Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

SEKRETY PAŁACU KULTURY.....

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3720
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 148
Podziękował: 1647 razy
Otrzymał podziękowanie: 3755 razy

SEKRETY PAŁACU KULTURY.....

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 22 gru 2013, 17:11

Pałac Kultury

Takie tam o czym wiemy i nie wiemy... a wiedzieć może warto.


http://www.dk.uni.wroc.pl/texty/prl_06.pdf

http://www.worldcam.pl/217,satelity,podglad.html


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3720
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 148
Podziękował: 1647 razy
Otrzymał podziękowanie: 3755 razy

Re: SEKRETY PAŁACU KULTURY.....

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 22 gru 2013, 17:17

Ale , co to za sekrety? Pałac stoi zbudowany na Warszawskim czakramie Białym.
Kształtem przypomina człowieka , ale równocześnie gwiazdę , "głowę ( Sale Kongresowa na 6000 osób) ma na zachodzie , na wschodzie u podstawy zaznaczone symbole żeński i męski.
Po lewej stronie ( od północy ,dokładnie idealnie , zgodnie z przesunięciem) znajduje się kościół , a po przeciwnej Bank Roma.
Połączenie przez iglice z męskim bliźniakiem w Moskwie ( nasz to aspekt żeński) i energia płynie wartkim strumieniem w stronę tych , którzy tych energetycznych połączeń dokonali blokując Warszawski Biały Czakram.

Warto samemu poszukać , pooglądać widok z satelity i pomedytować żeby odczuć.
Warto wybrać się na taras widokowy i stanąć w czarnym kole wyznaczającym oś pałacu oczekując na windę.

Wrażenia są ciekawe , juz nieco inne niż przed 13 września ( zaszły pewne zmiany) ale nadal ciekawe.

Co jeszcze kryje w sobie ten kolos? Dar.... oddany do użytku w 1955 r.? Dwie piątki , czyli podwójna gwiazda mistyczna , w tym roku osiągnął wiek dwóch piątek , czyli podwójnej gwiazdy mistycznej.
Tak niewiele brakowało do .... ale nie spełni się juz ten sen, juz nie. ;) :lol: :lol:

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3720
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 148
Podziękował: 1647 razy
Otrzymał podziękowanie: 3755 razy

Re: SEKRETY PAŁACU KULTURY.....

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 22 gru 2013, 17:24

Na forum św. Geometrii można znaleźć dużo informacji o znaczeniu symboli geometrycznych oraz o ich sposobie oddziaływania i wykorzystywania ich przez tych którzy wiedze na ten temat posiadają.
Wystarczy tam zajrzeć i poczytać.

Wir , bo czakram jest wirem , każdy czakram istnieje w tym miejscu od poczatku stworzenia ziemi. Ziemia posiada mnóstwo takich punktów energetycznych , które w określonym czasie są bardziej lub mniej aktywne , a tym samym odgrywają ważniejszą lub mniej ważną role dla danej epoki.

Zawsze były grupy ludzi , którzy posiadali wiedze o czakramach ziemi , oraz o czasie w którym odgrywać one będą decydującą role.
Dlaczego zmieniają się te miejsca na ziemi? Bo wszystko jest w ruchu i ziemia i Gwiazda Matka i planety oraz inne gwiazdy które tworzą w określonym czasie ustawienie do danego czakramu aktywizując go swoja energia bardziej niż w innym czasie.
Zwyczajnie strumień energii pada na określone miejsce i ląduje je energia , a ono nabiera coraz większej mocy oddziaływając na inne.

My mamy to szczęście iż na naszym terytorium są dwa najważniejsze czakramy ; czakram życia ziemi czerwony - Wawel i czakram głowy biały - Warszawa.

Czakram wawelski miał odwrócony wir a czakram warszawski był blokowany przez tych którzy ta wiedze posiadali.
Nawet nasze barwy narodowe ( biało czerwone ) kierował kierowały nasza uwagę w stronę zastanowienia się , co to znaczy?

Przepowiednie tez mówiły o decydującej roli Polski w czasach ostatecznych.
Nie są to wymysły dowartościowujące ego ludzkie , tylko wiedza przekazywana , która można pominąć , lub zacząć drążyć i starać się zrozumieć.

Jeżeli w Polsce są aż dwa czakramy materialne posiadające wpływ na materie , to coś znaczy i to bardzo decydującego , naprawdę bardzo!

Jednak rożne , bardzo rożne grupy z wieloma mistrzami rozwoju duchowego cały czas odwracają uwagę od Polski kierując Ludzi w inne strony innych już nie aktywnych w tym czasie czakramów.
One są nadal , bo być muszą i pełnią cały czas role skupiająca - łączącą materie Ziemi ale już nie odgrywają decydującej roli energetycznej dla ziemi.
Wywożenie tam ludzi by swoja energia pobudzali i zasilali te miejsca ( bo taka jest prawdziwa i ukryta intencja) nic nie da, bo decydujący wpływ ma ustawienie magnetycznej osi ziemi w stosunku do Gwiazdy Matki i innych planet i Słońca mają czakramy europejskie.

Ale odwracanie uwagi od Polski oraz blokowanie wiedzy trwa nadal.

A co to znaczy biały warszawski czakram dla Polski?
On jeszcze nie osiągnął swojej pełni energetycznej , cały czas się "rozkręca" , przed 2012 osiągnie ja,przepowiednia mówi " Warszawa białą będzie...." i tak się stanie.

Uzyskamy moc i możliwości by zainicjować zmiany energetyczne , a co za tym idzie myślowe dla całej Ziemi.

Jednak zanim to się stanie niezbędne było zdjęcie blokad energetycznych z tego czakramu , oraz "odcięcie" tych , którzy podstępnie podłączyli się do jego energii , korzystając z jego mocy dla siebie wyłącznie i wykorzystując ja dla niewolenia innych.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3720
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 148
Podziękował: 1647 razy
Otrzymał podziękowanie: 3755 razy

Re: SEKRETY PAŁACU KULTURY.....

