Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Matrix

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6839
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1258
x 350
Podziękował: 12596 razy
Otrzymał podziękowanie: 12888 razy

Matrix

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 21 lut 2013, 13:17

Zaprojektuj sobie dziecko - narodziny syntetycznej genetyki

W toku ostatnich badań odkryto, że obok DNA i RNA, geny mogą być przekazywane przez co najmniej sześć innych związków chemicznych. Ta wiedza otwiera drzwi do nieznanego i wyjątkowo niebezpiecznego rejonu nauki. Czy dzięki syntetycznej genetyce już za kilka lat, jak samochody czy budynki, będzie się projektować dzieci?

Obrazek
Czy stworzenie XNA umożliwi biologiczne projektowanie dzieci ?

Każdy organizm skrywa we wnętrzu szczegóły swojej budowy i mechanizmów funkcjonowania. To kwasy nukleinowe stanowią podstawę ogromnej różnorodności życia na Ziemi. DNA (kwas dezoksyrybonukleinowy) wygląda jak skręcona drabina. Jej boki to łańcuchy cukru zwanego dezoksyrybozą, które połączone są grupami fosforanowymi. Każdy cukier połączony jest z jedną z czterech zasad azotowych, będących podstawami konstrukcji - tworzą one szczeble drabiny i oznaczone są literami A, C, T i G. Kwas rybonukleinowy (RNA) jest podobny, jednak posiada trzy znaczące wyjątki. Jest to zazwyczaj połowa drabiny - pojedyncza helisa, a nie jak w przypadku DNA, podwójna. W jego szczeblach tymina (T) jest zastąpiona przez uracyl (U), natomiast cukrem nie jest dezoksyryboza, a ryboza.Mimo że według obowiązującego stanu wiedzy w przyrodzie występują tylko dwa wymienione warianty, warunki laboratoryjne to zupełnie inna rzeczywistość. Naukowcom udało się stworzyć aż sześć alternatywnych typów kwasów nukleinowych, które także potrafią przechowywać informacje genetyczne oraz ewoluować dzięki selekcji naturalnej. Mowa o XNA, czyli kwasach ksenonukleinowych, stanowiących podwaliny pod dynamicznie rozwijającą się gałąź nauki - genetykę syntetyczną.
W nas

Patrząc na ostatnie osiągnięcia nauki, można by stwierdzić, że DNA jest passe. Cząsteczki zwane XNA nie ustępują możliwościami DNA i RNA, a w pewnych aspektach nawet je przewyższają. Kwasy ksenonukleinowe (xeno = obcy) strukturalnie przypominają powszechnie występujące w przyrodzie kwasy nukleinowe, ale zsyntetyzowanie ich w warunkach laboratoryjnych zajęło naukowcom aż 30 lat.


- Trudno wyobrazić sobie życie bez systemu przechowywania i powielania informacji genetycznej. DNA i RNA nie są jedynymi opcjami. Inne polimery, a jest ich co najmniej sześć, mogą pełnić te same funkcje - powiedział Philipp Holliger z Medical Research Council's Laboratory of Molecular Biology w Cambridge, jeden z pionierów badań nad syntetyczną genetyką.

Przepis na XNA nie jest wcale prosty. Holliger i jego zespół nie podmienili po prostu cukrów w szkielecie DNA, ale zastąpili je całkiem innymi cząsteczkami - cykloheksanem i treozą. Co równie istotne, uzyskano dzięki temu enzymy, które współpracując z XNA tworzą samowystarczalny system genetyczny. Sprawia to, że XNA jest zdolne do ewolucji molekularnej, czyli czegoś, co jest niedostępne dla innych syntetycznych kwasów nukleinowych.
Kluczem do stworzenia XNA była modyfikacja enzymu zwanego polimerazą DNA, który występuje naturalnie we wszystkich organizmach żywych. Enzym ten wycina, wkleja i łączy fragmenty nici DNA w celu uzyskania z nich informacji genetycznej. Bez polimerazy DNA determinująca nasze istnienie podwójna helisa byłaby jak samochód bez paliwa. Gadżet z potencjałem, ale kompletnie niefunkcjonalny.

Holligerowi udało się przeprogramować polimerazy DNA w taki sposób, aby przepisywały DNA na XNA i odwrotnie, z dokładnością co najmniej 95 proc. Tym sposobem powstał zapętlony mechanizm przekazywania informacji genetycznej, który jest podstawą ewolucji na każdym poziomie organizacji życia. Jeżeli naukowcom uda się zwiększyć funkcjonalność XNA, z czasem będzie można zastąpić nim DNA i RNA w żywych komórkach. W efekcie doprowadzi to do eksplozji inżynierii genetycznej na niespotykanym dotąd poziomie.
W probówce

Mimo że XNA powstał na matrycy DNA, pod wieloma względami różni się od swojego kuzyna. Te cechy sprawiają, że kwasy ksenonukleinowe mogą stanowić doskonałą alternatywę dla biologicznie cennych, ale też kruchych i podatnych na czynniki zewnętrze, naturalnie występujących kwasów nukleinowych.

Obrazek
XNA to sztucznie opracowany, trwalszy i wydajniejszy, odpowiednik DNA
/©123RF/PICSEL

W odróżnieniu od DNA i RNA, które z łatwością mogą być degradowane przez liczne enzymy, XNA jest bardzo trwały. "Nienaturalna" struktura molekuły czyni ją niewrażliwą na działanie enzymów, ekstremalne wartości pH czy substancji wywołujących mutacje. Naukowcy zastanawiali się nawet nad wykorzystaniem XNA do budowy tworów zwanych aptamerami. Są to krótkie fragmenty kwasu nukleinowego, które wiążą się specyficznie z określoną cząsteczką i mogą tym samym być wykorzystywane jako wektory leków lub przełączniki genów. Aptamery oparte na XNA byłyby znacznie twardsze, a jednocześnie mogłyby ewoluować by rozpoznawać konkretne cele. Medycyna wiąże ogromne nadzieje z terapeutycznym zastosowaniem aptamerów XNA.

