Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

"LEGALNY" HANDEL DZIEĆMI w UNII EUROPEJSKIEJ i na świecie

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: "LEGALNY" HANDEL DZIEĆMI w UNII EUROPEJSKIEJ

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 02 lut 2017, 00:01

wrealu24.pl pisze:Skandal! Polskie sądy umoczone w handel dziećmi? Europejskie prawo góruje nad Polskim? Niebywałe!


Nieprawdopodobny skandal! Czy polskie sądy są umoczone w handel dziećmi? Specjalny raport wRealu24.pl

Obrazek

W najnowszym programie "Interwencja wRealu24.pl" wystąpiły dwie matki, które mimo pełni praw muszą walczyć o swoje własne dzieci.

Kamila Malik i Katarzyna Heimann opowiadają Marcinowi Roli o patologi jakie je spotkały ze strony polskich sądów i policji.
O handlu polskimi dziećmi mówi się już coraz częściej, pytanie jakie kroki naprawcze podejmie w tej sprawie Ministerstwo Sprawiedliwości.

Polecamy cały program:


https://youtu.be/n8YJoqU3r38
https://youtu.be/n8YJoqU3r38
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: "LEGALNY" HANDEL DZIEĆMI w UNII EUROPEJSKIEJ

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 16 lut 2017, 12:55

monitor-polski.pl pisze:Pizzagate – dostępne są nagrania satanistów znęcających się nad dziećmi. Nie wiadomo czy dzieci przeżyły

16 lutego , 2017

Obrazek

Ostrzegam, nagrania na stronie z poniższym linkiem są bardzo brutalne. Wyglądają na autentyczne, trudno było by małym dzieciom udawać takie przerażenie. Nagrania zamieszczone są na stronie „podziemnej” organizacji WorldCorp Enterprises, która siebie określa jako „wielowymiarową korporacją Omni”. Zostały one umieszczone na ich stronie w przeciągu nieco ponad roku, mogą być jednak starsze. Na stronie dostępny jest czat, prowadzony przez „prezesa” (CEO) niemal 24 godziny na dobę. Wyjaśnia on m.in. że nagrania są autentyczne, biorą w nich udział dzieci i codziennie pojawiają się nowe. Można też przystąpić do tej organizacji, chętni muszą wypełnić spersonalizowane „testy”, które zawierają bardzo dziwne pytania, np. co do psychotycznych zachowań czy preferencji. Organizacja działa na północnym wschodzie USA, ale członkiem może być osoba z każdego regionu świata.

Jeśli macie bardzo mocne nerwy, to posłuchajcie niektórych nagrań na ich stronie:
http://www.worldcorpo.net/#
Stąd można jeszcze ściągnąć te straszne nagrania: http://www.worldcorpo.net/content/video/

Są bardzo podejrzenia uzasadnione analizą, że głos mężczyzny masakrującego dziecko, wołającego m.in. „od dzisiaj jestem twoim ojcem, rozumiesz?!” należy do samego Johna Podesty, doradca prezydenta USA w latach 2014–2015, szef personelu Białego Domu w latach 1998–2001, a ostatnio szefa kampanii prezydenckiej Hillary Clinton. Analiza nagrań wideo wskazuje na to, że mogły być one dokonane w niesłynnej Comet Pizza.

Dziwię się, że jeszcze nikt tych ludzi nie pozamykał..

Linki.

* PEDOGATE – WAS PODESTA THE VOICE BEHIND THE WORLDCORP VIDEOS?? – porównanie głosu Podesty i oprawcy dzieci
* PEDOGATE – WAS PODESTA THE VOICE BEHIND THE WORLDCORP VIDEOS?? (Part 2)
* Voice comparison J0hn Ped0sta and leaked video
*
(2017) PIZZAGATE – JOHN PODESTA TORTURING CHILD AUDIO LEAK? EMAILS AND TORTURE CHAMBER WIKILEAKS DNC

* Comet Ping Pong Appears to be the Location Where Podesta Worldcorp Video was Made (uwaga, strona wysyła zawirusowane reklamy)
* Compilation of screenshots from the Worldcorp Discord chat
* The Worldcorp / Podesta video might have been filmed at Comet Ping Pong

* WARNING ! – VERY DISTURBING – WORLD CORP ENTERPRISES
* 4chan’s /x/ WorldCorp Investigation : conspiracy

https://www.monitor-polski.pl/pizzagate ... -przezyly/
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: "LEGALNY" HANDEL DZIEĆMI w UNII EUROPEJSKIEJ

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 16 lut 2017, 21:30

Piotr Szlachtowicz pisze:WAŻNY GŁOS POLONII! "Morda w kubeł", czyli stosunek brytyjskich władz do Polaków
15 Lut 2017

Obrazek
fot: pixabay.com

Na nic polskie media, konsulaty, ambasada. To tylko fasady. Dlatego na koniec zdanie, które powtarzam jak mantrę - Jeśli się nie zjednoczymy, to po nas. Jeśli nie powołamy do życia stowarzyszeń, fundacji i innych organizacji, to zawsze będziemy „chłopcami do bicia”. Widzę teraz to wszystko na własne oczy. Demokracja, wolność słowa i sprawiedliwość dla wszystkich? Proszę mnie nie rozśmieszać, to tylko puste słowa, wydmuszki.

Chyba robię coś pozytywnego, skoro za prezentowane przeze mnie materiały grozi mi więzienie? Proszę wybaczyć mi ten wisielczy humor, ale inaczej nie jestem tego w stanie opisać. W piątek, 13 stycznia wybrałem się do Reading. W tamtejszym County and Family Court miałem wraz z Piotrem Słowińskim zarejestrować materiał, który w zamyśle miał być relacją z wydarzenia bez precedensu z życia Polonii w UK.

Otóż matka, która wcześniej udzieliła nam wywiadu o jej nielegalnie zabranej przez Social Service córce, stawiła czoła zarzutowi z tego właśnie powodu. Zajmuję się tymi sprawami od dawna i proszę mi wierzyć, że takie bezprecedensowe sytuacje nie zdarzają się często. Tak zwane „Local Authorities” czyli lokalne władze, oskarżyły wspomnianą matkę o to, że udzieliła mi wywiadu! Stalin i Hitler z Goebbelsem umierają ze śmiechu! Mówiąc krótko za domaganie się prawdy, kula w łeb! Przesadzam? Nic z tych rzeczy.

W Wielkiej Brytanii odbierane są dzieci i Polakom, i innym nacjom, ale ja skupiam się na moich rodakach. Ponad 120 rodzin polskich dotkniętych jest tym procederem, a wydarzenia w Reading tylko to potwierdziły.

Wróćmy jednak na salę sądową. Podczas rozprawy czułem się nieswojo. Nie dlatego, że po raz pierwszy pojawiłem się na brytyjskiej sali sądowej, tylko coś wisiało w powietrzu. Co takiego? Już wyjaśniam.

W połowie przesłuchań musiałem opuścić salę posiedzeń, Sędzia zatrzymał wszystko i zaczął przypominać mi, że według jego zarządzenia nie mam prawa mówić o niczym, co usłyszałem na sali sądowej. Kiwnąłem głową, że rozumiem, ale dopiero, gdy przeczytałem finalny wyrok, dotarło do mnie, co tak naprawdę powiedział mi sędzia. Otóż człowiek wydający wyrok postanowił, że matka dziecka nie ma prawa udzielać wywiadu, przepraszam - może "udzielać wypowiedzi", ale nie może wymienić swojego nazwiska, imion córki, miejsca wydarzeń. De facto - nie ma prawa powiedzieć nic, co może jakkolwiek pomóc skojarzyć fakty z jej córką.

To samo dotyczy także mnie i innych dziennikarzy, którzy nie mają prawa publikować tych szczegółów! Niezłe, nie? Mefistofeles zaciera ręce.

Przekaz jest prosty - Polaczki kiedy zabieramy Wam dzieci, wpędzamy do więzienia, to nie macie prawa się bronić, szukać pomocy, mówić otwarcie, że dzieje się wam krzywda. Oczywiście oficjalnie możecie, ale pod warunkami, które nawet nie panowały w PRL-u. Po prostu - morda w kubeł, bo inaczej marnie skończycie!