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 22 gru 2013, 17:50

Cytat: chanell Wrzesień 16, 2010, 22:28:12
Kiaro :D

Skąd wiadomo że tam jest czakram ? Jeśli jest,to dlaczego drugi po Wawelu ? Zawsze myślałam że to Ślęza Z politowaniem


Był od zawsze , ludzie , którzy posiadają stara wiedze wiedzieli i wiedzą o nim. Jego energia jest odczuwalna bez urządzeń mierniczych również.

Wcześniej pisałam o czasie i okolicznościach , które aktywizują , lub usypiają określone czakramy , wróć do tego.
Ziemia posiada mnóstwo czakramów , na Ślęży tez jest czakram , bardzo ważny.

Jednak współcześnie najważniejsze są dwa ; Wawelski i Warszawski, one tworzą pełnię energetyczna. Wibracyjnie ustawiają wszystkie pozostałe na całej ziemi do siebie.

Jednak żeby warszawski osiągnął rozwirowanie właściwe , musiał zacząć pracować normalnie i wcześniej ten na Ślęży.

Oj Samuel starał się dotrzeć do miejsca w którym można by było mieć wpływ na jego wirowanie wabiąc ludzi jak zawsze skarbami ukrytymi w ziemi.

Nie udało się na szczęście czakram Ślężański pracuje normalnie nikt i nic nie ma i mieć nie może wpływu na osłabienie jego mocy i blokowanie go.

Taki stary sposób ( bo wszystko musi się dziać równocześnie na dwóch planach , fizycznym i energetycznym) jest odcinanie głowy.
Dlatego Panna z Ryba jest pozbawiona głowy , by odebrać jej czakramowi i Polsce moc. To ona była kiedyś władczynią tamtych terenów , to z nią walczyły siły ciemności.

Współcześnie odcięto Polsce "głowę" ( katastrofa Smoleńska ,uhonorowanie Prezydenta Kaczyńskiego na równi z królami Polski, to akt magiczny w przejmowaniu władzy) tak jak poprzednio z Katyniem. Stalo się to dosłownie i symbolicznie.

Reszta to już tylko przejecie danego terytorium dzięki zmanipulowanym i podporządkowanym ludziom wydającym zgody na podpisanie rożnych traktatów i umów podporządkowujące Polskę różnym opcjom.


To co jest wiedza elit , wiedza o zasadach tworzenia z wykorzystaniem wzorców energetycznych ( formy , bo zawsze pierwsza jest forma , która się wypełnia odpowiednią energią), od dawien, dawna jest wykorzystywana przeciw ludzkości dla władzy i korzyści tych grup.

O tym już chyba pisać nie muszę. Na tym forum jest mnóstwo materiałów , planów , zdjęć z satelity pokazujących kształty geometryczne rożnych budów. One maja określone zadanie ściągania energii z tych , którzy tam bywają tworząc stałą dostawę odpowiednikom w przestrzeni.
Energia ta , po części jest wykorzystywana tu na ziemi , ale większa jej cześć jest odbierana przez istoty ,które nią żyją i dzięki niej eksplorują , oraz podbijają kosmos.
Oczywiście niezbędny dla nich jest określony potencjał tej energii , zatem robią wszystko , naprawdę wszystko co jest tylko możliwe żeby ludzkość nie wyrwała się z tej sieci ewoluując , podnosząc własną wibracje. Bo zwyczajnie stracą energetycznych dostawców , a co za tym idzie własną pozycje , istnienie ich będzie wyeliminowane.

Tak wiec walka naprawdę istnieje na wszystkich planach. Trzeba również wziąć pod uwagę iż na ziemi żyje mnóstwo przedstawicieli tych grup. Oni są opozycją rozwojową dla Człowieka , oni tworzą politykę zagrożeń i strachu ,oni tworzą realia życiowe nie sprzyjające życiu i ewolucji.
Oni blokują prawdziwa wiedze , bojąc się iż Człowiek świadomy przewyższy ich swoją mocą i możliwościami kreacji przyszłości wedle własnej woli.
I taka jest prawda , Człowiek posiada nie ograniczone możliwości , żeby je zrealizować potrzebuje wiedzy o sobie , oraz energii , która pozwoli mu na transformacje. Krok po kroku odkrywamy wiedze , odzyskujemy moc.

Jeszcze bardzo wiele niespodzianek przed nami.

Jak również ta , iż Jan Chrzciciel to funkcja zakonna w Zakonie Pomazańców Porannych z nad Jordanu. Była ona zmienna , czyli nie było tylko jednego Jana Chrzciciela , było ich kilku.

"Oddać głowę Jana" , lub "ściąć ją" , w tamtych czasach znaczyło nie mniej ni więcej , jak zmienić przywódce zakonu.
Mógł nim być zarówno mężczyzna jak i kobieta , trzeba było udowodnić własną mistyczna wielkość. A była nią wówczas możliwość lewitacji.
Salome ( bo takie było imię zakonne Marii Magdaleny zanim stała się również Janem) udowodniła to przed Herodem w mistycznym tańcu. Otrzymała " Głowę Jana" , czyli przywództwo zakonne , stała się Janem , odzyskała prawo do noszenia tiary. To ja , tiarę podano jej na tacy , tiara bowiem symbolizowała prawa zwierzchnictwa.
Z historii tej stworzono mroczna opowieść o okrutnej kobiecie , która stała się morderczynią, śmieszne.

Dodać należy jeszcze iż tytuł Jana , który nosiła MM stal się imieniem jej męskiego aspektu , który zrównoważył się harmonijnie z żeńskim.

Jasne wiec iż Ewangelie Jana są Ewangeliami MM , a umiłowany Jan obok Jezusa to nikt inny jak MM.

