Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Czlowiek a bracia mniejsi

baba
x 129

Re: Czlowiek a bracia mniejsi

Nieprzeczytany post autor: baba » czwartek 03 kwie 2014, 21:01

Wielki brat piękny, a ja dla odmiany mam wielką małą siostrę.. :D

Obrazek
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16985
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 545
Podziękował: 17188 razy
Otrzymał podziękowanie: 24272 razy

Re: Czlowiek a bracia mniejsi

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 03 kwie 2014, 21:26

.. wygląda na to, że nie zalogowani nie mogą wejść na galerię,-
więc jeszcze jeden tygrysek od Hindusa:

Obrazek
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
goratha
Posty: 1097
Rejestracja: środa 16 sty 2013, 20:03
x 21
Podziękował: 1117 razy
Otrzymał podziękowanie: 2667 razy

Re: Czlowiek a bracia mniejsi

Nieprzeczytany post autor: goratha » czwartek 03 kwie 2014, 21:30

niestety dzisiaj galeria Neel Sharma.. wskoczyła mi jako rekomendacja w Google+ ,-
może właściciel galerii wie coś o zdjęciu więcej, a może nie..?
jest z Indii- to wiele tłumaczy- Tygrysy to tam codzienność.[/i]


W Indiach tygrysy sa albo zabijane dla rozrywki albo dla obrony domostw i ludzi . Bylam, widzialam w rezydencjach wielu maharadzow setki wypchanych tygrysow i zdjecia tysiecy zabitych , ulozonych w stosy-z kilkoma milymi panami ,najczesciej anglikami, zaproszonymi przez milego maharadze na szybkie polowanko przed sniadaniem.Zwykli ludzie, ktorych pola wchodza na terytoria tygrysow tez nie sa dla nich laskawi, zwlaszcza, ze ilosc tygrysow-ludojadow rosnie z roku na rok. Totez ten odwazny, zaprzyjazniony z bestia czlowiek na pewno nie jest z Indii, nawet nie jest hindusem.[ zwlaszcza z wygladu]Takie mam przeczucie ;)
0 x


nie bierz zycia zbyt powaznie. I tak nie wyjdziesz z niego z zyciem:-))

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16985
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 545
Podziękował: 17188 razy
Otrzymał podziękowanie: 24272 razy

Re: Czlowiek a bracia mniejsi

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 04 kwie 2014, 12:07

goratha pisze:
niestety dzisiaj galeria Neel Sharma.. wskoczyła mi jako rekomendacja w Google+ ,-
może właściciel galerii wie coś o zdjęciu więcej, a może nie..?
jest z Indii- to wiele tłumaczy- Tygrysy to tam codzienność.


W Indiach tygrysy sa albo zabijane dla rozrywki albo dla obrony domostw i ludzi . Bylam, widzialam w rezydencjach wielu maharadzow setki wypchanych tygrysow i zdjecia tysiecy zabitych , ulozonych w stosy-z kilkoma milymi panami ,najczesciej anglikami, zaproszonymi przez milego maharadze na szybkie polowanko przed sniadaniem.Zwykli ludzie, ktorych pola wchodza na terytoria tygrysow tez nie sa dla nich laskawi, zwlaszcza, ze ilosc tygrysow-ludojadow rosnie z roku na rok. Totez ten odwazny, zaprzyjazniony z bestia czlowiek na pewno nie jest z Indii, nawet nie jest hindusem.[ zwlaszcza z wygladu]Takie mam przeczucie ;)

no cóż, Tygrys to w Indiach pewnie szkodnik, a ten gość na fotce z bratem tygrysem może,-
ale nie musi być z kraju św. krów..
:lol:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
goratha
Posty: 1097
Rejestracja: środa 16 sty 2013, 20:03
x 21
Podziękował: 1117 razy
Otrzymał podziękowanie: 2667 razy

Re: Czlowiek a bracia mniejsi

Nieprzeczytany post autor: goratha » piątek 04 kwie 2014, 19:31

Obrazek
0 x


nie bierz zycia zbyt powaznie. I tak nie wyjdziesz z niego z zyciem:-))

