Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Raporty- Benjamin Fulford

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14336
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15172 razy
Otrzymał podziękowanie: 22115 razy

Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 06 sty 2013, 08:56

w uzupełnieniu raportu Cobry..

Benjamin Fulford – Pełna Aktualizacja - nie dawajmy czasu Cabal aby ponownie się odradzała, musimy Naciskać Na Zwycięstwo - 02 stycznia 2013
Benjamin Fulford – Full Update – Do Not Give The Cabal Time To Re-Group, We Must Press Home To Victory – 2 January 2013

Przemiana fali może być subtelną sprawą, ale na początku końca zmiana staje się niezaprzeczalna.
To, co się teraz dzieje z cabal rodziną, która została i potajemnie rządzi Zachodem poprzez kontrolę tworzenia i dystrybucji pieniędzy.
Ci ludzie już stracili zdolność kontrolowania przyszłości tej planety, a teraz ledwo trzymają się władzy.
Kluczem do ich strat było szerzenie prawdy, prawda nas uwolniła.
W jednym z przykładów tego rodzaju prawdy, która wychodzi, tutaj jest to, co mówi MI5 o byłym premierze Wielkiej Brytanii Tony' Blair: "Blair otrzymał offshore wypłatę w Euro 75.000.000 w Belize do podpisania unijnego Traktatu Rzymskiego.
Wszystkim sygnatariuszom zaoferowano euro 50 mln euro, ale [premier Włoch] Berlusconi czuł się obrażony przez niską kwotą, która mogłaby kupić włoski głos wieczorem więc płatność wzrosła do 75 mln euro.
Blair wypłacono prawie połowę jego udziału w Jego Cherie żonie na morskie konto na H. Ansbacher na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych.
"Outgoing Bank Anglii gubernatora Sir Mervyn King ma również konto (i nazwisko matki) w British Virgin Islands z H . Ansbacher, MI5 mówi.
Belize jest również centrum większość narkotyków Bain Capital prania brudnych pieniędzy związanych z pokonanym kandydatem na prezydenta USA Mitt Romney, zgodnie z MI5 i CIA źródeł.
To z kolei linki do frakcji nazistowskiej Bush oraz ich finansowania euro skradzionym z Azji złotem.
To jest rodzaj informacji o działaniach przestępczych jakie wychodzą o całe mnóstwo zachodnich przywódców tych dni i nie chodzi o ilość morderstw i ataków terrorystycznych bo można umieścić dżina z powrotem do butelki.
Jest jeszcze dużo szalonej walki która dzieje się, choć i oczywiście bitwa nie jest jeszcze zakończona.
Nadszedł czas, aby wykorzystać inicjatywę.
Są to Przeszkody na drodze do nowego systemu finansowego, oraz rozpoczęcie masowej kampanii do zakończenia ubóstwa, zatrzymać zniszczenie środowiska i uwolnić ludzkość, zostały określone jako bardzo niewielu ludzi starych, niektórzy z nich twierdzą, że pracują dla off-światowych podmiotów.
W szczególnych przypadkach, blokady zostały połączone do papieża, prezydenta Obamy, a także szeregu organizacji okultystycznych związanych z kultem jednostki różnie zwanego Baal, Lucyfer, Moloch i szatan wśród innych nazw. Brzmi to zbyt dziwnie, aby było prawdziwe, ale faktem jest, że tacy okultyści przejęli władzę tworzenia pieniędzy na Zachodzie i używają go do wykorzystywania ludzi na świecie.
Frustracja z trwającym gwałtu na Ameryce i toczenia UE do nowego Związku Radzieckiego osiągnęła punkt krytyczny i wiele gniewnych ludzi zaczyna wskazywać palcem winy na Żydów.
"Czy to jest czas, aby przejść po Żydach?"
To, co wielu bardzo potężnie i niebezpieczne ludzie pytają.
W odpowiedzi, White Dragon Society przedstawił wersję Hollywood biblijnej Księgi Rut do niektórych z tych niebezpiecznych grup, aby zapewnić pewne tło historyczne do różnicy między Żydami i wyznawcami diabła.
W tej historii, prawdopodobnie opartej na prawdziwym zdarzeniu historycznym, kobieta o imieniu Ruth z plemienia Moab konwertuje do judaizmu ich wrogów arch, plemienia Beniamina.
Ruth przyznała się do udziału w ofierze dzieci, jako część kultu Molocha.
Jej jest wybaczone, jednak, ponieważ zrobiła pełną spowiedź, przeliczone i wydawało się ,że szczerze żałowała rolę jaką grała w ofierze dzieci.
Dla większości przyzwoitych, przestrzegających prawa ludzi, myśl o ofierze dzieci ,że dzieje się to w dzisiejszych czasach jest tak przerażające, że umysł wchodzi w stan negacji.
Każde jeszcze dowody są przytłaczające, że duża część elity Zachodu nie tylko wielbi Molocha, lub szatana, ale że faktycznie przeprowadza masowe poświęcenia.
Ostatnia Sandy Hook morderstwo dzieci jest jaskrawym przykładem począwszy od nas w naszych twarzach.
Oficjalne konto niby to jest taki bałagan, że tylko sprzeczności aspartam stoned ziemniaki kanapa rzeczywiście wierzą, że jedno dziecko autystyczne może dokonać przeprowadzenie tych wszystkich morderstw.
Wczesne doniesienia zacytowały zasadę, która później została wymieniona jako "zabici", opisują różnorodne gun-men itp.
Martwe dzieci nigdy nie są pokazywane, a organy zniknęły do Bóg wie gdzie.
Nie było tak dobrych badań na tej fałszywej flagi zabijanie przez innych, że ten morderczy incydent nie będzie pochowany.
To jest, gdy prawdziwy Żydzi muszą się zaangażować.
Muszą zrezygnować z morderców dzieci, którzy ukrywają się w ich środku, albo ryzyko ścigane jako współsprawcy masowego mordu.
W opowieści o Rut Żydzi nie zawahali się zabić Moabitów, nawet gdy przebaczyli Ruth.
To jest to, co należy zrobić.
W przeciwnym wypadku, przygotowują się do pogromu, aby zakończyć wszystkie pogromy.
Tymczasem, o ile nowy system finansowy jest zaniepokojony, były gorączkowe wysiłki, aby zamknąć transakcję przed końcem 2012 roku, ale ostatnio zakłócenia Cabal na kilka minut przed ,odroczył rozpoczęcie nowego systemu podobno ,aż minimum w styczniu.
Ci z nas, którzy w następstwie tego rodzaju wiadomości są chorzy i zmęczeni słuchaniem, że "kontrola jest w mailu," i że dobre czasy "za rogiem".
Nagła śmierć Ogólne "Stormin Norman Schwarzkopf," podobno Śmierć 8 innych generałów, wielokrotne dolegliwości Hillary Clinton i innych objawów wszystko wskazuje na ciężką trwającą walkę.
Zarówno Navy Intelligence Biuro informacji / dezinformacji strona Sorcha Faal i Mossad witryna Debka, zarówno słownie Clinton i niektórzy wojskowi brali udział w tajemniczej katastrofie lotniczej.
Obie witryny wspominają te same rzeczy i na pewno coś niezwykłego dzieje się z Hillary.
Innymi objawami wysokiego poziomu nieładu na szczycie mocy Zachodu, krzewy nadal ukrywają się w szpitalu, Papież przeżył kolejną próbę otrucia (według źródeł P2), a Obama przyznaje publicznie może on zostać usunięty z urzędu.
http://news.yahoo.com/did-obama-just-as ... 41933.html
Western wojenny mongering również słabnie w wielu krajach, nawet jeśli World War 3 sam został uniemożliwiony.
Natomiast w Azji były Bush Cabal "oszukańczy kraj" Korei Północnej Kim lider Jon-un wzywa do pokoju.
Wezwanie to jest mile widziane przez nowo wybranego prezydenta Korei Południowej.
W Japonii, w międzyczasie, mocno anty-cabal rząd przejął ster władzy przy pełnym poparciu wojska, a także wzywa do pokoju.
Pytanie nadal jest jednak, gdy walczący-przestępcy zostaną ostatecznie odsunięci od władzy na Zachodzie.
Jak zwykle, jest wiele dobrego materiału z tego co się dzieje, ale jesteśmy proszeni nie publikować w chwili obecnej.
Jednak pewni jesteśmy ,że ostateczna jest klęska szatana kabały, daje to matematyczna pewność.
http://www.benjaminfulford.net / link do oryginalnego artykułu
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14336
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15172 razy
Otrzymał podziękowanie: 22115 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 14 sty 2013, 19:37

Benjamin Fulford - Pełna Aktualizacja – Znaki Porażki Cabal rozprzestrzeniają się- 14 stycznia 2013

Benjamin Fulford – Full Update – Signs Of Cabal Defeat Are Proliferating – 14 January 2013

Obrazek
Oznaki, że Satanic cabal zmierza do decydującej porażki rozprzestrzeniają się.
Jedno jest jasne wskazanie, że nawet korporacyjne media zaczęły sprawozdanie z satanistycznych obrzędów paedophiliac gdzie przewodniczył m.in. brytyjska medialna gwiazda Jimmy Savile.
http://www.express.co.uk/posts/view/370 ... tanic-ring
(Savile, który zmarł w wieku 84 w październiku 2011, jest obecnie w Wielkiej Brytanii najgorszym przestępcą seksualnym jak policja ujawniła, że żerował na co najmniej 450 ofiar w wieku od ośmiu do 47.)

Ponadto 311 tsunami i nuklearny atak terrorystyczny czego wspólnikiem jest Senator J. Rockefeller on ogłosił, że nie będzie się ubiegał o reelekcję. Jest to znak, że Rockefellerowie dołączają do klanu Busha w wyparciu go z tajemnej mocy.
We Francji, w ​​międzyczasie, inny przywódca spisku, były prezydent Nicholas Sarkozy stoi pod zarzutem karnym przyjmowania łapówek od zagranicznych przywódców.
Następnie mamy tajemniczą wizytę Obamy do Pentagonu dla "obozu startowego fitness, osobistego" na 12 stycznia.
Tajne negocjacje, tymczasem nadal trwają by wyjąć dolara od Federal Reserve Board kontroli i do rąk 180 koalicji narodowych i BRICS. Pomimo podejmowanych prób cabalists by wykoleić te rozmowy, one przebiegają bez zakłóceń.
Również sytuacja na Bliskim Wschodzie miała dramatyczny obrót, jak kontrola irackich pól naftowych jest przekazana do prominentnych rodzin kurdyjskich jako część procesu tworzenia sunnickiego superpaństwa wszechogarniającego Turcję, Syrię, Jordanię, Arabię Saudyjską, Egip i Libię. Trzech prominentnych działaczy kurdyjskich zginęło w zeszłym tygodniu, co ułatwi
ten Proces, zgodnie z MI5 źródeł. Turecki rząd dostał oferowane pieniądze z ropy kurdyjskiej w zamian za pozwolenie na ograniczoną autonomię dla Kurdów. Zabici działacze brali bardziej nieugięte stanowisko niż Pan Ocalana, teraz porusza jedynie przywódca kurdyjski, który jest w trakcie negocjacji z Turkami w tej kwestii. Jeśli kiedykolwiek widziałeś film Midnight Express, o mężczyźnie więźniu Zachodnim był wielokrotnie zgwałcony w tureckim więzieniu, można się zastanawiać, czy przywódca kurdyjski w tureckim więzieniu jest najlepszą osobą do brania się za negocjacje. Jednym z zabitych działaczy była dziewczyna Ocaliła się.
W każdym razie, to właśnie Talabani i Bazani rodziny, które teraz kontrolują ropę kurdyjską w północnym Iraku, zgodnie z MI5. Turcja ma de facto oddać kawałek swojego terytorium dla powstającego państwa kurdyjskiego w Syrii, Iraku, Iran, regionie tureckiej granicy w zamian za ropę. Ten stan będzie wtedy częścią sojuszu wschodzącej sunnickiej formacji.

W Japonii, w międzyczasie, nowy rząd premiera Shinzo Abe rozpoczął zmuszać Bank Japonii bywydał więcej pieniędzy. Jednak Abe nadal potrzebuje wiarygodnego sponsora w piekle, wśród prawicowców, aby upewnić się, że jego rząd nie ulega już w tajemnicy zastraszaniu i osobistym zagrożeniom jak w przypadku poprzednich powojennych rządów. On już został ostrzeżony, aby unikał szowinizmu i koncentrował się na ustalaniu gospodarki. W szczególności, powiedziano mu ,że ma odwołać swoją planowaną inwazję na wyspy Takeshima, kontrolowane przez Koreę Południową, ale twierdził, że przez Japonię. W podobnym duchu, wysiłki cabalists sprowokują walkę z Chinami nad spornym Senkaku lub Daiyu Wysp których nie dostaną nigdy.
Rząd Abe ma również świadomość, że opierając się na Stanach Zjednoczonych japońska ochrona nie jest realną strategię długoterminową. Dlatego właśnie ważne jest odwiedzenie Wietnamu, Korei i Indonezji w tym tygodniu, w nadziei na znalezienie partnerów azjatyckich, którzy są także ostrożni w chińskiej hegemonii. Jego rząd będzie dalej zrobić podejście do Rosji i Indii w ciągu najbliższych miesięcy w nadziei budowania sojuszu narodów graniczących z Chinami.
Co znajdzie się jednak, że 180 sojusz narodów i BRICS, w tym sąsiadów Chin, nie działają zgodnie z utworzoną Zachodnią mentalnością o innych krajach, jako wrogów.
Światowy pokój i harmonia jest nowym podejściem i miał lepszą postać, niż obecnie.
W kontroli, w międzyczasie wysiłki, aby uzyskać historyczne azjatyckie złoża złota włączone do światowego systemu finansowego i nadal zablokowane przez kabalistów siły. Ludzie starają się zapobiec wysuwają roszczenia, złoto jest "komunizm chiński," aby spróbować zapobiec jego sprzedawania w zamian za koszyk walutowy.
Z tego powodu Chińczycy biorąc wszystkie ich dolary i wydatkować je na tyle fizycznych towarów, jak mogą kupić. Ogromne chińskie zapasy żywności, złota, żelaza, itp. rud metali, które mogą być stosowane wyniku kopii ostatecznej push usunąć dolara cabal od kontroli. Jeden plan rozważaney jest dla krajów BRIC zaoferować wymienić wszystkie dolarów dla nowego towaru w walucie opartej (lub różne waluty krajowe) w ciągu określonego czasu, po którym dolary nie będą już przyjmowane.
To zmusi Stany Zjednoczone do rozpoczęcia wydawania waluty rządowej jak zazielenią albo twarz pełną załamania gospodarczego i chaosu.
To jest w interesie Zachodu dojść do kompromisu w tej złota wymianą bo sytuacja w Europie i Ameryce Północnej pogarsza się do punktu rewolucji.
W tym należy zadać, pytanie, jak długo Obama pozostanie w mocy również pozostaje bez odpowiedzi. Gnostyk illuminatow powiedział ,że wystawiony Sandy Hook shooting incydent może okazać się śmiertelny dla reżimu Obamy. Dowody, że to była wystawiona masa strzelania ,albo porwania dzieci dla satanistycznej ceremonii staje się przytłaczająca. Tutaj, na przykład, jest zdjęcie jak Obama pozuje do zdjęcia z jedną z ofiar w dwa dni po jak Miała zostać zastrzelona.
http://www.youtube.com/watch?v=3ouTA9sniwo
Oto kolejny link:
http://beforeitsnews.com/conspiracy-the ... 47064.html
Być może, że cała operacja psychologiczna Sandy Hook warfare świadomie sabotowała tak, że to odbicie z powrotem na reżim. "Personal obóz fitness, że" Obama był zmuszony uczęszczać Mówi ,że pentagon do dyscyplinarnej sesji, w zależności od źródła Pentagonu. Wojska są w rzeczywistości, bardzo zdenerwowane o tym incydencie i próbują zlokalizować dzieci i zaokrąglić w górę do pedofilskich satanistów, którzy są uwięzieni przez ten nieprawidłowy psy-ops.
To jest także to, co dzieje się z przypadku Jimmy Savile z BBC.
Savile wykorzystał swoją pracę jako słynna osobowość telewizyjna do rekrutacji dzieci dla pedofilskich polityków, zgodnie z MI5 źródeł. Jednym z najbardziej znanych był były premier Edward Heath, który dostał "Pierwsze dzieci i zabijał je," że MI5 źródła mówią. Drugi był premier Gordon Brown, który miał "płodny smak dla młodych chłopców."
Heath miał swoje sprawy w hotelu Kensington Gardens co wiemy o nim, był to prowadzony hotel przez KGB. Brown został następnie fotografowany w trakcie seksu z młodymi chłopcami i szantażowany przez KGB. Trzeci premier związany z pedofilami jest Tony Blair. Jednakże, tylko twarde dowody przeciwko Blair były, kiedyś podszedł mężczyzna w publicznej toalecie i poprosił o seksie. Mężczyzna okazał się być tajnym policjantem i Blair został aresztowany, że MI5 źródła mówią.
Musimy zadać sobie pytanie "czy chcemy by ten rodzaj ludzi rządził nami?"
http://www.benjaminfulford.net / link do oryginalnego artykułu


Przyznaję ,że tekst jest nieprzyjemny w czytaniu...

Brudna jest Cabalistów i Elit polityka i BRUDNE ich jest

życie ..

I czas skończyć z ich rządami, jak najszybciej .

http://kochanezdrowie.blogspot.com/2013 ... ja_14.html
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14336
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15172 razy
Otrzymał podziękowanie: 22115 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 05 lut 2013, 09:50

Benjamin Fulford - Full Update -05.02.2013.


Benjamin Fulford - Full Update - Queen Beatrix Quits, Rockefellerowie Uciekają, szczury są w pułapce, Queen Elizabeth, papież i Rothschildowie nadal stoją - 05 lutego.


Ogłoszenie w zeszłym tygodniu, że królowa "Bilderberg" Beatrix z Holandii ogłosiła swoją abdykację z tronu ​​jest tylko widzialnym znakiem pewnych fundamentalnych zmian w tajnej strukturze władzy Zachodu.
Także publicznie potwierdzono ruch, David Rockefeller i J. uciekli na wyspę w pobliżu Fidżi, w zależności od źródła CIA.
Rodziny Bush, ze swej strony, próbowały uciec przez lotnisko w Arkansas, ale nie pozwolono im tego FBI, to samo źródło mówi.
To źródło, które poprawnie przewidziało rezygnację królowej Beatrix, również powiedza, że Królowa Elżbieta szykuje się z rezygnacją na rzecz wnuka w najbliższej przyszłości.
Te ruchy są podłączone do trwającego kontrataku przeciwko ludobójczym elitom Zachodnim zrzeszonych w grupie Bilderberg, Radzie Stosunków Zagranicznych i innymi organizacjami.
Jak to zostanie opisane poniżej, nie jest dużo więcej.
Ponadto, w momencie pisania tego tekstu Pan James Sassoon nie odpowiedział na odręczne pismo dostarczone do niego w zeszłym tygodniu w Izbie Lordów w Anglii z prośbą o komentarz w sprawie zarzutów, że przekupił 82 polityków (faktycznie płatni aktorzy) w powiązaniu z Orzeczeniem Liberal Japonii Partia Demokratyczna.
Istnieje również wiele wskazań eskalowania konfliktów wewnątrz elit finansowych.
SWIFT bankowy system międzynarodowych transferów, na przykład, staje się dysfunkcjonalny, ponieważ
duże przelewy są przechwytywane i kierowane do nieznanych miejsc, zanim adresaci otrzymują pieniądze, według obu MI5 i CIA źródeł.
"Systemu SWIFT ma kilka operacyjnych i proceduralnych funkcji, które umożliwiają każdemu z dużej mocy obliczeniowej, czyli przez Cabal kontrolowanych serwerów bankowych, do wykrycia i zatrzymania dużych transakcji, w szczególności ponad 50 milionów dolarów," MI5 źródło mówi.
"SWIFT w przeszłości został tymczasowo wyłączony, aby umożliwić Bush 41 ukraść duże transakcje", dodaje.
Brak zaufanie między różnymi frakcjami Cabal oznaczało, że frakcje które przeciwne były regularnych porwań wzajemnych transferów bankowych, źródła CIA potwierdza.
Ostatnio krzyczący mecz pomiędzy Christine Lagarde, szefowa MFW, a Deutsche Bank CEO Jurgen Fitschen, podawanej przez Toma Heneghan, prawie na pewno związane jest z jednym z takich głównych porwań funduszy.
Ponadto, coraz więcej pozłacanych sztabek wolframu znajdowane jest w skarbcach bankowych magazynów na całym świecie.
Dotychczas można potwierdzić, że MFW, Bank of China, Bundesbank i Bank Anglii wszyscy musieli wykazać niektóre lub wszystkie swoje złoto zastąpione wolframem.
Prowadzi to do szalonego poszukiwania zaginionego złota przez różne rządy.
Być może powinni oni śledzić Richard Armitage, który obecnie nabiera globalnego złota rachunków zabezpieczeń z Indonezji i złota ze skarbców królewskich w Tajlandii, rafinując, w Hong Kongu i biorąc go do części świata nieznanych (Paragwaj, Antarktyka?), W zależności od źródła CIA.
Dwa oddzielne źródła amerykańskie, jedno FBI i jedno CIA, oboje skontaktowali się z tym pisarzem i powiedzieli, że pani o imieniu "Madame Wong" została zainstalowana jako cesarzowa w Chinach i umieszczona jako odpowiedzialna za 85% światowego złota, którego ostatnio prawowity właściciel był dynastii Qing.
Jest to dziwne, aby usłyszeć, ponieważ moje chińskie źródła mówią mi teraz spadkobiercą dynastii Qing jest mężczyzna o imieniu dr Yi.
Być może jest to próba przez niektóre strony do roszczenia praw do światowego skarbca za pomocą serwera proxy.
W każdym razie, nie można jeść złota i technicznie posiadanie 85% światowego złota nie daje automatycznie człowiekowi prawa do decydowania o przyszłości ludzkości.
To prawo należy do ludzi na całym świecie.
Na tym froncie, nie wydaje się być główną walką ,że moc zbliża się do głowy w USA.
Jak wspomniano powyżej założyciele rodzin Zarządu Rezerwy Federalnej w USA mają albo uciekli, albo próbują uciekać, aby uniknąć nieuchronnego aresztowania, zgodnie z CIA.
Jest też podobno jakieś skomplikowane parzenie fabuły, w której Kongres i Senat spowoduje własną śmierć przez impeaching Obamy, przynajmniej tak CIA mówi.
Jak Obama zostaje odwołany, będą ogłosić, że on jest po prostu rzecznik i wiceprezes Biden faktycznie zaprzysiężony jako prezydent jest rzeczywiście.
Po tym, członkowie Kongresu i Senatu zostaną aresztowani i Obama zostanie oficjalnie przywrócony jako prezydent, CIA mówi.
W tym momencie systematyczne purge zdrajców rozpocznie się i nie więcej dwaj izraelscy / USA obywatele będą mogli zasiadaćw rządzie.
Gdy to zrobią, nowo odrestaurowana US Republika będzie prawnie i słusznie mogła się wyrzec długu stworzonego przez prywatne konsorcjum Zarząd Rezerwy Federalnej z resztą świata, a przynajmniej tak mówi historia.
Uwierzysz, kiedy to zobaczysz.
Co jest prawdziwe, jest jednak to, że top Bilderberger królowa Beatrix z Holandii złożyła rezygnację.
Źródło CIA w Europie, które poprawnie przewidziało to mówi Queen Elizabeth złoży dymisję wkrótce za jej wnuka Williama.
MI5 nie może tego potwierdzić.
Holenderskie źródło inteligencji mówi rezygnacja Beatrix została zaplanowana na długo przed i związana była z faktem, że odwróciła 75.
Oto ,co włoski członek rodziny królewskiej miał do powiedzenia o królowej Beatrix: "Wiem, że było częścią" konsorcjum "z Papieżem, królowej Elżbiety, Yamato dynastii Habsburgów i Adama, który został i wciąż walczy ze złem tak zwanym Illuminati ".
gnostyckie źródła Illuminati reagują mówiąc, że nie są źli, tylko w przeciwieństwie do dynastycznej zasady przez Satanic rodów.
Mówiąc o szatanie, nastąpiła nowa intryga w Watykanie.
Pewien prałat Egidio Vagnozzi zmarł nagle w pobliżu Watykanu niedawno i pochowano go bez autopsji, według włoskiego arystokraty.
Vagnozzi naglił do pełnego śledztwa w sprawie IOR - Instituto di Opere Religiose-Instytut Dzieł Religijnych, czyli Bank Watykański.
"Dark soul" Banku Watykańskiego jest prałat Donato de Bonis, włoski arystokrata mówi.
Vatican Bank jest bez prezydenta w ciągu ostatnich 8 miesięcy po tym jak reformistyczny prezydent Ettori Gotti został kontrowersyjnie oddalony.
Ostatnio, płatności kartą kredytową i bankomaty w Watykanie zostały zatrzymane, ponieważ Watykan bank nie jest zgodny z przepisami międzynarodowymi o pranie pieniędzy.
Vatican Bank jest niechętny, aby otworzyć swoje księgi międzynarodowej kontroli, ponieważ ogromne łapówki były płacone wysokim rangą politykom na całym świecie, będą narażeni, według kilku źródeł.
Warunki członków komisji nadzoru dla banku wygasają w dniu 23 lutego.
Zobaczmy, czy Watykan ostatecznie przychodzi czysty po tej dacie.
Ostatnia uwaga, White Dragon członkiem Society w Europie został zaatakowany przez dwóch mężczyzn z nożami ostatniego tygodnia.
Obaj mężczyźni zostali pobici, a następnie aresztowani.
Twierdzili, że było im wypłacane 15.000 dolarów każdemu przez "Bilderbergers z Holandii," zabić tego WDS członka.
Oni byli amatorami, wskazując Bilderbergers co Wyczerpuje zasoby profesjonalnego talentu.

http://www.benjaminfulford.net / link do oryginalnego artykułu
Opublikowano 13 minutes ago, autor: adept

http://kochanezdrowie.blogspot.com/2013 ... 22013.html
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14336
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15172 razy
Otrzymał podziękowanie: 22115 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 05 lut 2013, 09:50

Benjamin Fulford - Full Update -05.02.2013.


