Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

FUNDACJA KESHE

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5662
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 356
x 196
Podziękował: 30157 razy
Otrzymał podziękowanie: 8812 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 09 lut 2017, 16:51

Może i Marek Podlecki jest jakimś biznesmenem jednak podobnie do wielu z nas ma zacięcie na nieznane, poznawanie, doświadczanie. :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 9661
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 25
x 362
Podziękował: 18133 razy
Otrzymał podziękowanie: 13725 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 09 lut 2017, 17:49

Nie miałem MP na myśli, a tego z filmu, widzi rzeczy niewidzialne, niezwykła postać :D
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 7285
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 502
x 118
Podziękował: 5775 razy
Otrzymał podziękowanie: 10330 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 05 mar 2017, 17:25

0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5662
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 356
x 196
Podziękował: 30157 razy
Otrzymał podziękowanie: 8812 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: abcd » poniedziałek 13 mar 2017, 21:48

I Ogólnopolska Konferencja Technologii Keshe. 21-23 kwietnia 2017 - Villa Cyganeria - Skaryszew

viewtopic.php?f=13&t=1941
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 7285
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 502
x 118
Podziękował: 5775 razy
Otrzymał podziękowanie: 10330 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 16 kwie 2017, 10:44

a więc AI i masoni.. :twisted:

https://www.monitor-polski.pl/wtorek-18 ... ent-276894

Wtorek 18 kwietnia 2017 – HISTORYCZNY DZIEŃ W DZIEJACH LUDZKOŚCI. FUNDACJA KESHE UJAWNIA TOTALNY „LEK” NA RAKA.
CancerNATYCHMIAST POINFORMUJ O TYM KAŻDEGO LEKARZA, KTÓREGO ZNASZ!!!

Nie tylko będzie to momentu ujawnienia istnienia takiego „leku”, ale też opis jego stworzenia – tzw. blueprint.
Trudno to właściwie nazwać lekiem, jest to mieszanka płynnej plazmy z tzw. „gansów”, która umożliwia normalizację przepływu plazmy w organizmie ludzkim. Dokładny mechanizm wyjaśnia dr Mehran Keshe w swoich wykładach.

Badania były przeprowadzone na Uniwersytecie w Tokio, a także w placówkach Fundacji Keshe. Wykazano ich skuteczność 100% we wszystkich rodzajach nowotworów! Czas „leczenia” od kilku dni do 3 tygodni.

Więcej informacji już we wtorek 18 kwietnia 2017 r.

https://www.facebook.com/Kfssi/posts/1290069171114472
Bardzo was wszystkich proszę potraktować ostro wszelkich dezinformatorów, którzy w sposób świadomy próbują zapobiec rozprzestrzenienia się informacji o tej ratującej Ziemię i ludzkość Technologii.

Przypominam, że już w piątek 21 kwietnia w Skaryszewie rozpoczyna się I Ogólnopolska Konferencja Technologii Keshe.
Nie ma lepszego momentu na taką Konferencję.

==============================

Informacja od studentów -wykładowców Instytutu Kosmicznego Fundacji Keshe:
Zapraszamy
Dołącz do nas. Fundacja Keshe i wszyscy Poszukiwacze Wiedzy z całego świata na transmisję na żywo, by zmienić bieg historii w odniesieniu do tego jak eliminujemy raka z ludzkiego ciała. Nie tylko dla Profesjonalnych lekarzy, to jest nauka plazmowa która dostępna jest dla wszystkich.

TRANSMISJA:

Livestream: https://livestream.com/KFSSI
Knowledge Seekers Workshops Zoom room at: http://keshe.tech/ksw-zoom

https://www.monitor-polski.pl/wtorek-18 ... ent-276894

https://www.youtube.com/watch?v=9e5zFazBAmM&feature=youtu.be

https://www.monitor-polski.pl/technolog ... -w-polsce/

Technologia Keshe ratunkiem dla Europy. Organizacja konferencji Keshe w Polsce.
KeshePonieważ sytuacja w jakiej znalazła się Europa jest bardzo niebezpieczna, musimy podjąć kroki w kierunku jej ratowania. Jednym z pomysłów jest jak najszybsze wdrożenie w Polsce technologii Keshe.

Niestety publicznie nie są dostępne dopracowane schematy konstrukcji tych urządzeń, setki godzin nagrań po angielsku na stronie Fundacji Keshe są zbyt zawiłe by przeciętny Polak mógł stworzyć działający reaktor czy nawet baterię ogniw do zasilania laptopa.

Przypomnę w skrócie o co chodzi. Kilka lat temu irański fizyk nuklearny Mehran Tavakoli Keshe ujawnił technologię opartą na diametralnie innym podejściu do fizyki, technologię, która może umożliwić m.in. ludzkości egzystowanie poza naszą planetą. Dotyczy ona nie tylko napędu statków kosmicznych tzw. „antygrawitacji”, ale też niezależnego od przyrody żywienia, szybkiego uzdrawiania, a nawet odmładzania organizmów żywych. Jest to ta sama technologia, którą wykorzystują tzw. UFO i „Obcy” – jest oparta na tzw. „plazmie”, przy czym „plazma” u M.T. Keshe nie jest zjonizowanym gazem, a tak określa plazmę fizyka oficjalna.

Jest pewne, że światowe elity od dawna znają tę technologię, dlatego też nie należy zakładać, że świetliste statki, tzw. UFO należą do Obcych. Ponadto amatorskie nagrania teleskopem ujawniają, że na orbicie okołoziemskiej znajduje się wiele stacji kosmicznych, które wyglądają jak twory organiczne, o których nie usłyszysz w mediach. Są to prawdopodobnie masońskie bazy światowych elit, które są przygotowane na ewentualną wojnę nuklearną, po której ci ludzie musieli by przebywać tam przez tysiąclecia zanim Ziemia oczyściła by się z promieniotwórczego skażenia.

Największym problemem jest to, że działania masońskich elit są wspomagane, o ile nie całkowicie planowane przez potężne superkomputery, z zaprogramowaną sztuczną inteligencją, tzw. AI. Można podejrzewać, że AI wymknęła się spod kontroli i to ona rządzi działaniem tajnych służb, a nie odwrotnie. Wskazywały by na to nieludzkie działania, jak samo-destrukcja nuklearna, której przykładem jest „awaria” w Fukushimie. Skażona jest już duża część Pacyfiku. Jak wiadomo, „awarię” spowodowały ładunki nuklearne umieszczone w kamerach stereoskopowych wprowadzonych na teren elektrowni przez izraelską firmę ochroniarską (czyt. Mossad).

Mehran T. Keshe pomaga obecnie Japończykom za pomocą swojej technologii oczyszczać elektrownię i okolicę z radioaktywnego skażenia, co rodzi nadzieję na to, że nie dojdzie do anihilacji życia na północnej półkuli.

Z informacji i nagrań dostępnych w internecie, a także z doświadczenia Polaków pracujących nad tymi urządzeniami wynika, że ta technologia nie jest kolejną zmyłką na temat tzw. „wolnej energii”, lecz jest faktycznie ścieżką dla ludzkości, która pozwoli jej na uwolnienie jej z masońskich kajdan NWO.