Tym, co najbardziej intryguje naukowców w kontekście medycznego wykorzystania XNA jest tworzenie sztucznego życia. Kwestia ta budzi niemałe wątpliwości moralne, jednak teoretycznie możliwe jest stworzenie żywego organizmu opartego na syntetycznym kwasie nukleinowym. XNA z powodzeniem może zostać wprowadzone do protokomórek - zalążków nowych form życia - które rozwijałyby się w losowy i niekontrolowany sposób. Biolodzy-syntetycy, tacy jak Craig Venter, w ostatnich latach dokonali znaczących postępów w modyfikowaniu istniejącego kodu genetycznego, nikt jednak (przynajmniej oficjalnie) nie stworzył w pełni sztucznego życia.
Przeciwnicy rozwoju syntetycznej genetyki ostrzegają, że projektowanie organizmów opartych na XNA, to daleko idąca "zabawa w Boga". Niektórzy z nich wręcz drżą na myśl o przyszłości, w której dzieci się nie rodzi, a projektuje w laboratoriach - tak, by dostać "produkt" w pełni odpowiadający oczekiwaniom odbiorcy.

Wszczepianie XNA do żywych komórek, tworzy jednocześnie silną konkurencję dla istniejących już genów. Biorąc pod uwagę fakt, że XNA jest wyjątkowo trwały, eliminacja tego typu substancji z żywego organizmu mogłaby okazać się niemożliwa.

- Biolodzy zaczynają igrać ze światem genetyki alternatywnej. Stosując coraz częściej syntetyczne kwasy nukleinowe, sprzyjamy sytuacji, w której wzrasta odporność XNA w stosunku do DNA lub RNA. Może to prowadzić do pełnej zamiany naturalnego kwasu nukleinowego, na ten sztuczny. Kim wtedy się staniemy? - poddał w wątpliwość nieprzemyślane zastosowanie XNA w genetyce George Church z Harvardu.
W kosmosie

Odkrycie XNA może mieć ogromne znaczenie dla astrobiologii. Naukowcy przypuszczają, że na planetach pozasłonecznych mogło rozwinąć się życie oparte na zupełnie innej chemii. Coś, co dla nas jest uznawane za twór sztuczny, w dalekich zakamarkach wszechświata może być normą.Na Ziemi wszystkie znane nam formy życia wykorzystują DNA lub RNA do funkcjonowania oraz przekazywania genów przyszłym pokoleniom. Słynny astrobiolog z Harvardu, Jack Szostak przekonuje, że pytanie "co to jest życie" jest teoretycznie bezproduktywne dla biologii jako nauki. Według niego bardziej precyzyjne jest znalezienie przyczyn przejścia ze stadium czysto chemicznego do formy biologicznej.

Wiadomo, że życie "wyłoniło" się w trakcie skończonego procesu replikacji komórek, który jest podstawą dla potencjalnie nieskończonej ilości organizmów żywych. Oznacza to, że jeżeli na Ziemi z procesów chemicznych powstały formy życia oparte na DNA i RNA, to na innej planecie równie dobrze mogły rozwinąć się organizmy wykorzystujące inne kwasy nukleinowe. Odmienne warunki środowiskowe mogły ukształtować inną chemię życia, choćby opartą na XNA.

- Wyniki prac nad XNA wieszczą nadejście nowej ery syntetycznej genetyki, przekładającą się też na egzobiologię i zrozumienie zasad życia - powiedział Gerald Joyce ze Scripps Research Institute.

Tworząc nowe, syntetyczne formy życia na Ziemi naukowcom może udać się rozwiązać zagadkę życia we wszechświecie per se. A wtedy gwiazdy na nocnym niebie nie będą wydawały nam się tak odległe.
Generacja X


Stworzenie XNA i rozwój syntetycznej genetyki dają podstawę do zakrojonych na szeroką skalę manipulacji wewnątrz naszych organizmów. Wykorzystanie syntetycznych kwasów nukleinowych może okazać się bezcenne w przypadku leczenia niektórych chorób lub dystrybucji leków, ale rodzi również poważne wątpliwości natury etycznej. Opracowanie sztucznej "cząsteczki życia", za jaką jest uważane DNA, może okazać się pierwszym krokiem w kierunku projektowania lepszych, pozbawionych losowych niedoskonałości, ludzi.

Marcin Powęska
INTERIA.PL


No to mamy jak w matrixsie

Obrazek
In vitro to przy tym pikuś. Dzieci z hodowli


http://nt.interia.pl/raport-medycyna-pr ... nId,935128
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14355
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15184 razy
Otrzymał podziękowanie: 22148 razy

Re: Matrix

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 25 mar 2018, 19:19

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14355
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15184 razy
Otrzymał podziękowanie: 22148 razy

Re: Matrix

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 26 mar 2018, 18:16

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14355
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15184 razy
Otrzymał podziękowanie: 22148 razy

Re: Matrix

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 24 sty 2019, 15:04

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14355
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15184 razy
Otrzymał podziękowanie: 22148 razy

Re: Matrix

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 29 gru 2019, 20:22

Satana, Demiurg - Władcy Matrixa - Hipnoza
https://youtu.be/21ySN8GtPEE
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17668
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 932
Podziękował: 32182 razy
Otrzymał podziękowanie: 25787 razy

Re: Matrix

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 29 gru 2019, 22:33

Miliardy będą cierpieć na oczach milionów | OBNAŻANIE MATRIXA

https://www.youtube.com/watch?v=OHQRyRUMIzo

Data premiery: 27 gru 2019
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6839
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1258
x 350
Podziękował: 12596 razy
Otrzymał podziękowanie: 12888 razy

Re: Matrix

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 01 sty 2020, 17:13

wiemy kto wygra wybory 2020 | OBNAŻANIE MATRIXA

https://youtu.be/74vDj2D_Eyg

Pol Lechicki
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14355
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15184 razy
Otrzymał podziękowanie: 22148 razy