Na nic polskie media, konsulaty, ambasada. To tylko fasady. Dlatego na koniec zdanie, które powtarzam jak mantrę - Jeśli się nie zjednoczymy, to po nas. Jeśli nie powołamy do życia stowarzyszeń, fundacji i innych organizacji, to zawsze będziemy „chłopcami do bicia”. Widzę teraz to wszystko na własne oczy. Demokracja, wolność słowa i sprawiedliwość dla wszystkich? Proszę mnie nie rozśmieszać, to tylko puste słowa, wydmuszki.
P.S.

Wysłałem wiadomość do najważniejszych mediów w Polsce o tym, że sądownie zamknięto mi usta. W sposób jawny złamano jedną z najważniejszych reguł wolnego kraju! Zamknięto mi usta i nie pozwolono opowiedzieć, nagrać i pokazać prawdy! Tylko jedna redakcja odpowiedziała na moją prośbę. Czy macie jakiekolwiek złudzenia, że interesujemy kogokolwiek w naszej ojczyźnie? Ja już nie mam.

---
https://warszawskagazeta.pl/kraj/item/4 ... do-polakow
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: "LEGALNY" HANDEL DZIEĆMI w UNII EUROPEJSKIEJ

Nieprzeczytany post autor: abcd » sobota 18 lut 2017, 21:06

marek podlecki pisze:Pizzagate / PedoGate zakończy Imperium Zła – wkrótce aresztowania. Trump bierze się za CIA i Mossad.
3 godz.

Poniżej zamieszczam moje tłumaczenie rozmowy z demaskatorem DHS (Depratment of Homeland Security), które powinno rozwiać niejedną wątpliwość jeśli chodzi o intencje Prezydenta Donalda Trumpa i naturę zła w jakie wpadł niemal cały świat. Nie łudźmy się, sposoby szantażu i wymuszeń na politykach stosowane są na całym świecie, a stoją za nimi te same siły zła, o których mówi informator. Z wiadomych względów demaskator nie zidentyfikował się, choć można oczekiwać, że uczciwi pracownicy amerykańskich służb będą coraz otwarciej mówić o tym co się naprawdę dzieje za kulisami.
Sądzę, że w najbliższym czasie możemy oczekiwać wielu znaczących polityków, ale nie tylko – także dziennikarzy, właścicieli mediów, wielkich korporacji. Te bowiem na pewno sponsorowały i sponsorują Imperium Zła międzynarodowych bankierów i ich prywatnego państwa terrorystycznego Izrael.
Można oczekiwać poważnych zmian w internecie, gdy amerykańskie służby patriotyczne zabiorą się za Facebooka, Google, YouTube i inne pseudo-portale, a właściwie ogniwa terroru informacyjnego, które mają na celu oszukiwanie społeczeństwa i kształtowanie opinii publicznej w celu korzystnym dla Imperium Zła, a nie dla naszego dobra.

Zanim sytuacja się poprawi możemy jednak oczekiwać aktów terroru i fałszywych flag. Zbrodniarze bowiem wiedzą, że czeka ich kara śmierci, zatem pójdą na całego. Co zresztą już widać po tym co się dzieje w „ich” mediach i jaką retoryką się posługują.

Pytanie: Jak chaotyczna jest sytuacja w środowisku służb?

Odpowiedź: W ciągu 34 lat mojej pracy dla rządu nigdy nie widziałem czegoś podobnego. Jest to podział całego aparatu służb wywiadowczych.

Pytanie: Uwzięli się na Trumpa, czy nie tak to wyczuwasz?

Odpowiedź: W FBI jest wielu zwolenników Trumpa. CIA jest jednak przeciwko Trumpowi, ponieważ zagraża ich rozgrywkom na Bliskim Wschodzie.

Pytanie: Możesz to rozwinąć?

Odpowiedź: CIA i Mossad działają w tandemie ze służbami brytyjskimi. Celem CIA była wymiana Assada na marionetkę, a także przewrót w Iranie by przejąć ich ropę naftową. Izrael działa wspólnie z ich „siostrą” Arabią Saudyjską w osiągnięciu ich mrocznych celów.

Pytanie: Tak więc wygląda na to, że uwzięto się na Trumpa. Jak on może się zabezpieczyć?

Odpowiedź: Trump ma tu niesamowitą okazję, ale musi zewrzeć szyki. Zakaz wjazdu obejmuje 7 krajów wybranych przez Jareda Kushnera i Rudy’ego (Giulianiego). Dlaczego nie wliczone są w to kraje takie jak Arabia Saudyjska, Pakistan, Turcja, czy inne gdzie nas nienawidzą? Te 7 krajów zostało wybranych przez Izrael, oto dlaczego. Sojusz Arabii Saudyjskiej z Izraelem, o którym się nie mówi, powinien zostać ujawniony. Te kraje są jak brat i siostra. Jared Kushner musi uważać co mówi i do kogo.
Ale największą rzeczą, którą Trump może zrobić jest ujawnienie PedoGate (zw. inaczej Pizzagate) przez prokuratora generalnego Sessions’a. Wielkie nazwiska zostaną utrącone z hukiem i krwiopijcy zostaną usunięci z tego bagna. Zarówno po stronie Republikanów jak i Demokratów jest tak samo wielu pedofilów, ale Trump ma unikalną pozycję by to posprzątać. Mogę ci powiedzieć, że to co jest na dysku Anthony Weinera i nagrania wideo do jakich dotarto przez Jeffrey Epsteina przyniesie zmasowane aresztowania w odpowiednim czasie. Trump może po sobie zostawić wielkie dziedzictwo jeśli wyczyści CIA, zatrzyma wymuszenia, rozliczy pedofilów i doprowadzi do przywrócenia kary śmierci dla pedofilów złapanych powtórnie. PedoGate jest jego drogą do wielkości.

Pytanie: Jak w tym wszystkim wpisuje się Rosja?

Odpowiedź: CIA i Izrael są odpowiedzialni za utworzenie ISIS. ISIS został stworzony specjalnie w celu osłabienia Iranu i destabilizacji Syrii. To przynosiło efekty, ale tylko do momentu gdy Putin wspomógł Assada i wzmocnił irańskie siły Qud. Prawdziwą przyczyną antyrosyjskiej gorączki ze strony McCaina, Grehama i Feinstein jest to, że ich cała operacja się rozwaliła.

Pytanie: Czy za antyrosyjską retoryką stoi Izrael?

Odpowiedź: Imperium Zła (Deep State) prowadzi wojnę zarówno z Putinem jak i Trumpem. Należy zrozumieć, że jeśli wywiad Izraela słyszy coś takiego z ust Trumpa jak „Ameryka najważniejsza” (America first), to dostają szału. Izrael przekupił, wymuszał i zastraszał polityków przez dekady i nagle ten miliarder-dorobkiewicz zagraża zrujnowaniem tego wszystkiego.

Pytanie: Wspomniałeś o wymuszeniach. Czy ma to związek z Pizzagate?

Odpowiedź: Pizzagate jest tylko nowym określeniem na długą historię pedo-szantażu powiązanego z Izraelem i służbami. Są olbrzymie naciski sądowe na to by jak najmniej mówiono o Pedogate, gdyż jeśli by się społeczeństwo dowiedziało co stoi za tą epidemią pedofilii, to doszło by do znacznie więcej niż tylko marszu na Waszyngton. Mogło by to rozpocząć autentyczną rewolucję, której iskrą byli by amerykańscy rodzice, którzy dbają o swoje dzieci. Nasi politycy są skompromitowani (tzn. są uzależnieni przez szantaż, łapówki itd.) (
)

Pytanie: Co oznacza „skompromitowani”?

Odpowiedź: Zauważyłeś jakie są dwa główne tematy w mediach głównego nurtu (MSM) ostatnio? Zgrożenie Rosją i to, że Pizzagate to są „fałszywe informacje”. Oba tropy prowadzą do tego samego celu.

Pytanie: Tak więc PedoGate jest prawdziwa i „oni” dążą do tego by Amerykanie uwierzyli, że tak nie jest?

Odpowiedź: Wytłumaczę ci jak groźna jest PedoGate
Kto wygra? Trump. Putin. Amerykanie. Rosjanie. Świat. Kto przegra? Izrael, gdyż nie będzie już mógł szantażować naszych polityków, to samo dotyczy CIA. Rząd Cieni (Shadow Government) przegra. Ale ludzie wygrają.

Pytanie: Czy możesz podać kilka nazwisk polityków będących w rękach Izraela?

Odpowiedź: Pewnie. Wyspa – Lolita Island. Jeffrey Epstein, miliarder skazany za pedofilię, który otrzymał łagodny wyrok. Jego wyspa była naszpikowana kamerami wideo. Wielu polityków jest skompromitowanych. To była operacja CIA i Mossadu. Skontaktuj się z byłym CIA CCS (Central Security Service), Robertem Davidem Steele. Bob wie i nawet to ujawniał wielu dziennikarzom.

