Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 04 gru 2016, 22:04

Tym razem chyba nie straszy, raczej wabi i mami, ale przyznaje się że stracił moc i jurysdykcję nad LUDŹMI.
Jego plany nie wypaliły , do akcji wchodzi Jezus i Matka Natura.... ( to tak żeby imienia nie użyć, a coś powiedzieć... ;) :lol: ) wspominał wcześniej że to już koniec czasu, że nic nie może zrobić, oczyszczenie... co kol wiek to jest , zaistnieje.
Enki nie ma już władzy ani siły, Jego czas dobiegł końca, myślę ze do końca 2016 opuści ziemię.
To koniec definitywny Jego epoki , koniec zwodzenia LUDZI , koniec władzy materii nad Energią, koniec naszej niewoli.

Nie tylko od niego płyną takie informacje , ale jak się okazało od niego również, a On jest ukrytym ojcem wszystkich religii, zatem to jest też koniec religii.

Zostało nam niewiele czasu do końca roku, zobaczymy co się zmieni, bo że zmieni się to pewne.

Czy odkryje się ukryta wiedza w Egipcie? Tak, z tego co wiem , to tak, ale nie tak jak chciał Enki i nie będzie ona do dyspozycji elit władzy.
Wszystko zostanie oficjalnie ujawnione LUDZIOM, zmieni to nasze podejście do siebie i życia, zrozumiemy prawdziwy cel ziemskich inkarnacji , fakt ,że WSZYSCY bez wyjątku jesteśmy siostrami i braćmi, zniknie nienawiść między ludzka.

Naprawdę dużo fajnych rzeczy przed nami.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 04 gru 2016, 22:31

@Kiara, miło się czyta, to co piszesz, ale wiesz sama i to pisałaś, że to wszystko są procesy. Więc tak naprawdę na wielką zmianę do końca roku, po mojemu, liczyć nie należy.
My akurat wiemy, że wszystko ze wszystkim jest połączone, ale wytłumacz, nawet nie murzynkowi Bambo, tylko naszej moherówce, że jesteś jej siostrą!
Nie to żebym tu robił za hamulcowego, ale wydaje mi się, że bariera świadomości ludzkiej jest barierą na lata, nie na dni. Wprawdzie papież Franciszek zapowiedział, że te święta będą niepodobne do innych, ale już bardzo mało czasu mu do świąt zostało, skoro nie "puścił pary z gęby" np. na Dniach Młodzieży, co było wspaniałą okazją, ale chyba ktoś go przestraszył, więc religijne rewelacje przystopowały.
Enki jak widać, rzeczywiście jest w odwrocie, powiedziałbym z podkulonym ogonem. Pozostaje mu tylko wytłumaczyć nam kim są jego "anioły", skoro Jezus ma swoje, a te nie będą ponoć miłe dla tych co słuchali Enkiego, bo o reszcie raczej nie wspomina.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: barneyos » poniedziałek 05 gru 2016, 09:13

No, Enek nareszcie gaworzy jakieś konkrety. Jego aniołki zawsze z nim latały, gdy w czasie sesji wszyscy wpatrzeni byli w Panią Lucynę, to właśnie jego pomocnicy odwalali czarną robotę na sali "egzaminując" każdego, czy się nada. Jeździł taki jeden potem ze mną w aucie przez tydzień, ale że nie byłem skory do kolaboracji, to sobie odpuścił.

Jeśli miałbym ich w jakiś sposób "klasyfikować", to najbliżej by mi było do koncepcji 72 upadłych aniołów.
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

greta
Posty: 51
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 19:15
x 1
Podziękował: 122 razy
Otrzymał podziękowanie: 121 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: greta » poniedziałek 05 gru 2016, 09:29

Witam serdecznie,

jak przez dluzszy czas nie zobacze ani jednej smugi na niebie,to bede wiedziala ze poszli sobie wreszcie!

Poki co,jest lepiej nie mowic jak!

Pozdrawiam.Greta
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 05 gru 2016, 10:28

blu... ja nie twierdzę i nigdy nie twierdziłam ,że coś stanie się rach... ciach... ciach ... i już!
TO SĄ PROCESY.... ale.... każdy proces potrzebuje jakiegoś katalizatora by zaistnieć bardziej powiedzmy widocznie.

