Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Filmy

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Filmy

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 26 sie 2014, 18:15

Obrazek
Obrazek
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Filmy

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 28 sie 2014, 09:29

Byłam , widziałam , film świetny !! Oczywiście w naszych organizmach zachodzi ten sam proces tylko w innym rytmie , bo byśmy nie wytrzymali zmian, bierze udział dokładnie ten sam hormon, tylko naturalny, objawy mamy podobne tylko w zwolnionym tempie.

Jednak same procesy zmian oparte są na tych samych zasadach zmiany sub komórkowej, czyli obecne komórki dążą do przemienienia siebie w inną strukturę by odzyskać zakodowane w sobie możliwości i mieć otwarte połączenie z całym systemem informacyjnym kosmosu.
Gdy to osiągnie Energia wcielona/ nasza świadomość wówczas to ONA zacznie władać całkowicie materią. Nie znikniemy z przestrzeni fizycznej bo po raz pierwszy tworzymy unikalny proces w którym równocześnie przemieniamy swoja materię, my nie dążymy do połączenia wszystkich komórek w jedną , a do przemienienia ich struktury w krystaliczną oraz możliwości korzystania z ich zmienionych właściwości.
Każdy kto posiada wystarczającą MOC energetyczną ( nie należy mylić z siłą fizyczną, oraz środkami materialnymi za które ludzie kupują sobie rożne niby możliwości.... :lol: ) dokona przemiany swojego ciała materialnego w subatomowe. Jednak na jakim poziomie będzie mógł korzystać ( w filmie używanie określonego procentu możliwości mózgu) ze swoich poza fizycznych możliwości, zależy wyłącznie od osiągniętej , osobistej MOCY ENERGETYCZNEJ zdeponowanej w KAŻDEJ komórce naszego ciała.One są magazynami energetycznymi dla wszystkich procesów w naszych ciałach.

Zasada jest TYLKO JEDNA, każdy musi sam w sposób bardzo etyczny pokonywać swoje trudności , bo efekty tych sukcesów są naszym zasobem energetycznym. Czym większa prawość i większa miłość bezwarunkowa ( akceptacja) dla wszelakich odmienności ( każda walka pozbawia nas energii) tym większy poziom energetyczny w nas i większy potencjał możliwości działania poza fizycznego inaczej władania materią, które w barwny sposób pokazane było na filmie.

Właściwie na ten temat piszemy od kilku lat, dla nas to nic nowego, jednak w rozłożeniu czasowym na planie naszego życia , rozmywa się zarówno wysiłek jak i oczekiwania spontanicznego efektu.

Nasze ciała fizyczne nie wytrzymały by szybkiego tempa zmian , one muszą się dostroić do mocy energetycznej niezbędnej dla działań. Wiemy doskonale iż "praca czyni mistrza..." , a nie kupowanie technik na kursach, bo to podstęp ograniczający nasze naturalne możliwości.

W kontekście tego filmu zrozumiałam co zrobiłam podświadomie , że ciosy usiłującego mnie uderzyć bandyty nie dotarły do mojego ciała fizycznego.

Nie ma co... jest fajnie !!! :D :D


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

baba
x 129

Re: Filmy

Nieprzeczytany post autor: baba » niedziela 12 paź 2014, 21:03

Polecam krótki filmik amatorski typu "dokument" o narodzinach młodej papużki, nie wiem czemu hodowczyni jej pomaga a nie odbywa się to "siłami natury" ale śliczne jak dla mnie. Niestety trzeba na YT 8-)



https://www.youtube.com/watch?v=qY-d46-gPMI
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Filmy

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 28 paź 2014, 05:48

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

baba
x 129

Re: Filmy

Nieprzeczytany post autor: baba » niedziela 25 sty 2015, 11:35

Właśnie sobie obejrzałam (jest na Seansiku m.in ale trzeba się zarejestrować).
Jak dla mnie dość przygnębiająca wizja. Nic oprócz mocy. I właściwie niczego nie zmienia. :(
Pocieszające jest to, że na pewno istnieje też niezliczona ilość innych wersji, a wśród nich ta najwłaściwsza, jeszcze nam nie znana. 8-)
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Filmy

