Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

FUNDACJA KESHE

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7679
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 256
Podziękował: 6092 razy
Otrzymał podziękowanie: 12147 razy

FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: Thotal » wtorek 26 lut 2013, 10:19

http://www.wolnaludzkosc.pl/pl/wolnalud ... ergi%C4%99


Kategoria: Wydarzenia poniedziałek, 24 wrzesień 2012 18:21 Napisał Mikołaj Rozbicki Czytany 2977 razy "Keshe Foundation" promuje wolną energię! Dowiedz się i informuj innych!

Ten film jest krótkim wstępem opisującym fundację Keshe i jej technologię, która powstała by się nią dzielić z Tobą i każdym człowiekiem na świecie. Rządy świata wiedzą już o tej technologii i ważne jest, byście wy również się o niej dowiedzieli, gdyz zmieni ona całkowicie wasze życie.

FUNDACJA
Fundacja została założona przez Mehrana Keshe urodzonego w Iranie absolwenta inżynierii nuklearnej na Uniwesytecie Londyńskim. Przez ostatnie 40 lat jego badania skupiały się na dynamice elektrycznie naładowanej plazmy jako źródle energii i pola grawitacyjnego. Fundacja jest zarejestrowana jako organizacja non-profit w Holandii, a jej główna siedziba znajduje się w Ninove, w Belgii. Z racji, że jest to organizacja kosmiczna, celem fundacji był rozwój technologii kosmicznych takich jak transport, produkcja energii, system opieki zdrowotnej i odżywianie dla ludzi podrożujących w kosmosie. Oto jak pan Keshe odkrył w jaki sposób generować i kontrolować pole grawitacyjne. To odkrycie ma setki możliwych zastosowań, które mogłyby pomóc rozwiązać większość z fundamentalnych problemów świata, takich jak niedobór energii, wody pitnej, jedzenia czy skażenie środowiska.


PODSTAWOWA ZASADA


Wszystko zaczyna się wraz z nowym rozumieniem powstawania grawitacji i możliwości odtworzenia tego procesu. Gdy pola magnetyczne o podobnej sile oddziałują ze sobą, mogą splątać się w większą, dynamiczną, sferyczną całość. Gdy te pakiety oddziałują z kolei mmiędzy sobą, generuje się pole magnetyczne i grawitacyjne. Każde pole magnetyczne zawiera komponenty plazmatyczne trzech podstawowych typów materii: materii, antymaterii i ciemnej materii. Interakcja pomiędzy tymi trzema powoduje powstanie większego, zintegrowanego dynamicznego systemu zwanego 'wstępną fundamentalną plazmą' lub 'neutronem'. Neutron może rozłożyć się do protonu lub elektronu uwalniając niewielkie ilości pola magnetycznego w postaci światła lub energii. Zwróćcie uwagę, że nie jest to model, którego naucza się dziś na uniwersytetach. Jednakże tego typu plazmatyczno-magnetyczne warunki utworzono sztucznie w wielokrotnie powtarzanych eksperymentach i testach pozwalających zamienić zwykła butelkę po Coli w reaktor plazmowy. Odkrycie tych nowych zasad pozwala nam kontrolować i produkować energię i materię w różnych stanach: stałym, ciekłym czy gazowym. Poważani naukowcy ocenili i zaakceptowali możliwość realnego zastosowania tej metody. Dokładniejsze wyjaśnienie znajdziecie na naszej stronie i w naszych książkach.


SYSTEM OPIEKI ZDROWOTNEJ


Jako że podróże kosmiczne będą coraz dalsze i dłuższe, podróżnicy kosmiczni potrzebować będą systemu opieki zdrowotnej, który pomoże im wyleczyć się z dowolnej choroby. Komórki ludzkie zbudowane są z układu pół plazmatycznych i magnetycznych, które tworzą atomy wodoru, tlenu, węgla i azotu, które są cegiełkami budującymi aminokwasy w ludzkim ciele. Nasza kosmiczna technologia lecznicza współoddziałuje bezpośrednio z tą plazmatyczną i atomową strukturą ludzkiego ciała wskazując mu w jaki sposób ma powrócić do swojego naturalnego pierwotnego stanu zdrowia. Procedura jest szybka, bez żadnych tabletek, zastrzyków i efektów ubocznych. Wiele prób z zastosowaniem tej technologii przeprowadzonych zostało z ochotnikami, którzy wykorzystali już wszystkie inne możliwości lecznicze. Na naszej stronie znajdziecie świadectwa i filmy ukazujące te doświadczenia. Stwardnienie zanikowe boczne, rak, stwardnienie rozsiane, choroba Parkinsona, gangrena. Odwiedźcie naszą stronę by poczytać o innych rozległych chorobach, z którymi pracowaliśmy. Znajdziecie tam też formularz do rejestracji w naszym centrum zdrowia w Belgii.


INNE ZASTOSOWANIA


Zastosowanie tej technologii może pomóc w rozwiązaniu najpilniejszych problemów świata. Energia - z tą technologią możliwe jest produkowanie baterii i generatorów plazmowych do mocy 10 KW, które nie potrzebują zasilania żadnym paliwem i dostarczają czystej i taniej energii. Transport - reaktory plazmowe z podwójnym polem magnetycznym generują pole magnetyczne i grawitacyjne i umożliwiają unoszenie pojazdó i statków. Również podróż w kosmosie w warunkach podobnych do tych ziemskich będzie możliwa. Środowisko - używając zasady o przyciąganiu równoległym pól magnetycznych, nasze systemy mogą odkazić chemiczne i nuklearne odpady oraz skutecznie oczyścić CO2, tworząc przy tym czystą wodę.


Inne zastosowania - w 2005 roku złożono ponad 300 podań patentowych dotyczących tej technologii, takich jak tworzenie przewodników dla procesów przemysłowych. Więcej dowiecie się na naszej stronie.


Celem tego filmu jest przekazanie wszystkim, że ta technologia istnieje, jest TUTAJ i należy DO WAS. Jako organizacja non-profit, Fundacja Keshe nie należy do żadnej firmy komercyjnej i nie jest od żadnej firmy zależna. Aby zapewnić, że ta technologia jest rozpowszechniania oraz celem uniknięcia bałaganu w systemie, chcemy współpracować z rządami, które chcą umożliwić swoim obywatelom tę technologię. Niestety wciąż napotykamy spory opór ze strony kilku potężnych rządów i korporacji, które czują się niesłusznie zagrożone przez tę technologię. Fundacja jest pokojowa, nie związana z żadną religią i ma za zadanie jedynie udostępniać nową wiedzę naukową, technologie i rozwiązania dla głównych problemów globalnych.


