Drodzy forumowicze i goście!

25.11.2021
Wszystko wskazuje na to, że nasze forum działa już na nowym hostingu, tu nie powinniśmy już minutami oczekiwać na załadowanie się strony. Jest to nowoczesny hosting, gdzie zasoby są skalowalne, więc nie będzie blokad i zahamowań. Ponoć nie ma też limitów dla baz danych, więc możemy znów spokojnie wszystko pisać i wstawiać, ale kopiowanie poprzednich postów i blisko z góry nie będzie tolerowane, bo szkoda czasu czytających.
Będziemy jeszcze robić upgrade skryptu forum, więc jakieś przerwy będą, jeszcze nie wiem kiedy.
Życzę forumowiczom i gościom przyjemnego surfowania i odnalezienia tego, co was interesuje. No i zdrówka dla wszystkich!

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

TECHNOLOGIA 5G...

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4051 razy

TECHNOLOGIA 5G...

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 04 paź 2019, 12:37


KOLEJNA AMERYKAŃSKA "POMOC"... TYM RAZEM W INSTALOWANIU SIECI 5G...
KTÓRA ... DEGENERUJE LUDZKOŚĆ ... WYWOŁUJE ŚMIERTELNE CHOROBY W SPOŁECZEŃSTWIE...

A, WIELE DOTYCHCZASOWYCH MASZTÓW JEST POSTAWIONYCH NIELEGALNIE... BEZ ZEZWOLEŃ... !!!

ZATRWAŻAJĄCA ILOŚĆ ŚMIERTELNOŚCI LUDZI ORAZ ZACHOROWAŃ NA NOWOTWORY... CZYLI DEPOPULACJI LUDZI CD...
ZNIKOMA ILOŚĆ BADAŃ SZKODLIWOŚCI SYSTEMU 5G!

STOP! STOP! STOP! BASTA!

ZDANIEM NAUKOWCÓW.. SZKODLIWE SKUTKI POTWIERDZONE ..

" Udokumentowane badania naukowe wspomniane w przytaczanym raporcie wykazały, że “ekspozycja na fale z zakresu (15-100 GHz) może wywoływać zmiany w funkcjonowaniu błony komórkowej, komunikacji komórkowej, wpływać na metabolizm komórkowy, na aktywację protoonkogenów, a także wyzwalać produkcję białek stresowych. Le Dréan i wsp. [2013]”

Badania wskazują również na “możliwość zakłócania przez takie fale orientacji w błonach cząsteczek naładowanych i dipolarnych, która mogłaby powodować m.in. zmiany przepuszczalności błony nerwowej i wpływać na sygnał elektryczny przekazywany do reszty ciała (źródło-raport).”

Fale z tego zakresu mogą wywołać również nagrzewanie się organizmu.

Jednak jak twierdzą autorzy wcześniej wspomnianego raportu taki efekt koncentrowałby się na zewnętrznych warstwach skóry człowieka i oczach ze względu na zdecydowanie mniejszą niż dla innych części ciała możliwość termoregulacji.

W tym miejscu należy jasno stwierdzić, że szokujący jest już sam fakt, że taka możliwość w ogóle istnieje! A także to iż organizm byłby zmuszony sam dokonywać “chłodzenia” co z kolei nie jest obojętne dla jego stanu zdrowia- co również potwierdzają przytaczane źródła naukowe.

Koncentracja efektu cieplnego na skórze i oczach zapewne nikogo nie napawa entuzjazmem (delikatnie mówiąc) ze względu na od razu nasuwające się skojarzenie z możliwością rozpędzania tłumów za pomocą tych urządzeń przed czym ostrzegają ich przeciwnicy.

Znowu przytoczmy cytat z raportu: “Obecnie próbuje się projektować i konstruować wojskowe systemy obezwładniające, wykorzystujące częstotliwość 95 GHz [Gross, 2010].
Wydaje się, że zakres MMW 95 GHz wpływa bezpośrednio na neuroreceptory skóry i działa jako bodziec pobudzający je bez ogrzewania i uszkodzeń termicznych [LeVine, 2009].

Mechanizm tego oddziaływania również nie został w pełni wyjaśniony, ale podejrzewa się oddziaływanie EFM (15 GHz-100 GHz) na gruczoły potowe.

Feldman i wsp. [2008,2009] wykazali, że kanały potowe w ludzkiej skórze są spiralnie ukształtowanymi tunelami, wypełnionymi przewodzącym roztworem wodnym.

Ich badania wskazują, że kanały potowe w skórze mogą zachowywać się jak anteny i odpowiedzieć na odebrane EFM.

Z wykonanych przez ten zespół obliczeń wynika, że uwzględnienie w modelowaniu skóry kanałów potowych może zwiększyć lokalne pochłanianie energii nawet o 25–30 dB, czyli nawet 1000-krotnie [Betzalel i wsp., 2017].

Jest to całkowicie spójne, gdyż całkowita długość kanału potowego wynosi ok. 1–1,5 mm i odpowiada długości EFM”.

W TEN PROSTY SPOSÓB PRZEZ GRUCZOŁY POTOWE.. CZŁOWIEK STAJE SIĘ BIOLOGICZNĄ ANTENĄ DLA 5G .. MOŻNA ZATEM POPRZEZ WYSŁANE POLECENIE STEROWAĆ WSZYSTKIMI CZYNNOŚCIAMI NASZYCH ORGANIZMÓW!

NAPRAWDĘ WSZYSTKIMI WŁĄCZNIE Z WYWOŁANIEM ŚMIERCI ZBIOROWO JAK I INDYWIDUALNIE U WYBRANYCH OSÓB!!

".Jak już wspominałem wyżej oddziaływanie fal będzie przecież KIERUNKOWE czyli możliwe będzie wyeliminowanie poszczególnego osobnika lub osobników tylko poprzez odpowiednią manipulację częstotliwością!

Kolejny cytat z raportu:

„Należy zwrócić również uwagę na opisywane w literaturze rezonansowe efekty oddziaływania EFM o precyzyjnie określonych częstotliwościach z pasma 40 i 50 GHz na DNA, choć autorzy prac nie określają dokładnie charakteru tego rezonansu.

Na przykład Belayev i wsp. [1992] wskazują na tego typu oddziaływanie EFM o częstotliwościach 51,55 GHz i 41,32 GHz na DNA i to przy ekspozycji na pola rzędu mikrowatów na metr kwadratowy.

Wydaje się, że wyjaśnienie tych mechanizmów rezonansowych można znaleźć w pracach Blank i Goodman [2011].
Wskazują oni na podobieństwo upakowanej struktury DNA do anten fraktalnych.

Ukształtowanie przewodnika w skomplikowane krzywe fraktalne wypełniające przestrzeń powoduje wydłużenie drogi prądów, dzięki czemu miniaturowa antena w ludzkim ciele zachowuje się jak o wiele większa, o tradycyjnej konstrukcji.

Cechą charakterystyczną takich anten jest szerokopasmowość.

Ciasne upakowanie nici DNA powoduje, że może ona wchodzić w rezonans również z pozornie całkowicie nierezonansowymi częstotliwościami, w tym z EFM, gdyż niemal ciągła chmura wolnych elektronów wzdłuż obu stron spirali utworzonej przez pary zasad zapewnia ścieżkę przewodzenia w odpowiedzi na zewnętrzne PEM.

