Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Nassim Haramein

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Nassim Haramein

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 13 cze 2013, 21:54

Nassim Haramein w Saarbrücken 2012



0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: Nassim Haramein

Nieprzeczytany post autor: barneyos » piątek 14 cze 2013, 10:01

Każdy jego wykład, to przełom !
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Nassim Haramein

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » piątek 14 cze 2013, 10:18

Po wysluchaniu wykladow odnosze wrazenie, ze Nassim doszedl do tego samego wniosku, o ktorym po raz pierwszy czytalam pare ladnych lat temu na stronach wingmakerow. Bo czy fizyk, czy matematyk, a moze i filozof czy inny swiatly umysl na pewnym etapie rozwoju dojdzie do holistycznego spojrzenia na wszechswiat.
Wiedza nie jest zakazana tajemnica, kazdy moze zaczac dochodzic, poszukiwac, wyliczac, jak zechce... ;)
0 x



Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: Nassim Haramein

Nieprzeczytany post autor: barneyos » piątek 14 cze 2013, 12:08

No dobra, skoro temat o Nassimie w końcu powstał, zaczynamy od jego "podstawówki" - kto chce zrozumieć Nassima i cały wszechświat, musi od tego zacząć (i w zasadzie skończyć też).


Przekroczyć horyzont zdarzeń (według różnych podziałów 4 lub 9 części):




Tu wszystkie jego filmy na YT:

http://www.youtube.com/results?search_query=nassim+haramein+horyzont&oq=nassim+haramein+horyzont&gs_l=youtube.3...9985.14816.0.15040.9.9.0.0.0.0.146.1092.0j9.9.0...0.0...1ac.1.11.youtube.mLaWiCKJtYg
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Nassim Haramein

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » piątek 14 cze 2013, 13:16

http://resonance.is/

Nassim prowadzi wyklady przejrzyscie, w rezultacie naucza tego, czego nam nigdy w szkolach, czy religiach nie "kladziono" -
czyli "he IS a right man on the right place".
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Nassim Haramein

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 14 cze 2013, 17:04

barney temat istniał na starym forum ,można go również śledzić na forum ŚG. Wiedziałam że was to zainteresuje :D i nie ukrywam że była to z mojej strony malutka prowokacja :D.
Uwielbiam słuchać i oglądać wykłady Nassima.Kiedy pierwszy raz oglądałm " Przekroczyć horyzont zdarzeń " szczęka mi opadła.Pomyślałam w sekundzie .....ech mieć takiego nauczyciela fizyki ! Nigdy nie lubiłam tego przedmiotu i już teraz wiem dlaczego.Dlatego że nie rozumiałam fizyki, była to i nadal jest ,dla mnie czarna magia ,ponieważ mój nauczyciel w podstawówce skutecznie mnie do fizyki zraził.
Haramein sprawia że działa wyobraźnia i wszystko wydaje się takie proste !
Szkoda że w sieci jest co raz mniej jego wykładów ,podobno ( zasłyszane) żąda za nie kasy i wyłączności dystrybucji.
Wstawiajcie co się da ,bo Nassima warto słuchać,to genialny umysł .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Nassim Haramein

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » piątek 14 cze 2013, 20:39

Uwielbiam słuchać i oglądać wykłady Nassima.


Kiedys ... zapytalam uczciwie wlasnie o to, ale byliscie do mnie wrogo nastawieni. Wiec, skoro przeszlam juz "pregierze", krzyze i inne kacety...
Spytam UCZCIWIE (choc uzylam wielkich liter) --- czego chanell tak bardzo nauczylas sie od Nassima.
Pytam szczerze, bo i ja mialam nauczycieli do du..y.

Napisz i to nie sa zarty, lecz moje metody pracy tak zreszta jak w Shaolin Gi Gongu, prowadza. Byc moze mozna w ten sposob innych uzytkownikow wprowadzic na droge poznania (hej ! barneyos), wlasnie poprzez wymiane informacji, a nie tylko marchewki i kija.

