Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16967
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17177 razy
Otrzymał podziękowanie: 24258 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 09 lis 2016, 14:14

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

gogo
Posty: 65
Rejestracja: niedziela 15 lut 2015, 11:17
x 5
Podziękował: 51 razy
Otrzymał podziękowanie: 110 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: gogo » środa 09 lis 2016, 14:59

:mrgreen:

A jeśli to inna opcja tego samego? A obie opcje są przemyślane i wygodne dla tych na górze?
Takie rozwiązania już były i jak widać nic się nie zmienia...
Tylko my się jak zwykle dajemy nabrać...

warto zapoznac się choćby z tym co mowil na zlocie AIPAC 2016
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/przemowienie-donalda-trumpa-dla-aipac-2016-04 :roll:

edycja na prośbę autora /blueray21
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16967
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17177 razy
Otrzymał podziękowanie: 24258 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 09 lis 2016, 15:05

..Ben pisze, ze za Killary stoja stare rody rzadzace na Ziemi od tys. Lat,-
a za Trumpem Illuminaci, z tym, ze pierwsza opcja chce 3WS, a druga juz nie. :?
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

gogo
Posty: 65
Rejestracja: niedziela 15 lut 2015, 11:17
x 5
Podziękował: 51 razy
Otrzymał podziękowanie: 110 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: gogo » środa 09 lis 2016, 18:08

Raczej tacy co pod nich się podają...
Stare rody zostały zniszczone i rozsypane po całym świecie...
Czasy Wandy-Wendy, otrucie książąt itd... zdrada Popiela (chodź to przypomina też historyję Wieniawy i Pomiana - gdzie Pomian zabił)
Nawet w grze o Tron o tym jest tylko trochę inaczej pokazane.

Zapewne i tak jest bo w Biblii jest o rodzie Dana dużo....a także o potomstwu niewiasty :mrgreen:

Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta :mrgreen:
Może my obudzeni a może niedźwiedź to wykorzysta :D

Czas pokaże
Ostatnio zmieniony środa 09 lis 2016, 18:20 przez gogo, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16967
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17177 razy
Otrzymał podziękowanie: 24258 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 09 lis 2016, 18:14

..wszystko mozliwe, za duzo dezinfo.
http://prophecyinthemaking.blogspot.co. ... it-in.html
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

gogo
Posty: 65
Rejestracja: niedziela 15 lut 2015, 11:17
x 5
Podziękował: 51 razy
Otrzymał podziękowanie: 110 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: gogo » środa 09 lis 2016, 18:23

zgadzam się w całej rozciągłości... wszystko jest może.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 498
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14666 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 09 lis 2016, 21:57

Odpowiadając na wcześniejsze pytanie: ja w to wierzyłem, tego oczekiwałem i za to dziękuję.

W kwestii fałszowania, sądzę, że i tak zrobili, co mogli, bez tego mogło być bardzo bezwzględne zwycięstwo Trumpa.
Jednak tam padały bardzo poważne ostrzeżenia ze strony wysoko postawionych wojskowych, o tym tu się nie mówi, więc drastyczna malwersacja byłaby absolutnym gwoździem do trumny "Demokratów" i pociągających ich za sznurki.
Wiele można ukryć, ale nie wszystko.
Czy wszystko jeszcze jest możliwe. Niestety tak, choć jakikolwiek ruch obnaży tamtą stronę, to mogą próbować.
Dlatego trzeba Trumpowi słać promyczki, aby go chroniły i umacniały. To będzie mu potrzebne.
Gdy zostanie zaprzysiężony, zapewne uwolni wiele prawdy, najpierw o Clintonach, zapewne już czują się zagrożeni.
Możemy to nazywać rodami, ale w rzeczywistości są to 2 opcje, które można różnie nazywać.

Jak by nie patrzeć jest to kolejny (po Brexit) wielki i namacalny znak ... zmian na ziemi. Ja tak to odbieram, zmian na lepsze, bo w/g deklaracji Trump, stawia na przywrócenie wielkości USA, kosztem zaprzestania ingerencji w wielu miejscach tego świata, co powinno być powodem do likwidacji konfliktów zbrojnych. jeszcze tylko ktoś musi posprzątać ten bałagan, którzy jego poprzednicy stworzyli.

@gogo, jeśli pisząc o niedźwiedziu masz na myśli Rosję, to moim zdaniem są tam równie dobrze obudzeni, co u nas. Od czasu przewrotu na Ukrainie, Putin nie popełnił ani jednego politycznego błędu, a jego obecny język można uznać za wzorcowy w polityce światowej, stwierdzam tylko fakty, niezależnie od tego kto i co mi w tym miejscu zarzuci.
Obudzeni mają mnóstwo roboty - to ich marzenia kreują ten świat, mimo wielu przeciwieństw, które szybko nie znikną.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

ex-east
Posty: 1144
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 93
Podziękował: 390 razy
Otrzymał podziękowanie: 1528 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: ex-east » czwartek 10 lis 2016, 06:02