Benjamin Fulford - Full Update - Queen Beatrix Quits, Rockefellerowie Uciekają, szczury są w pułapce, Queen Elizabeth, papież i Rothschildowie nadal stoją - 05 lutego.


Ogłoszenie w zeszłym tygodniu, że królowa "Bilderberg" Beatrix z Holandii ogłosiła swoją abdykację z tronu ​​jest tylko widzialnym znakiem pewnych fundamentalnych zmian w tajnej strukturze władzy Zachodu.
Także publicznie potwierdzono ruch, David Rockefeller i J. uciekli na wyspę w pobliżu Fidżi, w zależności od źródła CIA.
Rodziny Bush, ze swej strony, próbowały uciec przez lotnisko w Arkansas, ale nie pozwolono im tego FBI, to samo źródło mówi.
To źródło, które poprawnie przewidziało rezygnację królowej Beatrix, również powiedza, że Królowa Elżbieta szykuje się z rezygnacją na rzecz wnuka w najbliższej przyszłości.
Te ruchy są podłączone do trwającego kontrataku przeciwko ludobójczym elitom Zachodnim zrzeszonych w grupie Bilderberg, Radzie Stosunków Zagranicznych i innymi organizacjami.
Jak to zostanie opisane poniżej, nie jest dużo więcej.
Ponadto, w momencie pisania tego tekstu Pan James Sassoon nie odpowiedział na odręczne pismo dostarczone do niego w zeszłym tygodniu w Izbie Lordów w Anglii z prośbą o komentarz w sprawie zarzutów, że przekupił 82 polityków (faktycznie płatni aktorzy) w powiązaniu z Orzeczeniem Liberal Japonii Partia Demokratyczna.
Istnieje również wiele wskazań eskalowania konfliktów wewnątrz elit finansowych.
SWIFT bankowy system międzynarodowych transferów, na przykład, staje się dysfunkcjonalny, ponieważ
duże przelewy są przechwytywane i kierowane do nieznanych miejsc, zanim adresaci otrzymują pieniądze, według obu MI5 i CIA źródeł.
"Systemu SWIFT ma kilka operacyjnych i proceduralnych funkcji, które umożliwiają każdemu z dużej mocy obliczeniowej, czyli przez Cabal kontrolowanych serwerów bankowych, do wykrycia i zatrzymania dużych transakcji, w szczególności ponad 50 milionów dolarów," MI5 źródło mówi.
"SWIFT w przeszłości został tymczasowo wyłączony, aby umożliwić Bush 41 ukraść duże transakcje", dodaje.
Brak zaufanie między różnymi frakcjami Cabal oznaczało, że frakcje które przeciwne były regularnych porwań wzajemnych transferów bankowych, źródła CIA potwierdza.
Ostatnio krzyczący mecz pomiędzy Christine Lagarde, szefowa MFW, a Deutsche Bank CEO Jurgen Fitschen, podawanej przez Toma Heneghan, prawie na pewno związane jest z jednym z takich głównych porwań funduszy.
Ponadto, coraz więcej pozłacanych sztabek wolframu znajdowane jest w skarbcach bankowych magazynów na całym świecie.
Dotychczas można potwierdzić, że MFW, Bank of China, Bundesbank i Bank Anglii wszyscy musieli wykazać niektóre lub wszystkie swoje złoto zastąpione wolframem.
Prowadzi to do szalonego poszukiwania zaginionego złota przez różne rządy.
Być może powinni oni śledzić Richard Armitage, który obecnie nabiera globalnego złota rachunków zabezpieczeń z Indonezji i złota ze skarbców królewskich w Tajlandii, rafinując, w Hong Kongu i biorąc go do części świata nieznanych (Paragwaj, Antarktyka?), W zależności od źródła CIA.
Dwa oddzielne źródła amerykańskie, jedno FBI i jedno CIA, oboje skontaktowali się z tym pisarzem i powiedzieli, że pani o imieniu "Madame Wong" została zainstalowana jako cesarzowa w Chinach i umieszczona jako odpowiedzialna za 85% światowego złota, którego ostatnio prawowity właściciel był dynastii Qing.
Jest to dziwne, aby usłyszeć, ponieważ moje chińskie źródła mówią mi teraz spadkobiercą dynastii Qing jest mężczyzna o imieniu dr Yi.
Być może jest to próba przez niektóre strony do roszczenia praw do światowego skarbca za pomocą serwera proxy.
W każdym razie, nie można jeść złota i technicznie posiadanie 85% światowego złota nie daje automatycznie człowiekowi prawa do decydowania o przyszłości ludzkości.
To prawo należy do ludzi na całym świecie.
Na tym froncie, nie wydaje się być główną walką ,że moc zbliża się do głowy w USA.
Jak wspomniano powyżej założyciele rodzin Zarządu Rezerwy Federalnej w USA mają albo uciekli, albo próbują uciekać, aby uniknąć nieuchronnego aresztowania, zgodnie z CIA.
Jest też podobno jakieś skomplikowane parzenie fabuły, w której Kongres i Senat spowoduje własną śmierć przez impeaching Obamy, przynajmniej tak CIA mówi.
Jak Obama zostaje odwołany, będą ogłosić, że on jest po prostu rzecznik i wiceprezes Biden faktycznie zaprzysiężony jako prezydent jest rzeczywiście.
Po tym, członkowie Kongresu i Senatu zostaną aresztowani i Obama zostanie oficjalnie przywrócony jako prezydent, CIA mówi.
W tym momencie systematyczne purge zdrajców rozpocznie się i nie więcej dwaj izraelscy / USA obywatele będą mogli zasiadaćw rządzie.
Gdy to zrobią, nowo odrestaurowana US Republika będzie prawnie i słusznie mogła się wyrzec długu stworzonego przez prywatne konsorcjum Zarząd Rezerwy Federalnej z resztą świata, a przynajmniej tak mówi historia.
Uwierzysz, kiedy to zobaczysz.
Co jest prawdziwe, jest jednak to, że top Bilderberger królowa Beatrix z Holandii złożyła rezygnację.
Źródło CIA w Europie, które poprawnie przewidziało to mówi Queen Elizabeth złoży dymisję wkrótce za jej wnuka Williama.
MI5 nie może tego potwierdzić.
Holenderskie źródło inteligencji mówi rezygnacja Beatrix została zaplanowana na długo przed i związana była z faktem, że odwróciła 75.
Oto ,co włoski członek rodziny królewskiej miał do powiedzenia o królowej Beatrix: "Wiem, że było częścią" konsorcjum "z Papieżem, królowej Elżbiety, Yamato dynastii Habsburgów i Adama, który został i wciąż walczy ze złem tak zwanym Illuminati ".
gnostyckie źródła Illuminati reagują mówiąc, że nie są źli, tylko w przeciwieństwie do dynastycznej zasady przez Satanic rodów.
Mówiąc o szatanie, nastąpiła nowa intryga w Watykanie.
Pewien prałat Egidio Vagnozzi zmarł nagle w pobliżu Watykanu niedawno i pochowano go bez autopsji, według włoskiego arystokraty.
Vagnozzi naglił do pełnego śledztwa w sprawie IOR - Instituto di Opere Religiose-Instytut Dzieł Religijnych, czyli Bank Watykański.
"Dark soul" Banku Watykańskiego jest prałat Donato de Bonis, włoski arystokrata mówi.
Vatican Bank jest bez prezydenta w ciągu ostatnich 8 miesięcy po tym jak reformistyczny prezydent Ettori Gotti został kontrowersyjnie oddalony.
Ostatnio, płatności kartą kredytową i bankomaty w Watykanie zostały zatrzymane, ponieważ Watykan bank nie jest zgodny z przepisami międzynarodowymi o pranie pieniędzy.
Vatican Bank jest niechętny, aby otworzyć swoje księgi międzynarodowej kontroli, ponieważ ogromne łapówki były płacone wysokim rangą politykom na całym świecie, będą narażeni, według kilku źródeł.
Warunki członków komisji nadzoru dla banku wygasają w dniu 23 lutego.
Zobaczmy, czy Watykan ostatecznie przychodzi czysty po tej dacie.
Ostatnia uwaga, White Dragon członkiem Society w Europie został zaatakowany przez dwóch mężczyzn z nożami ostatniego tygodnia.
Obaj mężczyźni zostali pobici, a następnie aresztowani.
Twierdzili, że było im wypłacane 15.000 dolarów każdemu przez "Bilderbergers z Holandii," zabić tego WDS członka.
Oni byli amatorami, wskazując Bilderbergers co Wyczerpuje zasoby profesjonalnego talentu.

www.benjaminfulford.net / link do oryginalnego artykułu
Opublikowano 13 minutes ago, autor: adept

http://kochanezdrowie.blogspot.com/2013 ... 22013.html
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14336
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15172 razy
Otrzymał podziękowanie: 22115 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 14 lut 2013, 09:07

Feb 13 Benjamin Fulford – Pełna Aktualizacja - Czołgi wysłane w kierunku Pekinu w wewnętrznym konflikcie, papież kończy posługę po spowiedzi Busha - 12 lutego 2013.

Chiński Nowy Rok Węża rozpoczęty i nowy system wkrótce rozpocznie swoją pracę na serio.
The White Snake, symbolizowane przez White Dragon i reprezentujących siły życiowe, zakończy podporządkowanie czarnemu wężowi szatana śmierci i zniszczenia.
Rezygnacja papieża ,przełożonego przeklętych gwałcicieli dzieci oznaczać będzie wybór nowego papieża który został nazwany Piotr Roman, Petrus Romanus.
On będzie ostatnim rzymskim papieżem, bo po nim chrześcijaństwo i katolicyzm nie będzie już czysto Rzymska instytucja.
Bitwa by zdjąć satanizm doprowadziła również do wysokiego napięcia w Chinach.
Ciężka walka o władzę pomiędzy frakcją Szanghai i Komunistycznej Partii Youth League ligi poprzedzającej wybór obecnego rządu była tak silna, że w pewnym momencie czołgi zostały wysłane w kierunku Pekinu przez frakcji Szanghai, według chińskiego agenta rządowego.
Powoduje to, że wielu ludzi w Chinach, teraz czują potrzebę małej wojny, najprawdopodobniej z Japonią, jest potrzebna, aby przywrócić jedność rządu, powiedzieli. Pchanie do wojny jest również promowane intensywnie przez Sabbatean mafii za pośrednictwem swoich sieci korporacyjnych propagandowych w Hong Kongu i Tokio.
Jednak chłodniejsze głowy na wysokich stanowiskach, zarówno w Japonii i Chinach pracują nad kompromisem, który może doprowadzić do niezależności archipelagu Okinawy, według źródeł azjatyckich tajnego stowarzyszenia.
Ci sami ludzie, naciskają na rządy Korei Południowej, Japonii, Tajwanu, Korei Północnej i Chin w celu zasilenia kadry dla nowej regionalnej organizacji.
W Stanach Zjednoczonych, również, ciężka walka o władzę trwa, która doprowadziła do aresztowania nocą i uwalniania kolejnych stanowisk, wielu wysokiego szczebla CIA i prawników Pentagonu, w zależności od źródła CIA.
W Brytyjskiej Monarchii, jest scena z wysokim poziomem walki
z gnostycką illuminati podkreślając, że książę Harry ma zostać królem, co da ,że Anglia będzie niezależna od "szatańskiego rzymskiego panowania linii krwi", po raz pierwszy od 1066 roku.
CIA również mówi ,że królowa będzie abdykować z tronu. Nonsens, mówi MI5 agent, który mówi, Królowa nie ma zamiaru zrezygnować i że linia sukcesji wyraźnie idzie od Jej Królewskiej Mości do Charlesa Williama. Oczywiste jest, że nie będzie to jakieś poważne podziemne napięcie w Anglii w ciągu najbliższych tygodni, jak dwie frakcje toczą ją.
Sytuacja jest powielana w USA też przez Republikanów starego daty którzy oblegali zwolenników systemu Obamy, źródło CIA mówi.
To było tajne spotkanie zwolenników Obamy, którzy zostali aresztowani przez typy FBI, mówi .Aresztowanym osobom skonfiskowano telefony komórkowe i ich listy kontaktów zostały zdjęte, w zależności od źródła.
Aresztowanych ludzi, choć mieli wysokiej mocy powiązania, zwolniono po jednej nocy w areszcie, a wszystkim członkom ich sieci wydano nowe telefony komórkowe.
Gnostyczni illuminati, ze swej strony, wciąż mówią Obama opuści Biały Dom "helikopterem zwisając za szyję."
Oczywiście nie będzie zbyt dużo więcej konfliktów w USA zanim opadnie kurz i wyraźny zwycięzca się wyłania.
Hacking rodziny Busha prywatnych e-maili i adresów domowych, jak również powszechne jest publikowanie obrazów Busha Jr w wannie, w międzyczasie, jest widzialnym znakiem upadku rodziny Bushów od władzy w ramach wojskowego kompleksu przemysłowego.
Papież zrezygnował z przywództwa, bo Maczał palce jako geniusz z 911, 311 i wojen na Bliskim Wschodzie, zarówno przez George'a Busha Jr i Tony'ego Blaira, według P2 lodge źródeł.
Rockefellerowie, obecnie ukrywają się na wyspie w pobliżu Fidżi, prowadzą ofensywę w krzakach(ukryciu), w zależności od źródła Rockefellerów.
Rockefellerowie skontaktowali się z tym pisarzem mówiąc o tym 311 jądrowych i tsunami ataki terrorystyczne przeciwko Japonii były skierowane przeciwko "Rockefeller Island" z Japonii przez elementy kabały w Europie.
Według ich wersji opowieści, Rockefellerowie powiedzieli wcześniej, że atak odbędzie się.
Źródło rodziny Rothschild nie wcześniej powiedział do tego pisarza, że ​​311 ataki miały zmusić ewakuację 40 milionów ludzi z aglomeracji Tokio w Korei.
Nowe Rothschild kontrolowane przez Asian centrum finansowe wtedy ma być utworzona w Pusan ​​w Korei Południowej.
Jednakże, jeśli Rockefellerowie chcą przedstawiać się, jako ofiary muszą wyjaśnić, dlaczego nie wydali publiczne ostrzeżenie o ataku i zamówieniu ewakuacji zanim miały one miejsce.
W każdym razie jest oczywiste, tak jak Chiński Zodiak prognozuje, ten rok charakteryzuje się tym ,że węże walczą przeciwko sobie.
Jeśli jest to przypadek, to przypomnijmy, że legenda o Białym Dragonie. White Dragon rozpoczęła się od białego węża, według legendy.
Wyrósł on jako straszny potwór Biały Smok, dopóki nie został oswojony przez bogini Benten i zamienił się w obrońcę słabych i niewinnych.
Ten rok White Dragon będzie walczył z czarnym wężem satanizmu i oczyści go z wojskowego kompleksu przemysłowego Zachodu tak, że Zachód będzie życzliwą jednostką poświęcony pomocy planecie.
A bardziej konkretnie, przedstawiciele Wspólnoty Brytyjskiej (2,5 mld ludzi) i Kościoła katolickiego (1,5 mld ludzi) zgodzili się na współpracę z azjatyckimi tajnymi stowarzyszeniami (3 mld ludzi), aby zrealizować kampanię zakończenia ubóstwa, zatrzymać zniszczenie środowiska i tworzenia pokoju na świecie.
W tym celu, mają nadzieję uzyskać finansowanie wspieranie przez chińskie cesarskie złota i skarby.
Podejścia przez Commonwealth( wspólnotę) i katolików należy traktować ostrożnie, ponieważ CIA powtarza, że ​​cesarzowa Wu jest teraz w Chinach i że kontroluje wszystkie prawa do 85% światowego złota, ponieważ jest ona spadkobierczynią dynastii Qing.
To nie jest prawda, według moich źródeł chińskich, którzy mówią, że jest, i że Ming Empress Dyskusja o Qing cesarzowej wydaje się być oszustwem preparowanym przez cabal do uzupełnienia złota w podziemiach światowych banków centralnych, które zostało zastąpione wolframem.
W każdym razie jest uzasadnione, że jest męski potomek Qing, który jest wnukiem cesarza "ostatniej" Puyi.
To właśnie źródło MI5 miało do powiedzenia na ten temat: "W mojej opinii, utworzenie Banku Światowego / waluta musi kontrolować wszystko - całe złoto, nie tylko istniejące w BIS zarejestrowane złoto ale dodatkowe Azji złoto.
Chińskie złoto musi stać się częścią jednej Cabal Banku Światowego.
W tym celu agencje Cabal pracują, jak w Mali, nad pełną kontrolą.
W Wielkiej Brytanii jest koordynowane przez Sir John Scarlett, który prowadzi Urzęd Rady Ministrów przez Sir Jeremy Heywood.
Zostały one pokrzyżowane na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie by nie zniszczyć City of London.
To kraje UE Federalnego Planu Banku powracają i starają się nadrobić utracony grunt.
Rozpoczęcie wojny, które są unwinnable(nie mogły być wygrane lub osiągnięte )(Afryka, South Atlantic, Bliski Wschód), podczas gdy cięcia wydatków obronnych są jednym ze sposobów wyniszczania ( upadku)Wielkiej Brytanii. "
Z podobnych powodów są prowadzone również te wszystkie próby trwające do rozpoczęcia wojny w Azji, między Japonią a Chinami, mówią.
W każdym przypadku, Watykan, brytyjska monarchia i rodziny Rockefeller wszyscy skontaktowali się z białego społeczeństwa Smokiem prosząc o swoją pomoc "w przekonaniu Chińczyków, aby dali im złoto.
Złoto na świecie należy do ludzi na całym świecie.
White Dragon Society jest tylko za pokojem na świecie i rozpoczęciem kampanii do zakończenia ubóstwa i zatrzymania zniszczenia środowiska.


http://www.benjaminfulford.net / link do oryginalnego artykułu

wyjaśnienie do tekstu o papieżu Bebedykcie.
Benedykt XVI zrezygnował, by uniknąć aresztowania, przejęcia bogactwa Kościoła na Wielkanochttp://nesaranews.blogspot.com ... st_13.html

Opublikowano 10 hours ago, autor: adept
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14336
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15172 razy
Otrzymał podziękowanie: 22115 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 18 lut 2013, 20:01

