Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

TO POLECAM, bo dobre - kryptoreklama

darijam
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 14 sty 2021, 18:57

Re: TO POLECAM, bo dobre - kryptoreklama

Nieprzeczytany post autor: darijam » wtorek 19 sty 2021, 21:46

To ja polecam sklep internetowy www.fraida.pl. Mają mnóstwo rzeczy dla pasjonatów magii :) a ceny nie są zabójcze dla portfela :)
0 xdzialka
Posty: 13
Rejestracja: wtorek 23 kwie 2019, 15:01
Otrzymał podziękowanie: 6 razy
Kontakt:

Re: TO POLECAM, bo dobre - kryptoreklama

Nieprzeczytany post autor: dzialka » niedziela 21 lut 2021, 16:28

Jeżeli ktoś chciałby założyć blog lub stronę www za darmo tu jest kilka propozycji. Może komuś się przyda strona za free
0 x


Ciekawe blogi o ogrodach http://dzialka.bazafirmy.pl/ aktualne porady dla ogrodników i działkowców

ODPOWIEDZ