Thotal pisze:JESTEŚMY ZMIANĄ!!!
Zmieniamy świadomość, zmieniamy ŚWIADOMOŚĆ ZBIOROWĄ nie zdając sobie z tego sprawy, jeszcze trochę i będziemy widzieć jak ta zmiana zaczyna działać.
zgadzam sie z Toba w calej rozciaglosci. Bierzmy udzial w spotkaniach z tymi, ktorzy ida przodem przecierajac szlaki , nie bojmy sie ich wspierac w jakikolwiek sposob na ktory nas stac , badzmy ich emisariuszami. To nic , ze masz odczucie , ze nie ma z kim rozmawiac grzegorzadam ... mow do nich w najbardziej zrozumialy dla nich sposob , np zartem , mow ich jezykiem nawet , cos tam dotrze.
Pierwowzorem i nauką na przyszłość powinna się stać WIELKA LECHIA, gdzie każdy obywatel spełniający prawo do dzielenia się wolnością miał prawo do WOLNOŚCI!!!
(..)
Granice są dla tych, którzy mają w naturze przekraczanie wolności!

Wielka Lechia tez nie powinna miec granic. Kiedy czytam tu artykuly o tym wielkim marzeniu stworzenia Miedzymorza to czasem mam obawy , zeby z tego jakis "potworek" sie nie narodzil , jakas satelitarna rosyjska hybryda , ktorego czlonkowie sa niby w UE, a jednak wypelniaja cele Rosji. Wielka Lechia Thotalu , to stan ducha, wedlug mnie. Wszedzie gdzie sa LACHY jest Wielka Lechia wlasnie taka , o jakiej piszesz, bez granic , ktora w naturze ma umilowanie wolnosci. Umilowanie wolnosci to nie tylko budowanie SWOJEJ wizji swiata , kraju, czy zwiazkow slowianskich , ale to jest rowniez szacunek dla wolnosci drugiego czlowieka, jego wyborow miejsca zamieszkania i stylu zycia ( mam glownie na mysli rodakow na tzw obczyznie ) - przekraczanie granic bez zatracenia Kultury i wielowiekowej Tradycji ale i bez narzucania jej innym.
Mam nadzieje , ze wlasnie zachodzi Madra Zmiana nawet, jesli przejsciowo bedzie ona chaotyczna.
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: Thotal » czwartek 10 lis 2016, 06:16

Mając na myśli WIELKĄ LECHIĘ, chcę wyrazić zbiór narodów doświadczających szeroko pojmowaną WOLNOŚĆ!!!



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
św.anna
Posty: 1451
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 87
x 119
Podziękował: 2624 razy
Otrzymał podziękowanie: 3256 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: św.anna » czwartek 10 lis 2016, 20:40

O tym, jak to Lech zainspirował Donalda.

Lech Wałęsa twierdzi, że jego historia była inspiracją dla Donalda Trumpa. Na Facebooku pogratulował biznesmenowi zwycięstwa w wyborach prezydenckich w USA. 

Były prezydent napisał, że rozmawiał z Trumpem w 2010 r. na Florydzie. Dodał, że Trump wtedy podobno pomyślał: "Skoro w Polsce możliwe było, aby robotnik obalił komunizm i został prezydentem, to dlaczego w kapitalistycznej Ameryce milioner nie może zostać prezydentem?". 

"Jak widać, i dla niego moja historia była inspiracją do działania" - podkreślił Wałęsa. 



http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... tykul.html
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: Thotal » czwartek 10 lis 2016, 21:32

LECH TO JEST TYTUŁ
To nie jest imię dla pętaków...


Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: Thotal » czwartek 10 lis 2016, 22:21

chciałem napisać - pętaków wałęsaczy po ŚWIĘTEJ ZIEMI!!!


Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
św.anna
Posty: 1451
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 87
x 119
Podziękował: 2624 razy
Otrzymał podziękowanie: 3256 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: św.anna » czwartek 10 lis 2016, 23:16

W takim razie,
Lech i Wałęsa, to taki oksymoron, jak Jessica i Kiełbasa. Tylko bardziej tragi niż komiczny.
:)
0 x



ex-east
Posty: 1144
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 93
Podziękował: 390 razy
Otrzymał podziękowanie: 1528 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: ex-east » piątek 11 lis 2016, 08:15

Okladka gazety, ktora wyraza wszystko ;)
Obrazek


WTF Will Trump Flourish Czy Trump Rozkwitine
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7773
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14227 razy
Otrzymał podziękowanie: 13837 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 11 lis 2016, 10:26

Nie wiem co sądzić o wyborze Amerykanów ? Nie wiem jakim prezydentem będzie Donald T ,ale na pewno nie mogła to być Hilaria.

Obrazek
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16967
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17177 razy
Otrzymał podziękowanie: 24258 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 11 lis 2016, 10:34

Obrazek

PS. zabawne, bo WTF- w sieci znaczy cos innnego :lol: :P
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 695
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 11 lis 2016, 20:05

Przemówienie Donalda Trumpa dla AIPAC

https://youtu.be/bHmINZRwiZU
Kandydat na prezydenta USA z ramienia Republikanów Donald Trump, pierwszy na liście nominowanych przez swoją partię, zwrócił się do AIPAC – Amerykańsko Izraelskiego Komitetu do Spraw Publicznych (American Izrael Public Affairs Committee) w poniedziałek, omawiając relacje między Stanami Zjednoczonymi a Izraelem. Poniżej kompletny zapis jego przemówienia.

