Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 03 sty 2013, 13:11

Uważam iż na naszym forum nie powinno zabraknąć adresu do strony P. Lucyny Łobos -Brown oraz możliwości czytania również jej channelingów.

Wolnostojeństwo to akceptacja wszystkich odmienności.


http://www.lucynalobos.pl/


Kiara :) :)
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » piątek 04 sty 2013, 16:38

A kontaktu z panem Kaszpirowskim 8-)
to pa :D
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16883
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1082
x 540
Podziękował: 17140 razy
Otrzymał podziękowanie: 24190 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 04 sty 2013, 17:00

Przebiśnieg pisze:A kontaktu z panem Kaszpirowskim 8-)
to pa :D


pamiętam i zawsze lubiłem słuchać jego wyliczanki na dobranoc :lol:
adin, dwa ,tri, itd.. 8-)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 04 sty 2013, 19:01

To songo jesteś dość "młody". A swoją drogą nie słyszałem żeby Kaszpirowski channelował, a na poważnie muszę wam powiedzieć, że to na niektórych działało!
To tak jak placebo, które east, ex zresztą omawia.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16883
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1082
x 540
Podziękował: 17140 razy
Otrzymał podziękowanie: 24190 razy

Re: SESJE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 18 sty 2013, 10:09

Jeszcze musisz zaczekać, bo pierwsze te trzy miesiące, to jest takie przygotowywanie się
Opublikowano Styczeń 17, 2013 by nnka
Sesja 151 [cytat]
dla zainteresowanych LINK

PIOTR – I tutaj mam pytanie, kiedy w końcu upadną te systemy, które nie służą ludziom i powinny się stopniowo zmieniać. Jak to będzie wyglądało, czy to będzie szybki proces, czy będzie to rozłożone na wiele, wiele lat?

ENKI – Nie Piotrze, nie na wiele, wiele lat, bo to by za długo trwało. To tak jest jak z wrzodem, a wrzód już jest dojrzały na Ziemi. Wystarczy teraz dokonać cięcia, i oczyścić. To samo jest tutaj, w polityce, u rządzących, w religii są te wrzody
Syriusz ma ten skalpel i będzie ciął. Potem, żeby się szybko zgoiło, trzeba też będzie szybko to wyczyścić. Także już w tym roku, nie mogę dokładnie powiedzieć, bo przecież wróżbitą nie jestem, ale przypuszczam że kiedy minie pierwszy kwartał tego roku, ci którzy widzą – dostrzegą, że coś się zaczyna dziać, niepokojącego dziać. Lecz ci którzy otrzymają następną ochronę – już nie parasole – nie muszą się niczego bać, bo pomoc dla tych ludzi będzie dwojaka, zarówno ze strony Syriusza, który będzie czuwał – bo przecież potrzebuje sąsiedztwa, ludzkiego sąsiedztwa – jak i z naszej strony będzie pomoc. A większość ludzi będzie ogarniać przerażenie Piotrze. I tak jak mówię, to już powinno być odczuwalne jak minie pierwszy kwartał tego roku. Słucham.

PIOTR – Dziękuję drogi Enki. Tak właśnie myślę, czy to już jest ten czas, żeby już wyjść do ludzi i pomagać, a nie być takim rozdartym pomiędzy pracą fizyczną, a swoim rozwojem. Czy powinienem zostawić tę pracę i zająć się duchowością?

ENKI – Jeszcze musisz zaczekać, bo pierwsze te trzy miesiące, to jest takie przygotowywanie się, nawet do tego większego zrzutu Syriusza B. My, którzy już dostaliśmy wytyczne co dalej robić od tego roku, też się musimy z tym zapoznać, więc te trzy miesiące będą, niby takie pozornie spokojne. U jednych będzie wewnętrzny spokój, tak jak u ciebie, u drugich zauważysz niepokój, szukanie odpowiedzi, szukanie ratunku. Tak dokładnie – ratunku. Więc to, żeby połączyć, zarówno pracę, jak i tą edukację duchową Piotrze, jeszcze chwilę zaczekaj. Będziesz prowadzony, tak jak było to dużo wcześniej powiedziane, że będziesz potrzebny ludziom po to, żeby ich uczyć życia, bo te umysły są w większości są prawie puste. Jeżeli 3 procent zasobności mózgu funkcjonuje, to wszystko. Miałem okazję, nie tylko ja, przyjrzeć się kiedy się kończył stary rok i witali nowy
No cóż – refleksja w Świecie Duchowym pod tym względem był bardzo smutna. I teraz dopiero się rozpocznie.


http://nnka.wordpress.com/2013/01/17/je ... wanie-sie/

warto doczytać komentarze ze strony źródłowej.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: SESJE

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 22 sty 2013, 19:49

Ostatnie channelingi Enki mocno nadają o Syriuszu i przejmowaniu ziemi.
Jako ciekawostka to chyba najlepiej pasuje tutaj.
Pojawił się trailer filmu Stevena Greer'a o znamiennym tytule "Syriusz" i nomen omen UJAWNIENIU.
Niestety jeszcze się nie nauczyłem wstawiać Vimeo.

http://vimeo.com/57567025
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 22 sty 2013, 20:37

Wiesz co już mi się nawet nie chce tracić czasu na ciągłe komentarze tego krętacza i kłamczucha Enki, po co? są to tak ewidentne brednie że chyba już każdy je nie tylko widzi czytając ale czuje przez skórę.