Niestety, nie mamy dużo czasu, wprowadzane w Polsce ustawy wskazują na to, że w najgorszym przypadku Polska ma się stać terenem działań wojennych, a w najlepszym, że ograniczone zostaną poważnie wolności obywatelskie. Wtedy będzie już za późno. Już za kilka miesięcy planowane jest załamanie sytuacji w Europie, m.in. z wykorzystaniem armii zaczipowanych islamistów, którym dokładnie wyprano mózgi i są de facto bio-robotami, a nie ludźmi. Wedle ocen niemieckich ekspertów, wśród uchodźców jest ok. 10% tych bojowników NWO, na dzień dzisiejszy ok. 400,000. Dostawy broni i mundurów są już w drodze, niektóre zostały przechwycone przez służby (np. w Grecji i Hiszpanii), w związku z tym nie ma czasu na dyskusje. Na pierwszy front pójdą kraje zachodnie, w których jest najwięcej „uchodźców” tzn. Niemcy, Francja, Austria itd, ale planowane jest też przejście nowych grup „uchodźców” z terenów Ukrainy przez Polskę.

Osoby obdarzone zdolnością zdalnego widzenia (tzw. „remote viewing”) przewidują, że jeśli nic nie zrobimy, to w zimie obce wojska będą masowo wysyłać Polaków ciężarówkami do miejsc gdzie będą mordowani jak w Katyniu. A przecież nie mamy nic by się bronić, nawet armię nam zdziesiątkowano. Policja i inne służby się nie liczą. Było to celowe działanie, bowiem masońskie elity planują na dziesiątki lat naprzód.

Sztuczna inteligencja nie jest jednak w stanie dokładnie przewidzieć zachowań istot obdarzonych boską wielowymiarową inteligencją, jak my. Możemy np. masowymi medytacjami wyłączyć superkomputery, czy wielkie urządzenia służące niecnym celom masonerii, jak CERN. Jak ujawnił Simon Parkes, CERN nie jest już problemem, został niemal całkowicie unicestwiony przez siły przyjazne ludzkości. Obecnie działa na 10% mocy, a planowane zbudowanie nowego przyspieszacza cząstek – większego, bo wielkości Londynu, prawdopodobnie nie dojdzie do realizacji, gdyż na to po prostu elity nie będą miały czasu ani pieniędzy.

A pieniądz przestanie istnieć w momencie gdy na Ziemi pojawi się wiele urządzeń zbudowanych wg. technologii Keshe, co jest głównym celem irańskiego naukowca. Dlatego też schematy są publicznie dostępne, potrzebujemy konsolidacji środowiska i przedstawienia najbardziej skutecznych konstrukcji.

Nie da się tego zrealizować przez internet, musimy się spotkać by się poznać i ustalić program działania. Oczywiście, jest to groźne z uwagi na ujawnienie się ludzi pracujących nad tymi urządzeniami, ale nie mamy teraz wyboru – jeśli nie zaczniemy działać razem to i tak będzie po nas. Pierwsi będą wyłapywani najinteligentniejsi, obdarzeni największą mądrością – osoby z zaawansowanymi duszami. A takie osoby łatwo jest znaleźć, np. za pomocą kamer Kirliana. W Iraku, Syrii, Libii, Afganistanie i innych krajach, w których prowadzone są operacje „pokojowe” NATO, likwidowane są całe rodziny takich ludzi. W Polsce prowadzona jest akcja tajnego niszczenia osób z wielką potencją umysłową za pomocą broni psychotronicznych. Osoby atakowane nie są przypadkowe, są to prawdopodobnie w większości ludzie z białą i fioletową aurą. Najwyżej zaawansowane, osoby jasnowidzące, są neutralizowane fałszywymi przekazami i energią między-wymiarową, tzw. dżinami.

Na szczęście istnieją karmiczne ograniczenia w destruktywnych działaniu masońskich elit, zatem możemy oczekiwać silnego wsparcia ze strony osób obdarzonych „nadludzkimi” zdolnościami. I w niczym elitom nie pomogą armie super-żołnierzy, którzy czekają na stacjach kosmicznych, na Księżycu i na Marsie na wysłanie na Ziemię.

Koniecznie należy więc zorganizować konferencję zwolenników technologii Keshe.

Powinniśmy się zacząć regularnie spotykać by móc podzielić zadania, co w efekcie przyniesie szybszy rozwój i wprowadzenie tej technologii w Polsce. Jeśli się uda nam zacząć produkować działające reaktory i inne urządzenia w tej technologii, to totalitaryzm straci impet i nie tylko Polska na tym skorzysta. Poza tym chodzi też o zdrowie Polaków i przyszłość młodego pokolenia.

Mamy już miejsce na konferencję, które na 8000 m kw. może pomieścić wiele stanowisk. Jest zaplecze hotelowe i restauracyjne. Lokalizacja – samo centrum Polski, kilkanaście kilometrów od Radomia, nieco ponad godzinę jazdy samochodem z Warszawy.
Ceny za nocleg 150 zł za pokój dwuosobowy. Jeśli przyjedzie nas więcej, to będą znaczne ulgi.
Aby zaprosić kogoś z Fundacji i wynająć sale wraz ze sprzętem nagłośnieniowym i projektorem musimy dysponować jednak pewnym funduszem, oceniamy go na 10 tys zł. Proponujemy na początek kwotę 100 zł od osoby, zatem minimum chętnych 100 osób. To taki wstępny szacunek, jeśli uzbiera się za dużo to oczywiście nastąpi zwrot nadwyżki.

Musimy jednak wiedzieć ile osób jest chętnych przyjechać, dlatego też prosimy by chętni wpisywali się poniżej, albo mailem na monitorpolski@yahoo.com lub też do administratora strony keshe.pl na kontakt@keshe.pl.

Nie musicie podawać nazwiska, można wpisać pseudonim. Jeśli uzbiera się odpowiednia ilość osób, wtedy zorganizujemy zbiórkę. Termin konferencji przewidujemy już na środek kwietnia, nie później niż 18-tego.

Linki:

KF – Sekcja polska
Schematy budowy reaktorów wolnej energii zostały ujawnione.
Polacy dla Keshe Foundation Polska – Zaawansowana technologia dla świata
jest już na Facebooku.
Fundacja Keshe w Rzymie, Włochy – 16 października 2015
John Lenard Walson’s Craft in Space Are we being watched?
Brytyjski polityk Simon Parkes ujawnia globalny plan (wideo)
Simon Parkes Connecting Consciousness wywiad lipiec 2015 PL
Wywiad z Simonem Parkesem – 11.04.2014 (NTV – Danuta Sharma)
Rozmowa z jasnowidzącą cz 5. Przepowiednie się sprawdzają – obce wojska będą mogły mordować Polaków
Jim Stone – Fukushima sabotage
Elektrownia Zaporoże na Ukrainie drugą Fukushimą?
Anna Mikulska – medytacja nadziei
UWAGA: Są już pierwsze zgłoszenia na udział w Konferencji Keshe. Dlatego też wystosowałem list do Fundacji z zaproszeniem dla przedstawiciela Fundacji. Zdajemy sobie sprawę, że dla M.T. Keshe zbyt ryzykowna była by taka podróż, dlatego też oczekujemy, że Fundacja wyjdzie z propozycją wysłania kogoś, kto zna bardzo dobrze technologię i będziemy mogli z nim skonsultować się na miejscu.
Nie wykluczamy też bezpośredniego kontaktu z M.T. Keshe podczas konferencji za pomocą Skype lub telefonu. Oto treść wysłanego zaproszenia:

Dear Sir,

we are planning to organise a Keshe Conference in Poland. There are a lot of independent researchers and constructors who are involved in Keshe technology in Poland. It is time to make it more organised, that’s why we came with idea of Keshe Conference in April. Time is short, because of dangerous political plans by elites, so we have to hurry up. We have access to beautiful conference center 8,000 sq metres, about 1 hour ride from Warsaw.