TRUMP: Dobry wieczór. Dziękuję wam bardzo.

Przemawiam dziś do was jako dozgonny sojusznik i prawdziwy przyjaciel Izraela. (wiwaty, aplauz)


Jestem nowicjuszem w polityce, ale nie we wspieraniu interesu Żydów.

(aplauz)

W 2001 roku, tygodnie po atakach na Nowy Jork i Waszyngton oraz, mówiąc szczerze, na nas wszystkich, atakach które popełniono i których dopuścili się Islamscy fundamentaliści, Burmistrz Rudy Giuliani odwiedził Izrael by pokazać solidarność z ofiarami terroru.

Ja wysłałem swój samolot, ponieważ wspierałem misję dla Izraela w 100 procentach.

(wiwaty, aplauz)

Wiosną 2004 roku, w szczycie przemocy w Strefie Gazy, byłem głównym dowodzącym czterdziestej Parady Salutu wobec Izraela, największego pojedynczego zebrania wspierającego interes Izraela.

(aplauz)

To był bardzo niebezpieczny czas dla Izraela i szczerze mówiąc dla każdego wspierającego Izrael. Wielu ludzi odrzuciło ten honor. Ja nie. Podjąłem ryzyko i jestem zadowolony, że to zrobiłem.

(aplauz)

Nie przyszedłem to jednak dzisiaj by schlebiać wam o Izraelu. To robią politycy: sama gadka, żadnych czynów. Wierzcie mi.

(aplauz)

Przyszedłem tu by powiedzieć wam o moim stanowisku wobec przyszłości amerykańskich stosunków z naszym strategicznym sojusznikiem, o naszej nierozerwalnej przyjaźni i naszym bracie w kulturze, jedynej demokracji na Bliskim Wschodzie, Państwem Izrael.

(wiwaty, aplauz)

Dziękuję wam.

Moim najważniejszym priorytetem jest rozebranie katastrofalnego układu z Iranem.

(wiwaty, aplauz)

Dziękuję wam. Dziękuję wam.

Byłem w interesie długo. Znam się na przeprowadzaniu transakcji. I pozwólcie mi wam powiedzieć, że ten układ jest katastrofalny dla Ameryki, dla Izraela i dla całego Bliskiego Wschodu.

(aplauz)
Problem tutaj jest fundamentalny. Nagrodziliśmy kraj będący światowym liderem sponsorowania terroru sumą 150 bilionów dolarów, nie dostając kompletnie nic w zamian.

(aplauz)

Przeanalizowałem ten problem do najmniejszych szczegółów, powiedziałbym, że lepiej niż ktokolwiek inny.

(śmiech)

Wierzcie mi. Oh, wierzcie mi. I to jest naprawdę kiepski układ.

Największym zmartwieniem z układem jest niekoniecznie to, że Iran zamierza go nie dotrzymać, ponieważ wiecie, jak wiecie, że już go nie dotrzymał,większym problemem jest to, że oni mogą dotrzymać warunków i mimo to zdobyć bombę po prostu czekając na koniec umowy. I oczywiście, że zatrzymają te biliony i biliony dolarów które tak głupio i naiwnie im daliśmy.

(aplauz)

Układ nawet nie zobowiązuje Iranu do rozebrania swojej militarnej zdolności nuklearnej. Owszem, nakłada limity na ich wojskowy program nuklearny na określoną liczbę lat, ale kiedy te restrykcje wygasną Iran będzie miał wojskową zdolność nuklearną w rozmiarze przemysłowym, gotowej do produkcji i z zerową prowizją za opóźnienie, nie ważne jak złe będzie zachowanie Iranu. Okropna, okropna sytuacja w której wszyscy tkwimy, szczególnie Izrael.

(aplauz)

Kiedy zostanę prezydentem, przyjmę strategię która skupi się na trzech rzeczach gdy chodzi o Iran. Po pierwsze, postawimy się Irańskiej agresywnej chęci destabilizacji i dominacji w regionie.

(aplauz)

Iran jest bardzo dużym problemem i pozostanie nim. Ale jeśli nie zostanę wybrany prezydentem, to wiem jak sobie radzić z problemami. I wierzcie mi, właśnie dlatego zostanę wybrany na prezydenta, moi drodzy!

(wiwaty, aplauz)

A jesteśmy liderami w każdym sondażu. Pamiętajcie o tym, proszę.

(wiwaty)

Iran jest problemem w Iraku, problemem w Syrii, problemem w Libanie, problemem w Jemenie i będzie bardzo, bardzo kluczowym problemem dla Arabii Saudyjskiej. Dosłownie każdego dnia Iran zaopatruje więcej i lepszą broń by wspierać swoje kraje marionetki.
Libański Hezbollah został obdarowany — i powiem wam coś, otrzymał zaawansowaną broń przeciw statkom, przeciwlotniczą, systemy GPS i rakiety jakie posiada niewielu ludzi gdziekolwiek w świecie i na pewno niewiele krajów. Teraz są w Syrii próbując stworzyć kolejny front przeciwko Izraelowi od syryjskiej strony Wyżyn Golan.

W Gazie, Iran wspiera Hamas i Islamistyczny dżihad.

