Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Manipulacja pogodą....Chemtrails - smugi chemiczne

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6388
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1044
x 314
Podziękował: 11383 razy
Otrzymał podziękowanie: 11867 razy

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 17 wrz 2015, 16:28

Zdjęcia nieba nad Krakowem ,wykonane dzisiaj o 6.00 rano a potem koło 15.00 :(

Obrazek

Obrazek
godzina 6.00 rano


Obrazek

Obrazek
godzina 15.00

Jak widać nie próżnowali ,a nawet zawijasy pięknie wywijali. :twisted:
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

vic88
Posty: 202
Rejestracja: wtorek 07 paź 2014, 15:37
x 5
Podziękował: 59 razy
Otrzymał podziękowanie: 352 razy

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: vic88 » czwartek 17 wrz 2015, 22:59

A to skurczybyki!
0 xAwatar użytkownika
abcd
Posty: 5771
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 383
x 227
Podziękował: 32225 razy
Otrzymał podziękowanie: 9243 razy

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 17 wrz 2015, 23:12

Wczoraj przyjechałem do Łodzi i sfotografowałem kilka takich chemitajlsów, ale mam problem z ich skopiowaniem na kompa więc jak tylko je zciągnę to zamieszczę by uwiarygodnić, że sięją skurczygnaty nie tylko w ... jednym miejscu.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11602
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 62
x 559
Podziękował: 26956 razy
Otrzymał podziękowanie: 17435 razy

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 18 wrz 2015, 13:39

Obrazek
Były kółka, jest krzyżyk, nawet foremny.. ;)
Wczoraj koło 14-tej.
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6388
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1044
x 314
Podziękował: 11383 razy
Otrzymał podziękowanie: 11867 razy

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 21 wrz 2015, 20:52

No to teraz z " grubej rury " . Sceptyków zapraszam na szokujący materiał :

Prawda o świecie, w którym żyjesz, jest bardziej przerażająca, niż jesteś w stanie to przyjąć. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Chemtrails, nanowłókna, nanoboty i choroba MorgellonówObrazek

Wprowadzenie

„Wojna się zmieniła. To już nie chodzi o narodowości, ideologie lub pochodzenie etniczne. To niekończące się serie walk pośredników walczących przez najemników i maszyny. Wojna i jej konsumpcja życia stała się dobrze naoliwiona maszyną. Wojna się zmieniła. Oznaczeni ID żołnierze uzbrojeni w oznaczoną broń i sprzęt. Nanomaszyny wewnątrz regulujące ich umiejętności. Kontrola genetyczna. Kontrola informacji. Kontrola emocji. Kontrola pola walki. Wszystko jest monitorowane i utrzymywane pod kontrolą. Wojna się zmieniła. Wiek odstraszania stał się wiekiem kontroli. Wszystko w imię uniknięcia katastrofy z bronią masowego rażenia. A ten kto kontroluje bitwy, kontroluje historię. Wojna się zmieniła. Kiedy walka przebiega podczas pełnej kontroli, wojna
staje się rutyną”.


Stary Snake z MGS4 (Guns of the Patriots) wypowiedział te słowa w 2008 roku i chociaż takie można odnieś wrażenie, nic w tej świetnej grze futurystycznego nie było. Zapomnij już o poprzednim wieku, pieniądzach, podatkach i prawie. Przygotuj sobie kieliszek wina, który szeroko otworzy Twoje oczy już za moment.

Świat się zmienił. Czy na lepsze? „Nie, jest gorzej”. Czy na gorsze? „Nie, jest lepiej”.


https://www.youtube.com/watch?v=Ds6LUfbMDUY

To, co widzisz na filmie, przedstawia, co się stało i dzieje w Twoim organizmie. To jest największy sekret na świecie, którego doświadcza każdy człowiek na Ziemi bez jego wiedzy. To jest enkapsulacja neuronu, synapsy lub innych zakończeń nerwowych nanobota. Symulacja podsumowuje ostatnie dziesięć lat tego, co się dzieje. Pozwala to na pełną kontrolę nad hostem, czyli Tobą.