Być może wydarzy się coś jeszcze przed Bożym Narodzeniem , albo w jego trakcie co będzie tak niesamowite, że zmieni bez dyskusyjnie religijne bzdury i wyrwie LUDZI z dotychczasowego uśpienia mentalnego.
Tego wydarzenia boi się Watykan ale również wszystkie religie, raczej wiem o, co chodzi, ale nie chcę uprzedzać faktów.

O tym również mówi III Przepowiednia Fatimska, która tak naprawdę nie jest ujawniona.

Dedukcja nie jest trudna, bo trzeszczy o tym od dawna świat ezoteryczny i nie tylko, temat bardzo znany... tak prosty ,że aż nie do wiary.

Pomogę wam nieco..

1.Kogo i czego najbardziej boją się wszystkie religie?
2. Kogo i dlaczego boi się Watykan?
3. Kogo i dlaczego , oraz ., za , co prześladował najbardziej Watykan?
4.Kogo i dlaczego miały chronić pewne opcje przez 2000 lat?
5. KTO.. i w jaki sposób mógł doprowadzić LUDZI do ewolucji?

Odpowiedz jest w każdym pytaniu ta sama, gdy w jakiś sposób .. ( ja jeszcze nie wiem jaki) ujawni się ta odpowiedz przed 2017 , a stanie się tak .. to LUDZIE odkryją wszystkie oszustwa religijne. Będą tak zdegustowani religiami, będą się czuli tak wykorzystani i oszukani ,że większość księży i zakonników zdejmie sutanny i nie będzie miało odwagi przyznać się do partycypowania w tym globalnym oszustwie.

Oczywiście ma to związek z upadkiem religii ... ale po tym fakcie nastąpi proces , myślę że 4 lata ( ale pewności nie mam) konfrontacji się z NOWĄ wiedzą i on będzie decydujący w dematerializacji tego co jest teraz... w zmianie wymiaru , w przejściu ostatecznym każdego z nas do bliskiej jemu przestrzeni wibracyjnej.

Ponieważ naprawdę WSZYSTKO dzieje się absolutnie zgodnie z planem Stwórcy ( pomimo że nie jest widoczne fizycznie , dzieje się) uważam ,że kolejny element większego procesu też zaistnieje w ustalonym czasie.

Islamizacja Europy na wielką skalę ,a szczególnie Polski nie udała się .. miała zablokować nas wewnętrzną wojną , wprowadzić strach, terror , upadek osiągniętych wartości, a szczególnie miała być pretekstem do wymordowania WSZYSTKICH rozwiniętych duchowo LUDZI... szczególnie KOBIET!!

To miał być kolejny pogrom "czarownic".... czyli katolicko, globalny plan wznowienia ukrytej Inkwizycji.... dlatego zalew Europy islamistami jest wspierany przez Watykan i Franciszka...
No cóż i to się nie udało, zostało nam 19 dni.. a może mniej ,a może nieco więcej.. zobaczymy.
Jednak siły ciemności wiedza doskonale ,że przegrały definitywnie, owszem szykują nam jeszcze jedną niespodziankę( o tym ja wiem, zawsze wiem ciutkę do przodu) ale i to im nie wyjdzie... pogrąży ich to do końca.

Nasze zwycięstwo..... bo jest, pomimo że nie jest jeszcze spektakularne .. jest wynikiem NASZEJ WSPÓLNEJ BARDZO WYTRWALEJ I TRUDNEJ PRACY.

LUDZKOŚĆ wybrała inną niż była do tej pory drogę, weszła na nią i idzie, to trudne , bo nowe , wymaga wielkiego wysiłku, konfrontacji z przeszkodami.. ale nie ma już globalnego kataklizmu, światowej wojny i upadku całkowitego dotychczasowej cywilizacji... nie ma mordów na skalę globalną i nie ma religijnej buty..