We hope to have someone from The Foundation as a guest, of course we will cover all expenses.
We realise that Mr. Keshe is to busy, so anyone with wide knowledge of the technology will be appreciated.

Please contact us at provided above mails:
monitorpolski@yahoo.com or kontakt@keshe.pl

Sincerely, Marek Podlecki, (
) and a few other supportes of Your Technology.
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 7285
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 502
x 118
Podziękował: 5775 razy
Otrzymał podziękowanie: 10330 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 18 kwie 2017, 10:19

0 x


panta rhei


Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 9661
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 25
x 362
Podziękował: 18133 razy
Otrzymał podziękowanie: 13725 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 21 kwie 2017, 03:44

Tajemnica już jest znana.

https://www.monitor-polski.pl/dr-rodrig ... more-13803

Obrazek

Nie będę się tu rozpisywał dokładnie nad przedstawioną metodą, nadmienię, że gans wapnia można zrobić w domu z pociętych na małe części kości kurczaka, gotując je 5-krotnie w occie winnym, następnie po odcedzeniu kości umieścić w słoiku i zasypać sodą kaustyczną (np. tzw. Kret). Zalać to gotującą się wodą i zostawić w zamkniętym słoju na 6 dni. Następnie papkę, która zostanie na dnie należy opłukać 10-krotnie wodą destylowaną, ostatnie płukanie wodą z gansu CO2.


Nie jestem technikiem żywności. Ale mnie to wygląda na primitywny proces tworzenia żelatyny spożywczej.

W Przemysłowym procesie najpierw mieli się kości, następnie gotuje. Uwalania się wtedy kolagen który jest rozpuszony w gorącej wodzie. Następnie kwasami i zasadami reguluje się cały proces przy okazji pozbywając się bakterii. Kiedy woda jest zlewana albo odparowywana tworzą się długie chemiczne łańcuchy, które mają naturę mocnych elastycznych klei (kleje kościane), albo żelów.

Można też prościej:

Obrazek

I cudowny lek na raka: Gans zimnych nózek, trzeba "posolić" tylko tlenkiem cynku i gotowe.

Obrazek

Trzeba mieć naprawde coś z głową by w to wierzyć....

http://davidicke.pl/forum/fundacja-kesh ... ml#p209263

Cos takiego przydało by sie na cukrzyce typu 1.A moze mozna to w jakiś sposób wykorzystać?

Admin
20 kwietnia 2017 at 14:29 · Odpowiedz
TAK. Gansy leczą cukrzycę, nadciśnienie w kilka dni. Zapraszam na I Konferencję w Skaryszewie, będzie to omawiane i chyba demonstrowane

Dlaczego ktoś chce używać Kreta? To jest środek do czyszczenia rur , czyli silnie stężony wodorotlenek i zapewne zanieczyszczony. W tym kraju mamy jeszcze, jak dotąd, wodorotlenek sodu w sklepach z odczynnikami i taki do celów analitycznych powinien być chemicznie czysty.

Admin
20 kwietnia 2017 at 18:44 · Odpowiedz
NAOH tworzy odpowiednie środowisko, podobnie jak kwas solny w żołądku. Może być albo silna zasada albo silny gaz, chodzi o stworzenie nanopowłoki. Może być też palnik propanowy.


Admin jak lecza nadciśnienie ? słyszę to już któryś raz ,przeszukałem materiał i nic nie znalazłem .Będę wdzięczny jak podasz źródło lub info jakie gansy w jakich proporcjach pić czy inaczej spożywać .

Admin
20 kwietnia 2017 at 18:43 · Odpowiedz
Mówił o tym dr Keshe w jednym z wykładów. W ciągu kilku dni wszyscy chorzy w rządzie Ghany się wyleczyli, dlatego tak chętnie dali Fundacji piękną działkę w centrum Akkry
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...


Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 7285
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 502
x 118
Podziękował: 5775 razy
Otrzymał podziękowanie: 10330 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 08 maja 2017, 11:00

0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 8844
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 443
Podziękował: 17264 razy
Otrzymał podziękowanie: 15036 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 22 cze 2017, 23:06

Andrzej Małek: Magrav Keshe i urządzenie do wodorowania wody.

https://www.youtube.com/watch?v=uNWBZZHjUE8

Opublikowany 21 cze 2017
Nagranie zostało dokonane podczas 4 zlotu Łańcuch Życia Jana Taratajcio w Skorochowie 17-18 czerwca 2017.
0 xAwatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 9661
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 25
x 362
Podziękował: 18133 razy
Otrzymał podziękowanie: 13725 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 23 cze 2017, 18:05

taka sobie dyskusja... :D

Janisław
22 czerwca 2017 at 16:29 · Odpowiedz
http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/20 ... -cz-2.html

Jeśli nie chcecie aby Rosja rzuciła bombę atomową na Warszawę tylko ja mogę temu zapobiec. Chrystus Król czczony w waszym narodzie i uznany za króla.
Nie zabraniam żadnemu narodowi zbroić się w sposób godny, aby się bronić, ale broń termobaryczna, mój synu, nie pomoże Polsce, jeśli ja nie będę ochraniał Polski. Moja Matka roztacza płaszcz nad Polską, ale musicie mnie czynić Królem i Panem w życiu narodu.
Interesy, sprytne posunięcia: to wam nie pomoże, na pewno nie wystarczy.
Jesteście krajem, którego nienawidzi szatan. Z szatanem nie można walczyć ludzką bronią. Pokonać go może tylko Bóg.
Trzeba prosić i błagać o pokonanie szatana we własnych sercach i w życiu narodu.

Bardzo dobrze się stało, że u stóp tronu mojej Matki w waszej ojczyźnie odbyła się narodowa pokuta. Równie ważny był odprawiony z mocą i moim błogosławieństwem egzorcyzm nad Polską.
Dobrze gdyby to stało się wcześniej, choćby po tym jak objawiały się manifestacje zła przeciw krzyżowi po katastrofie smoleńskiej. Wiem synu, że nie lubisz tego słowa, bo uważałeś, że nie było żadnej katastrofy, że to szatańska mistyfikacja, jednakże pisz „katastrofa smoleńska” lub podobnie, a kiedy zechcę użyć innego określenia podam je.
Podobnie jak Ty gdy spotkałeś się z przekazami: Słowami proroków o katastrofie smoleńskiej, odrzuciłeś je mając tutaj inne przemyślenia na skutek swego dużego, a nawet wielkiego wkładu pracy, tak samo inni odrzucić by mogli ten przekaz gdyby dowiedzieli się tego co już Ci przekazałem. A zrobiłem to, bo zajmowałeś się i zajmujesz tym tematem i wiele dla niego poświęciłeś.
Jednak czy analizując, dociekając modliłeś się o oświecenie do mego ducha, na kolanach, z różańcem w ręku?
Sam wiesz. Owszem byłeś blisko mnie, owszem nie zapominałeś o mnie, jak i inni, w swej pracy. To dobrze, ale to było za mało. Zwłaszcza w czasach rozpasania się zła nad Polską.


