Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Sztuka kochania i umiłowania piękna

Awatar użytkownika
Maat
Posty: 54
Rejestracja: piątek 17 sty 2014, 23:03
x 1
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowanie: 149 razy

Sztuka kochania i umiłowania piękna

Nieprzeczytany post autor: Maat » czwartek 13 wrz 2018, 21:56

O-da do kochanka

Bądź mi kochanku
wiosną i latem,
promieniem słońca
i polnym kwiatem.
Bądź mi godnością,
Szczęściem, miłością,
Rajską krainą
i namiętnością.
Bądź Mi kochanku
Moją wolnością
Mym żarem serca
i Mą młodością.
Bądź mi rozkoszą
i rajskim ptakiem.
Bądź mi pierwiosnkiem
i polnym makiem.
Bądź mym odkrywcą
i mym natchnieniem
moją ekstazą
i uniesieniem
Bądź mą czułością
i mym uśmiechem
mą niewinnością
i moim grzechem.
Bądź mi pieszczotą
I serca drżeniem
Moim pokarmem
i Mym Spełnieniem
Nasyć me zmysły
umysł i duszę
pięknem swych myśli
marzeń i wzruszeń.
Bądź kreatorem
swojej męskości
uczuć i doznań
miarą boskości.
Bądź Mi poezją
i mym olśnieniem
źródlaną wodą
i ust pragnieniem
czułością myśli
dziewiczym snem
jasnością słońca
nocą i dniem.
Dostarcz Mi Luby
tych wszystkich wzruszeń
a Ja dla Ciebie niebo poruszę,
zatrzymam Ziemię
by ziścić najskrytsze z serc
i ciał pragnienie.
Z umiłowaniem piękna, wolności, radości ,mądrości, miłości ,młodości ,godności ,szlachetności
Basia

Pisane słowa to tylko namiastka syntezy myśli, doznań, emocji zawartych w tym wierszu, które staje się komplementarne po odkryciu nienazwanych myśli i wspomnień o miłości i rozkoszach dni i nocy oraz snów zachowanych w pamięci genetycznej - ale nie tylko - to coś co po i ponad należy uzupełnić o własny rozwój i twórczość – przeszłość jest tylko po to by odkryć naszą moc teraźniejszości i kreować przyszłość czy żyć w teraźniejszości tworząc w trakcie.

Jako naród Słowa jesteśmy ślepcami tęskniącym za rajem utraconym zamiast go odkrywać i współtworzyć – to czego szukamy jest w nas i z nas – wszystko co pragniemy jest w zasięgu wzroku i na wyciągnięcie ręki – tylko pionierzy i wizjonerzy o pięknym sercu, duszy i umyśle mogą wejść w sferę twórczości powodującą zaistnienie rzeczy zgodnych z Prawem Naturalnym/Prawem Przyrodzonym i Przyrodzoną nam Paniom i Panom Polskim: godnością, szlachetnością, prawością, mądrością, miłością, młodością, talentami muz, wolną wolą, dobrem, pięknem i prawdą.

Raj: to polna łąka okraszona polnymi kwiateczkami skąpana w złotych promykach słonka – to miłość kochanka, który nasyci serce, umysł, zmysły, ciało i duszę – to iskiereczki, które pojawiają się w stanach szczęśliwości i zachwytu, - to dziewiczość uczuć, radość, śmiech i beztroska dziecina czy wiejskiego pastuszka harmonijnego z pięknem natury, śpiewem drzew, muzyką Ziemi – to błękit nieba w blasku słońca i obłoczkach, które styka się horyzontem z ogrodem do którego zawitał mały książę – raj to niewinność, subtelność i wrażliwość pierwszej miłość i wkradających się uczuć budzących sfery wcześniej nieznane, która dojrzewa i z wiekiem staje się wulkanem namiętności, ekstazy, rozkoszy sytości i obfitości, przy zachowaniu czystości, piękna i tworzenia uczuć - to śpiew ptaków, motyle, zapach i barwa w lenie popołudnie kiedy spotykamy w parku nieznajomego, którzy budzi zmysły i przesłania swą energią cały nasz świat – raj to prosta, harmonia, bogactwo uczuć i nasycenie jakie następuje po spełnionym akcie miłosnym – raj to przyjaźń, zaufanie, serdeczność, fascynacja, śmiech, wolność, lekkość i radość tworzenia - tylko od nas zależy czy rozpalimy iskrę i rozwiniemy w sobie boską cząsteczkę, które są biletem wstępu do raju czy damy się wciągnąć w szarość, zdradę i obłudę zewnętrznego świata.

Cechy charakteru i osobowości, mądrość, uczucia, doznania, emocje rozwija się potęguje się przez prawidłowe wydzielenie hormonalne to reakcje fizykochemiczne i procesy psychoaktywne – bez wydzielana: endorfin, feromonów, oksytocyny, serotoniny, opiatów, tworzących afrodyzjaki i całej gamy pozostałych hormonów zaliczanych do hormonów: szczęścia, mądrości, miłości, młodości, zdrowia wyzwalanych pod wpływem tworzenia i poczucia piękna, rozwoju talentów, fascynacji, wszystkich form zakochania i bodźców kulturowych nie można wyjść na wyższy poziom: rozwoju ewolucyjnego, miłości, mądrości, kreatywności, rozkoszy, intelektu, olśnienia, sytości, obfitości. Chemia miłości hormony mądrości i zakochania jest paliwem i napędem, wyższych sfer i zdolności mózgu/zmysłów, układu nagrody ośrodka przyjemności układu bodźcotwórczego serca czy układów współczulnych, które u współczesnych cywilizacji są w ustane upośledzenia i zaniku. Jako społeczeństwo nasz mózg, zmysły funkcjonuje na: kortyzonie, adrenalinie, dopaminie, toksynach, patogenach i pozostałych tzw. hormonach stresu – tak hierarchowie/rząd z wywiadami obcych służb w zimnej wojnie usiłuje zniszczyć niszczyć nasz potęcjał, inteliGencje, własność intelektualną, talenty, mądrość, miłość, młodość, szczęście, piękno, moc kreacji i radość – na każdej płaszczyźnie życia społeczno kulturowego naukowego usiłują nas wpędzić w świat według kiepskich – jak sami nie znajdziemy sobie bodźców kulturowych do szczęścia, piękna, radości przez: życzliwość, szlachetność, miłość, śpiew taniec, muzykę, fascynację, tworzenie pięknych słów myśli to z zewnątrz ich nie dostaniemy.