Re: Matrix

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 18 lut 2020, 10:36

MATRIX - GRA O KOSMICZNYM ZNACZENIU - STANISŁAW MILEWSKI

https://youtu.be/kI71bH8bYpI
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17668
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 932
Podziękował: 32182 razy
Otrzymał podziękowanie: 25787 razy

Re: Matrix

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 10 mar 2020, 20:26

Tresura Matrixa - Andrzej Krystaszek i Oleg Pawliszcze - 13 Konwent Wiedzy Alternatywnej
10 mar 2020

https://www.youtube.com/watch?v=Rcua2XdbA7E
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14355
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15184 razy
Otrzymał podziękowanie: 22148 razy

Re: Matrix

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 19 mar 2020, 09:38

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14355
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15184 razy
Otrzymał podziękowanie: 22148 razy

Re: Matrix

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 04 lip 2020, 09:21

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14355
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15184 razy
Otrzymał podziękowanie: 22148 razy

Re: Matrix

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 10 sie 2020, 23:33

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14355
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15184 razy
Otrzymał podziękowanie: 22148 razy

Re: Matrix

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 08 sty 2021, 11:30

UPADEK MATRIXA NA NASZYCH OCZACH

https://youtu.be/I-GccmvLpy4
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14355
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15184 razy
Otrzymał podziękowanie: 22148 razy

Re: Matrix

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 15 sty 2021, 12:12

rozpoczął się upadek starej matrycy imperium rzymskiego i jego strażników :D
ja papa.jpg
ja papa.jpg (41.3 KiB) Przejrzano 2186 razy
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14355
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15184 razy
Otrzymał podziękowanie: 22148 razy

Re: Matrix

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 19 sty 2021, 09:19

Czy żyjemy w Matrixie? - Roman Nacht [ep.112]

https://youtu.be/NvDODVLHkD8
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6839
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1258
x 350
Podziękował: 12596 razy
Otrzymał podziękowanie: 12888 razy

Re: Matrix

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 14 mar 2021, 19:07

No właśnie !

Obrazek
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17668
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 932
Podziękował: 32182 razy
Otrzymał podziękowanie: 25787 razy

Re: Matrix

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 19 mar 2021, 14:02

Holograficzny Wszechświat - Ujawniony raport CIA

Obrazek

Witam,
Serię Holograficzny Wszechświat rozpoczynamy od ujawnionego w latach 80tych raportu CIA, który ujawnia pracę oraz badania rządu amerykańskiego nad opanowaniem i "uzbrojeniem" Matrixa.
Zapraszam do wysłuchania audycji oraz zapoznania się z materiałami zamieszczonymi poniżej.

CIA strona raportu - https://www.cia.gov/readingroom/documen ... 00210016-5

CIA raport pdf - https://www.cia.gov/readingroom/documen ... 00210016-5

Torus w różnych odmianach:

1.
Obrazek

2.
Obrazek

3. Geometryczna wizualizacja matrixa
Obrazek

Rysunki podpułkownika McDonnell z raportu:

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Moje notatki z raportu wraz z tłumaczeniami niektórych paragrafów:

Matrix i odtajnione dokumenty CIA

INTRO

Półkule mózgowe:

Prawa kreatywna

Lewa logiczna/analityczna


Osoby:
Itzhak Bentow to był naukowiec, wynalazca, mistyk oraz autor książek. Żył w latach 1923-1979, urodzony w Czechosłowacji, przeniósł się do stanów. Jego najsłynniejszym wynalazkiem było urządzenie do sterowanego cewnikowania serca które stosujemy do dziś oraz był pionierem w dziedzinie biomedycznej inżynierii, dzięki takim ludziom mamy np USG lub rezonansy magnetyczne. Był również jednym z pierwszych naukowych który zajmował nie również badaniami nad świadomością człowieka i jak ona działa.

Opracował model rzeczywistości opierający się na bazie hologramu w którym wszystko jest cząstotliwoscia oraz wibracja, nic nie jest stale a nasze zmysły postrzegają jedynie różnice w pol energetycznych.Światy oraz doświadczenia przeplatają się ze sobą nawzajem.

Wskazał też, że odmienne stany świadomości dają nam dostęp do światów równoległych oraz otwierają możliwości niedostępne dla nas w normalnych jej stanach. Jego zdaniem “ Dusza jest zbiorem informacji które gromadzimy w trakcie życia”.


Niels Bohr, znanego fizyka którego odkrycia zostały nagrodzone nagrodą nobla w 1922 w dziedzinie fizyki. Przyczynił nie do zrozumienia struktury atomowej oraz był jednym z ojców fizyki kwantowej.

Monroe Institute

Robert Allan Monroe jako Bob Monroe 1915 – 1995

założony na początku 1970

Analiza i ocena procesu przejścia - Gateway Experience


Raport napisany przez podpułkownik Wayne McDonnel skierowany do dowódcy grupy operacyjnej armii amerykańskiej w Forcie Meade.

09 czerwca 1983r. 38lat temu !

Na początku podpułkownik McDonnel przyznaje ze zadanie które zostało mu przydzielone okazało nie absorbujące i trudne. Oraz wyjaśnia ze we współpracy z naukowcami, głównie fizykami zagłębił się w biomedyczne modele opracowane przez Itzhaka Bentova.

Następnie zagłębiał się w rożne źrodła mechaniki kwantowej aby moc być w stanie opisać w naukowy sposób naturę oraz funkcjonowanie ludzkiej świadomości. Zaznacza wielokrotnie ze skierował on swój nacisk na zbudowanie zweryfikowanego naukowego modelu tego jak świadomość działa pod wpływem synchronizacji pokul mózgowych które sa integralnym elementem szkolenia w Procesie Przejścia co po prostu oznacza, ze szkolili się z tego jak wychodzić z siebie i świadomie zwiedzać oraz poruszać nie po hologramie, matrixie świadomości.

