Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

MARZEC 1968

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 5879
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 12
x 141
Podziękował: 4422 razy
Otrzymał podziękowanie: 9056 razy

MARZEC 1968

Nieprzeczytany post autor: Thotal » sobota 24 lut 2018, 23:01

LESZEK ŻEBROWSKI...https://www.youtube.com/watch?v=0agGc1Lh95U
Pozdrawiam - Thotal :)
1 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 5879
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 12
x 141
Podziękował: 4422 razy
Otrzymał podziękowanie: 9056 razy

Re: MARZEC 1968

Nieprzeczytany post autor: Thotal » sobota 24 lut 2018, 23:04

antysemityzm którego nie było....

https://www.youtube.com/watch?v=wp6KY5LjXMw

Pozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
Jancio
Posty: 655
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 21
Podziękował: 414 razy
Otrzymał podziękowanie: 803 razy

Re: MARZEC 1968

Nieprzeczytany post autor: Jancio » niedziela 25 lut 2018, 14:02

Co to za brednie Panowie sa ciut ciut na bakier z historia za to z parciem na szkło. Wojna Koreańska to początek lat 50 zaś traktat miedzy Izraelem a RFN podpisany w 1952 roku. Rzad RFN zobowiązał się wypłacić Żydom 3 mld marek w czasie wojny siedmiodniowej w 1967 Żydzi byli uzbrojeni w amerykańskie Shermany i francuskimi MIragami. Arabowie zaś byli wyposażeni przez Rosjan w t34 T-54 i MIGi . Izrael od początku był strefa wpływu amerykańskich od początku,a o arabów toczyła i toczy się cały czas bitwa. Szurmiej w 68 roku miał 45 lat a nie dwadzieścia pare.
0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 5879
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 12
x 141
Podziękował: 4422 razy
Otrzymał podziękowanie: 9056 razy

Re: MARZEC 1968

Nieprzeczytany post autor: Thotal » niedziela 25 lut 2018, 20:18

bitwa u arabów, to jest wojna o cały świat, a u nas marzec 68 jest wynikiem różnych rozgrywek, które nie zakończyły się aż do dziś...Pozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 9496
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 22
x 350
Podziękował: 17386 razy
Otrzymał podziękowanie: 13385 razy

Re: MARZEC 1968

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 10 mar 2018, 14:12

nie zakończyła, jest gorzej jak było:
Marzec’68 – IIIŻydo-RP/Polin i żydowska perfidia
Prezydent Duda prosi o wybaczenie za Marzec’68

Czyżby kreatura na urzędzie prezydenta IIIŻydo-RP/Polin prosiła Polaków o wybaczenie dla Żydów za żydowską rebelię zmierzającą do obalenia polskich władz PRL i próbę ponownego powrotu do bandyckich żydo-rządów?

Obrazek

A tu obchody 8 marca’68 w 2010r., w tym samym miejscu i z tej samej okazji – z okazji pielęgnowania żydowskich kłamstw i przestępstw przeciw polskiemu narodowi syjonistyczna hołota „z przeciwnych” obozów, ale zawsze razem przeciw Polakom

Obrazek

Nie, nie takie przeprosiny serwował wczoraj na Uniwersytecie Warszawskim niejaki A.Duda.

Duda: „Tym, którzy w Marcu ’68 zostali wypędzeni, którzy zginęli i ich rodzinom, chcę powiedzieć – proszę wybaczcie ówczesnej Polsce za to, że dokonano tego haniebnego aktu. (…) Co za stratę ponosi dzisiejsza Rzeczypospolita, że wy wszyscy – ci którzy wyjechali, ci którzy być może umarli przez tamten ’68 r. – że was dzisiaj z nami nie ma, że jesteście elitą inteligencji, ale w innych krajach, że jesteście ludźmi sukcesu szanowanymi, ale w innych krajach, że wasza twórczość, że wasz dorobek naukowy, że wasze wspaniałe osiągnięcia nie poszły na rachunek Rzeczypospolitej.

Co za żal, jakże mi jest przykro.


https://youtu.be/91InFXa-aJ4

Kamera nie sfilmowała protestujących przeciw przepraszaniu


W polskich szkołach, nie wspominając, że i w powszechnych żydowskich w Polsce mediach, trwa nieprzerwanie indoktrynacja młodzieży o krzywdach jakie spotkały bogu ducha winnych Żydów po marcu’68.

Nigdzie nie pojawiają się pytania: dlaczego właśnie po marcu’68? I dlaczego Żydów, którzy przecież wszyscy w Europie – całe 6 mln Żydów – zamienili się w szkodliwy dla klimatu CO2?

Jak i gdzie przeciwstawić tym perfidnym żydowskim kłamstwom historyczną prawdę, gdy polski naród pozbawiony jest mediów i kontroli nad oświatą? Jak i gdzie uczyć młode Polki i Polaków prawdziwej historii Polski, narodowej tożsamości, narodowej świadomości? Jak przekonywać młodych, zresztą także i dorosłych Polaków, że urzędnicy najwyższych państwowych urzędów, fotografujący się pod krzyżem, w czasie modłów w kościele, bezczelnie i perfidnie kłamią o żydowskich krzywdach i o polskim ich sprawstwie, bezczelnie i perfidnie zamilczają żydowskie zbrodnie na Polakach, za które Żydzi nigdy nawet nie próbowali nas przeprosić? Oni tylko żądają – żądają przeprosin – za ich zbrodnie a nasze krzywdy, żądają naszych majątków, naszych pieniędzy, żądają prawa do kłamstwa i zniesławiania Polski i Polaków, żądają praw do wyłącznej ochrony ich i ich interesów, żądają więcej, tylko więcej, ciągle więcej i więcej.


