Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

NOWE TECHNOLOGIE.....

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4051 razy

NOWE TECHNOLOGIE.....

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 12 sty 2013, 19:46

Słońce, energia słoneczna jest naszą przyszłością.Izraelscy naukowcy odkryli nową metodę gromadzenia energii słonecznej


sobota, 12 stycznia 2013 08:03Pracownicy naukowi izraelskiego Technionu odkryli nowatorską metodę rozszczepiania cząsteczek wody na wodór i tlen przy użyciu energii słonecznej i ultra cienkich folii z tlenku żelaza (rdzy). Przełomowe odkrycie otwiera drogę do bardzo wydajnego i niekosztownego gromadzenia energii słonecznej w postaci paliw wodorowych. Dzięki badaczom z Technionu może urzeczywistnić się idea zastąpienia paliw kopalnych.

Kierujący badaniami prof. Awner Rothschild z Wydziału Inżynierii Materiałowej podkreśla, że nikt wcześniej nawet nie próbował magazynować energii słonecznej w ten sposób. Zespół naukowców zdołał "uwięzić światło w foliach 5 000 razy cieńszych od typowego papieru do drukarek biurowych, co zapewnia wysoką wydajność i niski koszt przedsięwzięcia".

Tlenek żelaza jest tanim w produkcji półprzewodnikiem, który zachowuje stabilność w wodzie - w przeciwieństwie do innych półprzewodników utlenia wodę, która nie powoduje jego korozji ani rozkładu.

Poważnym problemem jaki musieli rozwiązać badacze było słabe przewodnictwo elektryczne tlenku żelaza. Znaleźli jednak sposób na zachowanie równowagi między absorpcją światła a efektywnym gromadzeniem nośników fotoelektrycznych, bez nadmiernego rozpadu materiału.

Przełomowe wyniki badań umożliwiają zaprojektowanie nowego rodzaju ogniw do produkcji energii i wodoru, które połączą ultra cienkie fotoelektrody z tlenku żelaza ze znanymi już fotoogniwami (np. krzemowymi). Baterie takie będą mogły być włączane na żądanie o każdej porze doby, nawet przy pochmurnej pogodzie czy w nocy, co istotnie będzie je różniło od konwencjonalnych fotoogniw, które dostarczają energii tylko gdy dociera do nich dużo światła słonecznego.

http://izrael.org.il/news/3067-izraelsc ... cznej.html


Kiara :) :)
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
barneyos
Moderator
Posty: 1424
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 20
x 71
Podziękował: 142 razy
Otrzymał podziękowanie: 1845 razy

Re: NOWE TECHNOLOGIE.....

Nieprzeczytany post autor: barneyos » sobota 12 sty 2013, 22:35

cholibka, tylko to nazwisko to nie pasuje ....
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

ex-east
Posty: 1145
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 91
Podziękował: 392 razy
Otrzymał podziękowanie: 1520 razy

Re: NOWE TECHNOLOGIE.....

Nieprzeczytany post autor: ex-east » niedziela 13 sty 2013, 09:23

Izrael to Państwo w ciągłym stanie wojny , a zatem tym bardziej dziwi, że taka technologia została ujawniona do wiadomości publicznej - czytaj : cywilnej. Nazwisko plus Państwo .. albo to fałszywy kanał, albo .. niektórzy z ciemnej strony zaczęli przechodzić na jasną.

Pamiętamy, że wczeńiej Keshe - Irańczyk - ogłosił że dysponuje zimną fuzją. Póki co wydaj sie, że toczy się jakiś rodzaj gry, której stawką jest pozykanie zaufanie ludzi poprzez uwolnienie częściowe do publicznego obiegu nowych technologi. Może to spowolnić światowy trend ku świadomości. System pragnie zagrać na dobroczynności , ułatwianiu życia, autopromocji na zbawców ludzkości i rzeczywiście wielu ludzi pójdzie na ten lep.

Prawdziwa stawka jest dużo większa.
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14356
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15186 razy
Otrzymał podziękowanie: 22151 razy

Re: NOWE TECHNOLOGIE.....

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 15 sty 2013, 17:18

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14356
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15186 razy
Otrzymał podziękowanie: 22151 razy

Re: NOWE TECHNOLOGIE.....

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 17 sty 2013, 19:02

największy bubel XXI wieku :?: :lol:

Dreamlinery uziemione w USA i Europie, czekają na kontrolę


Amerykańska Federalna Administracja Lotnictwa (FAA) uziemiła wszystkie dreamlinery (boeingi 787) w związku z wykrytymi niedawno usterkami. W Chicago pozostał polski boeing, który w środę wieczorem odbył do USA pierwszy rejsowy lot. Jak podaje CNN, wstrzymanie lotów dreamlinerami nakazały także nadzory lotnicze w Europie. - Nasze loty będą odbywać się zgodnie z rozkładem na samolotach boeing 767 - zapewnia dyrekcja PLL LOT.
W minionym tygodniu dreamlinerom przydarzyła się cała seria usterek. 11 stycznia FAA wezwała do przeglądu konstrukcji maszyny. Teraz podjęła decyzję o uziemieniu całej floty najnowszych samolotów boeinga w USA.

Za najgroźniejszą uznano usterkę akumulatora w pomocniczym systemie zasilania samolotu. 8 stycznia na lotnisku w Bostonie doszło do pożaru, spowodowanego przegrzaniem baterii. Załoga i pasażerowie zdążyli wcześniej opuścić samolot.

Polskie Linie Lotnicze LOT postanowiły tymczasowo wstrzymać loty boeingami 787. - Ta decyzja była podyktowana rekomendacjami amerykańskich federalnych władz lotniczych i producenta, firmy Boeing. Dotyczyły one wykonania obligatoryjnych przeglądów technicznych w związku z ostatnimi wydarzeniami - tłumaczył Tomasz Balcerzak, członek zarządu do spraw organizacyjno-technicznych na konferencji prasowej.

- Mimo że nasze samoloty są sprawne, bezpieczne i zdatne do lotu, co potwierdziła środowa inspekcja Urzędu Lotnictwa Cywilnego, postanowiliśmy wykonać te dodatkowe przeglądy - dodał.

Polski dreamliner w Chicago

Kiedy FAA ogłaszała w nocy czasu polskiego swoją decyzję, należący do PLL LOT boeing 787 znajdował się w powietrzu. Leciał do Chicago. To był pierwszego rejs międzykontynentalny z pasażerami.