Następnie wyszczególnia niektóre z technik które są dalej opisane w raporcie, które wg niego są czynnikami biomedycznymi takimi jak: hipnoza, biofeedback transcendentalna medytacja oraz synchronizacja półkul mózgowych. Zaznaczając przy tym ze są to użyteczne techniki zwłaszcza dla początkujących w temacie.

Kolejnym krokiem jest przytoczenie osoby Nielsa Bohra,

Porucznik McDonnel cytuje Bohra który powiedział do swojego syna “ Nie myślisz tylko zaledwie jesteś logiczny”

I to jest ważny punkt ponieważ dalsze opisy raportu wiążą nie z tym, ze musimy użyć nie tylko naszej logicznej lewej półkuli ale tez prawej kreatywnej i wyobraźni.

Autor raportu podkreśla że zrobil wszystko co jego mocy żeby podpierać się nauka głownie fizyka żeby odciąć się od okultystycznych mitologii i przesądów.

RAPORT SAM W SOBIE

HIPNOZA

omawianie czym generalnie jest hipnoza. Generalnie jest to technika która pozwala na przejecie bezpośredniego dostępu rejestrów kory czuciowo-ruchowej , ośrodków przyjemności, oraz dolnego mózgu opowiadającego za emocje

wyjaśnia ze lewa półkula mózgu która odpowiada za analizę informacji, przetwarzanie dochodzących bodźców z zewnątrz oraz tzw “rozsądne myślenie”

po analizie lewej półkuli przekazuje ona dane do prawej półkuli która działa bezkrytycznie, niewerbalnie oraz nieliniowo oraz nieschematycznie, zaznacza ze z ich badan wynika ze prawa półkula przyjmuje informacje z lewej bezkrytycznie i przyjmuje za pewnik.

podaje przykłady na przeprowadzonych badaniach : 1.brak czucia w nodze, 2.uczucie szczęścia, 3.dostęp do poszerzonej percepcji i zwiększonej pamięci za sprawa zwiększonego dostępu do używania prawej półkuli. Większość używa głowie lewej półkuli mózgowej a co za tym idzie, prawa jest mniej wykorzystywana w tym tez jej zasoby pamięci lub dostępnego miejsca na dysku.

zaznacza ze ten aspekt będzie szczególnie istotny ponieważ hipnoza przyspiesza rozwój na drodze Doświadczenia Przejścia, szczególnie u osób które ni miały z tym wcześniej styczności.

MEDYTACJA TRANSCENDENTALNA

metoda która działa inaczej niż hipnoza

intensywne skupienie na procesie prowadzenia energii wzdłuż kręgosłupa które finalnie ma doprowadzić do wytworzenia fal akustycznych w dolnej części mózgu, które następnie są przenoszone na całość kory mózgowej i oddziaływują na prawa półkule mózgową.

stale fale akustyczne które wytwarzają się w organizmie są rezultatem zmienionego rytmu serca, który występuje przy medytacji jak również powoduje sympatyzujące wibracje w sianach komórek wypełnionych fluidem w tym komory mózgowej

długi okres praktyki - zazwyczaj 5 lat w zależności od umiejętności i predyspozycji

Bentov stwierdza, ze długotrwałe wystawienie na częstotliwości 4-7 hz mogą powodować podobne skutki. Wymienia również urządzenia mechaniczno akustyczne. Np. długotrwała jazda samochodem lub niektóre klimatyzatory pracujące jednostajnie wydzielają częstotliwość do której po jakimś czasie mozg się dostosowuje.

BIOFEEDBACK

metoda która w przeciwieństwie do dwóch poprzednich nie polega na tłumieniu lewej półkuli tylko aktywnie ja wykorzystuje

najpierw wizualizujemy porządny efekt a następnie mierzymy rezultaty

badania przeprowadzone np. pacjent koncentrował swoja uwaga na lewej nodze aby przyspieszyć w niej leczenie, efekt był mierzony cyfrowym termometrem. w momencie wzmożonej cyrkulacji krwi w nodze, pacjent poprzez pamięć odczuciowej- mięśniowa był w stanie odtworzyć ten sam efekt później szybciej.

badania wykazały ze dzięki tej metodzie można tłumić ból, przyspieszać leczenie lub tłumić rozwój niewielkich nowotworów

pomiary fal mózgowych podczas biofeedbacku były mierzone laboratoryjnie i wskazały, ze poprzez intensywna koncentracje i przywoływanie poprzednich doświadczeń, obiekt/badany był w stanie wejść szybciej w stany wzmożonego relaksu lub oddziałowywać na ośrodki przyjemności znajdujące nie w mózgu

GATEWAY / PRZEJSCIE I SYNCHRONIZACJA PÓLKUL MÓZGOWYCH

opisane powyżej techniki zawierają elementy wpływania na świadomość które są konieczne w dalszej pracy i rozwoju Doświadczenia Przejścia

“ Fundamentalnie, Doświadczenie Przejścia jest to system szkoleń zaprojektowanych tak aby osiągnąć wzmocniona sile, skupienie i spójność amplitudy oraz częstotliwości wyjściowej fal mózgowych pomiędzy lewą i prawą półkulą w celu wpłynięcia na świadomość oraz jej zmiany w celu przeniesienia jej (świadomości) poza fizyczne ciało i w konsekwencji ucieczce przed ograniczeniami takimi jak czas i przestrzeń. Partycypant wtedy zyskuje dostęp do różnych poziomów intuicyjnej wiedzy którą oferuje wszechświat. To co odróżnia Doświadczenie Przejścia od różnych form medytacji to wykorzystanie techniki synchronizacji pokul mózgowych która jest określona jako: stan świadomości stwierdzony w momencie gdy wychylenia wzorów w trakcie badania EEG, obie półkule mają symultanicznie taką samą amplitudę i częstotliwość.”

wspomniane są taśmy do synchronizacji pólkul mózgowych przygotowanych przez instytut Monroe. Nagrania audio zawierają częstotliwości których słucha się na słuchawkach w celu osiągnięcia synchronizacji, jest kilka poziomów Focus 1-15

ODPOWIEDZ NA PODĄĄANIE ZA CZĘSTOTLIWOŚCIAMI. Frequency following response

Częstotliwości mózgu automatycznie zaczyna upodabniać się do częstotliwości która słyszy przez dłuższy czas.