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 27
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Czlowiek a bracia mniejsi

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » piątek 04 kwie 2014, 19:33

Osobiście jestem milczkiem, ciekawe czy autor tej fotki podobnie by się wyraził o mojej osobie.
Oczywiście po odpowiednio długim poznaniu. ;) :lol:
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
goratha
Posty: 1097
Rejestracja: środa 16 sty 2013, 20:03
x 21
Podziękował: 1117 razy
Otrzymał podziękowanie: 2667 razy

Re: Czlowiek a bracia mniejsi

Nieprzeczytany post autor: goratha » piątek 04 kwie 2014, 19:45

na pewno, bo tylko z prawdziwym przyjacielem mozna milczec bez zazeniowania cisza;
0 x


nie bierz zycia zbyt powaznie. I tak nie wyjdziesz z niego z zyciem:-))

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Czlowiek a bracia mniejsi

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 04 kwie 2014, 20:02

Babcia poszła do szpitala, znaczy się... zawieźli na "erce", bo niewydolność, albo inny zawał... coś koło tego....
Kura lubiła babcię, a babcia lubiła jajko, ostatnio jajko stawało się świętem...
Kiedy babcia zaczęła myśleć o szpitalnych wygodach, kura przypomniała sobie o kolegach z "zagrody" i przyłączyła się do psów... teraz razem cieszą się towarzystwem :D

Jestem zafascynowany relacją między stworzeniami tak różnych odmian, obserwuję i podziwiam... :)



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
goratha
Posty: 1097
Rejestracja: środa 16 sty 2013, 20:03
x 21
Podziękował: 1117 razy
Otrzymał podziękowanie: 2667 razy

Re: Czlowiek a bracia mniejsi

Nieprzeczytany post autor: goratha » piątek 04 kwie 2014, 20:27

Total :)
dawno temu mialam z 15 kur[brazowe, chyba karmazyny]na jajka dla dzieci. Wszystkie zyly dlugo, umarly ze starosci, bo u nas nikt nie mial sumienia ich zabic. Zzyly sie z nami nieprawdopodobnie :) chodzily za nami od rana , niemal jak psy i gadaly cos do nas, z roznym natezeniem barwy i glosnosci, kokokoooo,koko,itp. Chodzily luzem, niosly sie gdzie chcialy- ale expertem od znajdowania jajek byl nasz owczarek niemiecki Karol. On tez pilnowal, zeby kury nie weszly w tzw. szkode-na komende" Karol, przyprowadz kure" - bral taka niesubordynowana kure za glowe i szyje i przyprowadzal do nas. Wygladalo to niesamowicie- szedl pies a obok niego dreptal tulow kury . :D :D Nigdy nie zrobil im krzywdy, a kury jadly z nim z jednej miski.Niezapomniane, niezwykle widoki... :)
0 x


nie bierz zycia zbyt powaznie. I tak nie wyjdziesz z niego z zyciem:-))

Awatar użytkownika
goratha
Posty: 1097
Rejestracja: środa 16 sty 2013, 20:03
x 21
Podziękował: 1117 razy
Otrzymał podziękowanie: 2667 razy

Re: Czlowiek a bracia mniejsi

Nieprzeczytany post autor: goratha » piątek 04 kwie 2014, 20:51

Obrazek
sliczne :)
0 x


nie bierz zycia zbyt powaznie. I tak nie wyjdziesz z niego z zyciem:-))

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Czlowiek a bracia mniejsi

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 04 kwie 2014, 21:00

A co w tym ślicznego?
Zmarznięte pisklę, a pies zaduszony przez nadwrażliwą "MAMKĘ"...