„Podstawowa idea polega na zestawieniu nanodrutów połączonych do elektroniki w głównym cewniku tak, że będą one rozłożone w „bukietowy” układ rozmieszczony w części układu naczyniowego mózgu. Taki układ może obsługiwać duże ilości sond (w milionach). Każdy n-drut będzie używany do nagrywania w bezpieczny sposób elektryczną aktywność jednego lub małej grupy neuronów bez inwazji miąższu mózgu”.

Brzmi groźnie, nieprawdaż? Pewnie myślisz, że jestem nienormalny, ale ja nic nie wymyśliłem, tylko połączyłem informacje z internetu w jeden wpis. Nie oczekuję od Ciebie zrozumienia i wiary. To nie jest teoria spiskowa, tylko dokonany fakt i nie da się tego cofnąć. Jeśli 2% populacji myśli, 3% wydaje się, że myślą, a 95% prędzej umrze, niż pomyśli – to w której grupie jesteś Ty?

Chemtrails. Powody spryskiwania nieba

Chemtrails to ogromna i kosztowna operacja logistyczna. Można wymyślić wiele powodów, aby rozpocząć akcję spryskiwania nieba przez samoloty. Jeśli nie wiesz, jak wygląda niebo po spryskaniu, to sprawdź w wyszukiwarce. Google images: chemtrails.

Globalne ocieplenie
Typowy powód, na który biorą się głupcy w rządzie. Musimy walczyć w tajemnicy z problemem „Globalnego ocieplenia”. Ten haczyk wystarczy na większą ilość populacji, ale jeśli jesteś mądrzejszy to może to Ciebie przekona:
Globalne ocieplenie (ponownie)
Musimy kontrolować emisję promieni słonecznych w celu zapewnienia lepszych plonów. Jest to część żywnościowego programu kryzysowego. Podobną bzdurę może tylko polityk łyknąć, ale chyba nie Ty?
No to może:
Przegrzewanie atmosfery
W celu sterowania huraganami, trzęsieniami ziemi górna atmosfera musi być lepszym przewodnikiem dla takich instalacji jak HAARP, dlatego należy spryskiwać barem i aluminium. Zaraz, zaraz, przecież HAARP to zupełnie inna bajka. No dobrze ale

Zmiana klimatu i pogody
Aby pomóc lub zranić uprawy, utrzymać niebo jasne dla dużych wydarzeń (np. olimpiad), spowodować tajfun, sterować Super burze, itp. Hahaha. Bzdura, co nie?
Rozsiewanie nanowłókien
W celu instalacji w każdym człowieku BioAPI poprzez nanowłókna. Włókna te nie mogą być wprowadzone do produkcji żywności lub podane w inny sposób, wykorzystanie całej populacji będzie trwać wiecznie i nie będzie się skutecznie propagować. Jest o wiele łatwiej po prostu spryskać wszystkich jak owady. Może być?
Nieważne, ale o tym właśnie jest ten wpis.

Poniżej w uproszczeniu schemat blokowy, jak to się odbywa.

Obrazek

Nanowłókna

To właśnie one spadają na nas. Nie ma opcji, żeby ktoś ich nie miał w sobie. Również Ci, którzy to robią. Są one mechanizmem transportowym, których celem jest dostarczenie przesyłki BioAPI. Tak wyglądają nanowłókna z przesyłką, które za moment sam wyciągniesz z własnych ust.

Faza BioAPI

BioAPI jest potężnym narzędziem i zapewnia pełną kontrolę nad każdym człowiekiem na świecie. Rozumiem, że jest to trudne do zaakceptowania, ale chcę Tobie powiedzieć, że tak po prostu jest. BioAPI możemy podzielić na dwie fazy. Pamiętaj, że 99% ludności naszej planety znajduje się w fazie pierwszej.

