Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

buscador
Posty: 4
Rejestracja: piątek 01 lut 2013, 22:30

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: buscador » piątek 15 lut 2013, 20:03

Radzę się jednak zaopatrzyć w te parasole ochronne od Enkiego, bo gruz jaki wlecze za sobą Nibiru już daje znać o sobie, dzisiaj właśnie jeden z odłamków przelatuje niebezpiecznie blisko Ziemi :)
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 15 lut 2013, 20:47

Chyba jednak coś ci się pomydliło - to jest asteroida cyklicznie odwiedzająca nasz układ słoneczny i wcale nie w okresie 1 szar czyli 3600 lat jak Nibiru (jeśli to przyjąć za prawdę).
Nie pamiętam już dokładnie, ale następny przelot tej asteroidy jest przewidziany chyba na rok 2030, ale już w bardziej bezpiecznej odległości ok. miliona kilometrów.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

buscador
Posty: 4
Rejestracja: piątek 01 lut 2013, 22:30

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: buscador » piątek 15 lut 2013, 22:32

Ja tylko tak pół żartem pół serio, ale swoją drogą coś ostatnio coraz więcej tych meteorytów plącze się w pobliżu Ziemi jak chociażby ten który spadł dzisiaj w Czelabińsku, tam fala uderzeniowa wybiła szyby w domach, a podobno spodziewają się tam więcej takich atrakcji.
0 x



Awatar użytkownika
Amira
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 14 lut 2013, 10:07

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: Amira » niedziela 17 lut 2013, 15:33

Nie wierzę w żaden nibir, zadną kreature enikego czy jak zwał tak zwał. Co to w ogole za wyimaginowana postać.... a ludzie uwierzyli w jakiegoś tak nie wiem jak nazwać "NIC". Bo dla mnie ktoś, kto jest nieprzyjemny dla ludzi, udaje że mówi meskim głosem i sobie przerządza i manipuluje ludźmi, to nikt inny, jak NIKT.
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7733
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 403
Podziękował: 14152 razy
Otrzymał podziękowanie: 13790 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 17 lut 2013, 19:41

Amira kto ci powiedział że Enki mówił męskim głosem , skąd taka informacja ? Coś za dużo w tobie agresji ....chyba ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Ramzes3
Posty: 698
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 91
Podziękował: 4908 razy
Otrzymał podziękowanie: 1574 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » niedziela 17 lut 2013, 21:35

chyba niedługo dojdziemy do wniosku, że Kopernik też była kobietą :lol:
0 x



constantin
Posty: 4
Rejestracja: sobota 09 lut 2013, 12:22
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: constantin » poniedziałek 25 lut 2013, 18:00

http://lucynalobos.com Admin chyba bardzo ich lubi:D
0 x



specolkom
Posty: 1
Rejestracja: sobota 23 mar 2013, 22:31

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: specolkom » sobota 23 mar 2013, 22:34

Witam

Jest już nowa strona Pani Lucyny:

http://lucyna-lobos.com
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » sobota 23 mar 2013, 23:08

Witaj pośród nas specol. :D

Czytałeś również wcześniejsze sesje?
To taka sama ściema jak reklama filmu "Ostatni egzorcyzm II", którą ostatnio emitują w tv, a brzmi: "Bóg prosi, Szatan nakazuje...". :lol:
Znając Biblię i poczynania organizacji na niej ugruntowanych można by powiedzieć, że te dwie, niby skrajnie różne postaci to ta sama osoba. ;)
Podobnie jest z tym bytem, który podaje się wciąż za En-Ki'ego. :D

amira pisze:Nie wierzę w żaden nibir, ...


Witaj i Ty w naszych szeregach.
W jakiś nibir nikt tu nie wierzy. ;)
Co do samej planety Nibiru. Tu już bym się zastanowił. Wiele wskazuje na to, że moze ona istnieć, ale to na inny wątek.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Ramzes3
Posty: 698
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 91
Podziękował: 4908 razy
Otrzymał podziękowanie: 1574 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » niedziela 24 mar 2013, 17:34

Jak widać Pani Lucyna Łobos i byt podający się za En-ki nie odpuszczają, nadal drążą temat uruchomienia Wielkiej Piramidy ;)
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 25 mar 2013, 15:14

Te wynurzenia ENKI ,to już coraz większe brednie, zastanawia mnie tylko czy ludzie chodzący na te sesje samodzielnie nie myślą? Czy potrafią tylko przytakiwać i dać się tak rolować przez tyle lat... :lol: do czego im to potrzebne? widać takie doświadczenia przejść muszą.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Ramzes3
Posty: 698
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 91
Podziękował: 4908 razy
Otrzymał podziękowanie: 1574 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » sobota 12 paź 2013, 22:51

O sesjach Pani Lucyny praktycznie nikt już nie wspomina a tymczasem w ostatniej prywatnej sesji nr 168 prawdziwy Megahit:

Michał: Czy kometa ISON ma jakiś związek z Nibiru?