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 25 sty 2015, 11:59

baba pisze:Właśnie sobie obejrzałam (jest na Seansiku m.in ale trzeba się zarejestrować).
Jak dla mnie dość przygnębiająca wizja. Nic oprócz mocy. I właściwie niczego nie zmienia. :(
Pocieszające jest to, że na pewno istnieje też niezliczona ilość innych wersji, a wśród nich ta najwłaściwsza, jeszcze nam nie znana. 8-)

sorki może już nie-dowidzę, ale co obejrzałam.. :?:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

baba
x 129

Re: Filmy

Nieprzeczytany post autor: baba » niedziela 25 sty 2015, 12:31

Aaa, sorek w wyszukiwarce po "tytule" nie zauważyłam, że temat się już zmienił i doszły nowe filmy. Mówię o "Lucy" oczywiście. 8-)
0 x



baba
x 129

Re: Filmy

Nieprzeczytany post autor: baba » środa 28 sty 2015, 01:14

Powiedziałabym - nareszcie coś odrobinę pozytywnego. Choć też "starego" bo taką koncepcję źródła pomocy naszych "starszych braci" z wyższych wymiarów to już zdaje się Monroe wysunął kilkadziesiąt lat temu. Dość miło mi się to oglądało. :D

0 x



Awatar użytkownika
belfanior
Posty: 392
Rejestracja: niedziela 28 wrz 2014, 19:58
x 11
x 24
Podziękował: 1358 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: Filmy

Nieprzeczytany post autor: belfanior » środa 28 sty 2015, 06:53

songo70 pisze:
(THRIVE Polski / Polish) Prosperowanie: Co u licha Musimy Zrobić?

ten film Thrive oferuje nam rzeczywiste rozwiązania, umożliwiając nam bezprecedensowe i śmiałe strategie odzyskiwania naszego życia i naszej przyszłości.
To takie budujące...


wyślij to wirusowo ....!
niech każdy mieszkaniec Gai wie..



Ten film zapodawalem jakies pare miesiecy temu,ale dzieki za przypomnienie :D Jest dosc dlugi-moze to niektorych odstrecza.
0 x



Awatar użytkownika
belfanior
Posty: 392
Rejestracja: niedziela 28 wrz 2014, 19:58
x 11
x 24
Podziękował: 1358 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: Filmy

Nieprzeczytany post autor: belfanior » środa 28 sty 2015, 07:29

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=pB6Be6koSDE[/youtube]
0 x



remek
Posty: 26
Rejestracja: piątek 13 cze 2014, 11:20
Otrzymał podziękowanie: 20 razy

Re: Filmy

Nieprzeczytany post autor: remek » niedziela 08 lut 2015, 19:38

Jupiter: Intronizacja Imperium Drako już od 06.02.2015 rok.

Drakoni wygładali na filmie na 90% jak raptory ze skrzydłami a pyski takie jak u krokodyli.
Szaraki wyglądali na 80% oryginalnie.
Lord Goa'uld Baal jak zawsze spada na 4 łapy ale tym razem zdechł Drakon - wąż starodawny.

http://youtu.be/2DILhMxTsyE
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Filmy

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 08 lut 2015, 20:30

A oto ów zwiastun filmu, którego odnośnik zapodał >remek<:

Jupiter Ascending - Zwiastun #1 PL
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
belfanior
Posty: 392
Rejestracja: niedziela 28 wrz 2014, 19:58
x 11
x 24
Podziękował: 1358 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: Filmy

Nieprzeczytany post autor: belfanior » niedziela 15 lut 2015, 20:29

0 x



filiżanka
Posty: 347
Rejestracja: poniedziałek 24 cze 2013, 13:29
x 2
x 7
Podziękował: 646 razy
Otrzymał podziękowanie: 582 razy

Re: Filmy

Nieprzeczytany post autor: filiżanka » czwartek 19 lut 2015, 12:47

remek pisze:Jupiter: Intronizacja Imperium Drako już od 06.02.2015 rok.

Drakoni wygładali na filmie na 90% jak raptory ze skrzydłami a pyski takie jak u krokodyli.
Szaraki wyglądali na 80% oryginalnie.
Lord Goa'uld Baal jak zawsze spada na 4 łapy ale tym razem zdechł Drakon - wąż starodawny.

http://youtu.be/2DILhMxTsyE

Istotne , że ww w swoich rolach. :)
Nawet można wyłapać skąd pochodza kręgi w kukurydzy :)
A na serio to istotne, że jest przekaz o rodach tzw ludzkich ,które genetycznie modyfikuja co tam im a łapki wpadnie a to co sobie wyprodukuja na planetach to po to by dokonać zbioru prany w ostatecznym akcie depopulacji.
Wogole całość życia wypełnia rolę służebną wobec nich.
Rodziny te to "stwórcy", keatorzy :shock:
No i nie wiedziec czemu to arystokracja z należnym im szacunkiem, zasłaniająca się ewolucją.
W czasie filmu przypomniały mi sie słowa, chyba Kiary, że "skoro to zrobiliśmy to znaczy,że mieliśmy do tego prawo".
Film chaotyczny, dla tych co nie w temacie to SF z dużym bumbum.
ale jest kilka smaczków.
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Filmy

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 19 lut 2015, 14:15

filiżanka

W czasie filmu przypomniały mi sie słowa, chyba Kiary, że "skoro to zrobiliśmy to znaczy,że mieliśmy do tego prawo".


