Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7768
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14219 razy
Otrzymał podziękowanie: 13835 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 27 wrz 2016, 17:17

1 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16957
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17174 razy
Otrzymał podziękowanie: 24252 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 19 paź 2016, 17:36

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7768
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14219 razy
Otrzymał podziękowanie: 13835 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 25 paź 2016, 22:24

https://www.youtube.com/watch?v=-uQ7ZZmyomk

W Stanach Zjednoczonych zapanowała konsternacja. Nominowany przez Partię Republikańską kandydat do stanowiska prezydenta USA - Donald Trump - oświadczył podczas publicznego wystąpienia, że to prezydent Obama założył ISIS, a pomagała mu w tym współzałożycielka Hillary Clinton.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 693
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 26 paź 2016, 07:36

Amerykańska błazenada
czyli co gryzie Donalda Trumpa


Skończył się sparing dwóch błaznów politycznych. Donald „Strzecha” Trump vs. Kilaria Hilton
generalnie, to czytałem tylko relacje, bo boksowanie się na słowa nie rajcują mnie ani trochę
dużo bardziej wolę ustawkę ze sztachetami

Choć nie powiem, kiedyś zabiło mi szybciej serduszko, kiedy Donald (kuźwa co za imię) „Strzecha” Trump zadeklarował, że wyłoży jak na uniwersytecie tematykę zwalenia dwóch wież WTC i wskaże potencjalnych winnych
pisałem o tym w lutym
to była konfrontacja z Jebem (ja pierdzielę co za imię) Bushem

Obrazek

http://trybeus.blogspot.com/2016/02/don ... czyli.html

Oczywiście wyszedłem sobie wtedy na świeże powietrze, nie zapaliłem jointa, bo nie palę
ale podszedłem sobie do mojej abisynki w ogrodzie. Patrzę na nią i mówię do siebie
spokojnie trybie, spokojnie
napompuj sobie wiadro i wylej se na łeb w celu ochłonięcia

No i doszedłem do wniosku, że jeśliby Donaldinio „Strzecha” Trump ujawnił to, co większość kumatych internautów już dawno wie w sprawie wyburzania w biały dzień WTC, to niechybnie już przebywałby w Krainie Wiecznych Łowów

No więc wiaderko pomogło
okazało się bowiem, że Donaldinio „Strzecha” Trump żyje i ma się dobrze i ponoć nawet w ostatniej debacie skopał leżącą już na dechach Klintonię pytając o jej rodzinne, „humanitarne” desanty na Haiti


Śledząc wątki żydowskie w kampanii Donalda „Strzechy” Trumpa stwierdziłem, że to następny kandydat, który będzie „robił dobrze” tzw „starszym braciom”
tutaj zapaliło mi się światełko w tunelu..nie musiałem specjalnie biegnąć do mojej abisynki w ogrodzie


No więc tak
kto kumaty, to już zajarzył, że to jest powtórzony stary, sprawdzony polityczny model amerykański
nawalanka pomiędzy republikanami i demokratami, gdzie oczywiście republikany, to ten „dobry glina”, a demokraty, to ten „zły glina”
ale generalnie wszyscy grają do tej samej, jednej, syjonistycznej bramki
i tak samo mają namieszać w głowach publice. Bo to właśnie chodzi o to, aby społeczeństwo było podzielone politycznie
wtedy jest szansa na pole manewru w razie co

Troszkę odbiegnę od tematu
bo ten amerykański model polityczny (zły glina, dobry glina) funkcjonował już dawno w Polsce, kiedy panowała „jedynie słuszna” Polska Zjednoczona Partia Robotnicza
tęgie, partyjne głowy doskonale jednak wiedziały, że zjednoczona to niedobrze, bo zaraz powstał by podział na Partyjniacy i Normalne Społeczeństwo, gdzie wiadomo partia nie miałaby żadnych szans
spójne społeczeństwo poprawnie identyfikujące zagrożenie zesłałoby sekretarzy tam gdzie ich miejsce stosując model rumuński
wiecie
Kraina Wiecznych Łowów.
Powstały więc dwie frakcje Puławianie i Natolińczycy, po to, aby dzielić Społeczeństwo światopoglądowo
czyli mamy Puławian, tego „złego glinę” i Natolińczyków, czyli „dobrego glinę”
albo na odwrót:))
już sam nie wiem
do rozstrzygnięcia w dyskusji, ale ważna była intencja podziału


