Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Wątek oftopowy

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Madlen Namro

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 12 gru 2014, 20:49

Proszę te niezmiernie "cenne" wypowiedzi , wręcz "perełki" intelektu piszących" na mój temat przenieść do odpowiedniego miejsca, to dotyczy dyskusji na temat książki "Selekcjonerzy".
Wielbiciele "Selekcjonerów"..... mieli szansę zaprezentować swoje uwielbienie dla nich i zrobili to.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Madlen Namro

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 12 gru 2014, 23:27

Wszystkie wypowiedzi są ważne!
Ukazują pełen obraz interpretacji, możliwości zmian kursu i zboczeń.
Tak szeroki wachlarz z pewnością pozwoli na głębokie zrozumienie tematu.



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
Angelrage
Posty: 81
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 12:20
Lokalizacja: Alpha-Ori
Podziękował: 112 razy
Otrzymał podziękowanie: 152 razy
Kontakt:

Re: Madlen Namro

Nieprzeczytany post autor: Angelrage » piątek 12 gru 2014, 23:40

Kara: Proszę te niezmiernie "cenne" wypowiedzi , wręcz "perełki" intelektu piszących" na mój temat przenieść do odpowiedniego miejsca, to dotyczy dyskusji na temat książki "Selekcjonerzy".
Wielbiciele "Selekcjonerów"..... mieli szansę zaprezentować swoje uwielbienie dla nich i zrobili to.


Twój post jest obraźliwy dla użytkowników - eufemizmy niczego tu nie zmieniają. KOLEJNY PRZYKŁAD SŁODKIEGO UWŁACZANIA INNYM


Gdzie są teraz uwagi moderatora ? że nie wolno zabraniać się wypowiadać, że nie wolno obrażać innych- GDZIE ?

Pozatym:

powołując się na regulamin i wypowiedz Thotala:


Wszystkie wypowiedzi są ważne!
Ukazują pełen obraz interpretacji, możliwości zmian kursu i zboczeń.
Tak szeroki wachlarz z pewnością pozwoli na głębokie zrozumienie tematu.


Blueray21: Powinno być już jasne, że na tym forum każdy może napisać co chce, byle zgodnie z regulaminem.
I z naszego punktu widzenia powody i motywy tego kto pisze, ani jego przymioty są nieistotne.
Jeżeli to nie dociera, to jest już poza moim zasięgiem, nie mam innych środków, żeby ktoś zechciał zrozumieć.


Blue21: Więc proszę nie liczyć na to, że administracja, będzie zakazywała komuś uczestniczenia w jakimś temacie.
Natomiast admin wyraźnie napisał, że podejmie wszelkie środki, aby dyskusja przebiegała zgodnie z regulaminem.
Ostatnio zmieniony piątek 12 gru 2014, 23:42 przez Angelrage, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x


Et lux in tenebris lucet et tenebrae eam non comprehenderunt

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Madlen Namro

Nieprzeczytany post autor: abcd » piątek 12 gru 2014, 23:42

>Angel<, powinieneś zostać modem. ;)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: "O wszelkiej maści GURU"

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » sobota 13 gru 2014, 11:28

janusz -

Administracja w pewnym sensie jest i będzie na forum pełnić rolę ''Guru'' :D


Jestes szczery, az do bolu ;) , ale oczywiscie masz racje, na forach panuje system feudalny. Dlatego znikaja... pozostaje paru oszolomow, ktorzy pisza wciaz te same bzdety, ale juz nikt ich nie czyta. I gina smiercia naturalna.
To, ze to jeszcze "ledwie dycha" jest sprawa NAS piszacych, a nie WAS adminow.