Mam nadzieję że kura po sąsiedzku nie udusi z miłości psa, a pies będzie miał wzgląd na wiek damy/kury... :D



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Czlowiek a bracia mniejsi

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » niedziela 06 kwie 2014, 09:41

Pozwolę sobie dodać, że ostatnio mam ,,problem" z braćmi mniejszymi tj z kotami przede wszystkim z kotami :D
Normalnie jadę samochodem i muszę się zatrzymywać lub zwalniać bo wylatują jak by chciały się przywitać :lol:
Najlepsze jest to ,że oczywiście nie ja na to zwróciłem uwagę tylko moja znajoma, która z racji pracy w tym samym zakładzie zabiera się ze mną rano do pracy. :D
Kilka razy zostałem już pod trąbiony przez ludków z tyłu więc hm robi to się troszkę kłopotliwe :D
Coś tam będę musiał wymyślić, może przerzucę się na rower :D
Odpowiednio wcześniej wyjadę i będę tłumaczył, że wystarczy tylko miał w przelocie :D
to może pozdrawiam :D
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Czlowiek a bracia mniejsi

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 06 kwie 2014, 10:09

Przebiśnieg dla Ciebie.... :)
koty są wspaniałe , też wiele się uczą i nauczyły już :) :)

Przyjaźń.

https://www.facebook.com/photo.php?v=67 ... =2&theater


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 500
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Czlowiek a bracia mniejsi

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 06 kwie 2014, 10:12

Czyli jakby nie patrzeć, przyciągasz koty. Coś w tym jest, że próbują one zwrócić twoją uwagę na siebie.
Choć może to tylko zwykła zazdrość o tego kruka?
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
goratha
Posty: 1097
Rejestracja: środa 16 sty 2013, 20:03
x 21
Podziękował: 1117 razy
Otrzymał podziękowanie: 2667 razy

Re: Czlowiek a bracia mniejsi

Nieprzeczytany post autor: goratha » niedziela 06 kwie 2014, 12:32

Thotal pisze:A co w tym ślicznego?
Zmarznięte pisklę, a pies zaduszony przez nadwrażliwą "MAMKĘ"...


prosze....ale jestes analityczno-pesymistyczny ;) Ten "pies" to maluski szczeniaczek,chwilowo chrapiacy w ciepelku, kura-kwoka nastroszona na objecie wszystkich swoich pisklaczkow, tak na oko z 10 szt sie zmiescilo:)[ widziales kiedys kwoke z 1 tylko pisklakiem?] a ten jeden maluch wyskoczyl na chwilke sprawdzic,jaka pogoda :D . To jest moja wersja, optymistyczna . Swoja droga, jak rozne jest postrzeganie tego samego...
0 x


nie bierz zycia zbyt powaznie. I tak nie wyjdziesz z niego z zyciem:-))

Awatar użytkownika
goratha
Posty: 1097
Rejestracja: środa 16 sty 2013, 20:03
x 21
Podziękował: 1117 razy
Otrzymał podziękowanie: 2667 razy

Re: Czlowiek a bracia mniejsi

Nieprzeczytany post autor: goratha » niedziela 06 kwie 2014, 15:48

Obrazek

I dotyczy to wszystkich zwierzat,- kruka, psa, kota, nawet myszy i szczurka w potrzebie....
0 x


nie bierz zycia zbyt powaznie. I tak nie wyjdziesz z niego z zyciem:-))

baba
x 129

Re: Czlowiek a bracia mniejsi

Nieprzeczytany post autor: baba » niedziela 06 kwie 2014, 16:11

Obrazek

A dla rozluźnienia tematu:

Obrazek :lol:
0 x



Awatar użytkownika
goratha
Posty: 1097
Rejestracja: środa 16 sty 2013, 20:03
x 21
Podziękował: 1117 razy
Otrzymał podziękowanie: 2667 razy

Re: Czlowiek a bracia mniejsi

Nieprzeczytany post autor: goratha » niedziela 06 kwie 2014, 16:30

Baba
"badz taka osoba jaka twoj pies mysli, ze jestes"