Zaczynam, aby Tobie pokazac, co dla mnie ma wartosc. Nassim odwraca bieg zaprogramowanych zdarzen. Zaczyna nam wkladac do glow, ze nie trzeba godzic sie z porzadkiem zaprojektowanym, bo jest on falszem. Trzeba z tego pudelka=chaosu wyjsc na swoje ;)
0 x



ex-east
Posty: 1144
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 93
Podziękował: 390 razy
Otrzymał podziękowanie: 1528 razy

Re: Nassim Haramein

Nieprzeczytany post autor: ex-east » sobota 15 cze 2013, 11:23

Rewolucyjne podejście .
'Istnieje tylko punkt"
i to jego słynne " to jest tak proste, że 5cio letenie dziecko to zrozumie"

:D

W pewnej skali jesteśmy "nic nie znaczącym" pikselem. Tak samo jak komórki tworzące ciało. Tak jak Ziemia w porównaniu do Antaresa. Nie patrzmy na skalę, ale na zawartość informacyjną. Skala jest nieistotna, gdy w grę wchodzi natychmiastowa komunikacja ( proton <=> wszechświat).
Od tej wiedzy byliśmy oddzieleni religią, albo fałszywymi guru nauki, niepełną, celowo nadmiernie skomplikowaną teorią wiedzy naukowej, aksjomatami.
Przecież nawet teraz, kiedy Nassim pokazuje prostą składającą sie z punktów ,które nie istnieją, nasze umysły się burzą, bo tak zostaliśmy zaprogramowani, aby postrzegać rzeczywistość wg tego, jak nas nauczono, a co więcej - co uznaliśmy za swoją wiedzę.

Począwszy od trzymania się SIEBIE - pierwszej odrębności.

Wiedza "tajemna" nigdy nie była tajna, bo nie da się przesłonić całego świata, ale za to dało się - i to dość skutecznie - jednostce narzucić sposoby postrzegania świata poprzez filtry. Tyle, ze ilość informacji do przekłamania stała się niemożliwa do kontrolowania i już więcej nie da się tej iluzji utrzymywać. Zwyczajnie system osiągnął swój kres, gdyż ludzki umysł nie jest w stanie nadążyć z kontrolą rzeczywistości, bo ona jest sama w sobie samokontrolujacą się inteligencją. Właśnie to wyjaśnia Nassim od strony umysłu umiejętnie przedstawiając tak, aby każdy mógł to zrozumieć, a jak ktoś zechce to sięgnie do równań :)

Genialne odwrócenie pytań od czasoprzestrzeni w kierunku na czasopamięć :) Nie ma czegoś takiego jak podróż w czasie bo nie ma wcześniej ani potem, jest tylko nieskończenie wiele momentów TERAZ, momentów wypełnionych informacją (tym co nazywamy pamięcią) . Informacją dostępną , ale nie zlokalizowaną wyłącznie w jednym miejscu, lecz rozproszoną. I to jest jedyna ochrona przed zakusami kontrolerów.

Kontroler obawia się chaosu, usiłuje bronić wymyślonego porządku, ale tym samym zaburza przepływ informacji sam generując chaos.
W praktyce życia wygląda to tak :
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... omosc.html
Ale to temat na inny wątek.

Nassim pokazuje jak zmiana paradygmatu myślenia automatycznie zmienia wszystko.
Nagle okazuje się, że masz pod ręką nieprzebrane ilości energii i nie ma potrzeby utrzymywania wojska, walki o źródła energii, czy metale szlachetne. Na początek pewnie będzie przedszkole - czyli jakieś maszyny działające w oparciu o technologię, ale z czasem okaże się , że w zasadzie i one są zbędne, bo wszystko czego potrzebujemy jest tu i teraz. Zawsze było :)
To Wszechświat, obecny w każdym atomie "naszego" ciała jest maszynerią gotową na realizację każdego celu.

Kiedyś bardzo mi się spodobała odpowiedź rosyjskiego naukowca- genialnego matematyka - na ofertę kupna jego rozwiązań/równań . Mial on powiedzieć " a po co mi wasz papier, kiedy mam do dyspozycji cały Wszechświat" . To w sumie załatwia całą sprawę, czyż nie ? :D
0 x



Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Nassim Haramein

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » sobota 15 cze 2013, 20:07

Wiedza "tajemna" nigdy nie była tajna, bo nie da się przesłonić całego świata, ale za to dało się - i to dość skutecznie - jednostce narzucić sposoby postrzegania świata poprzez filtry.


Bo jednostka zasila swa glupota ta cala machinerie. Np. wznosi modly, albo ... przeklina, czyli wyraza swe najglebsze pragnienia. Uczucia! W tym nowym swiecie juz tylko sortowanie bedzie. I takie sortowanie dla uslug SYSTEMU polega m. in. na sprzedajczykach, glupolach, kretynach niedorozwinietych i cofnietych emocjonalnie jednostkach, ktore dolaczaja do grup, zwiazkow, partii tylko po to, aby sie gdzies zamanifestowac.
Tyle tego, ze nie wiadomo od czego sprzatanie zaczac.
Nassim zaczal. Od NAUCZANIA.