Zobacz co pisze dwie sesje dalej komentować to.
Już nie jest opiekunem ziemi ma pod opieką zwierzęta, ziemią opiekuje się od 2013 Jezus ( "zwierzętami " można też nazwać ludzi kierujących się instynktami a nie uczuciami, ludzi z niższego poziomu rozwoju, ok.) , czyli opiekunem ziemi od 2013 nie jest Enki.

Napisał również iż od tego czasu na ziemi nie będą się rodzili ci co nie posiadają "znaku życia", ( co to jest znak życia? To Iskra Boża w sercu Ludzkim, inaczej Ogień życia) kto go nie posiada? wiadomo kto jego kolesie z Syriusza B. - syntetyki. Zatem jak te byty mają zrobić desant na ziemię IV wymiaru pod jurysdykcją Jezusa skoro nie będą mogli na niej się urodzić? Że co... że Jezus im na to da zgodę żeby nadal okradali ludzi z energii życia i żebyśmy byli ich niewolnikami?
Takie bajadery to pewnie dobre dla jakichś bezmyślnych ludzi co to niskich skłonach czekają na kolejne słowo guru... ale nie dla tych co zwyczajnie analizują te przekazy.
A dalej zapewnia iż nadal jest opiekunem ziemi i nic się nie zmieniło.... :lol: , no to coś się zmieniło czy nic? jaki to niby " desant" skąd i kto , to jest ciekawe? bo straszy nim swoich pobratymców którym nie udało się zrealizować jego planu... to co swoimi ziomkami straszy swoich ziomków? Chyba coś nie halo?


ale.... jeżeli Syriuszom B. wcielonym nie udało się zrealizować planu Enki i nie będą już mogli wracać po śmierci na ziemię ( już drugi raz się nie urodzą) i to jest pewne , bo w tym wymiarze nie ma takiej opcji, to ci którzy są prawdziwymi opiekunami ziemi i odzyskali do niej prawo po ( 4x 26 lat) mogą się jawić i dla enki i dla Syriuszy B. wcielonych jako zagrożenie. Mogą bo już nasza świta władców nie będzie mogła władać Ludzkością i okradać jej z energii/ orgonu . I to jest ich klęska ale nie Ludzkości do której wraca jako opiekun Jezus, skoro On jest opiekunem ziemi to niby jak mają ja sobie przejąć ci Syriusze B. ? to niby jak ją wygrali? mało grzecznie rzec by się chciało "srutu tutu pęczek drutu... " bo już naprawdę słów brakuje w tłumaczeniu tego manipulanta kłamczucha.
Trzeba zrozumieć Enki to silna Energia w kwestii mocy ale jeszcze niedojrzała w swoim rozwoju duchowym, bardzo niedojrzała, nie rozważam tego w kategoriach zły dobry ( nie oceniam go tak) dla mnie inny,inny to nie zły. Inność jego może się przejawiać jako dla mnie coś niedobrego , bo nie prezentująca mojego sytemu wartości czyli tego co jest dla mnie dobrem. zło przejawia On wówczas gdy wbrew woli innych ( podstępnie za pomocą manipulacji i kłamstwa) usiłuje wprowadzić swoją władzę.

Ja jestem zaszokowana jak ludzie inteligentni niby myślący tak bezmyślnie wierzą w każde jego słowo i dają się tak długo wodzić za nos, przecież to brednie pierwszej wody.

Tylko jest jeden problem , jak żyć bez autorytetu zbudowanego w oparciu o domniemaną wielkość Enki? jak się pogodzić i przyznać do faktu iż to był podstęp i kłamstwo bytu chcącego wykorzystać ludzi do swoich ukrytych celi?
A niestety bardzo wiele autorytetów ludzkich jest zbudowanych na takich zwyczajnym oszustwie i manipulacjach takich zaświatowych bytów i ziemskich ideologii. Wykorzystano łatwowierność ludzi, ich empatię oraz nieprzepracowanych emocji i dążeń ego do wielkości.

Nadszedł czas na upadek tych kłamstw, człowiek musi oprzeć się na samodzielnej mocy własnej , na swoim obrazie zbudowanym wiarą w siebie, na swojej indywidualności. Podpórki typu przerózne byty zwyczajnie znikną, co zostanie?

Jeżeli Człowiek nie zbudował swojej mocy na prawości , mądrości i wiedzy własnej , to naprawdę niewiele.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16883
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1082
x 540
Podziękował: 17140 razy
Otrzymał podziękowanie: 24190 razy

Re: SESJE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 23 sty 2013, 07:02

blueray21 pisze:Ostatnie channelingi Enki mocno nadają o Syriuszu i przejmowaniu ziemi.
Jako ciekawostka to chyba najlepiej pasuje tutaj.
Pojawił się trailer filmu Stevena Greer'a o znamiennym tytule "Syriusz" i nomen omen UJAWNIENIU.
Niestety jeszcze się nie nauczyłem wstawiać Vimeo.

http://vimeo.com/57567025

z napisami ;)

http://www.sirius.neverendinglight.com/

co do sesji- to dalej stosują metodę dobrego i złego gliny,-
choć jak słusznie pisze
Kiara ich czas inkarnacji na planecie ziemia już się skończył,-
ale dalej próbują coś ugrać. :P
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 23 sty 2013, 11:26

To takie małe uzupełnienie z innego forum, całkiem aktualne w swojej wymowie. dodać uczciwie należy iż enki i Samuel niczym się od siebie nie różnią, są jednym i tym samym manifestującym się ciutkę inaczej dla dwóch zwaśnionych grup. muszą albo musi zaprezentować inne sposoby zeby te grupy napędzane konkurencją między sobą i skalą ważności jak "osiołki za marchewką " goniły po swoje splendory dla niego. No cóż stare taktyki, a ludzie nadal się na nie łapią.



wt., 2012-04-10 21:45
#1
Portret użytkownika loona
loona
Offline
Dołączył: 2012-02-29
"Projekt Cheopsa"- SZOK !!!-czytajcie !