Pytanie: Tak więc były pracownik CIA wysokiego szczebla Bob Steele mówi wprost, że wyspa Epsteina była pułapką dla polityków by ich później poddawać wymuszeniom?

Odpowiedź: Są nagrania najważniejszych graczy politycznych w bardzo poniżających pozycjach. Jeśli to wyjdzie, to nie tylko ci politycy będą skończeni, ale będzie koniec z wymuszeniami oraz z wpływem CIA i Mossadu na Waszyngton.

[po chwili]

Pytanie: Skontaktowałem się z Bobem Steele, wspominał o Chucku Shummer, który był na wyspie Lolita Island. To samo mówi anonim (Anon) z FBI. To dlatego Schummer atakuje ludzi, których Trump wybrał do swojego gabinetu?

Odpowiedź: Skojarz fakty.

Pytanie: Jak wielu innych polityków jest w ukryciu poddawanych wymuszeniom?

Odpowiedź: W przybliżeniu jeden na trzech. To nie tylko jest to co się działo na wyspie, to cała ich aktywność. Dlatego Pedogate przeraża media, CIA i lobby Izraela, bo oni stanowią część tego „ciemnego bagna”.

Pytanie: Były agent CIA Robert Steele twierdzi, że Mossad działał na wyspie Lolita i CIA z nim współpracowała. To jest zdrada na wszystkich szczeblach.

Odpowiedź: Tak, to jest szpiegostwo. Tak jak wycieki ze służb odnośnie Flynna. Oczekuję, że Trump za jakiś czas opublikuje te nagrania wideo.

Pytanie: Chwila! Trump ma nagrania polityków w tych „delikatnych” sytuacjach?

Odpowiedź: Nie, ale służby to mają, a Trump ma silne poparcie wśród pewnych graczy. Trump powiedział, że „chce puścić reflektor na karaluchy”.

Pytanie: Ale Trump dopiero co się spotkał z Netanyahu i potwierdził zwykłą nierozerwalną więź z Izraelem.

Odpowiedź: To jest teatr. Netanyahu jest zdesperowany by rozegrać Trumpa tak by zaatakował Syrię i znienawidził Putina, a także by uznał PedoGate za teorię konspiracji.

Pytanie: To samo mówi Robert Steele. Ujawnienie pedofilów zmniejszy rolę Izraela w amerykańskiej polityce, a także zmieni mapę poprzez masę krytyczną.

Odpowiedź: Te same media krzyczą „Rosjanie nadchodzą” co ostrzegają, że Pizzagate to fałszywe informacje. To robota Mossadu i CIA.

Pytanie: Jak takie giganty jak Facebook i Google się w to wpisują?

Odpowiedź: Facebook i Google są z tej samej próbówki. Google stał się organem Imperium Zła dzięki Ericowi Schmidtowi.

Pytanie: Wracając do spraw pedofilii, anonim FBI powiedział w lipcu ub. roku, że Fundacja Clintonów sprzedała tajne informacje obcym państwom. Czy oni również są wmieszani w Pizzagate?

Odpowiedź: Są nagrania WJC (Billa Clintona) które go zniszczą. Anonim z FBI miał cel w ujawnieniu tych informacji.

Pytanie: Ok, Anonim FBI podał inicjały Schummera, Barneta Franka i innych, ale jak dotąd doszło tylko do aresztowań ludzi niskiego szczebla.

Odpowiedź: Anonim z FBI dokonał strzału z odbicia (bank shot). To jest termin jaki używamy na sali bilardowej. Spytaj się o to Boba. Anonim FBI potrząsnął jego klatkami, podczas gdy DHS (Departament of Homeland Security, Departament Bezpieczeństwa Narodowego) wraz z władzami lokalnymi pozamykały handlarzy ludźmi najniższego poziomu. Wielkie aresztowania nadejdą, ale najpierw muszą być przesłuchane płotki, które zaprowadzą do większych ryb. Anonim wystrzelił po łuku, podobnie jak się wstrząsa ul by rozwścieczyć pszczoły. Zauważyłeś jak rażąco wrodzy stali się McCain, Schummer, Graham i inni?
To jest to co my nazywamy ukierunkowanym wyzwalaniem.

To zadziałało. Poprzez zasztyletowanie Flynna ujawnili swoje ręce. Teraz Trump ma pełne uprawnienia by prowadzić dochodzenie przeciwko CIA i Mossadowi. Zauważyłeś jak głośno się mówi o „rosyjskim wpływie” i jak cicho jest o wpływie Mossadu w naszych strukturach władzy?

Gdy nastąpił wyciek anonima w lipcu ubiegłego roku, celem było ujawnienie przekrętów Fundacji Clintonów i wskazanie na sprzedaż ludzi tj. PedoGate. Przeglądnij jego dyskusję na 4chan. On jest uzdolnionym analitykiem i wie jakim kamieniem rzucić w Goliata. Poprzez wyzwolenie Rządu Cieni, pomógł niezależnym dziennikarzom w zadawaniu właściwych pytań i pójście właściwym śladem, a nie wchodzenie w doły jakie szumowin z elit chcą byście weszli.

Teraz już ofiary PedoGate zaczynają opowiadać o tym co doświadczyli. Niedawno pewna kobieta opowiedziała o tym jak ją rodzina maltretowała przez terroryzm sponsorowany przez Imperium Zła w Kalifornii. Jeśli ludzie by wiedzieli, że CPS (Child Protective Services, amerykańska opieka społeczna nad dziećmi) w Kalifornii jest powiązany z wielkim gangiem który porywa dzieci rodzicom, to by się zorientowali jak to wszystko jest chore. Domy zastępcze, CPS, itp. dobrze płacą za to by aresztować rodziców i porwać ich dzieci. Te dzieci są poddawane przemocy i utrwalają rosnącego raka zwanego pedogate. Politycy, którzy przejawiają skłonności pedofilskie są przygotowywane na wysokie stanowiska, bowiem później można prowadzić na nich wymuszenia i ich kontrolować. W międzyczasie ofiary nie miały głosu – aż do teraz. Nagle mamy dziennikarstwo obywatelskie i zakończy się to uratowaniem całego społeczeństwa. (
)

Za:

[url=Obrazek[/url]
[url=[size=200]#PizzaGate Upates- 17th February


The Big Picture : PizzaGate & Beyond – Part 1 / Exclusive Interview With DHS Insider/ Abby Martin Exposes John Podesta / PIZZAGATE – FBI RAIDS Strongsville Ohio International Adopti...[/url]
[/size]
https://www.facebook.com/permalink.php? ... 1713144607
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: "LEGALNY" HANDEL DZIEĆMI w UNII EUROPEJSKIEJ

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 18 lut 2017, 21:36

Koniec tej perfidnej degradacji moralności LUDZI, ŻĄDAM UJAWNIENIA CAŁEJ PRAWDY NA TEMAT WSZYSTKICH BESTIALSKICH CZYNÓW I PLANÓW SKORUMPOWANYCH ELIT!

TERAZ PRAWDA.. STOP! STOP! STOP! UKRYWANIA WINNYCH , NIEZALEŻNIE OD ICH FINANSOWYCH I POLITYCZNYCH POZYCJI!

Wszyscy winni muszą ponieść konsekwencję swoich czynów... żądam stu procentowego ujawnienia WSZYSTKICH winnych.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: "LEGALNY" HANDEL DZIEĆMI w UNII EUROPEJSKIEJ

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 18 lut 2017, 22:31

tak tej "puszki Pandory" nie da się już zamknąć:
http://beforeitsnews.com/politics/2017/ ... 86341.html
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: "LEGALNY" HANDEL DZIEĆMI w UNII EUROPEJSKIEJ

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 26 lut 2017, 22:45

wrealu24.pl pisze:18 + Prawdziwy HORROR! Do sieci wyciekły zdjęcia martwych dzieci z "farmy organów"! TYLKO dla ludzi o MOCNYCH nerwach! 18+

Bardzo drastyczne i szokujące zdjęcia martwych dzieci, które zostały bestialsko zamordowane na "farmie organów" wyciekły do sieci i są masowo udostępniane między innymi w mediach społecznościowych. Mężczyzna, który zdecydował się je upublicznić przestrzega wszystkich rodziców aby uważali na swoje dzieci.