1. Nassim zaczal maluckiemu pokazywac zwykla matematyke.

A teraz niech kazdy z uzytkownikow spojrzy na swe swiadectwa i niech oceni, czy nota z matematyki na swiadectwie jest ZASLUZONA, czy nie? :lol:
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Nassim Haramein

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 16 cze 2013, 16:57

Ale tak naprawdę nie matematyką , a SERCEM buduje się życie, matematyka służy jedynie ( jako jedna z wielu) do możliwości zrozumienia zasad tej budowy.

Nie ważne czy tworzą naukowcy czy plemiona z buszu nie mające pojęcia o naukach akademickich, ważne jakich UCZUĆ do tworzenia używają Ci Ludzie.

Zaistniałe uczucia zamanifestują się jako życiowe piękno, cuda otaczającego nas życia, jedni zachwycą się jego barwami , zapachami i kształtami a inni możliwością przełożenia to na różne wzory dające im logiczną możliwość zrozumienia tego piękna.

Co jest ważniejsze , co istotność większą w sobie niesie? tylko to co Ludzie dla siebie uznają za priorytet, nic więcej.

A, że inni jesteśmy niezmiernie, wielości doznań tej inności potrzebujemy i różnorodność ta, zrozumieniem do nas przemawia.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Nassim Haramein

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » poniedziałek 17 cze 2013, 11:15

Nassim Haramein wystapil w Saarbrücken na pierwszym sympozjum tzw. "z pogranicza wiedzy".
Drugi wyklad prowadzil - Dieter Broers, ktory przerzuca uwage na sfere duchowosci.
Obejrzalam wlasnie wczoraj jego prelekcje, tuz po wykladzie Nassima, wszak jest w jezyku niemieckim, ale najbardziej rzucilo mi sie w oczy haslo:

Sufis nennen den Verstand “Satan” – er wird auch als Monster, Klugscheisser oder EGO bezeichnet

W moim tlumaczeniu zabrzmi to tak: Sufisci nazywaja rozsadek "Szatanem", albo potworem, wszystkowiedzacym "jajoglowym", albo ego.

Po takim tytule, zaczelam interesowac sie tymi sufistami. I oto co podaje wiki:

"Sufizm (arab. taṣawwuf تصوف ) – zbiorcze określenia dla różnorakich nurtów mistycznych w islamie. Pochodzi ono od słowa suf صوف (wełna), co jednak nie jest w żaden sposób potwierdzone, bowiem czerpiąc wzór z chrześcijańskich mnichów sufi ubierali się we włosiennice. Wzorem dla wczesnochrześcijańskich anachoretów był Jan Chrzciciel, który nosił szatę z wielbłądziej wełny. Taka szata i przepasane biodra były "wzorcowym" strojem ascety. Sami Arabowie zwali sufich fakirami (faqīr فقير), co znaczy biedak, albo derwiszami (darwīš درويش), co pochodzi od perskich słów dar (drzwi) oraz darwaze (dźwierze, brama) i oznacza nędzarza (żebraka) stukającego do drzwi[1].

Jest on próbą osiągnięcia jedności z boskim Absolutem. W najpowszechniejszej formie polega na regularnych modlitwach, recytacji formuł religijnych i boskich imion, grupowych śpiewach (qawwali), studiowaniu świętych pism islamu, a przede wszystkim na wyparciu się własnego ego. Jednymi z najznaczniejszych sufi byli Rabia Al-Basri, Dżunajd, Al-Halladż, Al-Ghazali i Ibn ʾArabi.

Sufizm, będąc mistyczno-ascetyczną ścieżką do poznania Boga, nie posiada żadnej sprecyzowanej doktryny. Nie znaczy to, że sufi lekceważą teologię, jednak to nie teologia jest przedmiotem ich studiów. Dlatego sufizm rozwinął się w jednakowym stopniu wśród sunnitów i szyitów, czerpiąc wiele inspiracji z monastycyzmu chrześcijańskiego i buddyjskiego. Częścią światopoglądu sufickiego jest też wiara w wahdat al-wudżud (jedność rzeczywistości), utożsamiana nieraz z panteizmem.