Admin
22 czerwca 2017 at 18:27 · Odpowiedz
Nie siej paniki, to są bardzo niskie wibracje i tylko sprzyjają szatanowi.
Nie będzie żadnej bomby atomowej na Warszawę, wibracje całej Ziemi są coraz wyższe, tyko ci którzy nie są na nie gotowi będą je źle odczuwać. Zajmij się technologią Keshe i ci przejdzi
e.

Ciekawyyy
22 czerwca 2017 at 19:48 · Odpowiedz
Jeśli Chrystus nie będzie czczonym w Polsce Królem to Ruscy spuszczą bombę atomową na Warszawę i choć ten Król nie zabrania obronnie zbroić się narodom to nawet broń termobaryczna nie pomoże no chyba że naród będzie go czcić pierwej ustanawiając Królem.
Ten Chrystus Król Polski to aby ten sam z opowiastek biblijnych co to zalecał nadstawiać drugi policzek ?

Skąd wy czerpiecie Janisławie te orędzia i najważniejsze kto produkuje te brednie ?
Mógłby trochę zadbać o spójność i logikę szczegółów tych
przekazów bo nawet naiwni w końcu się połapią.


Majestic
22 czerwca 2017 at 21:40 · Odpowiedz
to ten ??! https://www.youtube.com/watch?v=hpfTNDSnTjU to on ??! https://www.youtube.com/watch?v=s9VsD4RkDwk


Rafzen
22 czerwca 2017 at 19:28 · Odpowiedz
Nie ma dobrych lub złych żydów co admin usiłuje wmówić wielu Polakom tak jak nie ma żydów, którzy byliby Polakami albo nie ma Polaków którzy byliby żydami. Odrębność tożsamościowa jest taka wielka jak różnica między piekłem, a niebem.
Dzieci szatana ujawnił sam Jezus Ew. Św. Jana 8:44 wiec dziećmi Boga Roda są li tylko Polacy Słowianie.
To takie proste po badaniach genetycznych z 2009 roku więc czy admin wierzy w dobre dzieci szatana ?

Admin
22 czerwca 2017 at 22:10 · Odpowiedz
Polecam wykłady Keshe, Rafzen, trochę ci rozjaśni czym naprawdę jesteśmy.
A jako drugą rzecz – „Wędrówkę Dusz” Newtona, w której są dowody na to, że już nieraz byłeś żydem, murzynem, Chińczykiem czy też Arabem. Dusze się uczą. Jak to zrozumiemy, to niepotrzebne będzie odwoływanie się do tego kto jest lepszy.

Rafzen
22 czerwca 2017 at 23:11 · Odpowiedz
Miałem być w Skaryszewie jednak z powodu promowania haseł NWO czyli jedna Planeta, jeden Naród i jedna Rasa to nie dla mnie.
Lubię innych ludzi innych ras, inne narody i inne planety jednak jestem Słowianinem i mam Słowiańskie obowiązki.
Polecam od 26 do 32 sek. – https://youtu.be/9e5zFazBAmM


Admin
22 czerwca 2017 at 23:22
Rafzen, czy naprawdę takie jest hasło NWO? Podaj źródło, bo pierdolisz jak ciul.


Rafzen
22 czerwca 2017 at 23:33
Prawda zawsze powoduje obelgi i oszczerstwa.


Admin
23 czerwca 2017 at 00:02
Tylko że to nie jest prawda co piszesz. To jest kłamstwo. A co kłamstwo powoduje?
Hasło Fundacji Keshe jest przeciwieństwem tego co proponuje NWO.


Rafzen
23 czerwca 2017 at 00:42

Jeden człowiek, jeden cel, jedna misja
Jedno serce, jedna dusza, tylko jedno rozwiązanie
Jeden błysk światła, tak, jeden bóg, jedna wizja

Jedno ciało, jedna kość, jedna prawdziwa religia
Jeden glos, jedna nadzieja, jedna prawdziwa decyzja
Łu-łu-łu-łu podaruj mi jedni wizję

Nie ma zła, nie ma dobra
Chcę ci powiedzieć, że nie ma czarni ani bieli
Nie ma krwi, nie ma plamy
Wszystko czego potrzebujemy, to jedna światowa wizja

Jedno ciało, jedna kość, jedna prawdziwa religia
Jedna rasa, jedna nadzieja, jedna prawdziwa decyzja,
Łu-łu-łu-łu, o tak, o tak, o tak

Gdy byłem młody, miałem sen
Sen słodkiej iluzji
Błysk nadziei i jedności
I wizje jednej słodkiej unii
Ale dmucha zimny wicher
I pada czarny deszcz
I w moje serce to pokazuje
Patrz, co zrobili z moim snem

Więc podajcie mi swe ręce
Podajcie mi swoje serca, jestem gotowy
Jest tylko jeden kierunek
Jeden świat, jeden naród
Tak i jedna wizja

Nie ma nienawiści, nie ma walki
Tylko podniecenie
Przez cala noc
To świętowanie łu-łu-łu-łu, tak

Jedno ciało, jedna kość, jedna prawdziwa religia
Jeden głos, jedna nadzieja, jedna prawdziwa decyzja

Daj mi jedni noc
Daj mi jedną nadzieję
Po prostu daj mi
Jeden człowiek, jeden człowiek, jeden bar
Jedna noc, jeden dzień, hej, hej,
Po prostu daj mi, daj mi, daj mi jedną wizję.

One Vision – Jedna Wizja
Queen — brytyjski zespół rockowy utworzony w 1970 roku w Londynie.
Jego frontmanem był pedał Freddie Mercury.


Admin
23 czerwca 2017 at 07:19
Kompletnie nie wiesz o czym mówi Keshe.
Człowiek wygląda tak jak zezwala na to lokalny magnetyzm i grawitacja. Dlatego rasy się różnią – Ziemia nie jest jednolita, DNA jest tylko odbiornikiem. Cały świat fizyczny jest kształtowany przez największą siłę we Wszechświecie – emocje. Nimi możemy zmieniać nawet ciało. Zapomnieliśmy tego na skutek ingerencji dusz obcych, których ciało wygląda tak samo jak ludzi, ale są inni. Icke nazywa ich reptylianami. Keshe odsłonił wielką tajemnicę, którą zna góra masonerii, którą udało im się przez stulecia ukryć.
Jesteśmy jedną rasą i jednym narodem, to jest jasne – jeśli pozbędziemy się tych obcych dusz. Z technologią Keshe nie ma granic. Ptaki nie znają granic. Nie będzie też pieniądza, nie będzie żadnej religii. Religia to dzieło człowieka, służy zniewoleniu innych ludzi. Keshe na start odrzuca armię – nie będzie wojen, gdyż nie będzie nikogo kto by ich chciał.

