Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

SESJE P. ANNY DOLIŃSKIEJ.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

SESJE P. ANNY DOLIŃSKIEJ.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 03 sty 2013, 13:15

Dla P. Anny Dolińskiej również jest miejsce na naszym forum, nie widzę żadnych przeciwwskazań zamieszczenia adresu strony na której są umieszczane jej sesje.




http://www.projekt-cheops.com/plain.asp ... d=529&cmd=


kiara :) :)
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
ewa
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:28
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 26 razy

Re: SESJE P. ANNY DOLIŃSKIEJ.

Nieprzeczytany post autor: ewa » czwartek 03 sty 2013, 18:55

dziś zadałam sobie trud przeczytania ostatniej sesji z ową panią istny odlot hihi

Polska przykryta zostanie wielka poduchą śniegu. Gdy nastąpią ciepłe dni - będzie sporo wody. Polska ziemia zrobi się o wiele cięższa, nie będzie potrafiła udźwignąć wilgoci i ciężaru wody. Jednak później klimat będzie u was bardzo ciepły, wręcz gorący.


to ja chyba jestem w innym wymiarze bo u mnie śniegu brak
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: SESJE P. ANNY DOLIŃSKIEJ.

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 03 sty 2013, 19:06

Niecierpliwość, zły doradca, do końca zimy daleko, a sprawdzalność Samuela to na ile % oceniasz?
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
ewa
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:28
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 26 razy

Re: SESJE P. ANNY DOLIŃSKIEJ.

Nieprzeczytany post autor: ewa » czwartek 03 sty 2013, 19:17

a on jeszcze w ogóle istnieje?

z tego co zdarzyłam sie zorientować, choć przyznaje że na szybko to teraz jest już inna pani i jej "duchy",ale dobrze nie znam tematu

wystarczy spojrzeć w kalendarz aby ocenić PCh

a co do śniegu to miał zacząć padać w grudniu i na przełomie roku przeczytaj cała sesje choć ciężko przez to przebrnąć

Czy bezpiecznie będzie podróżować samolotami pomiędzy 21 grudnia i 1 stycznia?

Jeśli to możliwe sugerujemy, aby ograniczyć podróże. Było mówione, że w tym czasie macie „być w domu”.

Czy to dotyczy wszystkich ludzi na Ziemi, czy tylko nas w Polsce?

Podróże po niebie między krajami będą bezpieczne choć wiele lotów zostanie odwołanych z uwagi na zmiany pogodowe, które zaistnieją niespodziewanie. Biały puch za szybami ograniczy widoczność, ale to będzie przez ludzi kontrolowane.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: SESJE P. ANNY DOLIŃSKIEJ.

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 03 sty 2013, 19:55

No to dobra przepowiednia, w USA się mocno sprawdziła, cały ten okres świąteczny mieli przechlapane. nawet w zachodniej części Texasu spadł śnieg!
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16883
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1082
x 540
Podziękował: 17140 razy
Otrzymał podziękowanie: 24190 razy

Re: SESJE P. ANNY DOLIŃSKIEJ.

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 03 sty 2013, 20:09

Biały puch za szybami ograniczy widoczność, ale to będzie przez ludzi kontrolowane.

no śnieg zimą raczej niezwykły nie jest, w przeciągu ostatnich lat padał na b.wschodzie, afryce, pustyni Atacama i bóg wie gdzie jeszcze,-
od tego jest np. twojapogoda.pl 8-)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: SESJE P. ANNY DOLIŃSKIEJ.

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 03 sty 2013, 20:29

W tym sezonie padał tam gdzie go nie było dziesiątki lat.
A zamieszanie z lotami w stanach było duże.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: SESJE P. ANNY DOLIŃSKIEJ.