Faza 1:
– wymuszenie wypowiedzenia czegokolwiek na żądanie (Direct-to-Speech)
– możliwość wprowadzenia myśli w czasie rzeczywistym (Suggest-to-Subconscious)
– możliwość obserwowania tego co widzisz
– możliwość łączenia się z umysłem dla jednoczesnej koordynacji i odpowiedzi
– możliwość wyłączenia pamięci krótkoterminowej
– możliwość kontroli kogokolwiek bez jego wiedzy (Direct-to-Motor-Control)
– możliwość czytania myśli
– możliwość odczytania geolokalizacji hosta (Ciebie)
Faza 2 (ciekawsza):
– możliwość sterowania emocjami w czasie rzeczywistym (Emotion Mirroring)
– możliwość monitorowania i wpływania na niezliczone funkcje organizmu (General Monitoring)
– możliwość generowania efektów dźwiękowych przez hosta
– możliwość generowania dowolnych snów, które będą się Tobie śniły
– możliwość generowania fizycznego bólu i przyjemności
Choroba Morgellonów

W polskich mediach określana mianem „morgellonka” – rzekome schorzenie skórne mające charakteryzować się szpecącymi ranami, obecnością na skórze i pod nią różnokolorowych włókien nieznanego pochodzenia oraz odnoszeniem przez pacjenta wrażenia pełzania robaków pod jego skórą. Liczne przypadki takiego stanu odnotowano u pacjentów w stanach Teksas, Floryda i Kalifornia w Stanach Zjednoczonych. Zdania naukowców na ten temat początkowo były podzielone.

Takie informacje podaje Wikipedia, ale prawdą jest, że ten problem pojawił się dopiero po spryskiwaniu nieba nanowłóknami. Czym dokładnie jest Morgellons? Jest to efekt pozbywania się włókien przez organizm. Jedyną drogą do ich pozbycia się jest przez skórę. Niestety włókna są zbyt duże i pojawiają się skórne problemy.

Prawdziwe przykłady nanokontroli w życiu

BioAPI w Fazie 1 (Direct-to-Speach). W tym filmie zobaczysz reporterkę, która nie może poprawić własnej wymowy. Wydaje się jej, że ma jakiś problem z krtanią, ale tak nie jest.
Film nr 1: kontrola wymowy
http://thaiblog.dev-control.com/files/c ... oreign.ogv

Jakiś czas temu miał miejsce głośny incydent w Wielkiej Brytanii, gdzie dwie Szwedki rzuciły się na ulicę i zginęły. Jedna po drugiej. Nikt nie może tego zrozumieć.

Film nr 2: kontrola umysłu

http://thaiblog.dev-control.com/files/c ... oadway.ogv

Fizyczny dowód na istnienie nanowłókien w Twoim ciele

Jeśli dobrnąłeś do tego miejsca, to zrób sobie w tej chwili pierwsze dobrowolne i proste doświadczenie na potwierdzenie tego, o czym mowa, zamiast dalej żyć w nieświadomości. Wyczyść dokładnie swoją jamę ustną i weź łyk czerwonego wina. Rozprowadź trunek po języku i po chwili delikatnie spluń do zlewu. Gołym okiem zobaczysz pręciki i ich kłębowiska. Zbierz je i sprawdź pod mikroskopem. Jeśli nie wyraziłem się jasno, to tu masz dokładne wskazówki krok po kroku, jak to zrobić:

http://www.dataasylum.com/bioapi-physic ... dence.html

No, dalej! Na co czekasz!? Aż ci w telewizji powiedzą?
Przekonaj się sam na sobie. Każdy wie, że czerwone wino zabarwi wszystko. Bez różnicy, czy jest to koszulka, obrus, czy ko-polimerowe nanowłókno.

Dlaczego?

To jest trudne pytanie. Ludzie, którzy to robią starają się przeforsować biblijne zasady na populacji (włączając ich samych) poprzez technologię. Dla przykładu 7 grzechów głównych. Dzięki BioAPI idzie wyliczyć i sprawdzić, jaki jest problem z Tobą. Być może za dużo jesz, kłamiesz, robisz coś, na co ONI nie pozwalają. Stajesz się bezwartościowy i trzeba Ciebie poprawić albo ostatecznie wyłączyć.

Kim są Oni?

Ta sama grupa osób, która przyniosła ludzkości HIV pod koniec 1970 roku.