Wszystko staje się jasne i proste gdy wiedza płynie a nie jest blokowana przez różne elity rządne władzy.
Wcale nie aż tak trudno jest manipulować informacja i zacierać stara prawdziwa wiedze, gdy ludzie bezgranicznie wierzą słowu pisanemu w książkach. wystarcza dwa pokolenia i książki ze zmieniona informacja , a wszyscy uwierzą w tekst zapisany.

No cóż?

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3720
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 148
Podziękował: 1647 razy
Otrzymał podziękowanie: 3755 razy

Re: SEKRETY PAŁACU KULTURY.....

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 22 gru 2013, 17:56

Cytat: barneyos Wrzesień 17, 2010, 09:39:25
Elo !!

Bardzo ciekawe wiadomości można tu przeczytać !

Jakiś czas temu rozmawiałem z pewnym Rosjaninem "z branży" na temat Placu Czerwonego w Moskwie. Mój rozmówca twierdził, że jest tam czakram, i że nie chodzi wcale o Lenina, który jest tam tylko "maskotką", ale chodzi o te tłumy co mają mauzoleum odwiedzać i ja zasilać. Dodatkowo mauzoleum ma powiązanie z "siostrzanymi" obiektami w innych krajach, które były budowane przez te same ręce. Aha - oczywiście cała korzyść z zasilania płynie tylko w jednym kierunku (zgadnijcie w którym ?)

No to jak myślicie - czy nasz piękny warszawski bratni prezent jest połączony ?

Dzięki za uzupełnienie tej informacji , do tego jeszcze moja opowieść nie doszła.

Oczywiście że energia z naszego czakramu była zawłaszczana i przejmowana przez tych "darczyńców", którzy Pałac Kultury nam zbudowali w tym celu, by czerpać z niego energię, dla wzmacniania ich systemu władzy i mocy.

"Rozbrajanie tej bomby" , to długotrwała i delikatna sprawa , proces rozłożony w latach. Tym bardziej że podłączony do czakramu był również Watykan , Rzym poprzez siłę religii i bankowości również nas blokował mocno na osi północ południe. Rosja na osi wschód zachód. Cały czas byliśmy ich ofiarami!

Kiara. :D :D

ps. Dodać do tego można historie ( chyba z przed dwóch lat) kiedy to Kreml zakupił przeolbrzymią ilość białych myszek samiczek. Po co? W jakim celu?

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3720
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 148
Podziękował: 1647 razy
Otrzymał podziękowanie: 3755 razy

Re: SEKRETY PAŁACU KULTURY.....

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 22 gru 2013, 17:59

Tothal .


Byłem :D
Rzeczywiście w centralnym punkcie płynie bardzo silna energia...
Ośmioramienna gwiazda, nad nią kopuła kolebkowa, a na czterech ścianach ażurowe ośmioramienne rozety. Czarny punkt, to centrum przepływu energii.
Przesłanie medytacyjne; miodowo-bursztynowa spleciona nić podobna do nici DNA.

Miejsce odwiedzane przez wiele osób, medytacja w omawianym miejscu mało komfortowa (wszyscy się gapią Duży uśmiech)

Nigdy nie patrzyłem na PKiN w taki sposób, ale po analizie, można się dopatrzeć podobieństwa architektury do wielu sakralnych budowli na całym świecie, stupy, piramidy itd.Pozdrawiam - Thotal


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 6455
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 22
x 178
Podziękował: 4873 razy
Otrzymał podziękowanie: 9871 razy

Re: SEKRETY PAŁACU KULTURY.....

Nieprzeczytany post autor: Thotal » niedziela 22 gru 2013, 18:27

Ciekaw jestem jaki wpływ na ten czakram ma pole elektromagnetyczne emitowane z anteny TV na iglicy.
W całym Pałacu jest silne promieniowanie, które zakłóca pracę tel komórkowych, rośliny nie rosną, a jeśli już, to są słabe i wątłe.
Sadzonki pomidorków które komuś sprezentowałem, po TRZECH dniach pobytu w Pałacu, po prostu PADŁY :(Pozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
Kiara
Posty: 3720
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 148
Podziękował: 1647 razy
Otrzymał podziękowanie: 3755 razy

Re: SEKRETY PAŁACU KULTURY.....

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 22 gru 2013, 18:59

Tak Tociu , Mrugnięcie ośmioramienna gwiazda jest swojego rodzaju kluczem w tej układance , patrząc z góry na pewno zauważyłeś ją od strony południowej na chodniku przed pałacem. Na linii północ południe , miedzy budynkami wejścia do podziemia kolei dojazdowej.

Również na tej samej linii tylko w głębi jest budynek kompleksu, Bank /Teatr Roma, z góry widać jego precyzyjnie zaprojektowany kształt.Po środku idealnie na osi Kościół Wszystkich Świętych , Pałac w centrum , na końcu bank ( w jego wejściu) jest olbrzymi kielich ( Graal?) , cała budowla dla ciutkę znających architekturę i symbolikę masońską , nie jest zagadką.

Wystarcza wiedzieć co oznacza os północ południe , a co wschód zachód.W jakich monetach następuje największy dopływ energii i jak ją przekierować na swoją korzyść.

O co chodzi w tej zabawie? O energie , jak zawsze o to samo , o ENERGIE.
Człowiek dla tego układu ma wartość tylko wówczas gdy dostarcza energie. O co toczy się ta gra? O ilość ludzi ( ale o tych z Duszami którzy przetwarzają energie) i o energie którą z nich można pociągnąć dla własnej korzyści.

Pałac ? Czym jest ten Pałac ( zresztą jak każdy inny , ale również albo prze wszystkim katedry , piramidy i kręgi kamienne) są to kondensatory służące do gromadzenia energii.
Można zastosował zespól kondensatorów i połączyć je by moc zgromadzona była olbrzymia , bo wówczas ten jest silny kto posiada moc.