- Byliśmy zaskoczeni decyzją - przyznał kapitan samolotu Krzysztof Lenartowicz

- Już na ziemi dotarła do nas informacja o tym, że cała flota jest uziemiona i niewiele więcej możemy w tej chwili powiedzieć. Nie wiemy, co będzie dalej - mówił drugi z pilotów dreamlinera kapitan Stanisław Radzio. Obaj zaznaczyli, że podczas lotu nie było z samolotem żadnych problemów.

- Lot z Warszawy do Chicago był bardzo dobry. W Warszawie mieliśmy niewielkie opóźnienie ze względu na procedurę odladzania samolotu po opadach śniegu, ale opóźnienie zmniejszyliśmy do 40 minut. Wszystko było dobrze i myśleliśmy, że samolot poleci z powrotem do Warszawy. Byliśmy pewni, że tak się stanie - powiedział Lenartowicz.

- Wszystkie loty długodystansowe, za wyjątkiem dzisiejszego lotu do Pekinu, będą wykonywane zgodnie z rozkładem na eksploatowanych jeszcze samolotach Boeing 767. Z tymi samolotami z operacyjnego punktu widzenia jesteśmy zabezpieczeni niemal do końca marca. Myślę, że na pewno do tego momentu problemy dotyczące dreamlinerów się już rozwiążą - mówił na konferencji Balcerzak.

Co, jeśli okaże się, że przegląd nowych samolotów Boeinga potrwa dłużej? - W takiej sytuacji będziemy rozmawiać z leasingodawcami w zakresie przedłużenia kontraktów na nasze 767, ale nie zakładamy takiego scenariusza. Myślimy, że sytuacja wyjaśni się w ciągu kilku tygodni - mówił przedstawiciel LOT-u.

Feta odwołana

Po decyzji FAA odwołano ceremonię powitania dreamlinera LOT-u na lotnisku w Chicago z udziałem burmistrza tego miasta Rahma Emanuela, gubernatora stanu Illinois Pata Quinna oraz delegacji rządowej z Polski: wiceminister spraw zagranicznych Beaty Stelmach, ambasadora RP w Stanach Zjednoczonych Ryszarda Schnepfa oraz wiceprezes Boeinga na Europę Środkowo-Wschodnią Henryki Bochniarz.

Każdy z 208 pasażerów otrzymał jednak certyfikat poświadczający udział w pierwszym locie dreamlinerem w barwach LOT-u przez Atlantyk.

Teraz LOT-owski dreamliner zostanie poddany kontroli w Chicago. Nie wiadomo, kiedy będzie mógł opuścić lotnisko O'Hare.

- Dzisiaj o 18 mamy spotkanie z firmą Boeing, aby przedyskutować harmonogram przeglądów - tłumaczył Tomasz Balcerzak z zarządu LOT. Linie zmieniają pasażerom rezerwacje na inne loty.

W czwartek CNN podał, że uziemienie nakazały dreamlinerom także nadzory lotnicze w Europie.

PLL LOT nie chce ujawniać dokładnych kwot, jednak przyznaje, że koszty wynikające z uziemienia dreamlinerów są dla spółki bardzo znaczące. - Analizujemy naszą umowę z Boeingiem w zakresie ubiegania się o odszkodowania i skrupulatnie odnotowujemy wszystkie nadspodziewane koszty - przyznał Balcerzak. - W określonym czasie będziemy występować z reklamacją do Boeinga.


Tekst pochodzi z serwisu Wyborcza.pl - http://wyborcza.pl/0,0.html © Agora SA
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7679
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 256
Podziękował: 6092 razy
Otrzymał podziękowanie: 12147 razy

Re: NOWE TECHNOLOGIE.....

Nieprzeczytany post autor: Thotal » czwartek 24 sty 2013, 23:54

Dr Piotr Bein zacząłjuż działać na swoich blogach, na razie fragmenty maili – cytuję (link):

REWELACJA na skalę milenijną: Czy irański latający spodek przechwycił szpiegowskiego drona USA?
Ewa: To co moge (tez czasowo) czytam i wysluchuje i mam wrazenie, ze to wszystko (ta cudowna technologia) jest jak najbardziej realne. W koncu wszyscy wielcy zapowiadali nasze uwolnienie, no i tak sie sklada, ze akurat teraz to wychodzi, pod koniec 2012. Keshe twierdzi, ze jesli rzady nie zechca pokojowo wspolpracowac celem wprowadzenia technologii, bedzie musial ja uwolnic dla wszystkich (co jednak wiaze sie z powaznym ryzykiem jej przesterowania na zlo). No ale jakie ma wyjscie ? Daje na to rzadom panstw 3 miesiace (akurat do grudnia, sic!). Ciekawe czasy , mimo ogromnego wynaturzenia, i mam nadziej, ze dobrze sie wszystko dalej potoczy. Na razie!Piotr Bein: Keshe wydaje się niedocenia przewrotności i możliwości kompleksu jot. Zrobią wszystko, żeby uziemić program Keshe i wykorzystać technkę dla swej wyłącznej korzyści.Marek Podlecki: Przesłuchałem tego Keshe, to jest najważniejszy materiał z jakim mieliśmy do czynienia. Potwierdza to co mówił Fulford, że mosadziaki się kończą. Atak na Iran będzie dla nich samobójstwem. Trzeba to pociągnąć po polsku – nikt tu o tym nie słyszał!PB: Keshe potwierdza mniej wiecej np. twierdzenia w Projekcie Thrive! Fostera Gambela oraz twierdzenia o unijności pól energii na wszystkich poziomach Wszechświata (w tym prastara wiedza indyjska, na czym w połączeniu z chrześcijaństwem opiera się Vismaya, widząca aury i rozmaite pola energetyczne).Jeśli Keshe nie jest szarlatanem, to może mamy milenijny przełom w wiedzy
chyba że uny to zniweczą i zmonopolizują dla siebie przeciw ludzkości.

.

