Witam wszystkich użytkowników tego forum

16.11.22
Jutro w nocy z 18 na 18 .11 będą prowadzone prace konserwacyjne na hostingu - forum może nie działać lub działac z przerwami.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Przyszedł chyba czas, aby przywrócić pełną funkcjonalność forum, w końcu istnieje ono po to, aby każdy mógł prezentować, czy konfrontować swoje poglądy. Jak jest na Ukrainie, każdy kto ma oczy, to widzi. Przywracam wszystkie tematy wojenno - ukraińskie , czy rosyjskie. Nie jest ważne kto z dyskutantów po której stronie będzie stał, jest ważne, aby prezentował jak najbardziej prawdziwe informacje. Dlatego proszę: absolutnie nie kopiować mediów, ani polskich "ekspertów", to można sobie czytać i oglądać poza forum, szkoda miejsca i czasu. W miarę możliwości będziemy się starali prostować i wyjaśniać znaczenie zdarzeń i ich okoliczności.
Poglądy absolutnie nie są powodem do blokowania, czy banowania kogokolwiek, ale proszę je wyrażać w kulturalny sposób. Proszę też sprawdzać cytowane materiały i filmy, aby nie zawierały nieregulaminowych treści.
Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

KULE MACIERZY - nowy cel PCH

maria
Posty: 1
Rejestracja: sobota 24 maja 2014, 19:23

KULE MACIERZY - nowy cel PCH

Nieprzeczytany post autor: maria » sobota 24 maja 2014, 19:29

KULE MACIERZY
Powyższy opis pojęcia „Kul Macierzy” pochodzi z sesji hipnozy prowadzonych z Anną Dolińską od listopada 2011 roku do chwili obecnej. Pierwszą wzmiankę dotycząca tego tematu można znaleźć w tekście sesji z 11 listopada 2012 roku, która odbyła się w Nowym Jorku. Przekazy pochodzą od Istoty Duchowej o imieniu Samuel.
KULE MACIERZY są to ośrodki energetyczne, które ludzie wraz ze światem Istot Duchowych mają tworzyć na Ziemi. Będą one tworzone na terenach, które są bardzo ubogie, bardzo chore i nieświadome.
Będą to ogromne, kuliste portale o bardzo wysokiej strukturze, zawieszone nad Planetą Ziemia z każdej strony wszechświata. W nich będą się zradzać dusze diamentowe, które następnie będą manifestować się w ciałach ludzkich. To jest program, to jest założenie, to jest pomysł jak pomóc waszej Planecie Ziemia. To wszystko jest dla dobra nie tylko Ziemi, ale i wszechświata.
Kule Macierzy były normą za czasów Atlantydy. W nich tworzone były anielskie dusze z innych planet. One się tam rodziły, kształciły i schodziły na Ziemię. Teraz Kule Macierzy będą znów tworzone przez ludzi. Dusze, które zamieszkują ciała ludzkie, które pamiętają czasy z Atlantydy, starożytnego Egiptu, będą brały czynny udział w tworzeniu tych Kul na całej Ziemi.
Na razie nie będzie można ich dotknąć, zobaczyć – tak jak to się dzieje w wymiarze fizycznym. Będziecie jednak widzieć coraz więcej, gdy Planeta Ziemia wzniesie się na wyższy poziom wibracji, wkroczy w inny wymiar. Obecnie tylko niektórzy z was widzą ten świat
drugi świat
duchowy. Ale z każdym rokiem takich ludzi będzie coraz więcej. Analityczne umysły okiem fizycznym tego nie zobaczą, ale będziecie mieli sprzęt, który będzie je „przekładał” na formę widzialną. Już niedługo nie będzie to tajemnicą i wielu ludzi będzie chciało brać udział w ich tworzeniu.
Aby tworzyć te Kule trzeba będzie szukać ludzi wypełnionych światłem, aby udawali się w rejon terenów ubogich. Zmiany będą następowały w każdym z was, poznacie to sami po sobie. Będą też zmiany wśród wyższych władz na Ziemi, gdyż na najważniejsze stanowiska będą dostawać się ludzie mądrzy, aby zacząć naprawiać wasz świat finansowy, materialny. Powoli będzie nastawać wśród ludzi większa harmonia. Wojny, nieporozumienia, które obecnie trwają i tak utrudniają ludziom życie – wyciszą się i uspokoją, bo na te tereny pojadą grupy, aby zacząć tworzyć pierwsze Kule Macierzy. Będą to przede wszystkim takie kraje jak Palestyna, Izrael, Afganistan, Irak
To jest nie tylko możliwe, ale jest już to wpisane w księgę przeznaczenia i tak nastąpić musi.
Cała Kula Ziemska jest już opleciona siatką energii, która wydobywa się z Planety w równo ułożonych miejscach. W przyszłości, w siatce energetycznej będzie tylko potrzebne ściąganie kolejnych świetlnych energii z silnych miejsc, które są obecnie zablokowane.
ARKA PRZYMIERZA
Musicie wiedzieć, że odblokowanie będzie czynione przede wszystkim w miejscach, gdzie znajdowała się Arka Przymierza. Tam właśnie, na tej drodze muszą być utworzone Kule Macierzy, aby była rotacja pięknych, czystych energii