Ważne jest, abyście wiedzieli, że macie pelne prawo korzystać z tej technologii. W tym celu możecie zrobić następujące trzy rzeczy: 1. Udostępnijcie ten film, żeby więcej ludzi się o tym dowiedziało. Im więcej ludzi będzie o tym wiedzieć, tym trudniej będzie opierać się lub blokować nadchodzące zmiany. 2. Doinformujcie się szerzej poprzez wiedzę dostępną na naszej stronie, wykładach-wideo i dokumentach. 3. Poproście ambasadora swojego kraju w Belgii aby uczestniczył w naszych eventach i przyjął tę technologię od nas, aby udostępnić ją w Waszym kraju. List wzorcowy z taką prośbą jest dostępny na naszej stronie. Technologia jest TUTAJ, a jej działanie zostało udowodnione. Być może brzmi to zbyt dobrze, by było prawdziwe, ale wciąż jest faktem. Ta technologia jest TWOJA, więc zadbaj, żebyś uzyskał do niej dostęp i umożliwił lepszą przyszłość nam wszystkim.

pOZDRAWIAM - tHOTAL :)
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14356
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15186 razy
Otrzymał podziękowanie: 22151 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 27 lut 2013, 17:55

"Keshe w Polsce" - studenci prezentują Darmową Energię ..

muszę się z wami podzielić tą wiedzą ..
nie ma tego dużo ale dzięki Lucjanowi .. mam wrażenie jakbym był na pokazie ..
Generator działa ...
oto wpis w komentarzach do postu o Keshe w Polsce .

https://soulowicz.wordpress.com/category/keshe/
Anonimowy
15:20 (2 godz. temu)
do mnieNowy komentarz do posta "Konferencja z udziałem Keshe w Polsce... propozycj..." dodany przez Anonimowy :

Wczoraj po godz 17:00 na naszej uczelni odbyło się spotkanie na którym obecnych było ponad 120 osób. W pierwszej części spotkania omówiono technologie wytwarzania energii ale większość czasu wykład dotyczył najnowszej technologii pana Keshe. Po 10 minutowej przerwie zaprezentowano działający reaktor o mocy około 1,8 KW. Rewelacja, słychać było z sali - tylko czy to co widzimy faktycznie istnieje, a może to iluzja? Dwóch młodych (spóźniłem się na wykład jak się przedstawiali) prezentujących ten generator przez 10 minut wzbraniali się, aby zainteresowani mogli zobaczyli go z bliska. W końcu doszło do tego, że wyrażono zgodę na to, aby go rozebrać. Ośmiu studentów i jedna studentka z naszej uczelni w 10 minut doprowadzili do tego, że wszystkie części generatora leżały na stole oddzielnie. W sumie okazało się, że w środku tego reaktora nie wiele było, kilka małych elektromagnesów do których doprowadzone były trzy cienkie przewody z miedzi i miedziana rurka o średnicy około 10 mm. Rurka miała kształt koła o średnicy około 25 cm, a jej końce przykręcone były do dwóch wystających śrub, były to przepusty uszczelnione w deklu. W deklu wlutowane były tez dwie bardzo cienkie rurki o różnych długościach, obie rurki na końcach były zatkane małymi kranami. Byłem dość blisko i robiłem zdjęcia. Na zdjęciach widać, że moc generatora była pobierana z tych samych śrub do których przymocowana była ta gruba rurka. Generator wzbudzano przez kilka minut z małego zasilacza na mój gust około 15 Wat i po wzbudzeniu go odłączono ten mały zasilacz. Jako obciążenie prezenterzy stosowali halogenowe żarówki 24V o mocy 85W każda w sumie było ich 23 (z opakowań dwóch halogenów odczytałem ich parametry). Gdy generator działał żarówki świeciły bardzo jasnym światłe, z obliczeń wynika, że generator produkował ponad 2KW. Tu dodam, że w pobliżu generatora nie było widać innych źródeł energii takich jak akumulator, ogniwa nie było też widać innych przewodów. Zdjęcia robiłem aparatem o dużej rozdzielczości i dokładnie obejrzałem każde z nich. Jeżeli możecie to przekazać innym to zachęcam do tego. Do niedawna sam myślałem, że ta darmowa energia to żart. Oszukiwali nas i nadal oszukują ale to się wkrótce zmieni.

Lucjan L.Autor: Anonimowy , blog: KochaneZdrowie, 27 lutego 2013 06:20Kocham Was za to ,że potraficie właściwie ocenić Patenty Keshe.

http://kochanezdrowie.blogspot.com/2013 ... ntuja.html
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14356
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15186 razy
Otrzymał podziękowanie: 22151 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 31 mar 2013, 11:10

Keshe: Nowa Era - 30.03.2013 . osobisty list.Osobisty list do wszystkich Ludzi Ziemi
Keshe: Nowa Era
Wysłany przez: Jordan [ Wyślij E-Mail ]
Data: Sobota, 30-Mar-2013 19:06:59

. W piśmie tym piszę w prostym stylu, tak, że nie ma nieporozumień i nie ma potrzeby, aby ktokolwiek interpretował znaczenie i cel udostępnienia takiej informacji.
List ten ma takie samo znaczenie dla wszystkich istot na Ziemi i we wszechświecie, jako,że jest to na tyle proste, aby nie być otwartym na błędną interpretację i nie potrzebuje naczelnika do tłumaczenia, opracowania, ani nadużywać informacji przez nikogo innego.
Każdy weźmie z tego listu w zależności od ich zrozumienia, jak służyć ludzkości i powszechnej społeczności. Aby osiągnąć pokój trzeba znaleźć zasadnicze przyczyny konfliktów, a następnie trzeba pójść dalej, wykorzenić korzenie tych problemów tak, że te konflikty nigdy się nie powtórzą i wieczny nastanie spokój w umyśle, domu, mieście, państwie, planecie i we wszechświecie mogą być utrzymane. W piśmie tym, jak założyciel Keshe Fundacji i drugie jako człowieka, a po trzecie jako posłaniec pokoju w tych czasach, to widzę, jak moją osobistą odpowiedzialność, aby odsłonić prawdę tak, że niewypowiedziane przez niego znaleźć główne przyczyny większości wojen w minionych wiekach na tej planecie.
Ze zrozumieniem przyczyn i korzeni problemów, że ludzkość jako rodzina i w zbiorczym wyścigu przenosi się do nowej fazy pokoju i dobrobytu.
Nazwijmy ten dzień nowym dniem i nową erą dla rasy ludzkiej i uczynić ten Wpis w tytuł nowego przeznaczenia dla ludzkości.
Co to ​​znaczy dzisiaj tego dnia z dnia 28 lutego 2013 r., przywódca religijny jeden sposób wielbienia Stwórcy zwanej Kościołem katolickim jako sekty chrześcijaństwa i jej szefa znanego jako Papież jest rezygnacja z tego aktu i on otwiera ścieżkę do wyboru nowego Papieża.
Niektórzy mężczyźni mają nadzieję, że nowy papież przyniesie nową nadzieję na pokój, a nie woli przez jedną część ludzkiej wspólnoty, ale jako rzeczywistość dla wszystkich ludzi na tej planecie.
Aby zacząć z czystym kontem i pracować na rzecz pokoju na świecie i traktatu pokojowego świata, trzeba położyć na stole wszystkie obecne i wcześniejsze fakty, które spowodowały lub wszczęły wojnę, a potem szczerze coś zrobić o nimi, tak, że nie ma konfliktu i może się zakorzenić w wyścigu człowieka by nigdy nie prowadziły do wojny, lub dać każdemu możliwość korzystania z nich, aby rozpocząć i zachęcać do wojen w przyszłości.
Inaczej te same błędne akty powtórzą się i tym samym wojny i konflikty będą istnieć w przyszłości w różnych grupach społecznych.
Celem Nowej Ery jest ustanowienie wiecznego pokoju i zniesienie przyczyn wojny i produkcji narzędzi wojny wspierać te podziały i roszczenia, które są w wyższości jednej rasy lub szkoły myśli i przekonań nad inną.
Jako jeden ( jedność) likwiduje przyczyny wojny następnie jeden stwierdza, że nie ma potrzeby, aby narzędzia wojny, w czasie pokoju energii i intelektu człowieka mogą być wykorzystane, aby służyć innym i dodać do swojej ogólnej wiedzy w zrozumieniu samego siebie, jego środowiska, tworzenia i Stwórcy. Chciałbym przedstawić to, co było złe i co należy skorygować, a co należy zrobić tak, że błędy przeszłości nie powtórzą się w przyszłości i nigdy nie będzie wśród rasy człowieka żadnych podstaw do rozpoczęcia wojny na tej planecie czy w kosmosie.
Przede wszystkim bądźmy otwarci i oczyśćmy dom rodziny ludzkiej i zrozummy korzenie wielu byłych i obecnych wojen na tej planecie, .........
.................................................................................................
Obszerna i pełna wyjaśnień treść listu jest na stronie ..tutaj
zapewniam ,jak tylko skończą się się moje kłopoty z internetem ,to tutaj na tej stronie będzie całość tego wspaniałego listu od Pana Keshe .