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » czwartek 03 sty 2013, 20:57

Szacowni raczej wypada mi się zgodzić z ewą :D
Pytanie dotyczyło terenów Polski nie Usa więc proszę.... :D
Jeżeli ktoś jest fanem pani Dolińskiej to przecież może sobie zawsze wejść na jej stronę 8-)
Nie musi na tym forum padać na kolana 8-)
Jeżeli ta pani płaci za reklamę na tym forum to rozumiem, że można ja reklamować ale w innym przypadku i jeszcze zapraszać ją to ja bym poprosił o zasadność tego zaproszenia 8-)
Przecież o ile mi dobrze wiadomo to każdy ma prawo pod jakimś tam nickiem wejść na forum i zamieszczać swoje posty bez specjalnych zaproszeń więc ...
ręce opadają
to pa
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: SESJE P. ANNY DOLIŃSKIEJ.

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 03 sty 2013, 21:04

Przebiśniegu, próbujemy ocenić wiarygodność Samuela, a loty samolotami Polski mało dotyczą, bo my praktycznie nie latamy, ot takie "kukuróźniki". Nie rozumiem, dlaczego nie mielibyśmy tego robić?
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: SESJE P. ANNY DOLIŃSKIEJ.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 03 sty 2013, 21:58

Ja powiem tak, nasza biblioteka - forum ma prawo posiadać przeróżne informacje , kto chce sięgnie po te którymi jest zainteresowany i na ich temat będzie się wypowiadał. Nie ma żadnej potrzeby stosowania cenzury, ni tematycznej , ni jakościowej. Dla każdego coś innego? Prawda .... i różnorodność w jedni? zatem..... czas i zainteresowanie same zweryfikują temat.

Każda szanująca się biblioteka posiada wolumeny zarówno dla dzieci jak i dorosłych. ;) :)

Kiara :) :)
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: SESJE P. ANNY DOLIŃSKIEJ.

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » piątek 04 sty 2013, 05:10

Szacowny blu, próbujcie :D
Moim skromnym zdaniem wiarygodność tzw Samuela jest żadna, ale oczywiście zgodzę się z tym co napisała szacowna Kiara :D
Archiwa to archiwa :D
to pa :D
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16883
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1082
x 540
Podziękował: 17140 razy
Otrzymał podziękowanie: 24190 razy

Re: SESJE P. ANNY DOLIŃSKIEJ.

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 04 sty 2013, 11:55

Kiara pisze:Ja powiem tak, nasza biblioteka - forum ma prawo posiadać przeróżne informacje , kto chce sięgnie po te którymi jest zainteresowany i na ich temat będzie się wypowiadał. Nie ma żadnej potrzeby stosowania cenzury, ni tematycznej , ni jakościowej. Dla każdego coś innego? Prawda .... i różnorodność w jedni? zatem..... czas i zainteresowanie same zweryfikują temat.

Każda szanująca się biblioteka posiada wolumeny zarówno dla dzieci jak i dorosłych. ;) :)

Kiara :) :)


dodam tylko co napisał blue, iż czytamy i piszemy tylko jako obserwatorzy,-
aby nie marnotrawić energii na czyjeś imaginarium 8-)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: SESJE P. ANNY DOLIŃSKIEJ.

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 11 sty 2013, 23:06

Zdaje się, że komuś jeszcze na starym forum brakowało śniegu z przepowiedni Samuela.
Jednak jak widzę to było już tutaj.
Po jednym dniu wsypuje mi się górą do gumofilców, a pies nie chce zejść z moich śladów, bo mu sięga z 10 cm powyżej brzucha, a malutki nie jest, zwykły kundel.
A ma w/g prognoz padać cały tydzień, mniej lub więcej, ocieplenia nie widać to biała poducha cienka nie będzie.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Sventer
Posty: 75
Rejestracja: niedziela 06 sty 2013, 15:49
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowanie: 22 razy
Kontakt:

Re: SESJE P. ANNY DOLIŃSKIEJ.