EN-KI: To jest przecież to samo. Planeta X, ta Nibiru, różne nazwy już są nadawane owej planecie. Po to, żeby albo zmylić tych zainteresowanych, albo uspokoić trochę ludzi, ale to jest to samo. Słucham.

Swoją drogą ciekawi mnie bardzo czy Pani Lucyna czasami czyta swoje sesje :lol: :lol:
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 13 paź 2013, 10:06

Faktycznie Megahit, zwłaszcza jeśli chodzi o wielkość. Ale faktycznie "ma rogi" , bo w/g wszelkich danych orbitują wokół niej 2 obiekty najczęściej ustawione w kształci litery V.
Pani Lucyna raczej nie czyta, zostawiła to innym, tak jak publikacje tego.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 31 maja 2014, 22:56

Chyba mi się nie wydaje... nie mam halucynacji żadnych ? w typ wątku brakuje postów są wykasowane. ;) :lol:


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 01 cze 2014, 00:09

No to ja wysiadam, aż takiej pamięci nie mam, w śmieciach mogę szukać, ale raczej też nie ma, może chodzi ci o inny wątek, bo jest ich kilka, gdzie p.Lucyna jest wspominana.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 07 sty 2015, 22:30

Dalej się dzieje :?

pobrany plik.jpg
(47.48 KiB) Pobrany 1313 razy


Sesja 217
Sesja prywatna przekazu telepatycznego z Lucyną Łobos-Brown nr 217
Wrocław, dnia 2-go stycznia 2015 roku.
Na pytania Grzegorza odpowiada Istota Duchowa – Opiekun Ziemi EN-KI za pośrednictwem Lucyny Łobos-Brown.

http://misjafaraon.com/sesje/
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: abcd » środa 07 sty 2015, 22:48

A no się dzieje.
Próbują wrócić na nasze ziemie.
Widać Hameryka nie jest tak atrakcyjna jak nasza Polska.
Dużo już nie ugrają, choć zawsze znajdą się ... "zainteresowani". ;)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 07 sty 2015, 23:08

Te działania są dziwnie znajome.....czyżby inwazja :shock:

Kiedy zacznie się Nowy Rok zaczniemy działać, a także duch twojej kobiety, przyjaciółki też ponagla, bo chce już zacząć się rozglądać za odpowiednim ciałem. Dlatego to dzisiaj omówimy, omówimy plan w zasadzie działania, który ułatwi temu duchowi wybór odpowiedniego ciała........więc plan wyglądałby tak: najlepiej byłoby gdyby ten duch twojej przyjaciółki wybrał ciało kobiety, która jest albo zainteresowana duchowością, albo zaczyna śledzić duchowość, albo też będzie szukała pomocy.
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: abcd » środa 07 sty 2015, 23:13

Chyba tak i wreszcie się ujawnili. ;) :lol:
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 07 sty 2015, 23:35

Jestem zszokowana tą sesją i opublikowaniem takich manipulacji ludźmi!

To dowód że wszelkimi sposobami usiłują przejmować ciała LUDZI żeby tu jeszcze coś zmącić!
Wykorzystanie uczuć i tęsknoty tego człowieka jest obrzydliwością tej kreatury , która go do tego namawia!
Potrzebują ciał kobiet i to już na wyższym nieco poziomie rozwoju z otworzonymi mozliwościami duchowymi.. czyli będą skanować rzeczywistość i usiłować coś zrobić przez przejęte ciała!
A gdzie zgoda osoby , która żyje w tym ciel???? to się nie liczy? Chyba P. Łobos już kompletnie nie odróżnia dobra od zła? wszystko jest dobre co da jej kasę i medialność!
Jak można namawiać ludzi do takich czynów i robić z tego niemalże powieść sensacyjną!
To dopiero jest kryminalna działalność! przejmowanie ciał ludzkich dla niektórych to takie nic.... a jak ktoś przyjdzie do twojego domu i powie , wynoś się bo ja teraz z niego chcę korzystać, bo mój został zniszczony! chcę go dla siebie i radości moich bliskich. Uffff i to ma być misja ratowania ziemi i ludzkości.... chyba swojej dupy , bo na mózg już za późno.
STOP! STOP! STOP! BASTA !
Zatrzymujemy wszystkie takie obrzydliwe przekręty, manipulacje i okradanie ludzi z ich ciał i żyć!