NWO zakłada jedną armię, jedną religię i jedną walutę. Jakie jest więc podobieństwo? Żadne.


Rafzen
23 czerwca 2017 at 00:57
Jeżeli sprawa dotyczy jednej rasy to jest ona nazywana powszechnie rasa mieszana albo skundlona. Między mieszańcem – wielorasowcem, a kundlem istnieje wyraźne rozgraniczenie. Mieszaniec jest wynikiem skrzyżowania dwóch odrębnych ras. Kundel natomiast jest potomkiem nieokreślonego pochodzenia, kundli lub mieszańców.
Dlatego matriarchat jest doktryną NWO aby skutecznie realizować program jednej rasy.

źródło – https://rafzen.wordpress.com/2015/06/15 ... dewiactwo/


michał
23 czerwca 2017 at 08:09
oczywiście, że keshe chce NWO nie stety jest zbyt dużym leszczem żeby co kolwiek zmienić. A Marek jak jesteś taki świadomy i inteligentny to pokaż nam jak zmieniasz swój wygląd poprzez emocje.


Admin
23 czerwca 2017 at 10:53
cwaniaczek się znalazł
Żeby to robić poziom duszy musi być bardzo wysoki, praca z plazmą ma właśnie do tego nas przygotować. Niewielu z nas potrafi zmieniać wygląd fizyczny, ale w pewny stopniu jest to bardzo powszechne. Np. zmiana koloru oczu. Niektórzy ludzie zależnie od emocji potrafią zmienić kolor tęczówki.

Rafzen
23 czerwca 2017 at 08:40
Admin
cyt. „Jesteśmy jedną rasą i jednym narodem, to jest jasne – jeśli pozbędziemy się tych obcych dusz.”

I dlatego jest wielopokoleniowe ludobójstwo Polaków Słowian, a strzał w tył głowy z zaskoczenia to uśmiercenie Duszy !

A gdzie jest to cudowne lekarstwo na raka od keshe.
Powiedzialem o tym lekarzom tak jak to było tutaj zalecane i co? I jajo jak zawsze z tą kaszaną, tylko mielenie tych samych pierdół a gdzie są te wielkie trzesienia ziemi?
Blog powinien zmienić nazwę na monitor obiecanek keshe, bo autor ma już zaawansowana obsesje na punkcie tego kogoś
https://www.monitor-polski.pl/frankisci ... ent-280840

Jest różnica czy nie ? :D
1 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5662
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 356
x 196
Podziękował: 30157 razy
Otrzymał podziękowanie: 8812 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 06 lip 2017, 22:52

Hanna Elzbieta Trochimiuk pisze:CO KRYJE SIĘ ZA FUNDACJĄ KESHE
4 lipca o 07:15

Zaczęło się niewinnie od propagowania „naukowych” wywodów na temat gansów i darmowej energii, która działa na wiarę. Ale okazuje się, że Pan Meran Keshe w ramach swojej Fundacji prowadzi też Instytut KOSMICZNY, drodzy Państwo, gdzie wkłada studentom do głowy nową teologie kosmiczną, zwaną duchowością. Marek Podlecki, jak mniemam, został poprzez uczestnictwo w jego konferencjach nieźle zaprogramowany i dał się wciągnąć w mega sektę. Kiedy ja wyśmiewałam Keshe, to się na mnie obraził. Coś czuję, że zaczyna i on powoli przecierać oczy ze zdumienia.

Otóż teraz Keshe się „rozkręcił” i zaczyna nawijać mistyczny New Age. Oto fragmenty jego nauki „duchowości”

Zezwoliłem członkom Mozanu dzielić się ich wiedzą i przedstawić się całemu światu. Mówią 8-10 językami świata i rozpoczną nauczanie kiedy i jak sami zechcą.

Możliwe, że niektórzy z Was znają kogoś z nich. Ich tożsamość była utrzymywana w tajemnicy, aż do chwili zakończenia ich szkolenia. Oni mają swobodę decyzji o rozpoczęciu nauczania. Nauczano ich tajemnic Wszechświata i jak wywoływać w nim ruch i co jest tego warunkiem. Podczas udzielania nauk będą mieli NATCHNIENIE, czego mają nauczać, co pogłębiać i rozszerzać.

Ukrywaliśmy ich tożsamość, a teraz zakończyli swoje szkolenia i mogą od jutra lub soboty powracać do domów i od tego czasu możemy się uczyć. Ich szkolenie było bardzo intensywne, wiele się nauczyli co zmieniło ich życie. W wielu aspektach, gdy będą nauczać, wiele otworzy się i przyspieszy proces tego, co ja nazywam zjednoczeniem rasy ludzkiej przez zrozumienie jedności(całości) duszy i ludzi.

Tego nie czyniono nigdy dotąd w ten sposób, że wiedza pochodzi z różnych środowisk i z różnych stron świata i przekazuje etos RADY ŚWIATA i całego społeczeństwa. Z radością gościliśmy ich u siebie.

Przekazano im ogrom wiedzy i wiele sposobów, jak mogą ja przekazać i jak mogą nauczać i jest to wspaniałym moc w ten sposób obserwować jak oni do tego dojrzewali, jak stawali się jednością, w jakiś sposób jedną osobą i jedną duszą.

Kiedy wszyscy zrozumiecie, kiedy wymagane przez nas, a mówiliśmy o odszkodowaniach od obecnych przywódców, zastąpienie ich tymi, którzy chcą przejąć odpowiedzialność za swoje narody i akceptują członków Rady Świata (planety), zostaniecie oświeceni i staniecie się częścią całej struktury.

Struktura oznacza, że większość z Was, którzy zostali członkami RADY, już zrozumieli nauki nauczane w Mozan i wiedzą, że nie ma się czego obawiać. Zostaliśmy podróżnikami we wszechświecie i stanie się to bardzo łatwym.

=======================================================
Dusze ludzkości wzniosą się, a pistolety i broń zostaną na dnie i nikt nie będzie chciał ich dotknąć. To jest takie proste i jest jak wirus- kogo dotknie zadziała jak epidemia.. Już wiele razy obserwowaliśmy to we wszechświecie. To nie jest pierwszy raz. Zwierz nic nie wie o człowieku, jedna rasa nic nie wie o drugiej rasie. To jest sobie podobne, gdy grypa się rozprzestrzenia jest obojętne, która to nacja. Nazywałem to „czarną śmiercią”, „śmiercią” przeszłości i początkiem ‘nowego”. „Czarną”, ponieważ to co my jako ludzie przeszliśmy, jako rasa ludzka, jest tak ciemne, że lepiej jest o tym zapomnieć.

Jak już często mawiałem do Mozan, kiedy to robię jestem Chrystusem lub Mojżeszem, otwieram morze i wznoszę śmierć, ale kiedy Wy wszyscy to uczynicie, uszanujecie(docenicie) wiedzę ludzkości, wiedzę Uniwersalnej Rady, Uniwersalnej Wspólnoty.


Monitor Polski pisze:Fundacja Keshe ujawnia tajemnicę kreacji i naszego istnienia

Poniższy tekst pochodzi od jednego ze studentów Instytutu Kosmicznego Fundacji Keshe.