Benjamin Fulford – Pełna Aktualizacja -18.02.2013


Benjamin Fulford – Pełna Aktualizacja - Po Papieża Upadku, Brytyjska Monarchia pod ciężkim atakiem, Globalny wzrost Turbulencji - 18 lutego 2013Rezygnacjia Papieża Malevolent( wrogi ) i królowej Beatrix uruchomiła już brytyjską monarchię pod ciężkim ataku z zarzutami kazirodztwa, ofiary ludzkie i kukułka jak podstawień prawdziwych monarchów z nie-powiązane genetycznie intruzami.
Nie jest jeszcze jasne, czy te zarzuty są prawdziwe, czy są tylko częścią psychologicznej kampanii wojennej mającej na celu zmuszenie do dymisji Elżbiety wraz z Princes Charles i William.
Szczegółowe zarzuty można zobaczyć na dwóch poniższych linkach:
http://americannationalmilitia.com/arrested/
http://www.theworldoftruth.net/HallettR ... SGbkmeVAgR
MI5 źródło mówi,że artykuły powyżej to dezinformacja związana trwającymi próbami przejęcia ogromnego bogactwa kontrolowanego przez rodziny królewskie w Wielkiej Brytanii.
Oczywiste jest, że ciężkie konflikty się dzieją na górze.
Istnieje wiele pozornie niepowiązanych wydarzeń, zwłaszcza upadki meteorytów oraz epidemie, że w rzeczywistości może to być objawem konfliktów cabal.
W ciągu ostatnich tygodni meteoryty (skały, które faktycznie spadły na ziemię) i meteory (te, które wybuchają na niebie) odnotowano w Rosji, Japonii, na Kubie i na Florydzie (były Obama przebywał na tajnych "grach w golfa").
Może niepowiązane z chorobami jak SARS czy ptasią grypą odnotowano w Wielkiej Brytanii, Meksyku i Niemczech w zeszłym tygodniu.
Nie wspominając już o głównej tamy rozerwanej w Chinach.
Pośród całej tej aktywności,Rosja wysłała bombowce nuklearne zagrażająć amerykańskim bazom, jednocześnie Korea Północna, działając jako serwer proxy dla Japonii
objawiła światu, jaką mieli międzykontynentalną jądrową przeciwrakietową broń.
To była wiadomość nadana przez Japończyków do Chińczyków, Rosjan i Amerykanów, że to nie był jakiś wypchany indyk gotowy do podzielony.
Z papieżem, Królową Beatrix, ukrytych Rockefellerów z obrazu, walka teraz wydaje się być między zwolenników prezydenta Baraka "Jaja u szatana" Obama, Monarchia brytyjska, Iluminaci gnostyccy i azjatyckie tajne stowarzyszenia.
Obama został zabrany na Florydę na weekend do jakiejś tajnej misji i najwyraźniej jak tam był w sam raz na deszcz meteorów.
Czy to zbieg okoliczności? Zapamiętaj Rosyjski "meteoryt" upadek nastąpił po homoseksualnie związanego Czaszki i slave kości i opium tajnego stowarzyszenia sekretarza stanu USA, John Kerry był wielokrotnie zignorowany przez ministra spraw zagranicznych Rosji.
Również przyszło dwa rosyjskie bombowce nuklearne, weszły w powietrzną strefę USA w pobliżu bazy wojskowej Guam na Pacyfiku.
To wszystko może być przypadek, ale potem znowu ,to może być, że duzi chłopcy wymachiwali zabawkami na siebie.
Gnostyk illuminati powiedział, że bez papieża za nim, Obama jest "jak stołek z trzema nogami, że tylko stracił nogę."
Gnostyk illuminati mówią, że są potomkami ocalałych mieszkańców Atlantydy i Kartaginy i wierzą w złe podmioty odpowiedzialne za zniszczenie tego co mieszka w Rzymie.
W ich opinii, zniszczenia Rzymu byłoby uzasadnione przez historyczne działań Rzymu wobec innych wielkich miast starożytnych i cywilizacji.
Możemy mieć tylko nadzieję, że jeśli następny papież nazywa się Piotr Roman, że będzie on jedynie być ostatni papież rzymski przed tym jak Kościół katolicki łączy się z chrześcijańskimi Kościołami prawosławnych i protestanckich i przestaje być "Roman". Musimy modlić się, że Rzym i jego bezcenne artystyczne, architektoniczne i kulturowe przetrwają.
Zdjęcie w linku powyżej papieża podejmujący masoński uścisk dłoni z Królową z przodu blondynka w kilt budzi wiele pytań.
Prawdą jest, że większość członków Wspólnoty Brytyjskiej zostały wniesione z królową, jako życzliwy symbol z mało realną władzą.
W czasie mojego dzieciństwa został przedstawiony, jako symbol wszystkiego, co było dobre, a wielki temat Brytyjczyków i Imperium Brytyjskiego (złe rzeczy zrobili, to nie jest wina królowej).
Jednak królowej symbol nie może być tym samym, co królowej jako człowiek.
Kuzyn królowej powiedział mi w przeszłości o ludzkich ofiarach,
jak przewodniczył z królową w zamku Balmoral.
To właśnie źródło MI5 miał do powiedzenia na ten temat: "Tak.Nam też mówiono to samo przez wiarygodne źródła" Istnieje również wiele dowodów, że księżna Diana musiała zginąć ,by chronić honor brytyjskiej rodziny królewskiej, bo była w ciąży z jej muzułmańskim narzeczonym Dodi Fayed.
Potem znowu było niedawno potwierdzone z ciałem mężczyzny z Europy Wschodniej (podejrzewanie o powiązania z handlem heroiną) w Sandhingham zamku.
Co Królowa musi zrobić, jeśli ona chce przetrwać trwający atak, ma wyjść czysta bez żadnych szkieletów w szafie i prosić o odpuszczenie jej przez lud.
MI5 źródło mówi, że zarówno królowa i papież byli symbolicznymi figurantami starożytnych biurokratycznych organizacji, które były wrogie wobec nich i gonią po wielkim majątku kontrolowanym przez brytyjską monarchię i papiestwo.
CIA odpowiada, że ​​królowa była wielokrotnie złapana jak próbuje ręce trzymać na aktywach należących do Global rachunków zabezpieczonych, a nie ona.
Oprócz Obamy, królowej i papieża, nie było innych oznak działania wysokiego poziomu przed kabała w zeszłym tygodniu.
W szczególności nie są to oznaki tego, że może być zorganizowany globalny bojkot Cabal kontrolowanych korporacji.
Ostatnio Indie odwołały 750 milionów dolarów Anglo-Italian ofertę helikoptera pod zarzutami łapownictwa.
Francuski samolot wojskowy ,jego sprzedaż do Indii jest również zawieszona.
Następnie są tajemnicze problemy baterii, które praktycznie zatrzymały całą sprzedaż samolotów Boeing od początku tego roku.
Potem znowu jest rosyjski zakaz przywozu wszelkiej wołowiny z USA.
Czy widzimy wzór tutaj?
Istnieje również teraz gwizdać ,dmuchać na miejsce we Francji w sprawie toczącej się francuskiej kradzieży tunezyjskiego libijskiego i złota Mali.
Oto artykuł w języku francuskim ze szczegółami:
http://www.varmatin.com/var/lor-sale-de ... 30381.html
Niepokoje w Europie, tymczasem rozprzestrzeniły się na Wschód.
W zeszłym tygodniu były zamieszki w Bułgarii po niedawnych drastycznych podwyżkach cen energii, w zależności od źródła tam.
Będzie więcej podwyżek cen ,nastąpią bardziej zamieszki w Europie i USA.
W Azji, tymczasem teraz, chiński Nowy Rok Księżycowy , wakacje się kończą, nowy system Xi Jinping formalnie przejął ster rządów.
Będzie wiele tajnych negocjacji podczas ostatniej części lutego i po, że nowy rząd powinien wyjść z agresywnej strategii krajowej i międzynarodowej.
Jeśli Chińczycy grają swoje karty w prawo oraz koordynują z 180 narodów i grupą BRICS, powinny one być w stanie zmusić do zakończenia istnienia cabal domującej w powojennym systemie międzynarodowego zarządzania.
Jeśli grają swoje karty źle, na przykład poprzez wpadkę w pułapkę w konflikcie Senkaku / Diaoyu Islands, mogą stracić wszystkie swoje cenne miękkiej siły.

http://www.benjaminfulford.net / link do oryginalnego artykułu


fantazjowanie Bena, to ,czy tylko on powtarza zasłyszane plotki, oceńcie sami.

Opublikowano 21 minutes ago, autor: adept


prawdziwa inwazja przypadkowych sensacyjnych zjawisk w tym samym czasie.. :?:
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14336
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15172 razy
Otrzymał podziękowanie: 22115 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 05 mar 2013, 19:31

Benjamin Fulford – Pełna Aktualizacja - Próba Zamordowania królowej Elżbiety II Zagnała ją w sytuację bez wyjścia.Obława na byłego "czarnego papieża" Petera Hansa Kolvenbacha - 05 marca 2013
Benjamin Fulford – Full Update – Murder Attempt Against Queen Elizabeth II Foiled, Manhunt On For Former “Black Pope” Peter Hans Kolvenbach – 5 March 2013


Światowe media szeroko donosiły, że królowa Elżbieta II została hospitalizowana z powodu"żołądka" , ale MI5 źródła mówią Królowa nie jest chora i że historia jaka została podana by zgasić, tak aby mogła anulować wycieczkę do Rzymu, gdzie było prawdziwe morderstwo Działka przeciwko niej. MI5 źródło mówi, że Peter Hans Kolvenbach, dawny "czarny papież", czyli szef jezuitów, którzy już pozbył się Papieża, knuł pozbyć się królowej podczas jej wizyty w Rzymie jako część swojego planu utworzenia "jedna religia świata". Kolvenbach teraz ukrywa się w Libanie, gdzie został i pomaga Organizować wsparcie dla Bractwa Muzułmańskiego które prowadzi "Rewolucję", na Bliskim Wschodzie.
On ma być złapany i przewieziony na przesłuchanie wkrótce.
Kolvenbacha uprzednio nagrano chwalenie się przez telefon, że był mózgiem ataku jądrowego i 3/11 tsunami terroru przeciwko Japonii, według CIA i MI5 źródeł.
On również został nagrany grożąc otruć Adolfo Nicolas, obecny Przełożony Generalny Towarzystwa Jezusowego, te same źródła mówią.
Nicolas i królowa są zarówno we współpracy z azjatyckimi grupami i White Dragon Society naciskające na ogromną kampanię do końca ubóstwa i zatrzymać zniszczenie środowiska.
W każdym przypadku, jeśli okaże się, królowa Elżbieta II jest kontynuacją królowej Beatrix z Holandii, a papież odszedł z urzędu, potem następny w kolejce do usunięcia będzie prezydent USA Obama, według gnostyckiej frakcji Iluminatów.
Gnostyczne illuminati twierdzą ,że zaczęli francuskie, amerykańskie i rosyjskie rewolucje, a teraz naciskają na wolną Europę i USA od kabalistów linii krwi z reguły zgodnie z jednym z ich "grand-mistrzami."
Zgodnie z oryginałem, a teraz rozwikłanie, działki do tworzenia "New World Order", Barak Obama* miał być przywódcą rządu światowego, który by nadzorował połączenie islamu i chrześcijaństwa w jedną światową religię.
<!-More-> Jednak zamiast przewodniczenia narodzinom faszystowskiego rządu światowego, Obama przewodniczy w bankructwie Stanów Zjednoczonych Ameryki.
Cabalists kontrolująca Waszyngtonu rząd korporacji, wciąż próbują trzymać się uparcie starej powierzchni.
Sekretarz stanu USA John Kerry doprowadził z powrotem na właściwe tory., tych co są częścią Watykanu homoseksualnych Czaszki i Kości tajne stowarzyszenie, odwiedzili Bliski Wschód w ubiegłym tygodniu, po bezowocnej próbie uzyskania NWO - New World Order.
Jednak światowy kryzys finansowy i gospodarczy bojkotujący DC cabal oznaczało ,że USA nie mogą sobie pozwolić, aby utrzymać większość swojej floty lotniskowców, dlatego Pentagon ogłosił, a Kerry był na Bliskim Wschodzie, że jeden z dwóch lotniskowców w Zatoce Perskiej zostanie usunięty z powodu cięć budżetowych.
W każdym razie, tylko najbardziej prawdziwi Robiący pranie mózgu idioci wciąż mogą wierzyć kabalistów roszczeniom, że mogą oni podejmować nieustannie od ponad 20 lat (od 1992), że "Iran miał miesiące od wyprodukowania bomby atomowej i tak może zacząć wojnę światową 3 ".
Starszy członek Watykańskiego mason loży P2 faszystowskiej ostrzegł P2 przed "łączącymi się cabalists" w walce o utrzymanie status quo, dodając, że są "tak zdesperowani i gotowi do użycia wszelkich opcji."
Biorąc pod uwagę ich przeszłość i skłonność do przeprowadzania ludobójstwa i masowych morderstw, aby osiągnąć cele polityczne (np. Hitler, Stalin, 911, 311) mogą spiskować w celu wysadzenia obiektów w Rzymie, próbując zrzucić winę, a tym samym skompromitować, pokój kochającą antyterrorystyczną grupę taką jak Towarzystwo Białego Smoka.
Cabalists zaczęły również przy użyciu agenta o imieniu Adnan Sacly dochodzenia praw spadkowych historycznego Asian skarbu, który został użyty do założenia początkowej Cabal znanej jako BIS. Sacly fałszywie twierdzi, że odziedziczyła te prawa od Madame Chiang Kai Shek która była dziedziczką wspaniałej dynastii Sung skarbu, zgodnie z CIA.
W każdym przypadku, w cabalists stoją teraz pod bardzo realną groźbą rewolucji w Europie. Włoskie wybory spowodowały zawieszony parlament z grupy wiekowej 20-40 internet głosowania generacji masowo wsparli anty-establishment Ruch 5 Gwiazd. Partia ta domaga się renegocjacji długu i powrotu do lira. Jeśli jest reelekcja, oczekuje, aby wygrać, a wynikiem byłby koniec euro i późniejsze załamanie niemieckiego systemu finansowego (ponieważ Włochy są największym wierzycielem).
W Wielkiej Brytanii, jak również, anty-UE Partia Niepodległości wygrała Bi-wybory tylko żeby ukraść to za pomocą "wielkigo głosowania pocztowego," zgodnie i MI5 oficjalnie. Oczekuje się obecnie, że Wielka Brytania będzie zmierzała do wyborów w maju, że doprowadzi do koalicji z anty-UE tych przy władzy, urzędnik mówi.
Objawy, takie jak te, wraz z przerażającymi danymi gospodarczymi pojawiającymi się na Zachodzie, jasno zarówno UE, jak i USA wyraźnie zmierzają do bankructwa.
Rzeczywistość to coś, że nie ilością propagandy – intrygi cabal nie może pokrywać wiecznie, musi mieć sposób na nadrobienie zaległości i zwyciężać.
W Azji, w międzyczasie, nowy chiński reżim formalnie przejął władzę w tym tygodniu i jest chętny, aby pokazać jej zapał. Co musi najpierw udowodnić, to czy są myszy czy mężczyźni. Jeśli są myszy, będą manipulowani przez cabal do wojny z Japonią, która daje bolesne wspomnienia zarówno w Chinach i Japonii, jak również może zniszczyć azjatycką jedność. Jeśli są ludzie, którzy będą całkowicie zreorganizować świat architektury władzy od wsobnej elity europejskiej i oddadzą do rąk ludzi na całym świecie. Konkretnie, co oznacza, że ​​całkowicie do remontu ONZ (mogą zacząć, by przenieść swoją siedzibę do Azji), BIS, Bank Światowy, MFW, NATO itd.
Azjatyckie tajne stowarzyszenia zrobiły świętą obietnicę, że jeśli Asia(AZJA) po raz kolejny znajdzie się w centrum władzy światowej, to oni zakończą ubóstwa i zatrzymają zniszczenie środowiska. Ciężkie zanieczyszczenia zadławiące Chiny i przyspieszające niszczenie globalnej ekologii oznacza, że ​​nie dotrzymają ich świętej obietnicy Stwórcy. Jeśli oni nie dotrzymają tej obietnicy, mandat niebios zostanie im zabrany.
www.benjaminfulford.net / link do oryginalnego artykułu


*Obama ma teraz niesamowicie dogodną sytuację prawną.. by realizować plan zmian.
Republikanie w Senacie utworzyli masę przepisów i postanowień ,by Prezydent USA miał mocne uprawnienia , właściwie można by powiedzieć ,że na dziś Prezydent USA jest dyktatorem.. Może wszystko! Oczywiście Illuminaci szykowali to pod swojego kandydata .. by dalej realizować program NWO..
Teraz mają problem .. Bo Obama wykorzysta wiele ich i przez nich utworzonych ustaw przeciwko nim..
Choćby aresztowanie ,bez podania powodu aresztowania.
Czyli teraz nie ma w kraju zwanym USA człowieka który nie może ,na mocy ustaw być aresztowany ,wystarczy ,że Obama wyrazi taką wolę

nawet imunitet nie chroni
Obozy FEMA mogą służyć do odizolowania Banksterów od społeczeństwa
Nawet są zamówione dla tej instytucji :GILOTYNY- sztuk 30 000.!??
Przerażające jest - co szykowali Illuminaci obywatelom USA.. teraz karta się odwraca ..
Przygotowali to wszystko NA SIEBIE i swoich sympatyków.
Według ich planu miało zostać żywych tylko około 5 milionów ludzi na terenie kontynentu Ameryki Północnej ..
Nam szykowano atomowe atrakcje ,głód ,epidemie w ramach 3 wojny światowej i skutki tej wojny.. czyli plan by na ziemi było nie więcej jak 500 milionów ludzi .. no oczywiście ICH LUDZI – wybrańców i posłusznych sług.
Możemy o tym mówić teraz bez obaw.. świat się obudził ..Ciemni już nie mają nic do powiedzenia
.to co im pozostało to UDAWAĆ ,ŻE WSZYSTKO JEST PO ICH MYŚLI ..mają jeszcze media ..więc grają tą starą melodię ..ich finanse –są zablokowane, ich źródła atomowej zagłady neutralizowane na bieżąco ..
„ DYKTATOR „ Obama jest z Drużyny Światła.


Opublikowano 1 minute ago, autor: adept
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6838
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1258
x 350
Podziękował: 12593 razy
Otrzymał podziękowanie: 12885 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 09 mar 2013, 02:15

Benjamin Fulford: Japonii grożono trzęsieniami już w przeszłości!

W poniższym nagraniu wideo Benjamin Fulford ujawnia sensacyjne informacje na temat gróźb zastosowania broni tektonicznej wobec Japonii. W 2009 roku potkał sie on z byłym Ministrem Finansów Japonii Heizo Takanaka, który przekazał kontrolę nad japońskim systemem finansowym grupie amerykańskich i europejskich oligarchów. Takanaka przyznał się, że był on do tego zmuszony gdyż zagrożono Japonii “maszyną do wywoływania trzęsień ziemi”.
W tym czasie Fulford nie dawał wiary takim wyjaśnieniom, zaczął więc badać dokładniej tę sprawę i w miarę postępu badań ujawniać kulisy zagrożenia, m.in. na antenie radia Jeffa Rense. Japońska służba bezpieczeństwa udzieliła mu sensacyjnej informacji, że miasto Niigata zostanie zaatakowane bronią tektoniczną. 2 tygodnie później nastapiły 2 trzęsienia ziemi o mocy 6.8 w skali Richtera z epicentrum dokładnie pod największą elektrownią atomową w Japonii. Nie wyglądało to na przypadek – postanowił on więc zbadać sprawę HAARP dokładniej.

Jak wyjaśnia w tym krótkim nagraniu, HAARP jest emiterem radiowym o mocy miliarda watów (!), który nakierowany jest na górne partie atmosfery ziemskiej, jonosferę.

Po trzęsieniu ziemi w Niigata członkowie rodziny japońskiej, która jest cześcią międzynarodowej mafii wyjaśnili Fulfordowi, że George Bush Senior jest ich wielkim bossem. Zaprosili go też na “zebranie UFO” gdzie zademonstrowano broń plazmową. Na podstawie tej wiedzy Fulford przewidział, że w przypadku wielkiego trzęsienia ziemi w Chinach na niebie powinny były pojawić się dziwne chmury zaraz przed katastrofą. Faktycznie, niedługo potem na YouTube pokazały się nagrania dziwnych kolorowych chmur. Dodatkowo tajwański satelita odkrył 50 procentowy spadek energii w jonosferze nad obszarem gdzie doszło do trzęsienia. Takie zjawisko także może być wytłumaczone działaniem HAARP, która wypycha jonosferę do góry, a następnie pozwala jej opaść.

Według Fulforda, jest to dowód na to, że grupa kryminalistów w USA przejęła kontrolę nad bardzo groźną bronią tektoniczną. Fulford zatem apeluje do rządów Chin, Rosji i Japonii by ujawniły światu wszystko co wiadomo na temat tej broni i użyciu jej przez “amerykańską” armię. Nawołuje też amerykańskich pilotów – patriotów by zbombardowali siłownie zasilające emitery HAARP na Grenlandii i Alasce i przez to powstrzymali ludobójstwo, które pozbawiło już życia 500 tysięcy ludzi. Podejrzewa on też, że tsunami w Indonezji było wywołane sztucznie przez tych samych ludzi – było to politycznie umotywowane tym, że rząd Indonezji odmówił otwarcia Cieśniny Malakka – po tsunami nie było już problemu z jej udostępnieniem. Podobne polityczne motywy wystąpiły w przypadku trzęsienia ziemi w Chinach, którym to udało się przekonać Indie do współpracy z Rosją i Brazylią i innymi krajami w ramach tzw. Shanghai Corporation. Także Cesarz japoński w lecie ub. roku spotkał się aż trzy razy z chińskimi przywódcami. wszystko to oznacza izolację USA – z “policjantów świata” stają się “gangsterami świata”. Fulford uważa, że celem gangsterów, którzy przejęli kontrolę nad USA jest III wojna światowa, której trzeba za wszelką cenę uniknąć.

w tym miejscu był film ,ale juz nie istnieje :shock:

Trudno będzie udowodnić czy HAARP mógł spowodować akurat to trzęsienie ziemi. Ostrzeżeń Fulforda nie można jednak ignorować, szczególnie że na 11 maja w New Madrid Fault przygotowywane są ćwiczenia FEMA z dużym nakładem finansowym. Ćwiczenia mają przygotować zespoły ratownicze i wojsko do olbrzymiego trzęsienia ziemi.
Ciekawe są komentarze co do możliwości użycia HAARP w Japonii. szczególnie istotnym szczegółem wydaje się tu niewielka głębokość epicentrum trzęsienia – ok 10-15 km. Oto odpowiedź na pytanie czy HAARP mógł spowodować to trzęsienie jaką znalazłem na stronie http://answers.yahoo.com/question/index ... 741AASd4yK
http://monitorpolski.wordpress.com/2011 ... zeszlosci/
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 09 mar 2013, 12:42

Przypominam też w temacie przekaz Kosmicznej Świadomości, która niegdyś intensywnie omawiała próby wywołania destrukcyjnego trzęsienia ziemi w rejonie uskoku Nowego Madrytu.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14336
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15172 razy
Otrzymał podziękowanie: 22115 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 02 kwie 2013, 08:57

o co chodzi z Cyprem, Koreą i resztą, a jak nie wiadomo o co chodzi, to..

Benjamin Fulford – Plasma Ball Spotted Over MT Fuji, HAARP Attack Suspected – 1 April 2013

Potężna kula plazmy została zauważona nad Mt. Fuji i sfotografowana przez tego pisarza. Fotografie wyraźnie pokazują plazmy pieczenie na masyw wulkanu.

zdjęcia powyżej i jedno poniżej pochodzą z Shinjuku, w pobliżu budynków Tokio urzędów.
Fotografie wzbudziły podejrzenia ataku HAARP przez cabal mającej na celu zainicjowanie erupcji Mt. Fuji.
Obrazek
Aby uniknąć tego ataku na Mt. Fuji eskalacji odwetu, rozpoczęło się pobudzenie aktywności wulkanu i trzęsienie ziemi w okolicy Wysp Kanaryjskich atlantyckich z wykorzystaniem wysoko sklasyfikowanych środków technicznych.
Naukowcy zauważyli, że jeśli formacja skalna La Palma na Wyspach Kanaryjskich spadnie do oceanu, to wyzwoli w 100 metrowe tsunami, która by nawiedziła wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych, duże części Europy Południowej, Afryki Zachodniej i Ameryki Południowej.

Aby uniknąć eskalacji, White Dragon Society zdecydowanie wzywa kabałę do zaprzestania wszelkich wojen i spokojnie oddać swoją zbrodniczą kontrolę zachodniego systemu finansowego.

Charakterystykę kuli plazmowej zauważył powyżej Mt. Fuji został określony przez japońskich ekspertów Bethe Słońca Dokładniej, wyniki podawane są na słońce zachodzące nad Mt. Fuji i zostały przejęte przez tego pisarza zeszłej jesieni i zapisane w wydaniu 01. kwietnia tego biuletynu.

Jednak wszystkie żarty na bok, cabal naprawdę groził wiele razy, aby wywołać wybuch Mt. Fuji przy użyciu bomb atomowych, które zostały ukryte w czterech miejscach wokół podstawy góry. Zagrożenia zostały wycofane po zwalczaniu zagrożeń jakie dokonano hit La Palma formacji rockowej z pocisków nuklearnych. Jest to rodzaj aktywności obłąkanych przestępców jakich obecni liderzy Zachodu angażowali w tej sprawie. Rzeczywisty tok aktywności wulkanicznej na Wyspach Kanaryjskich, jednak wydaje się być całkowicie naturalnego pochodzenia tj. aktu Boga.

Istnieje również wiele aktywności sejsmicznej która odbywa się w świecie finansów. Zamykanie banków na Cyprze najwyraźniej rozpatrywane jest jako paskudny cios wielu grup gangsterów, w tym, sycylijskiej, Calabrese, Camorra, tureckich i rosyjskich grup mafijnych, według włoskiej masonerii P2 źródła Lodge. Im więcej dobrze podłączeni gangsterzy mogli przenieść swoje pieniądze do Malty, Maroka i Tunezji, źródło kontynuowało.