Zobacz także

•Do Ambasady RP w Belgii ws. Fundacji Keshe
•Fundacja Keshe zapowiada uwolnienie wolnej energii
Po angielsku, potrzeba przetłumaczyć:

•Keshe Foundation’s answer to world peace, justice and prosperity?
•M.T. Keshe was ‘kidnapped’ in Canada over false nuclear weapons concerns


Oto pierwsze tłumaczenie artykułu fundacji Keshe (link):

Fundacja Keshe zapowiada uwolnienie wolnej energii
Nasza technologia ma być swobodnie dostępna dla każdego rządu na rzecz wszystkich obywateli. Nasz system opracowaliśmy tak, że każdy naród może mieć dostęp do takiej ilości energii, wody i żywności jakiej potrzebuje, a także do nowych metod opieki zdrowotnej i transportu, a wszystko to bardzo niskim kosztem http://soulowicz.wordpress.com/2012/07/ ... j-energii/ ( fragmenty )W dniu 21 września 2012 Fundacja Keshe uwolni pierwszą część kosmicznych technologii i systemu grawitacyjnego i magnetycznego (Magravs), które rozwinęła, dla wszystkich naukowców na świecie jednocześnie, w celu powielania i produkcji. Od tego momentu, granice międzynarodowe przestaną mieć istotne znaczenie. To dlatego, ponieważ został zbudowany i oddany do publicznego użytku pierwszy taki system lotniczy, gdzie podróż z Teheranu do Nowego Jorku będzie trwała maksymalnie 10 minut.Nowy system lotniczy pozwoli każdemu człowiekowi, aby odbył taką samą długość podróży w tym samym czasie i prawie bez kosztów z każdego punktu na tej planecie. Statek nie będzie wykrywalny dla dzisiejszej techniki radarowej. Kryzys energetyczny zostanie rozwiązany za jednym zamachem, a raz wprowadzona technologia w praktyce spowoduje, że zniknie władza kontrolujących energię, a przez nich obecne struktury finansowe z pustymi rękoma. Niedobór wody na świecie zostanie rozwiązany niezwłocznie po przedstawieniu tej technologii do publicznej wiadomości i wydaniu naszej energetycznej i kosmicznej technologii.Jak to zrobiliśmy?Przez ostatnie sześć lat używaliśmy międzynarodowego systemu patentowego, aby upewnić się, że każdy naród i główni naukowcy na całym świecie mają w posiadaniu kopię naszych patentów. (Prosimy o sprawdzenie patentu europejskiego i międzynarodowe serwery pod kątem liczby pobrań).
Zapobiegliśmy więc ewentualnemu blokowaniom tej technologii przez jakąkolwiek osobę lub grupę i teraz większość narodów jest w posiadaniu naszych patentów na wytwarzanie energii, systemów medycznych i podróży kosmicznych. W ten sposób metody stosowane w przeszłości, aby zapobiec międzynarodowemu rozwojowi zostały ominięte i teraz wszystkie narody mają taką samą okazję pracować razem, aby zobaczyć, że ta technologia została opracowana w sposób bezpieczny.

Głównym punktem jest to, że nasza technologia ma być swobodnie dostępna dla każdego rządu na rzecz wszystkich obywateli. Nasz system opracowaliśmy tak, że każdy naród może mieć dostęp do takiej ilości energii, wody i żywności jakiej potrzebuje, a także do nowych metod opieki zdrowotnej i transportu, a wszystko to bardzo niskim kosztem.

Zgodnie ze statutem Fundacji Keshe wszystkie jej technologie są własnością narodów świata. Patenty są aktywami każdego człowieka na tej planecie i nie może być do nich zgłoszone roszczenie przez żadną osobę lub organizację, czy też naród.
Oznacza to, że wszystkie dochody generowane przez technologię należą do narodu, który z niego korzysta. Będą wysyłane do waszych ambasad maile, ktorych kopie będą zamieszczane na forum Fundacji oraz na stronie internetowej, dzięki czemu obywatele będą świadomi oferty, jaka została im przedstawiona.

Wtedy będzie wiadomo wam jaka jest reakcja na nie i my będziemy zbierać nazwiska delegatów mianowanych.

Pezentacja w dniu 21 września 2012 będzie pierwszym krokiem w programie nauczania w Fundacji Keshe, aby dzielić się wiedzą i umieścić ją w rękach ludzi na całym świecie. Kiedy te nowe technologie i ich zalety będą znane opinii publicznej, przywódcy każdego narodu będą musieli zdecydować, czy i jak mają zamiar realizować wdrożenia ich dla dobra wszystkich.

W tym momencie pojawią się dwie opcje: albo będziemy działać razem, aby zmieniać życie na lepsze każdego na ziemi poprzez prawidłowe wzorce postępowania, albo zaawansowane narody świata zobaczą w bliskiej przyszłości napływ imigrantów w dziesiątkach tysięcy uciekających do wielkich miast.

Jesteśmy gotowi przedstawić technologię waszym przedstawicielom w każdym otoczeniu, aby mogli zrozumieć jego znaczenie i jakie zmiany przyniesie.

Od teraz możemy się upewnić, że żadne dziecko lub dorosły nie umrze z pragnienia czy głodu i że żaden naród nie zostanie zaatakowany przez inny, ponieważ potencjalne militarne zastosowania nowej technologii są tak horrendalnie destrukcyjne, że nie będziemy mieć innego wyboru, jak przyjąć, że walka o zasoby planety jest już przeszłością.

Nie było nic złego w ochronie majątku narodowego, ale teraz jako liderzy małych regionów Ziemi jesteście odpowiedzialni, aby zobaczyć, że jej zasoby są dostępne do podziału, a z pomocą naszych technologii wszyscy mają spełnione podstawowe potrzeby energii, wody, żywności i opieki zdrowotnej.

Fundacja Keshe nie bierze pod uwagę kolor skóry, narodowości, religii czy przynależności politycznej, a tym samym nasze wezwanie wychodzi do każdego rządu i ma na celu powołanie zespołu naukowców, aby przyjść i zobaczyć nasze technologie na żywo.

Następnie mogą zdecydować czy korzystać z nich czy też nie.

Jeśli zignorujecie to zaproszenie, wasz naród wkrótce nie będzie mieć innego wyboru, jak iść śladem narodów, które zdecydowały się rozwijać ( w nowy, humanitarny sposob ).

Apelujemy do waszych narodów, aby rozpoczęly proces współpracy jak najszybciej, ponieważ system ten pracuje tak, ze granice, które oddzielają jeden kraj od drugiego, nie będą miały juz żadnego znaczenia.

Ustawiliśmy scenę na zmianę kursu dla ludzkości i w najbliższych miesiącach zobaczymy go.

W niedalekiej przyszłości ludzie zdadzą sobie sprawę, że jesteśmy tutaj, aby służyć sobie nawzajem, a nie by mu służono, gdyż wszystkie zasoby będą dostępne dla wszystkich w tym samym czasie i tym samym stopniu.

