Drodzy forumowicze i goście!

25.11.2021
Wszystko wskazuje na to, że nasze forum działa już na nowym hostingu, tu nie powinniśmy już minutami oczekiwać na załadowanie się strony. Jest to nowoczesny hosting, gdzie zasoby są skalowalne, więc nie będzie blokad i zahamowań. Ponoć nie ma też limitów dla baz danych, więc możemy znów spokojnie wszystko pisać i wstawiać, ale kopiowanie poprzednich postów i blisko z góry nie będzie tolerowane, bo szkoda czasu czytających.
Będziemy jeszcze robić upgrade skryptu forum, więc jakieś przerwy będą, jeszcze nie wiem kiedy.
Życzę forumowiczom i gościom przyjemnego surfowania i odnalezienia tego, co was interesuje. No i zdrówka dla wszystkich!

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Podróże marzeń - czyli gdzie byliśmy i będziemy.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 18041
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 944
Podziękował: 32703 razy
Otrzymał podziękowanie: 26093 razy

Re: Podróże marzeń - czyli gdzie byliśmy i będziemy.

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 22 lis 2021, 17:55

Poznajcie ALICJĘ 😁 Pokażemy wam PIĘKNY BANGKOK !!! [cz.1] TAJLANDIA 🇹🇭 #2
22 lis 2021

https://www.youtube.com/watch?v=NmxBMPbSH1M

Podróże Wojownika

Razem z Lalą zwiedzamy najlepsze miejsca w Bangkoku. Świątynie, wieżowiec z MEGA windą oraz szklany taras widokowy na który Lala bała się wejść :D Zresztą zobaczcie sami!! Oglądajcie kolejne przygody na dzielni... xD
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 18041
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 944
Podziękował: 32703 razy
Otrzymał podziękowanie: 26093 razy

Re: Podróże marzeń - czyli gdzie byliśmy i będziemy.

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 29 lis 2021, 20:06

Jak wygląda największe miasto Europy?
26 lis 2021

https://www.youtube.com/watch?v=sgaKKumcXAg

Orient Explorer

Mówi się, ż mieszka tam ponad 2 miliony ludzi. Nocą, powstają nowe, prowizoryczne domy, których według prawa już nie można usunąć. Tym sposobem metropolia rozrasta się każdego dnia. Żyją tu miliarderzy a kilka ulic dalej najbiedniejsi szukający jedzenia w kontenerach.
0 xODPOWIEDZ