Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Manipulacja pogodą....Chemtrails - smugi chemiczne

Awatar użytkownika
forester
Posty: 1229
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 124
x 89
Podziękował: 970 razy
Otrzymał podziękowanie: 2022 razy

Re: Manipulacja pogodą....Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: forester » czwartek 09 cze 2022, 22:57

Hiszpański rząd przyznaje się do rozpylania smug chemicznych na obywateli na polecenie ONZ
Obrazek

https://www.naturalnews.com/2022-06-09- ... izens.html
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7382
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1354
x 379
Podziękował: 13586 razy
Otrzymał podziękowanie: 13551 razy

Re: Manipulacja pogodą....Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 15 lip 2022, 20:59

DR. MICHIO KAKU POTWIERDZA KONTROLĘ POGODY ZA POMOCĄ IMPULSÓW LASEROWYCH (LEKTOR PL)

https://youtu.be/2zEpqMFKtSA

Naukowcy opracowali nową technologię, która może być bardzo przydatna przy manipulowaniu pogodą. Polega ona na zastosowaniu impulsów laserowych.
Już ponad 50 krajów manipuluje pogodą. Niektórzy chcą wykorzystać deszcze, aby zniszczyć wroga.
Arabia Saudyjska dołączyła do lukratywnego grona przeszło 50 krajów świata, które zdecydowały się manipulować pogodą, aby złagodzić suszę lub powstrzymać deszcze. Szejkowie chcą zazielenić pustynię i nie żałują na to ani grosza. Jak to się skończy?

Niesamowite Newsy 5 Killuminati Team
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

cedric
Posty: 7238
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 94
x 174
Podziękował: 4292 razy
Otrzymał podziękowanie: 11035 razy

Re: Manipulacja pogodą....Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: cedric » niedziela 14 sie 2022, 15:43

viewtopic.php?f=16&t=2561&p=142869&hili ... iu#p142869
" na kanwie rozpylania podczas covida (czym?- nie znalazłem,może czymś , co zwieksza produkcję tlenku wegla w organizmie?) jest wspomnienie z oprysków ołowiem w 2015 roku
jeśli rządy chcą głupiego społeczeństwa to przyzwalają na fluor, szczepienia, ołów, niebieskie światło, smog EM, maseczki
tu mamy przykład Hiszpanii , czy tak jest w innych krajach?
https://www.globalresearch.ca/spain-adm ... 19/5788746
" W 2015 roku czterech sygnalistów Państwowej Agencji Meteorologicznej ogłosiło za pośrednictwem Parlamentu Europejskiego, że samoloty regularnie rozpylają w całej Hiszpanii: "19 maja 2015 roku eurodeputowany Ramon Tremosa i Balcells (ALDE) ogłosił w Parlamencie Europejskim, że czterech pracowników Państwowej Agencji Meteorologicznej wyznało, że Hiszpania jest w całości opryskiwana z samolotów, które rozsiewają przez atmosferę dwutlenek ołowiu, jodek srebra i diatomit. Celem, według tego samego posła, jest odpędzenie deszczu i umożliwienie wzrostu temperatury, co tworzy letnie środowisko klimatyczne dla turystyki, a jednocześnie pomaga korporacjom w sektorze rolnym. To z kolei powoduje powstawanie zimnych kropli o dużej intensywności."
Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

W Hiszpanii mieliśmy dwutlenek ołowiu w 2015 r. , ciekawe , czy hiszpańskie toksyczne ogórki w Niemczech swego czasu nie wynikały z tego. Czy obecne zaburzenia pogodowe (susze /stan rzek) nie są skutkiem zakłócania opadów przed podobne działania.Czy powódź tysiąclecia w 1997 r. nie była np. związana z geoinżynierią pogodową?
https://babylonianempire.wordpress.com/ ... xic-skies/
” Jak wiadomo, Bill Gates zapowiada globalną pandemię, podczas której w ciągu najbliższych dziesięciu lat zginie 30 milionów osób. To, co przewiduje Bill Gates, przypomina fabułę paskudnego filmu science fiction. Jednakże, Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) we współpracy z Gatesem, ochrzciła ową tajemniczą chorobę DESEASE X – na dzień dzisiejszy nieznaną – która może spowodować śmierć milionów ludzi w ciągu kilku miesięcy. Eksperci twierdzą, że z powietrza przybywają miliardy wirusów i bakterii. Ogromna ilość wirusów krąży w atmosferze ziemskiej i powoli schodzi na ziemię.
Czytając tego rodzaju wiadomości z ostatnich tygodni przychodzi na myśl pewien film, który zniknął natychmiast po jego premierze. Wyprodukowany w roku 2008 film o tytule “Toxic Skies” nie otrzymał żadnych recenzji. Zniknął natychmiast po wstępnej emisji w telewizji australijskiej.
Fabuła filmu”