Jeśli chodzi o energię Arki Przymierza – informacje będą podane dopiero, gdy grupa ludzi znajdzie się w danym miejscu. Wcześniej informacje te nie będą przekazywane, aby nikt nie włamywał się niepowołany do waszych umysłów i nie pokrzyżował tych czystych planów.
PORTALE
Wrota, czyli portale na Ziemi są cyklicznie uruchamiane. Główne Wrota w Egipcie mają przejście przez centrum Ziemi. Jednakże nakładając siatkę na całą Planetę Ziemia, w miejscu łączenia siatki są delikatne tunele. Tymi tunelami płynie energia. Jest to również droga dla wszystkich istnień pozaziemskich. Wiecie doskonale, że w tej chwili trwa walka między siłami dobra i zła – jeśli takiego słowa można tutaj użyć. Trzeba jednak pamiętać, że im więcej światła
miłości
dobroci
wysyłane jest od istnień ludzkich, z ich serc – tym szybciej następuje wymiana energii w tych tunelach. Zastanówcie się jaka energia jest obecnie w miejscu Złotej Kopuły? Jaka energia płynie w tym tunelu? Złota Kopuła jest to miejsce, w którym zostaną po raz pierwszy przez ludzi stworzone Kule Macierzy. Tam zostaniecie pokierowani, abyście oddali mnóstwo światła do nieba. Aby stworzyć Kulę Macierzy trzeba ją jednak odblokować jako formę energii waszej fizyczności. Odwrócić formę energii mentalnej tworząc poniekąd – klepsydrę okrągłą. Z tego odbicia lustrzanego zostanie stworzona Kula Macierzy – ogromna, taka jak istniała tu tysiące lat wcześniej.
MEDYTACJA
Medytacje, modlitwy, które teraz odbywają się w różnych miejscach na Ziemi, w różnych tradycjach, różnymi sposobami – jest to rzecz cudowna. Tam, gdzie grupy zbierają się poza religiami (czyli istoty ludzkie różnych wyznań)
medytują i modlą się o spokój, miłość, tolerancję – czynią wielkie cuda. Bo ta energia zbierana jest pobliskimi tunelami. Im więcej będzie tego na Ziemi (ale na całej Planecie), tym siatka będzie jaśniejsza. I wtedy żadne niskie energie nie będą miały mocy, aby w tej siatce pozostać. Medytując w jednym miejscu zawsze przesyłajcie tę energię w miejsca odległe, które tego bardzo potrzebują.
Obecnie proces uruchomienia Kul Macierzy został przyspieszony w związku z zaistniałą sytuacją na Ziemi (terroryzm, konflikty, wojny). Potrzebna jest wam, ludzkości – energia, która jest ogromnym światłem. Poczynania, które są na Ziemi, „przepychanki” między energiami są przez Istoty Światła bardzo mocno stopowane, ale potrzebujecie – jako ludzkość – jeszcze więcej światła. Dlatego jak najszybciej muszą zostać uruchomione Kule Macierzy. To będzie właśnie zadanie Fundacji „Mądrość Narodów”.

ZE STRONY NOWEJ FUNDACJI
0 xAwatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2734
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 23
Podziękował: 5016 razy
Otrzymał podziękowanie: 1643 razy

Re: KULE MACIERZY - nowy cel PCH

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » sobota 24 maja 2014, 22:36

Witaj @maria na naszym forum.
Myślę, że będziesz się dobrze czuła pośród nas, bo przecież duża część naszych forumowiczów to załoga pierwszego forum tego projektu.
Fakt, że ewoluowaliśmy w inną stronę, niż obrana przez PCH i jego odłamy, nie stanowi o naszym wrogim nastawieniu do poczynań tych fundacji.
Podchodzimy teraz dużo ostrożniej do tego typu inicjatyw, a zwłaszcza sterowanych przez jakieś nieokreślone byty podszywające się pod naszych dobroczyńców.

Uważam, ze temat ten ma szansę rozwinąć się i dlatego wydzieliłem go, jako niezależny wątek.

Czuj się jak w domu.
Powodzenia. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3834
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 208
Podziękował: 1722 razy
Otrzymał podziękowanie: 4050 razy

NOWE CELE PROJEKTU CHEOPS

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 27 maja 2014, 11:46

Kolejne brednie dla naiwnych , kolejna ściema dla wyciągania energii i skupiania uwagi na bzdurach odwodzących od siebie oraz wewnętrznej harmonii. ufffff kiedy ludzie zaczną w końcu myśleć samodzielnie... no kiedy??????