Jeśli mozg jest w pleni obudzony i zostanie wystawiony na częstotliwości Theta (częstotliwość snu) po jakimś czasie obiekt/pacjent zaśnie o ile świadomie nie stawia oporu i nie wstrzymuje procesu synchronizacji

Efekt beatu podczas słuchania częstotliwości. Jest dana częstotliwość znajduje die poniżej progu słyszalnego dla ludzkiego ucha metoda FFR wykorzystuje technika zwana bitem. Tj. Jeśli np w lewym uchu słyszymy czeęstotliwość poniżej 10hz a w drugim powyżej, nasz mozg dekoduje różnice pomiędzy nimi dzieli czemu możemy usłyszeć bit lub falowane tych dwóch nakładających die na siebie. W ten sposób działają częstotliwości tzw podprogowe stosowane w treningu FFR oprac przez instytut Monroe.

ROLA REZONANSU

Człowiek poddany częstotliwością odzwieciedla rezonans wywołany przez częstotliwości

Rytm serca jest regulowany w gore lub w dol w zależności od zamierzeń procesu

Cale ciało wpada w rezonans, aorty w okol serca są w stanie die rozciągać i regulować pompowanie krwi do organizmu

Rezultat rezonansu podczas słuchania taśm FFR to stan głębokiego medytacyjnego relaksu oraz obniżenie rytmu serca, zwolnienie częstotliwości fal mózgowych

STYMULACJA MÓZGU

W trakcie wpadania ciała w rezonans pod wpływem słuchanych częstotliwości, płyn mózgowy umożliwia rytmicznie poruszanie się mózgu w rytm słuchanych częstotliwości. Zarejestrowano, ze wychylenia mózgu wewnątrz czaski Gora/dół które działają na odległości 0.005-0.010mm w ciągłym rytmie.

Na bazie tego ruchu oraz rytmu serca cale ciało wpada w rezonans który dostraja sie do częstotliwości pomiędzy 6.8 a 7.5 HZ co dokładnie odpowiada częstotliwości ziemi.

Proces Przejścia i jego trening skupia się na szybkim wprowadzeniu całego ciała człowieka, jego serca, mózgu, układu nerwowego w tym również szkieletu. W celu wywołania spójnej częstotliwości 7.5 HZ zgodnej z częstotliwością ziemi ponieważ jak zaznacza nasz podpułkownik dzieli temu ciało dostraja się do elektrostatycznego ładunku pola ziemskiego

PRZEJMOWANIE ENERGII

Koherentny Oscylator

Wizualizacja powiększającego się pola energetycznego ciała używając energii ziemskiej. Ponieważ ciało dostraja się do energii ziemi, może teraz ta energie stopniowo przejmować i świadomie powiększać swoja własna.

Ponieważ człowiek i ziemia po osiągnięciu spójnej częstotliwości działają jako spójne medium, człowiek może świadomie wyjsć z własnego ciała jeśli jest na to gotowy.

Co ciekawe w trakcie osiągnięcia spójnej częstotliwości z ziemia , ludzkie ciało staje die zaskakująco silnym medium fal energetycznych oraz komunikować się z innymi ludźmi przebywającymi w tym samym stanie. SIATKA ŚWIADOMOŚCI

SWIADOMOŚĆ I ENERGIA

“ Zanim nastąpią dalsze wyjaśnienia i przejdziemy dalej, kluczowym jest aby zdefiniować mechanizm przez który ludzki umysł spełnia funkcję zwana świadomością i aby opisać sposób w który ta świadomość operuje aby wydedukować znaczenie z bodźców które otrzymuje. Aby tego dokonać, najpierw rozważymy fundamentalny charakter materialnego świata w którym posiadamy swoja fizyczna egzystencje aby dokładnie postrzegać surowe rzeczy z którymi nasza świadomość musi działać. Pierwszym punktem który musi być omówiony jest to ze dwa terminy materia i energia maja tendencje do wprowadzania w błąd jeśli weźmiemy pod uwagę wyszczególnienie dwóch dystyngowanie różnych stanów istnienia w fizycznym świecie jaki znamy. W rzeczy samej jeśli termin materia jest uważany być solidną substancją w przeciwieństwie do energii którą potocznie uważa się za pewnego rodzaju silę, użycie obu sformowań jest całkowicie mylące.

Nauka doskonale wie, że oba: elektrony które oscylują w polu energii znajdującym się wokół jądra atomu, oraz jądro samo w sobie, są zbudowane z niczego więcej niż oscylujących pól energetycznych. Solidna materia, w bezpośrednim znaczeniu tego słowa po prostu nie istnieje.

To raczej atomowa struktura składa się z oscylujących pól energetycznych otaczających inne pola energetyczne które orbitują w niesamowicie wysokich prędkościach. (…)

Należy zwrócić uwagę na fakt, że cała istota ludzka, mózg, świadomość i wszystko co istnieje, jest niczym mniej lub więcej a niezwykle skomplikowanym systemem pól energetycznych. Tak zwane stany materii są tak właściwie zmiennymi w stanie energii a ludzka świadomość jest funkcją interakcji energii w dwóch przeciwnych stanach, ruchu i spoczynku, w sposób opisany w następnym paragrafie.”

HOLOGRAMY

“Energia tworzy, przechowuje oraz pobiera znaczenie we wszechświecie poprzez projekcję lub rozszerzanie się pewnych częstotliwości w trójwymiarowym stanie, które tworzą żyjący wzór zwany hologramem.”

Podaje przykład zobrazowania hologramu na bazie miski z wodą do której wrzucone zostają trzy kamienie. Wyobraźcie sobie, że od razu po wrzuceniu kamieni, powierzchnia wody zostaje natychmiastowo zamrożona wraz z kręgami które się na niej tworzą. Po wyjęciu lodu z wody podświetleniu laserem, otrzymalibyśmy trójwymiarowy model w którym trzy kamyki są zawieszone w powietrzu.