Obrazek

Bardzo drastyczne i szokujące zdjęcia martwych dzieci, które zostały bestialsko zamordowane na "farmie organów" wyciekły do sieci i są masowo udostępniane między innymi w mediach społecznościowych. Mężczyzna, który zdecydował się je upublicznić przestrzega wszystkich rodziców aby uważali na swoje dzieci.

To nie fikcja, ani fotomontaż - to dzieje się na prawdę... Do sieci wyciekły zdjęcia z "farmy organów". Tysiące dzieci zamordowanych, ich zwłoki traktowane jak "odpad", czy zwykły śmieć.

Te zdjęcia pochodzą z "farmy" na pograniczu Malezji i Tajlandii. Mężczyzna, który udostępnił fotografie na Facebooku - użytkownik Goh Soo Heng - twierdzi, że na farmie znajduje się obecnie jeszcze około 700 dziecięcych ciał. Część z nich jest oznaczona i ....czeka "w kolejce".

Część natomiast już jest zapakowana w tekturowe pudła. Ciała dzieci są zakneblowane i skrępowane szarą taśmą. Przerażający widok.

Aby zobaczyć galerię klinij TUTAJ
http://www.wrealu24.pl/4480-18-prawdziw ... nerwach-18
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: "LEGALNY" HANDEL DZIEĆMI w UNII EUROPEJSKIEJ

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 26 mar 2017, 22:55

Za >ga< z tego wątku: viewtopic.php?f=23&t=1915#p66261 - dostałem łzotoku :( :x

Polskie dzieci sprzedawane są na organy i do pedofilów, rząd nic nie robi

https://youtu.be/6TcVwSVnvHE
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: "LEGALNY" HANDEL DZIEĆMI w UNII EUROPEJSKIEJ

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 29 mar 2017, 08:57



KTO ODPOWIADA ZA BEZMYŚLNE WYDAWANIE DZIECI DO ADOPCJI?????

STOP! STOP! STOP! BASAT!
TO JEST HANDEL MAŁYMI BEZBRONNYMI LUDŹMI!!!

Mieczysław Pyrek "Wyniki są zatrważające. Po pierwsze w Stanach Zjednoczonych by adoptować dziecko w kraju kandydaci na rodziców adopcyjnych muszą spełnić określone warunki, proces przebiega zaś pod okiem pracowników socjalnych.

Inaczej jest w procesie adopcji międzynarodowej – tu za cały proces odpowiadają agencje adopcyjne, po zakończeniu procesu przysposobienia brak jakiegokolwiek nadzoru z zewnątrz.

Jak się jednak okazuje – wiele rodzin po jakimś czasie zmienia zdanie i żałuje adopcji malucha.
Co się wtedy dzieje?

Śledztwo Agencji Reutera wykazało, że pozbycie się niechcianego już dziecka jest niezwykle proste – wystarczy napisać w internecie ogłoszenie, kiedy ktoś się zgłosi – spotkać się z nim na jakimś parkingu przed McDonaldem czy stacją benzynową, podpisać papiery ustanawiające tę osobę nowym opiekunem prawnym, oddać dziecko i odjechać.

Nazywa się to prywatną re-lokacją (rehoming). W Stanach Zjednoczonych, w co aż trudno uwierzyć, istnieje cały rynek skupu, czy też recyklingu adoptowanych dzieci i według przeprowadzonych szacunków, dzieci z adopcji zagranicznych, które zostały specjalnie ściągnięte do obcego im kraju, którego języka często nie znają – stanowią ponad 70% internetowych ofert rodziców adopcyjnych.

Agencja Reutera namierzyła co najmniej 8 tego typu internetowych grup / forum na Yahoo i Facebooku, na których można dać ogłoszenie by pozbyć się niechcianego dziecka. Reuter’s przeanalizował 5029 ogłoszeń tego typu, zamieszczonych na jednej z grup Yahoo na przestrzeni 5 lat.

Statystycznie raz na tydzień ktoś umieszczał ofertę, większość dzieci była w wieku od 6 do 14 lat, najczęściej były to dzieci z Rosji, Chin, Etiopii i Ukrainy.

Wiele dzieci było re-lokowane wielokrotnie, niektóre w ten sposób trafiały pod opiekę osób chorych psychicznie, dewiantów, osób którym odebrano władzę rodzicielską nad własnymi dziećmi, osób wielokrotnie oskarżanych o pedofilię.

Państwo nie prowadzi żadnych statystyk dotyczących międzynarodowych adopcji – nie wiadomo więc nawet jaka jest prawdziwa skala tego zjawiska."




Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: "LEGALNY" HANDEL DZIEĆMI w UNII EUROPEJSKIEJ

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 29 mar 2017, 09:05

Śledztwo Agencji Reutera wykazało, że pozbycie się niechcianego już dziecka jest niezwykle proste – wystarczy napisać w internecie ogłoszenie, kiedy ktoś się zgłosi – spotkać się z nim na jakimś parkingu przed McDonaldem czy stacją benzynową, podpisać papiery ustanawiające tę osobę nowym opiekunem prawnym, oddać dziecko i odjechać.

Sprytna sztuczka na legalizację pedofilli i handlu organami...
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: "LEGALNY" HANDEL DZIEĆMI w UNII EUROPEJSKIEJ

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 29 mar 2017, 09:09



Przemilczany skandal




Jest wiele dzieci w sierocińcach, które nie mają rodziców i wiele par dotkniętych bezpłodnością, które nie mogą mieć dzieci. Adopcja zdaje się więc niwelować w jakimś stopniu obie te niesprawiedliwości losu – łączy ze sobą „wybrakowane” puzzle by stworzyć większy obrazek, w sytuacji kumulacji nieszczęść przywraca rzeczywistości matematyczny porządek według którego dwa minusy dają plus. Skoro więc temat jest ziszczeniem najwyższych ideałów, dobrem krystalicznie czystym – to dlaczego budzi coraz więcej kontrowersji na całym świecie? Dlaczego po kolei kraje, takie jak Rumunia, Wietnam, Korea, Etiopia, Rosja, Gwatemala – zakazują wydawania swoich dzieci w procesie adopcyjnym za granicę? Może za tą pastelową fasadą międzynarodowych adopcji – zdobioną altruizmem i dobrymi intencjami, kryje się obrazek zgoła bardziej mroczny?
Stan prawny

Fundamentalną zasadę instytucji przysposobienia w polskim prawie wyraża art.114 Kodeksu Rodzinnego i Opiekuńczego, według którego „przysposobić można osobę małoletnią, tylko dla jej dobra” – wszystkie inne regulacje, postanowienia i indywidualne decyzje muszą więc być podporządkowane szeroko rozumianemu dobru osoby przysposabianej. Z tą zasadą wiążą się dwie kolejne – wyrażona w art. 114²§1 zasada według której w pierwszej kolejności należy szukać dziecku rodziców adopcyjnych w kraju, a jedynie w przypadku gdy nie ma możliwości umieszczenia go na równorzędnych warunkach w Polsce dopuszcza się wydanie go za granicę, oraz zasada nierozdzielania rodzeństw – której co prawda KRiO nie wyraża expresis verbis, jednak wyciąga się ją w drodze interpretacji z innych przepisów kodeksowych takich jak art. 58, 114²§2 i 1128 :

Obrazek

Podobne zapisy znaleźć też można w art.21 Konwencji ONZ o Prawach Dziecka, której Polska od 1991 roku jest stroną. Konwencję o Prawach Dziecka podpisały wszystkie państwa świata
z wyjątkiem Stanów Zjednoczonych.

Obrazek

Do tych przepisów odwołuje się również w swej preambule Konwencja o ochronie dzieci i współpracy w dziedzinie przysposobienia międzynarodowego, tzw. Konwencja haska, która zobowiązuje państwa będące jej stronami do zachowania odpowiednich standardów i wzajemnej współpracy w kwestii adopcji międzynarodowych.

Wszystkie te regulacje zgodnie podkreślają, że pierwszeństwo ma zawsze adopcja krajowa, a jedynie w wyjątkowych przypadkach podyktowanych nadrzędną zasadą kierowania się dobrem dziecka, dopuszcza się adopcję poza granice kraju pochodzenia. W praktyce oznacza to, że do adopcji zagranicznej trafiać mają np. dzieci chore – którym w Polsce nie sposób zapewnić odpowiedniego leczenia, a jest to możliwe za granicą, dzieci upośledzone, niepełnosprawne i dzieci starsze tj. powyżej 7 lat – którym nie znaleziono rodziców adopcyjnych w kraju oraz liczne rodzeństwa – wobec których uznać można, że zachowanie ich wspólnych więzi może być traktowane priorytetowo wobec pozostania w kraju pochodzenia.