Zmiany chemiczne wywołane przez reakcję przeniesienia elektronu mogą być związane z uszkodzeniami DNA [Blank i Goodman, 2011].
Jest możliwe, że tego typu efekty rezonansowe mogą odpowiadać za nietermiczną aktywację białek stresowych [Blank, 2007]”.

Zatem możliwe będzie wyeliminowanie jednostki tylko poprzez odpowiednią manipulację częstotliwością dostrajając ją do rezonansu anteny fraktalnej jaką ze względu na swoją konstrukcję stanowi spirala DNA!"

CZY JEST JUŻ ZROZUMIAŁE JAK BARDZO NIEBEZPIECZNA DLA LUDZKOŚCI JEST SIEĆ 5G?????

Kiara.

Zagrożenie dla społeczeństwa ze strony sieci 5G nie jest fikcją !


Obrazek


Jak zapowiedział prezydent RP Andrzej Duda w myśl podpisanej niedawno umowy z USA amerykanie pomogą nam zbudować sieć 5G w Polsce. Wielu z nas zastanawia się czy stanowi ona zagrożenie dla zdrowia lub nawet czy jest częścią projektu NWO, o którym słyszy się od dawna, że jest wdrażany ukradkiem na świecie. Czym jest projekt NWO nie będę tutaj wyjaśniał ponieważ jest na ten temat wystarczająco dużo artykułów zarówno w sieci jak i poza nią. Czym jednak w rzeczywistości jest (lub może być) sieć 5G? Na to pytanie postaram się odpowiedzieć poniżej.

W przyjętej przez rząd Rzeczypospolitej Polskiej w 2017 r. Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju do roku 2020 (z perspektywą do 2030 r.) czytamy: “Zgodnie z celami przyjętej w 2010 r. Europejskiej Agendy Cyfrowej Polska zobowiązała się do 2020 r. zapewnić wszystkim obywatelom dostęp do internetu o prędkości co najmniej 30 Mb/s oraz doprowadzić do wykorzystania usług dostępu o prędkości co najmniej 100 Mb/s przez 50% gospodarstw domowych. Należy także wskazać nowe europejskie cele w zakresie łączności z datą realizacji do 2025 r., które będą ujęte w aktualizowanym w 2017 r. Narodowym Planie Szerokopasmowym: 1) Gigabitowy dostęp do internetu dla wszystkich miejsc stanowiących główną siłę napędową rozwoju społeczno-gospodarczego, takich jak szkoły, węzły transportowe i główne miejsca świadczenia usług publicznych, a także dla przedsiębiorstw prowadzących intensywną działalność w internecie. 2) Wszystkie obszary miejskie i główne szlaki komunikacyjne mają mieć „niezakłócony” dostęp do sieci 5G. 3) Wszystkie gospodarstwa domowe mają mieć dostęp do internetu o prędkości łącza „w dół” (tj. pobierania) wynoszącej co najmniej 100 Mbps, z możliwością jej zwiększenia do prędkości mierzonej w gigabitach. 4) Dodatkowo w 2020 r. przynajmniej jedno miasto w każdym kraju UE ma mieć w pełni rozwiniętą usługę komercyjną łączności 5G. W celu realizacji tych wytycznych Ministerstwo Cyfryzacji przygotowało w 2018 r. projekt dokumentu pt. „Strategie 5G dla Polski”, przewidujący wykorzystanie dla systemów 5G pasm 700 MHz, 3,4–3,8 GHz i 26 GHz. Ze względu na właściwości elektromagnetycznych fal milimetrowych (EFM) (w tym 26 GHz), m.in. bardzo szybkiego pochłaniania ich przez powietrze i obiekty znajdujące się na drodze propagacji, anteny je emitujące muszą znajdować się nie rzadziej niż co 200–250 m (na terenach o zapotrzebowaniu na bardzo wysoką przepustowość przesyłanych danych mogą to być nawet wielokrotnie mniejsze odległości, rzędu kilkudziesięciu metrów)”.

Jak widać do 2026 roku przewidziano w Polskich miastach i na szlakach komunikacyjnych budowę anten znajdujących się w odległości od siebie co 200-250 metrów. Już sam ten fakt napawa zgrozą nawet osoby niezbyt interesujące się tematem! Polskie aglomeracje oraz drogi mają zostać wręcz usiane nadajnikami fal elektromagnetycznych! Czy jednak rzeczywiście będą one stanowiły zagrożenie dla zdrowia? Otóż jak potwierdzają autorzy raportu na ten temat, którym się tutaj posiłkuję, pod kierownictwem prof. dr. hab. med. Konrada Rydzyńskiego (Instytut Medycyny Pracy w Łodzi) niezaprzeczalnym faktem jest, że istnieje zaskakująco mało udokumentowanych badań na ten temat. Jest to tym bardziej dziwne, że technologia ta jest wdrażana bardzo pospiesznie praktycznie w całym “świecie zachodu”, strona społeczna zaś zadająca niewygodne pytania jest całkowicie ignorowana, tak jak to miało miejsce w Polsce…

Na mocy mandatu Komisji Europejskiej, organizacja CEPT (European Conference of Postal and Telecommunications Administrations) wyznaczyła zakres pasm częstotliwości, który zostanie przydzielony do użytku przez sieć 5G. Przydział tych pasm częstotliwości dla przyszłych systemów 5G rozciąga się między: 26 GHz, 32 GHz, 37 GHz, 48 Ghz, 51 Ghz, 70 Ghz, aż do 86 GHz. Trzeba w tym miejscu zauważyć, że w przeciwieństwie do poprzednich systemów 4G (LTE) wiązka promieniowania będzie kierunkowa czyli będzie śledzić każdego użytkownika! Oznacza to w praktyce możliwość precyzyjnego namierzania osoby, która akurat będzie korzystać z przenośnego urządzenia online a także teoretycznie możliwość potraktowania go wiązką promieniowania o częstotliwości dla niego niekorzystnej (jeśli przyjąć teorię o NWO). Udokumentowane badania naukowe wspomniane w przytaczanym raporcie wykazały, że “ekspozycja na fale z zakresu (15-100 GHz) może wywoływać zmiany w funkcjonowaniu błony komórkowej, komunikacji komórkowej, wpływać na metabolizm komórkowy, na aktywację protoonkogenów, a także wyzwalać produkcję białek stresowych. Le Dréan i wsp. [2013]”

Badania wskazują również na “możliwość zakłócania przez takie fale orientacji w błonach cząsteczek naładowanych i dipolarnych, która mogłaby powodować m.in. zmiany przepuszczalności błony nerwowej i wpływać na sygnał elektryczny przekazywany do reszty ciała (źródło-raport).”