Poniższy list otwarty pochodzi od osoby będącej kiedyś wewnątrz Projektu Cheops. Jednak przez wewnętrzne spory spowodowane różnicą zdań do co słuszności działania Projektu Cheops organizacja “Piramida Światłem Pokoju” (ang. PYRAMID BEACON OF PEACE) stała się niezależna od Projektu Cheops. List ten oryginalnie został napisany na forum Projektu Cheops Otrzymaliśmy zgode od jego autorki na jego publikacje za co serdecznie dziękujemy.



The Linked

——————————————————————————–

Witam wszystkich czytajacych.

To co ponizej napisalam to sa moje wspomnienia i refleksje “bylej jaskolki”. Jak dobrniecie do konca to poznacie moje imie i nazwisko, bo nie krywam sie za nickiem. Jak to sie mowi – nic nie dzieje sie bez przyczyny. Lacze pozdrowienia dla Was wszystkich.

Do Samuela,

Oj Samuelu, Kosmiczny Manipulancie

.(tu wstaw wszystkie imiona jakich uzywasz). Mam prawo tak napisac, bo doswiadczylam ja i moi przyjaciele na wlasnej skorze co potrafisz. Ty wiesz, ze Wasz czas sie konczy, stad nerwowe ruchy i mnostwo alternatywnych posuniec, aby naiwni i ci ktorzy chca zaistniec na scenie “EGO” dali sie wciagnac w Twoja gre. To tacy ludzie, ktorym po klasycznym “wzieciu” wszczepiliscie nowa pamiec wmawiajac im, ze maja do wykonania “zadanie specjalne” – ratowanie ludzkosci. To tacy, ktorymi zainteresowaliscie sie w czasie ich smierci klinicznej, robiac to, co powyzej napisalam.

Och z pewnoscia macie jeszcze inne metody, bo przeciez technologicznie jestescie bardzo rozwinieci. Probujecie roznych sztuczek, ale przede wszystkim wykorzystujecie EGO – aktorow. Kto sie nie zalapie wiedzac, ze “ratuje ludzkosc”?
Kto sie nie zalapie majac w perspektywie wasza “ochrone” w tych przelomowych czasach?
Umiejetnie podsycanie wiadomosci o rzekomych zagrozeniach dla Ziemi w postaci Urana-Nibiru(!!!), planetoid, Syriusza B i innych “zlych” kosmitow, napedzaja naiwne owieczki do waszej elektronicznej zagrody.

Wy nie lamiecie naszej wolnej woli, to my sami napedzani strachem pod wasze psychiczne dyktando wlazimy do tej zagrody, aby szumnie nazywac sie JASKOLKA.
Poczynajac od zmanipulowania ludzkich genow manipulujecie nasza swiadomoscia w kazdy dostepny sposob, bo macie wszedzie swoich widzialnych i niewidzialnych “ludzi”.
We wszystkich aparatach wladzy i religii zagniezdzili sie jak

.no niewazne.
To Wy ustanowiliscie dla ludzi prawa pozostawiajac kaplanow na Ziemi, kiedy trzeba bylo sie ukryc przed naszym fizycznym wzrokiem.
To Wy nauczyliscie ludzkosc zabijania, uzywajac ludzi do Waszych wojen pomiedzy soba.
To Wy daliscie ludziom pieniadze i swoimi manipulacjami doprowadziliscie, ze stal sie dla wielu najwazniejszym “bogiem”.
To Wy wszczepiliscie ludziom zadze wladzy, strach i wszystko co od niego pochodzi.

Teraz Wy wilki (przepraszam te zwierzeta za porownanie) w przebraniu owieczek, straszycie nas czipami, przebiegunowaniem i katastrofami. Oczywiscie, ze pewne rzeczy sie dzieja i sa nieuniknione, ale nie jest tak jak mowisz, ze pomoc moze nadejsc tylko od Was. TO JEST NIEPRAWDA.
Istnieje polaryzacja i jest cala masa istot stojacych po stronie SWIATLA – widzialnych i niewidzialnych, zaangazowanych w te Kosmiczna Batalie o Ziemie i nasze dusze.
One “walcza” inaczej. Nie sieja strachu i nie naduzywaja slowa “MILOSC”. One ta miloscia po prostu sa i prowadza kampanie na rzecz uswiadamiania i budzenia ludzi. Nie wciskaja nikomu na sile swoich prawd, tylko podaja wiadomosci, ktore pobudzaja myslenie. Nie epatuja ludzi swoimi “dokonaniami”, tylko robia swoje po cichu, bez rozglosu.
Naiwnych, ktorzy dali Wam sie zlapac w siec jest wielu, ale nie dziwie sie, bo sama w Waszej sieci siedzialam i wiem jaki woal na mozg potraficie zalozyc. Wprawdzie przeswitywalo mi od czasu do czasu, ze cos nie gra, ale tlumaczylam Twoje posuniecia, ze Ty siedzac tam “wyzej” widzisz wiecej, a wiec lepiej. Twoja niechec do minie i do innych “jaskolek” tlumaczylam sobie, ze moze umysl Lucyny cos pokrecil. Az w koncu sie stalo co sie mialo stac. Widzac, ze ja Barbara i Slawa zamiast brac za dobra monete wszystkie te bzdety ktorymi nas karmiles szukamy na wlasna reke informacji, aby poskladac te lamiglowke ktora wygladala jak ser szwajcarski, dales polecenie swoim “chlopakom”, aby “pobawili” sie ze Slwa, a Twoimi slowami zahartowali ja.