Dziś w Polsce mamy podobnie Platforma Obywatelska i przypadkowe, walczące o przetrwanie polityczne przydupasy z PSL kontra PiS i akolici
debaty podobne jak w Hameryce, ględzenie gadających głów „po debacie” praktycznie identyczne jak u Jankesów
czyli totalna błazenada


A wszystko po to, aby normalny człowiek, obywatel miał wrażenie, że politycy z jednej i drugiej strony walczą jak psy o jego prawa o stanowieniu


Mnie nie ruszają te polityczne błazenady, dla Polski wybory w Ameryce (czytaj polityczna ustawka) nic nie znaczą
układ geopolityczny świata jest już dawno ustalony i będzie stanowczo przez politykierów wprowadzany
każdemu, który myśli inaczej proponuje podejście do swojej ogrodowej abisynki z wiaderkiem
kto nie ma, niech rozwinie ogrodowego węża, a kto i węża nie ma, to niech sobie zrobi zimny prysznic


Aha
miałem napisać co gryzie Donalda Trumpa

generalnie trudno powiedzieć, ale skoro facet ma problemy z własnymi włosami to jak ma sobie poradzić z państwem z trzystoma milionami mieszkańców
czy nie lepiej byłoby mu w spokoju swój chleb (wielomilionowy) spożywać? Podobnie jak młodemu Morawieckiemu w Polsce (porzucił dolary na rzecz orzechów)
Ale widocznie obydwaj mają jakieś ważne, światowe zadanie do spełnienia


Obrazek
Obrazek
Za: http://trybeus.blogspot.com/2016/10/ame ... ryzie.html
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7768
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14219 razy
Otrzymał podziękowanie: 13835 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 03 lis 2016, 21:48

Kampania Wyborcza w USA osiąga " szczyt dna " ( jeśli można tak to nazwać ) ech !

https://youtu.be/xiYVAOUW5Ko

US Election'16 Sex, Lies &Videotapes - Skandal w wyborach w USA - Max Kolonko Mówi Jak Jest
Opublikowany 03.11.2016
CC ENGLISH
http://maxfanclub.com/
http://petitiongo.org/
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 04 lis 2016, 06:46

Robert Brzoza....

https://robertbrzoza.pl/
https://youtu.be/0pQ8Vo-vpMQ


Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7768
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14219 razy
Otrzymał podziękowanie: 13835 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 04 lis 2016, 09:12

To niestety wszystko prawda. :(
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7768
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14219 razy
Otrzymał podziękowanie: 13835 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 07 lis 2016, 20:43

https://youtu.be/iQltdTwKsso

Ech polityka .......................dno
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 496
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14666 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 07 lis 2016, 22:03

Niestety, samo dno. Nowa afera mailowa Hilary, o której Max Kolonko nadawał, została przez FBI zamknięta (dochodzenie), bo maile nie dotyczą ponoć Hilary.
Szybkie chłopaki - w 8 dni przeczytali 650 000 maili!!!
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 95
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » poniedziałek 07 lis 2016, 22:31

Trudno uwierzyć że garstka ludzi systematycznie krok po kroku realizuje wszystko to co chce!
Gdzie to przebudzenie mas?
Ameryka miała już upaść na kolana, a zapowiada się szambo dla reszty świata....
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 496
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14666 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 07 lis 2016, 22:54

@Basiu więcej nadziei i wiary!
Nawet gdy przekręcą wybory - świat się nie skończy - normalizacja będzie znacząco ( a może nie?) dłuższa.
Nie zgadzam się z gdzieś głoszoną teorią, że Trump jest z sitwą, bo inaczej by go zabili. Oni zabijają potem, gdy nie chce się podporządkować. Uśmiercenie go przed wyborami byłoby oczywistym odkryciem się. To byłoby bez sensu.
Jeżeli wygra i go zabiją - to będzie ostatnia pobudka.
Niestety amerykanie o USA nic nie wiedzą, zresztą o całej reszcie świata podobnie, dr Jaśkowski ładnie taki stan nazywa biologicznymi robotami.
Teraz jest właśnie okresowy i bardzo ważny dla nich egzamin, nie wszystko można oszukać i nie wszędzie.
Po mojemu wybór Hilary, czy przekręt może wbrew pozorom drastycznie przyspieszyć upadek kolosa i to z zupełnie innych powodów, tylko niestety wydarzenia potem mogą mieć przebieg nie kontrolowany.
Z Trumpem jako prezydentem zdecydowanie byłoby spokojniej dla wszystkich na całym świecie.
Więc pomyślmy jutro o nim, poślijmy mu trochę naszej pozytywnej energii, aby cała prawda wyszła na jaw.
Wierz mi, że to bardzo wiele, siła sprawcza naszych myśli jest nie do przecenienia.
A potem cierpliwie czekamy na "oficjalne" wyniki - będzie, co ma być.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: abcd » poniedziałek 07 lis 2016, 23:03

Basia7 pisze:Gdzie to przebudzenie mas?