Fale z tego zakresu mogą wywołać również nagrzewanie się organizmu. Jednak jak twierdzą autorzy wcześniej wspomnianego raportu taki efekt koncentrowałby się na zewnętrznych warstwach skóry człowieka i oczach ze względu na zdecydowanie mniejszą niż dla innych części ciała możliwość termoregulacji. W tym miejscu należy jasno stwierdzić, że szokujący jest już sam fakt, że taka możliwość w ogóle istnieje! A także to iż organizm byłby zmuszony sam dokonywać “chłodzenia” co z kolei nie jest obojętne dla jego stanu zdrowia- co również potwierdzają przytaczane źródła naukowe. Koncentracja efektu cieplnego na skórze i oczach zapewne nikogo nie napawa entuzjazmem (delikatnie mówiąc) ze względu na od razu nasuwające się skojarzenie z możliwością rozpędzania tłumów za pomocą tych urządzeń przed czym ostrzegają ich przeciwnicy. Znowu przytoczmy cytat z raportu: “Obecnie próbuje się projektować i konstruować wojskowe systemy obezwładniające, wykorzystujące częstotliwość 95 GHz [Gross, 2010]. Wydaje się, że zakres MMW 95 GHz wpływa bezpośrednio na neuroreceptory skóry i działa jako bodziec pobudzający je bez ogrzewania i uszkodzeń termicznych [LeVine, 2009]. Mechanizm tego oddziaływania również nie został w pełni wyjaśniony, ale podejrzewa się oddziaływanie EFM (15 GHz-100 GHz) na gruczoły potowe. Feldman i wsp. [2008,2009] wykazali, że kanały potowe w ludzkiej skórze są spiralnie ukształtowanymi tunelami, wypełnionymi przewodzącym roztworem wodnym. Ich badania wskazują, że kanały potowe w skórze mogą zachowywać się jak anteny i odpowiedzieć na odebrane EFM. Z wykonanych przez ten zespół obliczeń wynika, że uwzględnienie w modelowaniu skóry kanałów potowych może zwiększyć lokalne pochłanianie energii nawet o 25–30 dB, czyli nawet 1000-krotnie [Betzalel i wsp., 2017]. Jest to całkowicie spójne, gdyż całkowita długość kanału potowego wynosi ok. 1–1,5 mm i odpowiada długości EFM”.

Zatem jaki jest wniosek z powyższego cytatu? Ano taki, że możliwość rozpędzania tłumów przez sieć tego typu nie jest fikcją! Fale sieci 5G mogą dokonywać ciężkich poparzeń skóry ze względu na zagotowanie się w niej potu jeśli wejdą w rezonans z kanałami potowymi. Jak już wspominałem wyżej oddziaływanie fal będzie przecież KIERUNKOWE czyli możliwe będzie wyeliminowanie poszczególnego osobnika lub osobników tylko poprzez odpowiednią manipulację częstotliwością!

Kolejny cytat z raportu: „Należy zwrócić również uwagę na opisywane w literaturze rezonansowe efekty oddziaływania EFM o precyzyjnie określonych częstotliwościach z pasma 40 i 50 GHz na DNA, choć autorzy prac nie określają dokładnie charakteru tego rezonansu. Na przykład Belayev i wsp. [1992] wskazują na tego typu oddziaływanie EFM o częstotliwościach 51,55 GHz i 41,32 GHz na DNA i to przy ekspozycji na pola rzędu mikrowatów na metr kwadratowy. Wydaje się, że wyjaśnienie tych mechanizmów rezonansowych można znaleźć w pracach Blank i Goodman [2011]. Wskazują oni na podobieństwo upakowanej struktury DNA do anten fraktalnych. Ukształtowanie przewodnika w skomplikowane krzywe fraktalne wypełniające przestrzeń powoduje wydłużenie drogi prądów, dzięki czemu miniaturowa antena zachowuje się jak o wiele większa, o tradycyjnej konstrukcji. Cechą charakterystyczną takich anten jest szerokopasmowość. Ciasne upakowanie nici DNA powoduje, że może ona wchodzić w rezonans również z pozornie całkowicie nierezonansowymi częstotliwościami, w tym z EFM, gdyż niemal ciągła chmura wolnych elektronów wzdłuż obu stron spirali utworzonej przez pary zasad zapewnia ścieżkę przewodzenia w odpowiedzi na zewnętrzne PEM. Zmiany chemiczne wywołane przez reakcję przeniesienia elektronu mogą być związane z uszkodzeniami DNA [Blank i Goodman, 2011]. Jest możliwe, że tego typu efekty rezonansowe mogą odpowiadać za nietermiczną aktywację białek stresowych [Blank, 2007]”.

Zatem możliwe będzie wyeliminowanie jednostki tylko poprzez odpowiednią manipulację częstotliwością dostrajając ją do rezonansu anteny fraktalnej jaką ze względu na swoją konstrukcję stanowi spirala DNA!

Reasumując: ten krótki artykuł oparty o raport, który został przygotowany przez zespół wysokiej klasy specjalistów na zlecenie samego rządu dowodzi jednoznacznie, że mamy do czynienia z wysokiej próby zagrożeniem dla zdrowia a nawet życia ludzi. Ponad to istnieje zagrożenie wykorzystania go do podporządkowania społeczeństwa władzy i w konsekwencji ubezwłasnowolnienia go. Wyobraźmy sobie sytuację w której rząd używa tego systemu do namierzania i eliminacji jednostek sprzeciwiających się jego polityce lub do rozpędzania manifestacji czy prób buntu społeczeństwa. Ludzie w takiej sytuacji zmuszeni byliby do całkowitego zaprzestania komunikowania się między sobą lub nawet ucieczki poza główne aglomeracje i szlaki komunikacyjne. W połączeniu z powszechnym monitoringiem, elektroniczną (wirtualną) gotówką do której dostęp można wyłączyć “jednym przyciskiem”, satelitami szpiegującymi które wysyła właśnie na orbitę Bill Gates oznaczałoby to CAŁKOWITY PARALIŻ JAKICHKOLWIEK DZIAŁAŃ OPOZYCYJNYCH WOBEC WŁADZY!!! Jedyną możliwością uwolnienia się od takiej władzy byłoby pójście do lasu i żywienie się korzonkami co i tak za pewne nie potrwałoby długo…

Mam nadzieję, że powyższy artykuł otworzył wam oczy na to czym jest i czym może być sieć 5G. TUTAJ udostępniam link do raportu którego fragmenty przytoczyłem z jednym tylko zastrzeżeniem… Zauważcie że autorzy w podsumowaniu nie są konsekwentni i w swoich wnioskach odbiegają od tego co napisali wcześniej. Sądzę, że stało się tak dlatego ponieważ ich mocodawcy liczą na to, że mało kto zna się na fizyce i przeczyta tylko okrągłą końcówkę…

Autorstwo: Ryszard
Na podstawie (raport): PrawoDoZycia.pl
Źródło: WolneMedia.netObrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4051 razy

Re: TECHNOLOGIA 5G...

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 04 paź 2019, 12:39

CD... TECHNOLOGIA 5G.

Obrazek

"363.EFEKTY BIOLOGICZNE DZIAŁANIA EFMI MECHANIZMY TEGO DZIAŁANIA3.1.MECHANIZMY ODDZIAŁYWANIA EFMOddziaływania elektromagnetyczne są zaliczane do fundamentalnych i najbardziej złożonych procesów energetycznych w przyrodzie.

Złożoność tę obrazuje konieczność użycia do ich opisu modelu matematycznego, w którym wyróżnia się 2składowe PEM(elektryczną i magnetyczną), które w dodatku są wielkościami wektorowymi. Jeżeli dodamy do tego fakt, że obiekty materialne mają właściwości elektryczne i magnetyczne (charakteryzowane trzema parametrami dielektrycznymi: przenikalnością elektryczną, przenikalnością magnetyczną i przewodnością elektryczną),otrzymamy bardzoskomplikowane zależności między PEMa obiektem, na który to pole oddziałuje.