Przyzwyczajono się do rożnych urządzeń elektrycznych zbudowanych z różnych materiałów , które korzystają z energii elektrycznej tworzonej sztucznie przez człowieka, dzięki niej eksploruje się kosmos.

Ale... nie bierzemy pod uwagę iż całe nasze otoczenie to jeden wielki zbiornik energii elektrycznej o potencjale właściwym dla naszego życia , że obok nas ( i my również) to biologiczne "urządzenia" elektryczne ,które obniżają , podwyższają lub utrzymują określony potencjał.
Tym całym ludzkim zespołem można zarządzać , w sposób wymuszony utrzymywać jego fazę i ogałacać go z tej energii. Wykorzystując ją dla własnych celi, dla celi systemu!.

Strachem , nakazem i zakazem oraz przekręconą informacją odciąć od prawdziwej informacji a, samemu wykorzystywać poddanych jak niewolników tworzących ciągły dopływ energii.

Kto to robi? A no ten kto posiada wiedze i stworzył szatański plan korzystania z niej dla władzy.

Po pierwsze władcy religijni, bo to oni z całą wiedzą i premedytacją zbudowali swoje świątynie i budowali je w odpowiednich miejscach ( na punktach energetycznych ziemi) oraz w odpowiedni sposób , by maksymalnie czerpać z nich i nas energie. ale oni są tylko skorumpowanymi poddanymi elit niektórych cywilizacji kosmicznych.

Każdy papież wiedział o tych układach i każdy wyrażał nań zgodę ( gdy nie to ginął szybko na poczatku swojego pontyfikatu) , tak wiec nasz J.P. II nie był żadnym wyjątkiem, wiedział i akceptował ten proceder.

Wszystkie znaczące msze z jego udziałem w Warszawie odbywały się właśnie w Kościele Wszystkich Świętych , a energia wartkim strumieniem płynęła od wszystkich zauroczonych nim wiernych , gdzie? Wiadomo do Watykanu ? Czy w przestrzeń astralną z którą ten egregor jest połączony?

Tak , wiec warto wiedzieć jak przez 2000 lat robieni jesteśmy w balona i ograbiani z naszej energii. Oj nie łatwo jest się wydostać z tego systemu , nie łatwo , działa on precyzyjnie wykorzystując naszą empatie , strasząc i grożąc. Żądając od ludzi pokory i padania na kolana.

A co było przed J.P.II? Naszymi władcami zarządzającymi byli Rosjanie czyli pierwotny ZSRR , który przez "ten dar" połączył nas ze sobą ( zresztą nie tylko nas, bo cały blok socjalistyczny) i ciągnął energie bez ograniczeń.
Wówczas Watykan miał nieco przykręcony kurek ,jednak my i energia czerwonego i białego czakramu również, bo, tak naprawdę władza nad światem dzieje się ( poprzez energetyczną regulację wibracji wszystkich czakramów), kto w obecnych czasach nimi włada , włada światem .

Powstała więc zakulisowa "wojna" bo ta cząstką Europy , czakramy i ludzie zaczęły poprzez ( wybór zaplanowany z premedytacją Wojtyły na papieża) przechodzić w ręce innego egeregora , który ma swoje dowództwo w Watykanie. Tak naprawdę chodzi o podporządkowanych i podłączonych do symbolu wyznania ludzi, o ich energię , a nie o nazwę wyznania, czy zakulisowych władców tej religii.

Co było tego skutkiem? Jak zwykle , usiłowanie "odcięcia głowy" , czyli zamach na papieża.
Nie ma nic złego i nic dobrego w zdarzeniach , dobro i zło są bardzo pozorne różnie interpretowane w zależności od wiedzy.

Tak wiec papież Wojtyła , dobry , bo przyczynił się do bezkrwawej rewolucji w Europie , a ona odcięła dopływ energii do byłego ZSRR , powodując jego upadek, zły , bo podłączył wszystkie te kraje Wschodniego bloku do egregora Watykańskiego.
A kto jest prawdziwym , zakulisowym władcą Watykanu...... ;) :lol: , to już inna sprawa. ;) :evil:

Ale... to tylko były kolejne , niezbędne kroki przed następnymi , które mamy postawić teraz.
Jak i gdzie? To powinna być indywidualną decyzją każdego z nas , jednak , już z wiedzą co, one mogą spowodować , jakie długoterminowe skutki przyniosą.


W tym etapie finał jest zakończoną rozgrywką sił jasności i ciemności z wygraną jasności.I to definitywną i na zawsze.

Jednak ciemność nie musi podążać za jasnością , nie musi się transformować ( prawo wolnostojenstwa), kto będzie chciał , to uczyni , kto nie , nie. I na tym etapie zakończy się jego ewolucja , pozostanie na zawsze w III wymiarze i nie osiągnie nigdy wyzwolenia całkowitego z mozliwoscią bycia stwórcą , oraz siania swojego ziarna życia w kosmosie.

Kto zaś zdecyduje się na przejście w wyższy IV wymiar , zacznie dalszy etap własnego rozwoju , ale już z pełnią wiedzy i całkowicie wolnym prawem korzystania z niej.

Już nigdy nikt nie będzie nikogo niewolił, manipulował jego świadomością i ograbiał go z jego energii , tworząc banki i inne tego typu ustrjstwa. Zmieni się całkowicie program energetyczny , zacznie się złoty wiek.

Piękne budowle będą budowane , ale nie w taki sposób , by ogałacały nas z energii jak do tej pory.
Bo to nie one są obecnie dostarczycielami energii dla Czlowieka , ale człowiek ( żywa istota dla nich) , mogą one być kondensatorami gromadzącymi i przetrzymującymi energie ( zresztą na tej zasadzie stworzone są banki) , ale muszą służyć Człowiekowi.
W innym wypadku po nie dostarczaniu do nich energii będą zwyczajnie puste i martwe , zresztą jak wiele dawnych budowli , które swoją świetność utraciły gdy odeszli z tamtych miejsc ludzie.