MT Keshe
Założyciel i dyrektor opiekuńczy Stichting the Keshe Foundation


Atak na Iran może mieć zupełnie inny podtekst, niż to co się nam przedstawia. Iran może mieć dostęp do technologii, które przeciwstawią się potędze syjonistycznej. Po dokładnej analizie opracowania dr Judy Woods nt. zamachu na WTC (Where did those towers go?), o którym jeszcze nie pisałem, jestem przekonany, że Izrael i USA mają dostęp do tych technologii od przynajmniej kilkunastu lat. Ale nie spodziewałem się, że może ją mieć Iran i że znajdzie sięktoś, kto udostępni je za darmo ludzkości do uwolnienia spod tyranii bankierów. Wygląda na to, że tak może się stać.

Nie pora jednak jeszcze na świętowanie, musimy się przekonać czy Keshe nie jest kolejnym oszustwem przygotowanym w celu zmarnotrawienia naszej energii i odciągnięcia od skutecznego oporu wobec NWO.

Na razie przeglądam wszystkie linki na temat Mehrana T. Keshe, nie byłem jeszcze w stanie ich opracować, ale nie można z tym czekać. Proszę wszystkie osoby anglojęzyczne, by zabrały się do tłumaczenia.

•Strona Fundacji Keshe
•Keshe Foundation Promo Intro Video
•Długi wywiad z Mehranem T. Keshe (wideo)
•Ukryty powód ataku na Iran? (wideo)


VN:F [1.9.20_1166]
Ocena artykułu
proszę poczekać...
Rating: 5.7/6 (41 votes cast)
Irańczyk Keshe: początek nowej ery ludzkości?, 5.7 out of 6 based on 41 ratings


http://www.monitor-polski.pl/iranczyk-k ... ludzkosci/Pozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14356
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15186 razy
Otrzymał podziękowanie: 22151 razy

Re: NOWE TECHNOLOGIE.....

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 25 sty 2013, 03:59

Mehran Keshe organizuje światową konferenc...
by monitorpolski -
http://www.monitor-polski.pl/mehran-kes ... je-pokoju/
Mehran Keshe organizuje światową konferencję pokoju