Po drugie, szkoda, ze nie doceniles elokwencji bluray21 - i odebrales "chlopakowi" mozliwosc inteligentnego skrzyzowania miecza. Gdyz malo jest tu rownych niemu. I z pewnoscia dalby sobie rade w nie jednej dyskusji, co zreszta wielokrotnie pokazywal.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 500
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: "O wszelkiej maści GURU"

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 13 gru 2014, 12:56

Widzisz @Lady - nie jestem tu po to, aby krzyżować miecze, jeżeli już, to raczej pokazywać drogę.
A że niektórzy muszą z jakichś im znanych powodów skopać drogowskaz, to już zupełnie ich prywatna sprawa.

Edit; na dodatek jestem zdecydowanym pacyfistą.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Wątek oftopowy

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » sobota 13 gru 2014, 13:24

Nie widzialam mego postu to napisalam jeszcze raz, mozesz wykasowac tego off-topa, i inne tez...

Nie wiem, czy jestes pacyfista, czy nie.

abcd zrobilo sie wczoraj Ciebie zal, bo uznal, ze zostales osaczony i zaatakowany, a janusz dokonal ciecia i polapac sie nie mozna, gdyz o to chodzilo, aby zdezorientowac odbiorcow, zwlaszcza tych spontanicznych.
Co do krzyzowania miecza to niezle wywijasz werbalna szabelka niekiedy troche na oslep, ale "sąd sądem a sprawiedliwość musi być po Twojej stronie" ;)
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 500
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Wątek oftopowy

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 13 gru 2014, 13:45

Znowu prawo przyciągania się kłania. A sprawiedliwość w/g twoich własnych twierdzeń sprzyja silniejszym. Czyżbym się mylił?
Tu na forum to akurat działa nieco inna zasada - admin ma zawsze rację.
A sprawiedliwość, czy nawet prawda są kwestią mocno umowną - i nic dziwnego w tym nie ma, skoro wszystko tutaj ponoć jest iluzją.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Angelrage
Posty: 81
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 12:20
Lokalizacja: Alpha-Ori
Podziękował: 112 razy
Otrzymał podziękowanie: 152 razy
Kontakt:

Re: Wątek oftopowy

Nieprzeczytany post autor: Angelrage » sobota 13 gru 2014, 14:07

Kiara: Proszę te niezmiernie "cenne" wypowiedzi , wręcz "perełki" intelektu piszących" na mój temat przenieść do odpowiedniego miejsca, to dotyczy dyskusji na temat książki "Selekcjonerzy".
Wielbiciele "Selekcjonerów"..... mieli szansę zaprezentować swoje uwielbienie dla nich i zrobili to.


Nie jesteś pacyfistą Blue- TO TYLKO TWOJA WYMÓWKA DLA CIEBIE SAMEGO I WYMÓWKA DLA INNYCH- PO PROSTU NIE WIDZISZ BO NIE CHCESZ/BOISZ SIĘ.


Masz powyżej jeden z wielu przykładów kopania "pod stołem" i twojego "niedowidzenia" oraz niekonsekwencji twoich wypowiedzi

Blue21: Ja nie chcę i nie mogę dociekać, że Zosia kogoś ugryzła pod ławką, bo zacznie się dyskusja dlaczego ugryzła i temat diabli wzięli - będzie przepychanka o racje - i to reguła.


tutaj żadnego tłumaczenia nie ma. "skrzynka z prądem" możę sobie kopać i dokuczać każdemu I WTEDY CISZA.... ALE JAK SKRZYNCE Z PRĄDEM SIĘ ZADAJE PYTANIA I KWESTIONUJE ALBO WRĘCZ KOMPROMITUJE TO SIĘ "PACYFIKUJE"....