Jestem jeszcze w trakcie słuchania dzisiejszego seminarium – szczerze mówiąc, spodziewałem się, że nauka Mehrana Keshe będzie ku temu zmierzała, że technologia jest tylko pretekstem do naszego uwolnienia się. I to się dzieje. Dostajemy narzędzie do uwolnienia naszej duszy, co z nim zrobimy to indywidualna sprawa każdego z nas.

——————–
Od poniedziałku rozpocznie się „nowe nauczanie” Pana Keshe i Mozanu. Poniżej wgląd w to, czego możemy się spodziewać od poniedziałku (moje swobodne rozumienie):

W wielu kwestiach wejdziemy do nowego etapu. Od poniedziałku rozpoczniemy nauczanie. Zezwoliłem członkom Mozanu dzielić się ich wiedzą i przedstawić się całemu światu. Mówią 8-10 językami świata i rozpoczną nauczanie kiedy i jak sami zechcą.

Możliwe, że niektórzy z Was znają kogoś z nich. Ich tożsamość była utrzymywana w tajemnicy, aż do chwili zakończenia ich szkolenia. Oni mają swobodę decyzji o rozpoczęciu nauczania.
Nauczano ich tajemnic Wszechświata i jak wywoływać w nim ruch i co jest tego warunkiem. Podczas udzielania nauk będą mieli natchnienie, czego mają nauczać, co pogłębiać i rozszerzać.

Będą nauczać w minimum 8 do 10 językach świata.
Kolejny krokiem, który rozpoczniemy od poniedziałku, będzie nauczanie tajemnic egzystencji we wszechświecie.

Ukrywaliśmy ich tożsamość, a teraz zakończyli swoje szkolenia i mogą od jutra lub soboty powracać do domów i od tego czasu możemy się uczyć. Ich szkolenie było bardzo intensywne, wiele się nauczyli co zmieniło ich życie. W wielu aspektach, gdy będą nauczać, wiele otworzy się i przyspieszy proces tego, co ja nazywam zjednoczeniem rasy ludzkiej przez zrozumienie jedności(całości) duszy i ludzi.

Od poniedziałku będą mieli swobodę czynienia tego o czym mówiliśmy.
Zwracaliśmy uwagę ku wyżywieniu – nazywamy to ostatnim cierpieniem w tej rozpiętości – szerząc wiedzę o duszy człowieka. Tego nie czyniono nigdy dotąd w ten sposób, że wiedza pochodzi z różnych środowisk i z różnych stron świata i przekazuje etos Rady Świata i całego społeczeństwa. Z radością gościliśmy ich u siebie.

Przekazano im ogrom wiedzy i wiele sposobów, jak mogą ja przekazać i jak mogą nauczać i jest to wspaniałym moc w ten sposób obserwować jak oni do tego dojrzewali, jak stawali się jednością, w jakiś sposób jedną osobą i jedną duszą.

Oni są tak bardzo podekscytowanie faktem, że mogą się dzielić swoją wiedzą, a gdy tu przyszli, nigdy by nie pomyśleli, że osiągną ten stan i że od poniedziałku będą działali nie tylko dla postępu procesu pokoju na całym świecie, ale rozpoczniemy również nauczanie procesu podnoszenia duszy i rozumienia jej struktury.

Tak, jak mówiliśmy w innych wykładach z poprzednich tygodni, kiedy zaczynaliśmy z nano i gansami, każdego z Was dręczyło, że przechodzimy z reaktorów gazowych do reaktorów na gansy, tak samo dręczyło Was, kiedy 3-4 miesiące temu zaczynaliśmy nauczać o duszy.
Tym razem jest to w obrębie człowieka i Wy wszyscy obawiacie się tego, do tej pory mogliście to widzieć, to było obecne
ale teraz tego nie ma, to jest częścią Was, tego co jest w Was. To przestraszy wielu ludzi, ale w pewien sposób będzie to obawą przed wejściem w obce wymiary wszechświata.

W pewien sposób, jak tylko to zrozumiecie, będzie to najradośniejszy czas z życia człowieka.

Kiedy wszyscy zrozumiecie, kiedy wymagane przez nas, a mówiliśmy o odszkodowaniach od obecnych przywódców, zastąpienie ich tymi, którzy chcą przejąć odpowiedzialność za swoje narody i akceptują członków Rady Świata (planety), zostaniecie oświeceni i staniecie się częścią całej struktury.

Struktura oznacza, że większość z Was, którzy zostali członkami Rady, już zrozumieli nauki nauczane w Mozan i wiedzą, że nie ma się czego obawiać

Zostaliśmy podróżnikami we wszechświecie i stanie się to bardzo łatwym. Nadszedł czas i tu jest to miejsce. Zmieniliśmy się, wiele uczyliśmy się i będziemy uczyć jeszcze wiele tysięcy, bo one są tu po to, żeby trenować i uczyć się – wszyscy z Was i w takim samym stopnie i ten sam sposób. Nie zmuszajcie nikogo, pozwólcie każdemu uczyć się od własnej duszy.
Człowiek jest gotowy, żeby wyruszyć w kosmos. Widzę, że nie będzie to trwało do sierpnia, do września
widzę ludzi już dziś gotowych, żeby wyruszyć w drogę.
I tak jak już dziś Wam mówiłem: człowiek jest już w przestrzeni, nauczyliśmy się, trenowaliśmy i oni (Mozan) będzie Was szkolił, będzie Was nauczał, że wszystko jest podobne, gdy biedni i wszyscy inni pokażą swoje gansy i reaktory i wszyscy przyjdziecie do nich(Mozan), a oni Wam się przedstawią i wskażą Wam drogę. Wtedy może zrozumiecie, że my może nie musimy nawet przechodzić przez ten proces, kiedy on będzie szybko zachodził.

Kiedy zacznę nauczać Was o duszy, nie martwcie się, nie bójcie się ponieważ jest to podobne – jeśli sobie przypomnicie, kiedy zaczynaliśmy mówić o materiałach nano i dowiedzieliście się, że Chińczycy już od wielu lat siedzą w nano o robią w swoich garach gansy. W międzyczasie znamy ten proces, staramy się go rozumieć, potrafimy z nim postępować i stać się jego częścią, ale nie chcemy tego potwierdzić i nie korzystamy z niego w pełni, bo go do końca nie zrozumieliśmy.

Dusza ludzka jest Stwórcą człowieka i teraz, po raz pierwszy zetkniecie się ze swoimi duszami. Dochodzicie do zrozumienia, czym byliście, co się zdarzyło i że to Wy sami, tego dokonaliście.

Jest to piękno tego, co ma nadejść. A kiedy osiągniemy ten punkt, kiedy podczas szkolenia w kolejnych 2-3 tygodniach podniesiemy dusze milionów ludzi, żeby zrozumiały czym jest dusza i jak można z niej korzystać, jak z nią pracować, nie potrwa to nawet do sierpnia.