W 2011 roku weszła w życie Ustawa o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej, która w sposób szczegółowy regulować ma kwestie związane z procesem adopcyjnym zarówno krajowym jak i międzynarodowym. Ustawa ta w art. 164 wprowadza sztywne ramy czasowe dot. procesu adopcyjnego – stanowiąc, że jeśli w ciągu 55 dni ośrodek prowadzący wojewódzki bank danych nie znajdzie rodziców adopcyjnych dla dziecka – to zobowiązany on jest w ciągu 3 dni roboczych dokumentację kwalifikacyjną dziecka przekazać ośrodkowi adopcyjnemu prowadzącemu centralny bank danych, ten z kolei w terminie 7 dni roboczych od dnia otrzymania dokumentacji dokonuje kwalifikacji dziecka do przysposobienia międzynarodowego. Oprócz tego nowelą do ustawy wprowadzono art. 166a który wprost wyraża zasadę nierozdzielania rodzeństw:

[img]https://i1.wp.com/przeczywistosc.pl/wp-content/uploads/2017/03/ustawa-adopcje-zagraniczne.jpg?resize=789%2C1024

[/img]


cd.....

http://przeczywistosc.pl/adopcje-zagran ... y-skandal/

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: "LEGALNY" HANDEL DZIEĆMI w UNII EUROPEJSKIEJ

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 29 mar 2017, 09:16



" Mieczysław Pyrek .
Jak się potem okazało jednak – lobby adopcyjne nie dało łatwo za wygraną i zaczęło naciskać na rządzących zarówno od środka, jak i z zewnątrz kraju.

Presja szybko przyjęła wymiar polityczny i sprawa adopcji zagranicznych rumuńskich dzieci podnoszona była przez ówczesnego sekretarza stanu USA – Colina Powella – Amerykanie pod rygorem odmowy Rumunii członkostwa w NATO chcieli wymusić na tamtejszym rządzie przywrócenie adopcji zagranicznych.
O to samo zabiegał kandydat na prezydenta – John Kerry, a następnie sekretarz stanu za prezydentury Baracka Obamy – Hillary Clinton.
Podobne żądania podnosili też politycy innych krajów zachodnich, jak i potężne organizacje, jak wspomniane wcześniej Aibi.

Adopcje zagraniczne są więc przedmiotem przetargów politycznych, za którymi stoi olbrzymie lobby adopcyjne wielo-miliardowego biznesu – wszystko po to by ludzie z zachodu mogli „ratować sieroty”, które sierotami nie są. "


"Mieczysław Pyrek
Przytoczony wcześniej przykład Rumunii pokazuje jak wielką siłę nacisku ma lobby adopcyjne. Nawet jeśli adopcje zagraniczne przeprowadzane są przez polskie ośrodki w sposób krystalicznie czysty i uczciwy, nawet jeśli zaangażowane w ten proces osoby „nie uzyskują z tego powodu niestosownych korzyści finansowych” – to i tak nikt nie ma kontroli nad tym, co się z wydanymi dziećmi dzieje potem – a zarówno we Włoszech jak i w Stanach Zjednoczonych chaos związany z adopcjami międzynarodowymi chętnie wykorzystują drapieżcy. Od kiedy Rosja i Rumunia zakazały adopcji zagranicznych Polska jest jednym z bardzo nielicznych krajów, który wydaje tą drogą białe dzieci – i niestety również ten czynnik naraża je na zwiększone niebezpieczeństwo trafienia w niewłaściwe ręce."

PROSZĘ NAGŁAŚNIAĆ TEMAT "HANDEL DZIEĆMI .. CZYLI ZAGRANICZNA ADOPCJA".... WSZĘDZIE GDZIE JEST TO MOŻLIWE!
TO, MY LUDZIE DOROŚLI JESTEŚMY ODPOWIEDZIALNI ZA LOS DZIECI, POWINNIŚMY JE CHRONIĆ PRZED BESTIAMI KRZYWDZĄCYMI JE!





Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: "LEGALNY" HANDEL DZIEĆMI w UNII EUROPEJSKIEJ

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 03 kwie 2017, 23:12

Pawel Bednarz natychmiast wstrzymać adopcje zagraniczne, to może być część afery pedofilskiej
Opublikowany 3 kwi 2017

https://www.youtube.com/watch?v=iOMbdmGBPQg
1 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: "LEGALNY" HANDEL DZIEĆMI w UNII EUROPEJSKIEJ

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 18 kwie 2017, 23:55

Czy Polskie dzieci są sprzedawane za granicę? Jan Pospieszalski - Warto Rozmawiać!

https://www.youtube.com/watch?v=3iWY0PrxzXU
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: "LEGALNY" HANDEL DZIEĆMI w UNII EUROPEJSKIEJ

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 27 kwie 2017, 23:18

Chińskie Dzieci Żywy Towar

https://www.youtube.com/watch?v=AUKd2yffaVY

Handel dziećmi nie tylko w Unii Europejskiej !

Współczesne Chiny dotknęła plaga uprowadzeń dzieci. Masowe porwania to rezultat prowadzonej przez blisko 30 lat polityki demograficznej, która miała ograniczyć przyrost naturalny. Zgodnie z modelem dwa plus jeden większość chińskich małżeństw może mieć tylko jedno dziecko. Posunięcie komunistycznych władz, które nie uwzględniły chińskiej tradycji dziedziczenia majątku, zgodnie z którą spadek przypada potomstwu w linii męskiej, spowodował lawinowy wzrost liczby aborcji płodów dziewczynek, a także falę uprowadzeń. Porwanie to dla rodziców córek jedyny sposób na zapewnienie sobie dziedzica. Ofiarami handlarzy żywym towarem padają też dziewczynki. Część rodzin przewidując, że w przyszłości ich synowie będą mieli problem ze znalezieniem partnerki, decydują się kupić dziewczynkę i wychować ją na żonę. Autorzy tego wstrząsającego dokumentu dotarli do ofiar porwań, rodzin i dzieci, porywaczy, a także kobiet, które sprzedają swoje nielegalnie narodzone potomstwo.
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: "LEGALNY" HANDEL DZIEĆMI w UNII EUROPEJSKIEJ

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 04 maja 2017, 15:07

Kto zarabia na sprzedaży polskich dzieci na ofiary rytuałów satanistycznych - Paweł Bednarz
https://youtu.be/AQc0Ecx5_Hw
https://www.youtube.com/watch?v=AQc0Ecx5_Hw

Fundacja im. Dobrego Pasterza - Rytualne mordy dzieci - Hampstead UK
https://youtu.be/iuS7zBdw0BU
https://www.youtube.com/watch?v=iuS7zBdw0BU

Fundacja im.Dobrego Pasterza - Pedofilia, handel dziećmi i satanizm w Kanadzie.
https://youtu.be/FINagt2K48U
https://www.youtube.com/watch?v=FINagt2K48U

Fundacja im.Dobrego Pasterza - Przyzwolenie na zabijanie - Dzieci zapomniane (tylko dla dorosłych).
https://youtu.be/TTwGjD6EzHM
https://www.youtube.com/watch?v=TTwGjD6EzHM
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: "LEGALNY" HANDEL DZIEĆMI w UNII EUROPEJSKIEJ

Nieprzeczytany post autor: abcd » sobota 06 maja 2017, 22:22

Wojciech pisze:Porywają Dzieci! [FILM]
4 maja 2017

Obrazek

„W Galerii uprowadzono 4-letnią dziewczynkę, którą matka na moment spuściła z oka. Dziewczynkę odnaleziono po 2-ch godzinach, po alarmie, który natychmiast wszczęła matka. Drzwi wyjściowe galerii zostały zablokowane. Wypuszczano tylko klientów bez małych dzieci. Okoliczności znalezienia dziecka były dramatyczne: dziewczynka znajdowała się sama w odległej toalecie, siedziała na podłodze przebrana za chłopca i miała ogolone włosy. Dziecko jak widać było przygotowane do porwania.”

Historia o porywanych dzieciach wraca jak bumerang. Ta przedstawiona powyżej, uważana jest za jedną z największych legend. Wierze że nie chcesz aby i Ciebie spotkała. Coraz mniejszą wagę przykłada się do opieki nad dziećmi. Zwłaszcza w miejscach publicznych. A wystarczy tylko chwila nieuwagi.


