Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

FUNDACJA KESHE

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17675
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 932
Podziękował: 32184 razy
Otrzymał podziękowanie: 25788 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 22 wrz 2018, 22:00

Czy MAGRAVY wyprą ORGONITY?
Mark Hal20 września 2016

W prawdzie magraw to wyższa technologia niż orgonit, jednak jedna nie wyklucza drugiej, a nawet na pewnym etapie mogą współdziałać. Ponieważ przy tworzeniu magrav’u bardzo ważnym elementem są gansy przy produkcji, których znacząca jest sfera mentalna oraz możliwy brak zakłóceń elektromagnetycznych wskazane jest wcześniej używać orgonitu, w którym minerały też muszą być odpowiednio zaprogramowane. Jak wiadomo orgonity mają szeroko pojęte właściwości oczyszczające, więc wskazane jest ich używanie jako pola ochronnego przy wytworzeniu gansów, których później używamy do produkcji magravu.

CZYM JEST Energia Orgonu

Kluczowe informacje o energii Orgonu, pozwalające zrozumieć wszechogarniający zasięg tej niezwykłej energii witalnej.
Badaniem energii orgonu zajmował się, jako pierwszy psychoanalityk i badacz, W. Reich. Jak pisał: “Energia orgonalna to żywa kosmiczna energia Natury... Kosmiczna energia orgonalna wypełnia wszechświat... i... jest spontanicznie pulsującą, wolną od masy energią..."
Pierwotnie energia orgonu była zaobserwowana przez Reicha, jako bio-elektryczność, której przepływ może być widoczny wewnątrz ciała, jako fale bioelektryczne, jakie obserwował u swoich pacjentów w chwili, gdy występowały u nich emocjonalne przemiany.
W latach 1930 Reich, aby potwierdzić swoje wizualne obserwacje użył bardzo wrażliwych czujników podłączając je do ciała pacjenta i zapisywał bio-elektryczny zapis.
Ciało ludzkie jest generatorem energii, która emanuje na zewnątrz tworząc specyficzne elektromagnetyczne pole, nazywamy je aurą. Normalnie używamy żywności, która rozkłada się na biony, aby wzbogacić się w Orgon poprzez trawienie. Również za pomocą oddychania pobieramy Orgon bezpośrednio z atmosfery do płuc i krwi. Podobnie skóra pochłania Orgon, zwłaszcza, kiedy jest narażona na działanie promieni słonecznych. Ważne, aby człowiek właściwie się odżywiał i oddychał czystym powietrzem, tylko w ten sposób dostarczy organizmowi właściwej energii.

Reich twierdził, że głównym źródłem energii Orgon jest promieniowanie atmosferyczne. Zauważył na skórze badanych ludzi ładunki elektryczne. Te źródła energii są paliwem biologicznym i utrzymują w całym organizmie: napięcie - zasilanie - absolutyzm, relaks.
Orgon jest wszechobecny i wchodzi w skład wszystkich procesów życia na ziemi i w kosmosie. Badania Reicha i innych naukowców wskazały, że zaburzenia psychiczne, gniew blokują tą energię, a nawet wspomnienia traumatyczne, które objawiają się stałym napięciem mięśni.
Zauważono także, że duża ilość surowców znajdujących się w naszym otoczeniu: elektryczność, elektronika, azbesty, przedmioty metaliczne, wysypiska śmieci, cmentarze, miejsca masowych kaźni, itd., są silnymi źródłami "śmiertelnego Orgonu" (DOR).

