Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Gender ideologia i Świat

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 1964
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 98
x 129
Podziękował: 1116 razy
Otrzymał podziękowanie: 4190 razy

Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: sandra » poniedziałek 16 lip 2018, 18:47

Zamierzałam dołączyć ten art do już istniejącego wątku "Mężczyzna a kobieta" ale uznałam, że jednak będzie lepiej gdy pozostanie wydzielonym....
Jeśli admini uznają inaczej prosze o połączenie wątków.

Termin gender pochodzi pośrednio od łacińskiego słowa genus przez starofrancuskie gendre i angielskie gender. W języku angielskim słowo gender jest powszechnie używane w dwóch znaczeniach: „rodzaj gramatyczny” (masculine, feminine i neuter – męski, żeński i nijaki) oraz „płeć”.

Już samo istnienie pojęć „kobieta” i „mężczyzna” to dyskryminacja. Są ciskobiety i cismężczyźni
Obrazek
Szaleństwo ideologii gender wydaje się nie mieć końca.
Środowiska LGBT wymuszają na państwach i organizacjach ponadnarodowych uznawanie wciąż nowych płci.
Zamiast dwóch – męskiej i żeńskiej – mamy ich więc już kilkadziesiąt.
Transseksualistom i transgenderystom to jednak za mało. Rażą ich same pojęcia: „mężczyzna” i „kobieta”, ponieważ sugerują one istnienie jakiejś normy, od której wszystkie inne tożsamości płciowe są tylko odchyleniem. Dlatego wprowadzane są dziś w obieg nowe kategorie: cispłciowość, cisgenderyzm, cisseksualizm.
O co w tym wszystkim chodzi?
Otóż kobieta, która czuje się kobietą, nie będzie już więcej nazywać się kobietą, lecz ciskobietą.
Tak samo mężczyzna, który czuje się mężczyzną, nie będzie już dłużej mężczyzną, lecz cismężczyzną.
W ten sposób znikną w ogóle pojęcia „mężczyzny” i „kobiety”, ponieważ samo ich istnienie jest oznaką dyskryminacji (choć trzeba przyznać, że część ideologów genderyzmu woli inną terminologię i zamiast używania słowa mężczyzna proponuje „nie-trans-mężczyzna” a zamiast kobieta – „nie-trans-kobieta”).
Niestety, nie jest to motyw z teatru absurdu lub antyutopii science-fiction, lecz ponura rzeczywistość.
Zderzyła się z nią niedawno znana brytyjska piosenkarka Alison Moyet, niegdyś wokalistka duetu Yazoo – popularnej grupy reprezentującej na początku lat 80-tych nurt new romantic.
W ostatnich latach Moyet zasłynęła z popierania postulatów lobby LGBT. Występowała na imprezach organizowanych przez środowiska genderowe, wypowiadając się pozytywnie o transseksualizmie, transgenderyzmie i innych… dawniej mówiło się „zboczeniach” lub „perwersjach”, ale dziś trudno nadążyć za wciąż zmieniającym się słownikiem poprawności politycznej.
A jednak Alison Moyet została zdemaskowana i publicznie potępiona przez środowiska LGBT. Ośmieliła bowiem nazwać się kobietą. To wywołało prawdziwy wstrząs wśród wielu jej fanów, którzy zwrócili piosenkarce uwagę, by naprawiła swój błąd i przyznała, że jest „ciskobietą”. Wokalistka odmówiła, tłumacząc, że czuje się kobietą i nie chce używać zbędnych przedrostków. Tego już jednak było za wiele. Zalała ją prawdziwa fala hejtu w internecie. Została oskarżona – o zgrozo! – o transfobię, a największą furię wywołało zredukowanie przez nią trzech tożsamościowych liter „cis” do roli banalnego „przedrostka”.
Przez jakiś czas piosenkarka wymieniała polemiczne ciosy ze swymi zwolennikami/przeciwnikami w internecie, lecz w końcu dała za wygraną i wystąpiła z samokrytyką, przyznając, że z powodu swej lekkomyślności „brutalnie demontowała ekosystem” i „bezpardonowo oskarżała całą społeczność”.
Strzeżcie się, cisludzie! Nadchodzą cistotalitaryści!
https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/4040 ... -mezczyzna
0 xAwatar użytkownika
sandra
Posty: 1964
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 98
x 129
Podziękował: 1116 razy
Otrzymał podziękowanie: 4190 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: sandra » poniedziałek 16 lip 2018, 19:03