I W PRZECIWIENSTWIE DO WIELU Z WAS NIE MUSZĘ UKRYWAĆ SIĘ ZA WYMÓWKAMI PACYFIZMU, FAŁSZYWEJ TOLERANCJI, UZYWAĆ ŁASICZEJ POLITYCZNEJ MOWY KTÓRA JEST PUSTA SAMA WSOBIE I ODZWIERCIEDLA CALY TEN CHORY PATOLOGICZNY SYSTEM W JAKIM ZYJEMY I POWIEM WPROST

Skrzynka z prądem TRZYMA PRZYNAJMNIEJ CZĘŚĆ MODERACJI ZA JAJA :lol: :lol: :lol: I NIE MACIE ODWAGI ABY CHOCIARZ SYMBOLICZNIE OŚMIELIĆ SIĘ WPROST ZWRÓCIĆ UWAGĘ

Oznacza to ze to pilnowanie sprawiedliwości i porządku= oby znowu nikt nie kompromitował mistrza - ciiii cichutoko, cichosza.

i POWIEM WIĘCEJ- To forum jest doskonałym mikrokosmosem choćby tego ZAINFEKOWANEGO ŚWIATA- CZĘŚĆ WIE ŻĘ SIĘ IM PRÓBUJE PRAĆ MÓZGI ALE SIĘ NIE DAJE I MÓWI O TYM INNYM. iNNA CZĘŚC MA SPRANE MÓZGI I O TYM NIE WIE WIĘC NIC NIE ROBI BY COŚ ZMIENIĆ.

KOLEJNA- BARDZIEJ WPŁYWOWA GRUPA CZĘSCIOWO TO SOBIE UŚWIADAMIA ALE ALBO SAMA SIEBIE OSZUKUJE ŻE NIC NIE MOŻE ZROBIC( "BO TAK JUŻ JEST")
A PEWNEMU ODLAMOWI -W TEJ OSTANIEJ(POLITYCZNO-WPŁYWOWEJ) GRUPIE JEST PO PROSTU WYGODNIE TAK JAK JEST WIĘĆ BĘDZIE OBECNEJ SYTUACJI BRONIĆ -
TŁUMACZĄC TO TOLERANCJĄ, PACYFIZMEM I TAKIE TAM KITY KTÓRE SĄ DOBRE DO TŁUMACZENIA ALE DLA TYCH KTÓRZY MAJĄ SPRANY MÓZG.


A przysłowiowy mamrot z anegdoty thotala dalej siedzi i się z was śmieje bo wie ze ma was w garści.



A bym zapomniał:

>abcd pisze: Angel<, powinieneś zostać modem.


Mam lepszy pomysł :lol: TEMU FORUM PRZYDAŁ BY SIĘ MOD KTÓRY MA JAJA, NIE JEST ZAPATRZONY W SKRZYNKĘ Z PRĄDEM, JEST SPRAWIEDLIWY, MĄDRY I NIE BOI SIĘ POWIEDZIEC CO MYSLI ZANIM MU SIĘ GACIE Z TYŁKA SIĘ NIE ZSUNĄ ZE STRACHU.
PROPONUJE NASTĘPUJĄCĄ KANDYDATURĘ- I ZROBIENIE ANKIETY NA MODA ( UŻYTKOWNICY MOGA CHYBA WYRAZAC OPINIE- WKONCU BLUE POWIEIDZŁ ŻE MOŻNA ;) )

1. ABCD
2.BABA
3.THOTAL
4.FILIZANKA
5. FAIR LADY ( choć tu nie wiem czy by forum z fundamentami nie wyrwało :lol: )

DZIĘKI TEMU TO FORUM BY SIĘ MOŻE TROCHĘ PRZEWIETRZYŁO BO SKOSTNIELIŚCIE JAK STARE MUMIE ;)


Szanowny Angelrage nikt nikogo tutaj za nic nie trzyma. Naginanie regulaminu przez Pana do własnych potrzeb jest delikatnie mówiąc nie przyzwoite, gdyż był on tworzony wspólnie przez działających tutaj adminów i moderatorów. Oczywiście wszelkie propozycje zmian podejmowane są także przez tą grupę ludzi.W związku z tym, że Forum jest własnością prywatną, a najwyższym i niepodważalnym jest głos administratora forum, usuwam powyższy post ze względu na jego obraźliwy charakter wobec naszego przedstawiciela oraz całej administracji.
Administrator Niezależnego Forum Cheops.
0 x