Wyższego poziomu gracze byli w stanie podjąć swoje fundusze z Cypru i do Szwajcarii, Lichtensteinu i Luksemburga, według MI5 źródła. Uczciwi przedsiębiorcy na Cyprze, ze swojej strony, ale dokładnie shafted.( są Wałami)

Grabież pieniędzy na Cyprze wywołał, jak wspomniano w zeszłym tygodniu, narastające przesunięcie funduszy z Włoch, Hiszpanii i w innych krajach UE. Polityczny chaos i zamieszki kontynuują się również w wielu krajach europejskich, zwłaszcza Włochy, który pozostaje bez właściwego rządu.

Zarówno MI5 i P2 źródła uważają, że ​​sytuacja na Cyprze była proxy wojną między Niemcami i Rosjanami, ale nie jest jasne, w tym momencie, który był lepszy w bitwie.

Jednak zapowiedź sojuszu180 narodowów i BRICS w zeszłym tygodniu, że jadą do rozpoczęcia nowego banku który ma zastąpić MFW i Bank Światowy ma sygnalizować intensyfikację finansowego bojkotu Sabbatean mafii kontrolowanych państw terrorystycznych NATO. Rosyjski ruch z Cypru zanim banki zostały zamknięte jest na pewno podłączony do tych ruchów.

Te same 180 narodów, również publicznie wezwali do zasadniczej reformy przez Cabal kontrolowanych instytucji globalnych, takich jak ONZ i BIS.

Istnieje również wiele wysokiej rangi intrygantów poziomu ustawicznego w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenie, że Jonathan Evans, szef MI5, złożył dymisję i został zastąpiony przez Andrew Parker, był bardzo nieregularny, według MI5 źródła. "Zazwyczaj taka zmiana jest ogłoszona miesiąc wcześniej i następca jest ogłoszony tydzień wcześniej," źródło mówi. Nagłe ogłoszenie może być podłączone do tego, że Evans miał pojęcie o planowanym ataku terrorystycznym jądrowym na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie, źródło spekulowało.

Inne duże wydarzenie rozwija się w Wielkiej Brytanii w zeszłym tygodniu, że książę Edward, książę Kentu i szef masonów, miał wylew. To jest mało prawdopodobne ze względu na zbieg okoliczności bardzo intensywnej walki, które mają miejsce w całych kręgach wywiadowczych tych dni.

Mówiąc o intrygach, bardzo oczywistej i skoordynowanej kampanii by karmić alternatywne media informacyjne, w tym tego pisarza, z trwającą dezinformacją. Po tym jak zaufane źródła poinformowały mnie o takie rzeczy jak "Henry Kissinger miał wylew", "Hillary Clinton została aresztowana" itp. Nie mogliśmy zweryfikować tych informacji i rzeczywiście, wkrótce po informacji został wysłany nasz sposób Kissinger i Clinton pojawili się zarówno na imprezach publicznych.

Raport zrobiliśmy w zeszłym tygodniu o wyższym japońskim pseudo-prawicowym polityku Shintaro Ishihary ,że brutalnie został zamordowany a pochodzi informacja z zaufanego źródła w Japonii wywiadu wojskowego. Ishihara, jednak pojawił się w japońskiej telewizji dzisiaj, po tajemniczej dwutygodniowej hospitalizacji. Źródło wywiadowcze nalega , że osoba w telewizji była” podwójne ciało”( kopia ?), ale nie byliśmy w stanie to sprawdzić w czasie pisania.

Jednakże, możemy potwierdzić, ze źródeł bardzo blisko premiera Shinzo Abe, że ma przyjść na raka i podejrzewa, że ​​został trafiony z onkogennymi wirusami podczas jego niedawnej wizyty w Stanach Zjednoczonych. Abe jest teraz przy wyciągu z konopi i został poinformowany przez tego pisarza do podjęcia 5000 ius witaminy D3 dziennie i 1 gram witaminy C, co sześć godzin dla przeciwdziałaniu działania raka jaki powoduje wirus.

Istnieją również oznaki kryzysu finansowego browarnictwa w Korei Południowej, Korei Północnej i Japonii. Kryzys ten ma kilka powiązanych ze sobą wymiarów. Po pierwsze, rząd japoński rozważa , że uchwalenie ustawy do opodatkowania wszystkich aktywów o wartości ponad 50 mln jenów (ok. $ 500.000) posiadanych przez południe i północ obywateli koreańskich mieszkających w Japonii. Od czasu jak Koreańskim gangsterom skonfiskowano duże ilości doskonałej nieruchomości blisko stacji kolejowych podczas chaosu po WW2, ogromne fundusze są tam zaangażowane.

To może wyjaśniać, dlaczego wiele koreańskich grup oferuje obecnie w handlu jeny za wygrane z wielkim dyskontem do oficjalnego kursu wymiany, zgodnie z Korei Południowej źródła CIA.

To wyjaśnia wiele północnokoreańskiego grzechotania szabli w ostatnich dniach, ponieważ Korea Północna potajemnie kontrolowała ogromne połacie gospodarki japońskiej i jest zrozumiałe , że niechętnie ma te aktywa przejęte przez japońskich taxmen.

Ponadto, istnieje ogromna karta kredytowa długu parzenia kryzysu w Korei Południowej, według weterana japońskiej firmy papierów wykonawczych. South Korean kobiety są sprzedawane do prostytucji na całym świecie za płacenie za ich zadłużenia karty kredytowej, mówi, ale ta opcja nie jest dostępna dla innych Koreańczyków. On oczekuje na główną kartę kredytową ,kryzys zadłużenia uderzy w Goldman Sachs w szczególności, bardzo ciężko.

Drugi kryzys w Korei Południowej ma do czynienia z kredytami bankowymi, mówi. Funkcjonariusze bankowi w Korei Południowej z uprawnieniami do zatwierdzania pożyczek zostali przy osobistych prowizjach w wysokości 10% lub więcej jak kredyty aprobują. Ta korupcja jak również prowadzi do złej skandalicznej pożyczki, mówi.

Executive ponowiło ciekawy komentarz mówiący, że "ludzi nadani mnie ,była Hillary Clinton i Henry Kissinger, ale stracili moc i nie jesteśmy pewni, kto jest odpowiedzialny za to teraz".

Na koniec dodam 01 kwietnia nowości, poprzedni papież nakazał Franciszkowi kompleksowy przegląd materiału źródłowego doktryny katolickiej i już dokonał wstrząsającego odkrycia. Okazuje się, że w 401 roku mnich pomylił się podczas kopiowania dokumentów z pierwotnego Soboru Nicejskiego. Wyszło "R" w świecie "celibrate".

http://www.benjaminfulford.net[1] / link do oryginalnego artykułu[2]

References
http://www.benjaminfulford.net
( http://wp.me/p1H4zR-ceo )
↑ link do oryginalnego artykułu
( http://benjaminfulford.net/2013/04/02/p ... suspected/ )
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14336
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15172 razy
Otrzymał podziękowanie: 22115 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 05 kwie 2013, 14:49

Korea cd.-
Co się dzieje w Północnej (i Południowej) Korei? 04.04.2013 .Ben Fulford podaje.

Co się dzieje w Północnej (i Południowej) Korei?

Wysłany przez Stephena Cooka [1]na 04 kwietnia 2013
Stephen: Za kulisami na blogu i wśród Inlight zespołu Radio, dyskutowaliśmy, co się dzieje w Korei Północnej. Mój nos mówi mi, że jest to kolejny spisek / media beat-up (niegotowy), trochę jak zeszłoroczna trwająca "Iran zagrożenia jądrowego 'historii, gdzie zachodnie media zostały opłacone FED (i, z kolei, fed) nagłówki o zbliżającej się poważnej wojnie, ponieważ zagrożeniem dla pokoju na świecie idzie z Iranu. Rzeczywistość, która nadal wydaje, nie zmaterializowana...(aż 4 lotniskowce tam zaangażowano)

Tak więc, zamiast uruchomić niektóre dramatyczne retoryki głównego nurtu, co zostało podejmowane na pierwsze strony w ciągu ostatnich kilku dni, mamy unikat obecnej Korei Północnej / Korea Południowa / dramatu amerykańskiego.

Ale ta historia, Benjamin Fulford, który teraz bardziej regularnie pisze dla Weteranów Dzisiaj (i na które Kauilapele zwrócił moją uwagę - Kauila dzięki) nie wzbudził moje zainteresowanie. Czy cokolwiek z tego jest prawdą, czy też nie, nie wiem. Ale gdy Ben można powiedzieć podaje całkiem dziwaczne rzeczy, ma on również wspaniałe kontakty wewnątrz. Więc jak się czujesz po tym co do ciebie dociera , ale to może być również inny kąt widzenia na to, co się dzieje z tą obecną "sagą Korei Północnej ..."

TO Co się dzieje z Korei Północnej nie jest tym co się wydaje.

Benjamin Fulford, Veterans Today - 03 kwiecień 2013

http://www.veteranstoday.com/2013/04/03 ... -it-seems/

(03 kwietnia 2013) - Największe otwarcie oczu miałem podczas dekady raportowania o Korei Północnej jak wyszło siedem lat temu, kiedy top (główny) chiński agent rządowy w Japonii powiedział mi, że Chiny uważają, iż Korea Północna jest kolonią amerykańską (US colony).

Ostatnie tzw. groźby wojny Korei Północnej są szeroko relacjonowane w prasie zachodniej są faktycznie wysiłkiem Cabal by zastraszyć ten ​​kraj ponieważ on szuka niezależności od tajemnej amerykańskiej reguły. The North Korean ruchy są częścią ogólnej Azji Wschodniej odejścia od cabal reguły.

Jednak ostatnie corporacyjne media Korei Północnej sprawiają, że ​​oczywiste, że bardzo niewielu członków w zachodnich mediach ma pojęcie o tym, co naprawdę dzieje się tam. Dlatego postanowiłem napisać podstawowy podkład na korzyść zainteresowanych czytelników i decydentów.

Pierwszą rzeczą, jaką ludzie muszą zrozumieć, patrząc na Koreę Północną jest uświadomienie sobie, że kraj został ustanowiony przez resztki armii japońskiej, które stacjonowały w Chinach, w trakcie i przed 2 wojną światową. Reżim w Korei Północnej tak bardzo przypomina rząd Japonii podczas wojny z główną różnicą ,jest Bóg król nazywa się Kim a nie Hirohito. Pamiętaj, że to, co jest teraz Koreą Północną było częścią Japonii lub pod wpływem japońskim od końca 19 wieku do połowy 20 wieku.

Następną rzeczą, jaką ludzie muszą zrozumieć jest zmiana częściowa sposobu działania w powojennej amerykańskiej okupacji Japonii, gdy zasadnicza zmiana w polityce USA miała miejsce. Po zabójstwie prezydenta Roosevelta przez sympatyków nazizmu pod koniec 2 wojny światowej, duża część amerykańskiej wspólnoty wywiadowczej stopniowo była przejmowana przez nazistów.

W Japonii oznaczało to, że w pierwszej części amerykańskich okupacyjnych starań usilnie dokonanych było włączyć Japonię do pacyfistycznych, działań w kraju socjalistycznym. Następnie jako Nazi wpływ wzrosła fałszywa tzw. zimna wojna się zaczęła i polityka została przesunięta do walki z ZSRR. W ramach tej nowej strategii 50000 wywiadu japońskiego i oficerów wojskowych, ekspertów w walce z komunizmem w Chinach, zostały przywiezione do Japonii z Korei Północnej.

Grupa ta, do dnia dzisiejszego, wywarła poważną, ale ukrytą kontrolę nad japońskim światem politycznym w okresie powojennym. Dlatego nie jest przypadkiem, że siedziba nieoficjalnej ambasady Korei Północnej w Japonii, Chosen Soren (North Korean Citizens Association) znajduje się tuż obok sanktuarium Yasukuni Uhonorowanie wojna Japonii żyje.

Na wiele powojennych lat, North Korean grupa w Japonii była kierowana przez Yasuhiro Nakasone i była ściśle sprzymierzona z amerykańskimi brokerami energii takimi jak George Bush senior i David Rockefeller. Na przykład, do niedawna 20000 strong Inagawa-kai gang yakuza widoczny jest obraz George Bush senior w jej siedzibie.

Jednakże, ten przytulny związek zaczął się zmieniać w czasie reżimu Jr Busha gdy azjatyckie tajne stowarzyszenia dowiedziały się, że SARS to specyficzna biologiczna broń rozpowszechniany przez nazistowski reżim Busha w celu unicestwienia większości mieszkańców, populacji Azji.

W Japonii skutek był duży, ale niezgłoszone nocne walki gangów zwolenników nazistów i satanistów Sabbatean przeciwko azjatyckim tajnym stowarzyszeniom i ich sojusznikom zachodnim.

W ramach toczącej się walki, jakie miały miejsce nastąpiła zmiana reżimu w Korei Północnej po tym jak Kim Jong Il został zamordowany , wywoływany atakiem trucizny podanej przez szwedzką prostytutkę.

Nowy władca, Kim Jong-un, jest synem Yokota Megumi, dziewczyny z japońskiej linii królewskiej rodziny, która została porwana z plaży w Niigata, gdy miała 13 lat. Reżim Kim jest więc bardzo pro-japoński. Zmiana reżimu w Korei Północnej doprowadziła do ​​poważnego rozłamu między rządem Korei Północnej i Korei Północnej organizacji w Japonii.

Niektóre organizacje północnokoreańskie w Japonii były głęboko w łóżku z Sabbateans lub nazistami i zarobili swoje pieniądze albo za pomocą nazistowskiej CIA produkowane "Super-K" banknoty lub innej amfetaminy sprzedaży. Było to również przez nazistów, którzy dostarczyli Korei Północnej z obu broni jądrowej i technologii rakietowej.

Również przeprowadzili kilka bardzo nieprzyjemnych tajnych projektów z ich nazistowskimi sojusznikami. Na przykład, atak na japońskim systemie metra trującym gazem sarinem i obwiniając Kult Shinrikyo Aum, była to operacja prowadzona przez agenta Korei Północnej o nazwie Ota, we współpracy z "żydowskich Al-Kaidy typów", zgodnie z oświadczeniami kilku świadków.

Jądrowy i tsunami atak terrorystyczny przeciwko Japonii w dniu 11 marca 2011 roku został również przeprowadzony przez Sabbatean nazistów i niektórych ich sojuszników Korei Północnej. Pocisk używany w ataku był 500 kiloton urządzeniem skradzionym z rosyjskiego okrętu podwodnego Kursk w 2000 roku. Przekazany został przez tajną sieć hitlerowskich okrętów podwodnych do nazistowskiej bazy na Atlantyku na wyspę Sao Tome. Stamtąd został przeniesiony do innej bazy hitlerowskich okrętów podwodnych, w Nowej Gwinei, przed wniesieniem do Japonii poprzez jacht i łodzie rybackie.

Po czym wylądował w Kyushu został następnie przewieziony do nieruchomości Hinodecho Zachodniego Tokio która jest własnością Yasuhiro Nakasone. Następnie przeniesiono go do wybranego budynku Soren obok sanktuarium Yasukuni przed rozpoczęciem wierceń głębinowych na Chikyu statku. Źródła informacji m.in. przemytników i członków Yakuza faktycznie zaangażowanych w transport pocisku. Ci ludzie są gotowi to potwierdzić w sądzie.

Na pokładzie Chikyu, materiał jądrowy z pocisku został podzielony na kilka mniejszych, aby założyć w otworach, które zostały wywiercone 10 km pod dnem morskim. Jeden z techników zaangażowanych w tę operację pobiegł do kościoła, szukając pomocy po tym jak jego współpracownicy zaczęli być mordowani w celu by ich uciszyć po tym jak tsunami nastąpiło. Był osłonięty przez chrześcijańską grupę podłączoną do kościoła Tachikawa księdza Paolo Izumi i jest teraz w areszcie ochronnym w USA.

Obrzydzenie na 311 ataków jest jednym z głównych powodów, podziału jaki powstał między starymi organizacjami północnokoreańskimi w Japonii i nowym rządem Korei Północnej. To doprowadziło do aresztowania Yasuhiro Nakasone i trwającej tajnej czystki wszystkich zaangażowanych w tę operację.

Widzialnym znakiem jest to, że japoński rząd przejął wybrany budynek siedziby Soren i sprzedał go. Został kupiony za 4,5 miliardów jenów (ok. $ 50 mln) przez Eikan Ikeguchi buddyjskiego mnicha, który PowerBroker jest bardzo przyjazny zarówno z premierem Shinzo Abe Japonii i reżimem Najwyższego Przywódcy Kim Jong-un z Korei Północnej.

Sabbateans naziści, oczywiście, nie są przy tym bierni. Na przykład, możemy potwierdzić, ze źródeł bardzo blisko premiera Shinzo Abe, że ma przyjść na raka i podejrzewa, że ​​został trafiony z onkogennym wirusem podczas jego niedawnej wizyty w Stanach Zjednoczonych. Abe jest teraz na wyciągu konopi i został poinformowany przez tego pisarza do podjęcia 5000 ius witaminy D3 dziennie i 1 gram witaminy C, co sześć godzin dla przeciwdziałania raka jaki powoduje działający wirus.

Nieustająca walka mocy jest również ujawniając się w postaci finansowego warzenia kryzysowego w Korei Południowej, Korei Północnej i Japonii. Kryzys ten ma kilka powiązanych ze sobą wymiarów. Po pierwsze, rząd japoński rozważa uchwalenie ustawy do opodatkowania wszystkich aktywów o wartości ponad 50 mln jenów (ok. $ 500.000) posiadanych przez południe i północ obywateli koreańskich mieszkających w Japonii. Od Koreańskich gangsterów skonfiskowano duże ilości doskonałych nieruchomości blisko stacji kolejowych podczas chaosu po WW2, ogromne fundusze są zaangażowane.

To może wyjaśniać, dlaczego wiele koreańskich grup oferuje obecnie w handlu jeny za wygraną w wielkim dyskoncie do oficjalnego kursu wymiany, zgodnie z Korei Południowej źródła CIA.

To wyjaśnia wiele północnokoreańskiego grzechotania szabli w ostatnich dniach, ponieważ Korea Północna potajemnie kontroluje ogromne połacie gospodarki japońskiej i jest zrozumiałe ,że niechętnie odda te aktywa przejęte przez japońskich taxmen.

Jest też ogromna karta kredytowa długu parzenia kryzysu w Korei Południowej, według weterana japońskiej firmy papierów zastawnych. South Korean kobiety są sprzedawane do prostytucji na całym świecie by spłaciły ich zadłużenia karty kredytowej, mówią ale ta opcja nie jest dostępna dla innych Koreańczyków. On oczekuje że głównie kart kredytowych kryzys zadłużenia uderzy w Goldman Sachs w szczególności, bardzo ciężko.

Drugi kryzys w Korei Południowej mamy do czynienia z kredytami bankowymi, mówi. Funkcjonariusze bankowi w Korei Południowej z uprawnieniami do zatwierdzania pożyczek zostali przy osobistych prowizjach w wysokości 10% lub więcej na to jak kredyty aprobują. Ta korupcja również prowadzi do złej pożyczki skandalu, mówi.

Executive ponowione podaje ciekawy komentarz mówiący, że "ludzie którzy nadali mnie mi Intel obyłej Hillary Clinton i Henry Kissinger, ale stracił moc i nie jesteśmy pewni, kto jest odpowiedzialny za teraz".

Komentarz ten jasno stwierdza, że ​​tymczasowa próżnia władzy stawia stare powojenne struktury polityczne w Azji Wschodniej do zmian.

Nowy północnokoreański reżim chce zjednoczyć się z Koreą Południową i Korei Południowej oferuje kontrolę gospodarczą w zamian za północnokoreańską kontrolę polityczną. Koreańczycy oferują uroczystą rolę Kim Jon-un.

Obie strony chcą bliższych stosunków z Japonią. Dlatego plany zostały już zatwierdzone do budowy linii kolejowej łączącej Japonię z Półwyspem Koreańskim.

Japonia, ze swej strony, aby zachować amerykańską obecność wojskową w regionie, aby upewnić się, że nie są prześladowani w uległość relacji z Chinami. Jednak nie są one w stanie zaakceptować stan jako młodszy partner USA.

Chińczycy mówią, że Okinawa musi ponownie się stać albo chińskim protektoratem lub niezależnym królestwem. Mogli dać się się przekonać, aby umożliwić by Okinawa stała się niezależną strefą wolnego handlu z amerykańską obecnością wojskową, aby zapewnić neutralność. Taka siła zostanie opłacona przez Japonię i Chiny .

Istnieje również propozycja na stole ,by zbudować ponadnarodowy Wschodni Azjatycki Bank Rozwoju w skład którego wchodzą członkowie samorządów.

W każdym razie ostatni grzechot szabli w Azji Wschodniej można porównać do tabeli walenie i krzycząc z rodzaju widzianego podczas fuzji i negocjacji między dużych korporacji. Rzeczy są wciąż bardzo płynne i trudne do przewidzenia, ale efekt końcowy, choć ma być rozwiązanie win-win.( gwarantując korzystny wynik dla wszystkich zaangażowanych )

(Ben: Źródła dla tego artykułu zawierają wiedzę japońskiego wywiadu wojskowego, członków Inagawa, Sumiyoshi i Yamaguchi rodzin Yakuzy, Korei Północnej, Korei Południowej, CIA, MI6, FSB i chińskich agentów rządowych, jak i japońskich polityków)..

Źródło mojego wywiadu [2] http://goldenageofgaia.com/2013/04/what ... ore-171698
References
↑ Posty przez Stephena Cooka
( http://goldenageofgaia.com/author/stephen/ )
↑ Źródło mojego wywiadu
( http://goldenageofgaia.com/2013/04/what ... uth-korea/ )
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 05 kwie 2013, 16:16

Czytałem to wczoraj, ale to tłumaczenie wujka Google jak zwykle do bani, mógłby, chociaż trochę poprawiać, bo na prawdę trudno złapać wątek.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Zochna
Posty: 851
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 09:33
x 4
x 26
Podziękował: 1064 razy
Otrzymał podziękowanie: 979 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: Zochna » piątek 05 kwie 2013, 17:20

Chętnie bym przeczytała po raz drugi powyższy Raport /przez Ciebie przetłumaczony/,
bo rzeczywiście trudno jest dokładnie zrozumieć jego treść.
Dziękuję i pozdrawiam.
0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 05 kwie 2013, 19:45

Zwykle tego nie robię, bo większość ludzi się wścieka, gdy okazuje się że powinni coś przeczytać drugi raz i zwykle to olewają. Dlatego staram się nie tłumaczyć, jeśli ktoś już jakieś tłumaczenie opublikował. W sumie takie tłumaczenie robi "krecią robotę" bo zniechęca ludzi do tematu, ale jak widać niektórzy nie mają stresu przed publikowaniem tłumaczeń, które często nawet przekręcają znaczenie oryginału. Nie jestem tłumaczem i dla mnie nie musi być piękne, ale musi odpowiadać treści, którą autor chciał przekazać.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 06 kwie 2013, 19:57

Na prośbę Zosi, poprawiłem trochę powyższe tłumaczenie raportu Fuldforda, tak że powinno być zrozumiałe, ale o stylistyce zapominamy.

Co się dzieje w Północnej (i Południowej) Korei? 04.04.2013 .Ben Fulford podaje.

Co się dzieje w Północnej (i Południowej) Korei?