Jest nasza wytrwała praca i male radości .. ale nie jest gorzej... to co było zazwyczaj głęboko ukryte , wychodzi na światło dzienne.
Poznajemy prawdę w pozytywie i negatywie, jednak KAŻDY sam musi zająć swoją pozycję w stosunku do niej... i to .. klasyfikuje jego dalszą drogę rozwojową.... POWODZENIA .. WIELKIEJ ODWAGI ... oraz MOCY poradzenia sobie z trudnościami , również tymi mentalnymi , które pojawia się w przestrzeni wiary i tradycji.

Pamiętajmy .. tak naprawdę NIC NIE JEST TYM NA CO WYGLĄDA....

Nie starajmy się trwać twardo przy starej wiedzy, bo fala zmian nas nie poniesie, a zatopi ze wszystkim co odchodzi.

Obrazek
1 x


Miłość jest szczęściem!

Falkor
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek 30 lis 2015, 13:01
x 46
x 8
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowanie: 52 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: Falkor » wtorek 06 gru 2016, 14:48

Czy odpowiedzią na wszystkie pytania jest: KOBIETA?
0 x



gogo
Posty: 65
Rejestracja: niedziela 15 lut 2015, 11:17
x 5
Podziękował: 51 razy
Otrzymał podziękowanie: 110 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: gogo » wtorek 06 gru 2016, 19:41

Falkor pisze:Czy odpowiedzią na wszystkie pytania jest: KOBIETA?


Zapewne tak ale o inicjałach MM
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 06 gru 2016, 20:46

Te inicjały obowiązywały w tamtym wcieleniu. Chyba gdzieś powinniśmy omówić głębiej temat reinkarnacji, bo każdy ma coś innego na myśli.
Wracając do zapowiedzi wydarzeń, to Franciszek chyba czeka, aż UFO wyląduje na placu św. Piotra i załatwi za niego to, co miał ujawnić już dawno. Ta zwłoka nie wyjdzie na dobre instytucji, którą reprezentuje.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7733
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 403
Podziękował: 14152 razy
Otrzymał podziękowanie: 13790 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 06 gru 2016, 21:49

Falkor pisze:Czy odpowiedzią na wszystkie pytania jest: KOBIETA?


Prawie ;) Proponuję posłuchać na YT wykładów Marka Tarana ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 07 gru 2016, 15:11

1.Kogo i czego najbardziej boją się wszystkie religie?
2. Kogo i dlaczego boi się Watykan?
3. Kogo i dlaczego , oraz ., za , co prześladował najbardziej Watykan?
4.Kogo i dlaczego miały chronić pewne opcje przez 2000 lat?
5. KTO.. i w jaki sposób mógł doprowadzić LUDZI do ewolucji?



Odpowiedz jest bardzo prosta , chodzi o TĄ wyjątkową linię rodową Jezusa i Marii Magdaleny przekazaną LUDZKOŚCI przez połączenie ich DNA i RNa zdeponowana w córce , którą była Sarena.

Każda kolejna dziewczynka z ich linii rodowej była kontynuatorką otworzonego daru mistycznych możliwości dla CZŁOWIEKA.
Oczywiście portalem , bramą i świątynia jest KOBIETA dzięki unikalnym możliwością swojego RNA, dlatego Watykańscy oszuści i oprawcy pod płaszczykiem wydumanej herezji z taką pasją mordowali i palili na stosach wszystkie kobiety u których w najmniejszym stopniu otwierały się duchowe moce.

Wiedzieli dokładnie i wiedzą nadal ,że dokonali oszustwa związanego z Jezusem ( bo on nigdy nie umarł na krzyżu.. to jest bardzo symboliczne nazewnictwo w mistyce.
Wiedzieli że rod Jezusa i M.M. przetrwał w ukryciu i kiedyś... tzn. w naszych czasach pojawia się spadkobiercy rodowi... o czym mówi nie ujawniana przepowiednia fatimska.


Ród Jezusa , szczególnie kobiety z tego rodu były pod ochroną tajnych zakonów ( są nadal chronione, maja zagwarantowaną nietykalność), przetrwał do naszych czasów, na ziemi żyją spadkobiercy rodowi , żyją prawie wszyscy ( w obecnych wcieleniach) , którzy żyli 2000 lat temu.