Okazuje się np., że parametry dielektryczne określonego materiału zależne są od częstotliwości zmian PEMw czasie, a ponadto mogą mieć istotnie różne wartości w różnych kierunkach (co określamy anizotropowością obiektu, charakteryzowanego w takim przypadku macierzą parametrów dielektrycznych, przeciwnie do obiektów izotropowych, które charakteryzuje się wartościami niezależnymi od kierunku).

Jeżeli jako „obiekty materialne” potraktujemy również „obiekty biologiczne”, to oczywisty stanie się znacznystopień skomplikowania oddziaływań elektromagnetycznych w ciele człowieka (np. do biologicznych obiektów o anizotropowych właściwościach dielektrycznych należą m.in. błony komórkowe, białka, DNA, mięśnie, włókna nerwowe).

Podkreślenia wymaga ponadtofakt, że w organizmie człowieka wyróżnia się kilkadziesiąt organów i tkanek o różnej budowie morfologicznej i składzie chemicznym, które charakteryzują parametry dielektryczne o różnych wartościach.
Ponadto systematycznedane naukowe o wartościach tych parametrów dla żywego organizmu i przy oddziaływaniu promieniowania elektromagnetycznego mikrofalowego o częstotliwościach przekraczających 10 GHz są aktualnie przedmiotem intensywnej dyskusji naukowej.


Brak porozumieniaw tym zakresie, szczególnie w odniesieniu do pasm częstotliwości, w których mają pracować projektowane obecnie systemy radiokomunikacji 5G, jest tak poważny, że w 2018 r. podjęto decyzję o zainicjowaniu europejskiej sieci naukowej specjalizującej się w badaniach z tego zakresu (w ramach programu europejskiej współpracy wdziedzinie naukii techniki, jako akcja COST MyWave).


Znaczna niepewność dotycząca obecnie wartości parametrów dielektrycznych tkanek ludzkichoraz ich zróżnicowania między osobami wróżnym wieku, budowie ciała i stanie zdrowia, skutkuje wprost znaczną niepewnością wyników badań dotyczących skutków biofizycznych oddziaływania EFM na człowieka

NAUKOWY RAPORT O SZKODLIWOŚCI 5G.
" Zauważcie że autorzy w podsumowaniu nie są konsekwentni i w swoich wnioskach odbiegają od tego co napisali wcześniej.
Sądzę, że stało się tak dlatego ponieważ ich mocodawcy liczą na to, że mało kto zna się na fizyce i przeczyta tylko okrągłą końcówkę…"

https://prawodozycia.pl/wp-content/uplo ... i9MPm1P9dE


TU MAMY KOLEJNĄ PRACĘ NAUKOWĄ .. W KTÓREJ ZAWARTE SĄ INFORMACJE O NATURALNYCH I SZTUCZNYCH PRZESZKODACH PRZEPŁYWU FAL RÓWNIEŻ W SYSTEMIE 5G.

Może warto uważnie skupić się na tym materiale!

"Jest to teren leśny, silnie tłumiący fale radiowe, co oznacza, że zaniki sygnału będą bardzo słabe. ".....

A, zatem naturalne załamania terenu, zbiorniki wodne ( stawy, jeziora, rzeki , morza) a, szczególnie LAS ... drzewa, krzewy, rośliny .. deszcz, mgły i opady śniegu .. tlen i azot są NASZĄ NATURALNĄ OCHRONĄ przed wysyłanym do nas promieniowaniem...

ROZUMIEMY TERAZ .. DLACZEGO .. Z JAKIEGO POWODU PŁONĄ NA ZIEMI LASY NA TAK OLBRZYMIĄ SKALĘ .. A CZEGO NIE DA SIĘ SPALIĆ .. MASOWO SIĘ WYCINA!!!

BO DRZEWA SĄ NATURALNĄ FABRYKĄ TLENU.... DLA CAŁEGO EKOSYSTEMU!

TWORZY SIĘ OPTYMALNĄ PRZESTRZEŃ DLA ZASIĘGU EMITOWANYCH NA LUDZI FAL.. BEZ MOŻLIWOŚCI OCHRONY PRZED NIMI!

LUDZKOŚĆ PRZESTAJE SIĘ BRONIĆ... NA JAKA SKALĘ PRZEJĘTE SĄ JUŻ SĄ MÓZGI LUDZI???

JAK DALEKO SIĘGA JUŻ PLAN DEPOPULACJI LUDZKIEJ RASY.. ZAPLANOWANY PRZEZ CYWILIZACJĘ SYNTETYCZNEJ INTELIGENCJI .. REALIZOWANY ZA POMOCĄ ZIDIOCIAŁEJ ELITY WŁADZY POLITYCZNEJ , RELIGIJNEJ I BANKIERSKO/ PRZEMYSŁOWEJ???

TEN PLAN ZAPRZECZA PLANOWI STWÓRCY WSZECHRZECZY, KTÓREGO NACZELNYM ZADANIEM JEST ROZWÓJ DUSZY I EWOLUCJA!

http://www.kt.agh.edu.pl/~brus/msc.pdfObrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4051 razy

Re: TECHNOLOGIA 5G...

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 05 paź 2019, 18:43

5G – ELEKTROMAGNETYCZNE ZABÓJCZE ROZSZERZENIE A OCHRONA PRZED EMF POPRZEZ CZASZKOWĄ STYMULACJĘ MAGNETYCZNĄ

W tym materiale opiszę, co jest problematyką sieci 5G i jej wpływ na organizmy żywe. Częstotliwość ta za pomocą mikrofal wywołuje mutacje komórek, co prowadzi do zaburzeń chromosomalnych w tym i do raka. Ta częstotliwość pozwala na pokonywanie metalom ciężkim bariery krew-mózg oraz wywołuje także bezpłodność u obu płci, a u kobiet mutacje nadnercza oraz układu krążenia i stref erogennych.

To bardzo niebezpieczna częstotliwość, którą na tym etapie, niestety, ale nie umiecie jej kontrolować.

Jest to rozszerzenie promieniowania elektromagnetycznego, które emitują wieże przekaźnikowe telefonii komórkowej, wi-fi, smartfony i wszystkie tym podobne technologie elektromagnetyczne, które zostały wprowadzone na całym świecie już z końcem 2018 roku.

To, czym jest ostateczny plan wdrożenia na tej częstotliwości obszaru poziomu infiltracji rasy ludzkiej, to cel świadomie wprowadzany wraz z połączonymi kampaniami szczepień oraz Chemtrails.

Cała wprowadzana technologia sztucznej inteligencji, blockchain – to wszystko łączy się w całość, począwszy od fluoru w wodzie.

Jednak woda powstrzymuje działanie fluoru, ponieważ jej struktura jest bardziej złożona i inteligentna.

Jak wspomniałam, to jest ostateczny plan, to jest to, nad czym pracuje obecnie DARPA, której przedstawiciele mają nadzieję, że to nigdy nie wyjdzie na jaw.

Tak naprawdę robią to stopniowo, byście nie widzieli wzorów i co naprawdę się wyłania w ostatecznych elementach tej układanki.
Regularne sieci 3G i 4G stopniowo Was zabiją

Dysocjacja chromosomalna podwaja raka mózgu, a naukowcy wpajają i mówią, że to telefony komórkowe.

Ona pojawia się dokładnie tam, gdzie trzyma się telefon.

To są mikrofale, które już po 1 minucie podnoszą temperaturę o 1 stopień. 5G jest jeszcze silniejsze.