Świadczą o tym zarówno kręgi kamienne , jak i piramidy, ale one jeszcze emanuj większą od przeciętnej energie , ale dlatego iż promieniują kształtem i leżą na punktach mocy, (czyli na drodze jej przepływu , lub na skrzyżowaniu tych dróg , tak wiec samoistnie są zasilane) jednak energia od dużych grup ludzi ,płynie już z innych miejsc. Stosownych dla czasu oraz położenia odpowiedniego do układu planetarno / gwiezdnego współczesnych czasów.

To kąt prosty połączenia strumienia energii z płaszczyzną ziemi dokładnie wyznacza te miejsca .
Dlaczego Polska? Bo od 2012 roku najwięcej takich punktów będzie właśnie w Polsce.

Oj jak dużo jest bardzo , bardzo , prostych wyjaśnień , a jak mało ludzkiego zatrzymania się w tym codziennym kołowrocie dla wyciągania wniosków i zauważenia tej prostoty.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3720
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 148
Podziękował: 1647 razy
Otrzymał podziękowanie: 3755 razy

Re: SEKRETY PAŁACU KULTURY.....

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 22 gru 2013, 19:41

Tak , trzeba przestroić , lub dostroić różne punkty zaprogramowane wcześniej na określony potencjał wibracyjny do współczesnej wibracji , to prawda.

Jak również zmienić ich dotychczasowy cel działania , by nie służyły jedynie do poboru energii z miejsca w którym są oraz przesyłki dla tych , którzy je zaprojektowali.

Miłość , ona nam towarzyszy w trakcie całego życia , całego aktu stworzenia , bez niej życie nie było by możliwe.
Różne są miłości , oj bardzo różne , a co za tym idzie różne potencjały energii tego uczucia.
Bywa ono bardzo gorące , ale również stonowane , letnie , a to też miłość.
Bo inaczej kocha się najdroższego partnera , a inaczej babcie , ciocie , czy inne dalsze osoby , zwierzęta , czy też przyrodę.
To inna barwa , inna wibracja tego samego uczucia.
Zatem te przeróżne budowle ( włącznie z Pałacem naszym) mają za zadanie pobierania energii miłości ale o potencjale nie przekraczajacym max III wymiaru inaczej 3 czakry, czakry mocy.

Są więc kondensatorami , ale nie tylko , mogą tworzyć siec energetyczną blokującą , odbijającą przypływającą do nas energię z kosmosu.
Dlaczego? Z prostego powodu , władcy nie chcą utracić swojej pozycji , nie chcą utracić poddanych , którzy napełniają ich zasoby energetyczne.

Współcześnie włada się ludźmi inaczej niż kilkadziesiąt, czy kilka tysięcy lat temu , szczególnie w Europie. Władza jest bardziej zakulisowa , ale również bardziej wyrafinowana i niosąca ludzkości większą gamę uzależnień czynionych w zupełnie przystępny powolny sposób , ale z końcowym skutkiem bardzo tragicznym dla nas..

To system uzależnień tworzący łańcuch powiązań z którego naprawdę trudno jest wyjść. Co nie znaczy , że nie jest to możliwe.

Zasada zawsze jest jedna i ta sama ,każda jedna budowla , choć by była zbudowana wedle najlepszych zasad sw. geometrii i była najcudowniejsza jest pusta gdy nie napełni jej energia CZŁOWIEKA.

W kręgach kamiennych musieli przebywać ludzie , żeby one mogły uzyskiwać moc , w piramidach również , katedry i kościoły bez wiernych są tylko budowlami bardziej lub mniej ładnymi , pałace również.

Owszem istnieje coś takiego jak promieniowanie kształtu , jedne budowle ze wzgledu na swoją doskonałość mają wieksze promieniowanie , inne mniejsze. Ale energia kształtu harmonizująca z Człowiekiem , lub nie, ma za zadanie wabić go do tych miejsc , lub odpychać z nich.

Ona sama się w tych budowlach nie powiększa , to ludzie swoja obecnością , życiem tam napełniają je świadomie albo nieświadomie.
Ponieważ budowle wedle zasad sw. geometrii są zbudowane , więc pełnią role kondensatorów energetycznych ( inaczej banków energii) z których jest ona pobierana i przesyłana przez tych , którzy je w tym celu zbudowali.
To jest zwyczajne okradanie, podstępne ludzi z ich mocy energetycznej nic więcej.

Nie wierzycie że tak jest? To zobaczcie co się dzieje z bankiem do którego nikt nie zanosi swojej energii ( zamienionej na papierowe banknoty) , co się dzieje ze starymi świątyniami do których nie przychodzą dawni wyznawcy i nie odprawia się w nich żadna ceremonia?

Tam gdzie nie ma energii zaczyna się proces obumierania, tylko energia i nic więcej powoduje utrzymanie całego życia.

A tak naprawdę wszystko jest z niej zbudowane wszystko , różnica polega wyłącznie na jej ilości , czyli poziomie energetycznym.

Zatem żeby mieć świetność , doskonałość , potrzeba dużo energii. Co zrobić? Co zrobić jeżeli samemu ma się ma jej mało , lub za mało żeby dominować nad innymi?

Wracamy do punktu wyjścia , ograbić z niej innych , stworzyć systemy , które pozwolą na pobieranie tej energii , a jeszcze lepiej ukształtować je tak żeby ludzie w dobrej wierze (ufając tym , którzy ich z niej ograbiają) sami ją przynosili i dostarczali ją nieświadomie cały czas systematycznie.

Takim idealnym przykładem są właśnie kościoły i katedry , ludzie bywają tam ciągle i zanoszą tam swoje smutki i problemy ( bardzo rzadko radość) dostarczając systemowi cyklicznie tyle energii ile tylko on potrzebuje.

Pałac Kultury jak wiadomo nie jest pusty , jest to obiekt w którym intensywnie toczy się życie , tak wiec energia płynie wartkim strumieniem.