A na Zachodnim Brzegu (West Bank), to otwarcie oferują Palestyńczykom 7 tysięcy dolarów za atak terrorystyczny i 30 tysięcy dolarów za każdy Palestyński dom terrorystów, który został zniszczony. Żałosna, godna pożałowania sytuacja.

(aplauz)

Iran finansuje siły zbrojne na terenie Bliskiego Wschodu i i jest to całkowicie niewiarygodne, że daliśmy im tak po prostu 150 bilionów dolarów by zrobili jeszcze więcej w kierunku licznych okropnych aktów terroru.

(aplauz)

Po drugie, kompletnie rozmontujemy Irańską światową sieć terroru, która jest wielka i potężna, ale nie tak potężna jak my.

(aplauz)

Iran zasiał grupy terrorystyczne na całym świecie. W ciągu ostatnich pięciu lat Iran podtrzymywał ataki terrorystyczne w 25 różnych krajach na pięciu kontynentach. Mają komórki terrorystyczne wszędzie, wliczając Półkulę Zachodnią (sic!), bardzo blisko domu.

Iran jest największym sponsorem terroryzmu na całym świecie. I my będziemy pracować nad ograniczeniem tego zasięgu, wierzcie mi, wierzcie mi.

(aplauz)

Po trzecie, przynajmniej musimy narzucić warunki poprzedniej umowy by zobowiązywały Iran całkowicie do odpowiedzialności. I wymusimy to, jak jeszcze nigdy nie widzieliście żadnego kontraktu tak narzuconego, moi drodzy, wierzcie mi.

(aplauz)

Iran już przeprowadził, pomimo obowiązywania układu, trzy próby ogniowe rakiet balistycznych. Te rakiety balistyczne o zasięgu 1250 mil, były przeznaczone do onieśmielenia nie tylko Izraela, który jest oddalony tylko o 600 mil, ale miały też w zamierzeniu przestraszyć Europę i kiedyś może nawet uderzyć Stany Zjednoczone. I my nie mamy zamiaru na to pozwolić. Nie pozwolimy na to. I nie pozwolimy by przydarzyło się to Izraelowi, wierzcie mi.

(wiwaty, aplauz)

Dziękuję wam. Dziękuję wam.

Czy chcecie usłyszeć coś naprawdę szokującego? Jak wielu z wielkich ludzi obecnych w tej sali wie, namalowane na tych rakietach są słowa po hebrajsku i persku: “Izrael musi być zmieciony z powierzchni ziemi.” Możecie o tym zapomnieć.

(aplauz)

Jakie obłąkane umysły napisały to po hebrajsku?

A tu następny. Mówicie o pokręconych. Oto następna pokręcona część. Testowanie tych rakiet nie pogwałca tego okropnego układu, który zawarliśmy. Układ milczy o rakietach testowych. Ale te testy są pogwałceniem dyrektyw Rady Bezpieczeństwa Organizacji Narodów Zjednoczonych ONZ.

Problem polega na tym, że nikt nic tym nie zrobił. My zrobimy, my zrobimy. Obiecuję, że my zrobimy.

(wiwaty, aplauz)

Dziękuję wam.

To prowadzi mnie do kolejnego punktu, absolutnej słabości i niekompetencji ONZ.

(wiwaty, aplauz)

ONZ nie jest przyjacielem demokracji, nie jest przyjacielem wolności, nie jest nawet przyjacielem Stanów Zjednoczonych Ameryki gdzie, jak wiecie, ma dom. A już na pewno nie jest przyjacielem Izraela.

(aplauz)

Z prezydentem Obamą w jego ostatnim roku — yea!

(śmiech)

(wiwaty, aplauz)

(śmiech)

On może być najgorszą rzeczą, która kiedykolwiek przytrafiła się Izraelowi, wierzcie mi, wierzcie mi. I wy to wiecie i wy to wiecie lepiej, niż ktokolwiek inny.

Tak więc z prezydentem w jego ostatnim roku zaczęły się kłębić dyskusje odnośnie próby wydania dyrektywy Rady Bezpieczeństwa na temat ewentualnego porozumienia pomiędzy Izraelem i Palestyną.

Powiem szczerze: Porozumienie narzucone przez ONZ byłoby totalną i kompletną porażką.

(aplauz)

Stany Zjednoczone muszą przeciwstawić się tej dyrektywie i użyć mocy swojego weto, którego ja użyję jako prezydent na 100 procent.

(aplauz)

Kiedy ludzie pytają dlaczego, to dlatego, że to nie tak się robi układy. Układy się robi gdy strony spotykają się, siadają przy stole i negocjują. Każda strona musi coś poświęcić. To wartości. Chcę powiedzieć, że musimy zrobić coś gdzie jest wartość na wymianę za coś co jej wymaga. To jest układ. Układ naprawdę jest czymś takim, co narzucone Izraelowi i Palestynie sprawi, że zbierzemy grupę ludzi, którzy coś wymyślą.

To się nie uda z ONZ. To tylko dalej, bardzo ważnie, to tylko dalej zdelegalizuje Izrael. To będzie katastrofa i klęska dla Izraela. Tak się nie stanie, moi drodzy.