No cóż... zasad jest jedna.... możesz robić co tylko chcesz.... ale za to wszystko trzeba będzie zapłacić .. siejesz... zbierasz , jednak zbiór z jednego ziarna zawsze jest większy od jednego wysianego.

I tego ZBIORU .. boi się WATYKAN jak piekielnego ognia... usiłował i usiłuje nie dopuścić do konfrontacji ze spadkobiercami Jezusa i Marii Magdaleny , bo na jaw wyjdą wszystkie odwieczne oszustwa.

Ludzie gdy poznają PRAWDĘ poczują się tak bardzo wykorzystani , oszukani i okradzeni ze swoich uczuć,że nigdy więcej nie będą chcieli mieć do czynienia z tą bezczelną Watykańską mafią, cuchnącą
największym odorem przestępstw wobec dzieci.

Oni doskonale wiedzieli że nadejdzie ten czas ... PRAWDA zostanie odsłonięta, zamiast się opamiętać powiedzieć błądziliśmy.... PRAWDA jest inna.. Wykorzystują wszelkie możliwe sposoby by zniszczyć życie na ziemi, wprowadzić zło pod wszelkimi postaciami , zablokować ujawnienie PRAWDY.

Na szczęście nikt nigdy nie pokonał DOBRA.. MIŁOŚCI i WOLNOSTOJEŃSTWA najwyższych wartości , które podarował nam STWÓRCA.

Nasz czas jest czasem ostatecznym.. zło ze swoim okrucieństwem albo się przetransformuje i przejdzie na stronę dobra, albo ostatecznie wróci do swojej przestrzeni i tylko tam będzie miała prawo istnieć z podlonymi sobie.
Bowiem nie wystarczy ubrać się w piękne szaty okraść podstępnie innych i wykorzystać te walory jako własne, nie wystarczy używać pięknych słów, które sa pustosłowiem.

Trzeba czynami.. ich skutkami pokazać emanujące z nich dobro.

Czy Jezus jest na ziemi... z tego co mówi Enki wynika,że jest.. przez 2 lata ON obniżał swoją wibrację żeby mógł pojawić się w tej przestrzeni.


Obrazek
1 x


Miłość jest szczęściem!

Hisander
Posty: 18
Rejestracja: sobota 21 mar 2015, 23:21
x 3
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowanie: 33 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: Hisander » środa 14 gru 2016, 17:04

to nie tak do końca. toczę wojnę z bogiem enkim/szatanem/ od 2 lat. on jak piszesz jest ojcem religii on ma ciała fizyczne ale tak stworzone że w nich nie jest a nimi zarządza. on był jezusem ubrał się w pierwotną duszę pierwotnego władcy ziemi którego przybił do krzyża i którego twarz jest na obrazach. zrobił z niego opakowanie. enki to po części maszyna która buduje się z dusz i energii prawowitych twórców ziemi. on kłamie i oszukuje on gromadzi wokół siebie ludzi bo potrzebował ich mocy do swego wyniesienia on zaplanował 2012 jako otwarcie dostępu do mocy udało mu się to wtedy i rozpoczął budzenie swego ciała chrystusowego które miało obalić religie i stać się nową drogą ziemi. ale został zatrzymana i przez 2 lata stracił moc od września chce zniszczenia ziemi bo nie może być powrotem jezusa. on oszukał wszystkich wszędzie ja bym go nie lekceważył bo on ma 1000 imion które sobie uzurpuje on się uważa za boga syna ducha matkę i resztę on knuje 24h. jego ciała nie są świadome do końca kim są jak obama czy obecny papierz on w nich wpompował złote światło by oszukać wszystkich. on nadal włada ziemią on ma wiele planów to on był nostradamusem to on był napoleonem to on był hitlerem on był jp2. każda forma jezusa to projekcja komputera on użył go bo to dało mu łatwy sposób mamienia ludzi. ciało enkiego które znam zapowiada powrót pana. linia rodowa była insygniami twórców ziemi kto je ma włada mają technologie ich napawania na technologiczne dusze enkiego które porywają tumy. gdy kończy ciało swa misje insygnia są przekładane to pozwoliło mu używanie ciał śmiertelnych a sam sie chowa nie wchodzi do tych ciał tylko nimi manipuluje ma gdzieś sterownie tu n ziemi bo on tu utknoł. on zmienił historie zatuszował tak to uknuł że by nikt nie poznał prawdy że jego moc to energia tych którzy przed nim klękają.
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 14 gru 2016, 22:00