w filmie mamy w badaniach bar i aluminium
https://youtu.be/C-pLc0m4mno?t=2627
czyste metale I, II, III grupy spalają się wybuchowo, z wydzieleniem dużej energii. Proszek aluminiowy jest używany w mat. wyb. Trzeba je przechowywać w olejach miner. bez dostępu tlenu lub argonie. Bar jest w dodatku do paliwa lotniczego.
https://www.mdpi.com/2673-3994/3/2/12/pdf
"cząstki aluminium usprawniają spalanie alternatywnego paliwa odrzutowego. "
https://www.nasa.gov/mission_pages/soun ... etals.html
https://filmsfortheearth.org/en/film/overcast/
https://www.metabunk.org/threads/jet-fu ... sage.1041/
https://innospec.com/fuel-additives/ref ... ssipators/
Bar może być teraz podwyższony ze szczelinowania.
https://www.lifelinediag.eu/bar-charakt ... asedef.asp
https://en.wikipedia.org/wiki/Barium
" Rozpuszczalne związki baru są trujące. W małych dawkach jony baru działają jako środek pobudzający mięśnie, a większe dawki wpływają na układ nerwowy, powodując nieregularności pracy serca, drżenia, osłabienie, niepokój, duszności i paraliż. Toksyczność ta może być spowodowana blokowaniem przez Ba2+ kanałów jonowych potasu, które są krytyczne dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego.[35] Inne narządy uszkadzane przez rozpuszczalne w wodzie związki baru (tj. jony baru) to oczy, układ odpornościowy, serce, układ oddechowy i skóra[34] powodujące np. ślepotę i uczulenie.[34]"https://m.facebook.com/nt/screen/?param ... cated&_rdr
"STADIS 450 jest dodatkiem do paliw lotniczych typu kerozyna. Jest to sól barowa rozproszona przez samoloty komercyjne używające paliwa zawierającego STADIS 450. "http://chemtrails.cc/docs/Stadis450_ant ... e_MSDS.pdf STADIS450 - dane toksykologiczne:WDYCHANIE: Wysokie stężenie par może podrażniać układ oddechowy i prowadzić do bólu głowy, zmęczenia, nudności i wymiotów.POŁKNIĘCIE: Działa szkodliwie: może powodować uszkodzenie płuc w przypadku połknięcia.SKÓRA: Działa odtłuszczająco na skórę. Może powodować pękanie skóry, oraz wypryski.OCZY: Zaburzenia widzenia, w tym niewyraźne widzenie.ŚRODKI MEDYCZNE: Ryzyko chemicznego zapalenia płuc po aspiracji. Unikać wymiotów i normalnego płukania żołądka ze względu na ryzyko aspiracji. Najczęściej stosowane obecnie komercyjne turbinowe paliwa odrzutowe noszą nazwy JET-A, JET-A1 i JET-B. Wszystkie one są paliwami typu naftowego z wyjątkiem JET-B, które jest mieszanką nafty i nafty przeznaczoną dla chłodniejszych klimatów [1, 2]. JET-A jest stosowany w skali międzynarodowej, a JET-A1 jest dostępny tylko w USA. Wojsko amerykańskie stosuje przede wszystkim własne naftowe paliwo lotnicze, JP-8, które jest podobne do JET-A1 [11, 2]."

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Czy bar jest dodatkiem do silników sam.typu diesel? Podczas “covid”a wiele osób mi zwracało uwagę na problemy ze spojówkami i kanałem nosowo-łzowym. W obecnej chwili , gdy loty militarne nad Ukr nie ustają – warto byłoby się przyjrzeć , jakie są dodatki do paliw tych samolotów.
https://trid.trb.org/view/152836
” THE USE OF BARIUM-CONTAINING FUEL ADDITIVES FOR SMOKE SUPPRESSION IN DIESEL ENGINES”
https://www.sciencedirect.com/science/a ... 9421030946

” Effects of a barium-based additive on gaseous and particulate emissions of a diesel engine”
https://www.jstor.org/stable/44471582
” Impact of a Barium Fuel Additive on the Mutagenicity and Polycyclic Aromatic Hydrocarbon Content of Diesel Exhaust Particulate Emissions”
https://www.tandfonline.com/doi/pdf/10. ... 3.10469844
” Barium Additives As Diesel Smoke Suppressants”