Niektóre właściwości energii orgonalnej (orgonu):
1. Jest ona wolna od masy, czyli nie posiada bezwładności, ciężaru etc.
2. Istnieje wszędzie, lecz jej koncentracja jest zmienna, zarówno w czasie, jak i przestrzeni.
3. Jest w ciągłym ruchu. Przemieszcza się nierównomiernie z zachodu na wschód z prędkością znacznie przekraczającą prędkość obrotową Ziemi. Ruch ten polega na pulsacyjnym rozszerzaniu się i kurczeniu z przepływem wzdłuż krzywej.
4. Przeczy prawom entropii. Energia orgonu przepływa od mniejszego stężenia ku większemu, co oznacza, że ściąga koncentrację na siebie. Jest to normalna cecha procesu kreacji, która dowodzi, że orgon jest żywą energią.
5. Tworzy materię.
6. Można nią manipulować i kontrolować ją.
7. Napływa ze Słońca w ogromnych ilościach. Oznacza to, że najwyższą gęstość osiąga ona po południu i zanika w godzinach wczesnoporannych.
8. Ma na nią wpływ pogoda. Na akumulację orgonu mają wpływ takie czynniki, jak wilgotność, stopień zachmurzenia, temperatura oraz pora dnia.
9. Jest adsorbowana przez wodę.
10. Jest spolaryzowana. Polaryzacja orgonu oznacza, że możemy uzyskać dodatnią lub ujemną siłę.
11. Ma stałą tendencję do unoszenia się w górę.
12. Promieniuje na dużą odległość.
13. Mają do niej zastosowanie prawa optyki. Ulega refrakcji przy przechodzeniu przez pryzmat, jest odbijana przez wypolerowane powierzchnie etc.
14. Mają na nią wpływ istoty żywe. Jest to ważne, ponieważ człowiek i jego nastawienie mogą mieć wpływ na energię orgonu.
15. Przechodzi przez wszystkie materiały, lecz z różną prędkością.

Urządzenia produkowane z zastosowaniem energii orgonu mają zdolność ogniskowania pozytywnej energii życiowej i rozpraszania obszarów trujących energii, czyli DOR-ów (Deadly Orgone Energy – Śmiertelne Promieniowanie Orgonowe).
Orgonity - są to urządzenia podobne w idei do akumulatorów orgonu, które budował W. Reich - różnią się tylko zastosowaniem elementu dodatkowego - kryształu (kwarcu i innych minerałów).
Kryształ górski (kwarc oraz inne minerały) modyfikuje działanie orgonitu w ten sposób, że urządzenia ZAWSZE wypromieniowuje Pozytywny Orgon (POR), nawet, jeśli znajduje się w obrębie działania negatywnych czynników. Kryształy wewnątrz urządzenia powodują transformację negatywnej energii DOR na pozytywną POR, dzięki czemu orgonit zawsze działa korzystnie dla organizmów żywych.
Kolejna różnica dotyczy budowy urządzeń orgonitowych - Reich tworzył głównie akumulatory, puste, wewnątrz, co wymagało specyficznych warunków użytkowania (m.in. czystej energii dookoła). Natomiast orgonity nie są pustymi wewnątrz akumulatorami, lecz litymi konstrukcjami, które w swoim wnętrzu generują (prawdopodobnie poprzez transformację) pozytywną energię w sposób ciągły (niezależnie do czynników zewnętrznych).