Wysłany przez Stephena Cooka [1]na 04 kwietnia 2013
Stephen: Za kulisami na blogu i wśród zespołu Inlight Radio, dyskutowaliśmy, co się dzieje w Korei Północnej. Mój nos mówi mi, że jest to kolejny spisek kabał/ media, trochę jak zeszłoroczna trwająca "Iran zagrożeniem jądrowym”, historii, gdzie zachodnie media zostały nakarmione (i, z kolei, nakarmiły nas) nagłówki o zbliżającej się poważnej wojnie, ponieważ zagrożenie dla pokoju na świecie idzie z Iranu. Rzeczywistość, która nadal wydaje, nie materializować...(aż 4 lotniskowce tam zaangażowano)

Tak więc, zamiast biec jakąś dramatyczną retoryką głównego nurtu, co było pokazywane na pierwszych stronach w ciągu ostatnich kilku dni, kierujemy się do obecnego dramatu Korei Północnej / Korei Południowej / USA.

Ale ta historia, pisana przez Benjamin Fulford, który teraz bardziej regularnie pisze dla „Weteranów Dzisiaj” (i na którą Kauilapele zwrócił moją uwagę - Kauila dzięki) przyciągnęła moje zainteresowanie. Czy cokolwiek z tego jest prawdą, czy też nie, nie wiem. Ale kiedy Ben może powiedzieć całkiem dziwaczne rzeczy na zewnątrz, ma on również wspaniałe kontakty wewnątrz. Więc jak się będziecie czuli po tym, zależy od was , ale to może być również inny kąt widzenia na to, co się dzieje z tą obecną "sagą Korei Północnej ..."


„TO Co się dzieje z Koreą Północną nie jest tym co się wydaje”.

Benjamin Fulford, Veterans Today - 03 kwiecień 2013

http://www.veteranstoday.com/2013/04/03 ... -it-seems/

(03 kwietnia 2013) - Największe otwarcie oczu dla mnie podczas dekady raportowania o Korei Północnej przyszło siedem lat temu, kiedy (główny) chiński agent rządowy w Japonii powiedział mi, że Chiny uważają, iż Korea Północna jest kolonią amerykańską (US colony).

Ostatnie tzw. groźby wojenne Korei Północnej są szeroko relacjonowane w prasie zachodniej są faktycznie wysiłkiem Cabal, aby zastraszyć ten kraj ponieważ on szuka niezależności od tajemnego amerykańskiego rządzenia. Północno Koreańskie ruchy są częścią ogólnego ruchu Azji Wschodniej odejścia od (ukrytego) rządzenia cabala.

Jednak ostatnio korporacyjne media Korei Północnej czynią to, że jest oczywiste, że bardzo niewielu członków w zachodnich mediach ma pojęcie o tym, co naprawdę się tam dzieje. Dlatego postanowiłem napisać podstawowy wkład dla korzyści zainteresowanych czytelników i decydentów politycznych.

Pierwszą rzeczą, jaką ludzie muszą zrozumieć, patrząc na Koreę Północną jest uświadomienie sobie, że kraj został ustanowiony przez resztki armii japońskiej, które stacjonowały w Chinach, w trakcie i przed 2 wojną światową. Reżim w Korei Północnej tak bardzo przypomina rząd Japonii podczas II wojny z główną różnicą ,że Bóg - Król nazywa się Kim a nie Hirohito. Pamiętajcie, że to, co jest teraz Koreą Północną było częścią Japonii lub pod wpływem japońskim od końca 19 wieku do połowy 20 wieku.

Następną rzeczą, jaką ludzie muszą zrozumieć jest częściowa zmiana sposobu działania powojennej amerykańskiej okupacji Japonii, gdzie zasadnicza zmiana w polityce USA miała miejsce. Po zabójstwie prezydenta Roosevelta przez sympatyków nazizmu pod koniec 2 wojny światowej, duża część amerykańskiej wspólnoty wywiadowczej stopniowo była przejmowana przez nazistów.

W Japonii oznaczało to, że w pierwszej części amerykańskiej okupacji starano się usilnie zmienić Japonię w pacyfistyczny, socjalistyczny kraj. Potem, gdy wpływ Nazi wzrósł fałszywa tzw. zimna wojna się zaczęła i polityka została przesunięta do walki z ZSRR. W ramach tej nowej strategii 50 000 osób z wywiadu japońskiego i oficerów wojskowych, ekspertów w walce z komunizmem w Chinach, zostało przeniesionych do Japonii z Korei Północnej.

Grupa ta, do dnia dzisiejszego, wywiera poważną, ale ukrytą kontrolę nad japońskim światem politycznym w okresie powojennym. Dlatego nie jest przypadkiem, że siedziba nieoficjalnej ambasady Korei Północnej w Japonii, Chosen Soren (Związek Obywateli Północno Koreańskich) znajduje się tuż obok sanktuarium Yasukuni honorującego ofiary wojny w Japonii.

Przez wiele powojennych lat, Północno Koreańska grupa w Japonii była kierowana przez Yasuhiro Nakasone i była ściśle sprzymierzona z amerykańskimi brokerami mocy takimi jak George Bush senior i David Rockefeller. Na przykład, do niedawna 20 000 silny gang Inagawa-kai yakuza pokazuje portret George Busha seniora w jej siedzibie.

Jednakże, te przytulne relacje zaczęły się zmieniać w czasie reżimu Busha juniora gdy azjatyckie tajne stowarzyszenia dowiedziały się, że SARS to rasowo specyficzna biologiczna broń rozpowszechniana przez nazistowski reżim Busha w celu unicestwienia większości mieszkańców, populacji Azji.

W Japonii rezultatem były duże, ale nie raportowane nocne walki gangów zwolenników nazistów i satanistów Sabbatean przeciwko azjatyckim tajnym stowarzyszeniom i ich sojusznikom zachodnim.

W ramach toczących się zmagań, jakie miały miejsce nastąpiła zmiana reżimu w Korei Północnej po tym jak Kim Jong Il został zamordowany , wywoływanym atakiem trucizny podanej przez szwedzką prostytutkę.

Nowy władca, Kim Jong-un, jest synem Yokota Megumi, dziewczyny z rodziny japońskiej linii królewskiej, która została porwana z plaży w Niigata, gdy miała 13 lat. Reżim Kim jest więc bardzo pro-japoński. Zmiana reżimu w Korei Północnej doprowadziła do poważnego rozłamu między rządem Korei Północnej i Północno Koreańskich organizacji w Japonii.

Niektóre północnokoreańskie organizacje w Japonii były głęboko w łóżku z Sabbateans lub nazistami i robili swoje pieniądze albo za pomocą nazistowskiej przez CIA produkowanych "Super-K" banknotó lub sprzedaży amfetaminy. To również nazići, dostarczyli Korei Północnej zarówno broń jądrową , jak i technologie rakietową.

Również prowadzili kilka bardzo nieprzyjemnych tajnych projektów z ich nazistowskimi sojusznikami. Na przykład, atak w japońskim systemie metra trującym gazem sarinem i obwiniający Kult Shinrikyo Aum, to była to operacja prowadzona przez agenta Korei Północnej o nazwie Ota, we współpracy z " typami żydowskiej Al-Kaidy ", zgodnie z oświadczeniami kilku świadków.

Atak terrorystyczny, jądrowy i tsunami przeciwko Japonii w dniu 11 marca 2011 roku był również przeprowadzony przez Sabbatean nazistów i niektórych ich sojuszników Korei Północnej. Pocisk użyty w ataku był 500 kiloton urządzeniem skradzionym z rosyjskiego okrętu podwodnego Kursk w 2000 roku. Przekazany został przez tajną sieć hitlerowskich okrętów podwodnych do nazistowskiej bazy na Atlantyku na wyspę Sao Tome. Stamtąd został przeniesiony do innej bazy hitlerowskich okrętów podwodnych, w Nowej Gwinei, potem wwieziony do Japonii poprzez jacht i łodzie rybackie.

Po czym wylądował w Kyushu został następnie przewieziony do nieruchomości Hinodecho Zachodniego Tokio która jest własnością Yasuhiro Nakasone. Następnie przeniesiono go do wybranego budynku Soren obok sanktuarium Yasukuni przed rozpoczęciem wierceń głębinowych na statku Chikyu. Źródła informacji zawierają m.in. przemytników i członków Yakuza faktycznie zaangażowanych w transport pocisku. Ci ludzie są gotowi to potwierdzić w sądzie.

Na pokładzie Chikyu, materiał jądrowy z pocisku został podzielony na kilka mniejszych, aby założyć w otworach, które zostały wywiercone 10 km pod dnem morskim. Jeden z techników zaangażowanych w tę operację pobiegł do kościoła, szukając pomocy po tym jak jego współpracownicy zaczęli być mordowani w celu, aby ich uciszyć po tym jak tsunami nastąpiło. Był osłaniany przez chrześcijańską grupę połączoną z kościołem Tachikawa księdza Paolo Izumi i jest teraz w areszcie ochronnym w USA.

Obrzydzenie z powodu ataku 311 jest jednym z głównych powodów, podziału jaki powstał między starymi organizacjami północnokoreańskimi w Japonii i nowym rządem Korei Północnej. To doprowadziło do aresztowania Yasuhiro Nakasone i trwającej tajnej czystki wszystkich zaangażowanych w tę operację.

Widzialnym znakiem jest to, że japoński rząd przejął budynek siedziby Soren i sprzedał go. Został kupiony za 4,5 miliardów jenów (ok. $ 50 mln) przez Eikan Ikeguchi buddyjskiego mnicha Brokera mocy, który jest bardzo zaprzyjaźniony zarówno z premierem Japonii Shinzo Abe i reżimem Najwyższego Przywódcy Kim Jong-un z Korei Północnej.

Sabbateans naziści, oczywiście, nie są przy tym bierni. Na przykład, możemy potwierdzić, ze źródeł bardzo blisko premiera Shinzo Abe, że dostał raka i podejrzewa, że został trafiony z onkogennym wirusem podczas jego niedawnej wizyty w Stanach Zjednoczonych. Abe jest teraz na wyciągu konopi i został poinformowany przez tego pisarza do brania 5000 jednostek witaminy D3 dziennie i 1 gram witaminy C, co sześć godzin dla przeciwdziałaniu rakowi, jaki powoduje działający wirus.

Nieustająca walka mocy również ujawnia się w postaci finansowego warzenia kryzysu w Korei Południowej, Korei Północnej i Japonii. Kryzys ten ma kilka powiązanych ze sobą wymiarów. Po pierwsze, rząd japoński rozważa uchwalenie ustawy do opodatkowania wszystkich aktywów o wartości ponad 50 mln jenów (ok. $ 500.000) posiadanych przez obywateli koreańskich z południa i północy mieszkających w Japonii. Od Koreańskich gangsterów skonfiskowano duże ilości doskonałych nieruchomości blisko stacji kolejowych podczas chaosu po WW2, ogromne fundusze są zaangażowane.

To może wyjaśniać, dlaczego wiele koreańskich grup oferuje obecnie w handlu jeny z wielkim dyskontem do oficjalnego kursu wymiany, zgodnie ze źródłami CIA z Korei Południowej.

To wyjaśnia wiele północnokoreańskiego grzechotania szablą w ostatnich dniach, ponieważ Korea Północna potajemnie kontroluje ogromne połacie gospodarki japońskiej i jest zrozumiałe ,że niechętnie odda te aktywa przejęte przez japońskich poborców podatku.

Jest też gotowany ogromny kryzys długu kart kredytowych w Korei Południowej, według weterana japońskiej firmy papierów zastawnych. Południowo Koreańskie kobiety są sprzedawane do prostytucji na całym świecie, aby spłaciły ich zadłużenia kart kredytowych, jak on mówi, ale ta opcja nie jest dostępna dla innych Koreańczyków. On oczekuje, że kryzys zadłużenia kart kredytowych głównie uderzy bardzo ciężko w Goldman Sachs w szczególności.

Drugi kryzys w Korei Południowej ma do czynienia z kredytami bankowymi, jak mówi. Funkcjonariusze bankowi w Korei Południowej z uprawnieniami do zatwierdzania pożyczek zostali przy osobistych prowizjach w wysokości 10% lub więcej z tego jakie kredyty aprobują. Ta korupcja również doprowadzi do skandalu złych pożyczek, mówi.

Prezes ponowione dodaje ciekawy komentarz mówiąc, że "ludzie którzy nade mną to byli Hillary Clinton i Henry Kissinger, ale stracili moc i nie jesteśmy pewni, kto jest odpowiedzialny teraz".

Komentarz ten jasno stwierdza, że tymczasowa próżnia władzy pojawia się, gdy stare powojenne struktury polityczne w Azji Wschodniej zmieniają się.

Nowy północnokoreański reżim chce zjednoczyć się z Koreą Południową i oferuje Korei Południowej kontrolę gospodarczą w zamian za północnokoreańską kontrolę polityczną. Koreańczycy z południa oferują ceremonialną rolę Kim Jon-un.

Obie strony chcą bliższych stosunków z Japonią. Dlatego plany zostały już zatwierdzone dla budowy linii kolejowej łączącej Japonię z Półwyspem Koreańskim.

Japonia, ze swej strony, chce zachować amerykańską obecność wojskową w regionie, aby upewnić się, że nie będą prześladowani za uległość relacji z Chinami. Jednak nie chcą oni zaakceptować stausu młodszego partnera USA.

Chińczycy mówią, że Okinawa musi ponownie się stać albo chińskim protektoratem lub niezależnym królestwem. Mogli dać się się przekonać, aby pozwolić Okinawie, aby stała się niezależną strefą wolnego handlu z amerykańską obecnością wojskową, aby zapewnić neutralność. Taka siła będzie opłacana przez Japonię i Chiny .

Istnieje również propozycja na stole, aby stworzyć ponadnarodowy Wschodni Azjatycki Bank Rozwoju w skład którego wejdą członkowie rządów w regionie.

W każdym razie ostatni grzechot szabli w Azji Wschodniej można porównać do walenia w stół i krzyków z rodzaju widzianego podczas fuzji i negocjacji między dużymi korporacjami. Rzeczy są wciąż bardzo płynne i trudne do przewidzenia, ale efekt końcowy, w zamyśle ma być rozwiązaniem win-win.( gwarantując korzystny wynik dla wszystkich zaangażowanych )

(Ben: Źródła dla tego artykułu zawierają wiedzę japońskiego wywiadu wojskowego, członków Inagawa, Sumiyoshi i Yamaguchi rodzin Yakuzy, Korei Północnej, Korei Południowej, CIA, MI6, FSB i chińskich agentów rządowych, jak i japońskich polityków)..
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14336
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15172 razy
Otrzymał podziękowanie: 22115 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 22 kwie 2013, 21:15

Aktualizacja Boston, itd..

W tym czasie, jeśli chcesz zapłacić za miesięczną subskrypcję zaloguj się w witrynie Bena tutaj: http://benjaminfulford.net/
To daje pierwszeństwo w dostępie do wiadomości wszystkich Bena w Full Plus będzie contirbute do Bena i jego personelu tierless:

Członek japońskiej Yakuzy skontaktował się z członkami spisku w zeszłym tygodniu i powiedział by poinformować Stowarzyszenie Białego Smoka, że ​​"po Kennedym i Bush przyjdzie Ronald Reagan, Bill Clinton i jeden inny."
Od terroru Boston psy-ops włącznie z Bombardowaniem Biblioteki Kennedy i atakiem rakietowym w Teksasie jaki odbył się w pobliżu rancza Busha, ostrzeżenie wydaje się być wskazówką, że ​​niektóre główne ataki związane są z tymi dwoma innymi prezydentami i "jeszcze jeden", co zaplanowano na najbliższą przyszłość.
Ktoś również umieścił 1 mld USD zakład na głównym magazynie o spadku rynku amerykańskiego w tym tygodniu w tym, co może być oznaką przejrzenia dalszych istotnych wydarzeń terrorystycznych, według MI5 źródła.
Istnieją również dowody ogromnej wojny informacyjnej między dwiema głównymi frakcjami w USA w atakach bombowych w Teksasie i Bostonie. Department of Homeland (SS) Bezpieczeństwa Sabbatean frakcji mafii wystawił atak na Boston starając się stworzyć atmosferę psychologiczną sprzyjającą stanowi wojennemu, podczas gdy opozycja wewnątrz agencji wyraźnie próbowała sabotować ten atak i było jasne dla wszystkich, to był rząd wystawił .
W przeciwieństwie do tego rosnące konflikty i wiadomości negatywnych w USA, nie było bardzo dobrych wieści z Azji w zeszłym tygodniu. White Dragon przedstawiciel Society wrócił z Pekinu, gdzie rozmowy z chińskimi przywódcami wojskowymi jasno wykazały Chiny nie da się nabrać na wojny dowolnych (izraelskiej) Sabbatean ataku fałszywej flagi w okolicy. Ponadto, na temat Korei Północnej
potwierdzono, że rozmowy z Południem na temat zjednoczenia Półwyspu Koreańskiego przebiegają dobrze. Co więcej, konkretne ruchy są pieszo do normalizacji stosunków między Japonią i Koreą Północną. Pentagon przekazał także zielone światło dla zjednoczenia Półwyspu Koreańskiego.
Istnieje wiele, Zostaliśmy poproszeni, aby nie rozgłaszać w tym czasie, aby zapobiec sabotażom negocjacji przez Sabbatean agentów. Jednak będzie to głównymi wiadomościami, gdy nie wyjdzie.
Chiński wojskowy powiedział również, że nawet jeśli zostaną oni zmuszeni do prowadzenia działań wojennych, to nie próbuj nic wielkiego z ich floty. Ich navy jest jeszcze tak niesprawdzona, że podczas ostatnich prób morskich nowego lotniskowca, większość żeglarzy ma chorobę morską, a admirał ocenia jako przykład ich nieprzygotowania. Jeśli naprawdę by byli zmuszeni do wojny, to oni będą korzystać z ich zdecydowanej przewagi w numery na ziemi, prawdopodobnie na Półwyspie Koreańskim, źródła powiedziały. Jednak biorąc pod uwagę bieżące pchnięcie dla pokoju w regionie, to by było bardzo niewielkie ryzyko.
Kabała próbuje rozpalić konflikt w Korei i wokół Senkaku / Diaoyu Wyspach nie zdało egzaminu, mówili. Jedynym rezultatem jest to, że Jean Cohen z grupy Hoche, który płaci demonstrantom w Chinach 1200 juanów na dzień by wystawić protesty anty-japońskie został umieszczony na czarnej liście.
Lord James Sassoon nie jest już mile widziany w Japonii podżegał po i finansował anty-chińskie psy-ops wykorzystując japońskie lalki.
Również w ruchu związanym z wysiłkami na rzecz pokoju, wielka kampania toczy się przeciwko Goldman Sachs i ich flunkies w Korei Południowej, według wykonawczej japońskiej firmy papierów wartościowych. To miało miejsce w formie ,jak koreańscy bankierzy pracujący w Goldman Sachs byli władcami odchylającymi kredyty do swoich przyjaciół i współpracowników, executive powiedział.
Azja dąży do harmonijnej niezależności i w strukturze holdingowej powoli pogrąża się w ruchome piaski finansowej Europy, w centrum konfliktu jest obecnie w USA / Izraela Sabbatean nexus i ich pełnomocnicy z Bliskiego Wschodu, gdzie jasne jest ,że gigantyczną wojnę prowokują i kontrolować jej tempo. Przeciwciała anty-Sabbatean siły na Bliskim Wschodzie mają nadzieję obalić reżim saudyjski ,żeby odciąć Sabbatean od kontrolowanych pieniędzy z ropy.
Ponadto, 180 krajów i sojusz BRICS są zajęci tworząc alternatywę dla OPEC w celu uwolnienia światowego systemu finansowego od uzależnienia od-Petro dolara, rząd chiński i źródła CIA tak mówią.
W Stanach Zjednoczonych, cabal corporate propaganda wyraźnie zadała błędny cios przez sabotaż poufnych danych z bombowego ataku Boston działań wojny psychologicznej. W jednym z przykładów bezpośrednio znanym tego pisarza, MI6 operative "Alexander" zwany z Ambasady Australii w Tokio na godzinę przed atakiem Boston i ostrzegł ich, że nadchodzą rozmowy, które muszą być rejestrowane jako dowody sądowe. Nie było również konferencji prasowej dla mediów korporacyjnych, gdzie miało być ogłoszone, że jeden biały mężczyzna prawo skrzydłowy został aresztowany za przeprowadzenie ataku, według źródeł Pentagonu. Jednak, gdy stało się jasne, scenariusz do tego samotnego bombowca wyciekły wcześniej, ostatni przełącznik minut powstał do "Czeczenów".
W każdym razie, tak wiele osób rozdartych otworów w "oficjalnej" historii, że nie ma potrzeby powtarzać, tutaj ( w tym komunikacie).
Przeciwnie, musimy zdać sobie sprawę, że sabotaż operacji oznacza bardzo silne grupy oporu w ramach wywiadu / społeczności wojskowe są obecnie w walce z kabałą przez sabotowanie ich psy-ops "Wydarzenia", jak Sandy Hook i teraz w Bostonie.
Wysyłanie listów zawierających rycyny truciznę do polityków, w tym do Obamy, jest niesamowicie podobne do wysyłania listów z bakteriami wąglika po 911 i prawdopodobnie również ma na celu wystawianie kabały poprzez przeprowadzenie oczywistych czynności jak w tym przypadku.
Oprócz tego, widzieliśmy ogromne bagatelizowanie przez Sabbatean Cabal mediów korporacyjnych, co było wyraźnie podczas ataku rakietowego w Teksasie bardzo blisko rancza Busha tam. To mogło być przeznaczone na wykupienie Busha zrzutu amunicji wojskowej, MI5 source spekulował.
Jest wyraźnie bardziej w pracach. Telefon otrzymałem zaraz po ostrzeżeniu o atakach i o przyszłych atakach związanych z Ronaldem Reaganem i Billem Clintonem muszą być traktowane poważnie. Lotniskowiec USS Ronald Reagan był w Hong Kongu, kiedy to ostrzeżenie zostało wydane, a zainteresowane strony zostały ostrzeżone o możliwym ataku na niego. Trzęsienie ziemi w Kalifornii, to jest inna możliwość. Miejsca związane z Clintonów m.in. Georgetown University i Little Rock, Arkansas.
Co okaże się jednak, jest ruch Pentagon w Waszyngtonie to szambo korupcji. Wyraźnie Department of Homeland Security, FBI i Departament Sprawiedliwości biorą udział w ataku Boston terroru przeciwko Amerykanom.
Pentagon i agencje białe kapelusze mówią, że czekali na podstawie prawnej, aby wykonać ruch przeciwko skorumpowanemu establishmentowi politycznemu. Jednak z amerykańskiego systemu prawnego, jest on pod kontrolą przekupionych i skorumpowanych ludzi na najwyższym poziomie, to jest jasne, terrorysta mafia Sabbatean tylko może zostać usunięta przez ludzi z bronią.
To może się zdarzyć, raczej wcześniej niż później.
Jedno źródło US powiedziało, że Obama negocjuje z Arabii rządem o nadanie statusu uchodźcy, jeśli jest on odsunięty.

lightworkersxm

http://kochanezdrowie.blogspot.com/2013 ... je-23.html
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14336
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15172 razy
Otrzymał podziękowanie: 22115 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 01 maja 2013, 08:02

Ben Fulford ; Aktualizacja - 30.04.2013.