O co się martwić? Ano tylko o jedno, to, by potencjał tej energii był odpowiedni, a ilość wystraczająca.

Systemowi nie jest już potrzebna najniższa wibracja w bardzo duzej ilości , potrzebna jest energia miłości ( system tez ewoluował )głownie energia seksualna , ( nie energia miłości bezwarunkowej) , a energia miłości UWARUNKOWANEJ , to uczucie oparte na uwarunkowaniach emocjonalnych.

Dlatego tworzona jest moda , polityka i warunki socjalne , która nie pozwala ludziom na dostatnie życie bez większych problemów , takie pełne miłości, radości , szczęścia i harmonii.

Tworzenie w jednych miejscach niedostatków , zagrożeń i konfliktów , a w innych prawie idylli , to bardzo prosty polityczny i ekonomiczny sposób na uzyskiwanie dysharmonii mentalnej kierującej ludzi do konfliktów nawet zbrojnych.

Chodzi wiec tylko o jedno o stale zaburzanie częstotliwości energetycznej , która tworzy dysharmonie.Wykorzystywane są słabości ludzkie ( wszelkich przywódców, a szczególnie polityków) , którzy realizując swoje egoistyczne i emocjonalne marzenia dają się wciągać w rożne uwikłania i powiązania, bo są zbyt słabi moralnie i takich ludzi zazwyczaj się promuje do tych wiodących ról..

A energia płynie sobie przez punkty ( kondensatory) zbudowane zgodnie z wiedza o sw. geometrii.....

Jednak jednego się nie dało w tej "zabawie" nie osiągnął tego nikt , nawet pan Winter.
Nie dostał się do "komnaty serca" i nie skopiował urządzenia tworzącego energie miłości .
Energie o najwyższym potencjale MIŁOŚCI BEZWARUNKOWEJ nie jest do skopiowania, nie stworzy jej żadne urządzenie , żadne!
To potrafi tylko CZŁOWIEK niosący w sobie Iskrę Bożą. Dzieje się tak na drodze ewolucji uczuciowej Czlowieka.

Otóż MIŁOŚCI nie można się nauczyć , nie można jej nauczyć nikogo! Miłość w Ludzkich sercach , jest i była od zawsze, one się otwierają , a ona zwyczajnie samoistnie płynie, bo jest nigdy nie wyczerpującym się źródłem.
Jej ogień zawsze płonie , bez niego nie było by życia , jednak być może on albo tylko iskierką , albo olbrzymim ogniem życia.
Nie wznieca go żadne urządzenie , żadna budowla nawet perfekcyjnie zbudowana. Rozpala go , lub nie... kontakt z drugą osobą , która swoim ogniem miłości pobudza , ogień miłości partnera.

I tu kończą się zapędy różnych imperatorów , którzy chcieli być równi Stwórcy i wykorzystać Jego dzieło dla siebie , kreując się na Bogów dla swoich poddanych.

Co jest sekretnym słowem w tych budowlanych przedsięwzięciach? SERCE. Tylko ONO SERCE z Iskra Boża czyni cuda przezywając uczucia.
A, żadna , żadna budowla , postawiona nawet na czakramie , czy miejscu mocy, serca nie posiada , nie przeżywa , i nie wzmacnia swoich przeżyć coraz większym potencjałem miłości.
Może emanować energią , którą na określony czas posiada z rożnych względów, i to wszystko co może.

Zatem każda jedna budowla posiada określony czas swojej świetności , uzależniony miedzy innymi lokalizacja , a co jest z tym związane , układem planet emitującym energie na dane miejsce.


Wracając do lokalizacji Pałacu Kultury, ci którzy go budowali 55 lat temu , wiedzieli dokładnie o roku 2012 o białym czakramie w tym miejscu. Wiedzieli doskonale o przeznaczeniu i roli Polski , oraz o tym iż jest on swojego rodzaju kluczem dla przyszlosci.

ps. Wracając do serca. To przeolbrzymie eksperymentalne serce ( bo było zbudowane) przestało bić ponad dwa lata temu. W ten sposób rozpoczął się koniec poczatku.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3720
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 148
Podziękował: 1647 razy
Otrzymał podziękowanie: 3755 razy

Re: SEKRETY PAŁACU KULTURY.....

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 22 gru 2013, 20:01

Należy dodać pewne sprostowanie ,jest ono niezmiernie znaczące.

Obiekt - budynek , własność Kurki Biskupiej w którym mieści się Teatr Roma ( dawniej Warszawska Operetka , oraz katolickie instytucje) nie jest juz własnością KK.
Został sprzedany ( ale tak naprawdę komu???)przez kurie. Pewien bardzo znany milioner zainwestował w ten budynek i nasz Teatr Roma olbrzymie pieniądze. Stworzył architektoniczna masońską budowle o niezmiernej wymowie energetycznej.

Znalazłam arcy ciekawy artykuł z uzasadnieniem tej inwestycji, a mianowicie atmosfera teatru , czyli energia w nim będącą.....
Czy jest to tylko kwestia przypadku?
Czy może doskonalą wiedza na temat energii Warszawskiego Czakramu zasilającej punkty na jego osi.

http://www.e-teatr.pl/pl/artykuly/102021.html

Kto zada sobie trud pogrzebania w necie i jeszcze na dodatek potrafi łączyć informacje , oraz wyciągać wnioski. Będzie co najmniej zdumiony faktem jak mało wiemy o energetycznych miejscach w Polsce , a jak dużo wiedzą o nich ludzie z innych krajów.

Spektakle muzikalowe o identycznych tytułach ( nie tłumaczone na jerzyk wystawiającego je kraju) są oglądane w tym samym czasie w wielu krajach.

Czyli co? Czyżby oddziaływanie identycznym dźwiękiem i obrazem w tym samym czasie na duże grupy ludzi! Tworzenie i programowanie świadomości zbiorowej rownież na polu sztuki?