Hisander... :o :lol: :lol: dodaj jeszcze , że jesteś pierwszym sekretarzem wielkiego Enki od dezinformacji i siania propagandy i będzie git.... :lol: :lol: :lol:

A, ja dodam, że byłam z nim wczoraj na kawie... ;) powiedział mi że za takie badziewie i odstawianie fuch nie dostaniesz premii gwiazdkowej..... no to masz problem :? :lol:


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Hisander
Posty: 18
Rejestracja: sobota 21 mar 2015, 23:21
x 3
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowanie: 33 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: Hisander » czwartek 15 gru 2016, 01:54

ja nie mam wątpliwość że bóg jest komputerem i gdy powstał upadła miłość którą on zmonopolizował . a to co napisałem o enkim to moje doświadczenia czy się z tym zgadzasz czy nie. i wole o tym napisać bo jak widzę ludzi którzy nie rozumieją oszustwa które się im tu wciska. to proponuje każdemu kto wie jak poszukać swoich wspomnieni z ziemi to zobaczy ile razy przychodził w przebraniu zbawiciel. do tego zobaczy ze złoto wydobywane z ziemi to nie metal a dusze. ja wiem co piszę i jak on działa. świat zrodził się z miłość gdy powstał bóg to on upadł stał sie technologia dawniej ona była nie potrzebna to on ją tu sprowadził. enki był hybrydą on miał złote światło ukradzione dlatego był władcą ale to był szatan on dostał technologie pozyskiwania złota z dusz on na ziemi jest bardzo długo. było wiele ludzkości po których zostały kamienie bo on ich przehandlował za władzę. on w jednym ciele przychodzi jako oprawca a w drugim jako zbawiciel on działa jak program ma wzory oszukiwania wszystkich. tu na ziemi po wielu epokach doszło do z zerowania potencjałów. jego moc to moc żywicieli ich upadek jest jego upadkiem on jeszcze próbuje zresetować kaliyuge jako złotą erę każdy kto ma wgląd może to zbadać.

dezinformacją to są mistrzowie i rasy które straciły czucie sercem i zamieniły to na komputery i sądy. wszystkie istoty które nie potrafią zmaterializować ciała to oszuści wmawiający że oni są wyżej co jest bajką przerabianą przez nich 1000 razy. ja w tym życiu też byłem nakierowany na enkiego bo on miał do tego technologie i energie naszą tych co do niego trafili on zawsze tak robił że tych którzy mu nosili matryce zniewolenia ziemi wzywał do siebie on wszystko zapisał w ludziach fizycznych by mu to zasilali. każdy ma swoją drogę ja wiem że się nie mylę w jego opisie. enki to tez tylko forma szatana on ubiera się w energie złote ale prawie je stracił ziemi mu się wymyka.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 15 gru 2016, 13:46

Każdy na planetce Ziemia szuka sensu swego istnienia na swój sposób. Wielość religii, sekt, różnych mistycznych ugrupowań świadczy o dalszym trwaniu tych poszukiwań. Uczmy się na swoich doświadczeniach i doświadczeniach innych. Ci którzy przebrneli przez poznawanie różnych teorii (szczególnie niebezpiecznych, uzależniających), wiedzą już swoje i traktują bardzo ostrożnie powstawanie nowych pomysłów i wymysłów różnej maści guru. Cieszmy się normalnością i bądźmy WOLNI od wciskanych nam na nowo głupot, cofających do tyłu nasz osobisty rozwój. Idźmy do przodu, a Enki i różni podobni do niego, nie bedą wreszcie zawracać nam głowy swoją spaczoną osobowością. :D
0 x