>Basiu< masy się budzą ale na szczęście dla nas nie tak gwałtownie, a powoli.
To jest ja z gotowaniem mleka - czekasz i czekasz, wiesz że zaraz się zagotuje ale cię krew zalewa bo tak długo i odwracasz się bo musisz akurat coś innego zrobić , a owo mleko akurat wtedy wykipiało.

Gdyby masy obudziły się jednocześnie to zapewne znaleźli by jakiś sposób na pozbycie się problemu, a że następuje to tak "powoli" to sami są zdezorientowani.
Wiedzą, że coś jest na rzeczy ale... mają za dużo na łbie. :lol: ;)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 95
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » poniedziałek 07 lis 2016, 23:12

Zgadza się, macie chłopaki rację, ale ile jeszcze krzywd wyrządzą. Te urojone wojny, tysiące zamordowanych dzieci. Teraz jeszcze się dowiedziałam ze nawet sadystyczne imprezy z małych dzieci. Możecie spokojnie spać i myśleć pozytywnie?
Sory, trochę mnie poniosło.
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: abcd » poniedziałek 07 lis 2016, 23:15

Może to nie w temacie ale zerknij >Basiu< na te dwa posty:
viewtopic.php?f=7&t=535&start=50#p58532

viewtopic.php?f=7&t=535&start=50#p58536

Basia7 pisze:Trudno uwierzyć że garstka ludzi systematycznie krok po kroku realizuje wszystko to co chce!

A uwierzysz, że 97% całego dochodu/obrotu światowego czy jeszcze jakimi kryteriami się posłużyć, jest w rękach tej właśnie garstki , a cała pozostała część ludzkości zadowala się ochłapami.
Na przestrzeni wieków wytworzyli taki sposób manipulacji i zniewolenia, że owieczki dziś patrzą na tę rzeczywistość cielęcymi oczkami... i idą na spęd. ;) :lol:
Na szczęście znajdują się pomiędzy nimi takie czarne barany jak nasze forum. :D
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 95
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » poniedziałek 07 lis 2016, 23:48

@abcd, oczywiście że sama byłam taką "owieczką" ale od kiedy czytam to fantastyczne forum "przebudziłam" się w ekspresowym tempie.
I widzę że ludzie powoli też się budzą. Jak dla mnie to trochę za wolno ale dobre i to.Jako przykład podam trochę nie w temacie: znowu od nowego roku wprowadzają kolejne obowiązkowe szczepienia dla niemowląt. I co z tego że kiedyś może się zreflektują że to było niepotrzebne?....kto wróci być może utracone zdrowie dzieciom?
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 693
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 08 lis 2016, 00:30

I widzę że ludzie powoli też się budzą.

Jakoś tego nie widzę, albo w mojej okolicy wsie w hibernacji permanentnej :D
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

ex-east
Posty: 1144
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 93
Podziękował: 390 razy
Otrzymał podziękowanie: 1528 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: ex-east » wtorek 08 lis 2016, 18:09

grzegorzadam pisze:
I widzę że ludzie powoli też się budzą.

Jakoś tego nie widzę, albo w mojej okolicy wsie w hibernacji permanentnej :D


No to zacznij byc zmiana , ktora chcesz widziec w rzeczywistosci wokol siebie. WIecie , najprosciej to sobie ponarzekac . Ja wiem , mam satysfakcje , a inni dookola spia , ale Ja to jestem ach i och jaki przebudzony. I tyle w temacie. Dla Systemu zniewolenia jestes niegrozny, bo nie widzisz, a moze nie chcesz widziec zmian ?
I nie pisze tu o tym jaka to Ameryka zla i beee , jacy to RUscy ach i och , jak to , panie , w tej polityce robia nas w konia , bo wiesz, w mniejszym lub wiekszym stopniu kazdy, kogo zapytasz , nawet w Twojej wsi , ma na te sprawy swoje poglady, czasem bardziej, czasem mniej zgodne z Twoimi , ale cos tam wiedza. Tylko , ze nikt nie chce byc Zmiana. I tu lezy problem.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16957
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17174 razy
Otrzymał podziękowanie: 24252 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 09 lis 2016, 11:30

Obrazek
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 693
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 09 lis 2016, 11:45

ex-east pisze:
grzegorzadam pisze:
No to zacznij byc zmiana , ktora chcesz widziec w rzeczywistosci wokol siebie.