Brak też rozmowy z dziećmi jakie powinniśmy przeprowadzać i uświadamiać ich o zagrożeniach. W świecie internetu? – Zapyta nie jeden z was. Tak! Zwłaszcza teraz gdy tracisz kontrole nad swoim dzieckiem kiedy on spokojnie serfuje po internecie pisząc z nieznajomym. Albo przebywając na placu zabaw. Nigdy nie wiadomo co nas czeka, więc po co dawać otwarte drzwi tym którzy na to czekają?


Mam nadzieje że taki nagłówek jak tu nigdy nie znajdzie się na łamach naszego portalu i da do myślenia.


Zobaczcie efekty eksperymentu społecznego, który ukazuje jak realne jest zagrożenie.

https://youtu.be/Dya8pukPEPk
https://112katowice.info/porywaja-dzieci/
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.


Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: "LEGALNY" HANDEL DZIEĆMI w UNII EUROPEJSKIEJ

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 08 maja 2017, 19:12

Holenderski bankier mówi o rytualnych mordach wśród elity finansowej [wideo]

W kwietniu 2017, holenderski bankier Ronald Bernard, udzielił 40 minutowego wywiadu, w którym opowiedział jak „terroryści”, politycy i bankierzy współpracują razem w celu „manipulowania walutą i globalnymi wydarzeniami”.

Obrazek
(Okropny typ- moje :!: )

Ronald Bernard twierdzi, że elity są mocno wierzącymi ludźmi, wierzą w Lucyfera jako prawdziwego Boga.

„Banki są ogniwem pomiędzy rządami państw, międzynarodowymi korporacjami, agencjami wywiadu i organizacjami terrorystycznymi”.

„Agencje wywiadu zamiast pomagać obywatelom i ich chronić, handlują narkotykami, bronią i ludźmi. Celowo pomagają tworzyć konflikty i siać spustoszenie. Nie zatrzymają się przed niczym aby osiągnąć swój cel”.

Wywiad holenderskiej telewizji z Ronaldem Bernardem rozpoczyna się w 6 minucie filmu „Fundacja im.Dobrego Pasterza – Rządy zła.” Cały 40 minutowy wywiad przeprowadzony przez holenderską telewizję wraz z angielskimi napisami w linku
Tutaj

Fundacja im.Dobrego Pasterza - Rządy zła.
https://youtu.be/wwSz5X0VRII

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/holen ... eo-2017-05
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: "LEGALNY" HANDEL DZIEĆMI w UNII EUROPEJSKIEJ

Nieprzeczytany post autor: abcd » poniedziałek 08 maja 2017, 19:48

Skoro tak oficjalnie wypowiada się o tym ujawniając swoje dane i jawiąc twarz, to albo jest podstawiony czyli ma pozwolenie na ujawnienie czegoś w celu odwrócenia uwagi od większych manipulacji, albo mu życie zbrzydło. ;)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: "LEGALNY" HANDEL DZIEĆMI w UNII EUROPEJSKIEJ

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 08 maja 2017, 20:05

Może ma raka i dobrze mu tak.
Nie ma litości dla nich, lina-szyja-krzesło.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: "LEGALNY" HANDEL DZIEĆMI w UNII EUROPEJSKIEJ

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 08 maja 2017, 20:47

Zazwyczaj w socjotechnikach decyduje wywołanie szoku, który odwraca uwagę od innych bardziej istotnych tematów, które są załatwiane w ukryciu przed LUDŹMI.
Czym większy szok, tym łatwiej jest przeprowadzić za naszymi plecami w sposób nie zauważony bardziej szokujące plany.

Czy dla normalnego człowieka może być coś bardziej szokującego od gwałcenia ,zabijania , maltretowania dzieci i to z udziałem bezpośrednim innych dzieci?
Dobro dziecka dla każdego normalnego CZŁOWIEKA jest najwyższą wartością!
A zatem tym szokującym tematem nakrywane jest coś od czego te bestie usiłują odwrócić uwagę, CO... NIEBAWEM SIĘ DOWIEMY.

A, przy okazji LUDZIE uświadomią sobie ,że dzieci to nasz najcenniejszy skarb , który należy bronić, szanować i chronić.

Nie ufam tym wszystkim "ujawnieniom" co nie znaczy,że nie ma tych tragedii, są, ale jeszcze dobrze ukryte , sa w nie wplątani wszyscy czołowi przywódcy, politycy , hierarchia religijna ,służby specjalne i oczywiście królewska monarchia.

Proponowała bym szczególnie teraz być, czujnym, uważnym, ostrożnym ale i bardzo logicznym, nie dajmy im sobą manipulować.

Obrazek
1 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: "LEGALNY" HANDEL DZIEĆMI w UNII EUROPEJSKIEJ

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 13 maja 2017, 20:52

Kiara pisze:Czym większy szok, tym łatwiej jest przeprowadzić za naszymi plecami w sposób nie zauważony bardziej szokujące plany.

Zbrodnia na dzieciach jest najcięższą zbrodnią, nie ma dyskusji!
Nie odwracaj kota ogonem.
Masz poniżej ''system'', na to musi być kara, najsroższa z możliwych.

Polska – kraj w którym sądy i kuratorzy porywają dzieci

Siostry salezjanki prowadzące przedszkole w Łomiankach przy ul. Warszawskiej wydały ją 12 maja siostrze pani Justyny, której towarzyszyła pani kurator z sądu rodzinnego dla Żoliborza.

https://youtu.be/03L-XlESiik

Pani Justyna dbała o patriotyczną edukację swojej córki – Julki

http://www.ekspedyt.org/asadow/2017/05/ ... zieci.html

https://www.monitor-polski.pl/rosja-swi ... ent-279037
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: "LEGALNY" HANDEL DZIEĆMI w UNII EUROPEJSKIEJ

Nieprzeczytany post autor: abcd » sobota 20 maja 2017, 23:55

katerina404 pisze:Sprawa Justyny Bura w świetle nielegalnych adopcji oraz handlu żywym towarem i organami
piątek, 19 maja 2017

Obrazek

Jak już wcześniej pisałam w jednym ze swoich artykułów coraz bardziej na jaw wychodzą brudne sprawki dotyczące nielegalnych adopcji, dziwnych porwań dzieci, handlu organami oraz żywym towarem. Odnoszę wrażenie, że ten proceder staje się coraz bardziej nagminny i niemal stał się nieodłącznym elementem naszego polskiego „piekiełka”. Niestety nikt nie interesuje się tym tematem, dopóty, dopóki ten dramat nie stanie się ich udziałem.

Przystępując do napisania tego artykułu przyznam szczerze, że nawet nie wiem od czego zacząć, ponieważ temat ten jest bardzo wielowątkowy, a w proceder zamieszane są liczne rządowe, pozarządowe, społeczne i religijne organizacje, pozornie nie mające ze sobą nic wspólnego. Tylko pozornie naturalnie, gdyż jest to dobrze zorganizowany „przemysł”, nieliczny jaki się „opłaca” w dzisiejszej Polsce, jako, że wszystkie inne gałęzie przemysłu zostały skutecznie wyeliminowane.

Zacznę może od wprowadzenia państwa w temat tragedii, jaka stała się udziałem Justyny Bura i jej malutkiej 6 letniej córeczki, którą z dnia na dzień ku jej ogromnemu zaskoczeniu pozbawiono prawa do wychowywania dziecka, które sama, bez pomocy urzędów urodziła i chowała do 6 roku życia. Sprawa Justyny nie jest dla mnie jedynie wirtualną czy medialną sensacją, jako, że dane mi było poznać ofiary tej prawniczej farsy osobiście jeszcze przed tą tragedią, zatem znałam wszystkie szczegóły dotyczące jej życia zawodowego oraz rodzinnego.

Otóż od dawna Pani Justyna Bura była jakby wrzodem na tyłku patologicznie myślącej rodziny. Po śmierci jej matki była notorycznie dyskryminowana przez swoją siostrę, łakomą na majątek oraz ojca, który dziwnie podporządkowywał się wytycznym jej siostry, a i chyba on sam za drugą swoją córką Justyną specjalnie nie przepadał. Cóż takiego leżało u podstaw tego konfliktu? Otóż oprócz podtekstu ekonomicznego, dużą rolę odegrał tu brak akceptacji ze strony rodziny z powodu jej niestandardowych i niesystemowych zarówno zainteresowań, jak i przekonań, które nie wpisywały się w standardowe schematy myślowe tzw. poprawnego myślenia.