Et lux in tenebris lucet et tenebrae eam non comprehenderunt

filiżanka
Posty: 347
Rejestracja: poniedziałek 24 cze 2013, 13:29
x 2
x 7
Podziękował: 646 razy
Otrzymał podziękowanie: 582 razy

Re: Wątek oftopowy

Nieprzeczytany post autor: filiżanka » sobota 13 gru 2014, 16:25

Forum nie jest skostniałe, wręcz przeciwnie, skrzętnie realizuje plan kontynuacji Projektu Cheops.
Pozorne skostnienie wynika z braku zainteresowania wymianą poglądów czy polemiką (przykładem najswieższymjest wątek Madlen Namaro). Mój post wylądował tu ponownie a był odniesieniem bezpośrednim do wypowiedzi Kiary.
Nie jestem zainteresowana modowaniem tutaj bo nie utożsamiam się z programem tego forum.
0 x



Awatar użytkownika
Angelrage
Posty: 81
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 12:20
Lokalizacja: Alpha-Ori
Podziękował: 112 razy
Otrzymał podziękowanie: 152 razy
Kontakt:

Re: Wątek oftopowy

Nieprzeczytany post autor: Angelrage » sobota 13 gru 2014, 16:44

filiżanka: Forum nie jest skostniałe, wręcz przeciwnie, skrzętnie realizuje plan kontynuacji Projektu Cheops.
Pozorne skostnienie wynika z braku zainteresowania wymianą poglądów czy polemiką (przykładem najswieższymjest wątek Madlen Namaro). Mój post wylądował tu ponownie a był odniesieniem bezpośrednim do wypowiedzi Kiary.


Tja- o tym pisałem przy paru innych okazjach- dokładnie tak. Przez skostniałość rozumiem właśnie brak zmian i kontynuację starego(stąd odniesienie do mumi ;) )

A twój post tutaj wylądował bo kiara tak kazala- no czego nie rozumiesz ? ;)

Kiara: Proszę te niezmiernie "cenne" wypowiedzi , wręcz "perełki" intelektu piszących" przenieść blablabla" .
0 x


Et lux in tenebris lucet et tenebrae eam non comprehenderunt

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Wątek oftopowy

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 13 gru 2014, 17:00

Szanowny Angelrage nikt nikogo tutaj za nic nie trzyma. Naginanie regulaminu przez Pana do własnych potrzeb jest delikatnie mówiąc nie przyzwoite, gdyż był on tworzony wspólnie przez działających tutaj adminów oraz moderatorów i dokładnie wiemy o co w nim chodzi. Oczywiście wszelkie propozycje zmian podejmowane są także przez tą grupę ludzi.W związku z tym, że Forum jest własnością prywatną, a najwyższym i niepodważalnym jest głos administratora forum, usuwam Pański post ze względu na jego obraźliwy charakter wobec naszego przedstawiciela oraz całej administracji.
Administrator Niezależnego Forum Cheops.
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Wątek oftopowy

Nieprzeczytany post autor: abcd » sobota 13 gru 2014, 17:18

filiżanka pisze:Forum nie jest skostniałe, wręcz przeciwnie, skrzętnie realizuje plan kontynuacji Projektu Cheops.

Toś mnie zaskoczyła.
Od września przeglądam to i poprzednie forum, w międzyczasie troszkę poszperałem w Projekcie Cheops i nijak nie dostrzegam realizowania na tym forum założeń PCH, o skrzętności nie wspominając. :shock:
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7779
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14243 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

Re: Wątek oftopowy

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 13 gru 2014, 17:46

filiżanka pisze:Forum nie jest skostniałe, wręcz przeciwnie, skrzętnie realizuje plan kontynuacji Projektu Cheops.
Pozorne skostnienie wynika z braku zainteresowania wymianą poglądów czy polemiką (przykładem najswieższymjest wątek Madlen Namaro). Mój post wylądował tu ponownie a był odniesieniem bezpośrednim do wypowiedzi Kiary.
Nie jestem zainteresowana modowaniem tutaj bo nie utożsamiam się z programem tego forum.