Orgonit ogólnie poprawia i łagodzi atmosferę w domu i innych przestrzeniach społecznych wszelkiego rodzaju. Ważne dla rodziców - jeśli wasze dziecko miewa koszmary nocne - zastosowanie orgonitu (należy umieścić pod łóżeczkiem) powinno je całkowicie wyeliminować!
MAGRAV Technologia Plazmy - Keshe – Zaawansowana technologia dla świata.
Stało się to, co od dawna przepowiadaliśmy. Wolna energia została udostępniona ludzkości. 16 października 2015r w Rzymie odbyło się spotkanie z Ambasadorami państw świata. Polskę reprezentował Tomasz Orłowski (mail: ambaroma@msz.gov.pl ). Media całkowicie przemilczały to chyba najważniejsze wydarzenie w historii ludzkości, co oznacza, że oprawcy ludzkości nie mają jeszcze zamiaru się poddać.
Jeśli świat spełni warunki, to już 26 października, Fundacja Keshe ujawni schematy i instrukcje do własnoręcznego budowania urządzeń do produkcji darmowej energii. Już od 2 miesięcy dostępny jest film instruktażowy, w którym Alex, fryzjer nigeryjskiego pochodzenia, wyjaśnia zasadę działania i budowę za równowartość ok 10 dolarów urządzenia na bazie ogólnie dostępnych materiałów. Tak, więc niemal każdy jest w stanie samemu stworzyć takie urządzenie, każdy też pojmie zasadę jego działania – zasadę, która zmieni diametralnie naszą wizję Wszechświata.
Fundacja Keshe udostępnia urządzenie bez jego patentowania, jednak oferuje dopracowane i przetestowane przez siebie modele do sprzedaży na całym świecie.
Urządzenia umożliwiają zasilanie urządzeń elektrycznych lub samochodu elektrycznego w sposób nieograniczony – zależnie od zapotrzebowania. Dopasowują się do urządzenia czerpiącego energię, tak, więc nieistotne jest napięcie, do którego są dostosowane czy też moc. Maksymalna mon urządzeń przekracza wielokrotnie zapotrzebowanie przeciętnego domu, tak, więc energia może być udostępniona np. sąsiadowi czy też przekazywania do elektrowni na sprzedaż.
Fundacja Keshe już od kilku lat bezpłatnie udostępnia całą zgromadzoną przez siebie wiedzę – od tworzenia wolnej energii, przez nowe technologie tworzenia żywności do medycyny. Jedynym warunkiem jest to, by urządzenia służyły utrzymaniu pokoju na świecie, a nie konfliktom.
Pierwsze generatory Magrav są wprowadzane do użytku w Afryce. W Ghanie powstały już zalążki Centrum Kosmicznego, Centrum Energii i Ministerstwa Energii. Ten zacofany dotąd kraj ten ma się stać niezależny energetycznie w ciągu najbliższych 6-12 miesięcy. W Nigerii pracownicy rządowi uczestniczą w szkoleniu nowej technologii. Mehran Keshe obiecał, że już niedługo pierwsze urządzenia Magrav trafią do rąk Palestyńczyków by ich uniezależnić od przerw w dostawie prądu z elektrowni żydowskich. Należy dodać, że technologia Fundacji Keshe dotyczy nie tylko wolnej energii, ale także tzw. antygrawitacji, w tym podróży kosmicznych, produkcji żywności oraz nowej medycyny.
Pierwsze urządzenia Magrav mają być przekazane w ciągu najbliższych dni Prezydentowi Chin, Armenii, Gruzji oraz, jeśli nie będzie przeszkód, Putinowi. Rząd Japonii jest już w posiadaniu tego urządzenia. Założyciel Fundacji, Irańczyk, Mehran Keshe przypomniał, że jego organizacja, dzięki współpracy z ludźmi narażającymi własne życie, czynnie przyczyniła się do oczyszczania terenów skażonych przez wybuch w elektrowni Fukushima.
Nie sądzę by to wydarzenie odbyło się bez reperkusji ze strony petro-faszystów, którzy już za kilka miesięcy w najlepszym przypadku pójdą z torbami. W najbliższym czasie można oczekiwać wszelakiego typu ataków od próby wywołania wojny światowej, zamachów terrorystycznych, po kataklizmy pogodowe, trzęsienia ziemi, kolaps giełdy czy nawet fałszywą Inwazję Obcych… (Fragmenty tekstu z Monitor Polski Marka Podleckiego)

https://www.facebook.com/DlugopisZdrowia/videos/2169974923279822/UzpfSTE2NzIxNDE1OTMxMDk0MDg6MjE0NTU2NDI4NTc2NzEzNA/
Chcesz oświetlić dom za darmo zobacz ten film... :idea:

https://www.facebook.com/emarhal/videos/1793381144111722/

KESHE - Plazma Gansu UZDRAWIA - 234 WARSZTATY KSW

Zawartość soli w każdym organie, jaka ona jest? I wtedy kiedy zapytasz lekarza żeby
zrobił kompresy na dane schorzenie, dla danego punktu, musicie dodać to zasolenie do niego.
Wtedy macie 100% sukcesu. Dlatego właśnie odnoszę sukcesy w większości rzeczy które robię,
ponieważ to właśnie zasolenie w zawartości wody ciała człowieka jest kamieniem węgielnym
zmian każdej komórki. To zasolenie, które daje tobie...
Przetestuj w pudełkach w swoich pudełkach CO2 i zobacz co się stanie, zmień zasolenie i
zobacz, co wytworzysz.
Masz magnez, masz wapń, jak wielu z was wie, bardzo mocno wspieram Homeopatię ponieważ,
człowiek zrozumiał część wiedzy, ale nie wszystko, ale jeśli pójdziesz w Homeopatię to mówią
że w ciele człowieka znajduje się 12 soli. Mała proporcja jakiejkolwiek soli w ciele, tworzy warunki do życia. Zmiany środowiskowe ciała człowieka pochodzą z wody i soli a reszta rzeczy jest stworzona
z powodu jego zasolenia. Dlaczego masz magnez w jednym organie?
Dlaczego masz sól wapnia w jednym organie, dlaczego masz inne sole, które nawet nie są rozważane
w innym organie? Więc dla tych z was, którzy pracują lub próbują pomagać w przypadkach nowotworów, próbujesz zrobić coś z chorobą Alzheimera lub czymkolwiek,zrozum zasolenie organu i
uderzasz w to i jest załatwione.

Zespół tłumaczy Kfssi polska. Zapraszamy do
współpracy kfssiedupl@gmail.com Napisy od 0h46min.
1 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17675
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 932
Podziękował: 32184 razy
Otrzymał podziękowanie: 25788 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 08 lis 2018, 22:57

ODKRYCIE KESHE i DOŚWIADCZENIA - Małgorzata © VTV

https://www.youtube.com/watch?v=Nevi0xWtHSU

Opublikowany 8 lis 2018
Filmik na temat technologii Keshe
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14356
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15186 razy
Otrzymał podziękowanie: 22151 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 09 lis 2018, 07:23


Keshe Foundation Spaceship Institute
Nadawane na żywo 22 godzin temu

Ta cotygodniowa, publiczna seria Warsztatów Wiedza Poszukujących Wiedzy przynosi nam nowe nauki, uniwersalną wiedzę i nowe zrozumienie prawdziwej technologii kosmicznej dla każdego na Ziemi bezpośrednio z Keshe Foundation Spaceship Institute. W każdy czwartek, o godzinie 9 w środkowoeuropejskim okresie letnim, transmitujemy na żywo, najnowsze wiadomości, wydarzenia i nauki MT Keshe na naszym kanale zoomu i innych publicznych kanałach. (zobacz poniżej linki do kanałów) Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z wieloma kategoriami filmów na naszym kanale na Youtube:
https://youtu.be/Olk2jgqOVHY
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17675
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 932
Podziękował: 32184 razy
Otrzymał podziękowanie: 25788 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 24 lis 2018, 23:49

TECHNOLOGIA KESHE I CUDOWNA WODA - Alex Polański © VTV

https://www.youtube.com/watch?v=63W8O2isIRE
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14356
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15186 razy
Otrzymał podziękowanie: 22151 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 12 sty 2019, 05:09

2019 01 10 PM Public Teaching in Polish - Nauki publiczne w języku polskim

https://youtu.be/UHBXmjIbEnA
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14356
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15186 razy
Otrzymał podziękowanie: 22151 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 04 mar 2019, 23:27

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14356
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15186 razy
Otrzymał podziękowanie: 22151 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 21 sty 2020, 00:29

2020 01 19 PM Public Teaching in Polish - Nauki publiczne w języku polskim

https://youtu.be/6FBKL4w0LLU
1 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14356
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15186 razy
Otrzymał podziękowanie: 22151 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 18 lut 2021, 09:17

368th Knowledge Seekers Workshop; February 18, 2021

https://youtu.be/axJNefItyO8
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6839
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1258
x 350
Podziękował: 12596 razy
Otrzymał podziękowanie: 12888 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 18 lut 2021, 09:20

Songo tego się nie ta przetłumaczyć ,napisz proszę pokrótce o czym mowa we vlogu ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14356
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15186 razy
Otrzymał podziękowanie: 22151 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 18 lut 2021, 09:30

sorki, ale to na żywo, więc nie ma jeszcze nawet opcji przetłumacz napisy.. :|
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

ODPOWIEDZ