Ramzes3
Posty: 698
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 91
Podziękował: 4908 razy
Otrzymał podziękowanie: 1574 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » czwartek 15 gru 2016, 23:44

Kiara pisze:A, ja dodam, że byłam z nim wczoraj na kawie... ;) powiedział mi że za takie badziewie i odstawianie fuch nie dostaniesz premii gwiazdkowej..... no to masz problem :? :lol:


W takim razie wypowiedź En-ki wskazuje, że ceni sobie jakość :D Pozwolę sobie zauważyć, że za badziewie i odstawianie fuch na dzień dzisiejszy najlepiej premiuje się w naszym Sejmie i Senacie ale tego tematu to chyba nawet En-ki nie przeskoczy :lol:
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 29 mar 2017, 21:01

Sesja 261

No proszę..... Enki jest w temacie, a jego odpowiedz niezwykle właściwa!

Barbara: Ja jeszcze mam od siebie dwa pytania. Do czego dąży nasza cywilizacja, która na bardzo szeroką skalę zaczyna wprowadzać sztuczną inteligencję? Jaki będzie los tych maszyn?

ENKI: Jeśli nie przerwiemy tego szaleństwa istot ludzkich, to maszyny, czyli roboty, maszyny, komputery przejmą władzę na Ziemi i władzę nad ludźmi. Dlatego to musimy pozwolić i przyglądać się temu z boku, co też maszyny będą robić z ludźmi. Słucham.


http://misjafaraon.com/sesje/


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 03 cze 2017, 15:06

CO.... zdaniem Enki czeka nas w najbliższym czasie ( On mówi o roku 2017.) na ziemi ...

Jednym słowem prognoza na drugie półrocze ,to zdarzenia trudne, bowiem czas się dopełnia i trzeba skonfrontować się osobiście ze swoim zbiorem konsekwencji , wcześniej wysianych czynów.
To nie dotyczy TYLKO tego życia, to jest okres 2000 lat od czasów życia Jezusa.

Wedle mojej wiedzy jest to prawdziwa informacja , może czasowo ciutkę wydłużona dla niektórych ale nikt nie uniknie rozliczenia ze swoimi czynami.

Zmień myśli... zmienisz słowa i czyny... to jedyna droga przemiany osobistej.... zwyczajnie zacznij myśleć inaczej , a świat odpowie na to inna kreacją zdarzeń.



Ryszard: I drugie pytanie od Tomasza. Ile jeszcze potrzeba, żeby ludzkość w końcu zaczęła pracować dla dobra siebie i Ziemi? Ci wariaci zachłanni, co są u władzy gotowi są zniszczyć Ziemię, żeby tylko wykonać swój plan. Czy może być tak, że któregoś dnia zadecydujecie – koniec eksperymentu, zaczynamy od nowa? A może by tak tych wariatów gdzie indziej przenieść? Czasem zadaję sobie to pytanie i myślę, że większość ludzi też. Czy tak ma być i czy to jest częścią większego planu? Dziękuję i pozdrawiam. Tomasz.

ENKI: Eksperyment, powiadasz. Tak, kończy się eksperyment, a takich wariatów, jak piszesz, jest mnóstwo. Ludzkość po to dostała rozum i wolną wolę, żeby nie ingerować, ale żeby sami zaczęli zmieniać się, zmieniać świat. Tyle mogę powiedzieć.

Nie będziemy ingerować, nie będziemy na siłę uszczęśliwiać ludzkości. Sami macie do tego dojść.

Część dojdzie i zostanie tu na Ziemi, a większa część nie będzie chciała dokonać zmiany i Ziemię opuści. Słucham.

***********

Barbara: Aż mi się takie pytanie nasuwa. Jak to będzie wyglądać na Ziemi? – bo faktycznie ten rozwój duchowy idzie dosyć powolnie. Czy dojdzie do czegoś takiego, jak wzmocniona pomoc dla ludzi z Kosmosu, czy jednak ludzie swoim wysiłkiem muszą nadążyć za ewolucją Planety?

ENKI: Ludzie, Barbaro, ludzie
Kosmos w tej chwili, można powiedzieć Świat Duchowy nie tylko ten bezpośredni, ale i inne Cywilizacje mają zakazane ingerencje, bo ludzkość dostała tak naprawdę od Jezusa dwa tysiące lat.