W różnych systemach wizualizacyjnych obserwuje się, dokąd idą i jak przemieszczają się nanocząsteczki w Waszym ciele.


Obrazek

To oznacza, że wkrótce będziecie mogli transportować metale, nanocząstki do mózgu za pomocą zakresów EMF, wież telefonii komórkowej, routerów, telefonów komórkowych.
foto.123rf.com

I nie tylko to.

To również zwiększa rozszerzanie się błon jelitowych.

Wszystko po to, by zmutować organizm dla ich kontroli i inwigilacji oraz zrobić z Was posłusznych.

Wszystkie chemikalia, jakie dodaje się do żywności, to plan struktury geoinżynierii wraz z nanocząstkami, zatem wszystkie komponenty pola elektromagnetycznego EMF dopełniają ten obraz, na który składa się Wasza rzeczywistość.

Obecnie jest technologia, gdzie można bezoperacyjnie wprowadzić w mózg jakikolwiek nano-materiał/metal czy cokolwiek innego, który można kontrolować za pomocą zakresów elektromagnetycznych 5G i gigabajtowej sieci.

Co więcej, tą technologią mogą dane nanocząsteczki wprowadzić i atakować tlen, wodę, dwutlenek węgla.

Zauważyliście już powolne wymieranie … wszędzie wymierają ptaki, owady, drzewa, na które wpłynęło EMF.

Przypomnijcie sobie fluor w wodzie, który wprowadzano pod koniec II wojny światowej.

Już wtedy wdrażano plan wypracowany przez dowództwo wojskowe, by kontrolować populację w jakimkolwiek obszarze przez masowe podawanie medykamentów do wody pitnej.

W tym planie fluor (fluorek sodu) był najważniejszy: „[…] wielokrotne dawki spożywanego fluoru z czasem redukują wewnętrzną siłę jednostki do przeciwstawiania się dominacji. Powolne zatruwanie i narkotyzowanie pewnych obszarów mózgu doprowadza do posłuszeństwa względem rządzących”.

Zarówno Rosjanie, jak i Niemcy dodawali fluor do wody pitnej więźniów wojennych, aby ich ogłupić i sprawić by byli ulegli.

Dodanie komponentu fluoru do komponentu EMF wpływa na możliwość emisji fal przez szyszynkę oraz na włączanie i wyłączanie systemu odpornościowego.

Poprzez zwiększanie fluorowców – bromu, chloru, fluoru, w wodzie i jedzeniu powoduje się zwapnienie szyszynki, co wpływa negatywne, na efektywne jej działanie.

Szyszynka produkuje również melatoninę. Melatonina pomaga z sekwencjami genów, reperuje DNA.

Ta wojna już się zaczęła także na Waszym poziomie X, to biologiczna wojna.

Wraz z wprowadzeniem 5G i wszystkich innych elementów, zwapnienia szyszynki, niemożności produkcji melatoniny, która reperuje geny i kontrola tlenu – wszystko to prowadzi do tego, że będzie niezwykle prostym, by wprowadzić i kontrolować biologiczną broń i następnie przymusić całą populację do szczepień.

Obrazek

Te szczepienia, zawierają nanocząstki, czipy, aktywatory.
nanoboty.jpg
foto.123rf.com

Będą one w stanie przejść barierę krew-mózg, poprzez EMF (badanie z błękitem metylenowym) i spowodują przepuszczalność błon jelitowych.

Zatem będą w stanie podać Ci szczepionkę, nawet przez produkty racji żywnościowej i jedzenie.

To proceder na masową skalę, który ma wpływać na Wasze umysły.

Jak sami wiecie, rządzący wierzą w karmiczną równowagę.

Jeśli wcześniej powiedzą ludziom, co chcą zrobić, to niekoniecznie są za to odpowiedzialni.
To etap świadomej manipulacji

Obserwuję Wasze media, a Wy ślepo we wszystko wierzycie.

Patrzę na te wszystkie artykuły, badania, rozmawiam z globalistami.

Oni mówią mi wprost – mamy plany, nazwa tej wielkiej firmy 5G to odnośnik do bogini dziewcząt, z symbolem odwróconych jajowodów. A Ja wiem, że ta technologis wypala komórki jajowe i nasienie. To jest jak mikrofala, podgrzewa je. Artemis to jedna z kilku wielkich firm 5G.

A teraz wyjaśnię Wam, co nieco.

Otóż w logo firmy Artemis są odwrócone jajniki. Logo właśnie wygląda na organ reprodukcyjny kobiety.

ObrazekJestem zaniepokojona w tej chwili rozwojem zdarzeń i wydarzeń w tym obszarze, lecz ingerować bezpośrednio nie mogę.

A co oznacza słowo Artemis? To grecka bogini porodów, która chroni dziecko płci żeńskiej.

Więc logo obrazuje niszczenie płodności przez 5G.

A jak spojrzycie na nową kwaterę Apple za 5 miliardów dolarów w Kalifornii, to ma ona dziwaczny kształt prawda?
kwatera apple.

Obrazek

To jest schemat ludzkiej komórki jajowej zapładnianej nasieniem.

Oczywiście na pewno wiecie, jak wygląda prawdziwa komórka jajowa.

To jest bardzo unikalne, zważywszy, że Apple montuje na swoich iPadach anteny.

To nie jest działanie zgodne z kreacją tworzenia.

To jest antyludzki plan eksterminacji, który przedstawia swoim zaprzedanym sługom CARIANS, że będą żyli wiecznie, ale muszą poczynić od wewnątrz destrukcje na poziomie komórki.

Przypominam, że radiacja tych urządzeń nawet z telefonu wpływa na płaty komórki mózgu, które są poddane radiacji.

Bardzo Was proszę, chrońcie Siebie, a przynajmniej Swoje Dzieci, przed niebezpieczeństwami promieniowania EMF zwłaszcza z telefonów komórkowych.

180 naukowców i lekarzy z 35 krajów domaga się, aby Komisja Europejska wycofała zgodę na wi-fi 5G, dopóki kwestie bezpieczeństwa nie zostaną zbadane przez w pełni niezależne badania.

Komisja jednak, pod wpływem potężnego konsorcjum zwolenników sieci 5G, nie wysłuchała głosu naukowców i lekarzy oraz społeczeństwa.
Co to jest 5G i jak to działa?

Technologia 5G jest rozszerzeniem już istniejących pól elektromagnetycznych o częstotliwości radiowej (RF-EMF) 2, 3 i 4G.

Różnica polega na tym, że technologia 5G wykorzystuje bardzo krótkie sygnały o wysokiej częstotliwości pomiędzy wieżami a odbiornikami (np. telefonami komórkowymi), co oznaczać będzie budowę milionów nowych przekaźników, które trzeba będzie zbudować w bliskich odległościach (co 10-12 domów w warunkach miejskich).

Trudno wprost sobie wyobrazić taki wzrost liczby przekaźników! Oznaczać to będzie nieuniknioną ekspozycję obywateli na smog elektromagnetyczny za każdym razem, kiedy tylko wyjdą na ulicę.

Emitowane impulsy działają na długości fali praktycznie identycznej z długością fali ludzkiego mózgu, która pozwala zakodowywać podprogowe wiadomości. Ich intensywność również przekroczy znacznie istniejące impulsy.

Aby zmaksymalizować efektywność oraz zasięg tych sygnałów, konsorcjum korporacji działających pod nazwą „Space X” zaczęła umieszczać 4 425 satelitów na orbicie okołoziemskiej już w tym 2019 roku!

