOCNEJ MOŻNA NATRAFIĆ NA WEJŚCIA LUB KOMNATY WIELKIEGO LABIRYNTU OPISANEGO PRZEZ HERODOTA. BYŁOBY TO ODKRYCIE O GIGANTYCZNYM ZNACZENIU DLA LUDZKOŚCI NIE TYLKO ZE WZGLĘDU NA JEGO WARTOŚĆ ARCHEOLOGICZNĄ, LECZ RÓWNIEŻ ZE WZGLĘDU NA ZAWARTĄ TAM WIEDZĘ.

3. FUNDACJA „DAR ŚWIATOWIDA“ JEST W DALSZYM CIĄGU GOTOWA POMÓC FINANSOWO W POŁOŻENIU PODŁOGI W KOŚCIÓŁKU NA ŚLĘŻY I WSPIERANIU ROZPOCZĘTYCH TAM W 2004 ROKU BADAŃ ARCHEOLOGICZNYCH. WYGLĄDA JEDNAK NA TO, ŻE ANI KURIA WROCŁAWSKA, ANI WYDZIAŁ ARCHEOLOGII UNIWERSYTETU WROCŁAWSKIEGO NIE SĄ ZAINTERESOWANE W UZYSKANIU TAKIEJ POMOCY. W TEJ SYTUACJI JEDYNE, CO MOŻEMY ZROBIĆ, TO CZEKAĆ NA OFICJALNĄ ODPOWIEDŹ OD ZAINTERESOWANYCH STRON.

4. JEDNYM Z NAJWAŻNIEJSZYCH CELÓW I ASPEKTÓW NASZEJ DZIAŁALNOŚCI BYŁO I JEST UTRZYMYWANIE KONTAKTU ZE ŚWIATEM DUCHOWYM, Z „WYŻSZĄ INTELIGENCJĄ“, KTÓRA DO TEJ PORY PROWADZIŁA NAS I PROWADZI DOSTARCZAJĄC POPRZEZ MEDIUM INFORMACJI POMOCNYCH W PODEJMOWANIU ODPOWIEDNICH DECYZJI I DEFINIOWANIU KIERUNKÓW DZIAŁAŃ.

Ten kontakt, rozpoczęty przez Lucynę Łobos i kontynuowany obecnie przez Annę Dolińską, będzie w dalszym ciągu podtrzymywany, tym bardziej, że nadchodzący czas ma być okresem naszego rozwoju wewnętrznego, odkrycia naszego połączenia ze światem duchowym i z energią Źródła.

NOWE KIERUNKI DZIAŁAŃ


KOLEJNYM MOŻLIWYM KIERUNKIEM NASZYCH DZIAŁAŃ JEST PROMOCJA I WSPIERANIE BADAŃ NAD WOLNĄ ENERGIĄ
Niewielu ludzi zdaje sobie sprawę, że w Polsce istnieją unikalne projekty dotyczące wolnych energii, które nie mogą być ne ze względu na brak zainteresowania i brak funduszy. Istnieje na przykład projekt urządzenia wykorzystującego grawitację do produkcji wolnej energii. Istnieje projekt urządzenia wykorzystującego energię wiatru, które jest 8 razy bardziej wydajne, niż obecnie stosowane, gigantyczne wiatraki, i około 10 razy tańsze w budowie i eksploatacji. Jeśli prawdą okażą się przewidywania, że nowy kierunek rozwoju ludzkości będzie dążył w stronę wolnych energii (bo wiadomo kto w obecnych czasach blokuje tego rodzaju pomysły) - jest to dziedzina warta wyjątkowej uwagi ze względu na przydatność dla ogółu społeczeństwa, a także z punktu widzenia biznesowego.

SPRAWY ZDROWIA
Równie ważnym aspektem naszej działalności mogą być sprawy nieuznawanych przez oficjalną medycynę form leczenia i zapobiegania chorobom takim jak: choroba nowotworowa i inne choroby zwyrodnieniowe. Każda choroba jest „kopalnią złota“ dla firm farmaceutycznych, a przecież można im zapobiegać lub leczyć je za pomocą tanich i łatwo dostępnych środków naturalnych: ziół, receptur, suplementów, itp. Informacje o tym otrzymujemy zarówno od Wyższych Istot Duchowych, jak i od lekarzy zajmujących się medycyną niekonwencjonalną. Oficjalnie są one niestety na ogół ukrywane, wyśmiewane, tłumione, a lekarze, którzy je promują – są urzędowo ścigani i karani.

http://www.projekt-cheops.com/plain.asp ... nId=1&cmd=
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Ramzes3
Posty: 692
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 90
Podziękował: 4890 razy
Otrzymał podziękowanie: 1567 razy