noz, kurcze, absolutnie sie nie zgadzam. Moje psy mysla, ze poniewaz dostaja same miesko, gotowane z
kasza i warzywami i to im smakuje, jak nie wiem co- i to widac, ze TAK MYSLA-to mam im to dawac 7 razy dziennie. :!: Niestety, nie chce miec otluszczonych klopsow, z chorobami watroby i stawow.Nie obchodzi mnie zatem co mysla. Ja musze lepiej myslec, za nich. Nie chca chodzic na spacery, bo lenistwo ich napadlo albo wieje- niestety- ida,bo wredna pani chce, bo ruch to zdrowie, nawet psie ;)
Kazdy pies mysli, ze mu wszystko wolno, i pewnie taka osobe chcialby miec za pana- ale nie ma tak dobrze. Pies musi :!: :!: sie podporzadkowac, nie wlazic tam, gdzie pan zabrania, nie niszczyc niczego, nie szczekac, w/g pana bez sensu, nie napadac na krety, koty, ptaki i obcych ludzi , w ogole ciezko jesst byc psem . Czasem mysle, ze moje 5 psow wolaloby miec niczym niezaklocona swobode dzialania :D :D - do pierwszej babesziozy[odkleszczowej]...
0 x


nie bierz zycia zbyt powaznie. I tak nie wyjdziesz z niego z zyciem:-))

baba
x 129

Re: Czlowiek a bracia mniejsi

Nieprzeczytany post autor: baba » niedziela 06 kwie 2014, 18:07

Oj tam, oj tam, czepiasz się słówek.. ;)
Tu chodzi o uczucia nie o brak dyscypliny. Pies nas ślepo kocha i uważa że jesteśmy NAJ. Więc tacy właśnie bądźmy ale rozumnie! Bo nie jesteśmy psami i dołożyć rozum tak jak to opisujesz to nasz obowiązek wobec zwierzaków i innych ludzi oczywiście też. No i siebie samych też może.... 8-)
Na to tylko trzeba uważać.. :D

Obrazek :lol:

Takie śliczności w temacie znalazłam. :)

Obrazek

Nietypowy a jaki piękny! 8-)
0 x



Awatar użytkownika
goratha
Posty: 1097
Rejestracja: środa 16 sty 2013, 20:03
x 21
Podziękował: 1117 razy
Otrzymał podziękowanie: 2667 razy

Re: Czlowiek a bracia mniejsi

Nieprzeczytany post autor: goratha » niedziela 06 kwie 2014, 18:44

Baba
to wlasnie pojechalas moim textem ;) bo niezaleznie od wszystkiego pies kocha nas nieustannie, bez przygladania sie naszym wadom i podlosciom, to milosc niemal bezwarunkowa. Widze na codzien psy maltretowane, bite, przypalane papierosami- ktore mimo wszystko ciesza sie na widok takiego pana[ pardon, skurwiela], liza jego bandyckie dlonie i przepraszaja... za co ? Czlowiek rzadko jest w stanie zdobyc sie na takie uczucia... :(
0 x


nie bierz zycia zbyt powaznie. I tak nie wyjdziesz z niego z zyciem:-))

baba
x 129

Re: Czlowiek a bracia mniejsi

Nieprzeczytany post autor: baba » niedziela 06 kwie 2014, 19:34

A to Cię zaskoczę Goratha. Ofiary przemocy robią dokładnie to samo. Przepraszają, całują rękę, która biła i biorą winę za doznane okrucieństwa na siebie. Z miłości. Dzieci rodzą się ze zdolnością do miłości bezwarunkowej i tak kochają, nawet swoich najokrutniejszych oprawców. I łatwiej jest psa wyrwać z mechanizmów przemocy niż człowieka. Psa wystarczy na ogół po prostu odebrać i umieścić gdzie indziej, gdzie będzie szanowany i on sam się z czasem uzdrowi. Nad człowiekiem trzeba się ciężko napracować żeby zaczął się bronić i nie powielał mechanizmu ofiary. Nie będę zapodawać drastycznych szczegółów ale uwierz mi że przypalanie papierosami to "mały pikuś", przemoc w stosunku do ludzi bywa dużo bardziej szatańsko perfidna.
Ale to właśnie ten cholerny latawiec i uległość autorytetom, które to przekazują na wszystkie możliwe sposoby. :roll:
0 x



Awatar użytkownika
goratha
Posty: 1097
Rejestracja: środa 16 sty 2013, 20:03
x 21
Podziękował: 1117 razy
Otrzymał podziękowanie: 2667 razy