Pani Justyna Bury realizowała się wg własnego pomysłu na życie i zgodnie ze swoją pasją zajęła się hodowlą koni, ich przygotowywaniem do wyścigów oraz hippiką. To było oczywiście powodem notorycznej jej krytyki, a tak naprawdę dobrym pretekstem do zrobienia z niej wariatki i odebrania jej praw do nieruchomości. I tu zaczęła się jej gehenna. Rodzina w postaci ojca, siostry oraz szwagra przystąpili do skutecznego, systematycznego działania na jej szkodę, aby doprowadzić do sytuacji, z której nie będzie miała wyjścia. Na skutek ich licznych donosów został jej przydzielony z urzędu kurator. Każde wkroczenie kuratora do rodziny, staje się zalążkiem dramatu rodzinnego, bo jak się państwo przekonacie jest to sprytnie zorganizowana i zakamuflowana machina niszczenia rodzin i więzi rodzinnych.

Ale wróćmy do Justyny Bura. Otóż jak się okazało dnia 12 maja odkryła ona szokującą prawdę, że jej dziecko w trybie nagłym i pilnym, bez żadnego jej uprzedzenia, zostało oddane do adopcji, uwaga!!! jej siostry i szwagra, którzy za jej córką specjalnie nie przepadają. Justyna Bury tego feralnego dnia poszła jak zawsze do przedszkola odebrać dziecko, ale została poinformowana, że dziecko już zostało odebrane przez jej siostrę, której towarzyszyła pani kurator z sądu rodzinnego dla Żoliborza, z gotowym glejtem na adopcję, a siostry Salezjanki prowadzące to przedszkole chętnie dziecko wydały. Jak się okazuje w świetle przeprowadzonego prywatnego śledztwa przez szereg osób pomagających Justynie Bura, Salezjanki od początku były wtajemniczone w ten podstęp.

13 maja siostra pani Justyny, powiedziała jej w rozmowie telefonicznej, co następuje:

„pani kurator dała nam wybór: albo przyjmiemy z mężem pieczę zastępczą nad Julką, albo zostanie ona przekazana obcej rodzinie, tak że ani matka, ani nikt bliski nie będzie nawet wiedział gdzie się znajduje i co się z nią dzieje.”


Piękna, pokrętna retoryka, ponieważ kiedy zobaczyli, że matka prężnie przystąpiła do odzyskania dziecka, jej szwagier stwierdził co następuje:

"ma on tego wszystkiego dość i jeśli Justyna się nie PODPORZĄDKUJE, to odda gdzieś Julkę i nie obchodzi go, co się z nią stanie".


TAKIM LUDZIOM SĄD POWIERZYŁ OPIEKĘ NAD DZIECKIEM

Zapał rodziny zastępczej ostygł, kiedy okazało się, że na skutek natychmiastowego wdrożenia przez Panią Bury akcji odzyskania dziecka, wszelkie gratyfikacje, które miały stać się ich udziałem, zostały wstrzymane, a w nich 500+, alimenty od ojca biologicznego oraz niebagatelna sumka 2500 tys. złotych, które tzw. rodziny adopcyjne otrzymują za trud wychowania. Zaznaczyć trzeba dobitnie, że rodzice biologiczni, nawet jeśli borykają się z trudnościami ekonomicznymi na takie gratyfikacje liczyć nie mogą. Jedyne na co mogą liczyć to opresyjne wręcz monitorowanie każdej ich aktywności, co szczególnie dotyczy rodzica samotnie wychowującego swoją pociechę.

Mama Julki, pani Justyna Bura jest zdesperowana. Obecnie pani Justyna Bura nie ma kontaktu ze swoją córką. Mąż jej siostry najchętniej oddałby Julkę „gdziekolwiek” gdyż „nie obchodzi go, co się z nią stanie”. Kilka zdań wcześniej narzekał, gdyż okazało się, że nie ma dostępu do 500+ i alimentów na Julkę „bo sąd to zablokował”.

Jak się okazało w toku dochodzenia prywatnego te święte siostry Salezjanki doskonale współpracowały z całą pajęczyną oszustwa, gdyż wystawiły Justynie Bura niezłą laurkę, co widnieje jak byk w aktach sprawy, sprawy, która toczyła się ponoć od 2015 roku przy kompletnej niewiedzy matki, zaocznie. Jak rzekły te „świętsze” od Boga panienki w habitach, ponoć dziecko Pani Bury przychodziło zaniedbane do przedszkola, w za małych ubraniach, co jest absolutnym kłamstwem, gdyż sama wielokrotnie Julkę widziałam i dziecko było zawsze zadbane. Dodatkowo stwierdziły, że dziecko miało zbyt płytkie więzi emocjonalne z matką, gdyż zbyt mocno kleiły się do sióstr. Owszem mała była dzieckiem emocjonalnym i zbyt ufnym, a ponieważ los pozbawił ją ojca i babci szukała jakby ersatzu w każdej osobie dorosłej.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Przedszkole o zgrozo nosi nazwę „Aniołów Stróżów”. Boże chroń nas od takich aniołów. Uprzedzałam Justynę Bury wielokrotnie i uczulałam na wszelkiego rodzaju denominacje religijne, ale Justyna Bury miała zakodowane religijne poddaństwo i wierzyła w dobre intencje sióstr. Teraz przejrzała na oczy.

Ponieważ stało się jak się stało, postanowiłam prześledzić tą salezjańską sektę i jej działalność, tym bardziej, że jest mi wiadomo nie od dziś, że za nielegalnymi adopcjami, często zagranicznymi, choć nie tylko, a także za innymi podejrzanymi aktywnościami, w tle stoją również, poza aparatem tzw "prawa" różnego rodzaju denominacje religijne.

Otóż te Salezjanki są bardzo aktywne na polu pedagogiczno-oświatowym, a więc uwiły sobie gniazdka w przedszkolach i szkołach wszystkich szczebli nauczania, a na dodatek prowadzą zakrojone na szeroką skalę misje nawracania na "właściwą" religię na całym świecie.

Zarówno w Internecie, jak i na facebooku rozgorzała ostra walka o dziecko Justyny Bura, a osoby pomagające jej w tej walce zamieszczają w sieci coraz to nowe artykuły, wywiady z nią oraz dostarczają ciekawych bieżących informacji.

Jedna z osób zaangażowanych w jej walkę o odzyskanie 6 letniej córeczki, za zgoda poszkodowanej matki, opublikowała postanowienia sądu. Oczywiście standardowo w identycznych przypadkach zawsze próbuje się ofierze przybić łatkę osoby niepoczytalnej umysłowo, czyli używa się czysto stalinowskich metod. To nagminne działanie organów ścigania, kiedy chcą zastraszyć i osaczyć ofiarę. Osoby, które śledzą te mechanizmy, odnoszą wrażenie, że "choroby psychiczne" stały się niemal pewnego rodzaju epidemią. Psychiatryzowanie ofiary doskonale widać na przykładzie dr Zbyszka Kękusia, którego wiedza, wypowiedzi oraz przenikliwość umysłu raczej świadczą o ponadprzeciętnej inteligencji, a nie o chorobie psychicznej. Wariatem teraz może stać się każdy.

Oto dokument sądowy w tejże sprawie: Proszę zwrócić uwagę na tempo:od czerwca 2015 nic się nie dzieje i nagle 11 maja b.r. państwo Trojanowscy składają wniosek o ustanowienie ich rodziną zastępczą, przypadkiem wniosek ten zostaje rozpatrzony już następnego dnia (12 maja rano) i tego samego dnia - już o 14 z minutami dziecko zostaje w (wątpliwym) majestacie prawa uprowadzone z przedszkola.

Obrazek

Obrazek

Na facebooku jest zamieszczony wywiad z matką dziewczynki, tak, że osoby posiadające tam konto mogą obejrzeć rozpaczliwy apel matki:

https://www.facebook.com/KRtelewizja/vi ... nref=story

A teraz przyjrzyjmy się co dzieje się za parawanem nielegalnych adopcji, handlu organami, seksualizacją dzieci i wykorzystywaniem ich jako taniej siły roboczej. Swojego czasu pisałam artykuł


China Lake oraz miasto Bakersfield, czyli centrum tortur

Oczywiście tu sprawa dotyczy niby nie naszego podwórka, ale jak się okazuje tego typu praktyki zdarzają się na całym świecie, a zawodowe rodziny zastępcze stały się nie tylko sposobem na życie i zarobkowanie, ale często są one jedynie parawanem przerzutu zagranicznego dzieci. W rodzinach tzw. zastępczych, zawodowych - dzieci są jedynie niejako przejazdem do gorszego świata, a za tym już stoją potwornie duże pieniądze.