Opublikowano 24 minutes ago, autor: adept
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14356
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15186 razy
Otrzymał podziękowanie: 22151 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 07 maja 2013, 06:27

Keshe Fundacja Aktualizacja: 17.04.2013 ale nadal aktualna ..

Keshe Fundacja Aktualizacja: Ogłasza Otrzymanie Nowego Nie-nuklearnego Reaktora i Następny Krok w Globalym Energetycznym Planie
Obrazek
Keshe Foundation Update: Announces Receipt of New Non-Nuclear Reactor and Next Step in Global Energy Plan

Ten post jest trochę późno, więc wszystko powinno być w toku teraz lub za dni kilka.

Wspaniałe wieści!

Co się dzieje w cabal-land, USA?

Każdy, kto wie, co się stało z tymi pamięciami USB?

FUNDACJA, wraz ze swoimi partnerami handlowymi, zagwarantowała seryjną produkcję 6 NARODOM!

MT Keshe napisał na 17 kwietnia 2013:

Fundacja Keshe czyni następujące oświadczenie na temat rozwoju generatora mocy:

To NIE jest-reaktor jądrowy, który jest podstawą do budowy generatora mocy wiadomości jakie otrzymano od producentów w tym tygodniu.

Reaktor zostanie oddany poprzez utworzenie i uruchomienie procesów w ciągu najbliższych 2 - 3 tygodni.

Następnie Fundacja rozpoczyna pełne testowanie nowego systemu i na tym etapie zaczyna rozwijać plazmę w rdzeniu przy użyciu NIE-Nuklearnego Materiału.

Będziemy przedstawiać wyniki na forum do końca maja.

Od czasu do czasu będziemy pisać i pokazywać na tym forum Filmy z testów lub obrazy wyników laboratorium Fundacji.

Zgodnie z obietnicą, jak dano pamięci USB*, aby rządy zapoznały się z propozycją i czekaliśmy na ich odpowiedź.

W ubiegłym roku rozpoczęliśmy negocjacje z kilkoma organizacjami i rządami w celu doprowadzenia generatora prądu do masowej produkcji w różnych krajach i na zasadach publicznych.

Teraz w większości przypadków technologia poszła z rządów do partnerów przemysłowych, a od tej chwili technologia jest w rękach każdego narodu.

Naukowcy z tych narodów przyjdą do centrum Research Foundation ,czy też my pójdziemy do nich i będą rozwijać własne prototypy dla ich narodu.

Fundacja ze swoimi partnerami handlowymi zagwarantowała masową produkcję u sześciu narodów.

Następnym krokiem po czerwcu będzie proces certyfikacji w każdym narodzie.

Od tego momentu wiedza i know-how jest w rękach ponad 100 naukowców z całego świata i nowe technologie są dostępne dla świata nauki.

W czasie gdy zrobimy technologie dostępne dla ogółu społeczeństwa.

Od teraz to jest w gestii partnerów handlowych w każdym kraju, aby ogłosić, kim są i gdzie są one w odniesieniu do komercjalizacji.

W ramach naszej umowy z wszystkimi partnerami, Fundacja dostarczy agregaty prądotwórcze do tych, którzy nie mają środków finansowych, aby zapewnić im łatwy dostęp do prądu, a więc technologia osiągnie kiepskie zyski w tym samym tempie, jak to robią bogaci .(bogacze –wyzyskiwacze dopis mój)

Tak więc klasowy podział będzie przezwyciężony poprzez naukę i będziemy przydzielać wszystkie zyski z naszych udziałów w komercyjnej produkcji generatorów w każdym kraju na rzecz własnych obywateli tak, że komfort wszystkim poprawi się w tym samym tempie.

Ta zasada wydatkowania zysków na swoich obywateli jest zapisane do mandatu dla działalności handlowej spółek w poszczególnych krajach, a tym samym nasz etos jest przestrzegany.

MT Keshe

Dyrektor Keshe Fundacji

http://forum.keshefoundation.org/showth ... #post10153[1]

*Każdy przedstawiciel kraju który zgłosił deklarację poznania Technologii Keshe otrzymał dokumentację „ NA USB” pamięci flach.

znalazlem tutaj .[2]

To urządzenie wytwarza energię elektryczną za darmo . ,czyli nie trzeba nic absolutnie do niej dokładać. Wystarczy mieć takie urządzenie ( obojętnie jak to nazwiecie – generator, reaktor, plazmowy wyzwalacz energii) i mamy zapewnioną energię która w całości zabezpieczy nam pracę wszystkich domowych urządzeń zasilanych en. el.

Polska nie pisała się na tą inwestycję..

NARODZIE POLSKI Ktoś Cię zignorował
bym krzyczał, gdybym był politykiem w opozycji . Ale my wiemy ,że ta technologia trafi pod strzechy wszędzie na świecie ..

Jedynym problemem politycznym będzie „ Jak ten darmowy system zakwalifikować bez podatków i korzyści finansowych.”

Wcale nie żartuję ,chcę jedynie porzucić wam dylemat obecnie rządzących światem i krajem takim jak nasz TERAZ.

Bo jak przyjmiemy ,że za niedługo – dostaniemy
no będziemy pobierać energię elektryczną ZA DARMO...I bez ograniczeń..i będzie to inna ,bardziej bezpieczna energia


To nie będzie żadnego problemu a jedynie RADOCHA
/Producent energii? Ten obecny / musi zniknąć wraz z całą infrastrukturą..

Te małe generatory .. pakujemy pod umywalką lub w jakiejś wnęce.. i podpinamy do tego urządzenia .. nasze „pożeracze” prądu .

A jak będziemy mieli w mieszkaniu jeszcze urządzenie do „likwidacji odpadów” – nie będzie śmieci i wysypisk śmieci
( i nie będziemy płacić za odbiór śmieci – teraz mamy podwyżkę opłat
zdążyli skubańcy by nas jeszcze oskubać
).

A jak będzie w każdym domu REPLIKATOR – dwa rodzaje .Jeden do żywności.

Drugi na replikowanie wszystkiego co potrzebujesz dla siebie ( co ja piszę toć padną hipermarkety – i inne sklepy . i padną fabryki
..