Zaraz potem planuje się umieszczenie kolejnych 12000 satelitów, aby zapewnić 360-stopniowy, wolny od opóźnień internet na każdym metrze kwadratowym na Ziemi.

Jeśli doliczymy kolejne 4000 satelitów, które również mają być umieszczone na orbicie, dochodzimy do liczby 20000.

Konsorcjum Space X, pod wodzą Elona Muska, umieściła pierwsze satelity z końcem 2018 roku, a następne w 2019 i 2020.

29 marca 2018 roku amerykańska Federalna Komisja Łączności zezwoliła na pierwszą fazę umieszczania satelitów na orbicie, pomimo faktu, iż nie ma upoważnienia do decydowania w kwestiach ochrony zdrowia publicznego.

Bardzo chcę Was ostrzec przed bezprecedensowymi niebezpieczeństwami, jakie się z tym wiążą.

Należą do nich: utrata powłoki ozonowej, zniszczenie Pasa Van Allena, zaburzenia pogodowe na skalę globalną, zanieczyszczenie wód podskórnych, zanieczyszczenie przestrzeni kosmicznej, promieniowanie mikrofalowe i zanieczyszczenie nocnego nieba – wszystko to będzie konsekwencją ogromnej liczby satelitów okrążających Ziemię.

Innym źródłem toksycznych zanieczyszczeń będzie start setek rakiet niezbędnych do umieszczenia satelitów na orbicie.

Obecnie tylko 66 satelitów dostarcza sygnałów dla sieci globalnej. Planowany wzrost jest na całkowicie bezprecedensową skalę.
Wpływ ekspozycji 5G na ludzi

Powszechna i zwiększająca się ekspozycja na promieniowanie EMF emitowane przez urządzenia elektryczne i bezprzewodowe EMF wpływa na żyjące organizmy.

Obejmuje to zwiększone ryzyko mutacyjne, a także wystąpienia nowotworów, stres komórkowy, wzrost ilości szkodliwych wolnych rodników, uszkodzenia genetyczne, zmiany strukturalne i funkcjonalne systemu rozrodczego, deficyty pamięci i trudności w nauce, zaburzenia neurologiczne i szkodliwy wpływ na ogólne samopoczucie ludzi. Te skutki rozciągają się dalej, poza gatunek ludzki, na szkodliwe oddziaływanie zarówno na rośliny, jak i zwierzęta.

Wzrosną statystycznie znaczące przypadki zachorowania na raka mózgu i serca u zwierząt narażonych na promieniowanie EMF wraz z ryzykiem zachorowania na raka mózgu.
rak-mózgu-5g.jpg
foto.123rf.com

Obrazek

Promieniowanie RF-EMF jest szkodliwe dla ludzi.

Promieniowanie EMF stanowi czynnik ryzyka dla chorób, takich jak nowotwory, choroba Alzheimera i bezpłodność u mężczyzn…

Objawy nadwrażliwości na pole elektromagnetyczne obejmują bóle głowy, problemy z koncentracją, problemy ze snem, depresję, brak energii i objawy grypopodobne (nadwrażliwość na pole elektromagnetyczne) i MCS (wieloczynnikowa nadwrażliwość chemiczna) co następuje: „EHS i MCS to choroby wskaźnikowe, które mogą stworzyć istotny problem dotyczący zdrowia publicznego w nadchodzących latach na całym świecie we wszystkich krajach wdrażających bez ograniczeń technologie bezprzewodowe oparte na polu elektromagnetycznym”- to ostrzeżenie przed „Światową Epidemią”.

PRZYPOMINAM, ŻE SAMI USTANOWILIŚCIE WCZEŚNIEJ PRAWO: w treści Rezolucji 1815 (Rada Europy, 2011), Kodeksu Norymberskiego (1949) oraz unijnej Zasady Ostrożności można znaleźć zapisy wzywające do wprowadzenia zakazu dla wszelkich działań/eksperymentów na społeczeństwie, które nie przeszły wcześniej kontrolowanych testów i/lub które stanowią potencjalne zagrożenie dla zdrowia i dobrobytu planety i jej narodów. Jednakże rządy narodowe ustalają różne „poziomy bezpieczeństwa” dla emisji sieci 2, 3 i 4G, z których praktycznie wszystkie są za wysokie, by zapobiec konsekwencjom zdrowotnym, włącznie z tymi, które wymieniłam powyżej.

PRZECIEŻ: wytyczne odnośnie do bezpieczeństwa chronią przemysł, a nie zdrowie, a aktualne wytyczne są przestarzałe. Nowe, niezależne wytyczne/zasady są pilnie potrzebne, ale przemysł telekomunikacyjny i korporacje, które planują rozwój sieci 5G, stosują intensywny lobbing, wykorzystując w tym celu ogromne środki finansowe, by upewnić się, że ich plany nie zostaną zablokowane.

WASZE ZADANIE: tak jak próby wprowadzenia laboratoryjnych technologii mutujących geny (GMO) na Wasze pola uprawne i do żywności na całym świecie, technologia 5G stanowi równie poważne zagrożenie z nieba. Jest to ten sam program – wojna przeciwko naturze, człowiekowi i Waszemu wspólnej duchowej egzystencji.

Każdy z Was znajduje się na linii ognia i tylko jednocząc się i łącząc wysiłki, by odwrócić proces destrukcji, możecie odzyskać kontrolę nad Waszym życiem i ocalić Wasz gatunek przed wyniszczeniem. Tak ważne dla Was drzewa, dostarczające Wam tlenu, ścinane są w miastach – celem jest usunięcie wszelkich możliwych przeszkód dla sygnałów 5G.

OSTRZEGAM : jest to stan wyjątkowy dotyczący całej planety. Macie mniej niż rok, aby odwrócić bieg wydarzeń. Liczy się każdy głos, który może przyczynić się do zatrzymania technologii 5G. Sprawcie, aby Wasz głos został wysłuchany teraz!

Neurolodzy MIT już wykazali, że mogą wpływać na moralne sądy ludzi przez zakłócenie konkretnego regionu mózgu – co pozwala odkryć, jak mózg konstruuje moralność.
Jak się uchronić?

Jako, że w okolicach skroniowych płatów mózgowych posiadacie prawe skrzyżowanie skroniowo-ciemieniowe mózgu, które możecie uaktywnić, te połączenia są cały czas aktywne zbiorowe do neuronów i splotów wraz z szyszynką, która jest rezonowana z energią płatową prawej i lewej półkuli mózgu oraz połączona z siecią neuronów i nitek wraz z Waszym polem Aury, a co za tym idzie to bezpośrednie połączenie nie tylko pola astralnego, ale i Waszego Symbiontu a Symbiont to Wasza Energetyczna Dusza, która nierozerwalnie jest połączona z Energią całej otaczającej Was przestrzeni, czyli z Wszechświatem.

Możecie zakłócić aktywność EMF w polu przez indukowanie energii i prądu w mózgu przy użyciu pola magnetycznego stosowanego na skórę głowy znajdujące się na powierzchni mózgu nad i za prawym uchem (po prostu masujcie te miejsca płynnym ruchem opuszkami swoich dłoni).

To ma bardzo kluczowe znaczenie, by się uchronić tzw. parasolem ochronnym przed EMF.