Powiem tyle: dwa razy tak sie balam o czyjes zycie. Raz kiedy umieral moj brat i drugi raz kiedy zaatakowana byla Slawa, a ja bylam tego telefonicznym swiadkiem i walczylam o nia (o jej zycie) w dostepny mi sposob. Udalo sie przy pomocy innych zyczliwych osob, a Slawa dochodzila do siebie 2 lata. Tak, DWA lata.
Mojego ostatniego kontaktu z Toba Samuelu nie zapomne nigdy. W wielkim skrocie: przyznales sie do ataku na Slawe, udzielales odpowiedzi na inne pytania, tak jak zwykle tzn, aby nie odpowiedziec, a moim pragnieniem bylo aby jak najszybciej te rozmowe zakonczyc i zmyc z siebie te smierdzaca paskudna maz, ktora mnie oblepila przy tym kontakcie.
Czy mozna tak sie czuc w kontakcie z “wysoka boska” energia?
Ha
jeden madry czlowiek powiedzial, ze niewiedza jest tylko niewiedza, ale kiedy juz masz wiedze i ja ignorujesz, to juz jest glupota.
Nieskromnie powiem, ze glupia nie jestem i zaden niewidzialny manipulant juz do mnie dostepu nie ma.
Kiedys dostawales od calej naszej grupy w slowach i czynach Milosc.Nigdy za nia nie podziekowales, tak jakbys nie slyszal. Teraz wiem dlaczego. Bo my nie nalezymy do Twojej rodziny. Dlatego idz swoja droga a od nas masz zyczliwa obojetnosc.
My mamy swoja “gore”, ktorym jest Jedyny Stworca i Jego Pomocnicy. Nie te egregory, ktore Ci sluza, chociaz nosza imiona Swietlistych Istot. Jak sam podkreslasz imiona nie maja dla Was znaczenia, stad nie klamiesz kiedy mowisz – Jezus.

Samuelu, zebys nie myslal, ze ja tylko mam same pretensje i nie chce Cie w ogole sluchac, to proponuje pol zartem, ale calkiem serio, abys umowil sie z nami na pogaduchy bardziej przyziemne tzn. moze zechcialbys opowiedziec wlasnymi slowami o niebianskich seks-aferach? W sesjach napomykales, ze swiety nie byles i dobrze, bo przynajmniej Adam i Ewa znalezli sie na Ziemi dzieki Twojej aktywnosci seksualnej. Czyli jakby nie bylo jestes naszym pra, pra, pra

.dziadkiem. Hmmmm
.to moze w kazdym z nas plynie jakas trylionowa czesc “niebianskiej krwi”
Ha, to ciekawe
., ale wracajac do tematu, to sam wiesz, ze inaczej jest jak sie czyta ksiazke, a co innego dowiedziec sie z pierwszej reki, jak to za starych dobrych czasow seks sie uprawialo. Adama i Ewe splodziles na lonie natury, to i kolana pewnie troche poobdzierales i stad masz jakas fobie z tymi kolanami, bo obiecales, ze wrocimy (zbuntowane jaskolki) do Ciebie na kolanach, a i Basia (pani redaktor) tez obiecala, ze cale Chicago rzuci na kolana jak przywali swoimi wiadomosciami.

No dobrze, dobrze, wracajac ponownie do tematu, to skrzykniemy sie zalatwimy i cole i slonecznik dla Lucynki i Andrzeja i moze jeszce cos mocniejszego dla Billa podrzucimy, zeby sie nie zanudzil i
..posluchamy Twoich opowiesci. Samuelu
.proooosze, powiedz: tak!

Ty wiesz ile wygenerujemy z siebie milosci kiedy opowiadac nam bedziesz jak swoj pierwiastek meski z zenskimi laczyles? Wygenerujemy tyle, ze utworzy sie parasol ochronny nad Ziemia i Uran-Nibiru moze sobie przelatywac i zmiatac ogonem ile chce a nas i tak nie dosiegnie. A jaka oszczednosc w pieniadzach, bo nie trzeba bedzie uganiac sie za nieboszczykami po pustyni i nie dopadnie klatwa faraona, czy zemsta mumii.

A takze wlascicielka niepowtarzlnego DNA, ktory jest ponoc kluczem do Piramidy (juz pogubilam sie z tymi kluczami), bedzie spac spokojna, ze jej ten cenny unikat nie ukradniesz, bo po co? I odpadna jej kosztowne podroze do czakramow i majstrowanie przy nich.