Nieprzeczytany post autor: Sventer » wtorek 15 sty 2013, 17:51

ewa pisze:dziś zadałam sobie trud przeczytania ostatniej sesji z ową panią istny odlot hihi

Polska przykryta zostanie wielka poduchą śniegu. Gdy nastąpią ciepłe dni - będzie sporo wody. Polska ziemia zrobi się o wiele cięższa, nie będzie potrafiła udźwignąć wilgoci i ciężaru wody. Jednak później klimat będzie u was bardzo ciepły, wręcz gorący.


to ja chyba jestem w innym wymiarze bo u mnie śniegu brak


Nie trzeba być znawcą, ba nawet pogodynką żeby domyślić się, że po zimie przychodzi wiosna i roztopy jak i u nas częste zjawisko podtopień. Czysty odlot masz rację ale do bajkopisarstwa Lucyny ta pani nie dorównuje.
0 x


Wielu spośród żyjących zasługuje na śmierć. A niejeden z tych, którzy umierają, zasługuje na życie. Czy możesz ich nim obdarzyć? Nie bądź, więc tak pochopny w ferowaniu wyroków śmierci, nawet bowiem najmądrzejszy nie wszystko wie.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: SESJE P. ANNY DOLIŃSKIEJ.

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 22 sty 2013, 19:37

Post songo przeniosłem po sąsiedzku, bo to channeling Lucyny Łobos:
viewtopic.php?f=31&t=49#p1764
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: SESJE P. ANNY DOLIŃSKIEJ.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 21 lut 2014, 15:52

Zwróciła bym jedynie uwagę na ten fragment channelingu , a mianowicie, energia z medytacji..... po co , gdzie płynie, kto i do czego chce ją użyć?


"


EDYTA:
Moje pytanie jest takie – jaka jest obecna sytuacja z Gwiezdnymi Wrotami na Ziemi? Czy one są otwarte, albo czy będą otwarte?

SAMUEL:
Edyta, Wrota na Ziemi są cyklicznie uruchamiane. Główne Wrota w Egipcie mają przejście przez centrum Ziemi. Jednakże nakładając siatkę na całą Planetę Ziemia, w miejscu łączenia siatki są delikatne tunele. Tymi tunelami płynie energia. Jest to również droga dla wszystkich istnień pozaziemskich. Zgadza się Edyto, że trwa walka, jeśli takiego słowa można tutaj użyć. Im więcej światła... miłości... dobroci... wysyłane jest z istnień ludzkich, z ich serc – następuje wymiana tych energii w tych tunelach. Proszę teraz zastanów się, moje dziecko, jaka energia jest w miejscu Złotej Kopuły? Jaka energia płynie w tym tunelu? To będzie zadanie dla ciebie...

EDYTA:
Co to znaczy „Złota Kopuła”?


SAMUEL:

Miejsce, w którym zostaną po raz pierwszy przez ludzi stworzone Jaja Macierzy. Tam zostaniecie pokierowani, abyście oddali mnóstwo światła do nieba. Słucham.

EDYTA:
Czy ta ilość medytacji, modlitw, które teraz się dzieją na Ziemi w różnych miejscach, w różnych tradycjach, różnymi sposobami – co ona robi? Czy ona pomaga, bo są całe wielkie grupy, które medytują, czy jest jeszcze niewystarczająca?

SAMUEL:
Jest to rzecz cudowna, Edyto. Tam, gdzie grupy ludzi zbierają się poza religiami... modlą się, medytują, czynią wielkie cuda. Bo ta energia zbierana jest pobliskimi tunelami. Im więcej Edyto, będzie tego na Ziemi (ale na całej Planecie), tym siatka będzie jaśniejsza. I wtedy żadne niskie energie nie będą miały mocy, aby w tej siatce pozostać. Edyto, medytując w jednym miejscu zawsze przesyłajcie tę energię w miejsca odległe, które tego bardzo potrzebują. Rozumiesz Edyto? "



każdy niech wyciągnie swoje wnioski.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: SESJE P. ANNY DOLIŃSKIEJ.

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » piątek 21 lut 2014, 18:12

Podziwiam Twoją wytrwałość w czytaniu tych channelingów.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: SESJE P. ANNY DOLIŃSKIEJ.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 21 lut 2014, 18:27

Dariusz pisze:Podziwiam Twoją wytrwałość w czytaniu tych channelingów.



czasami tu zaglądam, czasami trafiam na "perełki".... tworzą razem całokształt zamysłu pewnej przestrzeni zaświatu... ;) :twisted:


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

baba
x 129

Re: SESJE P. ANNY DOLIŃSKIEJ.