Ale panie będą miały możliwość niesamowitej inspiracji w tworzeniu własnych kreacji ,bo obsługa tych urządzeń będzie tak prosta – tylko pomyślisz i
gotowe.

Nie bujam
nie mam zwyczaju kłamać , i nie fantazjuję
mówię o możliwościach nowej rzeczywistości ..

KONIEC ŚWIATA !!!!!!!

TAK – koniec tego paskudnego świata 3D z mechanizmami wyzysku ,ucisku ,tworzenia biedy ,niedostatku
strachu, bólu, choroby i za wszystko musisz płacić ..

Tak otrzymasz inną propozycję życia .. bez podatków ,bez opłat za żywność i urządzenia domowe..

Nie musisz już pracować ,by zarobić na życie – Będziesz robić TO CO LUBISZ.

Dostaniesz jak zdążymy nieco pobaraszkować po staremu – co miesiąc „COŚ” jakby świadczenie pieniężne „Duża Kasa” jest zapowiadana
A system walutowo – finansowy nowy Bez MFW I Banku Rezerw Federalnych
a waluta zabezpieczona – w tzw. pokryciu w złocie


Kiedy to będzie
jutro za tydzień
. Ale na pewno będzie ..

No sami widzicie Darmowa Energia już jest gotowa
.

Najfajniejsze ,co jeszcze się nie ujawniło .. a będzie to przywrócenie nam naszego doskonałego zdrowia - Rodzina w Wewnętrznej Ziemi przygotowała nam „Komory Światła”

.dla każdego indywidualnie
co ? padnie system zdrowia ? Tak zniknie ten zbrodniczy system ..

Będzie się działo jak to mawia Jurek Owsiak ..

Pokazaliście wraz z jego fundacją ,że potraficie wspólnie wiele i dużo ..

bo oczekujecie od życia czegoś więcej ,niż to oferują obecnie rządzący ,obecny system ucisku .

W Ubiegłym tygodniu Świat usłyszał, poznał Prawdę o wielu ukrytych utajnionych rzeczach, zjawiskach i urządzeniach. „Obywatelskie Dochodzenie”29 kwietnia - 3 maja 2013. pokazało wiele..

Najważniejsze z tego to fakt ,że już ukryć nic nie można ..Prawda się przebiła ..

Jakże mocno milczą o tym Strumieniowe Media - oni też są do skasowania ,wielu z nich straci możliwość manipulowania ..za pensję i ogromne premie ..nie ma dla nich zrozumienia . sprzedali się Ciemnym ..

Fundacja Keshe, też była przez media mocno ośmieszana i wręcz próbowano zrobić z tego medialne widowisko śmieszności .ludzi nawiedzonych i chorych wręcz niebezpiecznych


I co
. Jednak 6 krajów zdecydowało się mimo „nakazu ignorowania”- przyjąć licencje ,patenty
będzie to lekcja dla pozostałych
możecie się zapytać polityków co zrobili z propozycją otrzymania DARMO patentów i technologii DARMOWEJ ENERGII?

Co ich powstrzymało od dania swoim rodakom darowej energii
za ile ich kupiono podczas lobbowania za Atomową Elektrownią?

A przecież rozum nam mówi ,że skoro jest darmowa energia ,to koniec z atomówkami
- tak!!!! DO SKASOWANIA ..!!!!

I MY to wiemy .. to jak myślicie .. ci politycy o tym nie wiedzą ..są aż tak ślepi ,czy idzie o coś innego ..

Z politykami na najwyższych szczeblach – są prowadzone rozmowy ,oni też szykują nam zmiany
obowiązuje ich nakaz milczenia ..

Tak jest w finansach /zmian systemu Polska wraz z 180 krajami parafowała w 2011 roku w lipcu traktat zmian w bankowości świata. I wprowadzeniu NESARA
.

Dlaczego tego nie widać? ..ależ widać .. tylko nie w mediach strumieniowych one są własnością Ciemnych.

Wiele by dali by zakneblować Internet
. Próby były, jedynie co im się udaje to powszechna inwigilacja .. a niech tam mogą wiedzieć ,że mamy ich w nosie ..

Prawdy już nie ukryją . Boston fals flag im nie pomoże - będą zmuszeni przeprosić i uniewinnić dwóch braci ..których grzechem była chęć bycia na tej imprezie jako kibice i to w pobliżu miejsc zamachów a raczej mety maratonu.. Każdy z tam przechodzących mógł być ofiarą i kozłem ofiarnym .. amerykanie mają już dość tego „cyrku” .. to przechyliło szalę cierpliwości .. Teraz narasta potężna świadomość –

ŚWIADOMOŚĆ KONIECZNOŚCI ZMIAN..

i ostateczne rozliczenie się z Ciemnymi.

I to amerykanie muszą dać przykład światu ,zmian .. dać sygnał do zmian..
References
http://forum.keshefoundation.org/showth ... #post10153
( http://www.facebook.com/l/RAQGtm3mI/for ... thread.php )
↑ znalazlem tutaj .
( http://2012thebigpicture.wordpress.com/ ... ergy-plan/ )

http://kochanezdrowie.blogspot.com/
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 07 maja 2013, 09:39

Wiele tych zapowiedzi z tej fundacji już słyszeliśmy. Ponieważ nie ma wyboru to poczekam, ciekawe, co powiedzą na koniec maja. Jak widać rządy nie traktują ich poważnie, a właściwie chyba w ogóle nie traktują.
Gdyby rzeczywiście upublicznili "know how" to rządzący mieliby problem, ale jak widać oni w to nie wierzą.
Aha, coś tu się mówi o komercjalizacji produkcji - następni w kolejce do kieszeni obywateli!
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Robin
Posty: 64
Rejestracja: piątek 25 sty 2013, 18:02
Lokalizacja: Kraków
x 6
x 8
Podziękował: 230 razy
Otrzymał podziękowanie: 141 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: Robin » środa 08 maja 2013, 11:06

Podobno ktoś z fundacji miał byc w tym roku Polsce . Cos ostatnio cicho,to jest zbyt piekne zeby było prawdziwe. :evil:
0 xAwatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5078 razy
Otrzymał podziękowanie: 1627 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » środa 08 maja 2013, 16:59

Niemal od początku ich pojawienia się twierdziłem, że to kolejny sposób na łupienie obywateli.
Gdyby chcieli inaczej to nie pukaliby do rządów.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14356
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15186 razy
Otrzymał podziękowanie: 22151 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 15 maja 2013, 12:22

Dariusz pisze:Niemal od początku ich pojawienia się twierdziłem, że to kolejny sposób na łupienie obywateli.
Gdyby chcieli inaczej to nie pukaliby do rządów.

a jak to ich łupią :?:
Polska dołączyła do Keshe Fundacji.(Programu kosmicznego?)