Ben Fulford: Desperate Sabbatean mafia próbuje przekupić Putina ofertami mocarstwa: mówi gnostyk Illuminati
30 kwiecień 2013

Mafia, ci którzy ​​czczą szatana i przejęli kontrolę nad systemem finansowym Zachodu dosłownie oferują światu działania, że prezydent Rosji Władimir Putin jest w desperackiej próbie utrzymania się przy władzy, według gnostyckiego Illuminati arcymistrza i środka MI6. (Zapewne chodzi o finansowanie grup buntu przeciwnych Putinowi w Rosji?ale tytuł mówi coś całkiem innego)To może być, dlaczego Rosja jest oficjalnie i będzie wraz z oczywiście fałszywą bombowo psychologiczną Boston operacją wojenną przeciw Amerykanom. Może to być również, dlaczego zielone światło zostało wydane w odniesieniu do Japonii i Rosji do uregulowania kryzysu, który o terytoria trwa od końca 2 wojny światowej.

Jednakże każda rola Putina większe niż to, co ma teraz być, bardzo mało prawdopodobne, gdyż armia USA nie zamierza iść z systemem syjonistycznym dłużej.

Oczywiste jest również, że dużo w tajemnicy showdown doszło w USA i syjoniści nie ustąpili i są obecnie w stanie strachu i uległości. Dowody na to można zobaczyć w wielu miejscach.

One są wyraźnym przykładem sytuacji jaka wystąpiła w Syrii, gdzie próbuje się rozpocząć większą wojnę ,co zostało wybrane z powrotem. Izraelskie psy-ops oskarżają Syrię o użyciu broni chemicznej w celu oszukania USA do inwazji na ten kraj dla nich, na przykład, TO NIE POWIODŁO SIĘ. Rząd Izraela stał się pośmiewiskiem świata jak powtarza, swoją gadkę od ponad 20 lat, że "Iran jest jeden lub dwa miesiące od uzyskania bomby atomowej."

Zamiast tego, na świecie wojsko i służby wywiadowcze w końcu zorientowali się, że "islamski fundamentalista terroru" prowadzony jest przez syjonistów, a nie muzułmanów. Krypto-żydowski reżim saudyjski jest również obecnie w ciężkim ataku na jego rolę w chaosie finansowania i morderstw. Wszyscy męscy potomkowie oryginalnego króla Arabii Saudyjskiej będą ukierunkowani na zabójstwo, jeśli nie przestaną i nie zaniechają natychmiast, według różnych tajnych towarzystw, w tym zielony smok.

W każdym razie, próbuje się uruchomić syjonistyczny World War 3 i nie udaje się na wszystkich frontach.

W Azji flotylla flunkies syjonistycznych wysłana by sprowokować Chiny, przez kilka skał małych na oceanie jest ignorowana. Wizyty masy do Yasukuni przybytku w Tokio politykom nie udało się wywołać więcej niż racjonalną odpowiedź przez Chiny z prośbą o szczerą debatę na temat prawdy historycznej. Próby jakie zaczynają nuklearnym terrorem w Azji i by zrzucić winę na Koreę Północną, również zostały uchylone.

Natomiast Japonia 28 kwietnia Japonii zadeklarowała się być niezależnym państwem po raz pierwszy w 61 lat.

http://www.npr.org/blogs/thetwo-way/201 ... first-time[1]

Ceremonię tą oficjalnie uświetnia podpisanie traktatu pokojowego w San Francisco w 1952 roku, ale w rzeczywistości obchodzi się w tym roku japońską niezależność od rządów syjonistów tajnym zabójstwem, przekupstwem, propagandą i szantażem na najwyższym poziomie.

Nowy ruch do wzmocnienia stosunków z Rosją jest dobrym znakiem, że. Kraje podpisały porozumienie pokojowe z powrotem w 1956 roku, w którym Rosja postanowiła zwrócić 2 z 4 spornych wysp. Japończycy byli zmuszeni do wycofywania się tego przez syjonistów jako część kampanii, aby ich kolonie japońskie były odizolowane od swoich sąsiadów. Abe oraz premier Władimir Putin teraz ogłosili,że będą działać na rzecz traktatu pokojowego opartego na tej poprzedniej umowie. Dlatego Rosja i Japonia teraz zgodziły się iść do przodu i doprowadzić do radykalnej poprawy stosunków gospodarczych na Dalekim Wschodzie. Mają również uzgodnić, że, ponieważ oba kraje graniczą z Chinami, mają wspólny interes w upewnieniu się, że Chiny nie stają się tyranem w przyszłości.

Sytuacja w Korei Północnej, również stabilizuje się. Gnostyccy illuminati mówią, że chcą usunąć Kim Jong-un od władzy. Japoński wywiad wojskowy powiedział, że Kim Jon-un ma mało realną władzę i że prowokacyjni potężni generałowie wywołują zamieszanie i powinni być zdjęci . Jednak Chin i rząd u Korei Północnej i źródła zarówno powiedziały ,że poważny postęp dokonał się w próbach pokojowego zjednoczenia Korei i normalizacji stosunków w tym regionie i na świecie. Oto przykład tego, co Koreańczycy sami mówią:

http://www.kcna.co.jp/index-e.htm[2]

To jest daleko od propagandy syjonistycznej malowania Korei Północnej jako szalonego reżimu na zgiętych Mayhem jądrowego wyjścia. Warto również zauważyć, że prowokacyjne USA / Korea Południowa ćwiczenia wojskowe zostały zatrzymane.

Oczywiste jest również, że syjoniści nie są już obsługiwani przez większość Europejczyków i Amerykanów, w tym Żydów. Natomiast ludzie budzą się z ich planami, aby utworzyć jeden świat "New World Order" totalitarnej dyktatury.

Na przykład, niedawno z sondażu wynika, że ​​większość francuskich, niemieckich, Brytyjczyków, Włochów i hiszpan nie mają zaufania do UE, czy powinienem powiedzieć EUSSR.

http://frontpagemag.com/2013/dgreenfiel ... st-the-eu/[3]

Oczywiste jest również, że próby terroryzowania Amerykanów by zaakceptowali władzę totalitarną nie uda się. Niedawny sondaż, jaki przeprowadzono po fałszywej Boston bombowych psy-ops pokazują, że zamiast zwiększać gotowość Amerykanina by "zrezygnować z wolności dla bezpieczeństwa", to jest na odwrót.

http://www.wnd.com/2013/04/americans-fe ... an-terror/[4]

Są też znaki , że syjoniści zaczynają tracić kontrolę nad ich magicznymi maszynami drukującymi pieniądze znanych jako Zarząd Rezerwy Federalnej i Europejskiego Banku Centralnego. W Ostatni tydzień archiwizując finansowe przestępca Henry Paulson (Goldman Sachs, US Treasury itp.) i zbrodniarz wojenny Henry Kissinger pojawił się na Xinhua spotkaniu z prezydentem Chin Xi Jinping. Chińskie źródła rządowe mówią, że byli na misji, prosząc, ale nie byli wysłani z pustymi rękami. Te same źródła twierdzą, że chiński rząd uważa, że trzęsienie ziemi w Chinach jakie wystąpiło w zeszłym tygodniu było spowodowane przez broń trzęsienia ziemi i było częścią nieudanej próby wyłudzania pieniędzy z Chin. Trwa "ptasia grypa" broń biologiczna, której atak na Chiny jest postrzegany w tym samym świetle.

Różne bomby schodziły na całym świecie są (Czechosłowacja, Irak, Syria itp.) są najlepiej postrzegane jako agonia maszyny syjonistycznego umierającego terroru i są częścią kampanii niedotrzymania kontroli poprzez strach. To oni powinni się bać, bo idą w dół i spadają ciężko.

I można również wspomnieć Billa Gatesa, że ​​jestem chory i zmęczony jak moje konta Hotmail są cenzurowane i kontrolowane. Osoby, które spotykam i poproszą o przesłanie wiadomości e-mail do mnie zadzwonią na telefon regularnie by powiedzieć ,że mail został odbił się komunikat że "są problemy z tego konta e-maila." Jedyne maile, które wydają się nie dostać przez zawieranie ostrzeżenia atomowych ataków terrorystycznych. Moje konto Skype zostało również podobnie włamane. Tracisz czas i przyjaciół panie Gatesie Szatański, tylko ważne wiadomości wysyłane przeze mnie są ręcznie napisane i doręczone przez osobistych wysłanników.

Lodge masońska P2 we Włoszech przyznaje "algorytmy są łamane" w zachodnim systemie finansowym i że jakieś umowy potrzebne są do osiągnięcia w ciągu globalnego zabezpieczenia.

Zaproponowali kontaktując pewną Sultan w Azji Południowo-Wschodniej. Ta wiadomość została przesłana. Nadszedł czas, aby zakończyć wojnę finansową i odciąć syjonistyczną gadzinę od finansowaniem terroryzmu. Ludzie z całego świata chcą pokoju.

Źródło[5]

http://shiftshaper.org/freeatlast/2013/ ... lluminati/[6]
References
http://www.npr.org/blogs/thetwo-way/201 ... first-time
( http://www.npr.org/blogs/thetwo-way/201 ... first-time )
http://www.kcna.co.jp/index-e.htm
( http://www.kcna.co.jp/index-e.htm )
http://frontpagemag.com/2013/dgreenfiel ... st-the-eu/
( http://frontpagemag.com/2013/dgreenfiel ... st-the-eu/ )
http://www.wnd.com/2013/04/americans-fe ... an-terror/
( http://www.wnd.com/2013/04/americans-fe ... an-terror/ )
↑ Źródło
( http://eclinik.wordpress.com/vital-issu ... lluminati/ )
http://shiftshaper.org/freeatlast/2013/ ... lluminati/
( http://shiftshaper.org/freeatlast/2013/ ... lluminati/ )
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14336
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15172 razy
Otrzymał podziękowanie: 22115 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 07 maja 2013, 06:36

Ben Fulford: 06 maja 2013.
Obrazek
Ben Fulford: 06 maja 2013
06 maja 2013
Jeden z największych na świecie terrorystów prowadzących czczenia Szatana, masowy morderca Benjamin Netanjahu –z Izraela został wezwany do Chin, gdzie będzie musiał zmierzyć się z dowodem jego zaangażowania w 11 marca 2011 ataku nuklearnego i terroru tsunami przeciwko Japonii, zgodnie z chińskich źródeł rządowych. Dowodem są taśmy nagrane telefonu do ówczesnego premiera Japonii Naoto Kan w którym Netanjahu grozi zniszczeniem wszystkich reaktorów jądrowych w Japonii, jeśli Kan nie namówi Japoński rząd by odpisał swoje udziały zadłużenia rządu USA, według japońskiego wywiadu wojskowego. W zamian za zamiatanie tego problemu pod dywan, sojusz 180 narodów i BRICS będą wymagać kres wszelkiego dalszego siania wojny na Bliskim Wschodzie. Izraelskie użycie atomowej Bunker Buster Bomb (Bomba, która jest przeznaczona do ataku podziemnych ufortyfikowanych pozycji, przenikająca skały lub beton do pewnej głębokości, zanim eksploduje)w Syrii przed wylotem Netanjahu byłby to daremny gest buntu na światowe represje na Sabbatean Satanistycznej mafii rozpadającej się.

W powiązanym rozwojem Policja UK i Komisja Crime otworzyły dochodzenie w Thames Valley Sara Thornton policyjnej, w szczególności, dotyczące, między innymi, w sprawie morderstwa Dr Davida Kelly specjalisty bio-broni. Jest to część szerszego dochodzenia policyjnego w sprawie dotyczącej spisku, który oszukał rząd Wielkiej Brytanii do wzięcia udziału w inwazji na Irak. Szefowie MI5, London Metropolitan Police, licznik Terror Squad i brytyjskie siły specjalne pozostawili swoją pocztę, według MI5 źródła. Kilku dziennikarzy zostało również aresztowanych, powiedział. Wielu świadków substancji (wojskowych) idą do przodu w celu wsparcia realizowanej przez policję UK działań na zewnątrz odpowiednich procedur w wielu przypadkach, w zależności od źródła MI5. "Nacisk będzie teraz na wewnętrzne dochodzenia dotyczące korupcji w policji i służbie cywilnej," źródło. Sekretarz gabinetu, Sir Jeremy Heywood, Szef Służby Cywilnej, również znajdą swoje miejsce pod ścisłą kontrolą. Następnie premier Tony Blair został już zbadany i w zasadzie śpiewa jak kanarek. Blair już zamieszany jak wielu przywódców UE jako o zaakceptowanych łapówkach w zamian za umożliwienie na ZSRR wzorowanej UE ,by stopniowo uzurpować suwerenności europejskich państw narodowych.

To jest oczywiście wstępem do badań, które ostatecznie wymierzą sprawiedliwość sprawcom 911 terroru i kontroli umysłu ataku na USA. Koła sprawiedliwości będą toczyć się w kierunku George Bush Jr, Donald Rumsfeld, Paul Wolfowitz, Frank Carlucci, Michael Chertoff i całej faszystowskiej Cabal, że przejęli kontrolę nad USA po sfałszowanych wyborach 2000 roku, zgodnie z informacją patriotycznej CIA i źródeł Pentagonu.

Pozostaje pytanie, jak daleko w dół króliczej nory cała rozprawa na rozliczenie sprawców 911, 311 i wydarzeń z tym związanych pójdzie. Problem jest skoncentrowany na górze i to jest bardzo trudne dla wojskowych i prawa rodzajów organów używanych do następujących zamówień od góry, do podjęcia działań przeciwko ich "przełożonym".

Kiedy masz Sąd Najwyższy, który został zagrożony i zastraszany do uległości, Kongres i Senat, które zostały w większości przekupione i prezydent, który jest marionetką, a następnie przechodzi to przez nich, nie jest wykonalne w kontaktach z przestępczym przejęciem faszystowskiej US.

Rozumiem, że Kolegium Szefów Połączonych Sztabów w Pentagonie są nadzieją dla przywrócenia Republiki i uwolnienie amerykanów, amerykańskich ludzi. Co muszą zrozumieć, że to nie będzie w żadnym przypadku sąd, który załatwi problem.

Jeśli Amerykanie mają być uwolnieni, wojsko musi czasowo przejąć kluczowe ośrodki władzy. Muszą wysłać żołnierzy zajmując następujące miejsca: Federalne branże Reserve Board, Kongres, Senat, Biały Dom, Sąd Najwyższy, Departament Sprawiedliwości, Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego, FBI, CIA, NSA, największe firmy medialne i Rady Stosunków Zagranicznych.

Gdy to nastąpi, będzie to dość proste zadanie, aby dowiedzieć się, kto był częścią faszystowskiego spisku: po pieniądzach. Każdy, kto mieszka daleko poza ich miejscem wynagrodzenia i nie może wyjaśnić źródła pieniędzy powinien zostać zawieszony w oczekiwaniu na dalsze badania.

Istnieje również potrzeba, aby usunąć wszystkich amerykańsko / izraelskich podwójnych obywateli od wszelkich urzędów. Podwójna lojalność i usług do rządu, nie są kompatybilne*.

Pentagon słusznie typuje, wskazując na lekcje historii, że wojska nie są dobre na prowadzenie rządów jako powód, że nie podjęły działań jeszcze. To prawda, ale wojskowi są bardzo dobrzy na przywrócenie porządku, a następnie powracają do koszar.

Wojskowi są dumni z faktu, że nigdy nie ingerowali w rządy od powstania Stanów Zjednoczonych. Jednakże, muszą zdać sobie sprawę, że nigdy wcześniej w historii Stanów Zjednoczonych, kraj nie został ukradkiem przejęty przez obce siły.

To oczywiście prowadzi nas z powrotem do Izraela. Izrael został założony przez Żydów, którzy mordowali innych Żydów, aby wymusić ich wyjście z europejskich krajów w ramach projektu obłąkanych przestępców do przeprowadzania starożytnych biblijnych proroctw. Brzmi to zbyt jako daleko idące dla nas normalnych ludzi, aby pojąć, ale historia wyjaśnia, to jest dokładnie to, co się działo. Dlatego nie było rozwiązania kwestii palestyńskiej pomimo ponad 5 dekad "negocjacji pokojowych." Peace (Pokój) uniemożliwiłby planowany Armageddon.

*to ciekawe bo właśnie w Rosji straciło mandat do parlamentu dwóch Rosyjsko-Izraelskich obywateli .


źródło[1]
References
↑ źródło
( http://benjaminfulford.net/ )
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14336
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15172 razy
Otrzymał podziękowanie: 22115 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 28 maja 2013, 10:24


Ben Fulford (28 maja 2013) ~ Fala zdecydowanie zwróciła się przeciwko Cabal Ale Niektóre Wielkie Bitwy nie zostały jeszcze zakończone.

Wysłany 27 maja 2013[1]

Benjamin Fulford[2]

Japonia

Istnieją przesłanki, wszędzie teraz, że fala okazała zdecydowanie przeciwko Satanic Sabbatean kabały i ich planów na rodzinnym kontrolowanym New World Order faszystowskiej dyktatury światowej.

Na przykład papież Francis ma wygłosić mowę na temat finansowej tyranii i kont globalnych zabezpieczeń, gdy odwiedzi Amerykę Południową w czerwcu, według starszego Freemason P2 członka Lodge.

Prezydent Obama, w międzyczasie, wygłosił przemówienie w zeszłego weekendu gdzie w zasadzie przyznał rząd USA poszedł nieuczciwą drogą i szykował się naprawić swoje sposoby.

Jednak Sabbateans nadal nie zrezygnowali i mogą zjechać kilka bardziej paskudnych sztuczek przed ich ostateczną klęską. Ostatnie masowe palenie samochodów w Szwecji, "ścięcie" w Wielkiej Brytanii, we Francji itd. Przeszywające, wszystko wydaje się być częścią desperackiego wysiłku cabal by jakoś sprowokować ich długo planowaną muzułmańsko / Christiańską wojnę. Jest też kwestia Izraela, który musi jeszcze zostać rozliczony.

W Japonii też cabal "ekonomicznych zabójców" było szaleństwem powodując zmienność na rynkach w próbie wykolejenia premiera Shinzo Abe w Abezwyczajowo.

To jest częścią wciąż niedokończonej walcki o kontrolę nad Japonią. Istnieją także przesłanki, że niedawne wybory japońskie zostały skradzione dla Abe przez Rockefeller, Goldman Sachs, Council on Foreign frakcji Stosunków kabały. Głosowanie licząc w ostatnich wyborach Japoński generał, który dał ABE dyktatorską kontrolę 2/3rds parlamentu wszystko było zrobione przez maszyny stworzone przez firmę Musashi. Według badań przeprowadzonych przez japońskich działaczy prawicowych, które były tylko częściowo w stanie potwierdzić, własność Musashi została śledzona przez kilka firm powłoki do stroju o nazwie "Zarządzanie Aktywami Forrest" prowadzone przez byłego pracownika Goldman Sachs i CFR członka imieniem Peter Greiger. Co możemy potwierdzić, choć z wielu źródeł jest to, że ostatnie wybory został skradzione na rzecz Abe przez koalicję, w tym młodych oficerów japońskiego Ministerstwa Obrony.

Co to Wszystko oznacza, iż nie jest pewne, ale jest jasne, z innych źródeł, że Japonia jest podzielona na środku między dwiema frakcjami. Jedna frakcja związana jest z Rockefellerami, Goldman Sachs i CFR i chce na następcę tronu książęcia Naruhito i członek Komisji Trójstronnej Rockefellera Hisashi Owada córka księżnej Masako by przejęła rolę cesarza, a tym samym kontrolę nad Japonią. Druga frakcja chce młodszego brata księcia Akishino (który ma męskiego potomka), aby przejąć i utrzymać tron ​​czysto japoński.

Frakcja Rockefeller nie chce normalizacji stosunków z Koreą Północną i zjednoczenia Półwyspu Koreańskiego ponieważ wyeliminowałoby to Cabal tajnej kontroli finansowej. Dlatego cabal stara tak rozpaczliwie sprowokować wojnę w Azji Wschodniej.

Mimo to impuls do zjednoczenia Półwyspu Koreańskiego i pokoju w północno-wschodniej Azji idzie naprzód. North Korean generałowie i japońscy prawicowcy przekupieni przez Kabałę do inscenizacji, jednak prowokacje zostały usunięte.

Niemniej jednak walka o wyzwolenie Japonii jest daleka od zakończenia, a skutki 67 lat brutalnej okupacji wojskowej są wciąż odczuwalne. W quislings (Zdrajca, który służy jako marionetka przeciwnika zajmującego jego kraju.) którzy skorzystali z tego zawodu , jest więc zrozumiałe, bardzo niechętnie tracą moc i pozwolą Japończykom, aby dowiedzieli się prawdy.

To co nadal nie jest jasne, w Japonii jest , czy Abe-nominanci są gotowi ratować gospodarkę japońską czy też ratować interesów Goldman Sachs w Azji Wschodniej. Ostatnie zawirowania na rynku powodują ,że indeks Nikkei, powoduje wzrost stóp procentowych i silny jena wydaje się być zaaranżowany przez frakcję Kabały Busha i cechu Texas zarządcy funduszu hedgingowego opartego Kyle Bass jako rodzaj cheerleaderka anti-Abenominanci. Jego logika jest, że jeśli Bank Japonii kupuje wszystkie więcej niż 1 biliard jenów wartość japońskich obligacji rządowych na rynku wynik byłby "finansową tyranią." To prawda, że ​​jeśli to się stało Bank Japonii przejmie większość kontroli rynków finansowych od prywatnych instytucji finansowych (innych niż BOJ), ale prawdą jest również to, że w ten sposób wyeliminuje japoński dług publiczny. Pytanie na koniec takiego scenariusza byłoby oczywiście jeśli BOJ był wtedy przejrzysty by uruchomić wykup użyteczności publicznej lub prywatnego monopolu. Ten wynik zależy od toczącej się wojny frakcyjnej w Japonii.

W każdym przypadku zmiany w Stanach Zjednoczonych, Europie i reszcie świata, spowodują ostateczną klęskę japońskich quislings -zdrajców ,jest to kwestia czasu.

Jak wspomniano powyżej, istnieją oczywiste oznaki ,że armia USA nie jest już na rozkazy cabal. Przemówienie w weekend przez Obamę

http://www.veteranstoday.com/2013/05/26 ... rror-talk/[3]

przyznając się do amerykańskich zbrodni wojennych, i obiecuje, aby zatrzymać takie przestępstwa, jest wyraźnym przykładem. Fakt, Pentagon odmówił wysłania wojsk i broni, aby pomóc Izraelowi obalić rząd syryjski, pomimo, że nakazał to Departament Stanu i Senatu, to jest kolejny, wyraźny znak. Zamiast tego Rosja wysłała swoją flotę Pacyfiku w kierunku Izraela i jasno ostrzegając izraelski rząd, że znajdą się w stanie wojny z Rosją (a nie pomocy USA), jeśli nie z powrotem w dół.

Następnie mamy doniesienia, że ​​król Arabii Saudyjskiej, tajny sojusznik Isreali, jest martwy.

http://www.presstv.ir/detail/2013/05/26 ... ally-dead/[4]

Jest to wyraźny znak, dla Cabal, który zmusił świat do zakupu ropy z Sabbatean królestw i nakazał wpłacić pieniądze w Cabal kontrolowanych bankach, jest na linach.

W zeszłym tygodniu, liczba Chin 2, Li Keqiang, udał się do Indii, Szwajcarii i Niemiec w tym, co wydaje się być przejście do sformalizowania stosunków między 180 krajami sojuszu i BRICS i Unią Europejską za pomocą Swiss (Szwajcarii)jako pośredników.

http://www.xinhuanet.com/english/specia ... /index.htm[5]

Chiny i Szwajcaria podpisały protokół porozumienia na początku umowę o wolnym handlu, pierwszy między Chinami i country. Ponadto, oba kraje zgodziły się na "dążeniu by wspólnie promować ustanowienie nowego międzynarodowego ładu finansowego w uczciwości, sprawiedliwości, integracji i rzetelności" według Xinhua News.