Zakończenie

I co?!
Zatkało kakao?

Dla zainteresowanych: Your BioAPI and a small experiment in insanity


Na koniec OST z Metal Gear Solid: Guns of the Patriots.

źródło: thaiblog.dev-control.comPolski przykład: Grzegorz i choroba Morgellonów w praktyce:


https://www.youtube.com/watch?v=h83TmUBFuSM

Wiadomo, że PO, PSL, SLD i Twój Ruch to partie wprowadzające w Polsce Nowy Porządek Świata (NWO). Ale czy zastanawialiście się kiedyś, jaki jest stan świadomości na ten temat Prawa i Sprawiedliwości – partii kreującej się na opozycyjną wobec Globalnego Systemu Kontroli i Zniewolenia? Ich głosowanie 24 lipca 2015 r. za wprowadzeniem przymusowych szczepień stawia ich „opozycyjność” pod dużym znakiem zapytania


https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpr ... losowania/

Czy Prawo i Sprawiedliwość wie o ludobójczym (zbrodnie przeciwko ludzkości) programie codziennego rozpylania nad naszymi głowami chorobotwórczych i śmiercionośnych chemtrails? Czy Prawo i Sprawiedliwość wie o eksperymencie indukowania Polakom nanochorób, w tym choroby Morgellonów? Jeśli nie wie, niech się dowie i wypowie. A jeśli wie, dlaczego w tych tematach milczy?


TAW


https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpr ... #more-8248
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11602
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 62
x 559
Podziękował: 26956 razy
Otrzymał podziękowanie: 17435 razy

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 27 wrz 2015, 17:52

Chemtrails – dowody zbrodni przeciwko naszemu narodowi
W związku z wątpliwościami na facebooku przy poprzednim tekście, co do istoty i skutków działań smug chemicznych (chemtrails) prezentujemy dowody w postaci Uchwały ONZ, podpisanej przez polski rząd, Raport Parlamentu Angielskiego (pełny tekst do pobrania w angielskim ) i debaty naukowe (dostępne na linkach) sprzed kilku i więcej lat oraz relację anonimowego ( co jest zrozumiałe) mechanika samolotowego, który wyjaśnia szczegóły techniczne instalowania w samolotach tych toksycznych substancji. Zamieszczamy także List Otwarty do Ministra Obrony Narodowej w sprawie chemtrails, sprzed 4 lat, z załączoną literaturą uzupełniającą na linkach. Należy też zauważyć, że Nigeria i Indie zmusiły samoloty amerykańskie rozsiewające chemtrails na ich terytoriami, bez ich zgody, do lądowania w 2009 r. (link do tekstu angielskiego:
http://www.fourwinds10.com/siterun_data/environment/humans/chemtrails/news.php?q=1246309936
Chemtrails – dowody zbrodni przeciwko naszemu narodowi

Tylko ludzie o bardzo złej woli albo głupcy mogą jeszcze zaprzeczać istnieniu geoinżynierii, w zakresie tworzenia „persistant contrails”, albo jak kto woli „chemtrails”. ONZ miało by uchwalić ustawę zakazującą stosowania tego, co nie istnieje ? Zakazali, ponieważ technologia ta okazała się być bardzo szkodliwa dla środowisku naturalnego, w tym dla człowieka. Angielski parlament miałby szczegółowo raportować „science fiction” ? Dowody na istnienie chemtrails i na ich szkodliwość są nie do podważenia !

Ci co zezwolili na rozpylanie środków chemicznych nad naszymi głowami, bez naszej wiedzy i zgody, popełnili zbrodnię przeciwko swojemu narodowi.

