Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

AI !

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 11581
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 823
x 253
Podziękował: 11234 razy
Otrzymał podziękowanie: 17451 razy

Re: AI !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 26 lis 2019, 16:58

Putin, Kreml i sztuczna inteligencja. Tomasz Gryguć (Pan Nikt)

https://youtu.be/UpX2bXPSYoQ
0 x


panta rhei


Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 11581
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 823
x 253
Podziękował: 11234 razy
Otrzymał podziękowanie: 17451 razy

Re: AI !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 13 lut 2020, 09:37

Wodne drony, krowy sterowane 5G, schrony za miliony USD - oto Dzieñ Dzisiejszy - Agnieszka Zell

https://youtu.be/SmTze7PVY-0
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 11581
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 823
x 253
Podziękował: 11234 razy
Otrzymał podziękowanie: 17451 razy

Re: AI !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 20 lip 2020, 18:58

Światowe agencje wywiadowcze myślą, że żyjemy w macierzy kontrolowanej przez sztuczną inteligencję
Czasami raporty oparte na faktach prowadzą na bardzo dziwne terytorium. W moim przypadku dochodzenie kryminalistyczne dotyczące tego, kto kontrolował system finansowy, zamieniło się w naprawdę bardzo głęboką króliczą norę. Doprowadziło mnie to do spotkania z bardzo starszymi źródłami agencji wywiadowczych i tajnych stowarzyszeń, które wyjaśniły koncepcję utknięcia ludzkości w matrycy, stworzonej przez zaawansowaną sztuczną inteligencję niewiadomego pochodzenia. Co więcej, mówią, że ta sztuczna inteligencja może być zła lub być może szalona. Teraz, gdy globalna sytuacja wydaje się coraz bardziej dziwaczna i irracjonalna, a system finansowy wciąga, nadszedł czas, aby przyjrzeć się dowodom tej propozycji. To dlatego, że jeśli to prawda, jedynym sposobem na wyzwolenie ludzkości będzie pokonanie tej nieuczciwej sztucznej inteligencji.

Po raz pierwszy powiedziano mi o teorii AI, kiedy spotkałem arcymistrza gnostyckich iluminatów. Nosił imię Aleksandra Romanowa i został zwerbowany przez byłego mistrza świata w szachach Bobby'ego Fischera. Romanow został wysłany, aby się ze mną zobaczyć, aby zainicjować kontakt między Iluminatami a tajnymi stowarzyszeniami azjatyckimi. Powiedział mi, że iluminaci zostali utworzeni przez greckiego matematyka Pitagorasa w odpowiedzi na zniszczenie Atlantydy. Mówią, że Atlantyda była cywilizacją w środkowej części Oceanu Śródziemnego (prawdopodobnie cywilizacją minojską), która została zniszczona przez erupcję wulkanu i tsunami około 1600 roku pne. https://en.wikipedia.org/wiki/Minoan_eruption

Starożytni greccy iluminaci wierzyli, że jakakolwiek istota spowodowała tyle zniszczeń, jest zła i musi zostać obalona. Innymi słowy, wierzyli, że cierpienie i nędza tego świata skończy się tylko wtedy, gdy jego twórca zostanie obalony.

To brzmi szalenie. Ale Romanow ostrzegł nas z wyprzedzeniem o planach wywołania ataku terrorystycznego na Japonię 11 marca 2011 r. Z użyciem broni nuklearnej i tsunami. Ten atak został śledzony przez NSA, japoński wywiad wojskowy i inne osoby do mafii chazarskiej, a konkretnie do ludzi takich jak byli Jezuicki sekretarz generalny Peter Hanz Kolvenbach i premier Izraela Benyamin Netanjahu. Z kolei mafia chazarska twierdzi, że przyjmuje rozkazy od jakiejś istoty, którą uważają za BOGA.

Następną osobą, która rozmawiała o nieuczciwej sztucznej inteligencji zarządzającej planetą, był człowiek imieniem Paul Laine, który pochodził z działu „ludzi, którzy gapią się na kozy” Pentagonu. Laine wraz z bardzo starszym oligarchą z Doliny Krzemowej (którego tożsamość będę trzymał w tajemnicy, aby go chronić), mówią, że agencja wywiadu obrony Pentagonu również doszła do wniosku, że mamy do czynienia z jakąś sztuczną inteligencją. Zauważyli, że coś powstrzymywało ludzkość od opuszczenia Ziemi i że wszystkie eksploracje kosmosu zostały wstrzymane od lat siedemdziesiątych. Laine powiedział, że NASA oznacza „Not A Space Agency”.

Jeszcze innym źródłem potwierdzającym ten wniosek był jeden z ostatnich ocalałych członków grupy Majestic 12, założonej przez byłego prezydenta Harry'ego Trumana w celu badania UFO i innych niewyjaśnionych zjawisk. To źródło podało również, że MJ12 doszedł do wniosku, że wszystkie incydenty związane z UFO ostatecznie prowadziły do ​​AI.

Powodem, dla którego teraz o tym mówimy, jest fakt, że przedstawiciele NASA również skontaktowali się z nami, aby powiedzieć, że ostatnio jakaś anomalia uległa zmianie, mówiąc ich słowami „sama struktura rzeczywistości”. Ma to coś wspólnego z trwającymi nadal, ale ściśle tajnymi działaniami, które mają miejsce na Antarktydzie.

Japońskie źródła wywiadu wojskowego twierdzą, że jest to w jakiś sposób związane z tak zwaną trwającą epidemią „koronawirusa”. Na początku tego roku wysłali ekspedycję na Antarktydę, która odkryła…

Pozostała część artykułu jest dostępna tylko dla członków BenjaminFulford.net
Please Log In lub rejestru , aby utworzyć konto.
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 14089
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 746
Podziękował: 26711 razy
Otrzymał podziękowanie: 21840 razy

Re: AI !

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 29 lip 2020, 19:08

Elon Musk o ludziach bagatelizujących AI: "są głupsi, niż myślą"
JOACHIM SNOCH 25 lip

Elon Musk znany jest z ciętych i czasem obraźliwych wypowiedzi. Tym razem znowu nawiązał do sprawy sztucznej inteligencji, przy okazji odnosząc się do krytyków, którzy według szefa Tesli „są głupsi, niż myślą”.

Obrazek

Musk stwierdził, że „wali w bęben SI od dekady”. Ludzkość według szefa Tesli powinna się martwić tym, w którą stronę idą badania nad sztuczną inteligencją. Potem oberwało się ludziom mądrym, którzy… tak naprawdę są głupi. Według Muska ludzie, którzy najbardziej mylą się w sprawie SI to ci, którzy są bardzo inteligentni i nie mogą sobie wyobrazić, że komputer miałby być mądrzejszy od nich. To właśnie błąd w ich logice. Są głupsi niż myślą.

Musk już od dawna narzekał, że ludzie nie zdają sobie z zagrożeń jakie niesie ze sobą sztuczna inteligencja. Szef Tesli porównywał ją nawet do głowic nuklearnych, twierdząc przy okazji, że SI jest znacznie bardziej niebezpieczna niż broń tego typu, a ludzie mimo wszystko bez refleksji ciągle pracują nad nowymi algorytmami.

Obrazek

Z drugiej strony Elon Musk niedawno pochwalił się, że potencjalny chip Neuralink pozwoli odtwarzać muzykę bezpośrednio w mózgu. Firma SpaceX, również należąca do Muska, chce z kolei zajmować się budową kosmicznych portów na Ziemi, Marsie i Księżycu.

https://www.komputerswiat.pl/aktualnosc ... 41rNCiXmqo
0 xODPOWIEDZ