Oczywiście w normalnych warunkach ludzie są bardzo pewni siebie i konsekwentni w tego rodzaju praktykach i osądach…i zaraz pod postem pojawią się opinie i osądy.

Przekazuję Wam Wiedzę, jak się uchronić poprzez czaszkową stymulację magnetyczną – to jest bezpieczne (całkowicie dopuszczalny rezonans).

Naprawdę zastanówcie się, czy coś naprawdę istnieje poza Waszym zrozumieniem? Nie negujcie przekazu.

Nie powinniśmy lekceważyć ujawnionych informacji oraz tej Wiedzy.
Ochrona

Wasze ciała obecnie przechodzą bilokację kwantową na tym etapie wzniesienia całej przestrzeni z jednego poziomu częstotliwości w inny.

Wraz ze zmianą kodu genetycznego dla całej materialnej i fizycznej przestrzeni wytworzycie w sobie i wokół siebie pole nierezonujące ze sztucznym rozszerzeniem EMF.

Opisałam Wam poprzez czaszkową stymulację magnetyczną chroniąca Was przed tą zabójczą częstotliwością.

Dokładnie teraz opiszę ciąg symulacji do uaktywnienia tych bodźców.

Za i nad uchem masować należy delikatnie wkoło, w przeciwną stronę co do wskazówek zegara, ruchem powolnym i kolistym lub w kształcie eliptycznym codziennie przez 4 do 5 minut ,najlepiej przed snem, by pobudzić reakcję neuronową.

Ludzkie istoty posiadają wzdłuż po linii prostej od podstawy kręgosłupa aż po tzw. kość ogonową receptory.

Mogę je nazwać łączami i kiedy robicie sobie masaż kręgosłupa, wzdłuż całej Waszej osi uaktywnia się płyn rdzeniowy wydzielający potrzebne napięcie energetyczno-neuronowe, które uaktywnia pole ochronne.

Wygląda to tak, że fale EMF (Fale Elektromagnetyczne 5G oraz inne wydzielane przez urządzenia elektroniczne) w tym polu się zakrzywiają, załamują, ulegają nie tylko spirali zmienności, ale się odbijają pod wpływem zmiennej częstotliwości cząsteczek, które emitowane są przez rdzeń kręgosłupa.

W przyszłości połączenie rdzenia kręgosłupa będzie używane powszechnie do łączności między świadomością jednej istoty z drugą, czyli kontakt bezpośredni bardziej niż telepatia.

Nie będziecie potrzebowali używać języka i gestów werbalnych, by się komunikować ani żadnych komunikatorów i urządzeń elektronicznych, ponieważ sami w sobie jesteście odbiornikiem i nadajnikiem.

Poza tym jesteście odwzorowaniem matrycy Kodu SZI, który jest nie do zdobycia i Oni o tym dobrze wiedzą.

Ich (czyli twórców technologi obecnej mającej z Was zrobić posłusznych) manipulacja ta polega tylko na źródłach ukrytych, ale nadal zewnętrznych.

Dlatego wspomagają się licznymi szczepieniami oraz chemtrails, by zaatakować genotyp Waszego biologicznego organizmu od środka.

Słusznie nazywacie to „Koniem Trojańskim”.

Wasza krew i rdzeń oraz Symbiont cały czas są atakowane z różnych zewnętrznych dostępnych źródeł.

Dlatego powoli następuje przemiana częstotliwości poziomu wzniesienia całej przestrzeni oraz przestrzeni wokół planety, która zmieni i uodporni Wasz system immunologiczno-biologiczny.

Nie na darmo wzywam Was do tworzenia koloni „HOMO NOVUS”, ponieważ tylko dzięki tej zmianie Wasz gatunek i nacja przetrwa.

A to jest priorytetem w dalszej ekspansji, byście mogli kontaktować się z ludzką rasą w innych układach międzywymiarowych i gwiezdnych, ponieważ we wszechświecie jest Was miliardy, zasiedlacie różne systemy gwiezdne, tworzycie obecnie tam społeczności, systemy, sojusze, federacje gwiezdne.

Proszę przyjąć to do wiadomości, że nie jesteście sami…

autor: Semjase

⇒ Czytaj także inne artykuły autora:

https://www.odkrywamyzakryte.com/woda-p ... lekularna/

https://www.odkrywamyzakryte.com/wielow ... osc-duszy/

https://www.odkrywamyzakryte.com/lokacj ... ont-dusza/

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.https://www.youtube.com/watch?v=-8Ur3_vQb8Qhttps://www.odkrywamyzakryte.com/5g-och ... sEl689pkOYObrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Posty: 12135
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 102
x 611
Podziękował: 29348 razy
Otrzymał podziękowanie: 18601 razy

Re: TECHNOLOGIA 5G...

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 13 gru 2019, 22:09

barneyos pisze:
niedziela 08 gru 2019, 14:09

Chyba już wiemy do czego potrzebne jest 5G.

https://www.youtube.com/watch?v=lDdPvyXH5Og
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4051 razy

Re: TECHNOLOGIA 5G...

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 16 gru 2019, 23:32

Bardzo ważne, aby kto ma możliwość uczestniczył w tym spotkaniu "---------- Forwarded message ---------
Od: Magdalena Jozwiak <magdalena.jozwiak@sejm.gov.pl>
Subject: Debata Parl.Zespołu ds. Cyberbezpieczeństwa Dzieci w dn. 20.12.br.(piatek).

Szanowni Państwo,
w imieniu Przewodniczącego Parlamentarnego Zespołu ds. Cyberbezpieczeństwa Dzieci, pana posła Jarosława Sachajki, zapraszam Państwa na najbliższe posiedzenie Zespołu, które odbędzie się w dniu 20 grudnia 2019 r. (piątek) o godz. 11.00 w sali 101, bud. C-D Sejmu RP.

Temat posiedzenia: Wielokrotne zwiększanie dopuszczalnych poziomów pół elektromagnetycznych w środowisku - ciąg dalszy dyskusji nad propozycją rozporządzenia ministra zdrowia.

Uprzejmie proszę o potwierdzenie obecności na adres: magdalena.jozwiak@sejm.gov.pl

z poważaniem


Magdalena Jóźwiak
specjalista ds poselskich

Kancelaria Sejmu
Biuro Obsługi Posłów

+48 22 694-1602

ul. Wiejska 4/6/8
00-902 Warszawa "
Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14560
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1004
x 414
Podziękował: 15532 razy
Otrzymał podziękowanie: 22489 razy

Re: TECHNOLOGIA 5G...

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 17 gru 2019, 08:28

https://www.wnp.pl/tech/od-1-stycznia-o ... _campaign=

Od 1 stycznia operatorzy będą mogli robić u nas, co chcą. Trwa wyścig z czasem

Do rozwoju sieci 5G, do której obliguje nas zdrowy rozsądek oraz Unia Europejska, niezbędne są dwie rzeczy: operatorzy telekomunikacyjni, którzy będą gotowi zainwestować w Polsce oraz obniżenie bardzo restrykcyjnych u nas norm promieniowania pola elektromagnetycznego (PEM). W temacie pierwszego coś drgnęło – prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej ogłosił w końcu warunki aukcji na częstotliwości pod 5G. Z drugim jest problem – obecne regulacje dotyczące PEM wygasają z końcem roku. W praktyce oznacza to jedno – od stycznia mamy w Polsce wolną amerykankę.

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14560
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1004
x 414
Podziękował: 15532 razy
Otrzymał podziękowanie: 22489 razy

Re: TECHNOLOGIA 5G...