Skala skażenia nie jest nikomu znana, ale jego skutki zaczynają już być odczuwalne. W celu ochrony naszego zdrowia i zdrowia naszych dzieci, powinniśmy żądać ujawnienia wszelkich informacji na ww. temat, przeprowadzenia niezależnych badań i analiz oraz ukarania winnych tej zbrodni. Spieszmy się bo czas nagli


http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/09/chemtrails-dowody-zbrodni-przeciwko-naszemu-narodowi/

Niestety, nie ma z kim gadać....
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6388
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1044
x 314
Podziękował: 11383 razy
Otrzymał podziękowanie: 11867 razy

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 30 wrz 2015, 14:38

Jak się bronić przed negatywnymi skutkami smug chemicznych - chemtrails

Ukazała się oficjalna publikacja naukowa potwierdzająca istnienie smug chemicznych- chemtrails i rozpylania ich nad naszymi głowami. Chemtrails uznawane przez sceptyków za jedną z teorii spiskowych okazało się ponurą prawdą .Artykułu nie da się skopiować .Wstawiam link ,uważam że go warto przeczytać i polecam tym którzy nie wierzą w istnienie takiego programu.

http://ulubione.blutu.pl/chemtrails-pot ... e-chronic/
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9272
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 397
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13397 razy

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 30 wrz 2015, 16:11

Ależ artykuł da się skopiować, wydrukować, ściagnąć w formacie pdf, bez problemu tylko wstawianie wcześniej już znanych nam zdjęć zajmie trochę czasu. To sa samoloty specjalne używane głównie w USA, natomiast nad nami głównie latają te długodystansowe, nieco "usprawnione" w taką możliwość, ale zabierają na szczęście na pokład tylko mały ułamek tego, co tamte potrafią. No i rozsiewają głównie w korytarzach powietrznych w pobliżu miast. Gdy korytarze się krzyżują, wychodzi kratka, bo tory lotów są poprzesuwane po kilkaset metrów.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
analityczka
Posty: 443
Rejestracja: wtorek 21 kwie 2015, 16:16
x 1
x 12
Podziękował: 230 razy
Otrzymał podziękowanie: 580 razy

Re: Chemtrails - coal fly ash

Nieprzeczytany post autor: analityczka » środa 30 wrz 2015, 19:44

Przeczytałam oryginał
http://www.currentscience.ac.in/Volumes/108/12/2173.pdf
i poprawiony (bardzo złagodzony w wymowie) przez autora tekst na jego własnej stronie http://www.nuclearplanet.com/

J. Marvin Herndon uważa, że samoloty rozrzucają popiół lotny powstały ze spalania węgla (coal fly ash) a deszcz wypłukuje z tego popiołu aluminium.
Nie wiem, czy to prawda.
Wiem, że ten popiół używany jest do produkcji cementu
https://en.wikipedia.org/wiki/Fly_ash
Dyskusje trwały długo, w końcu w 2014 roku uznano, że - pod pewnymi warunkami - ten popiół nie należy do szkodliwych odpadów.
0 x


* Informacja bez sprawdzenia wiarygodności źródeł jest tylko hipotezą.
* Ja mogę być nieobiektywna, dowody – nie.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11602
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 62
x 559
Podziękował: 26956 razy
Otrzymał podziękowanie: 17435 razy

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 30 wrz 2015, 21:05

Wiem, że ten popiół używany jest do produkcji cementu

To dlaczego nie robią cementu.. ?
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9272
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 397
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13397 razy

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 30 wrz 2015, 21:35

E-tam, popiół jest używany do posypywania głów niewiernych w kościele, więc z powodu powszechnej laicyzacji populacji, musieli poważnie rozszerzyć sposób działania.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5771
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 383
x 227
Podziękował: 32225 razy
Otrzymał podziękowanie: 9243 razy

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 01 paź 2015, 23:46

analityczka pisze:... ten popiół nie należy do szkodliwych odpadów.

Zapewne ... powiadam ci, możesz mieć rację, jeśli w to wierzysz ale ...
Czego przyczyną są pełne pacjentów przychodnie po takich wysypach, nie wspominając o różnych dolegliwościach typu "choroba Merowingów" (jeśli dobrze pamiętam nazwę)?
Ale to drugorzędny temat. ;)

O cemencie nie sensu nawet wspominać. :(
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9272
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 397
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13397 razy

