Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Mowa nienawiści, etc.

beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Mowa nienawiści, etc.

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » niedziela 30 paź 2022, 12:10

Wlasnie ,wiec moze napisze jeszcze raz ,co napisalem kiedys na tym forum,poniewaz patrzac z boku mozna odniesc wrazenie,ze faktycznie jestem antysemita i anty-ukraincem czy jak to napisac.

1.Nie jestem antysemita,jestem anty -syjonista,anty-chazarem.
2.Nie jestem anty-ukrainski,jestem antybanderowcem,anty-chazarem
3.Nie jestem anty -rosyjski,jestem anty-sowiecki,anty-chazarski
4.Nie jestem anty-amerykanski,jestem Pro-Trump,anty deepstate,anty-chazarski
5.Nie jestem za polityka anty-imigracyjna(sam jestem obcokracowcem w Niemczech)jestem za kontrolowana emigracja
6.Nie jestem przeciwny udzielania pomocy komukolwiek,jestem za,tyle tylko,zeby robic to "z glowa",nie kosztem innych,na rownych prawach.
7.Jestem za wolnoscia slowa ktora jest lamana we wszystkich "zachodnich "krajach.
8.Na tym forum tez probowano tego,na szczescie odpowiedni ludzie "kapneli "sie w pore i sie "nie udalo".
9.Nie moge wywiesic u Siebie flagi Trumpa,poniewaz zlinczowano by mnie tutaj gdzie mieszkam.
10.Nie moge protestowac przeciwko rzadowi Niemiec,poniewaz jestem z automatu "nazista,putinista,antysemita,antyszczepionkowcem,glupkiem,niedorozwojem,teorytykiem spiskowym,i innymi ,nie pamietam wszystkich okreslen,jakie uslyszalem.
11.Pracuje bardzo ciezko,czasami od rana do wieczora i 7 dni w tygodniu sie zdarzy,niepodoba mi sie polityka "rozdawnictwa",socjalna polityka zarowno Niemiecka,jak i Polska.
12.Nie podoba mi sie ,ze zwieksza mi sie podatki,oplaty,itd a rozdaje na lewo i na prawo "socjalna "pomoc nierobom.
13.Nie podoba mi sie ,ze probowano odebrac mojej corce nalezna jej pomoc finansowa,pomimo,ze placimy ogromne podatki.
14 Nie podoba mi sie,ze ex-przyjaciolka mojego pracownika,wojenna uciekinierka z Ukrainy,narzeka na pomoc Niemieckiego Panstwa w postaci mieszkania i kilkuset euro miesiecznie,po czym jedzie na zakupy do Hanoveru,pozniej do Berlina poniewaz Bielefeld to "wiocha".
15 Nie podoba mi sie ,ze w moim ulubionym programie o warsztacie samochodowym,ukrainska klientka byla zbulwersowana,ze Toyota nie naprawila jej samochodu "za darmo".
16.Nie podoba mi sie ,ze uchodzcy z Ukrainy sa traktowani lepiej niz inni uchodzcy.
17.Nie podoba mi sie,ze dostalem 2200 euro doplaty za to ,ze pracowalem wiecej ,zarobilem wiecej,nie korzystajac z sluzby zdrowia.Podwyzszono mi oplate na sluzbe zdrowia,a w miedzyczasie 5 milionow socjalowcow nie placi nic i ma takie same prawa jesli nie lepsze.
Ostatnio byla akcja i wszystkim uchodzca z Ukrainy robiono przeswietlenia ,oczywiscie za darmo i nie wiadomo po co.
18 Nie podoba mi sie,ze Niemcy nie protestuja przeciwko inflacji,przeciwko cenom paliwa,ale za to chusty na glowie w iranie bardzo ich interesuja.(widac od razu manipulacje,ze rzad maczal w tym palce)
19.Nie podoba mi sie Antifa ,szukajaca "nazistow" na protescie przeciwko srovidowi,wszyscy zamaskowani jak przystalo,czekajacy na "zadyme".Niestety rozczarowalismy ich,na protescie byly rodziny z dziecmi,kobiety,starsi ludzie,roznych narodowosci z flagami Panstw,"nazioli"nie znalezli ale krzyczeli,ze protesty przeciwko polityce rzadu to tez "nazizm".
Widac Soros dobrze ich wyszkolil i rzad im dobrze placi.
20.Nie podoba mi sie,ze nie kto inny jak Putin "zakonczyl nagle" pandemie,a w kraju 90% ludzi nie kapnela sie,ze to wlasnie on.
21.Nie podoba mi sie ,ze moj ulubieniec Slawomir Menzen stwierdzil,ze w naszym interesie jest,zeby Ukraina wygrala.Zapomnial ,ze Ruskie maja 5-7 tys bombek atomowek.
22.Nie podoba mi sie,ze zamiast "byc" neutrealnym w wojnie na Ukrainie, Polska pcha sie na pierwsza linie.Moze nie Polska lecz "elyty"Polskie.



"PO OWOCACH ICH POZNACIE"-------- dla mnie Putin i Trump to nadzieja dla naszego swiata,obym sie nie mylil...
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Mowa nienawiści, etc.

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 14 lis 2022, 17:42

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Mowa nienawiści, etc.

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 05 mar 2023, 17:36

https://www.wprost.pl/zycie/11123962/sm ... actwa.html
znicz.jpg
znicz.jpg (38.46 KiB) Przejrzano 355 razy
Posłanka Magdalena Filiks w piątek 3 marca przekazała publicznie informację o śmierci swojego syna. Politycy i komentatorzy szybko powiązali tę tragedię z pracą dziennikarzy rządowych mediów. Gamila Gasiuk-Pihowicz stwierdziła wprost: „To dziecko zostało zaszczute przez TVP”.