Poland has joined the Keshe Foundation spaceship program.
no w każdym razie tak piszą ....oczy przecieram ...może to pomyłka ,błąd w druku ... to oni już nie chcą atomów ?(elektrowni atomowych) - wspaniała wiadomość.!!!!Keshe Fundacja jest niezależną non-profit i non-religijną organizacją założona przez inżyniera nuklearnego MT Keshe który ma i opracował nową wiedzę naukową, nowych technologii i nowych rozwiązań dla największych globalnych problemów, takich jak głód, brak wody , brak zasilania elektrycznego zasilania, klimatu, zmiana , i choroby , za pomocą specjalnie opracowanych plazmowych reaktorów , która również daje ludzkości prawdziwą wolność podróżowania w przestrzeni kosmicznej .
Obrazek
Uprzejmie proszę defetystów .. nie piszcie do mnie ostrzeżeń ,że jest to przekręt i bujda .. ... te zaufane informacje już znamy ..
chcemy teraz posłuchać tej drugiej strony.. bo tak właściwie Kesthe nic nowego nie wymyślił .. to wszystko istnieje w kosmosie i jest stosowane ,od czasu jak tylko świat istnieje ..
Zacznijmy poznawać elektryczną, magnetyczną naturę kosmosu i przestańmy słuchać jak to słońce nam zgaśnie z miliony lat bo zabraknie mu energii termojądrowej ..( a może jest tam inna energia ?)
Albo poszukiwania SETI życia we wszechświecie ..wysłali sygnały z prośbą o odpowiedź . i co .. cisza w eterze.? ale za to tuż pod nosem teleskopów pojawiały sie przez kilka lat " obrazki w zbożu" ..i jest tam odpowiedź ale ci z SETI nawet tego pod nosem nie zauważyli ..
Mam dużo cierpliwości .. ,ale już więcej w konia się nie dam zrobić.. bom człowiek zaglądający na internet ( sąsiadka powiedziała ,w zaufaniu ,że to dzielo szatana i ludziom się w mózgach poprzewraca ,a mnie przecież dobrze życzy ,szanuję jej opinię ,bo chce dla mnie dobrze ,bym był jak ten owieczek ze stada).Internet mnie zepsuł i tyle .. Widzę więcej ....podejrzanie więcej...
Mam dostęp do wielu niedobrych informacji,i przedziwnych propozycji.
Spoko ..Biblię znam doskonale .. lata studiów umocniły mnie w przekonaniu ,że jest tam wiele cennych informacji ,ale są one mocno podmienione i służą niecnym celom.
Czy Keshe jest nicenym człowiekiem ..TAK .. bo narusza tabu....bo mówi o pokoju ,ale jakoś inaczej .. On nie chce żadnych wojen ,chce by wszyscy byli zdrowi i żyli w Dostatku i Dobrobycie ba, Daje darmo TECHNOLOGIĘ DARMOWEJ ENERGII- .... Strach ogarnął tych co każą sobie drogo płacić za energię..
A ON mówi o DARMOWEJ ENERGII.
No szalaniec ..
ale mimo tych zarzutów które mogą załamać ten obecny system .... JA TEŻ JESTEM ZA i powiem więcej, mam ochotę na coś znacznie więcej ..
To nie sa marzenia ... OCZEKUJĘ i WRĘCZ DOMAGAM SIĘ .. by Ludzie żyli w Dobrobycie i Dostatku ,ale także w pokoju , w zdrowiu i radości .. bez obaw o to co włożyć jutro do garnka, NO CAŁKIEM BEZ OBAW ...
i tak ku mojej radości ,mój kraj przystąpił do "szatańskiego spisku" ..czyżby chcieli .dać co nieco ludziom darmo .....
czyż nie jest to szaleństwo ...... narażać się możnym tego świata? Toż oni mogą nas nakryć atomem ,jak Iran ,mogą nas Gospodarczo Zablokować, zabanować .. kara za brak uległości ..
Chyba przestaliśmy się bać...
I TO JEST SUKCES..
więc mam propozycję dla defetystów... ponieważ gorzej już być niemoże ... pozostaje nam tylko lepsze ..Idźcie do Światła .. i zacznijcie darmo rozdawać wiarę w lepsze jutro .. bo to od nas zależy jaką sobie wybierzemy rzeczywistość ..
Wybieram Darmową Energię .
Wybieram doskonałe zdrowie ( padnie systm opieki zdrowotnej ? - on już od dawna nie istnieje, zrobiono z tego dochodową instytucję )
Wybieram Powrót do ŚWIATŁA ... już wystarczy tej ciemności i ciemnoty.
Zapraszam Was wszystkich Kochani ..

Jest wiele stron internetowych wskazujących drogę do ŚWIATŁA . wielkie dzięki Wam NOSICIELE ŚWIATŁA

Opublikowano 4 minutes ago, autor: adept

http://kochanezdrowie.blogspot.com/2013 ... dacji.html
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
Robin
Posty: 64
Rejestracja: piątek 25 sty 2013, 18:02
Lokalizacja: Kraków
x 6
x 8
Podziękował: 230 razy
Otrzymał podziękowanie: 141 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: Robin » czwartek 16 maja 2013, 00:59

Poland has joined the keshe Foundation spaceship program - Fundacja Keshe dołączyła Polaka do swojego programu

0 xAwatar użytkownika
barneyos
Moderator
Posty: 1424
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 20
x 71
Podziękował: 142 razy
Otrzymał podziękowanie: 1844 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: barneyos » czwartek 16 maja 2013, 07:30

Mimo wszystko enigmatyczna ta informacja trochę !
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7679
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 256
Podziękował: 6092 razy
Otrzymał podziękowanie: 12147 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: Thotal » czwartek 16 maja 2013, 10:14

Ładny blenderek, jakby mi mieszał ZIELONE KOKTAJLE, to biorę :DPozdrawiam - Thotal :D
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14356
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15186 razy
Otrzymał podziękowanie: 22151 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 17 maja 2013, 13:07

Polacy dla Keshe Foundation Polska - Zaawansowana technologia dla świata udostępnił(a) link. http://forum.keshefoundation.org/showth ... vy-attacks
Wczoraj


Pilna wiadomość Fundacja Keshe jest pod ciężkimi atakami.

Jak zauważyłeś Strona Fundacji i forum, przez ostatnie 3 tygodnie jest pod ciężkim atakiem poprzez przekierowywanie / tworzenie ruchu na serwerze.
Te ataki zostały zaaranżowane na Stronę Fundacji Keshe przez narody i głównych kooperantów ale nie przez osoby indywidualne.

Mamy dwie możliwości, aby umożliwić te ataki i zostawić bez odpowiedzi albo jako organizacje Fundacji Keshe znajdziemy właściwą i pokojową metodę aby przezwyciężyć i rozwiązać sytuację.

Moja propozycja dla naszego webmastera była aby pozwolić każdemu narodowi i każdemu, który może załadować i zrobić kopie Strony Fundacji i forum, Jeśli jeden serwer zostanie zaatakowany inne otworzą kanały z ich serwera.

W rzeczywistości to nie pozwoli aby serwery zostały zablokowane jak kilkadziesiąt serwerów będzie prowadzić witrynę.
To zbiorowe stanowisko wobec tych którzy chcą uciszyć technologie i teraz rozumiesz dlaczego jesteśmy tak ostrożni, jak teraz kiedy zaczęliśmy dopiero pokazywać reaktory i inni naukowcy robią to samo, ONI ( inni) próbują doprowadzić tę technologie do zatrzymania.

Jeśli masz dostęp do serwera, gdzie możesz ściągnąć naszą stronę z szyfrowaniem, proszę skontaktuj się ze mną osobiście i daj dostęp do niego Fundacji.