https://www.knowyourh2o.com/indoor-6/barium
" Bar może być również obecny w odciekach z wysypisk śmieci, odpadach węglowych, inhibitorach korozji, produktach do odladzania i paliwach wysokooktanowych.[...]Odwierty ropy naftowej i gazu ziemnego stwarzają ryzyko zanieczyszczenia wody pitnej przez bar. Woda uwięziona w porach skał podczas ich formowania lub inne naturalne wody podziemne o wysokim stężeniu soli często zawierają toksyczne związki baru. Wiercenia dają tym wodom możliwość wydostania się na powierzchnię ziemi i/lub potencjalnego zanieczyszczenia podziemnych warstw wodonośnych wody pitnej. Baryt, naturalnie występujący związek baru, jest powszechnym składnikiem płynów wiertniczych, czyli "płuczek", używanych do wspomagania procesu wiercenia. Chociaż baryt jest nietoksyczny, w kontakcie z solankami głębinowymi istniejącymi pod powierzchnią ziemi, które zawierają dużą ilość naturalnie występujących chlorków, przekształca się w chlorek baru, który jest wysoce toksyczny. Dzieje się tak również wtedy, gdy baryt jest narażony na kontakt z naturalnymi złożami halitu (soli kamiennej).[...]Bar może powodować problemy żołądkowo-jelitowe i może wpływać na mózg i układ nerwowy powodując obrzęk mózgu, nieregularności w pracy serca, drżenia, osłabienie, niepokój, duszności i paraliż.Inne organy uszkodzone przez rozpuszczalne w wodzie związki baru to oczy, układ odpornościowy, serce, nerki, śledziona, układ oddechowy i skóra."

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)
0 xAwatar użytkownika
forester
Posty: 1229
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 124
x 89
Podziękował: 970 razy
Otrzymał podziękowanie: 2022 razy

Re: Manipulacja pogodą....Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: forester » sobota 19 lis 2022, 19:33

Opryskują nas jak robale ✈💨

https://t.me/EdwardSnowdenQQ/234
0 xAwatar użytkownika
forester
Posty: 1229
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 124
x 89
Podziękował: 970 razy
Otrzymał podziękowanie: 2022 razy

Re: Manipulacja pogodą....Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: forester » wtorek 22 lis 2022, 06:55

#10 - To wszystko dzieje się "naturalnie".
https://www.youtube.com/watch?v=b_AAoxv1XFY&t=83s
0 xAwatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 15849
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1038
x 488
Podziękował: 16834 razy
Otrzymał podziękowanie: 23738 razy

Re: Manipulacja pogodą....Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 30 gru 2022, 09:52

HITLER W ARGENTYNIE | KONTROLA POGODY | NIE OGLĄDAMY KANAŁÓW DISCOVERY I NATIONAL GEOGRAPHIC

Andy Choinski
120 tys. subskrybentów
https://youtu.be/JcUr6QXKk-Q
0 x


"Węgry są po stronie Węgier!"
"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
forester
Posty: 1229
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 124
x 89
Podziękował: 970 razy
Otrzymał podziękowanie: 2022 razy

Re: Manipulacja pogodą....Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: forester » sobota 31 gru 2022, 22:31

https://t.me/sekretyswiata/1811

@songo, czy mógłbyś przetłumaczyć co ten pilot mówi ?
0 xAwatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 15849
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1038
x 488
Podziękował: 16834 razy
Otrzymał podziękowanie: 23738 razy

Re: Manipulacja pogodą....Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 01 sty 2023, 07:29

jest pewna rzecz która mnie zastanawia odkąd mieszkam poza terenami miejskimi, tzn - opad "kurzu"?
w tym cały problem, Wlk.bryt. to wyspa i wieje większość roku, nie ma tu ciężkiego przemysłu,-
więc kiedyś zapytałem tubylca, skąd ten "kurz" a on na to że pewnie to pyli z pół, ok ale to latem może wiosną,-
ale co z zimą?
PSX_20230101_062459.jpg
PSX_20230101_062459.jpg (37.01 KiB) Przejrzano 367 razy
i to jest w środku domu :shock:

EDIT: na tych okularach to już pewnie parę miesięcy, ale już po paru dniach się zbiera....
0 x


"Węgry są po stronie Węgier!"
"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 15849
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1038
x 488
Podziękował: 16834 razy
Otrzymał podziękowanie: 23738 razy

Re: Manipulacja pogodą....Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 01 sty 2023, 09:26

forester pisze:
sobota 31 gru 2022, 22:31
https://t.me/sekretyswiata/1811

@songo, czy mógłbyś przetłumaczyć co ten pilot mówi ?
ok, on mówi - "to jest jedyny czas kiedy czuję się wolny, wolny od zmartwień, stresu, od wszystkiego"
0 x


"Węgry są po stronie Węgier!"
"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 12221
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 105
x 630
Podziękował: 29499 razy
Otrzymał podziękowanie: 18718 razy

Re: Manipulacja pogodą....Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 16 mar 2023, 12:21

niewiadomo gdzie, ale siewcy w akcji

https://youtu.be/yLM8Vw_KKdw

https://youtu.be/xk8wgLygNAI
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

ODPOWIEDZ