(wiwaty, aplauz)

I dalej, to by nagrodziło Palestyński terroryzm ponieważ każdego dnia dźgają Izraelitów i nawet Amerykanów. Nawet w zeszłym tygodniu, Amerykanin Taylor Allen Force, absolwent West Point, fenomenalny młody człowiek kto służył w Iraku i Afganistanie, został zamordowany na ulicy przez dzierżącego nóż Palestyńczyka. Nie nagradza się takiego zachowania. Nie można tego robić.

(aplauz)

Jest tylko jeden sposób na potraktowanie takiego zachowania. Należy się z nim zmierzyć.

(aplauz)

Więc to nie jest w sumie zadaniem ONZ, żeby zaoferować rozwiązanie. Tak naprawdę to zainteresowane strony muszą same wynegocjować wynik. Nie mają wyjścia. Muszą to zrobić samemu albo to się i tak nigdy nie utrzyma. Stany Zjednoczone mogą być pomocne jako mediator negocjacji, ale nikt nie powinien mówić Izraelowi że tak ma być i naprawdę że muszą przestrzegać jakijś umowy zrobionej przez kogoś tysiące mil stąd kto nie wie nawet dokładnie, co się dzieje z Izraelem, z czymkolwiek w rejonie. To tak niedorzeczne, nie pozwolimy by to się wydarzyło.

(wiwaty, aplauz)

Kiedy będę prezydentem, wierzcie mi, zawetuję każdą próbę ONZ narzucenia swojej woli na państwo żydowskie. Będzie zawetowane na 100 procent.

(aplauz)

Widzicie, znam się na interesach. Tym się zajmuję. Napisałem „Sztukę zawierania umów”.

(śmiech)

Jeden z bestsellerów, wszech czasów — i mówię, na poważnie, jeden z ponieważ będę skrytykowany kiedy powiem „najlepszy z” więc będę bardzo dyplomatyczny — jeden z


(śmiech)

Będę skrytykowany. Myślę, że jest numerem jeden, ale po co ryzykować? (śmiech)

(aplauz)

Jeden z bestsellerów wszech czasów o interesach i zawieraniu umów. By zawrzeć świetny interes, potrzeba dwóch dobrowolnych uczestników. My wiemy, że Izrael jest gotów do umowy. Izrael już próbował.

(aplauz)

Taka jest prawda. Izrael próbuje usiąść przy stole negocjacyjnym bez warunków wstępnych od lat. Mieliście Camp David w 2000 roku gdzie premier Barak wystosował niesamowitą ofertę, może nawet zbyt hojną; Arafat odrzucił ją.

W 2008, premier Olmert złożył równie hojną ofertę. Rząd Palestyński odrzucił i ją.

Później John Kerry próbował wymyślić ramy i Abbas nawet nie odpowiedział, nawet Sekretarzowi Stanu Stanów Zjednoczonych Ameryki. Nawet nie odpowiedzieli.

Kiedy zostanę prezydentem, dni traktowania Izraela jak obywatela drugiej kategorii skończą się pierwszego dnia.

(wiwaty, aplauz)

Dziękuję wam.

I kiedy coś mówię, to mam to na myśli, mam to na myśli.

Spotkam się z premierem Netanyahu bezzwłocznie. Znam go od wielu lat i będziemy w stanie blisko ze sobą współpracować by przywrócić stabilizację i pokój Izraelowi i całemu regionowi.

W międzyczasie, każdego dnia macie nieokiełznanych podburzaczy i dzieci uczone nienawiści do Izraela i do nienawidzenia Żydów. To się musi skończyć.

(aplauz)

Kiedy żyjesz w kraju, gdzie strażacy są bohaterami, małe dzieci chcą być strażakami. Kiedy żyjesz w kraju, gdzie atleci i gwiazdy filmowe są bohaterami, małe dzieci chcą być atletami i gwiazdami filmowymi.

W Palestyńskim społeczeństwie bohaterami są ci, którzy mordują Żydów. Nie możemy pozwolić, by to trwało Nie możemy już na to pozwalać ani chwili dłużej.

(wiwaty, aplauz)

Nie można osiągnąć pokoju, jeśli terroryści są traktowani jak męczennicy. Gloryfikowanie terrorystów jest ogromną przeszkodą dla pokoju.To okropny, okropny sposób myślenia. To bariera która nie może zostać przełamana. To się skończy i skończy się wkrótce, wierzcie mi.

(aplauz)

W Palestyńskich podręcznikach i meczetach, masz kulturę nienawiści która podsycała się przez lata. Jeśli chcemy osiągnąć pokój, oni muszą z tego wyjść i muszą zacząć proces edukacji. Muszą zakończyć edukację nienawiści. Muszą to zakończyć teraz.

(aplauz)

Nie ma moralnych równoważników. Izrael nie nazywa parków publicznych po terrorystach. Izrael nie płaci swoim dzieciom by zadźgały losowych Palestyńczyków.

Widzicie, czego prezydent Obama nie potrafi zrobić dobrze w umowach, to, że zawsze wywiera nacisk na naszych przyjaciół i nagradza naszych wrogów.

(wiwaty, aplauz)

I widzicie to zdarzające się cały czas, ten wzór stosowany przez prezydenta i jego administrację, wliczając byłego Sekretarza Stanu Hillary Clinton, która jest kompletną porażką, tak przy okazji.