Nie sposób nie poprzeć inicjatywy z jaką wyszedł irański fizyk jądrowy Mehran Tavakoli
Keshe. Cel jest światły – pokój na świecie i nieograniczony rozwój ludzkości. Zachodzi tylko pytanie,
na ile jest to autentyczna inicjatywa, a na ile pobożne życzenia, czy też wręcz dezinformacja?
================================================
21 stycznia na forum dyskusyjnym swojej fundacji Keshe Foundation, opublikował list otwarty (link)
do członków i zwolenników swojej fundacji, w którym nawołuje do zorganizowania światowej
konferencji pokojowej dokładnie 60 dni od daty publikacji listu, tj. na 21 marca. Lokalizacja
konferencji jest sprawą drugorzędną – ma odpowiadać wszystkim stronom, może to być równie
dobrze Teheran, biura ONZ w Nowym Jorku, Pekinie czy Moskwie czy jakiekolwiek inne miejsce na
świecie.
Powodem konieczności zwołania takiej bezprecedensowej w historii ludzkości konferencji ma
być nowa technologia jaka została jej udostępniona. Technologia ta pozwoli na wymuszenie pokoju
na świecie.
Fundacja Keshe przenosi się w inne miejsce. Dotychczasowa kwatera w Belgii, skąd Fundacja
podejmowała swoje działania przez ostatnie 9 lat, była de facto więzieniem narzuconym przez
międzynarodowy układ polityczny. Teraz, gdy operacje Fundacji będą przeprowadzane z nowej
kwatery, będzie mogła ona działać już bez restrykcji politycznych oraz medialnych i w pełni
realizować swoje zadania, w tym nadzorować swiatowe porozumienie pokojowe. Głównym celem
jest to by każdy człowiek na świecie szczerze się pod nim podpisał i go realizował.
Fundacja nawołuje więc wszystkich obywateli świata do tego by stali się Posłańcami Pokoju dla
swoich domów, miast, narodów i ludzkości oraz by przekazali ten list wraz z załącznikami wszystkim
światowym przywódcom, kapłanom, sąsiadom, braciom i siostrom. Zamierzony cel może być
zrealizowany przez zamieszczanie tych informacji gdzie się da – w sieci, w portalach
społecznościowych, w mediach, w miejscach pracy, pałacach i parlamentach oraz poprzez
nakłanianie rządów i lokalnych przywódców do podpisania porozumienia. Można również samemu
organizować lokalne i ogólnonarodowe konferencje pokojowe.
Mehran Keshe organizuje światową konferenc...
by monitorpolski -
http://www.monitor-polski.pl/mehran-kes ... je-pokoju/
Przykład nowej technologii – bateria Keshe
Mehran Keshe apeluje by zająć się tą sprawą z takim zaangażowaniem jak to było w przypadku
przekonywania rządów do przyjęcia nowej technologii kosmicznej. Czas rozpocząć nowy etap w
dziejach ludzkości, gdzie pokój i służenie ludzkości będzie głównym celem każdego człowieka, a nie
fałszywy materializm dnia dzisiejszego, którego skutkiem jest tak wiele zła.
Trudno wyobrazić sobie by jakikolwiek człowiek szanujący pokój, czy też przywódca polityczny
odmówił podpisania takiego porozumienia.Tyle Mehran T. Keshe w liście do członków i sympatyków
Fundacji. Cztery załączniki to (podaję z linkami do ogólnie dostępnych kopii tychże dokumentów):
Signing of the world peace treaty and World peace conference (Podpisanie światowego
porozumienia o pokoju i światowa konferencja pokojowa)
An Insight into the Future of Man on Earth (Spojrzenie na Przyszłość Ludzkości na Ziemi)
The Status of Scientists (Status naukowców)
WORLD PEACE TREATY (Światowe Porozumienie Pokojowe)
Pierwszy z tych dokumentów wymienia szczegółowo powody, dla których powinno dość do
światowego porozumienia pokojowego. Njważniejszym jest nowa technologia, którą udostępniła
światu Fundacja Keshe. Pozwala ona na nieograniczony dostęp do niemal darmowej energii czy też
poruszanie się w dowolnym dystansie na Ziemi w bardzo krótkim czasie – rzędu kilku minut.
Darmowa energia i nowa technologia wyzwoli człowieka z ograniczeń w produkcji żywności czy też
da możliwość podróży kosmicznych na dystanse ograniczone tylko rozmiarami Wszechświata. Co
więcej, podróże te będą się mogły odbywać w środowisku identycznym jakie mamy tu na Ziemi. Tak
więc skończą się wszelkie ograniczenia jakie dotąd trapiły ludzkość. Na Ziemi zanikną granice.
W momencie podpisania jednego zdania porozumienia, którego treść zawarto w czwartym
załączniku, skończy się podział ludzkści na narody i wszyscy będziemy reprezentować jedną ludzką
rasę. Podpisanie porozumienie światowych przywdców planuje się na godiznę 12 w południe 31
marca 2013, tj. dokładnie na początek wiosny w północnej hemisferze. Miesiąc później, tj. 21
kwietnia planuje się podobną przysięgę pokoju dla wszystkich mieszkańców Ziemi. Będzie to też
rocznica pierwszej konferencji pokojowej Ambasadorów, podczas której ustalono właśnie plan
podpisania tego ogólnoświatowego porozumienia pokojowego.
Od momentu podpisania porozumienia i złożenia przysięgi, żaden człowiek nie powinien tworzyć
Mehran Keshe organizuje światową konferenc...
by monitorpolski -
http://www.monitor-polski.pl/mehran-kes ... je-pokoju/
narzędzi do zabijania, czy też planować agresji na jakikolwiek obszar, nie mówiąc już o zabijaniu
kogokolwiek. Rasa ludzka w tym momencie ma być dobrowolnie pozbawiona jakichkolwiek narzędzi
do uśmiercania, a powinna zacząć się cieszyć całkowitym pokojem.
W zamian Fundacja Keshe odda do publicznego wykorzystania wszystkie swoje technologie,
właczając w to plany i działające modele. Technologie te mają służyć poruszaniu się w przestrzeni,
tworzeniu energii i żywności oraz utrzymaniu zdrowia. Będą one dostępne dla każdego człowieka na
Ziemi.
Dla przeciwników konspiracji UFO i wizyt obcych cywilizacji na Ziemi, drugi załącznik będzie wielkim
rozczarowaniem. Autor, Mehran Keshe twierdzi bowiem, że cała historia naszej cywilizacji była i jest
dokładnie rejestrowana przez inne byty zamieszkujące nasz Wszechświat. Można to porównać do
naszych obserwacji zachowań zwierząt, przy czym w tym przypadku, nagrania były odtwarzane na
innych planetach, nie aby pokazać jak nasza rasa się rozwija, ale by ukazać do czego może
prowadzić nieograniczona agresja i zło. Agresorzy są tu podobni do dzikiego zwierza, którego
obserwuje się z daleka.
Nagrania te zostaną niedługo udostępnine i ludzkości i każdy człowiek na świecie będzie się mógł
przekonać jakiego zła dokonano na tej planecie. Ludzie dpowiedzialni za wyrządzone ludzkości zło
będą też odpowiednio ukarani (chyba mowa o spisku Illuminati czy czymś w tym stylu, M.P.). Z kolei
prawdziwi krzewiciele dobra i pokoju zostaną nagrodzeni przez ukazanie całości ich działań.
Na pods. Signing of the world peace treaty and World peace conference
===========================================
Namawiam do dokładnego przeczytania odezwy M.T. Keshe wraz z załącznikami. Nie sądzę by te
dokumenty były jakimś podstępem światowej mafii, mającym np. na celu pozbawienie nas groźnych
broni – przecież większość ludzi i tak jej nie ma. Sądzę, że przydało by się dokładne, profesjonalne
tłumaczenie dla tych, którzy nie znają angielskiego. Można by do tego dołączyć opublikowane
dokumenty patentowe, by nie było jałowych dyskusji nt. autentyczności działań Fundacji. Dla
przykładu jeden z takich wniosków patentowych jest tutaj:
http://colleenrich.com/keshe-patent-filings/
Oczywiście zdaję sbie sprawę, że niniejsza publikacja przyniesie sporo krytyki i być może kolejnych
ataków na mnie i ten blog – spodziewanych w przypadku gdy Mehran Tavakoli Keshe jest
autentycznym odkrywcą i wynalazcą, ale także spodziewanych i usprawiedliwonych gdyby tenże by
zwykłym hochsztaplerem czy też dezinformatorem. Dlatego też należy się dokładnie przyjrzeć jego
hipotezom i dokumentom patentowych, by stwierdzić czy jego publikacje są warte choć chwili
uwagi. Na dzisiejszy dzień sądzę, że są one rewolucyjne i mogą oznaczać faktycznie nowy etap w
rozwoju ludzkości.
Inne materiały na tym blogu nt. Mehrana Keshe i jego odkryć:
Irańczyk Keshe: początek nowej ery ludzkości?
Koniec NWO
Mehran Keshe nie żartuje. Będzie pokój, albo wszyscy zginiecie
Butelka Keshe, największa rewolucja cywilizacji czy wielkie oszustwo?

Powered by TCPDF (http://www.tcpdf.org)


skąd ta data..

Jest jeszcze trzecia data – 31 marca 2013r., mało znana, przepowiadana przez Starszego Mayę Don Alejandro, który jest prezesem Rady Starszyzny Majów w Gwatemali. Według jego wyliczeń, w marcu 2013 r. nasze słońce zostanie ukryte na 60-70 godzin i w tym czasie odbędzie się wchodzenie Ziemi w okres „piątego słońca.”W okresie przed końcem cyklu na Ziemi zaistnieje kilka ważnych wydarzeń:
- powrót komety
- koniunkcja Wenus
- zagrożenie przez asteroidę
- odrodzenie w religiach
- masowe oświecenie.

Według hinduskich źródeł najbardziej pasuje ostatnia data - marzec 2013r. W tym czasie przewidziany jest koniec Kali-Yugi i przybycie Kalki. Don Alejandro rozpatruje tą datę również pod kątem numerologii i innych swoich obserwacji, widzimy w niej liczby: 333, 11, 20 (31 - 3 - 2013)
. wszystkie te wartości są ważne.
333- przypisuje się Wniebowstąpionym Mistrzom (Kalki, Maitreya, Chrystus), a kiedy jeszcze weźmiemy pod uwagę, że na dzień 31 marca 2013r. przypada Niedziela Wielkanocna, święto, które obchodzą chrześcijanie i jest nierozłącznie powiązane z Chrystusem, znaczy odrodzenie, zmartwychwstanie.

http://www.vismaya-maitreya.pl/rok_2012 ... mosci.html
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7679
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 256
Podziękował: 6092 razy
Otrzymał podziękowanie: 12147 razy

Re: NOWE TECHNOLOGIE.....