Sufickie rodzaje dróg prowadzących do Boga :
mądrość (al-ma'riafat)
miłość (al-muhabbat)
bojaźń (al-khawf) [2]

Oto kilka sposobów na jakie sufi objaśniali istotę sufizmu:
Sufi jest to ten, kogo nie nuży żadne poszukiwanie i kogo nie męczy żadna sprawa.
Były wśród sufich pewne wskazania, następnie pojawiły się pewne ruchy, następnie nie pozostało nic poza zmartwieniami.
Nauki sufich są na początku zdobywane, a na końcu intuicyjne.
Sufizm polega na tym, iż nic ciebie nie posiada.
Sufizm to uchwycenie rzeczywistości i zwątpienie w to, co w rękach ludzkich."


http://wissenschaft3000.wordpress.com/2 ... -haramein/

Jest tam i o derwiszach i o milosci, wiec moze zainteresuje Kiare oraz Thotala.
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Nassim Haramein

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 18 cze 2013, 10:07

Fair Lady pisze:
Uwielbiam słuchać i oglądać wykłady Nassima.


Kiedys ... zapytalam uczciwie wlasnie o to, ale byliscie do mnie wrogo nastawieni. Wiec, skoro przeszlam juz "pregierze", krzyze i inne kacety...
Spytam UCZCIWIE (choc uzylam wielkich liter) --- czego chanell tak bardzo nauczylas sie od Nassima.
Pytam szczerze, bo i ja mialam nauczycieli do du..y.

Napisz i to nie sa zarty, lecz moje metody pracy tak zreszta jak w Shaolin Gi Gongu, prowadza. Byc moze mozna w ten sposob innych uzytkownikow wprowadzic na droge poznania (hej ! barneyos), wlasnie poprzez wymiane informacji, a nie tylko marchewki i kija.



Lady
Hm... i cóż ja ci mam odpowiedzieć ? Zostawmy przeszłość za sobą ,obecnie mamy tu i teraz.Zostawiłam wszystkie urazy na starym forum i powitałam cię na nowym , najlepiej jak umiałam .

Co do Harameina to ,nauczyłam się od niego inaczej postrzegać świat ,teraz kiedy patrzę na przykład na kwiat,widzę w nim nie tylko piękno,ale też harmonię ,nie mówiąc o proporcjach.Uświadomiłam sobie że wszystko co nas otacza jest piękne ,proporcjonalne oraz że jestesmy doskonałymi istotami ,że każdy z nas składa się z milionów komórek i atomów i wszystko trzyma do kupy jakaś nieznana siła.
Nie wiem czy taka odpowiedź cię satysfakcjonuje ,nie umiem lepiej tego ująć w słowa.

Zaczynam, aby Tobie pokazac, co dla mnie ma wartosc. Nassim odwraca bieg zaprogramowanych zdarzen. Zaczyna nam wkladac do glow, ze nie trzeba godzic sie z porzadkiem zaprojektowanym, bo jest on falszem. Trzeba z tego pudelka=chaosu wyjsc na swoje


W tym zdaniu zawarłaś to, czego ja nie umiałam ująć w słowa .Dziękuję :*


1. Nassim zaczal maluckiemu pokazywac zwykla matematyke.

A teraz niech kazdy z uzytkownikow spojrzy na swe swiadectwa i niech oceni, czy nota z matematyki na swiadectwie jest ZASLUZONA, czy nie?


Miałam 4 i tylko dlatego że wykułam ,nigdy nie rozumiałam w 100% matematyki ,może to wina nauczycieli którzy nie umieli sprzedać swojej wiedzy,ale może też moja ,bo bardziej ciągnęło mnie w kierunku historii,geografii ,muzyki ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Nassim Haramein

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » wtorek 18 cze 2013, 10:36

Miałam 4 i tylko dlatego że wykułam ,nigdy nie rozumiałam w 100% matematyki ,może to wina nauczycieli którzy nie umieli sprzedać swojej wiedzy,ale może też moja


No wlasnie o to mi chodzilo :lol:

Zapytalam zaczepnie, aby uslyszec szczerze co podoba sie w takich wykladach i czy faktycznie ogladane sa od A do Z.
A moze inaczej zapytam, czy ktos sprawdza wiarygodnosc podawanych informacji.

Co do Harameina to ,nauczyłam się od niego inaczej postrzegać świat ,teraz kiedy patrzę na przykład na kwiat,widzę w nim nie tylko piękno,ale też harmonię ,nie mówiąc o proporcjach.Uświadomiłam sobie że wszystko co nas otacza jest piękne ,proporcjonalne oraz że jestesmy doskonałymi istotami ,że każdy z nas składa się z milionów komórek i atomów
i wszystko trzyma do kupy jakaś nieznana siła.