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 20 gru 2019, 09:21

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 1064
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 41
x 98
Podziękował: 2333 razy
Otrzymał podziękowanie: 2386 razy

Re: TECHNOLOGIA 5G...

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » niedziela 29 gru 2019, 21:16

Witam, mam problem może ktoś coś
Wzięłam internet w Orange na światłowodach, wszystko fajnie- chodzi jak żyletka ale...
dziś dopiero zwróciłam uwagę na ikonki na ruterze a tam jak byk pisze 5G !!!! :o
Czy to jest to zło co ja myślę? czy ruter emituje fale 5G?
Ktoś doradzi? proszę bo nie wiem co myśleć. Mam malutką wnuczkę w domu i aż spać nie mogę.
0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9341
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13601 razy

Re: TECHNOLOGIA 5G...

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 29 gru 2019, 22:24

Nie przejmuj się, światłowód to światłowód, a router jest zapewne "5G - ready", czyli przygotowany do odbioru sygnału 5G.
Ale możesz wejść w jego ustawienia z przeglądarki, wszystkie dane do zalogowania się do niego masz w "papierach" i wyłączyć sobie np. Wi-FI, jeśli z niego nie korzystasz. A jeśli chcesz z Wi-fi korzystać, to nie będzie gorszy w działaniu przeciw zdrowotnym niż wspomniana 5G.

Ludzie psioczą na 5G, a sami sobie stawiają routery Wi-Fi np. w mieszkaniu w wielkiej płycie, mają wtedy otwarty piecyk mikrofalowy włączony na stałe.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 1064
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 41
x 98
Podziękował: 2333 razy
Otrzymał podziękowanie: 2386 razy

Re: TECHNOLOGIA 5G...

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » niedziela 29 gru 2019, 23:01

Bluery, dzięki za odpowiedź ale tak odpisałeś że dalej nie wiem co myśleć. Sprawy techniczne to dla mnie czarna magia.
" jeśli chcesz z Wi-fi korzystać, to nie będzie gorszy w działaniu przeciw zdrowotnym niż wspomniana 5G.'
internet mam ze światłowodu ale mam podłączony ruter bo są 3 laptopy. Gdybym była sama to światłowód mogłabym bezpośrednio do kompa i wtedy rozumiem że byłoby ok?
Czyli jeżeli mam podłączony ruter to griluję wnuczkę?
0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9341
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13601 razy

Re: TECHNOLOGIA 5G...

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 30 gru 2019, 00:11

Światłowód do kompa się nie da, router potrzebny, ale zdrowo jest Wi-Fi całkowicie w routerze wyłączyć i komputery podłączać kablami.
Problem w tym, że wnuczka pewnie chce używać Wi-Fi w telefonie, ale zamiast tego lepiej kupić jej abonament, albo karty z większą ilością internetu w telefonie, niż uruchamiać Wi-Fi w domu, bo wcześniej lub później zaczną się zdrowotne schody i nawet nie wiadomo u kogo najpierw, bo wrażliwość bywa bardzo różna.
Laptopy maja wejścia sieciowe, a router ma 4 gniazda sieciowe, więc kablami się da, choć bardzo wygodnie może nie być, za to zdrowo. Ja w domu mam wyłaczone wi-Fi w routerze.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 1064
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 41
x 98
Podziękował: 2333 razy
Otrzymał podziękowanie: 2386 razy

Re: TECHNOLOGIA 5G...

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » poniedziałek 30 gru 2019, 00:20

Dzięki Blu, teraz rozumiem. 5G złe ale ruter też niedobry.
Wnuczka jest malutka 1,4 miesiące. Chodziło mi o samo przebywanie jej w pobliżu rutera. Muszę faktycznie coś z tym zrobić i pociągnąć te kable.
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14560
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1004
x 414
Podziękował: 15532 razy
Otrzymał podziękowanie: 22489 razy

Re: TECHNOLOGIA 5G...

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 30 gru 2019, 09:42

ponoć budżet się dopiął za kase na koncesje %G..
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 1064
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 41
x 98
Podziękował: 2333 razy
Otrzymał podziękowanie: 2386 razy

Re: TECHNOLOGIA 5G...

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » poniedziałek 24 lut 2020, 23:33

0 xDevana
Posty: 196
Rejestracja: środa 01 sty 2020, 19:03
x 106
x 23
Podziękował: 1228 razy
Otrzymał podziękowanie: 463 razy

Re: TECHNOLOGIA 5G...

Nieprzeczytany post autor: Devana » czwartek 07 maja 2020, 11:23

Tajne Archiwum Watykańskie pisze:
7 Maj 2020 o 09:02
I dlaczego mam ciągle upartego czuja, że są to podpalenia dokonywane ze spodków?…

🛸🛸🛸🛸

https://polonia.nl/2020/05/06/holandia- ... acyjne-5g/

https://technogadzet.pl/w-kanadzie-plona-nadajniki-5g/
z https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpr ... ment-91738
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14560
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1004
x 414
Podziękował: 15532 razy
Otrzymał podziękowanie: 22489 razy

Re: TECHNOLOGIA 5G...

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 07 maja 2020, 12:30

..pożary na Syberii to też nie od denka flaszki.
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 1064
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 41
x 98
Podziękował: 2333 razy
Otrzymał podziękowanie: 2386 razy

Re: TECHNOLOGIA 5G...

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » niedziela 03 sty 2021, 02:19

0 xquetzalcoatl888
Posty: 1245
Rejestracja: środa 17 kwie 2013, 21:21
x 1
x 9
Podziękował: 474 razy
Otrzymał podziękowanie: 965 razy

Re: TECHNOLOGIA 5G...

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » niedziela 03 sty 2021, 12:49

wszystko mozliwe za rok, dwa nano-chip mRNA moze tak zmienic DNA ze sie bedzie padac jak muchy od promieniowania elektromagnetycznego jak w tym filmie..
Wojskowy łącznościowiec: 5G będą pracować wraz ze szczepionkami od koronawirusa;

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/jesz ... 1iOPS-k7Gs


Film z 1995 rozgrywające się w 2021 roku: film Keanu Reevesa Johnny Mnemonic przewidział pandemię i nie tylko
Więc o co tyle zamieszania? Okazuje się, że Neo biegnie z niewydanym lekiem PharmaKom na zespół osłabienia nerwów, znany również jako „The Black Shakes”, wyniszczającą chorobę przenoszoną przez Wi-Fi. Jak ujawniono w drugiej połowie filmu, miliony ludzi na całym świecie cierpią i umierają z powodu tej choroby, która stanowi postapokaliptyczne tło

https://www.express.co.uk/entertainment ... fh8B80F41U
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 18003
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 939
Podziękował: 32631 razy
Otrzymał podziękowanie: 26064 razy

Re: TECHNOLOGIA 5G...

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 07 maja 2021, 11:01

5G ! - USA: Przeciw, DUDA: za ! BOGOWIE CZY BEZKSZTAŁTNE MASY ? - Ewa Pawela
Data premiery: 4 maj 2021

https://www.youtube.com/watch?v=zNnbdzSDpRg

Telewizja ATN

Ewa Pawela w bardzo ważnym wystąpieniu nagranym podczas II Andrzejkowego Kongresu Zdrowia jaki odbył się w Anpolu Stare Olesno.
0 xODPOWIEDZ