Re: NOWE CELE PROJEKTU CHEOPS

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » piątek 08 lut 2013, 21:24

Ze swej strony sugerowałbym Projektowi Cheops i Misji Faraon przy okazji uwzględnienie w swojej najbliższej pracy dwóch strategicznych celów a mianowicie:
1/ Ceremonia na Księżycu;
2/ Prace wykopaliskowe i uruchomienie piramidy na Marsie.
Może ktoś uważać powyższe za niesmaczny dowcip jednakże chodzi mi o uzmysłowienie tym ludziom faktu, że na dzień dzisiejszy są oni pod przemożnym wpływem Syriuszan i skutecznie realizują ich program nie uruchomienia Wielkiej Piramidy! W grobowcu Cheopsa II do którego mają zamiar dotrzeć (tutaj podpowiem Pani Lucynie, Annie a przy okazji Samuelowi i jego spółce z o.o.) znajdą tablice i owszem. Mówiąc krótko znajdą tam wskazówki odsyłające ich do kolejnych tablic ale tym razem znajdujących się w komnacie zapisów pod Sfinksem. I tak oto miną kolejne lata ...
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7717
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1416
x 402
Podziękował: 14127 razy
Otrzymał podziękowanie: 13773 razy

Re: NOWE CELE PROJEKTU CHEOPS

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 09 lut 2013, 00:37

Ze swej strony sugerowałbym Projektowi Cheops i Misji Faraon przy okazji uwzględnienie w swojej najbliższej pracy dwóch strategicznych celów a mianowicie:
1/ Ceremonia na Księżycu;
2/ Prace wykopaliskowe i uruchomienie piramidy na Marsie.


Ramzesie,na razie trochę to technicznie niemożliwe ,ale może sfinansują NASA wyprawy na te ciała niebieskie a wtedy będą mieć darmowy transport :lol: :D
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Ramzes3
Posty: 692
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 90
Podziękował: 4890 razy
Otrzymał podziękowanie: 1567 razy

Re: NOWE CELE PROJEKTU CHEOPS

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » sobota 09 lut 2013, 20:28

Oby Twoje słowa droga chanellstały się prorocze no i oby nie okazało się, że będzie to transport tylko w jedną stronę :lol: :lol:
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19115
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 902
Podziękował: 33081 razy
Otrzymał podziękowanie: 24146 razy

Re: NOWE CELE PROJEKTU CHEOPS

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 22 lis 2013, 13:33

SPOTKANIA Z LUCYNĄ ŁOBOS-BROWN w CHICAGO i w POLSCE

Szanowni Państwo, w związku z przedłużonym pobytem Pani Lucyny w Polsce, spotkania w Chicago będą się odbywały jak dotychczas w sali Eagles Club przy 5844 N.Milwaukee, natomiast channelingi z Opiekunem Ziemi ENKI, będą prowadzone na skypie. Jak zwykle będzie otwarta sesja, z tą różnicą, że nasi goście będą rozmawiać z nami na dużym ekranie.
Spotkanie w CHICAGO – 24 Listopada 2013r. – Niedziela – 3-cia po południu

Spotkanie osobiste z Lucyną Łobos w POLSCE w ŁODZI – Otwarty chanelling – oraz William Brown: Prezentacja “Co dzieje się na Ślęży” – 1 Grudnia br. – Niedziela – godz.15-sta – ul.Łąkowa 21 – kawiarnia “U Milscha” 1 piętro – informacje pod nr : 662 018 825

Obrazek

Spotkanie w CHICAGO - 29 Grudnia 2013r. – Niedziela – 3-cia po południu
Informacje w biurze Fundacji „The Mysteries of the World” (773) 625-1409
Informujemy też, że Pani Lucyna Łobos-Brown dalej przyjmuje we Wrocławiu, w “Body Fit” – tel: (71) 329 – 9640.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16843
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1082
x 538
Podziękował: 17128 razy
Otrzymał podziękowanie: 24166 razy

Re: NOWE CELE PROJEKTU CHEOPS

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 24 kwie 2014, 12:21

jest nowa strona p.Anastazji, chyba od projektu,-
nie wiem za bardzo, ale można poczytać:

http://earthnewworld.com/wordpress/?page_id=17
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 24
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: NOWE CELE PROJEKTU CHEOPS

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » sobota 24 maja 2014, 22:29

No to już wiemy, że PCH ma nowy cel do realizacji - rozmieszczenie wokół Ziemi tzw. Kul Macierzy.

Pozwoliłem sobie na wydzielenie postu zamieszczonego przez @maria, jako niezależny temat: KULE MACIERZY - nowy cel PCH >>
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

ODPOWIEDZ