To nie moje słowa tylko chyba filiżanki już nie pamiętam z jakiego postu bo początkowy jakiś.
Zatem proszę odpowiedzialności za swoją działalność nie cedować na mnie bo nie wezmę jej na siebie. Basta!

siejesz... zbierzesz.... nikt twoich plonów niósł nie będzie...... a nienawiść, zawiść głupota wszelkiej maści obrodziła i rozkwitła na twoim polu dorodnie.... szkoda,miałaś szansę na ....


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

filiżanka
Posty: 347
Rejestracja: poniedziałek 24 cze 2013, 13:29
x 2
x 7
Podziękował: 646 razy
Otrzymał podziękowanie: 582 razy

Re: Filmy

Nieprzeczytany post autor: filiżanka » czwartek 19 lut 2015, 14:44

Kiara pisze:

To nie moje słowa tylko chyba filiżanki już nie pamiętam z jakiego postu bo początkowy jakiś.
Zatem proszę odpowiedzialności za swoją działalność nie cedować na mnie bo nie wezmę jej na siebie. Basta!

Prosze bardzo watek "Madlen Namaro"
Kiara pisze
ps. Nikt nikogo nie prosił o pozwolenie "grzebania" w punktach energetycznych ziemi, czy widziałaś gdzieś taką petycję? nikt nikomu nie wskazywał tych miejsc ni czasu....
Jeżeli stać się tak mogło, a moglu , bo się stało... znaczy to tylko tyle iż ci , którzy to robili mieli do tego prawo i o żadne pozwolenia na nic żebrać nie musieli, jak robią to ci z wielu istniejących przekazów.
I to jest ta zasadnicza różnica miedzy tymi dualistycznymi przestrzeniami... jedni maja absolutne prawo, a inni podstępem , oszustwem i manipulacją faktami chcą je uzyskać.



siejesz... zbierzesz.... nikt twoich plonów niósł nie będzie...... a nienawiść, zawiść głupota wszelkiej maści obrodziła i rozkwitła na twoim polu dorodnie.... szkoda,miałaś szansę na ....

Dzięki za te słowa, stokrotne dzięki Kiaro.
W imieniu własnym i wszystkich czytających.
To forum Kiaro jest ,internetowe. Tu można dyskutować.
ps
Szanse maja wszyscy,i nie zależy ona od "myslicieli, rodów,wzniesionych ani od manipulacji czasem i przestrzenią.
Na pradę nic nie możesz nikomu zabrać bo nic nie dałaś.
Jesteśmy jednoscią a moja głupota jest też Twoją.
love and groszek :)
0 x



baba
x 129

Re: Filmy

Nieprzeczytany post autor: baba » czwartek 19 lut 2015, 21:23

A mnie dzisiaj na stare bajki "sparło" to też tu taką "nasze polskie klimaty" wrzucę. :D
W kategorii "kino rodzinne" czyli dla dorosłych i dla dzieci do wspólnego oglądania. 8-)



https://www.youtube.com/watch?v=5En8J2UFl6Q
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Filmy

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 24 lut 2015, 14:54

a więc czas na białego królika z Alicji w krainie czarów, co ciekawe autorem(gdyby ktoś nie wiedział),-
był/jest angielski wykładowca matematyki-
Charles Lutwidge Dodgson (pseudonim Lewis Carroll) opublikowany 4 lipca 1865. Dosłownie angielski tytuł znaczy Przygody Alicji w Krainie Dziwów. Pierwsi polscy tłumacze oddali Wonderland jako Krainę Czarów, chociaż w książce czary nie występują.
:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Etznab
Posty: 112
Rejestracja: piątek 21 lis 2014, 13:32
Podziękował: 657 razy
Otrzymał podziękowanie: 187 razy

Re: Filmy

Nieprzeczytany post autor: Etznab » sobota 28 lut 2015, 12:55

" ZIELONA PIĘKNOŚĆ", Polecam ten film, jeśli jeszcze ktoś go nie oglądał :D .
Zabawna opowieść o przebudzeniu, na które tak wielu czeka! Ta historia tak naprawdę przedstawia nas samych i nasze podświadome dążenie do harmonii z naturą.
Ta historia daje również mądrość i wiedzę, którą możemy z powodzeniem wykorzystać w śnie zwanym życiem.

https://vimeo.com/26007576


Miłych wrażeń :)
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Filmy

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 28 lut 2015, 16:49

..fajne, trochę idylliczne, ale sposób z bojkotem,-
jak najbardziej pokojowy do zastosowania, ale trzeba jeszcze wielu "odłączyć"
;)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Filmy

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 14 mar 2015, 12:26

polecam ten film, wczoraj obejszczałem,-
ciekawa wizja tego jak pitbulle walczą pod dywanem, a skoro rzeczywistość jest dziwniejsza od fikcji,-
to aż trudno to sobie wyobrazić..