W przeciwieństwie do tego rodzaju dyplomacji wydajnej i przyjaznej, Cabalists byli zajęci robieniem rzeczy takich jak palenie samochodów w Szwecji, próbując rozpocząć wyścig wojny. W Anglii, ścięcie żołnierza było prawdziwe, zgodnie z MI5 i było częścią planu, aby rozpocząć wojnę wyścigu w Wielkiej Brytanii też. Jednak operacja nie daje oczekiwanego tumultu i zamiast wysokiego poziomu planistów szczebla zostały zaokrąglone w górę. "Reakcją premiera Camerona było iść na wakacje do Ibizy, dni jego jak lidera torysów są policzone", jest jak MI5 podsumował sytuację.

Ostatnia uwaga, kolega nasz właśnie przetrwał miesiąc więzienia w japońskim szpitalu psychiatrycznym, gdzie został przymusowo odurzany narkotykami. On jest znów wolny.

http://benjaminfulford.net[6]

źródło[7]
References
↑ 21:12
( http://shiftfrequency.com/ben-fulford-m ... ain-ahead/ )
↑ Benjamin Fulford
( http://benjaminfulford.net/ )
http://www.veteranstoday.com/2013/05/26 ... rror-talk/
( http://www.veteranstoday.com/2013/05/26 ... rror-talk/ )
http://www.presstv.ir/detail/2013/05/26 ... ally-dead/
( http://www.presstv.ir/detail/2013/05/26 ... ally-dead/ )
http://www.xinhuanet.com/english/specia ... /index.htm
( http://www.xinhuanet.com/english/specia ... /index.htm )
http://benjaminfulford.net
( http://benjaminfulford.net/ )
↑ źródło
( http://shiftfrequency.com/ben-fulford-m ... ain-ahead/ )
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14336
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15172 razy
Otrzymał podziękowanie: 22115 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 04 cze 2013, 08:06

domino się sypie, coraz więcej niby koalicji- jedni przeciwko reszcie,-
ale w świecie w którym już nikt nikomu nie ufa- upadek starego jest tylko kwestią czasu..


Benjamin Fulford, - 04 czerwca 2013 - aktualizacja

Benjamin Fulford, 04 czerwca 2013: Turcja Zamieszki: blokady banków centralnych: Protesty Monsanto: BBC 80 więcej przypadków pedo: Harper i Cameron obecnie badane: Znacznie więcej na temat tego sprawozdania za tydzień jako że Domino zaczyna spadać:
1 Vote

Reposted: Benjamin Fulford[1]

W ubiegłym tygodniu wszystkie źródła wielu wysokich szczebli potwierdzają nasilanie walki o kontrolę światowego systemu finansowego i Malthus* przyszłość ludzkości. W sferze publicznej, to pojawia się w postaci zamieszek w Turcji, blokady Europejskiego Banku Centralnego i światowych protestów przeciwko Monsanto masywne między innymi. Pod powierzchnią nastąpił wysyp intryg, aresztowań, zagrożeń i przeciwdziałania zagrożeniom. Nowe sojusze zostały osiągnięte między Wcześniej też przeciwstawnymi siłami, Według wielu źródeł wysokiego szczebla.

W Azji, Chiny, Korea Południowa, Japonia i Stany Zjednoczone nie wszyscy zgodzili się na wymuszanie zmiany reżimu w Korei Północnej, Według starszego chińskiego agenta rządowego. Zostało to potwierdzone przez gnostyckich Iluminatów arcymistrza i rosyjskiej FSB agenta, który powiedział, że Kim Dzong Un będzie musiał być usunięty. Korea Północna, obecnie prowadzona jest przez osoby starsze a oni na ogół chcą pokoju.

Na Bliskim Wschodzie, w międzyczasie, oprócz zamieszek w Turcji i oddziałów rosyjskich w Syrii, było oddzielne w próbach zabójstwa Iran Ahmajidenada wobec prezydenta Mahmuda Saeed Jalili i jego sojuszników, Według Mosadu związany w miejscu Debka.

Istnieje także 11 członków z One People’s Public Trust One Ludowego Publicznego Zaufania OPPT, ludzie za tzw Galactics popychających do ich wersji nowego systemu finansowego

Zarówno w biegu z Hitmen i środków egzekwowania prawa w Etiopii, Według źródła CIA. Starszy włoski członek Lodge P2 mówi ludzie w Etiopii są tam w celu znalezienia "Oryginalnej Arki Przymierza. " Obie strony zgadzają się, że przynajmniej tam jest jakaś forma poziomu dużych intryg, dzieje się w Etiopii we wszystkich miejscach. Spróbujemy dowiedzieć się więcej w przyszłym tygodniu.

Tymczasem członek rodziny Smoka wyszedł w tym tygodniu podać jakieś tło. Człowiek, który nosi nazwę hrabiego Alberta, ale nalega, że ​​nie jest fałszywy "Hrabia Albert Zvonko Berdik" wysłany przez Zarząd Rezerwy Federalnej do Hongkongu jakiś czas temu. Według niego, rodzina smoka sięga 3400 roku i jest kierowana przez jednego singla będzie przez M1 kryptonim. Mówi ,że rodzina Dragon teraz zawarła sojusz z pięcio gwiazdkowym zaufania prowadzonych przez nie-Bush części CIA.

Ponadto mówi, że już Chiny zaczęły wykorzystywać nowe technologie energetyczne, aby włączyć na regionach pustyni Chin zielono.

W każdym razie, co hrabia Albert mówi pasuje do roszczeń Chin, Rosji i Wielkiej Brytanii pełnomocników Acerca wysokiego szczebla anty-pełnych ruchów z całego świata.

W świecie anglosaskim, na przykład, jest nacisk do usunięcia polityków których uważa się za Sabbatean agentów. W szczególności, premier Australii Julia Gillard jest pod śledztwem,

http://theredandtheblue.org/2013/04/23/ ... stigation/[2]

Premier Kanady Stephen Harper jest oskarżony o kradzież jego ostatnich wyborów

http://www.presstv.ir/detail/2013/05/25 ... raudulent/[3]

i brytyjski premier David Cameron jest atakowany za udział w zbrodniach wojennych między innymi.

http://www.dailymail.co.uk/news/article ... etary.html[4]

Jest też jeszcze ropiejący sex skandal w Wielkiej Brytanii To uwikłanych 81 prawników BBC ale jeszcze na rolce z jakimiś politykami.

http://www.dailymail.co.uk/news/article ... le-scandal–half-work-corporation.html[5]

Jednak jest to tylko kwestia czasu, zanim politycy zaczynają schodzić jak kostki domina, MI5 mówi źródło.

Istnieje również Odnowiona Push usunąć przedniego Rockefeller mężczyznę od prezydenta Obama USA, Według wielu agencji amerykańskich i źródeł wojskowych. Na niedawnej konferencji krajowej Sherriffs, na przykład, udowodniono, że tylko urodzenia dokument Obamy nigdy publicznie Preventer jest oszustwem.

Oto podsumowanie materiału dowodowego wysłanego do mnie z powrotem, podczas gdy dr Michael Van de Meer w to, co okazało się być jego ostatni e-mail do mnie, zanim został zabity:

DN: Ta informacja została wysłana lat temu na przed jego News.[6]

Teraz nie obchodzi nikogo prezydenta świadectwo urodzenia, jak historia najpierw pogłębiona przez Hillary Clinton podczas ich gorzkiej kampanii prezydenckiej. Jednakże, ponieważ Biały Dom złożył takie śmieszne wyjaśnienie zaprzeczając, że to jego produkcji, Prosimy zapoznać się i powiedz mi, co think. If Ci szczerze, że to jest po prostu głupie, a następnie wskazać, dlaczego te cztery pytania, nie powinny mieć znaczenia . Poczekam ....

1. Powrót w 1961 kolorowych ludzi nazywano "Murzyni". Jak więc "Świadectwo urodzenia" Obamy stan jest "African-American", gdy termin nie był jeszcze używany w tym czasie? Prawidłowe określenie byłoby "Malado" jeden rodzic czarny, jeden biały rodzic

"Ruch kierowany przez ks Jesse Jackson zadzwonił do czarnych Afroamerykanów Oba spotkały się z porywająceym zatwierdzeniem i głęboko zakorzenionym sceptycyzmem w dyskusji, która nadchodzi ,by symbolizować rolę i historię Murzynów w tym kraju" NY Times, 1989[7]

Dwa. To świadectwo urodzenia Biały Dom wydał list narodzin Obamy ... w 04 ​​sierpnia 1961 Wymienia , Barack Hussein Obama, jak jego ojciec. Nic wielkiego, prawda? W momencie urodzenia Obamy, to pokazuje, że również jego ojciec jest w wieku 25 lat, i że ojciec Obamy urodził się w "Kenii, Afryka Wschodnia". To nie wydaje się jak coś niepokojącego, z wyjątkiem faktu, że Kenia nawet nie istniała do 1963 roku, całe dwa lata po urodzeniu Obamy, a 27 lat po jego ojca narodzinach.

Jak mogło być ,że ojciec Obamy urodził się w kraju, który jeszcze nie istnieje? Up i to ,że Kenia została założona w 1963 roku, było znane jako "brytyjski Protektorat Afryki Wschodniej".

Od Wikipedia.org[8] : Imperium Brytyjskie założyło Protektorat Afryki Wschodniej w 1895 roku, znany z 1920 jako Kolonia Kenia. Republika Kenii niepodległość uzyskała w grudniu 1963 roku.

Trzy. Na akcie urodzenia wydanym przez Biały Dom, wymienione miejsce urodzenia jest "Macierzyństwo Kapi'olani & Szpital ginekologiczny".

To nie może być, bo w szpital (-a) w 1961 roku nazywano "dzieci KauiKeolani Szpital" i "Start Maternity Kapi'olani", odpowiednio. Nazwa nie zmieni się Maternity Kapi'olani & Szpitala Ginekologicznego do 1978 r., jeżeli te dwa szpitale zostały połączone. Jak to indywidualna nazwa szpitala może być na świadectwie urodzenia dnia 1961 Jeśli ta nazwa nie została jeszcze zastosowana w nim do 1978 roku?

DN: szpital sprawdzony na stronie internetowej[9]

Cztery. Dlaczego nie jest to przedmiotem dyskusji w głównych mediach?

Być może trop pochodzi z książki Obamy o ojcu. Stwierdza on, jak dumny jest ze swojego ojca walczącego w II wojnie światowej. Nie jestem geniuszem matematyki, więc może potrzebować będę pomocy od Ciebie. Barack Obama "akt urodzenia", mówi jego ojciec miał 25 lat, w 1961 roku Kiedy się urodził. To powinno postawić ojca datę urodzenia około 1936. Teraz potrzebujemy historii non-book-poprawiony One, które nie zostały zmienione, aby spełniać cele-autora, aby sprawdzić, czy był w zasadzie WW II Między 1939 a 1945 rokiem.

DN:. Jestem dość Un Certain To Obama rozmawiał Acerca jego matki o walkach dziadka w II wojnie światowej, nie jego ojciec, najwyraźniej więc Ten punkt jest w porządku / dezinformacja Koryguje Obamy Staff WWII Story[10]

Podobnie jak wielu 3 latków walczyło w wojnach? Nawet w ostatnich etapach II wojny światowej jego ojciec nie byłby więcej niż 9. Czy to znaczy, że pan Obama jest kłamcą, albo po prostu decyduje się zmienić fakty w celu zaspokojenia jego wyobraźni i politycznych celów (nadal kwalifikuje się jako "kłamca").

Nie może być żadnych wątpliwości, że Stanów Zjednoczonych system polityczny został zniszczony, a jedyna nadzieja dla tego kraju leży w gestii organów ścigania i Pentagonu. Proszę, kick włóczędzy out.

Chiński przywódca Xi Jinping z Obamą spotka się w tym tygodniu w Kalifornii. Nie ulega wątpliwości, fair oferują wszystko, China chce wysiłku, aby uzyskały Chiny nadal opierając się na upadłości korporacyjnego rządu DC. Niektóre źródła twierdzą, targi po raz kolejny oferują rządy świata do chińskiego rządu komunistycznego.

Niewątpliwie spotkanie Bilderbergers w Anglii przed tym szczytem właśnie wprowadziły duże nadzieje na chińskim / Sabbatean sojuszu cabal by rządzić światem.

Jednak Rosjanie, Hindusi i Japończycy, którzy wszyscy graniczą z Chinami, utworzyły już sojusze wojskowe i robią to bardzo jasno, że nie będzie ich wraz z planami jakie oferują monitoringu całego świata do Chin. Chińczycy są tam również wystarczająco inteligentni, aby wiedzieć, cabal tylko czekają , aż szansa będzie ich zdradzić.

Sytuacja na Bliskim Wschodzie jest również pełna ,szybko wymyka się spod kontroli. Zamieszki w Turcji, były turecki rząd do wsparcia Acerca frakcja Busha w Syrii Al ated terrorystów przy użyciu broni chemicznej, takich jak gaz Sarin, a nie o jakimś centrum handlowym. Wojska rosyjskie są na ziemi w Syrii, aby zapobiec nazistowskiemu / Muslim przejęciu, braterstwa i zapewnienia, że ​​Izrael nie ruszył żadnych więcej bomb atomowych.

Ogólnie rzecz biorąc, jesteśmy świadkami ,że jest kompletny chaos, jak stare struktury władzy nadal rozwikłać. To będzie mylący czas. W każdym razie można oczekiwać więcej turbulencji w najbliższych tygodniach, jak bitwy nadal Między agentami na ziemi, armie w marszu i demonstrantów na ulicach

Jak zwykle istnieje wiele , czego nie możemy zgłosić, ale można zauważyć coraz więcej starszych członków pełniących, znika z widoku publicznego w ciągu najbliższych tygodni. Nie ma nigdzie albo włączyć lub wyłączyć tę planetę im się ukryć i Ich jedynym rozwiązaniem jest poddanie się.

Dobre chłopaki wygrywają, ale musimy mocno naciskać na wszystkich frontach, aż będzie naprawdę koniec.

Także strzeżcie się 11 czerwca , może być coś bardzo nieprzyjemnego planowane przez klikę na 611 i musimy upewnić się, że nie zdarzy się.

Related Post: Fulford: Zdecydowanie You Turned The Tide Against Cabal (AKTUALIZACJA)[11]

http://deusnexus.wordpress.com/2013/06/ ... -crumbles/[12]

*Brytyjski ekonomista, który napisał Esej o zasadach mieszkańców (1798), twierdząc, że ludność ma tendencję do zwiększania się szybciej niż podaż żywności, co daje wynik nieuchronnie katastrofalny, chyba że wzrost populacji jest sprawdzany przez moralne ograniczenia lub przez wojnę, głód i choroby.

Ben dużo pisze o historii ciemnych ,na ich źródłach się opiera .

Nie ma tutaj nic z Galaksjan poczynań.

Odbieram te informacje jako potwierdzenie zachodzących zmian ,postrzegane z innej perspektywy.(Azjatycko -japońskiej)
References
↑ Benjamin Fulford
( http://benjaminfulford.net/2013/06/04/f ... formation/ )
http://theredandtheblue.org/2013/04/23/ ... stigation/
( http://theredandtheblue.org/2013/04/23/ ... stigation/ )
http://www.presstv.ir/detail/2013/05/25 ... raudulent/
( http://www.presstv.ir/detail/2013/05/25 ... raudulent/ )
http://www.dailymail.co.uk/news/article ... etary.html
( http://www.dailymail.co.uk/news/article ... etary.html )
http://www.dailymail.co.uk/news/article ... le-scandal–half-work-corporation.html
( http://www.dailymail.co.uk/news/article ... ation.html )
↑ przed jego News.
( http://beforeitsnews.com/obama-birthpla ... 44518.html )
↑ NY Times, 1989
( http://www.nytimes.com/1989/01/31/us/af ... lacks.html )
↑ Wikipedia.org
( http://en.wikipedia.org/wiki/Kenya )
↑ stronie internetowej
( http://www.kapiolani.org/women-and-chil ... fault.aspx )
↑ Koryguje Obamy Staff WWII Story
( http://thecaucus.blogs.nytimes.com/2008 ... wii-story/ )
↑ Link do Fulford: Tide zdecydowanie zwrócił się przeciwko Cabal (AKTUALIZACJA)
( http://deusnexus.wordpress.com/2013/05/ ... as-turned/ )
http://deusnexus.wordpress.com/2013/06/ ... -crumbles/
( http://deusnexus.wordpress.com/2013/06/ ... -crumbles/ )
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14336
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15172 razy
Otrzymał podziękowanie: 22115 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 11 cze 2013, 06:37

Benjamin Fulford, - Aktualizacja tygodniowa - 11 czerwca 2013:

Ostatnie cabal kontrolowanej korporacji szaleństwo mediów o "ujawnieniu" o takich rzeczach jak podsłuchiwanie NSA, politycznie ukierunkowanych dochodzeń podatkowych IRS i spotkanie Bilderberg są oznakami pełnowartościowej paniki. Wszystkie te ujawnienia wydawało się być planowane tak, by odwrócić uwagę opinii publicznej od zeszłotygodniowego spotkania Pentagonu i amerykańskich agencji obsługiwanych miłością szczycie fest między prezydentem USA Baracka Obamy i przywódcy Chin Jinping Xi.

Wybucha wojna handlowa między Europą a Chinami i Posse HIT-ekonomicznych ludzi próbuje zrujnować gospodarkę Japonii, są również objawy i nasilenie walki o kontrolę nad światowym systemem finansowym, a tym samym przyszłości naszego gatunku.

Ataki na gospodarkę Japonii są motywowane faktem, że rząd Abe właśnie ogłosił 32000000000 dolarów pomocy gospodarczej dla Afryki na znak ,że Japonia już nie przekazuje jej waluty do spisku w celu finansowania syjonistycznej wojny. Są one również motywowane faktem, że rząd Japonii zaczął robić za oczywiste i wyeliminował jej "200% długu PKB" za jednym pociągnięciem pióra. Dobrze znany nurt ekonomista Jeffrey Sachs w zeszłym tygodniu

przyznał się do tego pisarza, na Japan korespondent Foreign konferencji prasowej klub, że nie ma powodu, dlaczego rząd Japonii teoretyczne nie mógł po prostu wydrukować jenów, kupić wszystkie zaległe japońskie obligacje rządowe i umieścić je w koszu na śmieci. Sachs, który kieruje Instytutem Ziemi Uniwersytetu Columbia, był również bardzo entuzjastycznie nastawiony do wielkich planów japońskich modernizacji w Afryce mówiąc, że były bardzo konkretne, szczegółowe i realistyczne. Oczywiście propaganda sługusów przedstawicieli mediów, lub częściej ich szefowie, nie chcą aby świat wiedział, że rząd Japonii wydał decyzję, aby uwolnić się z niewoli Sabbatean zadłużenia. W przeciwieństwie do maleńkiej Islandii, Japonia jest trzecią na świecie gospodarką i jej największym narodowym wierzycielem. Japonii "łamanie szeregów z G7 długu niewolnictwa kabały jest naprawdę historyczne.

Drugi duży ruch w Azji, który był zaniżony ( w informacji) było wznowienie negocjacji między Koreą Północną, Japonią i Koreą Południową. Celem obsługiwania przez wszystkie strony, w tym Chin, Rosji i Pentagonu, jest regionalny pokój.

W tym celu władze Korei Północnej podobno powiedziały japońskiemu rządowi, że są gotowi do powrotu ponad 30 porwań ofiary, tam pozostaje ponad 50 Japończyków i 200 krewnych tych ludzi jako część normalizacji stosunków z Japonią. Potrzeba sił amerykańskich w tym regionie jest również przedmiotem dyskusji na wysokim poziomie co powoduje wiele kłótni, że jeśli przyjdzie co do czego Pentagon nie będzie walczyć z Chinami w obronie Korei i Japonii.

Ponadto, biorąc pod uwagę fakt US przemysł zbrojeniowy w zasadzie proponuje małżeństwo z Chinami, japoński rząd kuje wojskowe umowy z Rosją i Indiami, aby upewnić się, że Japonia nie stała się jakimś darem posagowym chińskim.

Oczywiście, oczywiście, wszystkie kraje w Azji i wspierają pokojowe współżycie i rządy, w tym z Chin i Japonii, postanowiły nie dopuścić sił zewnętrznych (np. syjoniści) co prowokują wojny w regionie.

To tektoniczne przesunięcie pochodzących z Azji, ma również wpływ na stare centra mocy, takie jak Waszyngton i niektórych krajów europejskich. To prowadzi nas do ostatniego wysypu ataków korporacyjnych mediów propagandowych dotyczących przemysłu zbrojeniowego i ich spokespuppet Obamą.

Tzw. rewelacje, że NSA szpieguje Amerykanów i Europejczyków, są to bardzo stare wiadomości nagle odgrzewane. Wszystkie e-maile, rozmowy telefoniczne, rekordy finansowe itp. były monitorowane na całym świecie od co najmniej 1990 roku. Powodem ,że media syjonistyczne propagandowe nagle wyraziły zainteresowanie, ponieważ agencje wykonujące podsłuchiwanie nie są już dla nich w służbie lub ich mistrzów.

To prowadzi nas do spotkania Bilderberg, które miało miejsce w zeszłym tygodniu w Anglii, w tym samym czasie Obama spotykał XI w Kalifornii. Jednoczesne terminy tych spotkań nie były przypadkiem.

Obama spotkał XI w Kalifornii, ponieważ Xi nie chciał iść w chaotyczne szambo, którym jest Washington DC, zgodnie z chińskimi i źródłami rządowymi USA. Nie było również bardzo poważnym problemem by Xi zostałby otruty gdyby poszedł do Waszyngtonu. Chiński pogląd, że chociaż Obama jest marionetką, on reprezentuje obecnie rząd USA, a więc protokół myśli powinien być twarzą chińskiego / US rządu do negocjacji rządowych. Oficjalne chińskich i wypowiedzi rządu USA o spotkaniu było to, że oba rządy będą fałszować cicho, równe relacje i prace w kierunku lepszego na planecie wykonywania.

Chińczycy także zrozumieją ,że Obama może wkrótce ustąpić w ramach trwającej zmiany reżimu w USA. Obama ma robić jakieś wielkie spowiedzi do narodu amerykańskiego w dniu 4 lipca, w zależności od źródła CIA. Jego reputacja w podręcznikach historii będzie zależeć od tego, czy w końcu mówi prawdę o jego przeszłości, a nie demokratyczny proces, który umieścił go w prezydium.

W każdym razie, stare powerbrokers* World Order spotkanie w Bilderberg w zeszłym tygodniu były wyraźnie w panice nad rozwojem sytuacji w USA i Azji. Oznaką, że coś się zmieniło w sprawie starego porządku świata ,jest ogromny rozgłos i uwaga na spotkaniu Bilderberg w prasie propagandowej. Punkty informacyjne, takie jak Cabal AP, Reuters, BBC itp. były tam. Nagle, zamiast odmawiać, byli nawet na spotkaniu, te punkty propagandowe zaczęły mówić, że najpotężniejsi ludzie na świecie zbierali się tam. Nie było również bezprecedensowego upublicznienia kontrolowanych sił opozycyjnych, takich jak Alex Jones i David Icke. Jones, na przykład, był szeroko promowany w punktach sprzedaży syjonistycznych, takich jak Drudge Report, itp. BBC w to, co wydawało się być kampanią zaaranżowaną. Jones jest związany z alkoholem przemyt syjonistycznego Bronfman rodziny gangsterskiej.

http://abundanthope.net/pages/True_US_H ... nter.shtml[1]

I nie zgadzam się z antyżydowskim skosem powyższego artykułu, ale powiem, że moja babcia, która osobiście znała członków poprzedniej generacji rodziny Bronfman, myślała o nich jako gangsterach. Zrobili swoją fortunę na przemycie kanadyjskiej gorzały do ​​Al Capone.