(śmiech)

(wiwaty, aplauz)

Ona i Prezydent Obama traktowali Izrael bardzo, bardzo źle.

(aplauz)

Ale to się powtarza wciąż i wciąż od nowa i nie zrobił nic by ośmielić tych, którzy nienawidzą Ameryki. (sic!) Zobaczyliśmy to gdy oddał 150 bilionów dolarów Iranowi w nadziei, że magicznie dołączą do wspólnoty światowej. Tak się nie stało.

(aplauz)

Prezydent Obama myśli, że wywieranie nacisku na Izrael rozwiąże problem. Ale jest dokładnie odwrotnie. Już połowa populacji Palestyny została przejęta przez Palestyński ISIS i Hamas, a druga połowa odmawia konfrontacji z pierwszą połową, więc jest to bardzo trudna sytuacja która nigdy nie zostanie rozwiązana dopóki nie będziecie mieć świetnego przywódcy właśnie tutaj w Stanach Zjednoczonych.

My to rozwiążemy. W ten czy inny sposób, my to rozwiążemy.

(aplauz)

Ale kiedy Stany Zjednoczone staną wspólnie z Izraelem, szanse na pokój naprawdę wzrosną i wzrosną wykładniczo. Tak się stanie kiedy Donald Trump będzie prezydentem Stanów Zjednoczonych.

(wiwaty, aplauz) Przeniesiemy amerykańską ambasadę to wiecznej stolicy ludu żydowskiego, Jerozolimy.

(wiwaty, aplauz)

I wyślemy jasny sygnał że nie ma żadnej bariery miedzy Ameryką a naszym najbardziej godnym zaufania sprzymierzeńcem, państwem Izrael.

(wiwaty, aplauz)

Palestyńczycy muszą podejść do stołu wiedząc, że więź między Stanami Zjednoczonymi i Izraelem jest absolutnie, totalnie niezniszczalna.

(aplauz)

Muszą podejść do stołu chętni i potrafiący zatrzymać terror popełniany codziennie przeciwko Izraelowi. Muszą to zrobić.

I muszą podejść do stołu gotowi zaakceptować, że Izrael jest państwem żydowskim i zawsze będzie istniał jako państwo żydowskie.

(wiwaty, aplauz)

Kocham ludzi na tej sali. Kocham Izrael. Kocham Izrael. Byłem z Izraelem tak długo w sensie, że otrzymałem jedne z moich największych odznaczeń od Izraela, jak mój ojciec wcześniej, niesamowite.
Moja córka, Ivanka, spodziewa się wkrótce pięknego żydowskiego dziecka.

(wiwaty, aplauz)

W rzeczy samej, to może się dziać właśnie w tej chwili, co byłoby bardzo miłe jeśli o mnie chodzi.

(śmiech)

Więc chcę wam powiedzieć dziękuję wam bardzo. To był naprawdę prawdziwy zaszczyt. Dziękuję wam wszystkim. Dziękuję wam.

Dziękuję wam bardzo.

(wiwaty, aplauz)

Nota od tłumacza: oryginalny tekst zawiera wiele błędów językowych i stylistycznych i innych, które pochodzą od samego Donalda Trumpa i które poprawiono jedynie w przypadkach mogących uniemożliwić zrozumienie.

Źródło: http://time.com/4267058/donald-trump-ai ... ranscript/

16 kwiecień 2016
Tłum. z j. ang. Gosia

http://zaprasza.net/a.php?article_id=33658

???
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 695
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 11 lis 2016, 20:11

Od momentu ogłoszenia Trumpa jako nowego prezydenta liberałowie protestują, dosłownie ignorują wszystko.

Obama mówi, Trump wygrał wybory i tak jest!

Już nie ukrywają, ze mózgiem tego co się teraz w Ameryce dzieje jest George Soros, tak samo jak finansował H. podczas kampanii wyborczej.
I teraz jest tą osobą, która jest w pełni odpowiedzialna za te niepokoje w Ameryce
. więc Obama jako prezydent musi zadeklarować swoje stanowisko.
Wszystko wskazuje na to, że lada godzina Obama może ogłosić stan wojenny.

https://conservativedailypost.com/break ... =OneSignal
Ostatnio zmieniony piątek 11 lis 2016, 20:12 przez grzegorzadam, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

gogo
Posty: 65
Rejestracja: niedziela 15 lut 2015, 11:17
x 5
Podziękował: 51 razy
Otrzymał podziękowanie: 110 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: gogo » piątek 11 lis 2016, 20:11

Pozwolę sobie zacytować Thotala

Thotal pisze:W zaciszu medialnego szumu dzieją się RZECZYPOSPOLITE... :)

https://www.youtube.com/watch?v=Qkyr49KMd3Y#t=212
http://bialczynski.pl/2016/11/11/11-11- ... more-63829
Pozdrawiam - Thotal :)

Z -> MIĘDZYMORZE

Przy okazji dziękuję Thotalu :D
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 695
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 12 lis 2016, 00:55

Nieprawdopodobne, oceńcie sami:

Przerażające sekrety rządzących elit!