Wszak wiadomo iż każdy kraj ma bardzo indywidualna specyfikę twórczą, odmienne gusta i wypracowaną wrażliwość w zakresie sztuki. Zatem mamy wszyscy wespół w jednym czasie płakać nad tym samym , zachwycać się tym samym , czyli reagować identycznie w tym samym monecie na te same bodźce. To jest globalne programowanie reakcji psychicznych przez bodźce zewnętrzne.

Kodowanie dźwiękiem znane jest nam od zarania dziejów. W Egipcie służyło do tego 22 piramidy , które wpisywały w przestrzeń i ludzi określony kod dźwiękowo / wibracyjny. Dzięki któremu ludzie żyli w określony sposób , posiadali określoną świadomość, byli zniewoleni i uzależnieni nawykami i wzorami reakcji.

Czy to jest współczesna "gra" na kodach świadomości , dopasowana do współczesnych warunków życiowych?


Drugom ciekawostka jest kamień ( niby czakram Wawelski) wykopany w kaplicy Gereona , wywieziony w nieznanym kierunku około 2 lat temu.

Skradziono Czakram Wawelski.

http://www.cheops.darmowefora.pl/index. ... ic=202.125

Otóż już od około 2 lat przed kościołem Wszystkich Świętych w Warszawie ( punkt północny na osi energetycznej czakramu białego Pałacu Kultury) kopana jest głęboka dziura o nieznanym i tajemniczym przeznaczeniu.

Nikt ( wedle relacji ludzi mieszkających blisko tego miejsca) nie chce powiedzie czemu ma ona służyć, co niektórzy twierdza iż przed tym kościołem kopie się ta dziurę żeby zrobić fontannę.... Coś mi świta.... chyba chodziło im o przewartościowanie miejsc , o zamianę plusa na minus i zmianę polaryzacji..... ech.. naiwni , tego nie da się zrobić napromieniowanym energetyczne kamieniem!!!

Co najmniej dziwne iż dla zbudowania fontanny prowadzi się tak głębokie wykopy trwające tak długo!!! :o ;) :evil: :lol:

Myślę iż to szalony pomysł pewnej grupy ludzi , zrobili nowy wykop dla włożenia do ziemi tego zabranego z Krakowa kamienia. :lol: :lol: :lol: :lol:

Jaką on role miał by pełnić to już inna sprawa, nie mniej jednak wzbudziło to we mnie nie bezpodstawnie takie skojarzenia.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3720
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 148
Podziękował: 1647 razy
Otrzymał podziękowanie: 3755 razy

Re: SEKRETY PAŁACU KULTURY.....

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 22 gru 2013, 20:54

Należy dodać kolejne uzupełnienie ( po mojej kolejnej wycieczce) , otóż wykop przed kościołem nie jest dziełem KK, a urzędu miasta.

Był bardzo , bardzo głęboki , nikt tak naprawdę nie wie co tam robiono ( przynajmniej taka informacja krąży) , prace na maleńkim placyku trwały około 2 lat. Wlano tam nieoptyczne ilości betonu, obecnie dobiegają już końca.
Podobno ma tam być jakaś fontanna i drzewka. Jak one będą rosły na tym betonie? Nie wiem bo drzewo potrzebuje sporej płaszczyzny ziemi dla swoich korzeni.

Podobno wcześniej w tym miejscu była jakaś parowa fontanna ,która cyklicznie wypuszczała mgiełkę oparów unoszących się w tym miejscu.

Podobno ( bo ja tego nie widziałam) owe opary były niezdrowe dla ludzi ,po zbadaniu ich zamknięto ten dar architektki , który kosztował władze miasta około 300 000 zl.

Czyli to nie kler zarządza tym miejscem i nie on był zaangażowany w ten wykop ( co nie znaczy że nie jest możliwe iż ten powiedzmy kamień z Krakowa mógł być tam umieszczony), nie wszystko musi być w oficjalnej wersji.... :) :lol: .

Czyli linia północ południe na osi białego czakramu już oficjalnie nie należy do KK , właściwie mnie to nie dziwi , od refleksji nad utratą mocy i władzy tej organizacji powinnam rozpocząć rozważania.

Bo jest to już tylko atrapa ( moim zdaniem) za którą kryje się inna opcja dosyć precyzyjnie implantująca swoje odnogi na całym świecie.

Kto? Nie trzeba zbyt dużego wysiłku umysłowego żeby znaleźć odpowiedz na to, tak naprawdę retoryczne pytanie.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3720
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 148
Podziękował: 1647 razy
Otrzymał podziękowanie: 3755 razy

Re: SEKRETY PAŁACU KULTURY.....

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 22 gru 2013, 20:55

Taka ciekawostka..... :)


Obrazek

Obrazek szybko zniknął, możesz ustalić jego nowe miejsce pobytu? /blueray21


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Bernard
Posty: 29
Rejestracja: niedziela 13 sty 2013, 20:09
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowanie: 23 razy

Re: SEKRETY PAŁACU KULTURY.....

Nieprzeczytany post autor: Bernard » piątek 03 lip 2015, 17:53

Kiara pisze:Po pierwsze władcy religijni, bo to oni z całą wiedzą i premedytacją zbudowali swoje świątynie i budowali je w odpowiednich miejscach ( na punktach energetycznych ziemi) oraz w odpowiedni sposób , by maksymalnie czerpać z nich i nas energie. ale oni są tylko skorumpowanymi poddanymi elit niektórych cywilizacji kosmicznych.

Każdy papież wiedział o tych układach i każdy wyrażał nań zgodę ( gdy nie to ginął szybko na poczatku swojego pontyfikatu) , tak wiec nasz J.P. II nie był żadnym wyjątkiem, wiedział i akceptował ten proceder.