Tak ? a w czym i gdzie ? no ręce mi opadły




edit: poprawiłam literówkę ,klawiatura mi szaleje i czasem zjadam litery lub wstawiam ich nadmiar :oops:
Załączniki
o mój boże !.jpg
(14.25 KiB) Pobrany 590 razy
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Wątek oftopowy

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » sobota 13 gru 2014, 20:54

chanell -

Tak ? a w czym i gdzie ? np ręce mi opadły


Sorki, ale madrosci do "pisania" nijak nie wnioslas... no chyba, ze pokazalas REPTILIANSKIE zrenice. I powiedz teraz sobie sama w duchu, co naklonilo Ciebie, aby wstawic wlasnie te fotke?

P.S. Prosze Panstwa, pragne zwrocic uwage na kciuki do "GURY" za taki post. ;) I chyba zagadka rozwiazana :lol:
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Wątek oftopowy

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 13 gru 2014, 21:42

Zagadki rozwiązane :idea:

filiżanka pisze:
Forum nie jest skostniałe, wręcz przeciwnie, skrzętnie realizuje plan kontynuacji Projektu Cheops.

Dziwne, my już wiemy, że Nibiru gdzieś dawno,dawno temu odleciało ale niektórzy ...... :lol:

Nibiru.jpg
(90.87 KiB) Pobrany 551 razy


....są też i tacy co widzą wszędzie ogoniastych....trudno, każdy przecież sam tworzy swoje światy :twisted:

Enki jako Wąż.jpg
(87.95 KiB) Pobrany 551 razy


.....co do kotów, są wokół nas i jesteśmy przez nie ciągle monitorowani.....ciekawe gdzie wysyłają te materiały. ;)

Obrazek Ach te fotograficzne żrenice :?

P.S. To oczywiście był tylko niewinny żart. :D
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7779
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14243 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

Re: Wątek oftopowy

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 13 gru 2014, 23:53

Sorki, ale madrosci do "pisania" nijak nie wnioslas... no chyba, ze pokazalas REPTILIANSKIE zrenice. I powiedz teraz sobie sama w duchu, co naklonilo Ciebie, aby wstawic wlasnie te fotke?


Och dziekuję za komplementy :) a fotka jak fotka ,podoba mi się i nie widzę tu żadnych reptilian ,to są po prostu kocie oczy.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Wątek oftopowy

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 14 gru 2014, 00:49

Lady.....

Sorki, ale madrosci do "pisania" nijak nie wnioslas... no chyba, ze pokazalas REPTILIANSKIE zrenice. I powiedz teraz sobie sama w duchu, co naklonilo Ciebie, aby wstawic wlasnie te fotke?


To koty tyż reptylianie???????? :shock: :shock: :shock:

to chyba nowa biologia.... a może reptylianie to tyż ssaki.... :shock: :shock:

pewnie już są nowe gatunki... tylko my nic nie wiemy..... ;) :lol:



Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7779
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14243 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

Re: Wątek oftopowy

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 14 gru 2014, 09:58

Kiaro ty się nie śmiej ,bo ja czytałam gdzieś o tym że koty nas szpiegują dla Reptilian ,widocznie czytałyśmy z Lady ten sam artykuł . Rzecz w tym że zamieściłam tą fotkę z innego powodu ;)

Kocham zwierzęta , nawet mam ich trochę w domu .Kiedyś w moim domu zamieszkiwało kilka kotów na raz ,ale niestety teraz mam alergię na kocią sierść i nie mogę mieć tego mądrego zwierzaka.