Nie wiem czy taka odpowiedź cię satysfakcjonuje ,nie umiem lepiej tego ująć w słowa.


W pelni wystarcza mi to ;) poza tym
i wszystko trzyma do kupy jakaś nieznana siła.


Jak myslisz, czy inni, jaka to sila tak wszystko do tej kupy trzyma? Ciekawe byloby podyskutowac wlasnie na ten temat, moze zaczniesz :?: ?
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Nassim Haramein

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 18 cze 2013, 11:12

Jak myslisz, czy inni, jaka to sila tak wszystko do tej kupy trzyma? Ciekawe byloby podyskutowac wlasnie na ten temat, moze zaczniesz

O rety w tym upale ? ale ok spróbuję.

Może najpierw pokażę coś wspaniałego (moim zdaniem)
Obrazek

Czy nie jest to wspaniały widok ? Ta proporcja ,zwięzłość i prostota a do tego smaczne warzywo :D
Zastanawia mnie co sprawia ,że kwiaty brokuła są takie idealne ,dlaczego ? Wzajemnie się przyciągają ?
Lady ,to chyba za trudne pytanie,tu trzeba fizyka :( Dawniej było tylko jedno wytłumaczenie : TO STWORZYŁ BÓG i wszystko proste ,człowiek się nie zastanawiał jak to wszystko działa (po za małymi wyjątkami) .Ogólnie rzecz biorąc i ja nie zawracałam sobie tym głowy,aż do chwili kiedy trafiłam na wykłady Nassima.
Nie umiem odpowiedzieć na to pytanie ,może grawitacja ?
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Nassim Haramein

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » wtorek 18 cze 2013, 12:22

Dawniej było tylko jedno wytłumaczenie : TO STWORZYŁ BÓG i wszystko proste ,człowiek się nie zastanawiał jak to wszystko działa (po za małymi wyjątkami) .Ogólnie rzecz biorąc i ja nie zawracałam sobie tym głowy,aż do chwili kiedy trafiłam na wykłady Nassima.



http://www.youtube.com/watch?v=cJB_o516Y8g

Znalazlam w YT jest po angielsku, ale moze gdzies sa polskie tlumaczenia. Wlasnie odnosze wrazenie, ze Nassim akceptuje to, ze to ten Bog wszystko stworzyl. :shock:

Do mnie najbardziej trafia teoria pol torsyjnych, laczy wlasnie niematerialnosc z realem i tlumaczy powstawanie zjawisk "nadprzyrodzonych".

Pozdrawiam rowniez slonecznie! :)
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Nassim Haramein

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 18 cze 2013, 14:56

Lady ,czy to czasem nie jest ten wykład ?

http://forum.swietageometria.info/index ... ,30.0.html
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Nassim Haramein

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » środa 19 cze 2013, 09:40

Dzieki chanell zdaje sie, ze to ten wyklad (Nassim tak samo ubrany ;) - Ale chyba trzeba zadac sobie trudu i wysluchac uwaznie co najmniej pare razy wszystkie odcinki. I ja juz na tym kapituluje, bo nie mam tyle czasu wolnego. Ale postaram sie. Ustawiam to na liscie o najwyzszym priorytecie waznosci.
0 x



Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: Nassim Haramein

Nieprzeczytany post autor: barneyos » środa 19 cze 2013, 09:53

Lady: musisz !!!

I trzymaj sobie brodę, bo będziesz strzelać karpika nieraz.
A zaraz potem, pojedź do Mediolanu do muzeum Leonardo i zobacz to wszystko w praktyce (i pola torsyjne też).


Ps. http://leonardo3.net/
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Nassim Haramein

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 20 cze 2013, 01:21

Lady koniecznie musisz znaleźć czas i nawet nie zauważysz jak szybko minie.

barney ja się nie znam na tych całych polach i torsjach :D ( z małym wyjatkiem ;) ) ,ale karpika to mam za każdym razem gdy oglądam i słucham Nassima.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: Nassim Haramein w Paryżu czerwiec 2015

Nieprzeczytany post autor: barneyos » czwartek 18 cze 2015, 09:58

Nassim będzie na konferencjach w Europie:

Paryż: 20.06.2015: http://resonance.is/event/conference-in-paris/
Bruksela: 25.06.2015: http://resonance.is/event/conference-in-brussels/
Paryż: 27.06.2015: http://resonance.is/event/jack-swords-conference-in-paris/
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Nassim Haramein

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 18 cze 2015, 14:15

szkoda że nie w Polsce :( Wiem że Leszek z forum ŚG walczył o to ,ale chyba nic z tego nie wyszło :(
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Nassim Haramein

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 21 lut 2016, 23:45

0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Nassim Haramein

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 05 paź 2016, 23:47

O tym nie przeczytasz na Onecie, tego nie ogłosi TVN ani TVP! Nassim Haramein – światowej sławy fizyk nowego paradygmatu po raz pierwszy z wizytą w Polsce!

Światowej sławy fizyk nowego paradygmatu po raz pierwszy z wizytą w Polsce! Oczywiście „polskie” uniwersytety udają, że ktoś taki jak Nassim Haramein w ogóle nie istnieje, tej wizyty genialnego fizyka także więc nie zauważą. Nie zauważą jej również polskojęzyczne media masowego ogłupiania Narodu Polskiego. Bierzmy więc sprawy w swoje ręce i udajmy się sami na to historyczne spotkanie w Krakowie.

Nic dziwnego, że mainstream zarówno odkrycia Nassima Harameina, jak i samą jego osobę najbezczelniej w świecie ignoruje.

Genialny fizyk bowiem całą współczesną uniwersytecką naukę

bezlitośnie obnaża jako zakłamaną i manipulującą ludzkim umysłem

oraz urągającą godności i inteligencji

rozwijającej się przecież i poszukującej prawdy osoby ludzkiej,

której rozwojowi uniwersytety powinny „w duchu i prawdzie” służyć,

a nie ją świadomie okłamywać.
Uniwersytety zarówno odkrycia Nassima Harameina, jak i samą jego osobę najbezczelniej w świecie ignorują, ponieważ genialny fizyk zakłamanych, służących stuletniemu kłamstwu naukowców (pierwsze odkrycia fizyki kwantowej miały miejsce na początku 20. wieku) odsyła po prostu na zieloną trawkę, czyniąc ich bezrobotnymi. Oni jednak swoich grantodawców kompulsywnie się trzymają i ciemny lud podległy świadomie i bezczelnie okłamują. Z naukowej zmowy żaden uniwersytet się nie wyłamie, gdyż cała światowa nauka podpięta jest pod jeden globalny kurek grantów, którym – jak i pozostałymi dziedzinami życia na Ziemi – niepodzielnie zarządza chazarska mafia, której celem jest maksymalne opóźnianie Wielkiej Pobudki Słowian.

Skutek jest taki, że zarówno polskie, jak i wszystkie inne dzieci na planecie nauczane są w szkołach ewidentnych bzdur, które nijak się mają do obrazu zupełnie nowej rzeczywistości, opartej na zupełnie innej już mechanice przestrzeni, jaka wyłania się z kwantowych odkryć.

W tym nowym paradygmacie rzeczywistości to my jesteśmy boskimi kreatorami,

to od nas zależy wszystko,

ostateczny kształt Uniwersum.

To my właśnie,

poprzez permanentny dostęp do boskiej energii pola/portalu serca,

poprzez zintegrowaną z nim naszą zwektorowaną medytację, wizualizację –

– jesteśmy w stanie zmieniać siebie,

swoje ciało,

uzdrawiać się,

zmieniać kształt świata wokół nas,

krótko mówiąc:

jesteśmy w stanie realnie i dosłownie

góry przenosić.

W tym miesiącu Nassim Haramein po raz pierwszy wystąpi w Polsce. Spotkanie oświeconych Polaków z genialnym fizykiem odbędzie się w piątek 21 października 2016 r. w Hotelu Galaxy w Krakowie, ul. Gęsia 22A, w godz. 19:00-23:00.
https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpr ... -w-polsce/

Doczekałam się i oczywiście jak tylko mnie wpuszczą to idę ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: Nassim Haramein

Nieprzeczytany post autor: barneyos » czwartek 06 paź 2016, 12:04

Idź i notuj wszystkunio jak leci. Apotem się podziel.
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Nassim Haramein

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 06 paź 2016, 12:36

Nie wiem czy ja dobrze widzę ale bilety są po 54 dolce i nie mam pojęcia jak je zamówić ,nie znam angielskiego ?

https://www.eventbrite.co.uk/e/nassim-h ... 8070810550
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

ODPOWIEDZ