Jeśli możesz podarować miejsce na serwerze dla Fundacji jako usługi na rzecz Fundacji, i staramy Się zrobić to dla ludzkości, następnie zorganizować tak wiele serwerów abyśmy mogli załadować stronę bezpiecznie, którą będziemy kontrolować raz lub dwa razy w miesiącu.

Chodzi o to , że jeśli technologia ta nie byłaby prawdziwa, to NARODY nie wydawałyby setki tysięcy i miliony euro na organizacje takich ataków na jeden z najbardziej mocnych serwerów i jego (mirror)- odbić aby zatrzymać proces.

Jak daliśmy technologie za darmo dla ciebie, teraz jest czas, abyś staną po swoje prawa i ochronił swój interes..
My nie walczymy tylko znajdujemy pokojowe rozwiązanie dla problemu.

Rozwiązanie jest aby, przenieść i załadować stronę na maksymalnie wiele serwerów, które będą posiadać kopie strony, wtedy Ci ludzie ( Narody i Multinarodowości ) nie będą mogli zablokować technologi i to jest to co zrobiliśmy z naszymi patentami.

Musimy mieć tak wiele serwerów jak to tylko możliwe aby dać dostęp do czterech naszych stron aby załadować je, i potrzebujemy je tak szybko jak to tylko możliwe.

W ten sposób pozwalamy światowym naukowcom doprowadzić technologie do wspólnych działań jakie widzieliśmy w poprzednich tygodniach, bez tych organizacji i narodów zmuszających nas odłożyć lub zablokować tą technologie.

Yours faithfully
M T Keshe
The director of the Keshe Foundation

http://forum.keshefoundation.org/showth ... vy-attacks

https://www.facebook.com/Keshefoundation?ref=stream
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7679
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 256
Podziękował: 6092 razy
Otrzymał podziękowanie: 12147 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: Thotal » niedziela 19 maja 2013, 22:52

0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6839
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1258
x 350
Podziękował: 12596 razy
Otrzymał podziękowanie: 12888 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 19 maja 2013, 23:13

Zastanawiam się czy to nie jest jakas ściema .Nie pokazują całego urządzenia ,ani jego działania.Czy jest ono do czegoś przytwierdzone ? Jakiej jest wielkosci ,nie ma punktu odniesienia np; ręki :?
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 19 maja 2013, 23:22

Już tyle czekaliśmy na zapowiedzi Keshe, że następny rok, czy parę nam nie zaszkodzi.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7679
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 256
Podziękował: 6092 razy
Otrzymał podziękowanie: 12147 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: Thotal » niedziela 19 maja 2013, 23:23

Mam wrażenie, że to urządzonko kręci w środku, dlatego wcześniej nazwałem go blenderkiem :DPozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 19 maja 2013, 23:48

Tylko, że to jest robota "naszego" to może lat nie będziemy czekali. Reaktor wygląda na umieszczony w szklance koktajlowej, czyli jego wielkość jest "niewielka", co widać również po wyprowadzonych przewodach.
Bardzo ciekawe co on "może".
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14356
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15186 razy
Otrzymał podziękowanie: 22151 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 17 wrz 2013, 11:17

Keshe Foundation Promo PL.
http://www.keshefoundation.org/


Ogromne gromo sceptyków i tych broniących interesów koroporacji robią dużo by blokować dostęp Technologii Keshe ..
w Polsce na szczeblu rządowym propozycje są ignorowane / takie mają zalecenie z UNII i w imieniu korporacji /
Mówi się dużo u nas o niedoborach energii za kilka lat. ,jest takie zagrożenie , ale jak będziemy technologicznie stać w miejscu ..i nie wprowadzimy zmian.... nie łudźmy się większość polityków i urzędników - tego nie zrobi .. to światowy systm ,totalitarny mechanizm okradania i kontrolowania będą chcieli wpakować nam swoje technologie bardzo drogie i kosztowne w eksploatacji..
dlatego NA OBECNE ELITY / włącznie z tymi z opozycji/ nie ma co liczyć potrzebne jest inne podejście /.
Inne podejście to INNA ŚWIADOMOŚĆ . WYŻSZA ŚWIADOMOŚĆ. w skrócie nazwijmy to Asceneded z 3D na 5D .
To się właśnie dzieje .. ale jest potrzebna nasza pomoc ..wola zaakceptowania zmian.
Każdy z nas ma tu w tym swoją rolę ..
Obecnie mamy dostęp do informacji .... tego w mediach powszechnych nie uzyskamy ..tam rzadzi ciemność .
najnowszy już 18-ty przekaz SANADY w języku polskim mamy na tym blogu ..
Wszystkie są przetłumaczne i opublikowane.. ..
Te infomacje właśnie są kluczem do zrozumienia zachodzących obecnie przemian..
Wielu z was z początku będzie mieć obawy ,opory by nawet przeczytać .Nie dziwię się ,byliśmy tak mocno indoktryzowani i tak długo .naprowadzani na nauki nam znane . /Nie powiem ,że fałszywych,szkodliwych - bo daliśmy zgodę na to /. I jest to nasz realny świat..ale bardzo niedobry i prowadzący do samozaglady.Więc potrzebne są koniecnie zmiany .. .Tego systemu nie da się już naprawić , to jest niemożliwe ,widać jak miotają się politycy i rządzący i co .?
Śmieci coraz więcej ,problemów coraz więcej, coraz trudniej żyć .
zadne strajki protesty nie pomogą,ani referenda .. TRZEBA ZMIENIĆ CAŁĄ NADBUDOWĘ. .
Mówimy o przwtoceniu funkcjonowania Praw Naturalnych.
Uniwersalne Prawo - Prawo Powszechne które jest ramą ,na której wszystko funkcjonuje w Miłości i Świetle .
Tego ten upadający system nie zna.
Bogactwa na Ziemi jest dostatecznie dużo i każdy mieszkaniec Ziemi może żyć w Dobrobycie i Dostatku.,bez wojen i głodu ..Tylko trzeba odwrócić sposób podziału .. by wszyscy mieli dostęp ,i w tym udział..
10 milionów waluty w pokryciu w złocie .... to taki malutki koszyczek DLA KAŻEGO to takie w naszym pojęciu "MINIMUM SOCJALNE"...a jak się uporządkuje świat to mamy to minimum dziesięcio krotnie większe aż do momentu gdy stwierdzimy ,że pieniądz jest zbędny..
Nie może być tak ,że jeden umiera z głdu a drugi wyrzuca na śmietnik ,albo kara dla kogoś za to ,że dał za darmo komuś jedzenie. To jest tak bardzo nienormalne, niemoralne ,że się w głowie nie mieści .. ale musimy teraz to akceptować /wcale nie musimy/..bo stworzyliśmy wymagające tego przepisy ... Kto to w sejmie przegłosował?
Jak to się dzieje ,że tam po złożeniu przysięgi .... robi się wszystko by zniszczyć człowieka wraz z tą Ziemią? Samobójcy.
Tym samobójcom trzeba podziękować ,ale nie mogą przyjść następni podobni.....
Czyli inny system wyborów i zarządzania.. Już są próby i Islandii.. cześciowo w Irlandii,na Węgrzech... blisko ... te kraje zrzuciły częściowo MFW.. - tą część płacenia "characzu" czyli odsetek od kredytów.Mamy w Polsce NBP .. ale on nie podlega nikomu w Polsce .. jest teraz pod opieką Europejskiego Banku Centralnego .. a EBC to oddział MWF a ten podlega Bankowi Rezerw Federalnych. czyli nasze pieniądze są własnością grupy bogaczy-banksterów.
To jest system ,totalitarny system dominującego zła. Zdawało by się że nic nie możemy zrobić , nasze protesty by były uciszone militarnie .
Jest sposób by wyjść z tego bagna... właśnie o tym mówi Sananda w swoich przkazach ..
Mamy też pomoc i wsparcie od naszych pra.......Przodków czyli naszj Galaktycznej Rodziny..
Czas by poznać Prawdę...Prawdziwą , o nas o naszej przeszłości i o naszych możliwościach..
Na tym blogu Kochane Zdrowie ,od kilku lat piszę ,dostarczam wiedzę jak żyć zdrowo z rożnych źródeł ... ale zdrowym być to nie tylko dotyczy naszego body ale to znaczy o wiele więcej ..
TO UZDRAWIANIE WSZYSTKIEGO ...
a teraz mówi się o przywracaniu równowagi i harmonii w tej części wszechświata..
Jak myślicie czy zniszczenie Ziemi w sytemie Slonecznym i Galaktycznym MW. nie stworzyło by zagrożenia dla tych systemów i że inne rozumne istoty z tej galaktyki by na to pozwoliły by im zagroziło takie nieodpowiadzialne zachowanie ziemskich barbarzyńców z atomem ?
No i wlaśnie mamy tego przykład .. Galaktyczne Federacje ,Duchowe Rady az do Prime Creataora włącznie ..podjęli decyzję by nam pomóc.. powocić do ŚWIATŁA ../ tej najczystszej formy doskonałości i Miłości /.
Jak w tym jest nasza rola ?
POTRZEBNA JEST NASZA ZGODA ,APROBATA . DO WPROWADZENIA ZMIAN..
CZY ZGADZACIE SIĘ ?
Pytam też tych co honorują i utrzymują ciemność ... też możecie razem z nami Nosicielami Światła . przywrócić Ziemię dawnej świetności .. Ale z serca i swoich działań musicie usunąć ciemność.. Razem.