Obrazek
ObrazekObrazek
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Wątek oftopowy

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » niedziela 14 gru 2014, 10:33

Kiara -

To koty tyż reptylianie???????? :shock: :shock: :shock:

to chyba nowa biologia.... a może reptylianie to tyż ssaki.... :shock: :shock:

pewnie już są nowe gatunki... tylko my nic nie wiemy..... ;) :lol:


chanell


Kiaro ty się nie śmiej ,bo ja czytałam gdzieś o tym że koty nas szpiegują dla Reptilian ,widocznie czytałyśmy z Lady ten sam artykuł . Rzecz w tym że zamieściłam tą fotkę z innego powodu ;)


Ktos podatny na przyjmowanie bezwiednych zewnetrznych sygnalow jest zwyklym przekaznikiem, wykonuje zalecenia podyktowane bezposrednio do jego podswiadomosci, bez ... indywidualnej kontroli.
Reptylianie to jest rodzaj pewnej energii, a nie wytwor darwinowskiej ewolucji. Wiec smialo zaryzykowalam stwierdzenie, ze zrenice kota, zwezone na wzor gadziego oka jest sygnalem mniej wiecej o przekazie - "hallo, to my swoi mozesz nam zaufac, idz z nami" - zwykle nadawanko podprogowe.

Tak, chanell faktycznie koty sa istotami tajemniczymi. Nie wiem jaki artykul czytalas o tym, ale jest ich wiele.

Pozwole sobie jeszcze wyjac cytat z innego watku pochodzacy od filizanki:

Człowiek niczego nie musi odbudowywać ani rozwijać- podarwinowskie teorie "ewolucji' jako synonimu rozwoju są tu śmieszne (ewolucyjnie to węże straciły kończyny w ramach tego "rozwoju") Wszelki możliwości ma od zawsze, na Ziemi od urodzenia- widzenie i odczuwanie innych światów, poczucie jedności z wszystkim co żyje, poczucie nieoddzielenia od całości.


viewtopic.php?f=8&t=669&start=25#p29714
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 500
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Wątek oftopowy

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 14 gru 2014, 10:47

@Lady, moja dyskusja z @Angelrage nie miałaby żadnego sensu, więc jej nie będzie, choć wiem, że to lubisz.
Jestem tu po to modem, aby egzekwować regulamin i będę to robił dopóki to się nie znudzi mnie, albo adminowi.
Odniosę się jednak do kilku kwestii osobistych i ogólnych poruszonych przez niego i nie tylko.
Po pierwsze: czy się boję? - Oczywiście, boję się spokojnej, kruchej kobiety, ale takiego krzykacza, jak @Angelrage już nie? Coś tu z logiką nie teges.
Po drugie: czy jestem stronniczy? Nawet jeśli niektórzy tak uważają, to jestem raczej "logiczny". Chodzi tu zapewne o żądanie @filizanka przeniesienia postu Kiary. Wyjaśniłem, że nie mam zwyczaju oddzielać skutku od przyczyny, dla zachowania logiki wypowiedzi w temacie i otrzymała wybór - przenieść obydwa posty, albo zostawić. Ponieważ nie zdecydowała żeby przenieść, co było logicznym rozwiązaniem, obydwa posty pozostały na starym miejscu.

Czy forum jest skostniałe lub zmumifikowane? Jeżeli niektórzy tak uważają z powodu trzymania się przez nas wypracowanych przez lata doświadczeń, zasad postępowania, to owszem. Admin to chyba wyżej dobitnie wyjaśnił.
Powtarzającą się ciekawostką jest fakt, że ci "postępowi" próbują robić rewolucję "w cudzym domu".
Jeżeli komuś nie odpowiadają panujące tu zasady, to co tu jeszcze robi? Udowodniliśmy, że nikogo tutaj na siłę nie trzymamy.
Poza tym po co robić komuś rewolucję - prościej założyć własne forum i stosować tam własne zasady - to nic nie kosztuje, oprócz czasu - ale na przeprowadzenie rewolucji na obcym terenie potrzeba go znacznie więcej. Wbrew wszelkim pozorom w tej branży "gotowce" do przejęcia się nie sprawdzają, jak widać po innych forach, wszelkie rewolucje i tak wymagają budowy forum od podstaw, a dotychczasowi użytkownicy i kibice znikają. Działania bez sensu, bo skórka nie była warta wyprawki.
To forum, teraz jest bardzo małe, taką ilość użytkowników na nowe fora ściągają w tydzień, oczywiście gdy trafiają w zainteresowania odbiorców.