Wszystkie znaczące msze z jego udziałem w Warszawie odbywały się właśnie w Kościele Wszystkich Świętych , a energia wartkim strumieniem płynęła od wszystkich zauroczonych nim wiernych , gdzie? Wiadomo do Watykanu ? Czy w przestrzeń astralną z którą ten egregor jest połączony?


Bardzo proszę o wyjaśnienie.
1. Czy zawsze kiedy wchodzę do kościoła (lub na koncert na stadionie) jestem okradany z energii?
2. Bedąc w Pałacu Nauki lub na Wawelu, skąd mam wiedzieć czy energia płynie do mnie z miejsca mocy czy jestem z niej okradany? Nie ruzmiem czy powinienem tych miejsce unikać czy je odwiedzać.
3. W jaki sposób energia ludzi jest zbierana w budynku kościoła i przesyłana od egregora? Co to za technologia? Jak moge to sobie wyobrazić?
0 x


uściski,
Bernard i Słońce :D

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3720
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 148
Podziękował: 1647 razy
Otrzymał podziękowanie: 3755 razy

Re: SEKRETY PAŁACU KULTURY.....

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 10 paź 2018, 12:47

Obrazek


WARSZAWA BIAŁĄ BĘDZIE....

BIAŁY PAŁAC KULTURY....

Tam jest nasz największy skarb... Biały Czakram WARSZAWSKI ... 8 CZAKRA ZIEMI!

Rosjanie widać wiedzieli o tym fakcie doskonale skoro Pałac jest zbudowany tak ,że jego oś wyznacza ten punkt , przez Pałac przechodzi KOSMICZNY KRZYŻ KARDYNALNY .. unikalne ustawienie geograficzne Pałacu.

Kto chce poczuć tą energię powinien wjechać winda na poziom tarasów widokowych i stanąć w centralnym miejscu okręgu ( jest zaznaczony na podłodze) holu wyjść z wind.

Energia jest niesamowicie silna ...

Obecni Masoni również znają ten sekret... świadczy o tym nowo zbudowany budynek na wprost osi Pałacu północ /południe .. jedno z ramion 8 RAMIENNEJ GWIAZDY
Fasada tego budynku to półkole, piramida i kielich... /GRAAL?

Office Center ROMA

Obrazek

Doskonale są widoczna z tarasu Pałacu.

Nasza POLSKA unikalność energetyczna TO DWA NAJWAŻNIEJSZE CZAKRAMY ZIEMI

1. CZAKRAM WAWELSKI / CZERWONY CZAKRAM ŻYCIA ..

2. CZAKRAM WARSZAWSKI / BIAŁY CZAKRAM WIEDZY DUCHOWEJ.. CZYLI PONAD MATERIALNEJ.

NA CZYM POLEGA UNIKALNOŚĆ POLSKI?

Otóż lada moment energia z Czakramu Wawelskiego połączy się z energią Czakramu Warszawskiego ... co tworzy z POLSKI NAJWAŻNIEJSZY PORTAL KOSMICZNY ... a zarazem najbardziej energetyczne miejsce na Ziemi, dopiero z tego punktu popłynie energia do wszystkich innych czakr Ziemi!

To coś jak " pępek świata" WSZYSTKIE ZMIANY, WSZYSTKIE NOWINKI I WSZYSTKIE IMPULSY ENERGETYCZNE DLA CAŁEJ ZIEMI .. WYJDĄ OD NAS!

Rozumiecie teraz dlaczego tak bardzo zależy obcym nam grupom na przejmowaniu naszej ziemi za wszelką cenę!

Oni to wiedzą, wiedzą od dawna.. od setek lat , ale przed nami jest ukrywana ta wiedza... wiedział TO nawet Napoleon Bonaparte!
Rozbiory Polski, przejmowanie na siłę i wykupywanie naszych ziem, wynarodowienie nas i wysiedlanie ( obecnie ekonomiczne) to fragmenty ich planów wobec Polski.

Polityczne, socjalne i ekonomiczne wymuszanie na nas określonych zachowań, tworzenie mentalnych ( religie) i ekonomicznych niewolników ( polityka) , a teraz wręcz globalne kierowanie do psychiatryków ( niewolnictwo psychiczne i ubezwłasnowolnienia!) i odbieranie praw ludziom jest również elementem wyzbycia się POLAKÓW Z POLSKICH ZIEM!

Jest jedno ale... którego żadne korporacje ni religijne oraz militarne frakcje nie przejdą...
MY i nasze ziemie maja ZABEZPIECZENIE ENERGETYCZNE I OCHRONĘ ODGÓRNĄ.. BOSKĄ !

STANIE SIĘ WEDLE PLANU STWÓRCY I EMINENCJI ZAŚWIATOWYCH .. a, nie wedle planu ludzkiego... zwyrodniałych polityków!

Pytanie czy Polska ma ochronę , czy ma zabezpieczenia .. zadały mi już służby ... ( tajne, specjalne. i religijne) TAK MA .. DLA WASZYCH ŁAP JEST NIETYKALNA! BASTA!

WARSZAWA BIAŁĄ BĘDZIE....

BIEL WARSZAWY jest barwą bieli perłowej .. ta zaś jest barwą WIEDZY DUCHOWEJ , KTÓRA JEST PONAD RELIGIJNĄ WARTOŚCIĄ ,KSZTAŁTUJĄCA NOWĄ ŚWIADOMOŚĆ LUDZI.

TU... z POLSKI z WARSZAWY .. będzie płynęła WIEDZA umożliwiająca LUDZKOŚCI rozwój na kolejnym poziomie ewolucyjnym.

Takie jest nasze przeznaczenie.. tak wypełnia się LOS POLAKÓW, LOS LUDZKOŚCI I LOS KOSMOSU... przez zdarzenia rozgrywające się na Ziemi.. w małym PAŃSTWIE POLSKA.


Obrazek


http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/ ... id,tm.html


Ps. Przeznaczenia nie można zatrzymać .. ono wypełnia się na naszych oczach...


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

ODPOWIEDZ