POST z FEJSA


Kochani. Skala UJAWNIEŃ tak przybiera, że nie jesteśmy chyba w stanie ogarnąć wszystkiego. Przemysł muzyczny i Loża Hollywood są tak potwornie skażone czarną magią jak KK.

Zdjęcie na które patrzysz to rodzaj makabrycznej zabawy. Ma formę rytuału w których uczestniczą elity za zamkniętymi drzwiami. W tym wypadku:
Marina Abramović i
Lady Gaga.
Obrazek

Hakerzy z Wikiliks wykradli to zdjęcie z korespondencji pomiędzy Abramovic a Johnem Podesta. Rytuał ten miał miejsce w ekskluzywnym ośrodku na Long Island (kto zna świadectwa Maxa Spiersa, wie czemu tam) w Watermill Center Summer - dorzucamy mapkę. (https://vimeo.com/177908958).
Impreza nosiła nazwę:
""SPIRIT COOKING" DINNER". I jest opisana na stronie Wikiliks:

http://www.wykop.pl/ramka/3432439/dziwa ... t-cooking/

Dziesiątki tysięcy kobiet i dzieci są rytualnie mordowane i częściowo spożywane. Ciała trafiają do rzeźni, które zaopatrują takie miejsca jak McDonalds. Zbrodnia prawie doskonała o niespotykanej skali.
(opisuje to również członek satanistycznej synagogi rabin Abe Finkelsteinhttps
://www.youtube.com/watch?v=HX3Yb9kPlco, ale materiały o znajodwaniu ludzkiego DNA w burgerach McDonalds jest znana od lat)

Materiały źródłowe o tych procederach znajdziecie w naszych poprzednich postach. Ale nigdy dotąd nie udało nam się dotrzeć do zdjęć. Takie zdjęcia są w rodzinnych albumach rodzin monarszych i najwyższych elit na najwyższych stanowiskach.

Pedofilia, orgie i ofiary z ludzi to nie średniowiecze!

Satanistyczny rytuał malowania krwią zmieszaną ze spermą i kobiecym mlekiem w wykonaniu Podesty tutaj:


http://www.wykop.pl/ramka/3432439/dziwa ... t-cooking/

Pozostałe materiały pozostawiamy bez komentarza

https://www.facebook.com/fartonhillaryc ... f=NEWSFEED

https://www.facebook.com/permalink.php? ... 2459903744

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-inform ... panstwowym

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/sodom ... ch-2016-10

ofiary z ludzi w Bohemian Grove:
https://www.youtube.com/watch?v=EtlFmnvRzDs (stworzonej przez Jezuitów)

kręgi iluminatów:
https://www.youtube.com/watch?v=rvd_MhrWp9g

Zbadaj ten temat, znajdziesz mnóstwo świadków i zeznań dzieci w czasie przesłuchań przez policję w USA (np. Boys Town: https://www.youtube.com/watch?v=AY-F5JoHoho)

czy w Anglii (Hampstead Christ Church: https://www.youtube.com/watch?v=tkOjc1BlfPQ

i tutaj kolejny wywiad: https://www.youtube.com/watch?v=Fi6mbW4FGz4

oraz kolejny krąg pedofilski z ofiarowaniem dzieci: https://www.youtube.com/watch?v=rvd_MhrWp9g).

Również pod tym linkiem posłuchasz zeznań świadków na podstawie których został wydany wyrok na pedofila i mordercę dzieci Benedykta oraz jego następcę: https://www.youtube.com/watch?v=Tas0kPLy4BU.

i to, gdzie znikają dzieci?
https://www.youtube.com/watch?v=YUvUdvyhtps

Policja dostarcza dzieci dla kardynalskich pedofilii:
http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/9 ... ,id,t.html

ARCY-SZATAN biskup Wesołowski Józef i jego gwałty na dzieciach:
http://www.newsweek.pl/polska/abp-jozef ... 600,1.html

WATYKAN BRONI PEDOFILÓW (a jak wpadną likwiduje)
http://www.se.pl/wiadomosci/polska/waty ... 74859.html

a tak się bawią w Watykanie:
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/sodom ... ch-2016-10

i tak:
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/sodom ... ie-2014-01

Skoro SZEFOWIE PEDOFILSKIEJ MAFII w WATYKANIE mogą, ARCY BISKUPI jak Wesołowski i Petz MOGĄ, to i PROBOSZCZ Dariusz Zając może:
https://www.facebook.com/zbigniewstonog ... S_TIMELINE

film o którym mowa na www.zbigniewstonoga.eu

i siostry zakonne mogą:
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/za ... n=BigShare

i ojciec DYREKTOR SALEZJANIN może:
https://www.facebook.com/LizMiKolano/

Bo następcy Konstantyna Wielkiego, który utworzył RZYMSKI Katolicyzm na Soborze w Nicei w 325r ZAWSZE KOCHALI ORGIE Z DZIEĆMI I PROSTYTUTKAMI:
http://facet.dlastudenta.pl/artykul/Rod ... 71242.html

I jeszcze trochę historii (spójrz tylko na spis treści)
https://publicdisorder.wordpress.com/20 ... ca-e-book/

Na naszym lokalnym podwórku ofiary z ludzi składa się na Jasnej Górze. Homoseksualizm i pedofilia konkretnych przedstawicieli kleru zaledwie z ostatnich tygodni tutaj:

- "TO SĄ OSZCZERSTWA!"
Czyżby = kliknij na poniższe dodatkowe materiały z POLSKI:
- Ks. Wyszyński o Górzyńskim i innych Dominikanach
https://www.youtube.com/watch?v=vOAd6wfoqpc
- Ks. Jacek Międlar o sodomii kleru:
https://www.youtube.com/watch?v=I9XFfQ9lwB8
- Ks. Michał Stankiewicz:
https://www.youtube.com/watch?v=uM6ugth4EnY
- Ks. Dariusz Zając (pedofil, homoseksualista):
https://www.youtube.com/watch?v=uM6ugth4EnY
To tylko wierzchołek góry lodowej

http://zbawienie.forumotion.com/t19p425 ... -elit#9636

Kiedyś BBC była stawiana jako wzór obiektywnego dziennikarstwa.
A dzisiaj:


https://www.youtube.com/watch?v=TZvAK7-oLgg

0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

gogo
Posty: 65
Rejestracja: niedziela 15 lut 2015, 11:17
x 5
Podziękował: 51 razy
Otrzymał podziękowanie: 110 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: gogo » sobota 12 lis 2016, 01:25

Myślę, że warto zerknąć jak ktoś ma dostęp to SIMPSONS
Trump_prezydentem
źródło obrazka http://pl.simpsons.wikia.com

Wydaje mi się, że może to być z końcówki 2000 i lub początek 2001 roku
ale nie jestem pewna, pewne jest, że musieli to wyemitować dużo wcześniej
:mrgreen:
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16967
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17177 razy
Otrzymał podziękowanie: 24258 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 12 lis 2016, 11:00

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

gogo
Posty: 65
Rejestracja: niedziela 15 lut 2015, 11:17
x 5
Podziękował: 51 razy
Otrzymał podziękowanie: 110 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: gogo » sobota 12 lis 2016, 11:53

gogo pisze:Raczej tacy co pod nich się podają...
Stare rody zostały zniszczone i rozsypane po całym świecie...
Czasy Wandy-Wendy, otrucie książąt itd... zdrada Popiela (chodź to przypomina też historyję Wieniawy i Pomiana - gdzie Pomian zabił)
Nawet w grze o Tron o tym jest tylko trochę inaczej pokazane.

Zapewne i tak jest bo w Biblii jest o rodzie Dana dużo....a także o potomstwu niewiasty :mrgreen:

Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta :mrgreen:
Może my obudzeni a może niedźwiedź to wykorzysta :D

Czas pokaże


songo70 pisze:..wszystko mozliwe, za duzo dezinfo.
http://prophecyinthemaking.blogspot.co. ... it-in.html


Dziękuję Ci Songo70 za wpis, dał mi do myślenia....
Doszłam do wniosku, że to wszystko co napisałam powyżej jest tylko powielaniem tego co gdzieś ktoś napisał...
A wcale to nie musi być prawdą. To jedynie utożsamianie się z cudzymi prawdami i zasilanie takich właśnie ...
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: Thotal » sobota 12 lis 2016, 15:10

NIEDŹWIEDZIEM jest samoświadomość, czego wszystkim życzę, a najbardziej sobie :D




Pozdrawiam - Thotal :)
1 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 498
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14666 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 13 lis 2016, 19:45

Wrócę jeszcze do przemówienia Trumpa w AIPAC.
Wbrew pozorom Trump jest doskonałym strategiem i to było jedno z jego 2-ch wielkich pociągnięć. Drugie to wizyta i rozmowy w Meksyku.
Trump ma związki ze środowiskiem żydowskim, niezaprzeczalnie, w dużych interesach w większości w USA to są ludzie pochodzący z nacji Żydowskiej. Osobiście też takie związki rodzinne musiał mieć, jeżeli córka ma urodzić żydowskie dziecko, to jest żydówką i jej matka, czyli żona Trumpa (była) musi być żydówką, tam idzie "po kądzieli".
Ale do rzeczy, taki biznesmen wie, że bez poparcia żydowskiego lobby, trudno zostać prezydentem, a jeszcze trudniej nim być. W wyborach go nie popierali, bo mieli Hilary, być może niektórzy, co zauważyli już, że stare konie tego wózka nie pociągną zdążyli zmienić front - mają doskonałą wymianę informacji w swoim środowisku bez korzystania z FB i innych. Więc dla Trumpa to była bezwzględna konieczność, może jak zwykle, na żywo poleciał za daleko, tak jak z hasłem "oczyścić bagno", którego wcale w planie nie miał. Ten facet tak ma.
Zobaczymy czy i jak z tego wybrnie, bo Meksyk olał już na drugi dzień po powrocie. Zresztą niesłusznie, bo w ten sposób stracił wiele głosów.
Zapowiedzi co do Iranu uznałbym za czcze gadanie, pod żydowską publikę, gdy zostanie prezydentem Pentagon pewnie nieco go skoryguje.
Trzeba w tej kwestii czekać, nie ma innej możliwości aby zrozumieć efekty jego pociągnięcia.

@Thotal, tym NIEDŹWIEDZIEM mnie zaskoczyłeś - możesz to nieco rozszerzyć?
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

ODPOWIEDZ