Nieprzeczytany post autor: baba » piątek 21 lut 2014, 19:11

No to ja wyciągam własny. Fair Lady ma rację w tym kawałku (tak pojmowanej miłości). :evil:
To jest zwykłe dojenie luszu. Które co najgorsze służy podtrzymaniu WALKI. Odwieczna walka dobra ze złem blablabla.. :roll:
Kiaro tak sobie myślę, sama gdzieś mówiłaś, żeby wyjść z zasięgu przeciwnika trzeba wyjść poza ustanowione przez niego reguły. Przechytrzyć go. Przekroczyć je. Trzeba zaprzestać walki. Nieważne po której jesteś stronie, dopóki walczysz wzmacniasz walkę. W energii moim zdaniem jest tak, że walcząc wzmacniasz przeciwnika. Nie można go pokonać. I tu niestety widzę swoim nędznym oczkiem ograniczenie tego co głosisz najmocniej czyli serca. Serce kocha, jest waleczne i zawsze staje w obronie słabszych, taka jego rola. ALE NA ZIEMI i dla Ziemi i ziemskich spraw. Ma również to co nazywasz mądrością - czuciowiedzę. To jest zdolność rozpoznawania prawda/fałsz. Prowadzi i jest w stanie wyprowadzić z labiryntu w który wpuszcza nas umysł. Ale dalej jest taki obszar gdzie wszystko JEST prawdą. Sercem można go pokochać ale na tym jego rola się kończy chyba. Ja myślę, że jest miłość silniejsza niż miłość ludzkiego serca i mądrość większa niż mądrość serca. Wiem to, powinnam powiedzieć raczej przeczuwam z siebie samej, z żadnego chanellingu, od żadnego nauczyciela (mam nadzieję :lol: ). Z miłością zawsze jest tak, że wydaje się nam iż większej nie ma. Dopóki jej nie doświadczymy. 8-)
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: SESJE P. ANNY DOLIŃSKIEJ.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 21 lut 2014, 19:45

Kiaro tak sobie myślę, sama gdzieś mówiłaś, żeby wyjść z zasięgu przeciwnika trzeba wyjść poza ustanowione przez niego reguły. Przechytrzyć go. Przekroczyć je. Trzeba zaprzestać walki. Nieważne po której jesteś stronie, dopóki walczysz wzmacniasz walkę. W energii moim zdaniem jest tak, że walcząc wzmacniasz przeciwnika. Nie można go pokonać. I tu niestety widzę swoim nędznym oczkiem ograniczenie tego co głosisz


baba

Proszę przedstaw mi jaśniej swój punkt widzenia, gdzie ja z kimś walczę?????? :shock:

napisałam jasno.... każdy niech wyciągnie swoje wnioski !

Jak dla mnie wskazuję co niespójnego rzuca się oczy... jest to informacja, ale ja nikogo do niczego nie namawiam, nie nakazuję i nie zakazuję. Akceptuję wyboru, każdy zrobi jak będzie chciała..... chcesz... jedziesz pod prąd pomimo informacji że.... i to wszystko. ;) :)


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

baba
x 129

Re: SESJE P. ANNY DOLIŃSKIEJ.

Nieprzeczytany post autor: baba » piątek 21 lut 2014, 19:49

Oki, widocznie źle Cię zrozumiałam. 8-)
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: SESJE P. ANNY DOLIŃSKIEJ.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 24 kwie 2014, 11:35

Co nowego u fundatorów egipskich atrakcji.... co mówi nam Samuel o odkopaniu "skarbów w Egipcie"?




Sesja 35.