Zachód naciska na Kijów, by przyjął ustawodawstwo gender. Ukraina broni się

Obrazek
Z powodu trwającego konfliktu zbrojnego z Rosją państwo ukraińskie w coraz większym stopniu staje się uzależnione od pomocy Zachodu. Okazuje się jednak, że za wsparcie finansowe i polityczne trzeba płacić.
Co jest ceną, jaka w zamian jest wymagana? Wszystko wskazuje na to, że na władze w Kijowie wywierana jest presja, by wprowadziły ustawodawstwo, które wcieli w życie postulaty genderowe środowisk LGBTQ.
Naciskowi z Zachodu uległ zarówno ośrodek prezydencki, jak i rządowy, które próbują przeforsować wymagane zmiany pod hasłem wprowadzania w kraju standardów unijnych.

„Przez ostatnie dwa lata przeprowadzono więcej ataków na instytucję rodziny niż przez wszystkie lata niepodległości
”,
komentuje obecną sytuację Adrian Bukowiński, ukraiński działacz ruchów pro family i pro life.
W listopadzie 2015 roku gabinet ministrów przyjął dokument o nazwie „Plan działania dla realizacji narodowej strategii w sferze praw człowieka do 2020 roku”. Przewiduje on m.in. wprowadzenie tzw. związków partnerskich, co otworzy drogę do nadania przywilejów małżeńskich parom jednopłciowym. Wstępem do tego ma być zmiana artykułu 51 konstytucji, mająca na celu wprowadzenie nowej definicji małżeństwa poprzez wykreślenie słów „kobieta” i „mężczyzna” oraz zastąpienie ich zdaniem, że „każdy ma prawo do ślubu”.

W innym punkcie rządowy plan zakłada wprowadzenie do szkół zajęć edukacyjnych realizujących agendę gender, np. przez proponowanie dzieciom i młodzieży „alternatywnych orientacji seksualnych”. Odpowiednie zmiany pod tym kątem mają być też wprowadzone do ustawodawstwa socjalnego, służby zdrowia, prawa pracy czy kodeksu karnego.
Na przykład wiek, w którym wolno podejmować aktywność seksualną, ma się zmniejszyć do 14 lat, co praktycznie oznacza częściową legalizację pedofilii.
Działacze prorodzinnej organizacji „Wsi razom” podkreślają, że na Ukrainie istnieje wiele rzeczywistych problemów, takich jak niski poziom życia, duża liczba sierot, ograniczony dostęp do usług medycznych, brak w miejscach publicznych infrastruktury dla inwalidów czy niemożność znalezienia pracy przez osoby niepełnosprawne, a jednak rząd z uporem maniaka stara się przeforsować prawo zgodne z ideologią gender.

W tej sytuacji jedyną zaporą, która uniemożliwia wprowadzenie nowego ustawodawstwa, pozostaje ukraiński parlament. W tej sprawie linia podziału nie pokrywa się z przynależnością partyjną. Właściwie we wszystkich ugrupowaniach – od prawa do lewa – znajdują się deputowani broniący normalnej rodziny i prawa naturalnego. W obecnej kadencji stanowią oni większość. W efekcie Rada Najwyższa w Kijowie wielokrotnie odrzucała projekty antyrodzinnych ustaw wnoszonych pod jej obrady przez rząd i prezydenta.
O nastawieniu ośrodka prezydenckiego wiele mówi sytuacja, do jakiej doszło w ostatnich dniach. Ukraińskie prawo przewiduje, że jeśli minimum 25 tysięcy osób podpisze się pod projektem obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej, to władze mają obowiązek go rozpatrzyć.
Powinien też zostać upubliczniony na stronach internetowych administracji prezydenta, gabinetu ministrów i parlamentu.
Ukraińscy obywatele, zaniepokojeni ofensywą lobby LGBTQ, postanowili skorzystać z przysługującego im prawa. Zebrali ponad 25 tysięcy podpisów pod propozycją ustawy „O zakazie propagandy homoseksualizmu na Ukrainie”. Podobną ustawę w czerwcu 2009 roku – przy sprzeciwie zaledwie trzech posłów – przyjął Sejm Litwy.
Ukraiński projekt zawisł na stronach internetowych trzech ośrodków władzy, jednak wkrótce – po protestach środowisk gejowskich i genderowych – został zdjęty z oficjalnej strony prezydenta. Wiele organizacji pozarządowych zaprotestowało z tego powodu, uznając, że jest to łamanie prawa obywateli do swobodnego wyrażania własnych poglądów.
Na Ukrainie trwa nie tylko wojna w Donbasie. Trwa także wojna kulturowa w Kijowie.
https://wpolityce.pl/swiat/389278-zacho ... -broni-sie
0 xAwatar użytkownika
sandra
Posty: 1964
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 98
x 129
Podziękował: 1116 razy
Otrzymał podziękowanie: 4190 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: sandra » wtorek 17 lip 2018, 11:39