Przykład hologramu z płyt i cięcie. Najmniejsza Cząstka zawiera całość.

MATRIX ŚWIADOMOŚCI

“ Wszechświat składa się z oddziałujących na siebie pól energetycznych, niektórych w ruchu oraz niektórych w spoczynku. Jest on sam w sobie, jednym gigantycznym hologramem o niewyobrażalnej złożoności. Według teorii Karla Pribrama neurobiologa na Uniwersytecie Stanford i Davida Bohma, fizyka na Uniwersytecie Londyńskim, ludzki umysł jest również hologramem, który dostraja się do hologramu wszechświata za pośrednictwem wymiany energii w celu wydedukowania znaczenia oraz osiągnięcia stanu który nazywamy świadomością. W odniesieniu do poszerzonej lub odmiennej świadomości tych których używamy w procesie Gateway, proces operuje w następujący sposób. Gdy energia przechodzi przez różne aspekty kosmicznego hologramu i jest postrzegana przez pola elektrostatyczne które zawiera ludzki umysł, holograficzne obrazy są przenoszone oraz emitowane w tych polach elektrostatycznych umysłu i są postrzegane lub zrozumiane do stopnia w którym pole elektrostatyczne operuje w częstotliwości oraz amplitudzie z którą harmozauje a co zadym idzie jest w stanie odczytać falę nośnika energii przez niego przechodzącą. Zmiany w częstotliwości i amplitudzie pola elektrostatycznego, które zawiera ludzki umysł determinuje konfigurację a co za tym idzie charakter holograficznej energii matrixa, które umysł projektuje aby przechwycić znaczenie bezpośrednio z holograficznych transmisji wszechświata. Następnie aby wychwycić znaczenie co holograficzny obraz “mówi” do niego, umysł przystępuje do porównywania obrazu otrzymanego z sobą samym. Dokładnie mówiąc, robi to porównując otrzymany obraz z tymi częściami własnego hologramu które przechowuje w pamięci. Poprzez rejestrowanie zmian w formach geometrycznych i częstotliwości energii, świadomość postrzega świat.

W przeciwieństwie do tego co twierdzą wszyscy, mózg nie może produkować świadomości, lecz to bardziej świadomość tworzy to co nazywamy mózgiem”

MÓZG W FAZIE

Następnie nasz podpułkownik McDonnel wyjaśnia sposób w jaki świadomość i dekodowanie rzeczywistości działa i przyrównuje ją do kodu binarnego który wykorzystujemy w komputerach. 0 - nie 1 - tak

Nasz mózg znacznie upraszcza wszystkie informacje które do niego docierają

postrzegamy świat w 2D i wszystko dekodujemy na zasadzie porównań. Wszystko to co widzimy oczami jest cały czas porównywane z obrazami które znamy żeby dekodować rzeczy nowe i te które znamy

cokolwiek nowego postrzegamy dostrzegamy jedynie różnice w stosunku do obrazów jakie znamy

w stanie poszerzonej świadomości, prawa półkula, nieliniowa i nie werbalna oddziaływuje mocniej postrzegając matrix w większym spektrum, a lewa półkula działa jako wspomagająca, analityczna postrzegając znany matrix w swojej binarnej formie skanując otoczenie poprzez porównania i redukuje informacje do swojej dyskretnej dwu wymiarowej formy.

EWALUACJA

ewaluacja procesu gateway, nasz podpułkownik stwierdza, że ich trening pomaga w przełamaniu barier umysłu i lepszym połączeniu z kosmicznym matrixem.

zaznacza, że nie są to efekty w stanie fizycznym - czyli nie to że człowiek fizycznie wchodzi w matrix, lecz pozazmysłowo/astralnie

całość procesu gateway i szkolenie ma na celu ominięcie standardowej percepcji oraz postrzegania 5 zmysłami

SAMO-POZNANIE

ludzie nie tylko myślą ale też w przeciwieńswtwie do zwierzą lub roślin - wiedzą że wiedzą i wiedzą, że myślą

dzięki temu są w stanie obserwować i monitorować własne myśli i ich przebieg i podtrzymywać tego świadomość

jesteśmy w stanie przeprowadzić ocenę i ewaluacje własnych myśli i dzięki temu jesteśmy w stanie doprowadzić do projekcji i interakcji z matrixem za sprawą jakby duplikacji własnego hologramu

WYMIAR CZASO-PRZESTRZENI

co zabawne to dopiero teraz w tym momencie nasz podpułkownik stwierdza, że do tej pory to wszystko było łatwe i proste i dopiero teraz zaczyna się cała zabawa :)

zaczyna zabierać się za temat wyjaśniania w jaki sposób gateway proces poszerza naszą percepcję ale też stara się wytłumaczyć w jaki sposób człowiek w swojej projekcji może może uciec ograniczeniom czasu i przestrzeni

Definiuje naukowo czym jest czas i przestrzeń i stwierdza, że:

a) fizyka definiuje czas jako jako energię lub siłę w ruchu, innymi słowami czas jest pomiarem zmiany.

b) żeby energia mogła być w ruchu najpierw musi być w pewien sposób ograniczona. Ograniczenia dają energii ramy w których może się poruszać. Jednym z ograniczeń jest jej lokalizacja i umieszczenie w specyficznym wymiarze. Bez wymiaru w którym energia się znajduje

c) energia która nie jest w żaden sposób ograniczona jest siłą bez limitów, wymiarów oraz bez ograniczeń formy. Jest nieskończonością, nieskończoność pozostaje w spoczynku ponieważ nie może wyjść poza samą siebie więc nie porusza się nigdzie. Poprzez to, że w nieskończoności zawiera się i czas i przestrzeń. Nieskończoność sama w sobie nie jest obejmowana ani czasem ani przestrzenią.

d) nieskończoność jest stanem w którym nie ma tu czy tam, nic jej nie obejmuje. Po prostu rozciąga się ona w bezkresie, bez początku i bez końca i nie ma ona początku ani końca

e) energia absolutu lub też nieskończoności nie jest ograniczona ani też nie zawiera się w żadnym hologramie. Jest to jakby czysta forma świadomości która generuje oraz postrzega hologramy już stworzone

f) ludzka świadomość w stanie poszerzonym jest w stanie zwiedzać jakąś tam liczbę wymiarów, nikt nie wie ile tych wymiarów i światów równoległych jest. Do momentu dotarcia do energii Absolutu. Teoretycznie gdy dotrzemy do energii absolutu, percepcja oraz postrzeganie się kończy i istnieje tylko nieskończona próżnia.