Należąca do Platformy Obywatelskiej Magdalena Filiks o śmierci dziecka informowała w związku z zapowiedzią ceremonii pogrzebowej. „W dniu 17 lutego odszedł mój syn Mikołaj Filiks. Miki 8 marca skończyłby 16 lat” – pisała. Zaprosiła bliskich nastolatka na pogrzeb 7 marca. Poprosiła równocześnie, by wydarzenie to miało charakter prywatny.

Śmierć dziecka posłanki. „Zostało zaszczute przez TVP”
Sprawa śmierci dziecka posłanki wzbudza duże emocje. Jak podało Radio ZET, postępowanie mające ustalić ewentualnych winnych wszczęła już Prokuratura Rejonowa w Szczecinie. Sytuacja badana jest pod kątem art. 151 Kodeksu karnego, czyli „doprowadzenia do samobójstwa”.

W audycji „6. Dzień Tygodnia w Radiu ZET” posłanka KO Kamila Gasiuk-Pihowicz o śmierć syna posłanki wprost oskarżyła media publiczne. – Jesteśmy wstrząśnięci tragiczną informacją, która do nas dotarła – mówiła, podkreślając, że informacja dotarła do polityków dopiero w piątek 3 marca.

– To dziecko zostało zaszczute przez TVP. Wszyscy winni w tej sprawie muszą zostać rozliczeni i będą rozliczeni. Wiemy, kto jest winny, kto upubliczniał dane osobowe tego dziecka – dodawała. – To media publiczne upubliczniły dane osobowe skrzywdzonego chłopca – podkreśliła raz jeszcze.

Według Kamili Gasiuk-Pihowicz podawane przez TVP informacje w sprawie dotyczącej pedofilii pozwoliły zidentyfikować ofiarę zboczeńca. — To była prawdziwa nagonka, która doprowadziła do tragedii. To jest najbardziej obrzydliwa sytuacja, jaką widziałam. To jest horror, to, z czym się spotykamy w polityce – grzmiała.

Tusk obiecuje rozliczenie „wszystkich ludzkich krzywd i tragedii”
Za pośrednictwem Twittera całą sprawę skomentował też szef Platformy Obywatelskiej Donald Tusk. „Rozliczymy PiS z każdego łajdactwa, ze wszystkich ludzkich krzywd i tragedii, do jakich doprowadzili, sprawując władzę. Przyrzekam” – pisał. „Do samego spodu. Bez wyjątków” – wtórował mu Arkadiusz Myrcha.

Portal Press Serwis w styczniu tego roku informował, że przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Maciej Świrski chce nałożyć kary na Radio Szczecin i TVP Info za „emisję treści umożliwiających identyfikację ofiar pedofila”. Wcześniej skargę na te same media za ujawnienie informacji umożliwiających identyfikację ofiar pedofila złożył Krzysztof Luft, członek rady programowej TVP.

Terlikowski żąda dymisji Czarnka
Przy okazji tej sprawy gromy sypią się nie tylko na TVP. Dziennikarz Tomasz Terlikowski domaga się dymisji ministra Przemysława Czarnka, który o skazaniu za pedofilię Krzysztofa F. mówił na antenie TVP Info. Krytykował wówczas opozycję.

„Minister Edukacji Narodowej, który uczestniczy w nagonce na rodziców dziecka, które zostało wykorzystane seksualne, nie powinien być ministrem ani dzień dłużej. On uczestniczy w ponownym gwałcie na tym dziecku. On pokazuje, że nie ma pojęcia, czym jest zbrodnia pedofilii” – skomentował Terlikowski na Twitterze. Na groźby Czarnka odpowiedział, że jest w stanie powtórzyć swoje słowa w sądzie.

„Chętnie wykażę przed sądem, dlaczego fakt, że nie potępia się dziennikarzy, którzy ujawniają dane skrzywdzonego dziecka, jest uczestniczeniem w nagonce na niego i na jego rodzinę. I chętnie uzasadnię, dlaczego oznacza to dla tego dziecka wtórny gwałt” – pisał.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Mowa nienawiści, etc.

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 05 mar 2023, 23:09

gazetka ''wprost'' i prawda, to się nie może udać :lol:
Tusk. „Rozliczymy PiS z każdego łajdactwa, ze wszystkich ludzkich krzywd i tragedii,
do jakich doprowadzili, sprawując władzę. Przyrzekam”
:D :lol:
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Mowa nienawiści, etc.

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » poniedziałek 06 mar 2023, 21:11

:lol: :lol: :lol:
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Mowa nienawiści, etc.

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 06 mar 2023, 21:36

donaldhinio potrafi rozśmieszyć, szacun! :lol:

od lat traktuję ich polityckie wynurzenia-łajdaczenia jako nienajgorsze teksty kabaretowe,
gotowce ''wysokiej'' klasy, majo talenta, majo :D
Przyrzekam
wierzę :lol:
"Słońce Peru, mistrz bajeru"
Na początek szybki konkurs, tym razem bez nagród.

Co łączy budowniczego kolei andyjskiej Ernesta Malinowskiego,
twórcę pierwszej politechniki w Ameryce Łacińskiej Edwarda Habicha

i premiera Donalda Tuska?

Odpowiedź prawidłowa: "Słońce Peru",

:D
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

ODPOWIEDZ