Obserwowałem to forum wiele lat, działam ponad 3 lata, ale @filiżanka też mnie zaskoczyła, bo nie wiedziałem, że realizuję jakiś stary program - 3 lata w plecy? Może zbyt uważny nie jestem, bo jakoś żadnego programu, a już zwłaszcza starego Cheopsa, dostrzec nie mogę, choć fakt, na pierwszym forum by wyraźny, ale tam były potrzeby, które dawno wiatr rozwiał.

Ach te kocie oczy! Śmiesznie to wygląda, gdy ktoś reaguje poważnie, a nawet personalnie na ewidentny żart.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Wątek oftopowy

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » niedziela 14 gru 2014, 11:26

bluray21 -

Jeżeli komuś nie odpowiadają panujące tu zasady, to co tu jeszcze robi? Udowodniliśmy, że nikogo tutaj na siłę nie trzymamy.
Poza tym po co robić komuś rewolucję - prościej założyć własne forum i stosować tam własne zasady - to nic nie kosztuje, oprócz czasu - ale na przeprowadzenie rewolucji na obcym terenie potrzeba go znacznie więcej.


Masz oczywista racje, i na pewno w tym kierunku to zmierza, w koncu przestanie byc zabawne wysluchiwanie napuszonych bufonow i czlowiek dla swietego spokoju zrezygnuje z aktywnosci. Ale odejdzie tak, poprostu, z uczuciem obojetnosci, a juz nie z obrazona mina i trzaskaniem drzwiami, lub paleniem mostow za soba.

Po co wciaz doroslych ludzi pouczac, machac przed oczami smiesznym badz co badz regulaminem, ktory ktos wyssal sobie z ... palca, cholubieniu faworytow, ktorym wolno wiecej niz innym, a czepianiu sie kazdego slowa bardziej nowoczesnie myslacym itp. itd.

Zywa dyskusja to taka, ktora powoduje, ze cisnienie krwi podnosi sie, sen spada z powiek i szare komorki maja co robic, a takie wklejanie artykulow z neta na kilkadziesiat minut mielenia przed oczami czyichs wypocin to zwykla manipulacja nieswiadomym uzytkownikiem.

Oczywiscie sa wyjatki, ale te glownie autor postu rozsadnie redaguje. Co wg mnie oszczedza czas czytajacego, ale pobudza do dalszego myslenia nad artykulem, a nawet dolaczeniem sie do wymiany zdan.

Najgorsze sa zas blogi, zaczynanie watkow, w ktorym z gory jest prosba o niewpysywanie komentarzy, czyli nie mieszanie sie do jego tresci.

To tyle tego off-topu z mojej strony.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 500
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Wątek oftopowy

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 14 gru 2014, 12:23

@Lady to twoja interpretacja formuły forum, ale dla powyższych doznań lepsze jest chyba oglądanie walki na ringu.
Forum, przynajmniej to, nie miało być ringiem tylko platformą wymiany poglądów i doświadczeń, a do tego agresywny język i postawa potrzebne nie są.

Zasady to zasady, gdy przychodzisz w gościnę to stosujesz się do zasad gospodarza, a nie próbujesz zorganizować jego życie na nowo.
Jeżeli ktoś do tych zasad się nie stosuje to trzeba niestety mu to przypomnieć, nie ma wyjścia.
Czy zasady są dobre czy złe decyduje gospodarz w swoim imieniu i rozumieniu, oczywiście może je zmienić, ale wcale nie musi. Goście decydują czy i kiedy go opuścić, dobry gospodarz nie wyprasza nigdy gości, którzy go szanują.