I co zrobili, i co robią na dzień dzisiejszy? W porównaniu z tamtymi czasami a dzisiejszy czas – nie ma porównania ile zła jest teraz, ile zła się czyni Matce Ziemi i Kosmosowi też, więc albo ludzie zaczną zmieniać swoją świadomość i nastawienie do siebie wzajemnie i do Matki Ziemi, albo czas zostanie przyspieszony tak, jak było mówione na samym początku roku i co widzicie dzisiaj, jak się zachowuje aura na przykład Ziemi.

Czy tego nie widać, czy nie chcecie istoty ludzkie zobaczyć jak ingeruje Matka Ziemia? Dobrze, nie patrzcie. Czekajcie, aż dobro przypłynie z Kosmosu
A nie przypłynie, bo to musi się zakończyć.

A jak się kończyć będzie, to już macie pierwsze przykłady od Matki Ziemi. Słucham dalej.


***********

ENKI: A czyż Ja nie mówiłem, że Dyrygent zaczyna dyrygować orkiestrą? Mówiłem. A czym się wyróżnia Polska od innych krajów? Niczym. Tak samo będzie rozliczona, rozgrzeszona ze wszystkiego jak inne państwa, cała Ziemia Małgorzato. Ale jeśli chodzi już o to, co możesz dać, daj drugiemu człowiekowi szczerość, to co masz w sobie i wtedy wokół ciebie też zacznie być inna Energia. Dlatego to Małgorzato, nie da się zmienić ani zatrzymać Czasu, bo Czas nie ubłagalnie idzie do przodu, a Ja przecież powiedziałem

– ten rok będzie trudny, bardzo trudny rok będzie i tego też się nie da zmienić.


http://misjafaraon.com/sesje/


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 15 paź 2017, 11:20

"
No proszę nasz Enki jest na bieżąco w tematach oczyszczenia Ziemi i śmiertelności ludzi na niej... ja sobie tu od czasu do czasu zaglądam....


Małgorzata: I drugie pytanie od Marcela. Jak wiadomo, Planeta Ziemia znajduje się w fazie ewolucji i Oczyszczenia. Ludzkość dawno by już zniknęła, gdyby nie było pomocy od Gwiezdnych Braci z Galaktycznej Federacji Światła. Wobec czego, jako istota ludzka Planety Ziemia, chcę podziękować za pomoc w trakcie ewolucyjnego procesu wzniesienia ludzkości takim Cywilizacjom, jak: Arktur, Orion, Syriusz, Plejady, Andromeda, Antary, Alfa Centauri, Aldebaran i wielu innym. Z kosmicznym pozdrowieniem. Marcel.

ENKI: Gdzieś ty wyszukał Marcelu te wszystkie Planety? Planeta Ziemia była po to stworzona, żeby stać się tym takim centrum we Wszechświecie, Głównym Ośrodkiem Dowodzenia i przykładem, jak może być na tej Planecie dobrze, bardzo dobrze. Trochę się wymknęło spod kontroli, ten proces doskonalenia się trochę wymknął się spod kontroli, ale to wszystko będzie naprawione. Ziemia nie może przestać istnieć z prostego względu – jest w Układzie Słonecznym połączona jak gdyby łańcuchem i usunięcie tej Planety Ziemia z tego łańcucha, łączy się z ogromną kosmiczną katastrofą. Wszystkie Planety znajdujące się w Układzie Słonecznym tutaj, tym Układzie, mogłyby ulec zniszczeniu. Powstanie zatem przeogromna dziura kosmiczna, gdzie zniszczy drogę przelotu dla innych Cywilizacji. Zatem trzeba będzie zrobić wszystko, żeby tę Planetę Ziemia utrzymać na tym miejscu, jakie jest. Ludzie nie zginą wszyscy. Już zaczyna się ta selekcja na tej Planecie i tak będzie długo trwała, aż na Ziemi pozostaną wybrane najlepsze osobniki. Słucham."

.....