Oooo
i jeszcze jedno. Samuelu prosze Cie uzyj swoich koneksji jakie masz w Niebiesiech i ustal, ktora to grupa kosmitow bez przerwy bruzdzi i manipuluje umyslami forumowiczow w sasiedniej x-piaskownicy. Chyba nie Twoja co? Bo wiesz Samuelu, jak ci kosmici nie przestana rozrabiac to opiekun x-piaskownicy nigdy nie wykona swojego zadania – uratowania ludzkosci, bo nie zdazy nawet przeszkolic adepta wyznaczonego do tego zadania, a tu kosmici
.buuuum. Zmanipuluja umysl adepta i grupa mu sie ciagle rozlazi. A jak nie wykona zadania, to moze jeszcze mu kaza zwracac za szkolenie, ktore trwalo pare tysiecy lat (hu, hu, to pewnie kupa szmalu niebianskiego) i tak po ludzku szkoda go bo zmarnieje z tej udreki i na dokladke bez pierwiastka zenskiego.

Wprawdzie jak juz bedzie ochrona nad Ziemia to juz ratowac nie bedzie co, ale moze jakies inne specjalne zadanie sie znajdzie. To bardzo Cie prosze Samuelu, miej to na uwadze.

I tym sposobem te zebrane pieniazki mozemy zuzyc na zlot wszystkich jaskolek na Twojej ulubionej wyspie Bara-Bara i laczyc pierwiatki meskie z zenskimi w dowolnych ukladach i scalac je do woli i wtedy astral nam niestraszny. I tak sobie bedziemy swietowac, swietowac, swietowac, w sloncu pod palmami i planeta szczesliwosci Aszun odetchnie z ulga, bo nie zwala jej sie hordy jaskolek ewakuowanych z Ziemi.

Amen

Do Basi Choroszy i Andrzeja Wojcikiewicza.

Basienko, o czym Ty gledzilas w swojej audycji z 28 sierpnia 2007r? O naszej jak sie wyrazilas ” samozwanczej” organizacji Pyramid Beacon of Peace, ktora sie wedlug Ciebie rozpadla w “pyl” po paru miesiacach? Czyzbys byla tez zbuntowana jaskolka, ze podwazylas tymi slowami decyzje Twojego niebianskiej dyrekcji Samuela? Czy moze dopadla Cie taka sama przypadlosc jak Andrzeja czyli “zakladkowy” zanik pamieci, ktory tak zawsze zloscil Cie u niego?. To znaczy pamietac tylko przez dwa dni i zapomniec.A moze to nie zanik pamieci tylko “rodzinna przypadlosc” – manipulacja? Nie pamietasz? To ja Ci przypomne, a Ty zweryfikuj to z prywatnymi, nie publikowanymi sesjami. To zaczynam i popraw mnie jesli sie myle.

Przelomowym momentem byl slynny “niewypal”, zafundowany przez Ciebie pod nazwa Sympozjum Naukowe, ktore sie odbylo 5 grudnia 2004r, oczywiscie w Chicago. Na oprawe scenograficzna i pobyt zaproszonych gosci z Polski, niezbednych i zbednych wydalas kuuuupe pieniedzy, bo przeciez Chicago mialo byc “rzucone na kolana”. Ten wdowi grosz (Twoje ulubione powiedzenie), z takim trudem zebrany (moje pieniadze i moich przyjaciol tez tam byly), wydalas lekka reka na niewyzyte ambicje aktorskie. Ale musze przyznac, ze aktorka jestes bardzo dobra i mowie to bez kpiny. Dodaje rowniez, ze i Ty i Slawa dolozylyscie rowniez swoje prywatne pieniadze do nazwijmy to, wydatkow biurowych. Juz przed sympozjum stosunki miedzy Toba i Slawa popsuly sie i jeszcze przed sympozjum “chlopcy” Samuela pobawili sie troche ze Slawa. Na to sa swiadkowie. Ona wtedy jeszcze nie wiedziala co to jest. Ja tez nie. Po sympozjum, kiedy zrobilo sie glosno, przestraszylas sie. Tym bardziej, ze pewnego dnia Lucyna, ktora u Ciebie mieszkala w trakcie sesji z Samuelem wyrzucala z siebie slowa, ktore i tutaj pozwole sobie Ciebie zacytowac, gdyz zatelefonowalas do mnie poznym wieczorem i z placzem opowiedzialas mi, ze :”to bylo opier
..nie, a nie przekaz, a w oczach Lucyny widzialam diably
..”.

Wedlug Twojej relacji rece Ci sie trzesly (nie dziwie sie) przy nagrywaniu czy przegrywaniu tasmy (nie pamietam) i
.nie nagralo sie to co Samuel powiedzial. Na drugi dzien byl nastepny przekaz i zostalo to nagrane.Obie zastanawialysmy sie jaki byt Lucyne opetal. Powiedzialas wtedy, ze szukalas w ksiazkach, ze moze Ci sie cos nasunie co to jest.

Taaak
.Samuel powiedzial, ze ostrzegal Cie co do sympozjum, ale Ty nie chcialas sluchac, ale wedlug mnie i innych osob jest to nieprawda, bo z sesji przed sympozjum to nie wynika, a wrecz przeciwnie obiecywal Ci “gruszki na wierzbie” i pasmo sukcesow.

Ja ze swojej strony radiosluchaczy nowojorskiego Polskiego Radia, a szczegolnie redaktora Marcina Filipowskiego ktorego udalo mi sie namowic na bycie na sympozjum (wyszedl w polowie), przeprosilam za swoje gledzenie o Samuelu w tymze radio.