Bank Rezerw Federalnych -JUŻ NIE ISTNIEJE.... Już stracił uprawnienia i pozwolenie.
Od Pierwszego lipca 2013 roku .. zostały umorzone wszelkie na świecie zadłużenia dotyczy to wszystkich mieszkańcow Ziemi - /ale są ciemni który nadal udają ,ze nic się nie zmianilo .. ale to tylko dlatego ,że większość ludzi nic o tym nie wie /.
Ciemni tak bardzo ugrzęźli w kłamstwie .. /nawet stworzyli z tego ich rzeczywistą i narzuconą nam ich prawdę/.. No jak sie tu przyznać do kłamstw o kosmosie ,o księzycu , o zabójczym systemie lecznictwa ,o systmie doprawiania i modyfikowania żywności.Zakazu stosowania darmowych technologii.O zawłaszczaniu dóbr materialnych.Stworzeniu systemu finasowego niedostatku .Wywoływaniu wojen i mordowaniu rdzennej ludności .. Ukrywanie wiedzy ,a dostarczanie umysłowego zniewolenia. i t d....Sporo tego ....

Nasze doświaczenie bedzie procentować .. i już więcej nie dopuścimy do takich upadków..
Teraz zmierzajmy drogą ŚWIATŁA..
a w świetle ciemność znika ..

Breakthechain zpsa9889784 300x203 Dinar & World Global Settlements, & Etc. LONG READ BUT EXCELLENT!!! jesteśmy wolni !!!

i mamy serce


http://kochanezdrowie.blogspot.com/2013 ... ienie.html
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 17 wrz 2013, 12:34

U Keshe jak widać zastój i nic z zapowiadanych urządzeń na razie nie zobaczyło światła dziennego.
Nie jestem przekonany, że jedynym powodem tego są jak w powyższym tekście : "działania Ciemnych".
Osobiście mam wprost wrażenie, że "Ciemni" olali Keshe, bo stwierdzili, że nie stanowi on zagrożenia, a może nawet sami go "wygenerowali" dla odwracania uwagi.
Tak czy owak u Keshe efektów niet, oprócz wielkiego szumu czynionego wcześniej, oj na to potrzeba było też spory kawałek grosza.
A ten tekst powyżej też wygląda na automatycznego tłumacza, choć jest napisany po polsku.
Niestety same hasła i odezwy już nie działają, wszystkie takie akcje, jak plan 6-cio letni za komunizmu, teraz są daleką przeszłością.
Dziś chcąc kogoś namówić do działania trzeba mieć "namacalne" dowody lub takie same efekty czyjejś pracy.
I to właśnie jest namacalny dowód, że jednak się zmieniamy, przynajmniej coraz trudniej wcisnąć nam jakiś kit.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14356
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15186 razy
Otrzymał podziękowanie: 22151 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 17 wrz 2013, 14:15

Keshe to tylko jeden z elementów przemiany, i skazywanie go z góry na niepowodzenie,-
to w moim przekonaniu brak wiary, i to może być największa przeszkoda w transformacji tej rzeczywistosci,- a tekst ma wiele ciekawych wątków.

pozdrówka
;)
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 17 wrz 2013, 19:14

Nie skazuję Keshe na niepowodzenie, jeśli już to robi on to sam sobie. W powojennej historii było wielu ludzi, którzy dokonali wynalazków energetycznych, w zupełnie mniejszej skali niż Keshe głosi, ale oni już dawno nie żyją, zwykle dzięki dziwnym zbiegom okoliczności, ich "prace" też zniknęły.
Gdyby ktoś na prawdę zechciał upublicznić urządzenie darmowej energii, to jego konstrukcję musiałby jednocześnie opublikować w wielu, wielu miejscach, aby nie dało się tego zablokować. Ale na pewno nie zaczynałby od odezw do rządów nie mając urządzenia w garści.
O stanie patentów Keshe, gdzieś pisałem.
Wiara czyni cuda, ale nigdy tam, gdzie ich potrzebujemy, więc w technice, dowodów, wiarą zbyt długo nie da się zastąpić.
A od Keshe dowodów nie mamy, ani małych "bateryjek", ani domowych generatorów, nic oprócz starych filmików.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14356
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15186 razy
Otrzymał podziękowanie: 22151 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 18 lis 2013, 14:45

6 LISTOPADA 2013
Ogłoszono Otwarcie Spaceship Institut (SSI) w 2014 r.

Istnieje Illuminati minion disinfo / oszczerstwo witryn w Internecie, oczywiście, mówią, że Mehren T. Keshe i jego prace są fikcyjne, ale są, jak zwykle, starają się rzucić ludzi od tematu.
Obrazek
Keshe rozpuszcza paradygmat, technologie są prawdziwe i udowodnił to poprzez umożliwienie armii Iranu, by przejąć kontrolę i przechwycić drona nadzoru USA nad Iranem w połowie lotu, obniżając ją z nary podstaw lat i więcej lat temu. US przemysł zbrojeniowy nie był rozbawiony, ale my mamy dużo śmiechu z resztą.