WMIARY RÓWNOLEGŁE

ponieważ Absolut jest świadomą energią w nieskończoności, znajduje się w każdym wymiarze włącznie z naszym gdzie mamy fizyczną egzystencję ale nie możemy absolutu zobaczyć

żeby Mac być w stanie przedostać się do sąsiadujących wymiar, ludzka świadomość musi skupić się do takiego stopnia w którym była by w stanie opuścić naszą czasu-przestrzeń, a na wykresie EEG widoczna była by jedynie jedna solidna linia. (Śmierć?)

generalnie jeśli człowiek chce być w stanie zwiedzać sąsiadujące wymiary i światy, musi codziennie praktykować techniki szkolenia gateway po to, żeby stopniowo wdrażać i ustanawiać swoją świadomość w światach równoległych.

out of body movement opisać doświadczenia gościa z książki


SPECJALNY STATUS RUCHU DOŚWIADCZEŃ POZA CIAŁEM


ludzka świadomość przy odpowiedniej ilości praktyki może wznieść się ponad wymiar czasowo-przestrzenny

doświadczenia poza ciałem mają zdecydowanie większą klarowność obrazu oraz trwają dłużej

im więcej człowiek trenuje, tym częściej może z siebie wychodzić oraz dłużej przebywać w wyższych wymiarach i światach równoległych

ABSOLUT W PERSPEKTYWIE

podsumowanie wszystkiego co było omawiane wcześniej

wszechświat składa się z niesamowicie skomplikowanych wzorów energetycznych które przeplatając się ze sobą nawzajem tworzą hologram w którym tworzą się wszystkie światy równolegle, włącznie z naszym oraz tworzy się czasu-przestrzeń adekwatna do każdej rzeczywistości

kosmiczna energia w formie hologramu przechodzi przez naszą lewą półkulę, która odebrane informacje upraszcza i przetwarza i proces ten nazywamy - myśleniem.

TORUS

wszechświat a co za tym idzie hologram ma kształt torusa - opisać torus

jest to spirala która zwraca się ku samej sobie przez co nie ma końca ani początku

omawia temat, że nauka dowiodła na podstawie rozmieszczania się kwazarów stwierdzono, że we wszechświecie - hologramie, mniejsze cząstki są odbiciem dużych w mniejszej skali. Hologram pocięty zawiera wzór zaloscil.

podpułkownik McDonnel mocno zagłębia się w tematykę obserwacji kwazarów. Dla mnie jest to już totalnie czysto naukowa jazda, mogę to przetłumaczyć jeśli chcecie natomiast dla kogoś kto nie naprawdę mocno nie siedzi w fizyce jest to dość skomplikowane. Znaczenie tego jest takie, że nasz wszechświat jest torusem z raju swojej natury nie ma początku ani końca

przywołuje, że na podstawie obserwacji kosmosu można w pewnym sensie stwierdzić, że przypomina on kształtem trochę jajko, z sąd jest określenie kosmiczne jajo “cosmic egg” a co za tym idzie symbole naszych przodków gdzie ouroborus oplata w koło jajko.

obserwacja kosmosu nasuwa dodatkowe wnioski. Galaktyki znajdujące nie dalej od naszej sprawiają wrażenie oddalać się od naszej, stąd wcześniejsze stwierdzenie, że kosmos się poszerza natomiast jest to tak, że galaktyki poruszają się po “skorupie” kosmicznego jajka. Ruch zdaje się następować z centrum gdzie jest coś w rodzaju jądra skondensowanej energii. Galaktyka wyrzucana z centum po jasnej stronie zmierza ku górze i zaczyna swoją podróż na zewnątrz skorupy jajka zmierzając powoli na około w dół aż do momentu w którym wejdzie w ciemną stronę tego co nazywamy czarną dziurą po to żeby przejść raz jeszcze przez jądro i wyjść ponownie stroną jasną.

NASZE MIEJSCE W KOSMOSIE

Wygląda na to, że nasz wszechświat znajduje się na górze jajka w punkcie gdzie materia zaczyna powoli spadać na dół i do środka, stwierdzają to poprzez obserwacje galaktyce po północnej stronie kosmosu od ziemi ponieważ oddalają się szybciej w kierunku centrum “spadają” do środka.

Galaktyka która wchodzi czarną dziurą do jądra torusa jest reabsorbowana przez energię Absolutu a następnie ponownie wyrzucana w górę i cały proces zaczyna się od nowa.


JAKOŚĆ ŚWIADOMOŚCI

Dalsza analiza świadomości, co ciekawe, tutaj wspomina się o tym, że świadomość w stanie poza ciałem może być “wykorzystywana w celu pozyskiwania informacji” lub też do zwiedzania sąsiadujących wymiarów.

Świadomość jest organizującą oraz podtrzymywaną zasadą w kosmosie, ponieważ wszystko składa się ze świadomości - jest to dominująca siła, która można powiedzieć dekoduje to co we wszechświecie istnieje

Gdy świadomość w stanie poza ciałem, zda sobie sprawę z samej siebie - zaczyna dostrzegać siebie, swój własny hologram

Im bardziej skomplikowany jest system energii w danym świecie materialnym - tym więcej świadomości i jej energii jest koniecznie do podtrzymania danego hologramu.