Re: Czlowiek a bracia mniejsi

Nieprzeczytany post autor: goratha » niedziela 06 kwie 2014, 20:03

tez Cie zaskocze, Baba- ta samo dlugo socjalizuje sie psa po traumatycznych przezyciach- czyt. bestialskim traktowaniu. Tyle, ze psa z problemami, wolno poddajacemu sie socjalizacji- po prostu szybko i bezproblemowo sie usypia. Bo gryzie,warczy itp, a co moze innego? A ludzkich ofiar przemocy - nie. Stad duza ilosciowa dysproporcja.
O dzieciach z rodzin patologicznych tez wiem sporo :( A np do tej pory mam wlasnie problem nie do konca przepracowany z psem ze schroniska kaukazem/leonbergerem, ktory przyjaznie traktujac kobiety,rzuca sie do gardla mezczyznom.Ale po 1,5roku juz jest o niebo lepiej.Nie trzeba mowic, ze od kobiet zaznal dobroci ....
0 x


nie bierz zycia zbyt powaznie. I tak nie wyjdziesz z niego z zyciem:-))

Awatar użytkownika
goratha
Posty: 1097
Rejestracja: środa 16 sty 2013, 20:03
x 21
Podziękował: 1117 razy
Otrzymał podziękowanie: 2667 razy

Re: Czlowiek a bracia mniejsi

Nieprzeczytany post autor: goratha » poniedziałek 07 kwie 2014, 10:33

Obrazek
0 x


nie bierz zycia zbyt powaznie. I tak nie wyjdziesz z niego z zyciem:-))

baba
x 129

Re: Czlowiek a bracia mniejsi

Nieprzeczytany post autor: baba » poniedziałek 07 kwie 2014, 13:10

tak samo dlugo socjalizuje sie psa po traumatycznych przezyciach- czyt. bestialskim traktowaniu.

To nie w tym rzecz. Pies z traumą co najwyżej reaguje na konkretne sytuacje, które przypominają traumę. Człowiek je przywołuje, sam prowokuje i trudno mu to "wyrwać". :roll: :(

Zdolność do okrucieństwa jest narzędziem. Moim zdaniem jest ono potrzebne do tego żeby być "nieustraszonym" tzn nie dać się niczym zastraszyć latawcowi. ;)
Ale przejawianie okrucieństwa z własnej woli to mało powiedziane że tępota. To totalna głupota i służalczość wobec tegoż latawca. :(

Coś luźniejszego może?? 8-)

Obrazek :P
0 x



Awatar użytkownika
goratha
Posty: 1097
Rejestracja: środa 16 sty 2013, 20:03
x 21
Podziękował: 1117 razy
Otrzymał podziękowanie: 2667 razy

Re: Czlowiek a bracia mniejsi

Nieprzeczytany post autor: goratha » poniedziałek 07 kwie 2014, 22:10

Obrazek
Te oto zdjęcia pokazuja psy próbujące się wydostać z gara wypełnionego wrzącą wodą!!!
Tak wygląda tradycyjna kuchnia koreańska, gdzie psie mięso uważane jest za wielki przysmak.
Mimo rozdzierającego serce krzyku i żałosnego skowyczenia wszystkie zostają ugotowana, a później zjedzone.
Koreanczycy twierdzą, że żywcem gotowane psy smakują o wiele lepiej ze względu na zawartą w ich mięsie dużą ilość adrenaliny, która wydziela się w czasie torturowania zwierzęcia.
Inne kraje paktykujące tego rodzaju bestialstwo to: Chiny, Filipiny i Tajlandia.
Miliony psów, kotów i innych nieszczęsnych zwierząt przychodzi na ten świat tylko po to, by umrzeć okrutną śmiercią .

Jesteśmy tu dla zwierząt i dla ludzi!
***INFORMUJ! ***NIE MILCZ! ***DZIEL SIĘ WIEDZĄ!***
Pamiętaj -Coś Takiego Jak Morderstwo Humanitarne Nie Istnieje !!
Wybierz Współczucie I Miłość, Gdyż Potrafisz Szczerze Kochać Każde Życie.
0 x


nie bierz zycia zbyt powaznie. I tak nie wyjdziesz z niego z zyciem:-))

ODPOWIEDZ