Nieprzeczytany post autor: Thotal » sobota 26 sty 2013, 00:09

Biologicznie ulepszani żołnierze
Opublikowano: 25.01.2013 | Kategorie: Nauka, Polityka, Wiadomości ze świata

Pentagon oficjalnie potwierdził, że pracuje obecnie nad stworzeniem super-żołnierza. Fundacja Greenwall zbadała prawne i etyczne implikacje używania „biologicznie ulepszonych ludzi” na polu bitwy. Jeden z autorów badań stwierdził, że korzystanie z cyber-żołnierzy może być interpretowane jako naruszenie prawa międzynarodowego. Dlaczego?

Keith Abney z California Polytechnic State University zauważa, że kilka instytucji badawczych w USA próbuje dziś zwiększyć ludzką siłę i wytrzymałość. Głównym celem jest zdolność do przenoszenia powiększonego ładunku (o 200 funtów) oraz wydłużenie nieprzerwanego bieg super-żołnierza (od 11 do 16 godzin!). Do najważniejszych „graczy” należą m.in. Lockheed Martin’s HULC, Raytheon’s XOS oraz UC Berkeley’s BLEEX.

DARPA (agencja Amerykańskiego Departamentu Obrony) ma pracować obecnie nad projektem „Z-Man”. To kolejny bio-inspirowany projekt, który ma umożliwić żołnierzom wspinaczkę po ścianach (jak gekony czy pająki). Program DARPA (o którym niewiele wiemy) ma także zwiększać ludzką wytrzymałość, zarówno fizyczną jak i psychiczną oraz szeroko rozumiane „zdolności poznawcze wojowników”. Keith Abney dodaje, że DARPA najprawdopodobniej prowadziła (lub nadal prowadzi) badania związane z hibernacją żołnierzy.

Stany Zjednoczone nie są jednak same w wyścigu po „super-żołnierza”. Chiny i Kanada pracują obecnie m.in. nad rozwijaniem słuchu swoich wojowników – chodzi o odfiltrowanie szumów przy jednoczesnej poprawie odbioru konkretnych sygnałów werbalnych. „Ten sam system może być również wykorzystywany do wykrywania ruchu, bez sięgania do bodźców wzrokowych lub słuchowych,” dodaje Keith Abney.

Badacz podkreśla, że Konwencja Genewska, bezpośrednio lub pośrednio, zabrania korzystania z ulepszonych żołnierzy w walce. „Konwencja, podobnie jak wszystkie inne ważne dokumenty międzynarodowe, została napisana bez możliwości przewidzenia problemów, które dziś nas dotyczą. Należy jednak wyraźnie zaznaczyć, że na mocy artykułu 36 konwencji zakazane jest korzystanie z niehumanitarnej broni, do której super-żołnierzy zaliczyć jak najbardziej trzeba”.

Czy Keith Abney w swoich poglądach ma rację?

Opracowanie: Victor Orwellsky
Na podstawie: muckrack, stratrisks, regator
Źródło: Kod Władzy

TAGI: Cyborgi, DARPA, Pentagon, USA - Stany Zjednoczone, Żołnierze


http://wolnemedia.net/nauka/biologiczni ... zolnierze/


Pozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5078 razy
Otrzymał podziękowanie: 1627 razy

Re: NOWE TECHNOLOGIE.....

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » poniedziałek 28 sty 2013, 20:58

Posta >Rubin'a< wydzieliłem jako niezależny wątek: NOWE TECHNOLOGIE chcą nam ... "podarować" >>.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14356
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15186 razy
Otrzymał podziękowanie: 22151 razy

Re: NOWE TECHNOLOGIE.....

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 20 lut 2013, 14:34

wrzucam parę komentarzy z innej strony i wygląda na to, że to działa już w Polsce- jupila :D 8-)

bird pisze:
Luty 16, 2013 o 17:19

Ja nad swoim reaktorem modiłem się z 5 minut w czasie jak nabierał obrotów i zaskoczył (mój przy 2900 rpm był już gotowy). Ważyłem go podczas pracy czy spada waga ale pomiary nie są jednoznaczne jeżeli chodzi o masę muszę to powtórzyć jeszcze – ważne że działa. Obecnie na rurce miedzianej o średnicy 8 mm mam prawie 25A i moc utrzymuje się na poziomie 750W (komora 0,15 m3). Kilka dni temu dodałem więcej argonu i prąd znacznie podskoczył. Wcześniej próbowałem wielokrotnie bez modlitwy uruchomić go ale każda próba nic nie dawała. Bez modlitwy nie ruszy – tak też zaleca pan Keshe. Jest już nowa wersja Generator Keshe from Moravia. Oni swój reaktor też uruchomili w podobny sposób z modlitwą. Podobny typ reaktora dzaiała już na Ukrainie jest już ich film na Youtube. Dziwna sprawa rodzaj wyznania nie ma tu nic do rzeczy, każda wiara jest skuteczna. O co tu chodzi?
Odpowiedz
Mirek pisze:
Luty 20, 2013 o 11:07

Generator Keshe już działa, jego dokładny opis jest w sieci. Reaktor generuje napiecie stałe 30V, które można przetworzyć na napiecie przmienne. Testowany reaktor obciążony jest od dwóch tygodni zestawem rezystorów przymocowanych do radiatora z dużym wentylatorem. Genrator oddaje do obciążenia ciągłą, stabilną moc 1 KW. Nie wiem po co rząd robi z tego tajemnicę, a naukowcy nie zabierą w tej sprawie głosu. Podobne generatory testowane są już w kilku krajach.
Mirek
Odpowiedz
Sebi pisze:
Luty 20, 2013 o 12:35

Moi drodzy! Mamy już działający reaktor o mocy 2 KW. Od roku zajmujemy się na naszej uczelni tym tematem, zrobiliśmy już kilka reaktorów, pierwszy 1W zadział z Bożą pomoca 12 lutego. Ten 2KW testujemy od kilku dni. Film i cała dokumentacja są już w necie od wczoraj. Tych zmian nie da się już zatrzymać. Keshe to galaktyczny geniusz. Koledzy chcą zbudować latający pojazd z czterama reaktorami, są już pierwsze projekty bazujące na MAGRAV.
Dziękujemy kolegom z Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza za pomoc i duchowe wsparcie, niech opaczność Boża pozostanie na zawsze z Wami.
/Sebastaian/

http://nnka.wordpress.com/2013/02/06/po ... ment-15976
nie wiem tylko, czy każdy da radę sam coś takiego złożyć :?:
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6839
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1258
x 350
Podziękował: 12596 razy
Otrzymał podziękowanie: 12888 razy

Re: NOWE TECHNOLOGIE.....