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 01 paź 2015, 23:57

Ano nie ma, bo ów cement, przynajmniej u nas przekroczyłby próg dozwolonego w budownictwie promieniowania.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
analityczka
Posty: 443
Rejestracja: wtorek 21 kwie 2015, 16:16
x 1
x 12
Podziękował: 230 razy
Otrzymał podziękowanie: 580 razy

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: analityczka » piątek 02 paź 2015, 17:56

Ukazała się oficjalna publikacja naukowa potwierdzająca istnienie smug chemicznych- chemtrails

Żadna praca naukowa nie potwierdza istnienie chemitrails.
Jedna pani drugiej pani, czyli co kto o kim napisał i co po drodze dodał.
1. Dharmendra Kumar Jigyasu (i kilku innych geologów) z Indii opublikował wyniki badań robionych w niecce (basin, dorzeczu ?) rzeki Gomati. Wybrali ten rejon, bo do tej doliny nie dociera bezpośrednio woda z Himalajów. W wodzie i glebie znaleźli aluminium powyżej dopuszczalnych norm. Pracę zakończyli stwierdzeniem, że konieczne są pilne dalsze badania, wyjaśnienie związku "geologicznego" ze zdrowiem ludzi, bo region jest bardzo gęsto zaludniony
Systematic multi-disciplinary study is urgently required to understand the geological association of high Al mobility with human health in the Ganga Alluvial Plain, one of the densely populated regions of the world

http://www.currentscience.ac.in/Volumes/108/03/0434.pdf
2. Pracę przeczytał J. Marvin Herndon i wywnioskował z niej (sam nic nie badał), że wszystkiemu są winne samoloty i popół. Żeby było jasne. W pracy źródłowej Jigyasu nie ma takich słów jak węgiel, popiół, samolot czy chemitrails.
3. Pracę (lub jej omówienie) przeczytał i po swojemu opisał alexjones.pl
4. Alexjones stał się źródłem info dla autora bloga ulubione.blutu.pl
5. Uff i tak dotarliśmy do tego forum - drogą długą i krętą.

@grzegorzadam - około połowy tych popiołów jest przerabiane przez cementownie.
0 x


* Informacja bez sprawdzenia wiarygodności źródeł jest tylko hipotezą.
* Ja mogę być nieobiektywna, dowody – nie.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11602
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 62
x 559
Podziękował: 26956 razy
Otrzymał podziękowanie: 17435 razy

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 02 paź 2015, 21:20

Czyli twierdzisz że odpad poprodukcyjny z elektrowni rozsypywany jest najdroższym transportem lotniczym? ..?
Dlaczego do końca lat 90-tych niebo było czyste a teraz nie jest?..
Nie ma prac 'naukowych' potwierdzających chemtrails bo za badania naukowe płacą ludzie, którzy tym zawiadują!!!
To są te same kreatury które na 'raka' stosują chemię a na pola sypią roundup.....
Chemtrails nie wymyślił Alexjones!

Przez ostatni tydzień na Zachodzie niebo normalne..
Dzisiaj od rana zacżęło się smugowanie, i niebo 'pocięte' jak na zdjęciach powyżej.
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
analityczka
Posty: 443
Rejestracja: wtorek 21 kwie 2015, 16:16
x 1
x 12
Podziękował: 230 razy
Otrzymał podziękowanie: 580 razy

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: analityczka » sobota 03 paź 2015, 13:43

grzegorzadam pisze:Czyli twierdzisz że odpad poprodukcyjny z elektrowni rozsypywany jest najdroższym transportem lotniczym?

Ja nic nie twierdzę - tylko omawiam/streszczam teksty, które ukazały się po angielsku
To, że samoloty rozsypują popiół twierdzi dr J. Marvin Herndon
https://en.wikipedia.org/wiki/J._Marvin_Herndon
Nie ma prac 'naukowych' potwierdzających chemtrails

Też tak twierdzę, w przeciwieństwie do autorów omawianych tu tekstów o aluminium w rejonie rzeki Gomati.
0 x


* Informacja bez sprawdzenia wiarygodności źródeł jest tylko hipotezą.
* Ja mogę być nieobiektywna, dowody – nie.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7677
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 254
Podziękował: 6075 razy
Otrzymał podziękowanie: 12107 razy