Pani Łobos przydał by się kurs z etyki, moralności i prawości !


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » piątek 16 sty 2015, 17:43

Kiara pisze:Jestem zszokowana tą sesją i opublikowaniem takich manipulacji ludźmi!


8-)
Szacowna myślałem, że Cie już nic nie jest w stanie zszokować czy też zaskoczyć a tu proszę :D

to może pozdrawiam :D
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: abcd » sobota 17 sty 2015, 23:33

Przebiśnieg pisze:
Kiara pisze:Jestem zszokowana tą sesją i opublikowaniem takich manipulacji ludźmi!


8-)
Szacowna myślałem, że Cie już nic nie jest w stanie zszokować czy też zaskoczyć a tu proszę :D

to może pozdrawiam :D

Są rzeczy na Ziemi i niebie, o których nie śniło się nawet fizjologom. ;)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16883
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1082
x 540
Podziękował: 17140 razy
Otrzymał podziękowanie: 24190 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 18 sty 2015, 15:42

janusz pisze:Te działania są dziwnie znajome.....czyżby inwazja :shock:

Kiedy zacznie się Nowy Rok zaczniemy działać, a także duch twojej kobiety, przyjaciółki też ponagla, bo chce już zacząć się rozglądać za odpowiednim ciałem. Dlatego to dzisiaj omówimy, omówimy plan w zasadzie działania, który ułatwi temu duchowi wybór odpowiedniego ciała........więc plan wyglądałby tak: najlepiej byłoby gdyby ten duch twojej przyjaciółki wybrał ciało kobiety, która jest albo zainteresowana duchowością, albo zaczyna śledzić duchowość, albo też będzie szukała pomocy.

:lol: wiele duchów rozgląda się za odpowiednim "opakowaniem", ale to nie takie proste,-
aby urodzić się naturalnie w odpowiedniej rodzinie- więc przejęcie ciała lub sublokator,-
czysta czarna magia/okultyzm z nie tego świata..
:twisted:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7733
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 403
Podziękował: 14152 razy
Otrzymał podziękowanie: 13790 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 28 sty 2015, 21:37

Wydzieliłam kilka ostatnich postów i utworzyłam nowy temat viewtopic.php?f=7&t=1290
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: SESJE P. LUCYNY ŁOBOS - BROWN.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 04 gru 2016, 12:39

Czasami zaglądam co słychać u naszego "guru".... ;) :D jakie nowinki lansuje swoim ukochanym jaskółkom?
I co się okazuje , enki uczciwie przyznaje że nie ma ju z takiej władzy jak miał ,że będzie się opiekował TYLKO gronem , które poprosi go o , opiekę i wsparcie.
Jurysdykcje nad ziemią i oczyszczenie jej należny teraz do MATKI NATURY i Jego brata Jezusa..... o to ciekawe stwierdzenie, bo znaczy,że zaistnieje INNY SYSTEM WARTOŚCI niż był do tej pory gdy władcą był Enki.
Ostrzega On ludzi,że rozliczenie będzie bolesne.. co znaczy,że nieprawidłowy był system informacyjny, wzorce zachowań i prawa, bo to na nich opiera się wszystko co ludzie robili, myśląc ,że robią dobrze.

Jednym słowem zmiana na całej linii od roku 2017.. bo tą datę wymienia Enki jako graniczną.. zobaczymy, ale bać się nie musimy.
Zmiany zaistnieją jest to pewne, bo jak już wiemy z innego info. zostały zmienione wzorce matryc w polu morfogenetycznym.