Dyskusja może być żywa bez uciekania się do wyciągania personalnych szczegółów czyjegoś życia, czy nawet dawno temu wyrażanych poglądów, bo ludzie ewoluują i maja prawo do zmiany zdania. Tylko krowa nie zmienia poglądów.

Forum nie ma formy blogu i nie ma o czym mówić, ale na blogu czy forum nie musimy czytać tego, co nam nie odpowiada - wolna wola ma zastosowanie, więc nie ma sensu narzekać, że ktoś robi tak, czy inaczej.
Wszystkich na raz zadowolić się nie da, chyba o tym wiesz?

Manipulacja i programowanie to słowa wytrychy, napisałem gdzie indziej - twoja osobista interpretacja i może być daleka od interpretacji innych, czy ogółu.
Na upartego za manipulację można uznać prawie każde napisane zdanie.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Wątek oftopowy

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » niedziela 14 gru 2014, 13:04

blu -

Czy zasady są dobre czy złe decyduje gospodarz w swoim imieniu i rozumieniu, oczywiście może je zmienić, ale wcale nie musi. Goście decydują czy i kiedy go opuścić, dobry gospodarz nie wyprasza nigdy gości, którzy go szanują.


Kiedys byly juz dyskusje na podobny temat. I wtedy Dariusz powiedzial, to nie jest moje forum, lecz nasze wspolne. I tak rozumiem, ze nie przychodze tu do administracji, tylko do wspolnoty, oraz tych anonimowych, ktorzy pozostaja w ukryciu i to oni nosza miano "gosci".

Jak widac taki gosc jest najlepszy. Nie dyskutuje, nie wykloca sie o swoje racje, czyta sobie w samotnosci i przetwarza po swojemu, a takich jest wielu. My piszacy tu nie jestesmy goscmi w domu gospodarza, lecz uzytkownikami publicznej platformy dyskusyjnej. Oplacilismy prawo publikowania naszych slow swoimi adresami mailowymi, ktorymi "opiekuja" sie wlasciciele serwerow, chocby w celach zarobkowych (reklamowych).

I jesli ktos ma ochote na porownywanie (opublikowanego) dorobku innych uzytkownikow na przestrzeni lat to co w tym jest zlego? Nawet jesli ktos zmienil zdanie? Dlaczego nie wolno pisac o tym publicznie, tylko od razu powolywac sie na naruszanie prywatnosci. :o :shock:
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Wątek oftopowy

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 14 gru 2014, 15:05

FL pisze:I jesli ktos ma ochote na porownywanie (opublikowanego) dorobku innych uzytkownikow na przestrzeni lat to co w tym jest zlego? Nawet jesli ktos zmienil zdanie? Dlaczego nie wolno pisac o tym publicznie, tylko od razu powolywac sie na naruszanie prywatnosci. :o :shock:

Nie ma nic złego w porównywaniu starszych wpisów z aktualnie prezentowanymi twierdzeniami, jeśli te sprowadzają się do rzeczywistego porównania. Jeśli natomiast cytujemy starsze treści i przedstawiamy je jako ewidentny przytyk, to już nie na miejscu.
Można delikatnie podpytać jak to dzisiejsze jawienie sprawy ma się z tym wcześniejszym i ewentualnie po otrzymaniu odpowiedzi wysnuć swoje wnioski, ale wszelkie agresywne, obliczone na dopieczenie komuś "przypomnienia" uważam za niesmaczne.

Channel pisze:Kiaro ty się nie śmiej ,bo ja czytałam gdzieś o tym że koty nas szpiegują dla Reptilian

Ja z kolei czytałem, że nie tylko koty ale większość zwierząt i owadów są swego rodzaju sondami jakichś ras.
Jeśli chodzi o koty to są one reprezentantami bardzo wysoko rozwiniętej cywilizacji Leonitów (Ludzie-koty) i akurat ci z Reptiljanami ne mają nic wspólnego, poza staniem po przeciwnych stronach barykady.

Tak czytałem. :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

ODPOWIEDZ