Planeta Ziemia weszła w erę kosmiczną i nie pozwolimy obłudnym frajerom disinfo rządowych zamierzających ukraść nasze energie. Mogą czołgać z powrotem się pod skały jak oni zawsze wychodzili z założenia ,że będziemy posłuszni, jak oni ignorują wszystko, i co mają do powiedzenia.
Keshe doprowadził do odblokowania tajemnic energii, która nie tylko stawia nas w przestrzeń, ale leczy choroby i zapewnia wystarczającą ilość żywności i czystej wody dla wszystkich i darmową energię. Jego prototypy przewozowe są ekscytujące i wszyscy chcą niektóre mieć i używać..
Technologia kosmiczna KesheKeshe otworzył wspólne patenty z jego technologii do każdego rządu na świecie, i wiele z nich już wykorzystało informacje do realizacji swoich społeczeństw.
Niestety, ponieważ ich snit-fit US Cabal zachowało te patenty w tajemnicy i pomimo żądań ludzi, nie wydali ich lub nawet przyznali, że powiedzieli , są na pamięci USB. Oni udają, że nie istnieją patenty i projekty i mają nadzieję, że odejdzie to w zapomnienie. Nie będziemy czekać, ale wkrótce będziemy to używać!
transport publiczny może korzystać unoszące efektów stworzonych przez Keshe reaktorów plazmowych
Plan Keshe oferuje te technologia do wszystkich ludzi na Ziemi, przynosząc nam razem z pokojem, a dzieląc się z nami technologią, abyśmy mogli żyć w obfitości, a nie w braku. To wkrótce będzie nasza rzeczywistość. ~ BP
Otwarcie Instytutu Spaceship
01 listopad 2013
Uruchomienie programu nauczania świata z Keshe fundacjach i ustawienie na "Spaceship Instytut" we Włoszech zostało ujawnione i ogłoszone na konferencji prasowej zorganizowanej przez Keshe Fundację w Brescia, Włochy na 31.10.2013.
W konferencji prasowej dr Aristide Pele (radny Edukacji i University of Brescia Province), Pan Fabio Maroni (były poseł i członek Komisji Spraw Konstytucyjnych), i Pan MT Keshe Założyciel Keshe Foundation ogłosili otwarcie tego instytutu na początku 2014 roku.
Po dyskusji w ostatniej sesji parlamentu włoskiego o pracach Fundacji keshe i transferu technologii jego programu budowy statków kosmicznych we Włoszech, ta zapowiedź dopełnia ruch Założyciela i jego założenia do Włoch na początku tego roku.
Poprzez otwarcie tego instytutu, Włochy po Iranie staje się trzecim narodem, który wprowadził technologię statku kosmicznego opracowaną przez irańskiego inż. MT Keshe.
Spaceship Institute (SSI) ,co zostało powiedziane na tej konferencji prasowej, będzie gotowy do przyjęcia 250 naukowców z całego świata.
Metody nauczania i które kwalifikują się do pierwszych lat bycia poszukiwaczem wiedzy w tym instytucie został założony przez prezentację Power Point przez założyciela Fundacji.
Ustanowienie tego instytutu jest ostatecznym krokiem w celu doprowadzenia naukowców całego świata wokół tej samej tabeli, aby opracować nowe systemy i po dwóch latach, aby być w stanie przedstawić pełną pracę rzemiosła( statku ) na wycieczkę w kosmos przez międzynarodowy zespół naukowców.
Na tym spotkaniu ALS wolontariusz Pan Bassan, którego jego film został wydany w zeszłym tygodniu przez Fundację był obecny także i naciskali obecni na spotkaniu z nim na wywiad, jak chcieli.
Poprzez ustanowienie "Spaceship Institute," working pierwszej światowej elity naukowej uczelni znajduje się w ruchu.
Keshe Fundacja na konferencji prasowej wezwała światowych naukowców by zebrali się we Włoszech pracowali jako zespół zjednoczony w wprowadzaniu nowych technologii do wszystkich narodów w jednym celu.
W jednoczącej świat nauki, w dzieleniu zaliczki Magravs technologii i zdobytej wiedzy szybko po całym świecie dostarczyć przez SetOut procedury w konferencji prasowej, Fundacja robi path gotowy do światowego pokoju przez równość w nauce i bogactwa na całym świecie.
Założyciel Keshe Foundation oficjalnie zaprasza naukowców geniuszy w osoczu i technologii kosmicznej z Islamskiej Republiki Iranu, najbardziej niesamowitych Naukowców z agencji kosmicznej Stanów Zjednoczonych Ameryki, najbardziej intuicyjnych naukowców z Chińskiej Republiki Ludowej, oraz zaliczkę w przeważającej technologi miejsca w astronautyce Federacji Rosyjskiej, najbardziej niesamowitych naukowców włoskich, najbardziej utalentowanych naukowców z państwa Izrael i innych naukowców o wartości od innych narodów świata, aby dołączyli do nas w pierwszym półroczu tego międzynarodowego "Spaceship Instytutu" w marcu 2014 .
Keshe Foundation w najbliższych dniach wyśle ​​oficjalne zaproszenia do krajów ich do powołania co najmniej 10 naukowców z z każdej dyscypliny do tego instytutu.
Oczekujemy na serdeczną odpowiedź od rządowych i naukowych grup Iranu, Stanów państwa Ameryki i Izraela, to jest czas, aby ignorować naszą ludzką różnicę i przyłączyć się do zjednoczenia , by ta planeta miała spokojne podróże naszych dzieci w przestrzeń jako rodziny zjednoczonej.
W kosmosie nie ma flagi, z wyjątkiem terytoriów i flaga jedności ludzkości w głębokich przęsłach wszechświata.
Mamy reaktor miejsca gotowy i na standby dla naukowców do badań, rozwoju i dzielić się swoją wiedzą z resztą ludzkości w ciągu najbliższych miesięcy.
Nadszedł czas, aby narody świata, odłożyły na bok te różnicę groszy i pracowali jako jeden pokojowy naród zjednoczony i rasa dla dobra ludzkości.
Nasze zaproszenia do każdego kraju zostaną wydane, jak z naszym traktatem pokojowym na forum Fundacji ,jak wcześniej i to jest obowiązkiem każdego obywatela, aby przygotować swoje narody do uczestnictwa w tym instytucie.
Keshe Foundation

Źródło
http://2012thebigpicture.wordpress.com/ ... -for-2014/
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 18 lis 2013, 15:17

Szkoda komentować, kolejny rok bicia piany, ale nawet nie zaprezentowali najmniejszej rzeczy, choć przepraszam - plastikową butelkę po wodzie ze wstawionymi drutami no i obrazki, czy "prezentacje" PP.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14356
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15186 razy
Otrzymał podziękowanie: 22151 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 18 lis 2013, 16:37

blueray21 pisze:Szkoda komentować, kolejny rok bicia piany, ale nawet nie zaprezentowali najmniejszej rzeczy, choć przepraszam - plastikową butelkę po wodzie ze wstawionymi drutami no i obrazki, czy "prezentacje" PP.

tak się zastanawiam, kto jest b.wiarygodny "Smok" czy Keshe? :roll: :shock: :lol:
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 18 lis 2013, 19:01

Smok ma prawo być niewiarygodnym w 100%, ale Keshe już nie. Było wielu, którzy przypłacili swoje odkrycia życiem, choć nie robili takiego zamieszania. Wielu innych sprzedało pomysły, patenty i siedzą cicho. Ale po co hałas bez efektów?
Odpowiedź zapewne każdy z nas ma inną.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

ODPOWIEDZ