Dusze ludzkości wzniosą się, a pistolety i broń zostaną na dnie i nikt nie będzie chciał ich dotknąć. To jest takie proste i jest jak wirus- kogo dotknie zadziała jak epidemia.. Już wiele razy obserwowaliśmy to we wszechświecie. To nie jest pierwszy raz. Zwierz nic nie wie o człowieku, jedna rasa nic nie wie o drugiej rasie. To jest sobie podobne, gdy grypa się rozprzestrzenia jest obojętne, która to nacja. Nazywałem to „czarną śmiercią”, „śmiercią” przeszłości i początkiem ‘nowego”. „Czarną”, ponieważ to co my jako ludzie przeszliśmy, jako rasa ludzka, jest tak ciemne, że lepiej jest o tym zapomnieć.
Ale wraz z nauczaniem duszy ludzi czeka tylko świetlista przyszłość. Nie ma żadnych lepszych czasów i jak już mówiłem, kiedy pytał mnie jeden z Mozan, jaka bardzo mogą się zmienić rzeczy w przeciągu 2 dni do dzisiaj, powiedziałem: tak bardzo jak człowiek jest dojrzały.

Dojrzałość jest tak szybka jak my widzimy, tak szybko jak wielu z Was uczymy, jak od was zaczniemy i wielu z Was Wasze dusze i wprowadzi takie zachowanie do Waszego życia. Patrzycie, dlaczego Wam tego nie opowiadamy od wielu tysięcy lat? Przyjaciele, to jest już 3 raz, kiedy Was nauczamy. Ostatnim razem myśleliśmy, że powiedzieliśmy ludziom, którzy mieli nauczać w świątyniach Senegalu, ale oni ukryli to przed ludzkością, żeby wykorzystać ludzi. Tym razem, dzięki komunikacji jest nam łatwiej. Nadszedł czas i miejsce, żeby nakarmić ludzką duszę i czas, aby nadeszły zmiany.
Od poniedziału będziemy pracowali dwutorowo: jak możecie dotrzeć do duszy, jak można się wznieść reagując ze wszystkim, żeby poziom duszy podniósł się i wtedy zrozumiecie, jak kolektywnie można wszystko zmienić. Nie powinniście mieć obaw i lęku, bo skąd macie swoje ramiona, skąd macie oczy, skąd biorą się Wasze emocje? One pochodzą z Waszej duszy.
Teraz pokażę Wam, jak możecie kontrolować Wasze dusze, jak możecie mówić przez Wasze dusze, jak komunikować Wasze uczucia przez Wasze dusze, pokaże Wam jak zwiększyć pole Waszych dusz tak, abyście nie potrzebowali już Waszej fizyczności (fizycznych wymiarów). Tego nauczałem. To wszystko zostało przekazane do Mozan. Pokaże Wam, jak możecie pobierać energię kosmosu bez potrzeby dotykania żywności, prawdziwy sposób i metodę, a nie to co do tej pory próbowali inni.
Nauczymy Was wszystkiego, co konieczne, jeśli jesteście prawdziwymi ludźmi pokoju na świecie (przestrzeni), żebyście mogli stworzyć pokój w Waszej przestrzeni bez używania słów.

Jak już często mawiałem do Mozan, kiedy to robię jestem Chrystusem lub Mojżeszem, otwieram morze i wznoszę śmierć, ale kiedy Wy wszyscy to uczynicie, uszanujecie(docenicie) wiedzę ludzkości, wiedzę Uniwersalnej Rady, Uniwersalnej Wspólnoty.

Zaczynamy w poniedziałek, rozpoczynamy proces pokoju, ale musi się to dziać ręka w rękę. Ja nie będę nauczał tak samo jak do tej pory. Będą nauczał w sposób, który da Wam zrozumienie, skąd pochodzicie, dlaczego tu jesteście, jak możecie absorbować, i jak możecie dawać bezwarunkowo każdej duszy.
Królowie będą klęczeć przed ludzkością i będą za to przepraszać, co jej uczynili. Prosto. To nie będzie dzień sądu, to będzie dzień zrozumienia, że nadszedł koniec podziałów i hierarchii.
Żyłem tym życiem, żyłem między Wami i z ludźmi, tak samo, jak robi to każdy człowiek. Nigdy się nie odgradzałem. I to musi być wzorcem w fundacji. Minuta, w której się oddzielisz, będzie końcem, dopóki będziesz żył pośród ludzi, to jest gdzie powinieneś żyć. To jest wzór, sposób i metoda postępowania, którymi będziemy operować. Nauczę Was wszystkiego, żeby Ci z Was, którzy są bliscy swoim duszom zostali oświeceni.
https://www.monitor-polski.pl/fundacja- ... istnienia/
https://www.facebook.com/trochimiuk/pos ... 6021168759
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 7285
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 502
x 118
Podziękował: 5775 razy
Otrzymał podziękowanie: 10330 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 07 lip 2017, 11:20

..już się prawie wypalili, ale jeszcze bym ich całkiem nie skreślał.
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 7285
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 502
x 118
Podziękował: 5775 razy
Otrzymał podziękowanie: 10330 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 27 lip 2017, 13:34

0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 7285
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 502
x 118
Podziękował: 5775 razy
Otrzymał podziękowanie: 10330 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 06 sie 2017, 16:20

0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 7285
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 502
x 118
Podziękował: 5775 razy
Otrzymał podziękowanie: 10330 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 08 sie 2017, 10:29

0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 8844
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 443
Podziękował: 17264 razy
Otrzymał podziękowanie: 15036 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 18 sie 2017, 23:08

Niesamowita Technologia Keshe - Marek Kubiak i Jarosław Gajzlerowicz, 6 ZLOT ŁAŃCUCH ŻYCIA

https://www.youtube.com/watch?v=D7iTCox3zgU

Opublikowany 16 sie 2017

Niesamowita Technologia Keshe: Małgorzata Lew, Andrzej Pietrowski, 6 Zlot Łańcuch Życia

https://www.youtube.com/watch?v=5zJ8pTKodWw

Opublikowany 17 sie 2017
Więcej informacji: https://www.facebook.com/keshe.magrav...
0 xAwatar użytkownika
abcd
Posty: 5662
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 356
x 196
Podziękował: 30157 razy
Otrzymał podziękowanie: 8812 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: abcd » poniedziałek 11 wrz 2017, 12:17

A303 pisze:Keshe skazany za oszustwa
Wrzesień 10, 2017

Komentarz: Sektę Keshe agresywnie wypromował w polskojęzycznych altermediach niejaki Marek Podlecki (TW Janusz, więcej informacji pod linkiem), znany z prowadzenia internetowych tub dezinformacyjnych, które są wylęgarnią koczowniczych patologii.

Obrazek

Obrazek
Ke$he

Mehran Tavakoli Keshe i jego żona Caroline Keshe zostali skazani 7 sierpnia 2017 r. Przez Trybunał Karny w Kortrijku (Belgia) za oszustwa medyczne i nielegalne praktyki medyczne. Kortrijk jest częścią regionu Flandrii, jest to język holenderski (flamandzki).

Od kiedy stałem się (Dirk Laureyssens) „cywilną” ofiarą, otrzymałem oficjalną kopię pełnego tekstu wyroku Sądu. Chciałbym podzielić się tym dokumentem z Państwem, ponieważ to publiczne informacje, które mogą być publikowane i rozpowszechniane w internecie. W tym dokumencie „zamazaliśmy” anonimowe nazwiska ofiar zbrodni Mehrana Tavakoli Keshe i jego żony Caroline De Roose.