To byl bardzo “goracy” okres dla nas wszystkich. Sesje prywatne odbywaly sie co rusz Samuel jednemu mowil tak, a drugiemu siak. Jednego poglaskal, drugiemu dokopal, umiejetnie podpuscil i tak sie z nami zabawial. Dopelnienie nastapilo, kiedy przyszlo Ci sie rozliczyc z dzialalnosci. Wprawdzie byl skarbnik, czyli Slawa, ale wszystkie “nici” trzymalas Ty Basiu, a skarbnik byl tylko na papierze. No wiec, nastapila parodia rozliczenia, bo ten balagan, ktory przynioslas nie mozna bylo nazwac rozliczeniem. W koncu to rozliczenie nastapilo i okazalo sie, ze na sympozjum wydano wielka, za wielka sume pieniedzy.

Samuel stwierdzil,, ze nie ogarniasz wszystkiego, i nakazal przekazac Ci wladze w inne rece, ale nikt nie chcial tego brac.

Ostatecznie powstala nasza organizacja w lutym 2005r Pyramid Beacon of Peace na zupelnie innych zasadach (bez zbierania od ludzi pieniedzy), a The Mysteries Of The World pozostala w Twoich rekach. W miedzyczasie w styczniu 2005r zarejestrowala sie w Polsce fundacja Dar Swiatowida pod zarzadem Andrzeju Twoim. I tym sposobem nastapilo “historyczne” porozumienie pomiedzy trzema organizacjami przypieczetowane podpisaniem przez prezesow wspolnym oswiadczeniem o wspolpracy i uwienczone szmpanem.Naprawde tego nie pamietasz???

Jesli samozwancza, to czemu podpisaliscie z nami to porozumienie? Czyzby TYLKO o NASZE PIENIADZE chodzilo?

I od tej pory kazdy pilnowal sam swoich funduszy. Ta Basiu “samozwancza” organizacja do tej pory widnieje na stronie Daru Swiatowida. Pozwolilam sobie skopiowac co jest napisane:

“5. Przy realizacji celów statutowych Fundacja ściśle współpracuje z organizacjami z Chicago PYRAMID BEACON OF PEACE oraz THE MYSTERIES OF THE WORLD.”

Skopiowalam ten fragment w piatek 7 wrzesnia 2007r.

No wiec trzy organizacje dzialaly niby razem ale oddzielnie, my czyli Pyramid Beacon of Peace wzial ciezar zaplaty za prace wykopaliskowe na Slezy . Wiosna 2005r prace ruszyly ponownie, i tutaj musze o czyms przypomniec. Otoz my finansowalismy prace archeologiczne, a Ty Andrzeju bez porozumienia z nami podpisales w Polsce umowe na projekt wykonania wszystkich prac po zakonczeniu wykopalisk w Kosciele na Slezy, i te umowe na niebagatelna kwote nie mowiac juz o kwocie jaka trzeba wylozyc na wykonanie tych prac podrzuciles nam do zaplacenia. No i
..musiales sam zaplacic za ten projekt, bo sam go podpisales. A kto zaplaci za prace doprowadzenia Slezy do uzywalnosci? Nie nasza sprawa to juz na szczescie. Samuel przestal sie tym martwic i wyraznie powiedzial, ze Sleza nie jest juz wazna. Czyli
. wystawil Was na odstrzal i jak to Basiu pieknie zadeklamowals w swojej audycji: “ostal wam sie ino sznur”
.

Wracajac do tematu, Ty Basiu zabiegalas aby przedstawiciele naszej organizacji pojawiali sie razem z Toba na spotkaniach ktore robilas, ale my sie od tego odcielismy i robilismy swoje, jednoczesnie starajac sie dotrzec do wzglednej prawdy, kto to jest ten Samuel. No i w czerwcu 2005 nastapilo slynne hartowanie Slawy i tutaj musze cos dodac. Otoz przed tym hartowaniem dostalam emaila od Ciebie Andtrzeju, w ktorym powiadomiles mnie, ze anonimowy informator poinformowal Cie iz Slawa i ja rozpowiadamy po Chicago (ja nie mieszkam w Chicago), ze Samuel to demon. Doszlo miedzy nami do rozmowy telefonicznej, ktorej wynikiem bylo to ze ten anonimowy informator to Zbyszek Chuchra niby bedacy w naszej organizacji, ale majacy niesamowity sentyment do Ciebie Basiu i to on zatelefonowal do Lucyny dajac jej taka wiadomosc (skad ja wzial?), a ta tak sie zdenerwowala, ze palnela jak to ona po swojemu i tutaj cytat ktory Andrzeju mi przekazales:”no to musze powiedziec Samuelowi, zeby Slawie dopier
lil.” I krotko potem Samuel to uczynil.

Zreszta Zbyszek Chuchra krotko potem przeniosl sie do Twojej Basiu organizacji (nie dziwie sie), a obecnie jest organizatorem kursow Silvy, bo Slawa po 10 latach wspolpracy z Toba Andrzeju jako organizator Twoich kursow zrezygnowala z dalszej wspolpracy.

A pozniej 19 wrzesnia 2005r moj ostatni kontakt z Samuelem, o czym wyzej pisalam.
Andrzeju, o tym wszystkim co sie stalo ze Slawa, jak to wygladalo zdalam Ci osobiscie relacje i ostrzeglam. Powiedzialam Ci do jakich wnioskow doszlismy, a Ty przyznales, ze Wy rowniez zastanawiacie sie kim jest Samuel i ze doszliscie do wniosku, ze to upadly aniol.Wyslalam Ci rowniez nagranie z przyznaniem sie Samuela.