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2734
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 23
Podziękował: 5016 razy
Otrzymał podziękowanie: 1643 razy

Re: NOWE CELE PROJEKTU CHEOPS

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » wtorek 27 maja 2014, 14:18

Do którego posta się odnosisz?
Jeśli do Kul Macierzy, to moze przeniosę tego posta do odpowiedniejszego tematu >>.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3834
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 208
Podziękował: 1722 razy
Otrzymał podziękowanie: 4050 razy

Re: NOWE CELE PROJEKTU CHEOPS

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 27 maja 2014, 19:49

Możesz przenieść do "kul macierzy"... trzeba się lekko zastanowić co, to jest.. co znaczy ta definicja i jaką rolę ma spełniać jakiś sztuczny twór wobec samo rozwijających się Ludzi.... ich "macierzą " jest ich Energia zaświatowa / matryca istnienia , a nie jakieś tworzone na ziemi kule.

Atlantydę przerobiliśmy aż nadto boleśnie, powtórki z rozrywki nie będzie. ;) :lol:

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1531
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 12
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 954 razy

Re: KULE MACIERZY - nowy cel PCH

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » środa 28 maja 2014, 13:51

Na pierwszy rzut oka to te "kule macierzy" skojarzylam sobie z kulami Amenti oto fragment :

"Kula Amenti wprowadzona zostala w rdzen Ziemi w pasmie czestotliwosci drugiego wymiaru (czesto zwana „Grota Stworzenia”), okolo 550 milionów lat temu z miejsca przestrzeni/czasu w HU-2, które istnialo zanim jeszcze Ziemia istniala w tym torze czasu HU-2. W liniowym ujeciu czasu, misja ratunkowa dla zagubionych dusz Tary, rozpoczela sie jeszcze zanim dusze te zostaly zagubione.
Rzeczy takie sa dosyc praktyczne w strukturze Matriksu Czasu. Za posrednictwem Przymierza Palaidor, oraz Kuli Amenti, dusze z Ziemi ponownie mogly ewoluowac do ich pierwotnego 12-to nici DNA typu ciala. Proces ten moze byc postrzegany, jako tworzenie przez Palaidorian nowych cial (oraz wzorców morfogenicznych) dla teraz bezksztaltnych czastek swiadomosci upadlych dusz. Pole Morfogeniczne Kuli Amenti, umozliwilo Ur-Tarranates na wejscie w cykle inkarnacyjne na Ziemi, pozbieranie czastek swiadomosci zagubionych dusz poprzez sciagniecie ich czasteczek energetycznych ze Zunifikowanego Pola HU-1 do DNA, laczac swiadomosc czastek duszy wcielonej w swiadomosc Ur-Tarranates, pozwalajac tym samym takiej zlozonej tozsamosci na ewoluowanie poprzez odczuwajaca forme zycia, z powrotem do jej oryginalnego Matriksu Duszy (12-to nici prototypu Turaneusiam).
Ten plan ewolucyjny nie zostal natychmiast uruchomiony. Chociaz Kula Amenti umieszczona zostala wewnatrz pola morfogenicznego Ziemi, blisko 550 milionów lat temu, siatka Ziemi musiala ewoluowac zwiekszyc predkosc, zanim Kula Amenti mogla rozpoczac narodziny swoich nowych ras. W okresie czasu pomiedzy 250, a 550 milionów lat temu, na Ziemi rozwinelo sie wiele innych gatunków zasianych przez Gosci z HU-1, niektóre z nich staly sie czlonkami waszego królestwa roslin, zwierzat i owadów. Rozmaite grupy eterycznych istot (bez gestosci materii), równiez spedzilo jakis czas na waszej planecie. Ostatecznie, rasy Kuli Amenti zaczely pojawiac sie na waszej planecie jakies 250 milionów lat temu. Zanim to nastapilo, rozegralo sie wiele wojen, wywolanych przez rasy, które nie chcialy, aby Przymierze Palaidor wypelnilo sie. Wojny te rozgrywaly sie glównie na Tarze, stajac sie czescia dlugiej historii konfrontacji, które nazwane zostaly po prostu Taranskimi Wojnami. Z chwila, kiedy terytorium Ziemi zostalo zabezpieczone, Ur-Tarranates Kuli Amenti, zaczeli rodzic sie na Ziemi. Rozpoczelo to cos, co stalo sie znane jako eksperyment Turaneusiam -2. Reprezentowalo to zasiew 12 Plemion, z których wywodzi sie wasz obecny ludzki ród."
0 xAwatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1195
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1320 razy

Re: KULE MACIERZY - nowy cel PCH

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » sobota 31 maja 2014, 22:23

Cóż z odbiornikami tak bywa, że odbierają.
Nie ponoszą odpowiedzialności za treści.
Hm troszkę inaczej do niedawna nie ponosili konsekwencji.
Jak to mówi jeden mój kolega z brygady :,,Przecież ważne jest Teraz..."
Orszak do tej pory tłumaczył się niewiedzą i wykonywaniem poleceń.
Teraz - niewiedza nie usprawiedliwia działań nie przemyślanych 8-)
Ano pożyjemy zobaczymy :D
Uparty nie jestem :D
to może pozdrawiam :D
0 xODPOWIEDZ