W tym wyroku sędzia szczegółowo wyjaśnił jego decyzje w oparciu o dochodzenia policyjne. Imponującym przykładem jest ANNA, belgijska kobieta w śpiączce. Opublikowaliśmy tę sprawę już wcześniej. Z dochodzenia policyjnego – wyjaśnione w wyroku sądu – dowiadujemy się, że Mehran Keshe grał w bardzo brudną grę z matką ANNY. Oto część wyroku, która wspomina i mówi o ANNIE.

Obrazek

„Pani XXX (matka Anny) której córka znalazła się w śpiączce na skutek wypadku drogowego; W październiku 2009 roku matka szukała w internecie rodziców w podobnej sytuacji (grupa wsparcia), ale skontaktowała się z nią druga skazana (Caroline De Roose), która zaproponowała leczenie przez jej męża; z powodu beznadziejnej sytuacji córki, ta zgodziła się na leczenie;

Pierwszy skazany (Mehran Keshe) odwiedził kilkakrotnie córkę Annę w szpitalu; Skazany manipulował jej ciałem; musiała oddychać przez specjalny sprzęt (Plazmowy reaktor medyczny z termosu [przyp. tłum.]); Obwiniał matkę Anny o promieniowanie negatywną energią, która rzekomo uniemożliwiała wybudzenie się córki; I nie powinna była zbliżać się do Anny. Potem Mehran Keshe twierdziła, że ​​Anna sama uparcie odmówiła wstania; W końcu Mehran Keshe chciał nakarmić Anne fast foodem, chociaż sam powiedział, że jest to bardzo niebezpieczne i stanowi zagrożenie dla pacjentki w śpiączce

13 lutego 2010 r. Mehran Keshe ogłosił, że Anna obudziła się; Kinesiolog, który przybył, nie mógł wejść do pokoju; Zauważył jednak, że stan Anny był niepokojący i krytyczny; Twarz miała bardzo czerwoną i drgawki; Mehran Keshe powiedział, że nic się nie stało, ale kinesiolog wezwał lekarza, który zdecydował, że nadszedł czas na hospitalizację; Potem okazało się, że w jej płucach pojawiło się mnóstwo kawałków stałego pokarmu. Bez hospitalizacji umarłaby (dokument 289); Po tych wydarzeniach przerwano leczenie; Następnie matka została poinformowana przez Mehrana Keshe i Caroline De Roose, że Anna mogła zostać obudzona, ale dopiero po zapłacie, zabieg nie był kontynuowany (oskarżenie B3); „

To pokazuje, że Mehran Keshe błędnie ocenił sytuację Anny, która miała drgawki, jako nie niebezpieczne, bez hospitalizacji by zmarła (dokument 289)

Obrazek

PLAZMOWE REAKTORY MEDYCZNE
Leczenie ANNY ze śpiączki przez skazanego Mehrana Keshe


Do Pozwów przygotowują się inne kraje, min Ghana.

Wyrok po Flamandzku:

https://keshefacts.files.wordpress.com/ ... t-2017.pdf

https://www.ghanabusinessnews.com/2017/ ... for-fraud/

Za: http://davidicke.pl/forum/fundacja-kesh ... 2-300.html
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/keshe ... wa-2017-09
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 8844
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 443
Podziękował: 17264 razy
Otrzymał podziękowanie: 15036 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 17 paź 2017, 00:48

Sensacyjne pionierskie badania systemu balasującego Keshe w Nowej Rudzie

https://www.youtube.com/watch?v=iXNwsR90cOo

Opublikowany 15 paź 2017
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 8844
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 443
Podziękował: 17264 razy
Otrzymał podziękowanie: 15036 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 16 lis 2017, 14:41

KONSTRUKTOR HARMONIZERÓW - Zbigniew Rabiza - 12.11.2017 r.

https://www.youtube.com/watch?v=U_cJKYAiqSY

Rozmowa ze Zbigniewem Rabiza, który jest twórcą i konstruktorem harmonizerów
KONTAKT:
tel. 662103854
0 xAwatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 9661
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 25
x 362
Podziękował: 18133 razy
Otrzymał podziękowanie: 13725 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 22 lis 2017, 12:41

“The Keshe Foundation Research And Development w Hoeilaart (Vlaams-Brabant) zostało ogłoszone bankrutem decyzją sądu, Bruksela dnia 07-11-2017.

Numer firmy(coś jak Polski KRS) 846809307. Główną działalnością 'The Keshe Foundation Research And Development' była edukacja.Holenderskojęzyczny sąd gospodarczy w Brukseli. Otwiera postępowanie upadłościowe pod adresem: Keshe FOUNDATION Research And Development, J. B. Charlierlaan 98, 1560 Hoeilaart.

Numer referencyjny: 20170728.
Bankructwo dnia: 7 listopada 2017
Działalność handlowa: Uprawy kukurydzy
Nazwa handlowa: BVBA Firma numer: 0846.809.307
Kurator: Pan Verschuren Gerry Gustaaf GILSONSTRAAT 11, 1090 Bruksela 9.

Planowana data wstrzymania płatności: 07.11.2017 Data zgłoszenia należności: w terminie trzydziestu dni od daty dostarczenia wyroku do Centralnego Rejestru Wypłacalności za pośrednictwem strony internetowej http://www.regsol.be. Złożenie pierwszego oficjalnego raportu z weryfikacji roszczeń w Centralnym Rejestrze za pośrednictwem strony internetowej http://www.regsol.be w dniu 13 grudnia 2017 r. Osoby, które osobiście złożyły wniosek o ogłoszenie upadłości (osoby, które złożyły dokumenty) mogą złożyć oświadczenie do urzędnika (art. 72bis i 72ter.). Dla pojedynczego poświadczenia: deponent, K. Nevens

Źródło: https://www.faillissementsdossier.be/en ... pment.aspx

Struktura organizacyjna spółki i powiązań Keshe.

Obrazek


Z Polskiego podwórka:

keshe.pl - Strona nie działa ale domena została odnowiona 2016.11.07
radionafali.com - Strona nie działa, data wygaśnięcia domeny - 2017-11-15; TransferProhibited, karencja i domena czeka najprawdopodobniej na powrót do puli. No cóż, "Technologie Plazmowe" pewnie pochłaniają go teraz w 100%
http://davidicke.pl/forum/viewtopic.php ... 2&e=211712
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 8844
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 443
Podziękował: 17264 razy
Otrzymał podziękowanie: 15036 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 15 maja 2018, 23:58

TECHNOLOGIA KESHE - Małgorzata - 15.05.2018 r. © VTV

https://www.youtube.com/watch?v=pE8zHk8Qr5s

Opublikowany 14 maj 2018
0 xAwatar użytkownika
Jancio
Posty: 834
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 30
Podziękował: 569 razy
Otrzymał podziękowanie: 997 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: Jancio » środa 16 maja 2018, 10:58

Wszyscy o tym mówią ,ale nikt tego nie widział. :lol:
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 8844
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 443
Podziękował: 17264 razy
Otrzymał podziękowanie: 15036 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 16 maja 2018, 21:37

No nie całkiem. Moi znajomi za pomocą tych ''zwiniętych drucików'' oszczędzają i to dużo na prądzie. :D
0 xODPOWIEDZ