https://youtu.be/vGkRojqity0

Materiał filmowy pokazujacy związki przyczynowo -skutkowe szerzącej sie ideologii genderyzmu.
Wszystko zaczęło sie w USA już od 1968 roku.
Pomimo oporu społecznego ruch ten kroczy swoimi ścieżkami i w wielu Krajach osiagnął już niepokojące wyniki.
Idzie drogą stopniowej seksualizacji dzieci, która w efekcie ma prowadzić do legalizacji pedo-seksualizmu.
Od 18 min i 40 sek mówi o herbicydie atrazyna, który jest wg naukowców gorszym niż glifosat :shock:
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 7050
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 489
x 116
Podziękował: 5554 razy
Otrzymał podziękowanie: 10072 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 17 lip 2018, 11:54

ktoś mi mówił, że te mikrocząsteczki plastiku w wodach butelkowanych mogą być odpowiedzialne za,-
fizyczne zmiany w org. człowieka odpowiedzialne za zmiany w psyche.

mimo tych i innych teorii os. uważam, że gender i inne wynaturzenia ultra-liberalnych oszołomów są i tak narzędziami w,-
w rękach wiadomo kogo, kto chce depopulacji, chaosu i wojny.
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 6303
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 22
x 171
Podziękował: 4747 razy
Otrzymał podziękowanie: 9687 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: Thotal » wtorek 17 lip 2018, 12:02

0 xAwatar użytkownika
sandra
Posty: 1964
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 98
x 129
Podziękował: 1116 razy
Otrzymał podziękowanie: 4190 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: sandra » niedziela 05 sie 2018, 17:56

Wokół szkoły podstawowej Willamette w Portland w amerykańskim stanie Oregon rozwieszono plakaty z hasłem „Pedofile to też ludzie, bo miłość to miłość”. Na tle tęczowej flagi mężczyzna prowadzi za rękę dziecko.
Obie postaci mają czerwone serduszka.
Obrazek

Oburzeni rodzice zerwali plakaty, a sprawę nagłośniła lokalna telewizja.
O opinię w tej sprawie dziennikarze poprosili Camerona Whittena, dyrektora ośrodka dla mniejszości seksualnych Q Center z Portland.

–To bardzo jasne, że ten przekaz miał na celu piętnować i stereotypować ludzi LGBTQ – powiedział Whitten.
– W czasie, gdy mamy do czynienia z homofobią, transfobią, powinniśmy dbać aby tego rodzaju szkodliwe wiadomości nie były rozpowszechniane.

Kto zatem rozwiesił plakaty?
Czy była to prowokacja skierowana przeciw LGBT, czy może jakiś „postępowiec” wyrwał się przed szereg, ponieważ nie zrozumiał, że jeszcze nie czas na otwarte promowanie pedofilii?
Warto wiedzieć, że przygotowywanie gruntu do społecznej akceptacji dla pedofilii już trwa.
Pod płaszczykiem wprowadzania określeń politycznie poprawnych pedofile mają być teraz określani jako „osoby zafascynowane nieletnimi” („minor attracted persons” – MAP).

Źródło informacji i cytatów: katu.com, twitter
czytaj więcej;
http://wprawo.pl/2018/07/12/kolejna-gra ... ieletnimi/
http://wprawo.pl/2017/08/17/bycie-peder ... li-lgbtqp/
0 xquetzalcoatl888
Posty: 819
Rejestracja: środa 17 kwie 2013, 21:21
x 1
x 3
Podziękował: 231 razy
Otrzymał podziękowanie: 624 razy

Re: Gender ideologia i Świat

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » poniedziałek 06 sie 2018, 09:11

0 xODPOWIEDZ