Świadomość jest częścią energii absolutu ponieważ nie obejmują jej ramy czasu ani przestrzeni ani też nie ma początku ani końca. W przeciwieństwie do świata materialnego, który posiada ograniczenia czasu oraz przestrzeni - świat materialny dobiegnie w końcu kiedyś końca, świadomość natomiast wówczas, wróci do źródła absolutu.

ŚWIADOMOŚĆ W PERSPEKTYWIE

“ Stwierdzając, że ludzka świadomość jest w stanie odseparować się od fizycznej rzeczywistości i oddziaływać/ posiadać interakcje z innymi inteligencjami w innych wymiarach we wszechświecie, oraz to że jest wieczna i przeznaczona finalnie do powrócenia do Absolutu, należy zadać pytanie: “No i co wtedy?” Ponieważ pamięć jest funkcją świadomości a co za tym idzie posiada również wieczny charakter tak jak świadomość dzięki której pamięć istnieje, trzeba to przyznać, że kiedy świadomość wraca do absolutu zanosi z sobą wszystkie wspomnienia oraz doświadczenia zebrane w fizycznej rzeczywistości. Powrót świadomości do Absolutu nie oznacza jej wyginięciu lub śmierci a co za tym idzie osobnej tożsamości którą świadomość zorganizowała i podtrzymywała w rzeczywistości. Raczej uważa się, że indywidualna świadomość podtrzymuje swoją tożsamość łącząc się z nieskończonością Absolutu bez tracenia skumulowanej wiedzy o samo-poznaniu na które składają się jej wspomnienia zebrane w podróży przez kosmos.”

Dalsza część raportu omawia odrobię bardziej szczegółowo techniki wykorzystywane w treningu Gateway.

https://www.okiemszamana.com/post/holog ... kDoXPG3PSQ

https://open.spotify.com/episode/3d7WHm ... AZaiA&nd=1
1 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14355
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15184 razy
Otrzymał podziękowanie: 22148 razy

Re: Matrix

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 19 mar 2021, 17:03

b.to ciekawe choć koncepcja sama nie nowa(MAYA)- pytanie co z tego wynika,-
a może inaczej, co by było jak by np. o tym uczono w szkołach, jak wyglądałaby,-
albo NIE, nasza cywilizacja dzisiaj po prawie 40-latach?
może nasze umysły nie są jeszcze gotowe jak to jest w filmie Matrix,-
i jeszcze chwila aby osiągnąć próg dojrzałości dla masy krytycznej oczywiście,-
a nie jednostkowo- to to mityczne wzniesienie, jak nawet wspomina Ewelina Frihauf,-
w ostatnim materiale..
cdn.--> na pewno :D

EDIT: nawet jeśli to tyklo "sen wariata" :mrgreen:
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14355
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15184 razy
Otrzymał podziękowanie: 22148 razy

Re: Matrix

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 07 kwie 2021, 08:20

Cała Polska zalewa robaka
50 713 wyświetleń•6 kwi 2021

https://youtu.be/l8GVyHbLU-0

cz.2- https://www.minds.com/newsfeed/12261841 ... er=fabnews
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14355
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15184 razy
Otrzymał podziękowanie: 22148 razy

Re: Matrix

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 22 kwie 2021, 10:02

B.interesujący materiał odnoszący się do wielu wierzeń, niestety bez tłumaczenia.
https://youtu.be/BxBbg9IQumM
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14355
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15184 razy
Otrzymał podziękowanie: 22148 razy

Re: Matrix

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 28 maja 2021, 08:57

GRA o czas 2/3 - Jacek Sokal w wywiadzie dla Drugiego Dna cz.5

https://youtu.be/3j1cDxb8y2w
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14355
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15184 razy
Otrzymał podziękowanie: 22148 razy

Re: Matrix

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 28 maja 2021, 18:56

GRA o czas 3/3 - Jacek Sokal w wywiadzie dla Drugiego Dna cz.6

https://youtu.be/BZFh2_P_39c
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

ex-east
Posty: 1145
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 91
Podziękował: 392 razy
Otrzymał podziękowanie: 1520 razy

Re: Matrix

Nieprzeczytany post autor: ex-east » piątek 28 maja 2021, 19:08

,...XNA jest bardzo trwały. "Nienaturalna" struktura molekuły czyni ją niewrażliwą na działanie enzymów, ekstremalne wartości pH czy substancji wywołujących mutacje.
Z powyższego wynika, że XNA to strzał w kolano nauki, a nawet ludzkości. Historia Ludzkości to historia mutacji, ona wręcz opiera się o zdolność do mutacji oraz, a może przede wszystkim , o wymianę informacji ze środowiskiem (szeroko rozumianym ) poprzez epigeny. XNA to zamknięcie drogi rozwoju ludzkiego gatunku NA ZAWSZE.
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14355
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15184 razy
Otrzymał podziękowanie: 22148 razy

Re: Matrix

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 28 maja 2021, 19:13

wszystkie próby wyeliminowania np szkodników przez GMO, czy bakterii przez antybiotyki,-
w wyniku doprowadziły tylko do pojawienia się lepszych mutacji tych ostatnich,-
z drugiej strony jeśli wyeliminować z otoczenia elementy sprzyjające mutacji,-
organizmy w 3 pokoleniu wrócą samoistnie do formy przed mutacją.
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
Mgławica NGC6960
Posty: 276
Rejestracja: niedziela 28 mar 2021, 07:44
x 4
x 11
Podziękował: 69 razy
Otrzymał podziękowanie: 367 razy

Re: Matrix

Nieprzeczytany post autor: Mgławica NGC6960 » sobota 29 maja 2021, 07:54

To prawda, często szukamy w złym miejscu. Zostawię dwa artykuły. Ciekawa jestem Waszych spostrzeżeń ;)

https://mlodytechnik.pl/technika/29192- ... y-inzynier

https://www.cyfrowyszpital.pl/cellink-d ... -biotuszu/
0 x


Instynkt idzie, refleksja wędruje.
K.P.

ODPOWIEDZ