Obrazek


„Wyrzuceni” i „wypędzeni” w 1968r. – Żydzi. To nie było wyrzucenie, to nie było wypędzenie. To był kompromis.

Żydowskim bandytom z UB powiedziano, że jeśli nie wyjadą, tylko zostaną w Polsce, staną przed sądem za zbrodnie na Polakach – było ich – żydowskich bandytów zaledwie ok. 1000 wśród tych 13 tys. Żydów, którzy wyjechali na własne życzenie, z własnej woli – wybrali Zachód. …

Zatem kreatura na urzędzie prezydenta IIIŻydo-RP/Polin prosi żydowskich ludobójców na Polakach o wybaczenie!Aparat bezpieczeństwa PRL, UB, obsadzony głównie przez Żydów, winien jest wymordowania w latach 1944- 56 – wg różnych źródeł – od 300 tys. do 600 tys. Polaków.
Tak znaczne rozbieżności w liczbie pomordowanych wynikają z faktu, że Polakom nie wolno prowadzić takich badań. Czy ten mord jest rezultatem antysemityzmu, czy antypolonizmu?

Podobnie przedstawia się sprawa mordu katyńskiego, za który winą rządzący w IIIŻydo-RP/Polin i powszechne żydowskie w Polsce media obciążają Rosjan – żydowski system ZSRR wymordował w latach 1939 – 1953 ok. 2 mln Polaków zamieszkujących przejęte przez ZSRR polskie ziemie.


Do 1939 r. zamieszkiwało Polskę 3,5 mln Żydów. Zginęło 2,7 mln („Historia Polski w liczbach”). Z pozostałych 800 tys. większość wyjechała. Zostało podobno zaledwie ok. 30 tys. Żydów – takie liczby pojawiają się w powszechnych mediach. Żaden rocznik statystyczny nie podaje aktualnej liczby Żydów w Polsce – (?).

Jak to zatem możliwe, że między rokiem 1960 a 1968 do władz PRL wpłynęło 600 tys. wniosków o zgodę na emigrację – ? Obejmowały one ok. 800 tys. obywateli pochodzenia żydowskiego (http://www.raportnowaka.pl/news.php?typ=news&id=349). Pozwolono wyemigrować tylko 200 tys. A czy wszyscy Żydzi chcieli z Polski wyjechać?


Obrazek
Upamiętnienia nie mogą doczekać się polskie ofiary KL Warschau.Obóz KL Warschau powstał w 1943r. niemal w centrum obecnej Warszawy i funkcjonował do połowy roku 1944. Śp. sędzia Maria Trzcińska, która dokumentowała niemieckie zbrodnie w tym obozie podawała liczbę ok. 200 tys. zamordowanych Polaków. Obóz KL Warschau zaczął działać ponownie w 1945r. i funkcjonował do roku 1953. W tym czasie eksterminację Polaków prowadziła żydo-bolszewia, której potomkowie sprawują dzisiaj nad nami władzę. Oto, dlaczego nie może powstać pomnik poświęcony ofiarom zbrodni niemieckich i żydo-bolszewickich – żydowskie władze Warszawy nie wyrażają zgody na budowę pomnika.W moim Otwocku kilka lat temu w ramach poznawania kultury i tradycji Izraela w Polsce i odwrotnie, rozpoczęto realizację programu wymiany młodzieży.
Otwocka młodzież w ramach tej kulturalnej wymiany czyściła miejscowy żydowski cmentarz, a młodzież z Izraela gościła w Otwocku za pieniądze polskich podatników – tych z Otwocka.
1 marca 2018r. rząd IIIŻydo-RP/Polin, rząd skrajnie syjonistycznego PiS, przyjął projekt ustawy, pozwalający zdegradować – według żydowskich mediów: komunistycznych generałów, W.Jaruzelskiego i Cz.Kiszczaka.

Ciekawe, czy żydowski reżim pójdzie za ciosem i odda władzę, którą otrzymał z rąk tychże właśnie generałów, co uczczono wspólną biesiadą w Magdalence?

Obrazek
https://wiernipolsce1.wordpress.com/201 ... -perfidia/
Cezary Tarkowski
9 marca 2018 o 21:23
Istotnie, władze PRL popełniły niewybaczalny błąd.
Wypuściły z Polski tysiące żydów, przeważnie zbrodniarzy z kompletnie zażydzonego UB, prokuratur, bandyckich sądów, Informacji Wojskowej itd.

Zamiast tych zbrodniarzy rozliczyć za zbrodnie ludobójstwa na Narodzie Polskim i postawić przed plutonem egzekucyjnym, dano im paszporty o których marzyli Polacy.

Dlatego żydzi mają rację. Rząd PRL, to byli skurwysyny. Pozwolili jeszcze żydowskim zbrodniarzom wywieźć z Polski w zaplombowanych wagonach dzieła sztuki, zabytkowe meble i kosztowności zrabowane Polakom. A dzisiaj jest inaczej? Grabią Polskę już nie łyżkami jak za żydokomuny, ale łyżkami koparek i ci zdrajcy, którzy przed żydostwem się kajają jak kundle, nie rozliczają grabieżców. Wiecie dlaczego? Dlatego, że działają w syjonistycznej złodziejskiej spółce. Dlatego Hajka Grundbaum jest nadal prezydentem Warszawy i nadal może kraść. Ale tylko mienie polskie, nie pożydowskie. Tak bowiem wygląda prawo talmudyczne.
Maciej
9 marca 2018 o 21:33
Gomułka miał żonę żydówkę w której był zakochany po uszy i nie oszukujmy się miał wśród żydów wielu przyjaciół to głupio by mu tak było wieszać zbrodniarzy żydowskich na latarniach to ich najzwyczajniej w świecie wypuścił . Proste .
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

ODPOWIEDZ