Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Macie jakieś doświadczenia z wyborem biura rachunkowego?

martanails
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 08 mar 2020, 17:01

Macie jakieś doświadczenia z wyborem biura rachunkowego?

Nieprzeczytany post autor: martanails » wtorek 26 maja 2020, 15:47

Od dawna się mówi o powrocie państwowej certyfikacji, czy ktoś wie jak daleko ten temat już jest? Czym się kierować poza tym? Szerokość oferty, opinie?
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9109
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 372
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13065 razy

Re: Macie jakieś doświadczenia z wyborem biura rachunkowego?

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 27 maja 2020, 11:23

Witaj @marta... na forum. Proszę zauważ, ze to forum nie prowadzi żadnych porad towarzyskich, ani biznesowych.
Jeśli jesteś zainteresowana inną tematyką, to proszę pisz tam, natomiast ten temat zamykam.
Zresztą nie można odpowiadać na pytania, które są zawsze osobistym wyborem, bo nikt nie zna ani twoich warunków, wymagań, ani możliwości. To muszą byc twoje decyzje.

Temat zamykam i będzie usunięty.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Zablokowany