Pare miesiecy pozniej w lutym 2006 swiadomie podjelismy decyzje o zakonczeniu naszej dzialalnosci.

Basiu, a jak to jest z ta ochrona “energomagnetyczna” (co to za twor?) nad Chicago. Byl takowy specjalny parasol, czy moze Wasz “slynny” czakram Samuel kazal wykopac i przeniesc do innej piaskownicy?

I tak sobie mysle, ze chyba wiem dlaczego sie wyniosl z Chicago i kto jest tym nowym “objawionym” medium. Publiczna tajemnica jest jak bardzo sie wszyscy “kochacie” i stawiam taka hipoteze, ze zarzucilas Lucynie iz jest do kitu medium i ze Ty masz lepsze przekazy od Samuela.( a miewalas je jak pamietam). No i slynne medium sie wnerwilo, poprosilo tatusia o interwencje, ktora

odciela Cie na rok od przekazow. Ja mysle, ze nie ma co rozpaczac, tylko cieszyc sie z tego. No tak

a co z audycjami? Ojjjjjjj
..przeciez jest tyle materialu “historycznego”,ze do upojenia mozna lawirowac nim i wystarczy do 2012 roku. I tak wiekszosc jest niezrozumiala, wiec nie ma obawy, ze sie znudzi wiernym jaskolkom.

Andrzeju, ja to nie Irena z forum jak zasugerowales odpowiadajac na jej post.

Widocznie inna “gora” Cie natchnela, ze to napisales, bo sprowokowales mnie do zabrania publicznie glosu. I czym mnie teraz zaszantazujesz? Podpisuje sie pod tym listem imieniem i nazwiskiem. Twoj list z szantazem sprzed 2 lat trzymam na pamiatke.Odpowiedzialam Ci wowczas, ze nie mam ambicji bycia “gwiazda”, ale jak trzeba to bede.I teraz jako “jednorazowa gwiazda” mowie, ze bisow nie bedzie i nie roszcze sobie tantiemow autorskich od tej publikacji.

A jak Wam sie podoba tytul:

“PROJEKT CHEOPS – KOSMICZNY PRZEKRET, czyli wspomnienia bylych jaskolek”.

Andrzeju, ja tez Ci teraz nuce piosenke, ktora nam zadedykowales, bo podoba mi sie, tylko ja lekko zmodyfikuje:

I LOVE YOU TOO BABIES – Barbara and Andrew.

Niech Was Wasza “Niebianska Dyrekcja” ma w swojej opiece, jesli taka Wasza Wola.

Barbara Parzoch byla “jaskolka”

New Jersey USA

Napisane w Fali Czlowieka- Sila Wolnej Woli

Kin 97 Czerwona Rytmiczna Ziemia (po nitce do klebka)- 7 wrzesnia 2007 r.

Ps. Ireno, dziekuje Ci, ze sie pojawilas na forum, bo dzieki Tobie napisalam to wszystko. Tak sie dzieje, ze nic nie da sie zamiesc pod dywan i ukryc. CZAS predzej czy pozniej zmusi do porzadkow.Moze za naszym przykladem odezwa sie inne jaskolki i Kosmiczny Przekret znajdzie sie tam gdzie jego miejsce. Ziemia nalezy do tych ktorzy ja naprawde kochaja.

I mysle, ze przeciek:”tych dwoje jest skonczonych”, czyli mowa o Lucynie i Billu, jest prawdziwy, bo kto uwaza ze ma rozum i przekopie sie przez wszystkie opublikowane i nieopublikowane sesje zobaczy prawdziwa twarz Twoja Samuelu, nie ta na zdjeciu, do ktorej wizerunku byc moze niektorzy juz wznosza modly.





http://zmianynaziemi.pl/forum/projekt-c ... -czytajcie


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Sventer
Posty: 75
Rejestracja: niedziela 06 sty 2013, 15:49
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowanie: 22 razy
Kontakt:

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: Sventer » piątek 25 sty 2013, 07:35

Ale to już było... I nie wróci więcej...
0 x


Wielu spośród żyjących zasługuje na śmierć. A niejeden z tych, którzy umierają, zasługuje na życie. Czy możesz ich nim obdarzyć? Nie bądź, więc tak pochopny w ferowaniu wyroków śmierci, nawet bowiem najmądrzejszy nie wszystko wie.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 25 sty 2013, 11:22

Sventer, a kto tak mówi? Obydwie frakcje PCh czują się świetnie, póki co.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

buscador
Posty: 4
Rejestracja: piątek 01 lut 2013, 22:30

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: buscador » piątek 01 lut 2013, 22:39

Co się stało z P. Lucynką jej strona gdzieś przepadła
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7733
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 403
Podziękował: 14152 razy
Otrzymał podziękowanie: 13790 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 01 lut 2013, 22:49

buscador pisze:Co się stało z P. Lucynką jej strona gdzieś przepadła


to jakis błąd serwera ,pewnie jutro bedzie :)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

buscador
Posty: 4
Rejestracja: piątek 01 lut 2013, 22:30

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: buscador » środa 06 lut 2013, 00:24

Coś mi się jednak wydaje, że Enki poszedł na bezterminowy urlop :(
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » środa 06 lut 2013, 09:53

Bardzo możliwe, wszak nie osiągnęli tego co chcieli i ich czas się skończył.
Ludzie na szczęście w porę się opamiętali, że ten byt, podający się za Enki'ego, to nie tamten En-Ki i poparcie dla nich spadło do poziomu, który zdecydował, że musieli się wycofać, odlecieć stąd. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7355
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 247
Podziękował: 5968 razy
Otrzymał podziękowanie: 11576 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 06 lut 2013, 13:24

I nie trzeba męczyć ich i siebie...