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: Thotal » sobota 03 paź 2015, 14:26

Wszystko jest bardzo proste, jeśli się nie da czegoś udowodnić, udawajmy że tego nie ma... ;)

To jest dokładnie tak jak z rozporkiem, wszyscy myślą że tam jest jakiś ptaszek, ale nikt nie widział szybującego w przestworzach ptaszka z rozporka... no może tylko ja jak byłem w euforii :DPozdrawiam - Thotal :D
0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9272
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 397
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13397 razy

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 03 paź 2015, 15:06

Ależ da się udowodnić, bez problemów, i jest wiele badań próbek gleby i powietrza przez niezależne laboratoria, chyba więcej danych jest na starym forum, ale żaden z "naukofców" się tym nie zajmie, bo straci przynależność do tej w jego mniemaniu prestiżowej grupy.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
analityczka
Posty: 443
Rejestracja: wtorek 21 kwie 2015, 16:16
x 1
x 12
Podziękował: 230 razy
Otrzymał podziękowanie: 580 razy

dowody - weryfikowalne i powtarzalne

Nieprzeczytany post autor: analityczka » sobota 03 paź 2015, 15:42

Thotal pisze:Wszystko jest bardzo proste, jeśli się nie da czegoś udowodnić, udawajmy że tego nie ma... ;)

Dla mnie to proste, ale inaczej: "jeśli się nie da czegoś udowodnić", to znaczy, że tego nie wiemy. Możemy przypuszczać, sądzić, domniemywać.
Dowody muszą być weryfikowalne i powtarzalne - taka ich natura.
Blu pisze:Ależ da się udowodnić, bez problemów

Póki ktoś czegoś nie udowodni, to nie wiadomo, czy:
a) twierdzenie jest prawdziwe
b) udowodnienie było łatwe, bezproblemowe czy może mozolne i trudne
0 x


* Informacja bez sprawdzenia wiarygodności źródeł jest tylko hipotezą.
* Ja mogę być nieobiektywna, dowody – nie.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9272
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 397
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13397 razy

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 03 paź 2015, 19:07

Widzisz, @analityczka, gdybyś poczytała ten temat na starym forum, jeśli go nie wykasowali, wiedziałabyś, że po takich "nalotach" ludzie w USA często oddawali do bada laboratoryjnych próbki gruntu, wody oraz naziemnych części roślin, oczywiście nie mówiąc o co chodzi. Laboratoria znajdowały w próbkach różne "cuda" chemiczne, których w ziemi ornej być nie powinno. Najwięcej praktycznie zawsze było związków aluminium i baru.
Oczywiście mendia głównego nurtu nic na ten temat nie publikowały, a tych co usiłowali w tym względzie coś robić imały się dziwne przypadki i wypadki.
Samoloty dalekodystansowe na wysokościach ponad 10 000 m latają już kilkadziesiąt lat, ale do późnych lat 9-dziesiątych nikt nie zauważał pozostających bardzo długo smug. Nie pamiętam zbyt dobrze, ale na moje oko w "ełropie" to się zaczęło gdzieś ok 2005 roku.
Tak więc udowodniono to wiele razy, ale czy z tego coś wynikło? Jak na razie to są tylko okresy nasileń i przerw, ale działania są systematyczne.
Jak już pisałem - nie wszystkie pozostające smugi są chemtrails, ale i tak tych ostatnich jest za wiele, a w/g ciebie nawet nie ma wcale, bo nikt ci nie udowodnił.
Cóż punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, to bardzo stare powiedzenie.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15286
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 25
x 810
Podziękował: 28666 razy
Otrzymał podziękowanie: 22995 razy