Pierwszym krokiem jest poznanie i obudzenie olbrzymich obszarów sfery erogennej sprzężonych z receptorami hormonalnymi i pobudzenie ich wydzielania przez pomysłowość, błyskotliwość, inwencje twórczą, fascynacje, zakochanie, pieszczoty, zachwyt, rozkosz, wyobraźnie, fantazje, przypomnienie, prawość, trening fizyczny, dziewiczość uczuć i doznań.

Jest tylko jeden Bóg, którego imiona, cechy, zdolności są: szczęściem, godnością, wszechmocą, miłością, mądrością, młodością, dobrem, pięknem, prawdą, pomysłowością, talentami muz, wolnością, dystynkcją, subtelnością, śmiechem, inteligencją, dystynkcją, przyjaźnią, naturą, prawością, komplementarnością bytem i absolutem. Ta wersja Boga jest przeciwieństwem tego, kim przez wieki byli hierarchowie. Energia idzie za uwagą w jakiego boga ją kreujemy/ wyznajemy i zasilamy... takimi się stajemy.

Obrazek

Kluczem do raju jest mądrość, szczęście, wrażliwość, rozkosz, poznanie przez doznanie, sfera eksperymentalna, uszlachetnianie, tworzenie i poczucie piękna – to prawidła z ”Ksiąg Elementarnych do Wychowania Narodu i Młodzieży Szlacheckiej”, sztuk pięknych, inwencji twórczej, „Sztuki Kochania i Umiłowania Piękna”, czyli wszystkich form miłości zdefiniowanych przez Platona od miłości własnej, przyjaźni, miłości dziecięcej, rodzicielskiej, partnerskiej, miłości kochanków, po miłość do natury, literatury, sztuki, Państwa aż do miłości i nienazwanych uczuć prowadzących do komplementarności a tym samy osiągnięcie bytu i absolutu.

Zapraszam wszystkich miłośników sztuki i umiłowania piękna, aby Tutaj wyrazili Swoje wolne od uprzedzeń myśli. :D
1 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Sztuka kochania i umiłowania piękna

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 13 paź 2018, 23:17

Zatrzymam czas...
Usiądę z Tobą na mgły obłoku,
w skrzydła anioła wtulona.
Gwiazdę odnajdę co w dali błyszczy,
w świetle księżyca zgubiona.
I czas zatrzymam w lustrze odbity,
w nieba witrażu świecący.
W klepsydrze życia pomieszam piasek,
senną tęsknotą biegnący.
I myśl odnajdę skąpaną w deszczu,
gdy otuleni w marzenia.
Boso tańczymy na łące pragnień,
w tańcu cichego spełnienia. ...

Obrazek

Ciepła wieczoru, nocy wypełnionej magicznym snem....DOBRANOC:)
Mariola Nutka
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Sztuka kochania i umiłowania piękna

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 04 lis 2018, 18:47

Obrazek

...

Kiedy śpisz, śnij o mnie
Zatrzymam nasze wspomnienia
W moim sercu i duszy
Czekając na dzień
Kiedy znowu będziemy razem

Prowadź mnie do mojej miłości
Ponad morzem, ku chmurom
Gdzie wiem, że na mnie czeka
Prowadź mnie do mojej miłości
Ponad morzem, ku chmurom

Unieś mnie do błyskotliwych świateł
Ponad falami, spokojnymi nocą
Pomiędzy gwiazdami jarzącymi się w ciemności
Czuwasz nade mną
Uśmiechając się cierpliwie

Mariola Nutka
0 x



Awatar użytkownika
Maat
Posty: 54
Rejestracja: piątek 17 sty 2014, 23:03
x 1
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowanie: 149 razy

Re: Sztuka kochania i umiłowania piękna

Nieprzeczytany post autor: Maat » sobota 01 gru 2018, 00:32

Życie jest sztuką, a właściwie sztuką jest pięknie żyć...

Obrazek

To my decydujemy o tym, czym jest dla nas bycie szczęśliwym...🙂

Obrazek
Uśmiechy Szczęścia

Dążmy do piękna, mądrości, miłości i szczęścia. W nowym lepszym świecie Nikt nie powinien mieć prawa podejmować decyzji w tej kwesti w naszym imieniu. Nic o nas bez nas...🙂
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Sztuka kochania i umiłowania piękna

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 06 gru 2018, 23:52

Obrazek

Życie jest jak las
z szumiącymi drzewami,
jak rafa koralowa
z wieloma barwami.
Życie jest jak róża
piękna,lecz kująca,
jak ciągła nadzieja
lecz z wiekiem malejąca.
Życie jest jak harfa
wydająca dźwięki.
Jak moneta wydająca brzęki.
Życie jest jak gorący
piasek na plaży.
Życie to po prostu to wszystko,
co się wydarzyło i wydarzy.

Mariola Nutka
0 x



ODPOWIEDZ