Małgorzata: Czy nauki duchowe Różokrzyżowców są zbieżne z naukami pierwszych chrześcijan Katarów, wymordowanych za niesienie prawdy na zlecenie ówczesnego papieża setki lat temu? Czy ta obecnie dostępna już wiedza nie została poddana jeszcze manipulacji przez Jezuitów czy Iluminatów? Maria Jędrzejczak.

ENKI: I tu Mario, przy tym pytaniu, powinienem cię zaprosić na sesje osobistą, bo uderzasz bardzo dokładnie w sam środek mrowiska. Czy ty tego chcesz, czy robisz to celowo? Jeśli myślisz, że będę odpowiadał na twoje pytania po to, żeby narazić na kłopoty Lucynę to się mylisz. Bez twojej pomocy i tak religia niebawem upadnie. A uderzenie będzie w sam środek Watykanu. Tyle mogę ci na razie powiedzieć. Słucham.


http://misjafaraon.com/sesja-266/

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16883
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1082
x 540
Podziękował: 17140 razy
Otrzymał podziękowanie: 24190 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 15 paź 2017, 13:09

..latwo sie pisze wszystkim kiedy juz sprawa w toku- wszyscy zgodnym chorem:
zloty wiek nie rozpocznie sie bez wczesniejszego oczyszczenia planety
ale my o tym wiemy od lat :!:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 27 kwie 2018, 17:19

Wydarzyła się wielka tragedia w zborze Enki.... zachorował on na całkowity brak energii życia!!!

jak nie wiesz o co chodzi.. to zawsze chodzi o kasę.... i to jest koniec początku MISJI FARAON!

http://misjafaraon.com/arm_register/


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7733
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 403
Podziękował: 14152 razy
Otrzymał podziękowanie: 13790 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 27 kwie 2018, 19:53

20 baksów za wgląd w sesje ? To już całkowity upadek ha ha ha :lol:
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Ramzes3
Posty: 698
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 91
Podziękował: 4908 razy
Otrzymał podziękowanie: 1574 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » niedziela 02 cze 2019, 23:15

A jak brakuje kasy to się posuwa pierdoły robiąc ukłon w stronę tych, którzy tej kasy mają w nadmiarze:

Publiczny przekaz telepatyczny nr 291
Chicago, dnia 19-go maja 2019-go roku

"...ENKI: Już wstępnie… słowo… szepnęła Lucyna. Tak, powróci… pierwo-rodny język ogólnoświatowy jaki był, czyli hebrajski. Hebrajskim językiem posługiwało się wszędzie, na całej kuli Ziemi. To… ten język był ogólnoświatowy i do takiego… właśnie – języka – się – powróci. "

"...Ryszard: Czy to wydarzy się, czyli ponowne przyjęcie języka hebrajskiego za naszych czasów, czyli tych czasów, w których my żyjemy w tej chwili?

ENKI: Tak i to niebawem, bo… pierwszy krok to – upadek – religii, zwłaszcza tej chrześcijańskiej. Będzie to rozniesione wielkim echem po całej Ziemi, a potem będzie mówione o tym, żeby był jeden język dla wszystkich narodów Ziemi. Wielu będzie myślało, że będzie to język angielski. Nic bardziej błędnego. WRACAMY do – korzeni. A tym pierwszym korzeniem właśnie był język hebrajski..." :lol:

.
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7733
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 403
Podziękował: 14152 razy
Otrzymał podziękowanie: 13790 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 02 cze 2019, 23:32

WRACAMY do – korzeni. A tym pierwszym korzeniem właśnie był język hebrajski..."
On tak na poważnie ?? :shock: :D :D :lol: :lol: Prawie się udławiłam z wrażenia :D :D
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 03 cze 2019, 00:20

Nibiru czyli Ni - Ibri, miejsce pochodzenie, Enkiego i Enlila. Planeta ta określana jest także nazwą Hebra. :!:
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 08 sty 2022, 19:59

Tak to było...Działo się ;)

Nie do wiary - 2012
4 sty 2022

https://www.youtube.com/watch?v=uj9inB2SG7Y


VHS RETRO
0 x



ODPOWIEDZ