************

...."Enki... Ludzie nie patrzą, biznes się liczy, to i też Chicago dostanie swoją zapłatę. Wszystko jest do czasu. Wszystko. No, ale taką zapłatę to nie tylko dostanie Chicago, ale inne kraje też, bo przecież Oczyszczanie musi być ogólne. W Ameryce, w Chicago zwłaszcza. Tym wielkim kultem religijnym jest Jezus. I ci gorliwi katolicy nie dopuszczają do siebie, choć co jakiś czas im się mówi, że to Jezus jest Wielkim Wodzem, dalej jest tym „królem” najbardziej świętym, bardziej świętym od samego BOGA. No i ta mamona. Praca i mamona. Ale to już niebawem. Rok się kończy, zaczyna się siedemnasty i ze współpracy z Matką Naturą będzie ciężko.... "


...." Enki.... Bo jak Enki weźmie pod swoje skrzydła ponownie, to takie Wojsko Anielskie nie ruszy. Nieprawda. Kto naprawdę wróci ze skruchą, przyjęty zostanie, ale kto będzie chciał uczynić tak ze strachu, no niestety, takiej władzy mieć nie będę, bo wiele tych ziemskich dusz jest oddanych w ręce Jezusa. Nawet nie zdają sobie sprawy kim jest Jezus. Nie taki z obraza słodki, niewinny uśmiech. Kim jest naprawdę, to niebawem się przekonają. I nie mają się bać ci, którzy są pod moimi skrzydłami. Mogą się tylko spokojnie przyglądać, bo do nich Jezus Aniołów nie wyśle. Zrozumiałaś?..."


"....ENKI: I Ja dziękuję, że cierpliwie wysłuchałaś, że nie pięknych cukierkowych słów, jakich oczekują ludzie, ale poszły tutaj słowa Prawdy.
Tak robi PRZYJACIEL, tak robi dobry Ojciec. Ja też się muszę wywiązywać z nałożonych obowiązków i to przed Większym OJCEM.
Dlatego kto słucha i wykonuje wolę BOGA, nie ma się czego bać. I nie wystarczy pójść do kościoła i przed obrazem Jezusa paść na kolana albo na twarz, i mówić o swojej wierności i miłości.
I nie wiem, czy takie wyznanie jest odbierane przez Jezusa.
Więc tym, którzy jeszcze się nie przebudzili dajemy jeszcze trochę czasu. A jak nie wykorzystają tego czasu, no cóż, mogę tylko współczuć, bo Ja już takiej władzy nie mam
Mówię szczerze. I cóż tu powiedzieć
Władza się ogranicza – owszem – do opieki nad Ziemią, do pohamowania gniewu Matki Natury i do przypilnowania tej małej trzody.
, Grażyno.

Tak mogę nazwać w tej zagrodzie, do której wprowadzam ludzi. I to wszystko. Przemyśl to wszystko. Jak chcesz, to udostępnij to nagranie. Twoja będzie decyzja, bo sporo słów tu zostało powiedziane. Ja, Enki, za rozmowę Tobie Grażyno, dziękuję"

http://misjafaraon.com/sesje/

Jednym słowem .. kraj z godłem orła, Polska i zupełnie odmienna energia niż Enki, będą dominowały w czasie zmian.
JEZUS to CHRYST..... a ENKI to ANTYCHRYST świat III wymiaru był pod jurysdykcją Antychrysta , czasowy powrót Jezusa na ziemię wprowadzi nowe wzorce w pole morfogenetyczne, które działały na LUDZI przez 2000 lat.
Nadeszła pora zdania egzaminu z podejmowanych decyzji w oparciu o dodatkowy aspekt wiedzy, to jest obecny czas, zwany czasem ostatecznym. Bo każdy indywidualnie zdecyduje w jakiej przestrzeni będzie żył , doświadczał i rozwijał się zgodnie z poziomem swojej wibracji, a nie ze słownymi deklaracjami o sobie.

Jezus i Matka Natura ( to nowe imię Energii której córką była M.M.i wiele innych jej inkarnacji) nie tyle powracają na ziemię , bo sa tu od dawna, co ujawnią się i ich wiedza oraz wartości staną się priorytetem życia oraz oceny poziomu wibracji każdego z nas.

Enki../ Antychryst , zakończył czas jurysdykcji na ziemi, nastąpiła pora powrotu tej Energii do świata duchowego. On jako CZŁOWIEK również żyje teraz na ziemi, czy odejdzie z niej definitywnie, czy zostanie i będzie biernym uczestnikiem zmian? Nie wiem... zobaczymy.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

ODPOWIEDZ