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Ramzes3
Posty: 698
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 91
Podziękował: 4908 razy
Otrzymał podziękowanie: 1574 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » czwartek 07 lut 2013, 19:06

Według mnie urlop En-ki został odłożony na później. Sesja publiczna 150 znajduje się chyba na nowej stronie http://www.misja-giza.com/joomla_1.5.15/index.

Prawidłowy link:
http://www.misja-giza.com/joomla_1.5.15 ... 94&lang=en

blueray 21
0 x



constantin
Posty: 4
Rejestracja: sobota 09 lut 2013, 12:22
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: constantin » sobota 09 lut 2013, 12:25

To nieoficjalna strona Lucyny. Wszystkie oficjalne strony zostały usunięte z serwerów:D Widocznie Lucyna SP. Z O.O. zwinęła biznes.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 09 lut 2013, 12:48

Pogubiłem się, może napisz, które były oficjalne, wiadomo, że po "podziale" sesje Lucyny nie były publikowane na stronie Pch.
A słuchał ktoś ostatnio B. Choroszy? Tam powinny być nowości od Enki.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

constantin
Posty: 4
Rejestracja: sobota 09 lut 2013, 12:22
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: constantin » sobota 09 lut 2013, 13:37

Oficjalna to była lucyna-loboz.pl nie pamiętam dokładnie adresu co ciekawe strona została usunięta z indeksu google więc nie mam jak sprawdzić.
Reszta stron:
http://premiumca3.listen2myradio.com/start/kmieszko/
http://www.missionpharaoh.com
http://www.gizamap.com/index.php/

Wszystkie zostały usunięte z serwera o czym świadczy błąd 404.
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7733
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 403
Podziękował: 14152 razy
Otrzymał podziękowanie: 13790 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 09 lut 2013, 14:29

Wpisałam w wyszukiwarkę Barbara Choroszy radio i od razu trafiłam na tę stronę.

http://www.barbarachoroszyradio.org/

Macie tu podane wytłumaczenie dlaczego nie działają strony pani Lucyny
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

constantin
Posty: 4
Rejestracja: sobota 09 lut 2013, 12:22
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: constantin » poniedziałek 11 lut 2013, 13:38

Widocznie nie rozstali się pokojowo z adminem. W przypadku pokojowego rozstania linki powinny prowadzić do informacji o przerwie technicznej to natomiast wygląda na sytuacje w której admin usuwa strony i być może nie podaje haseł do serwera dlatego mamy taką sytuację jaką mamy.
0 x



Ramzes3
Posty: 698
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 91
Podziękował: 4908 razy
Otrzymał podziękowanie: 1574 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » poniedziałek 11 lut 2013, 18:15

Jak widać te "nie pokojowe rozstania" po prostu prześladują Panią Lucynę.
0 x



Awatar użytkownika
Amira
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 14 lut 2013, 10:07

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: Amira » czwartek 14 lut 2013, 10:22

P.Lucyna umyła ręce po wszystkim? juz nie jest o niej i jej projekcie tak głośno...? its over all????????????????
Jestem cieakawa czy nadal sprasza ludzi na sesje i proponuje im te oczyszczajace ziola ktore pokazywali raz w "uwadze" lub innym programie...

scaliłem posty Songo.
Kurcze.ludzie niektórzy to nawet swój cały majatek powydawlai żeby byc wolnymi i żeby się ubezpieczyć w razie nadejscia końca świata. Ile pieniędzy zyskano na tak naiwnych ludziach. Współczuć tym, którzy na to płacili myślac że będą bezpieczni i że coś nad nimi czuwa. Tzn ten wyimaginowany w czyjejś głowie en ki coś tam. Dlaczego ludzie tak dają się manipulować :( powinni teraz zawalczyć o zwrot pieniędzy ...

A teraz przegladając linki widze,ze projekty nadal istnieją... z tym, że nie pod nazwą projekt cheops, tylko projekt giza i projekt faraon... hmm co jeszcze wymyslą, jak te oba projekty nic nie wniosą...?
0 x



Awatar użytkownika
Amira
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 14 lut 2013, 10:07

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: Amira » czwartek 14 lut 2013, 10:25

Kurcze.ludzie niektórzy to nawet swój cały majatek powydawlai żeby byc wolnymi i żeby się ubezpieczyć w razie nadejscia końca świata. Ile pieniędzy zyskano na tak naiwnych ludziach. Współczuć tym, którzy na to płacili myślac że będą bezpieczni i że coś nad nimi czuwa. Tzn ten wyimaginowany w czyjejś głowie en ki coś tam. Dlaczego ludzie tak dają się manipulować :( powinni teraz zawalczyć o zwrot pieniędzy ...

A teraz przegladając linki widze,ze projekty nadal istnieją... z tym, że nie pod nazwą projekt cheops, tylko projekt giza i projekt faraon... hmm co jeszcze wymyslą, jak te oba projekty nic nie wniosą...?
0 x



ODPOWIEDZ