Obrazek
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Etznab
Posty: 112
Rejestracja: piątek 21 lis 2014, 13:32
Podziękował: 657 razy
Otrzymał podziękowanie: 187 razy

Re: Filmy

Nieprzeczytany post autor: Etznab » środa 29 kwie 2015, 19:13

Wracam do filmu Jupiter-Ascending, nie szukając natrafiłam na stronę z interpretacją filmu, którego autorem jest Neil Hague. Strona jest w języku angielskim, a tłumaczenie przez google, niestety w tym przypadku wychodzi fatalnie, ale na tyle, na ile mogłam się zorientować, wydaje się, że autor tej interpretacji podszedł rzetelnie do tematu, odniosłam wrażenie ,że ta tematyka nie jest mu obca. Artykuł "bogato" ilustrowany zdjęciami z filmu i starej symboliki , jako porównania. Przyznam, że niektórych symboli nie widziałam wcześniej, po prostu na nie , nie trafiłam. Z uwagi na nieznajomość angielskiego, trudno mi odnieść się dokładnie do jego spostrzeżeń, ale mimo to uważam, że artykuł wart uwagi :) . Polecam chociażby dla ładnych obrazków ;)


http://throughancienteyes.blogspot.co.u ... ng-of.html
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Filmy

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 01 maja 2015, 12:31

Polecam gdyby ktoś jeszcze nie wiedział kim są pierwotni Syriuszanie, skąd wywodzi się informacja o psiogłowych istotach, pojawiających się w historii ziemi.


http://www.cda.pl/video/194340c2/Pirami ... -Napisy-PL

Film jest mocny dawki horroru.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Filmy

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 01 maja 2015, 13:34

Etznab pisze:Wracam do filmu Jupiter-Ascending, nie szukając natrafiłam na stronę z interpretacją filmu, którego autorem jest Neil Hague. Strona jest w języku angielskim, a tłumaczenie przez google, niestety w tym przypadku wychodzi fatalnie, ale na tyle, na ile mogłam się zorientować, wydaje się, że autor tej interpretacji podszedł rzetelnie do tematu, odniosłam wrażenie ,że ta tematyka nie jest mu obca. Artykuł "bogato" ilustrowany zdjęciami z filmu i starej symboliki , jako porównania. Przyznam, że niektórych symboli nie widziałam wcześniej, po prostu na nie , nie trafiłam. Z uwagi na nieznajomość angielskiego, trudno mi odnieść się dokładnie do jego spostrzeżeń, ale mimo to uważam, że artykuł wart uwagi :) . Polecam chociażby dla ładnych obrazków ;)


http://throughancienteyes.blogspot.co.u ... ng-of.html
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Filmy

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 01 maja 2015, 14:16

Etznab pisze:Wracam do filmu Jupiter-Ascending, nie szukając natrafiłam na stronę z interpretacją filmu, którego autorem jest Neil Hague. Strona jest w języku angielskim, a tłumaczenie przez google, niestety w tym przypadku wychodzi fatalnie, ale na tyle, na ile mogłam się zorientować, wydaje się, że autor tej interpretacji podszedł rzetelnie do tematu, odniosłam wrażenie ,że ta tematyka nie jest mu obca. Artykuł "bogato" ilustrowany zdjęciami z filmu i starej symboliki , jako porównania. Przyznam, że niektórych symboli nie widziałam wcześniej, po prostu na nie , nie trafiłam. Z uwagi na nieznajomość angielskiego, trudno mi odnieść się dokładnie do jego spostrzeżeń, ale mimo to uważam, że artykuł wart uwagi :) . Polecam chociażby dla ładnych obrazków ;)


http://throughancienteyes.blogspot.co.u ... ng-of.html



Beznadziejna recenzja filmu "JUPITER" , totalny brak znajomości symboliki. Wiele zdań mało logicznie słusznych wniosków pomimo fragmentów prawdy i starej prawdziwej symboliki.
Jednym zdaniem ,dużo słów mało sensu, brak wiedzy podstawowej o przeszłości, oraz współczesnych rozgrywkach na planie ziemi i za energetyczną kurtyną życia, brak wiedzy o niezależnych procesach ewolucji i roli człowieka w niej.
Nie wiem tylko czy autor nie posiada naprawdę tej wiedzy, czy ta recenzja jest fałszem i zamówioną dezinformacją?


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

ODPOWIEDZ