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 20 lut 2013, 21:59

nie wiem tylko, czy każdy da radę sam coś takiego złożyć


jesli się ma instrukcję i środki to pewnie się da ,ale ja na pewno tego nie zrobię,może moj syn spróbuje :?:
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Re: NOWE TECHNOLOGIE.....

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 20 lut 2013, 22:59

Środki zapewne nie będą gigantyczne, jednak bez "instrukcji" nie da rady. Keshe twierdzi, że patenty powinny wystarczyć, ale one są opisem, z którego nie wynikają żadne dane dotyczące "części" składowych, stąd posługując się tylko tym materiałem konieczność dość długiego eksperymentowania w jakimś laboratorium, jak widać, dość to skomplikowane - gazy szlachetne itd.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7679
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 256
Podziękował: 6092 razy
Otrzymał podziękowanie: 12147 razy

Re: NOWE TECHNOLOGIE.....

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 20 lut 2013, 23:34

Czy widzieliście filmy z pokazów tego urządzenia, bo ludzie chwalą się uruchomieniem a ja nie wiem gdzie to odnaleźć :(
Podobno mają to już w Polsce gdzieś na uczelni, mogliby pokazać, coś podpowiedzieć.
Sznurek i gwoździe mam... :DPozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6839
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1258
x 350
Podziękował: 12596 razy
Otrzymał podziękowanie: 12888 razy

Re: NOWE TECHNOLOGIE.....

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 20 lut 2013, 23:50

Właśnie ! nie ma nigdzie pokazane :( Tothal ja znajdę parę drucików, gumki recepturki i stare dynamo ,ale obawiam się że zimnej plazmy z tego nie zrobimy :D
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7679
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 256
Podziękował: 6092 razy
Otrzymał podziękowanie: 12147 razy

Re: NOWE TECHNOLOGIE.....

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 20 lut 2013, 23:59

Szwagier z braciakiem cuś wymyślom :DPozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14356
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15186 razy
Otrzymał podziękowanie: 22151 razy

Re: NOWE TECHNOLOGIE.....

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 21 lut 2013, 04:48

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14356
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15186 razy
Otrzymał podziękowanie: 22151 razy

Re: NOWE TECHNOLOGIE.....

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 21 lut 2013, 17:27

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6839
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1258
x 350
Podziękował: 12596 razy
Otrzymał podziękowanie: 12888 razy

Re: NOWE TECHNOLOGIE.....

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 21 lut 2013, 17:43

jak to został zabity ? kiedy ? to musiało być dawno bo dziennikarka miała fryzurę z połowy lat 80 -ych
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Re: NOWE TECHNOLOGIE.....

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 21 lut 2013, 18:13

Masz dobre wyczucie czasu, niestety wielu pionierom, nie tylko wolnej energii, korporacje i inne organy USA pomogły przenieść się na łono Abrahama w przyspieszonym tempie, nagminne w przemyśle motoryzacyjnym.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14356
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15186 razy
Otrzymał podziękowanie: 22151 razy

Re: NOWE TECHNOLOGIE.....

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 20 mar 2013, 16:51

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
Ryszard
Posty: 192
Rejestracja: sobota 16 mar 2013, 15:20
Podziękował: 86 razy
Otrzymał podziękowanie: 24 razy

Re: NOWE TECHNOLOGIE.....

Nieprzeczytany post autor: Ryszard » czwartek 21 mar 2013, 19:23

songo70 pisze:wrzucam parę komentarzy z innej strony i wygląda na to, że to działa już w Polsce- jupila :D 8-)

bird pisze:
Luty 16, 2013 o 17:19

Ja nad swoim reaktorem modiłem się z 5 minut w czasie jak nabierał obrotów i zaskoczył (mój przy 2900 rpm był już gotowy). Ważyłem go podczas pracy czy spada waga ale pomiary nie są jednoznaczne jeżeli chodzi o masę muszę to powtórzyć jeszcze – ważne że działa. Obecnie na rurce miedzianej o średnicy 8 mm mam prawie 25A i moc utrzymuje się na poziomie 750W (komora 0,15 m3). Kilka dni temu dodałem więcej argonu i prąd znacznie podskoczył. Wcześniej próbowałem wielokrotnie bez modlitwy uruchomić go ale każda próba nic nie dawała. Bez modlitwy nie ruszy – tak też zaleca pan Keshe. Jest już nowa wersja Generator Keshe from Moravia. Oni swój reaktor też uruchomili w podobny sposób z modlitwą. Podobny typ reaktora dzaiała już na Ukrainie jest już ich film na Youtube. Dziwna sprawa rodzaj wyznania nie ma tu nic do rzeczy, każda wiara jest skuteczna. O co tu chodzi?
Odpowiedz
Mirek pisze:
Luty 20, 2013 o 11:07
Czy to naprawdę taka prosta zasada działania? jest już 21 marca
wyznaczona data i co dalej? czy Ktoś mógłby coś więcej napisać?
Generator Keshe już działa, jego dokładny opis jest w sieci. Reaktor generuje napiecie stałe 30V, które można przetworzyć na napiecie przmienne. Testowany reaktor obciążony jest od dwóch tygodni zestawem rezystorów przymocowanych do radiatora z dużym wentylatorem. Genrator oddaje do obciążenia ciągłą, stabilną moc 1 KW. Nie wiem po co rząd robi z tego tajemnicę, a naukowcy nie zabierą w tej sprawie głosu. Podobne generatory testowane są już w kilku krajach.
Mirek
Odpowiedz
Sebi pisze:
Luty 20, 2013 o 12:35

Moi drodzy! Mamy już działający reaktor o mocy 2 KW. Od roku zajmujemy się na naszej uczelni tym tematem, zrobiliśmy już kilka reaktorów, pierwszy 1W zadział z Bożą pomoca 12 lutego. Ten 2KW testujemy od kilku dni. Film i cała dokumentacja są już w necie od wczoraj. Tych zmian nie da się już zatrzymać. Keshe to galaktyczny geniusz. Koledzy chcą zbudować latający pojazd z czterama reaktorami, są już pierwsze projekty bazujące na MAGRAV.
Dziękujemy kolegom z Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza za pomoc i duchowe wsparcie, niech opaczność Boża pozostanie na zawsze z Wami.
/Sebastaian/

http://nnka.wordpress.com/2013/02/06/po ... ment-15976
nie wiem tylko, czy każdy da radę sam coś takiego złożyć :?:
0 xAwatar użytkownika
Ryszard
Posty: 192
Rejestracja: sobota 16 mar 2013, 15:20
Podziękował: 86 razy
Otrzymał podziękowanie: 24 razy

Re: NOWE TECHNOLOGIE.....