SAMUEL:

Został uruchomiony duży promień światła na terenie ziem egipskich. Ludzie, którzy są prowadzeni – ich umysły są manipulowane. Rozpowszechniają informacje, iż przez to, że został uruchomiony piękny portal energii – wyszło zło na Ziemię. Chcę prosić ludzi świadomych procesów zachodzących na Ziemi, aby nie dali złapać się w tą pułapkę. Nie pozwólcie zamknąć sobie sznura energii, którym jesteście przyłączeni do ogromnej energii, bo zostaniecie bez życia i bez światła. „Siły ciemne” – tak będę nazywać te energie, chociaż niedokładnie określone, mają na celu wprowadzać więcej chaosu, morderstw, cienia, w te rejony, gdzie jest największy strumień światła. Zapytujesz – kiedy się to zmieni? Gdy piasek ziem egipskich wpadnie w głęboką otchłań... w głąb ziemi. Wtedy wszystko się zmieni. To zapisane Andrzeju jest, ale czasu waszego ziemskiego nadal z naszej strony – nie podamy. Zrozumiałeś Andrzeju?

ANDRZEJ:

Tak... oczywiście. Wiem, że wy czasu nie widzicie, ale co to znaczy, że „piasek wpadnie w otchłań”? To jest jakaś metafora, ale co ona tam naprawdę oznacza?

SAMUEL:
Ziemia rozstąpi się przez ingerencję ludzką. Jednak nie interpretujcie tego, istoty ludzkie, że jest to skutek działań energii ciemnej. Aby wyszło światło, czasami ingerencja energii ciemniejszej jest potrzebna. Egipt jest wpisany w naszą Fundację i będzie fundamentem do dalszych działań. Słucham.


http://www.projekt-cheops.com/plain.asp ... d=697&cmd=

To jaka jest obecna rola fundacji .. skoro nie na wskutek kopania w piasku odsłoni się to co pod nim jest ukryte? Ziemia się "rozstąpi...." ( ja wiem iż właśnie tak się stanie.....), pisak "wpadnie w otchłań"... no coś blisko... ;) :D , nie będzie to skutkiem działań ciemnych czyli Samuelowych i jemu podobnych Energii , to prawda.

Aby wyszło światło , czasami ingerencja Energii ciemnych jest potrzebna .... to też prawda, bo musimy wiedzieć czego nie chcemy, żeby wiedzieć , czego naprawdę chcemy .zatem czasami musi zaistnieć wielkie zło, by zmobilizować swoje siły przeciw niemu i pójść w inną stronę zostawiając je daleko za sobą.Zwyczajnie dokonać rozdzielenia z tym co nam nie służy, co nie jest nasza wartością życia.To się już stało, rozdzielenie nastąpiło, siła pójścia w przeciwnym kierunku i rozbłyśnięcia światłem , zaistniała, teraz jest moment całkowitego uwierzenia w nią i użycia jej praktycznie.
Kolejny to już działania prowadzące do tego o czym mówi Samuel, czyli nie żadne wykopaliska , a naturalne osunięcie się piasku , odkrywające to co jest tak długo poszukiwane. Ale nie przez żadnych dotychczasowych poszukiwaczy bo nie przez ludzi , których celem jest po raz kolejny przejęcie wiedzy i użycie jej przeciw Ludzkości.

To był jedyny prawdziwy i interesujący fragment przekazu.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16883
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1082
x 540
Podziękował: 17140 razy
Otrzymał podziękowanie: 24190 razy

Re: SESJE P. ANNY DOLIŃSKIEJ.

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 24 kwie 2014, 12:18

Kiara pisze:
Sesja 35.

SAMUEL:

To zapisane Andrzeju jest, ale czasu waszego ziemskiego nadal z naszej strony – nie podamy. Zrozumiałeś Andrzeju?

Obrazek

najbardziej lubię takie odpowiedzi,-
tak można w nieskończoność
:P
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: SESJE P. ANNY DOLIŃSKIEJ.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 03 cze 2015, 21:13

0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: SESJE P. ANNY DOLIŃSKIEJ.

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 04 cze 2015, 13:54

Jak widać nie zasypują gruszek w popiele.
Wciąż próbują ... ;)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

ODPOWIEDZ