Problem ten jest poruszany przez działającą prężnie Fundację Dobrego Pasterza, którą prowadzi Paweł Bednarz, drugi, współczesny Korczak, któremu los dzieci nie jest obojętny. Na jego stronę facebookową i nie tylko, trafiłam dzięki badaniu tego procederu, którego mechanizmy znałam zanim zapoznałam się z jego stroną.

Okazuje się, że to co naiwni nazywają teoriami spiskowymi, bynajmniej teoriami nie są, a są wręcz przerażającą, wszechogarniającą praktyką. Ujawniona ostatnio afera Pizzagate jest zapewne jedynie wierzchołkiem góry lodowej.

Oto nagrania ze strony Fundacji Dobrego pasterza, które pokazują grozę tego, jak obecnie pod płaszczykiem prawa steruje się umysłami dzieci, jak się nimi kupczy, jakich potworności się na nich dokonuje, zarówno psychicznych jak i fizycznych. Dlatego nawet życie dziecka w biednej rodzinie ale z biologicznymi, kochającymi rodzicami jest dla nich wręcz błogosławieństwem, a wszelkie ingerencje w naturalne więzi rodzinne są zbrodnią na psychice dziecka w najlepszym wypadku, gdyż często kończą się ich wielką tragedią.

Oto relacje ludzi, którzy zdecydowali się przerwać milczenie owiec:

https://youtu.be/TTwGjD6EzHM

https://youtu.be/FINagt2K48U

https://youtu.be/iuS7zBdw0BU

A oto relacja osoby, która tak samo jak ja zna zarówno poszkodowaną Justynę Bury, ale zna również mechanizmy tego kryminalnego procederu, w którym uczestniczą osoby z pierwszych stron gazet, przedstawiciele prawa, kuratorzy, sędziowie, pracownice OPS oraz naturalnie wszelkiego rodzaju ruchy religijne od największych do najmniejszych sekt, a jak wiadomo wszystkie religijne denominacje mają jednego pasterza Watykan, gdyż żadna nie miałaby przyzwolenia na oficjalne działanie bez zgody głównego dowódcy w hierarchicznej strukturze władzy.

Oto relacja mojego znajomego o prawach i mechanizmach działania, o których wiem od dawna. gdyż życie i jego dziwne zawirowania doprowadziły mnie do tego poziomu wiedzy, która przyznam czasami jest dla mnie ogromnym ciężarem. Jednakże jest takie powiedzenia, że aby zło zatriumfowało, wystarczy, aby dobrzy ludzie nie robili nic:


Mechanizm zła w czystej postaci

"Znam przypadki, że te Panie (zastępcze rodzicielki) traktują te dzieci jak tanią siłę roboczą i nie tylko, a i swojego rodzaju "piorunochron", na którym rozładowują swoje emocje, te negatywne też.

Raczej powinny prowadzić zakład tresury psów. Jest jednak coś gorszego.

Przyzwyczailiśmy się do kategoryzacji i szeregowania wszystkiego co nazywamy "KOŚCIOŁEM" jako Kościół Katolicki. Rzeczywistość nie jest jednak tak prosta. Obecnie wystarczy zarejestrować "ZWIĄZEK WYZNANIOWY". Potem zwrócić się do Watykanu o uznanie tego Kościoła i już pozamiatane. I nikogo nie interesują realne i prawdziwe cele.

Kiedyś potrzebne to było do unikania podatków od sprowadzanych samochodów na cele tzw. "Kościoła", ale życie nie znosi próżni i pojawiły się inne możliwości takie jak nabywanie albo przejmowanie ziemi od starszych ludzi, osiąganie nieopodatkowanych dochodów i to nie tylko z tacy itp.

Teraz pojawił się nowy biznes DZIECI.

Wystarczy, że ma się kilku "ustosunkowanych posłów" i można zmienić ustawę tak, żeby umożliwić pod pozorem "dobra dzieci" adopcję zagraniczną, potem zaprosić "do współpracy" kilka osób z Mopsów i Sędziów i biznesik się kręci.....

Kiedy zacząłem się zajmować tym tematem w 1996 roku , odbierając uprowadzone i wywiezione za granicę dziecko przez jego własną Babcię "ustosunkowaną dosłownie z lokalnym Prokuratorem", myślałem, że jest to jedyna przyczyna i przykład tzw "małpiej miłości", gdyż ta starsza Pani miała kiedyś swoją córkę, która zmarła.

Kiedy więc jej synowi i jego żonie urodziła się córka, postanowiła rozwalić tę rodzinę, z matki zrobić "k...wę i wariatkę" a potem zabrać tą dziewczynkę.

Przy pomocy "dyspozycyjnych Sędziów" można zalegalizować to niby zgodnie z prawem i pozamiatane.

Nie udało jej się to. Dziś ta dziewczynka to kobieta, która ma własną rodzinę i córeczkę bardzo do niej podobną. Potem zaczęły spływać do mnie inne podobne historie., ale jeszcze bardziej przerażające. Przykład...?

Mamy duży domek i trzeba to ogrzać utrzymać itp.. Przypominamy sobie, że w szkole mieliśmy koleżankę...opis jej pominę, żeby nikogo nie urazić...ona pracuje w OPS-ie. Zapraszamy ja na kawę. i wtajemniczamy w nasz plan.

Prosimy, żeby ona pomogła nam, bo ma znajomości z kuratorami itp zdobyć uprawnienia tzw. "zawodowej rodziny zastępczej". Potem tylko trzeba "dotowarować" dom dziećmi.

Od tego jest znajoma i wybierze dzieci nieproblemowe, przede wszystkim zdrowe, których matki są po prostu biedne, a reszta to formalność ..OPS składa wniosek do sądu rodzinnego o odebranie dziecka, sąd rodzinny wyposażony w mechanizm odbierania pod pozorem dobra dziecka czy dzieci i sąd wydaje postanowienie, często w trakcie trwania postępowania, a matka idzie do szkoły czy przedszkola itp, i dziecka nie ma, ponieważ policjanci zamiast głowy mają pałki chyba i bez psychologa dziecięcego zabierają je jak bandytę ze szkoły. I pozamiatane..... (od siebie dodam, że nawet opinia psychologa też może być wydana przez dyżurnego biegłego sądowego), tak, że wszystkie chwyty dozwolone

Dlaczego tak? RODZINA ZASTĘPCZA ZAWODOWA DOSTAJE OK 2500 ZŁOTYCH NA DZIECKO A TERAZ + 500 X 10 MAMY MIESIĘCZNIE 25000? A przy okazji ma tanią siłę roboczą, a i na zagranicznej adopcji można zarobić. A dziećmi wydanymi za granicę nikt się już nie interesuje, więc mogą one trafić do bogatych zboczeńców, do burdeli, jako części zamienne, na rytuały satanistyczne, a jeżeli trafią jako tania siła robocza, to mają naprawdę w tym wszystkim dużo szczęścia."

Zauważcie Państwo, że odkąd istnieją adopcje, kobiety lub małżeństwa naprawdę gotowe na poświęcenie i ratowanie tych opuszczonych maleństw np, z powodu bezpłodności jednego z partnerów, mają marne szanse na adopcję. Tym ludziom proponuje się dzieci z próbówki.

Dlatego uczulam ludzi dobrej woli na obserwowanie tego zjawiska i natychmiastowe reagowanie oraz wspieranie matek w swoich rodzinach i wśród swoich sąsiadów zanim stanie się tragedia.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Autor: katerina404 o piątek, maja 19, 2017
https://boskaenergia.blogspot.com/2017/ ... ietle.html
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: "LEGALNY" HANDEL DZIEĆMI w UNII EUROPEJSKIEJ

Nieprzeczytany post autor: abcd » środa 24 maja 2017, 22:58

Fundacja im.Dobrego Pasterza - Kongres Prawników Polskich - Katowice - 20/5/17.
https://youtu.be/H2Ky88m4XOA
https://www.youtube.com/watch?v=H2Ky88m4XOA

Opublikowany 21 maj 2017

Prosimy o podpisanie Petycji:
http://petitiongo.org/pl/petition/ini...
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

ODPOWIEDZ