Nieprzeczytany post autor: Ryszard » czwartek 21 mar 2013, 19:27

songo70 pisze:wrzucam parę komentarzy z innej strony i wygląda na to, że to działa już w Polsce- jupila :D 8-)

bird pisze:
Luty 16, 2013 o 17:19

Ja nad swoim reaktorem modiłem się z 5 minut w czasie jak nabierał obrotów i zaskoczył (mój przy 2900 rpm był już gotowy). Ważyłem go podczas pracy czy spada waga ale pomiary nie są jednoznaczne jeżeli chodzi o masę muszę to powtórzyć jeszcze – ważne że działa. Obecnie na rurce miedzianej o średnicy 8 mm mam prawie 25A i moc utrzymuje się na poziomie 750W (komora 0,15 m3). Kilka dni temu dodałem więcej argonu i prąd znacznie podskoczył. Wcześniej próbowałem wielokrotnie bez modlitwy uruchomić go ale każda próba nic nie dawała. Bez modlitwy nie ruszy – tak też zaleca pan Keshe. Jest już nowa wersja Generator Keshe from Moravia. Oni swój reaktor też uruchomili w podobny sposób z modlitwą. Podobny typ reaktora dzaiała już na Ukrainie jest już ich film na Youtube. Dziwna sprawa rodzaj wyznania nie ma tu nic do rzeczy, każda wiara jest skuteczna. O co tu chodzi?
Odpowiedz
Mirek pisze:
Luty 20, 2013 o 11:07
Czy to naprawdę taka prosta zasada działania? jest już 21 marca
wyznaczona data i co dalej? czy Ktoś mógłby coś więcej napisać?
Generator Keshe już działa, jego dokładny opis jest w sieci. Reaktor generuje napiecie stałe 30V, które można przetworzyć na napiecie przmienne. Testowany reaktor obciążony jest od dwóch tygodni zestawem rezystorów przymocowanych do radiatora z dużym wentylatorem. Genrator oddaje do obciążenia ciągłą, stabilną moc 1 KW. Nie wiem po co rząd robi z tego tajemnicę, a naukowcy nie zabierą w tej sprawie głosu. Podobne generatory testowane są już w kilku krajach.
Mirek
Odpowiedz
Sebi pisze:
Luty 20, 2013 o 12:35

Moi drodzy! Mamy już działający reaktor o mocy 2 KW. Od roku zajmujemy się na naszej uczelni tym tematem, zrobiliśmy już kilka reaktorów, pierwszy 1W zadział z Bożą pomoca 12 lutego. Ten 2KW testujemy od kilku dni. Film i cała dokumentacja są już w necie od wczoraj. Tych zmian nie da się już zatrzymać. Keshe to galaktyczny geniusz. Koledzy chcą zbudować latający pojazd z czterama reaktorami, są już pierwsze projekty bazujące na MAGRAV.
Dziękujemy kolegom z Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza za pomoc i duchowe wsparcie, niech opaczność Boża pozostanie na zawsze z Wami.
/Sebastaian/

http://nnka.wordpress.com/2013/02/06/po ... ment-15976
nie wiem tylko, czy każdy da radę sam coś takiego złożyć :?:

Czy ktoś może wytłumaczyc jak generator zbudować?
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14356
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15186 razy
Otrzymał podziękowanie: 22151 razy

Re: NOWE TECHNOLOGIE.....

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 21 mar 2013, 20:17

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14356
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15186 razy
Otrzymał podziękowanie: 22151 razy

Re: NOWE TECHNOLOGIE.....

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 21 mar 2013, 20:17

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Re: NOWE TECHNOLOGIE.....

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 28 mar 2013, 20:17

No dobrze, oprócz tych zachwytów, czy ktoś widział, choćby na YT jakieś działające urządzenie?
Te wpisy o studentach, tak na prawdę nie wiadomo skąd pochodzą, mowa tam o jakichś filmach, których nijak nie da się znaleźć.
Szukałem trochę o Keshe i muszę powiedzieć, że jestem dużo bardziej sceptyczny niż przedtem.
Wstawię link do posta (po angielsku), w którym ktoś wylistował "osiągnięcia Keshe, a właściwie nie spełnione, ciągle przesuwane obietnice. Patenty, podobno zostały odrzucone i nie są opłacane.
Strona Keshe zmieniła lokalizację podobno gdzieś na Włochy, gdzie nie ma centralnej rejestracji domen, tak jak u nas. Siedzibę, która była w Belgii, też ponoć zmieniali.
Keshe obecnie zajął się polityką, robi jakieś apele pokojowe itp, co z technologią raczej nie ma nic wspólnego. Oprócz paru photoshopwych obrazków niewiele jest widoczne. na "konferencjach" właściwie nie powiedział nic i nie pokazał, co mogłoby świadczyć o jakiejkolwiek technologi.
Słynna butelka z plazmą, nadaje się raczej do śmieszności z internetu, pomiary napięcia na dwóch drutach położonych na stole pokażą więcej, zależy kto mierzy i co chce pokazać.
W sumie, jeśli ktoś ma jakieś nowości o Keshe, lub naśladowcach to wstawiajcie, bo wiadomo, że będą próby dyskredytowania wszelkich "wynalazców darmowej energii", ale z zapowiedzi Keshe, najpierw dzierżawy, potem sprzedaży generatorów w grudniu 2012 jakoś nic nie wychodzi.

http://jhaines6.wordpress.com/2013/03/04/important-announcement-by-the-keshe-foundation-signing-of-the-world-peace-treaty-and-world-peace-conference/#comment-120757

edit: warto z tej strony poczytać niektóre inne komentarze, są praktycznie na bieżąco.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

ODPOWIEDZ