Nie ma z kim rozmawiać, jak mówisz to co myślisz, uważają cię za durnia, albo nieszkodliwego
nawiedzonego.
Przerabiam to na co dzień.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 09 lis 2016, 12:23

JESTEŚMY ZMIANĄ!!!
Zmieniamy świadomość, zmieniamy ŚWIADOMOŚĆ ZBIOROWĄ nie zdając sobie z tego sprawy, jeszcze trochę i będziemy widzieć jak ta zmiana zaczyna działać.
Ciężko jest tym którzy idą pierwsi, są ignorowani, wyśmiewani, później szkalowani i karceni, ale historia uczy, że pionierzy zdobywali wszystkie trofea.
Eckhart Tolle pięknie tłumaczył zmianę w sposobie myślenia pojedynczego człowieka, myślenie scentralizowane wokół całych narodów też powinno ulec przemianie.
Pierwowzorem i nauką na przyszłość powinna się stać WIELKA LECHIA, gdzie każdy obywatel spełniający prawo do dzielenia się wolnością miał prawo do WOLNOŚCI!!!

Niestety EGO wygrywa, takie idiomy jak MAM, POSIADAM, NIE ODDAM, MOJE, NASZE, powodują konflikty.
Planeta ZIEMIA NIE POTRZEBUJE !!! umysłowych kalek, Ziemia potrzebuje dojrzałych duchowo osobników, którzy potrafią żyć w harmonii z całą otaczającą przestrzenią.

Granice są dla tych, którzy mają w naturze przekraczanie wolności!



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 693
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 09 lis 2016, 12:35

“Naj­pierw cię ig­no­rują.
Po­tem śmieją się z ciebie.
Później z tobą wal­czą.
Później wyg­ry­wasz.”

Mahatma Gandhi.

Tylko trzeba wytrzymać do zwycięstwa.. :D
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 95
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » środa 09 lis 2016, 12:45

..niesamowity i ciekawy zwrot akcji!
Zobaczymy co z tego wyniknie.
Czy ktoś z Was spodziewał się takiego obrotu sprawy?
0 x



Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: barneyos » środa 09 lis 2016, 13:52

Ciekawe kiedy oni go kilim!
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: sandra » środa 09 lis 2016, 14:04

Ja się spodziewałam.
To dopiero początek....w wielu Krajach jest ten nurt.
Gdy wysłuchałam tego, to muszę się zgodzić z p. Cejrowskim.
Nic dodać i nic ująć.. W 5 minutowej pigułce.
posting.php?mode=reply&f=23&t=919#pr58341

Na wielu forach były sondaże pośród forumowiczów i zawsze większość głosowałaby na Donalda ...
Niedawno znalazłam;
Były premier Polski zacytował dowcipny komentarz swojej żony na temat przedwyborczych sondaży w USA, które dają spore szanse na zwycięstwo Donaldowi Trumpowi.„Ostatni komentarz mojej żony: jeden Donald wystarczy-to więcej niz trzeba”. Takim oto wpisem na Twitterze Donald Tusk włączył się do dyskusji na temat tego, który z kandydatów na urząd prezydenta USA byłby lepszy.

Dzisiaj znalazłam ciekawy komentarz jednego z internautów w w/w temacie;
.....o którego Donalda jest za duzo ?


Ameryka pewnie nawet nie wie, że jest taki ktoś jak Tusk i to w dodatku Donald...
Jest jeszcze Kaczor Donald ;) O tym napewno każde dziecko w Ameryce wie .....

A za to masz minus... :o
viewtopic.php?f=23&t=919&p=58617#p58616
Ostatnio zmieniony środa 09 lis 2016, 14:06 przez sandra, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 693
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 09 lis 2016, 14:06

Nie jest samobójcą, jak będzie dobrze lawirował, pożyje.
Podobno faktycznych głosów miał dużo więcej, a już Newsweek drukował
Killary na okładce :D
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

ODPOWIEDZ