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 03 paź 2015, 22:42


https://www.youtube.com/watch?t=70&v=URyrWw9OJGA

Opublikowany 21.09.2015
Harald Kautz-Vella, konferencja Bases, Woodborough, 20 czerwca 2015 /wcisnąć CC polskie napisy/
Chemtrails, Black Goo, Choroba Morgellonów, Mikrofale, Smart Dust i inne ...
Oglądajcie, szukajcie, sprawdzajcie i budujcie swoje własne zdanie. Myślę, że to co opowiada Herald warte jest zastanowienia i weryfikacji. Mam nadzieję, że niektóre z tych informacji pomogą choćby kilku osobom na ich własnych ścieżkach rozwoju.
Przypisy i dodatkowe linki dostepne na blogu
https://krystal28.wordpress.com/2015/...
0 xAwatar użytkownika
analityczka
Posty: 443
Rejestracja: wtorek 21 kwie 2015, 16:16
x 1
x 12
Podziękował: 230 razy
Otrzymał podziękowanie: 580 razy

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: analityczka » poniedziałek 05 paź 2015, 19:42

blueray21 pisze:Widzisz, @analityczka, gdybyś poczytała ten temat na starym forum

Widzisz @blueray21, nie zabieram głosu w dyskusji o tym, czy chemtrails istnieją/nie istnieją. Wolę konkrety.
Piszę o przekłamywaniu wyników konkretnych badań naukowych, tych prowadzonych w dolinie rzeki Gomati.
Ja mogę być nieobiektywna, dowody – nie.
0 x


* Informacja bez sprawdzenia wiarygodności źródeł jest tylko hipotezą.
* Ja mogę być nieobiektywna, dowody – nie.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9272
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 397
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13397 razy

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 05 paź 2015, 20:17

Więc poczekam, aż "naukofcy" znajdą pochodzenie / źródło tego aluminium w dolinie rzeki Gomati.
Zdaje się, że nie jest to rejon mocno uprzemysłowiony, a dla mnie logika ma swoje prawa.
Nie odnoszę się do przedstawionego przez ciebie cyklu redakcyjnego, czy wydawniczego.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
analityczka
Posty: 443
Rejestracja: wtorek 21 kwie 2015, 16:16
x 1
x 12
Podziękował: 230 razy
Otrzymał podziękowanie: 580 razy

Gomati/Gomti - zatrucie środowiska

Nieprzeczytany post autor: analityczka » wtorek 06 paź 2015, 17:13

0 x


* Informacja bez sprawdzenia wiarygodności źródeł jest tylko hipotezą.
* Ja mogę być nieobiektywna, dowody – nie.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9272
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 397
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13397 razy

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 06 paź 2015, 19:57

Twoje linki @analityczka, odnoszą się do skażenia wody w przedmiotowej rzece. W ogóle "wiki" jest cenzurowana i kontrolowana, unikam.
Nie rozumiem dlaczego Herndon'owi odmawiasz przynależności do naukowców, przecież dziennikarzem nie jest. Oczywiście samoloty, popiół to są tezy Herndon'a, na które w artykule prezentuje analityczne dane z USA, Europy, dane z pomiarów. Co do basenu rzeki Gomati wiemy tylko, że jest tam zbyt wiele aluminium.
Wiemy również, że elektrownie przestały wysyłać lotny popiół do atmosfery ok 50 lat temu, gdy wprowadzono elektrofiltry. Nasi zresztą tez stawiali elektrownie w Indiach i wiedzą co tam mają. Basen tej rzeki jest gęsto zaludniony, a wszystkie miasta pobierają wodę z rzeki i zrzucają do niej ścieki wszelkiego rodzaju. Z tym uprzemysłowieniem bym nie przesadzał, to drobny przemysł. Nawet kombinaty metalurgiczne nie są w stanie zasypać aluminium tak olbrzymiego obszaru, bo skażenie rzeki w takim stopniu musi pochodzić z opadów, co wiąże się ze spłukaniem gruntu.
Herndon przedstawia taki wykres z monsunem. czy to nie dziwne, że wcześniej tego skażenia nie było?
Artykułem Herndon próbuje udowodnić, że rozsypują popiół na podstawie badań ilościowego stosunku aluminium do baru i do strontu w wodzie opadowej w bardzo długim okresie czasu, praktycznie od czasu wdrożenia chemtrails. I to są dla mnie dowody naukowe z bibliografią.
Na tym kończę kolejne "bicie piany". Dziękuję.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

ODPOWIEDZ