Drodzy forumowicze i goście!

Prezentujemy wam forum po poważnej naprawie i aktualizacji, większość rozszerzeń jest włączona i u mnie działa.
Wszystkie błędy i uwagi proszę zgłaszać w dziale technicznym.
Na razie nie będzie działało wyszukiwanie, jeśli po ok 2 dniach eksploatacji nie wystąpią zasadnicze błędy, to zrobimy indeksację baz danych.

Po wejściu na forum proszę najpierw usunąć ciasteczka witryny _ to bardzo ważne! Inaczej forum może nie działać u was prawidłowo!
To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem forum, bo jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.

/blueray21

TO POLECAM, bo dobre - kryptoreklama

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
x 385
x 132
Podziękował: 6188 razy
Otrzymał podziękowanie: 6641 razy

Re: TO POLECAM, bo dobre - kryptoreklama

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 22 paź 2017, 22:33

Na zimę najlepsze różowe baby majtasy😁

Obrazek
0 x

Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Jancio
x 2
x 14
Podziękował: 208 razy
Otrzymał podziękowanie: 485 razy

Nieprzeczytany post autor: Jancio » niedziela 22 paź 2017, 22:37

To tak by śniegu nie nawiało rozumiem :lol:
0 x

margi222
Otrzymał podziękowanie: 3 razy

Nieprzeczytany post autor: margi222 » środa 25 paź 2017, 22:25

Witam, kilka miesięcy temu zakupiłam na allegro paski do mierzenia pH moczu. Zakres 5,5 - 9,0. Zapłaciłam za jeden bloczek ponad 11zł z przesyłką, to było i tak najtaniej. Był to produkt chiński, ale nie miałam kasy na kupno czegoś lepszego i droższego. Zresztą nie potrzebne mi były bardzo dokładnie pomiary tylko takie "mniej więcej". Paski szybko się skończyły i wtedy znalazłam identyczne paski na alliexpress. Tylko cena mnie rozbawiła, kupiłam od razu 10 bloczków i zapłaciłam ok. 18 złotych. Przesyłka darmowa. Jedyny mankament to czas dostarczenia przesyłki. Niestety idzie dość długo i trzeba się uzbroić w cierpliwość. Choć tą konkretną przesyłkę dostałam w ciągu 2 tygodni. Płacić można przez Przelewy24 , jest taka opcja na Alliexpress. Jak ktoś chętny to tu jest link tego sklepu http://got.by/1yakvv
0 x

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
x 21
x 251
Podziękował: 14769 razy
Otrzymał podziękowanie: 11855 razy

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 25 paź 2017, 22:49

Witaj margi222!

zAdziwiające są te cenniki, doprawdy :D
Ciekawy namiar.
0 x

czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
Kmicic
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 12 razy

Best You - Platforma rozwoju osobistego

Nieprzeczytany post autor: Kmicic » poniedziałek 13 lis 2017, 16:30

Witam.
Chciałbym podzielić się z Wami pewnym bardzo skutecznym wg. mnie narzędziem rozwoju osobistego jakim jest platrofma ''Best You''.
Skondensowana w pigułkach w formie prezentacji fachowa wiedza nt. Rozwoju osobistego pozwalająca niezwykle skutecznie pomóc we własnym rozwoju :)

Oto link do platformy : https://www.best-you.pl/rejestracja/

Naprawdę polecam i życzę sukcesów w stawaniu się najlepszą wersją siebie!
0 x

ODPOWIEDZ