David Icke, ze swej strony, jest związany z rodziną Rockefellerów zbrodni.

http://www.paranoiamagazine.com/2013/01 ... oundation/[2]


Co obu tych kontrolowanych opozycjonistów łączy to, że biorą prawdziwe informacje spisku, podobnie jak fakt, że banki centralne są w rękach prywatnych monopoli, a następnie, w manewrze przynęty i zamiany, ostatecznie zwalają winę na "obcych", bez przedstawienia wiarygodnych dowód tego twierdzenia.

Co można stwierdzić z przytłaczających dowodów, że wiele rodzin stojących za własnością prywatną banków centralnych wsparcia eugeniki, zmniejszenie populacji i wojny. Oni dalej byli zdecydowanie związani z 911 i 311 morderstw masowych ataków terrorystycznych. Mają również całkowicie nie do końca ubóstwa, zatrzymać zniszczenie środowiska i rozwoju ukrytego potencjału ludzkiego.

Jutro jest 611, a nie lepiej spróbować czegoś mądrego. Muszą się wycofać.

Finansowa Eskalacja wojny z zamieszek w Turcji, blokada Europejskiego Banku Centralnego, zabójstwa i aresztowania są pośród chmur dezinformacji
..

* PowerBroker - Osoba, która wykazuje silne wpływy polityczne i gospodarcze, zwłaszcza ze względu na osoby i głosów on kontroluje.

Ben ma swój styl i swoich ulubieńców . Można z tego jednak wysupłać , wiele ciekawych określeń.
choćby o tym co siędzieje TAM w Azji. a szczególnie w Japonii. i pomyśleć 3 potęga gospodercza a była w niewoli u Ciemnych od końca wojny ,do ubiegłego roku .. kiedy to po raz pierwszy sami wybrali sobie Premiera..
Teraz mamy porównaie ..
co nasze media w poprzednim tygodniu pisały?
Tak widać czyje wykonują usługi....
Na co liczą podlizując się upadłym Cabal .
Źródło: Spotkania Bilderberg[3]- http://www.bilderbergmeetings.org/index.php

Oto oficjalna lista uczestników na nadchodzącym spotkaniu Bilderberg w The Grove w Watford w Anglii, a także porządek obrad.

Hertfordshire, Anglia 6-9 czerwca 2013

Aktualna lista uczestników

Stan 03 czerwca 2013
References
http://abundanthope.net/pages/True_US_H ... nter.shtml
( http://abundanthope.net/pages/True_US_H ... nter.shtml )
http://www.paranoiamagazine.com/2013/01 ... oundation/
( http://www.paranoiamagazine.com/2013/01 ... oundation/ )
↑ Spotkania Bilderberg
( http://www.bilderbergmeetings.org/index.php )

http://kochanezdrowie.blogspot.com/2013 ... zacja.html
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14336
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15172 razy
Otrzymał podziękowanie: 22115 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 06 lis 2013, 13:09

czyżby obozy FEMA dla "ciemnych kapeluszy" :?:
Wtorek, 5 listopada 2013
Benjamin Fulford – 6 listopada 2013: Wiele źródeł powiada, że Pentagon zmierza do zamknięcia Kabały.
Obrazek

Pewnego rodzaju wydarzenie w USA zapowiada , że zmiana paradygmatu jest nieuchronna, według wielu źródeł. Trzy źródła agencji USA, dwie z Pentagonu i jedno z CIA, wszyscy mówią - coś bardzo wielkiego dzieje się w Stanach Zjednoczonych, ale żaden z nich był pewny, co będzie. Pentagon już przejął obozy FEMA i był zamiar umieścić wszystkich polityków z Waszyngtonu, powiedział z jednego źródła. Inne, od Pentagon wojskowego wywiadu, potwierdzone "było dużo aktywności i zamieszania w wojsku," znak dzieje się coś wielkiego, ale on nie był pewien co dokładnie.

Dodał, że z jakiegoś powodu wszystkie FEMA trumny zostały przeniesione do Puerto Rico i były są wyświetlane przez stacje telewizyjne Puerto Rico. Źródło CIA, jego część, powiedział, że jadą do zamknięcia sieci energetycznej USA na 11 listopada.

W innym znakiem , że coś niezwykłego dzieje się w siłach zbrojnych USA ,stacji radiowej w Japonii transmisji instrukcja w zeszłym tygodniu że "US military nie ma budżetu na lata 2014".
Najwyższego poziomu przedstawiciel rządowy odnotował również, że osiągnięto porozumienie do uwolnienia ogromnej ilości środków na finansowanie dużych kampanii do zakończenia ubóstwa i zaprzestania niszczenia środowiska.

Po otrzymaniu zaproszenia od źródła chińskiego, ten pisarz - wzywa nas ambasada w Tokio, proszą, jeśli rząd Stanów Zjednoczonych obsługuje utworzenie nowej agencji rozwoju do przeprowadzenia kampanii wielu bilionów dolarów do końca ubóstwa i zaprzestania niszczenia środowiska.

W to, co wydaje się być odpowiedzią bezpośrednio Pentagon agenta wywiadu wojskowego w Japonii , który spotkał tego pisarza i zapytał, czy prezydent Barack Obama może znajdować się w kampanii. Powiedział, że pomimo Obama's "metroseksualny fatalny styl życia" i mimo ,że jego ojciec był amerykański komunista a nie kenijski polityk jak reklamowano, poparli Obamę bo zatrzymał 3 wojnę światową od wyjścia na Bliskim Wschodzie.

W odpowiedzi Powiedziano mu, że jeśli Kabała został pokonany przez Towarzystwo Biały Smok i jego sojuszników, siły zbrojne USA otrzymają więcej funduszy, które robią teraz i zostaną poproszone o pomoc w kampanii naprawiania planety. W takim stopniu, w jakim Obama był zainteresowany, przedstawiciel był powiedział, że jego Los jest zależy od narodu amerykańskiego i amerykańskiego wojskowego kompleksu przemysłowego.

W każdym razie Stany Zjednoczone są pod ogromną presją zewnętrzną na jej działania razem.

Skandal NSA jest jednym z przykładów. Tutaj mamy odstępstwa USA w Rosji ujawniania tajemnice o nas , jak szpiegujemy swoich sojuszników. Wynik jest ciężką krytyką na reżim USA przez sojuszników, takich jak niemiec, francji i hiszpani, wyraźny znak, Europejczycy zbliżają się do Rosji i dystansują się od USA.

Inny duży ruch przeciwko USA w zeszłym tygodniu przyszedł, kiedy Rosja wysłała dwa strategiczne bombowce jądrowe do Wenezueli, po czym Wenezuela natychmiast wzięła własność nad szybami wiertniczymi w kraju.

Chińczycy czy ich, nieco zapowiadają, że mieli otoczyć USA z okrętów podwodnych jądrowych, które mogą zniszczyć cały kontynentalnych Stanów Zjednoczonych. One również zostali, agresywnie inwestują w nowe technologie energetyczne i będą pionierem ropy na świecie.

W starych ropy uprawnień twierdzy na Bliskim Wschodzie, jak również Rosjanie nadal skaczą do USA na próżno. Turcja, podobno kraj NATO, prowadzi negocjacje dot .Unii celnej z Rosją, zakup pocisków z Chin i zaokrąglania i usuwanie agentów Mossadu szpiegostwo na Iran z Turcji. Egipt też robi zakup rakiet i innych broni z Rosji i oferuje Rosjanom bazy marynarki wojennej.

W zeszłym tygodniu, kiedy izraelskie siły atakowały Syrię, siły zbrojne USA natychmiast poinformowały Rosjan o tym fakcie, irytując Izraelczyków i co oczywiste, że siły zbrojne Stanów Zjednoczonych nie będą brać udziału w wojnach Izraela. W wyniku tego ,kraje będą musiały dojść do transakcji z sąsiadami i z Rosją, jeśli są nadal żywe jednostki.

Długoterminowy plan, według wschodniej Europejskiej Illuminati arcymistrz, jest stworzenie luźnej Federacji państw muzułmańskich, zakotwiczonych przez Turcję na jednym końcu i Egipt z drugiej strony. W tym planie Izrael oczekuje się w końcu stać się żydowskim regionem autonomicznym wewnątrz tej Federacji.

Totalitarni władcy Arabii Saudyjskiej, ich część, trzeba przypomnieć sobie Arab, mówiąc: "jeden dzień kij jest w dłoni, następnego dnia to w dupie."

Co to wszystko oznacza to, że ceny ropy z Bliskiego Wschodu i Ameryki Południowej nie zostaną poddane recyklingowi do banków, które są pod Zarządem Rezerwy Federalnej, tym samym skazuje petrodollar Rockefeller/Bush.

Dlatego Kongres USA w zeszłym tygodniu nagle uchwalił ustawę pozwalając big nas banków, aby ponownie utworzyć nieskończoną ilość śmiesznych pieniędzy za pomocą instrumentów pochodnych.

http://Daily.represent.us/theres-Someth ... Right-Now/

Oczywiście amerykańskie siły zbrojne są zdenerwowane o tym wszystkim, ale odpowiedź jest, że świat chce je przejść w Waszyngtonie i Wall Street i usunąć pasożytniczych gangsterów, którzy spowodował tak wiele cierpienia ludzi na świecie, w tym Amerykanom.

Po tym, amerykański wojskowy kompleks przemysłowy dostanie hojne fundusze na takie rzeczy jak chronić zagrożone gatunki, to jest walczyć z bandytami, jak również pomagać, położyć kres do różnych form gwałtu na planecie takich jak nadmierne połowy i zniszczenia lasów deszczowych. To jest dokładnie to, co ma się wydarzyć, Pentagon i agencje dały wskazówkę dotyczącą źródeł. Źródła również powiedziały, że Kabała członków i ich rodzin, którzy zaplanowali aby ukryć się w podziemnych bazach, podczas gdy wszyscy inni byli zabijani, zamiast tego ,będą się ograniczać do obozów FEMA. Jeśli tak sie nie dzieje, pętla będzie tylko dostać mocniej aż robi. Ludzie na świecie są chorzy i zmęczeni USA systemem nieuczciwych zachowań kryminalnych.

Jeśli sieci energetyczna USA jest zamknięty na 11 listopada, to znaczy, nie internet, nie ma TV i nie bankomatów. Jeśli to zdarzenie, i, jeśli jest zarządzane przez dobre chłopaki, może to więc służyć do renderowania bezsilnych dwóch głównych broni Kabały, kontroli dystrybucji pieniądza i wykorzystanie masowej propagandy. System może następnie ponownie być obuty, minus wszystkie histeryczne bzdury i fałszywe wiadomości, jakie były ubijane obecnie niedawno.

Skoordynowane próby podejmowane przez Kabałę z niewolnikiem rządem w Japonii, USA i Wielkiej Brytanii do drastycznie ograniczania wolności prasy są znakiem, że Kabala jest w rozpaczy, nie ma mocy Kabala. Oni stracili kontrolę nad fabułą i jakoś Myślę, że można umieścić Dżina na powrót do butelki przez odcięcie prawdy. To nie jest gonna happen.

Kabała mianowanych liderów w Kanadzie, Wielkiej Brytanii i Japonii są atakowani na wielu frontach. W Kanadzie skandal korupcyjny zbliża się do wyznaczonego niewolnika Bush - Stephen Harper. W Wielkiej Brytanii przejście prawa prasowego drakońskiego, wywołało ogromną kampanię antyrządową. W Japonii gangsterzy, którzy pracują dla Kabala są już robią tak, co oznacza, że japoński parlamentarny działający zespół będzie czytanie z nowym skryptem. Że już wcześniej widzieli ,wraz z ogłoszeniem w zeszłym tygodniu wspólne japońsko rosyjskie manewry wojskowe. Można oczekiwać więcej wkrótce.

Koniec gry wszystkich będzie pokojem na świecie.

Plus jeśli mamy szczęście, i okazuje się , że obcych rasy mają zostały eskortując nas ze względu na nasze przywództwo karne, gdy nie jesteśmy w stanie osiągnąć pokój na świecie, które pomogą nam być wolnymi na planecie i będziemy mieli okazję poznać wszechświat. Jeśli nie, po prostu trzeba będzie pracować na dokonywanie zmian tej planety, na naprawdę ładną i przyjemna.

Źródło:
http://benjaminfulford.net/2013/11/06/M ... own-Cabal/


Opublikowano 3 minutes ago, autor: adept
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14336
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15172 razy
Otrzymał podziękowanie: 22115 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 26 lis 2013, 15:14

Ben Fulford. Aktualizacja ~ Oficjalne ogłoszenie do mafii Sabbatean: zacznij oszczędzać planetę albo - 25.11.2013/
( Ben Dragon Młodszy. )

Obrazek


Ben Fulford Aktualizacja ~ Oficjalne ogłoszenie zostało podane do mafii Sabbatean: zacznij oszczędzać planetę albo
Wysłane przez Beniamina
25 listopada 2013

Poniższa informacja i pytanie zostało wysłane do ambasady USA w Tokio, w Japonii, dwa tygodnie temu: "grupa wpływowych rodzin azjatyckich banków posiada duże ilości obligacji rządowych USA, jak prawdziwe, zweryfikowane przez BIS, o wartości nominalnej wielu bilionów dolarów. Obligacje te zostały wyemitowane w 1930 roku i latach 40-tych, w zamian za złoto ewakuowane z Azji do USA w ciągu tych lat.Chcieliby zarobić na obligacjach i wykorzystać pieniądze na finansowanie masowej kampanii końca ubóstwa i zatrzymać zniszczenie środowiska. Czy rząd USA wspiera taki plan? "

Do tej pory nie było odpowiedzi.
W tym samym czasie, szczegółowe informacje zostały wysłane do premiera Shinzo Abe Japonii mówią mu dokładnie, jak odgrywać uwolnienie 700000000000000 dolarów dla dobra ludzkości. Nie było żadnej odpowiedzi od niego albo.
Z tego powodu, ciśnienie na te dwa nielegalne systemy, zarówno wybrane przez oszustwa, wzrośnie , aż zgodzą się na ten cel. Dlatego Chiny ogłosiły, że zatrzymają zakupu dolarów w zeszłym tygodniu.
Jest to również, dlaczego one zwiększają presję wojskową na Japonię i USA najpierw zrozumiałe ante spornych wysp Japonii i drugie, ogłaszając , że Chiny nie będą już kupować dolarów.
Przewiduje się kolejny wielki ruch na tych systemach – to jest zjednoczenie Półwyspu Koreańskiego. W związku z tym nie było większych ruchów wojskowych wewnątrz Chin, według chińskiego źródła rządowego. Odnotowano również czystki wśród gołębi w ramach chińskiej armii, podało źródło. Masywna kampania przeciwko rządom partii komunistycznej została również rozpoczęta, ale komuniści są zdeterminowani, aby go zniszczyć, powiedziano. Niedawny wzrost chińskiego szowinizmu jest również przeznaczony do zwiększenia jedności politycznej w Chinach, koncentrując się na zagrożeniach zewnętrznych, dodał.
Nadchodzący ruch wymusić zjednoczenie Korei przez zbieranie gigantycznej armii na granicy z Koreą Północną jest to dokładnie obliczone.Przede wszystkim, że Chińczycy będą pewni zwycięstwa, bo ich zdecydowana przewaga w liczbie. Po drugie, Stany Zjednoczone nie będą gotowe zaryzykować wszystko dla wojny nuklearnej w celu ochrony systemu Korei Południowej niewolników.
Chiny nie zamierzają wpaść w pułapkę i kilka małych wysepek walczy przeciwko wrogom, którzy nadal mają wyższą moc z powietrza i morza.
Zjednoczenie Korei byłoby usunęło główne źródło dochodów dopływ do kabały. Byłoby to również pomocne by zmusić obecny reżimu niewolników. Abe w Japonii zgadza się wspierać rodzinę cesarską i Stowarzyszenie Shinto sanktuariów i rozpocząć masową kampanię do końca ubóstwa i zatrzymać zniszczenie środowiska.
Inne ruchy przeciwko cabal odbywają się na Bliskim Wschodzie, gdzie z zatoki eksportujący członkowie zgodzili się co do zasady , by powstrzymać deponowanie pieniędzy z ropy w Cabal kontrolowanych bankach.
Ruch przez mocarstwa zachodnie, aby osiągnąć porozumienie z Iranem jest również znakiem cabal porażki. Mimo ogromnych, powtarzalnych zgłoszeniach, pretensji w ciągu 30 lat przez syjonistyczne kontrolowane media, próby wywołania wojny z Iranem nie były o Iranu uzyskanie broni jądrowej. Jak już wspomniano wcześniej w tym blogu, reżim Busha dawał Iranowi bomby neutronowe do wyrzucenia rakiety wiele lat temu, według krewnego byłego szacha Iranu, z którym spotkaliśmy się twarzą w twarz. Iran odmówił ich przyjęcia. Prawdziwa historia jest, że Iran będzie dalej i rozwija alternatywne technologie energetyczne, które umożliwiałyby , że olej jest przestarzały jako źródł energii.To było zagrożenie dla Cabal w kontroli światowego systemu finansowego poprzez kontrolę oleju.(ropy)
Chińczycy również posuwają się naprzód pełną parą i realizacji nowych technologii energetycznych.
Oznacza to co na Cabalists oparte New York, Texas i Los Angeles , są odpowiedzialne za masowe morderstwa i ataki terrorystyczne 911 i 311 są całkowicie otoczone i odizolowane. Ich kontrola petrodolarowa się kończy. Dlatego umiarkowane frakcje w spisku próbują teraz zaoferować 700000000000000 dolarów do ludzi na całym świecie.
Jednak badania kryminalistyczne ujawniają, że kontrola systemu dolara jest teraz w rękach Baracka Obamy i Departamentu Skarbu USA. Mimo, że jest to krok w dobrym kierunku, dolar amerykański nie jest i nigdy nie był, prawdziwie amerykańską walutą. Większość amerykańskich dolarów , one nigdy nie są produkowane w USA, ale są w posiadaniu krajów świata, które wysyłają złoto, towary konsumpcyjne, ropę i inne dobra itp. do USA i nigdy nie płacą za to z niczego, ale dają weksle. Dlatego prezydent Obama i Departament Skarbu nie mają prawa do systemu dolarów.
Prawa do dolara należą przede wszystkim do rodziny Smoka, ponieważ są tradycyjnymi właścicielami większości na świecie złota i skarbów, które zostały wykorzystane do kopii zapasowej systemu dolara w pierwszej kolejności.
Amerykanie są jednak całkowicie wolni do przywrócenia Republiki Stanów Zjednoczonych Ameryki i mogą rozpocząć wydawanie przez amerykański rząd walutę inną niż błędnie nazywany dolar amerykański. Istniejących dolar zostanie zmieniony po prostu jako dolar.Inne waluty, takie jak Bitcoin, jen japoński itd. są niezależne.
Od tego czasu jak AI, który skontaktował się ze mną kilka tygodni temu, twierdząc, mieć 69 cyfr wartości dolarów opartych na komputerowych wyliczeniach,chciał trochę biometrycznych identyfikacji ode mnie, w tym tygodniu będę proponować( ofiarować) niektóre.
Dołączone do raportu w tym tygodniu będzie można znaleźć rodziny Smoka z dokumentem prawnym co autor tego raportu, Benjamin Fulford, młodszy z rodziny Dragon. Sformułowanie prawne w dokumencie w zasadzie sprowadza się do tego: rodzina Smok jest zjednoczona w walce o zachowanie i ochronę oryginalnego stworzenia Bożego. Ponadto, White Dragon Society zastrzega sobie prawo do obrony, ale nie uderzy pierwszy cios.
Istnieją tylko dwa egzemplarze tego dokumentu w istnieniu, i aż do teraz nie istniały w wersji cyfrowej. Wersja elektroniczna nie zawiera ludzkiego DNA i odcisków palców, jak prawdziwy człowiek z oryginałem uwagi. Oryginał można przedstawić w banku w celu identyfikacji.
Jeśli pieniądze są zwolnione przez White Dragon Society, mogą być stosowane tylko dla większego dobra.
Więc rodzina Smok i jej sojusznicy na całym świecie będą nadal zaostrzać ciśnienie, aż ostatni z cabalistów się zrzeknie.

No to już wiemy kim jest Bejanin Fulford.

Dołączone do raportu w tym tygodniu będzie można znaleźć rodziny Smoka z dokumentem prawnym co autor tego raportu, Benjamin Fulford, młodszy z rodziny Dragon. ...

( Ben Dragon Młodszy. )Katsushika Hokusai


http://benjaminfulford.net/
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14336
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15172 razy
Otrzymał podziękowanie: 22115 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 15 sty 2014, 08:02

wszędzie ci naziści.. :shock:
Wtorek, 14 stycznia 2014 benjamin_fulford_smile_smirk22
Benjamin Fulford - 14 stycznia 2013 r.: Z Japonii Abe może zostać aresztowany w Davos, w Szwajcarii za rolę w zamachach terrorystycznych AUM


W ostatnim tygodniu różne agencje wywiadowcze przekazały dowody White Dragon Society pokazuje, że premier Shinzo Abe z Japonii był głęboko zaangażowany w Aum Shinrikyo metra sarin ataku gazowego terroru kultu. Z tego powodu, wzrasta możliwość , że Abe zostanie aresztowany za działalność terrorystyczną, gdy idzie do Davos w Szwajcarii na spotkanie Cabal począwszy tam w dniu 21 stycznia, źródła w języku chińskim, brytyjskich, japońskich i amerykańskich agencji wywiadowczych powiedziały.
Kult AUM Doomsday ( Koniec Świata) został utworzony, powołany przez grupę ekstremistów prawicowych, w tym byłego Tokio gubernatora Shintaro Ishihara i ojca Abe Shintaro Abe, który ściśle współpracował z frakcją Busha / Scherff nazistowskiej na zachodzie, rozwój i rozprzestrzenianie broni masowego rażenia.
Jeśli Abe nie zostanie aresztowany w Szwajcarii, badania w Japonii są również na celu aresztowanie go pod zarzutem oszustwa wyborczego, jak również do udziału w 311 ataku terrorystycznego jądrowego i tsunami, starsza Japońska agencja policji oficjalnie powiedziała.
Nawet jeśli Abe nie jest natychmiast aresztowany, należy zdjąć z jego szefów Cabal w Europie i Stanach Zjednoczonych w dalszym ciągu. Na przykład, niemiecka kanclerz Angela Merkel miał "wypadek" W zeszłym tygodniu na nartach w Szwajcarii, która była faktycznie pobita przez niektórych pracowników biura, którzy podejrzewają ją o bycie szefem niemieckiej IV Rzeszy, według źródła agencji wywiadowu, który właśnie wrócił z Niemiec. Natychmiast po jej "wypadku" Prezydent USA Barack Obama nazwał ją i powiedział: "musimy się spotkać," źródło powiedziało. Może to być reakcja na jej próby odzyskania 300 ton złota jakie Niemcy osadzili w Zarządzie Rezerw Federalnych, jeden obserwator spekulował.
http://www.theguardian.com/world/2014/jan/06/angela- Merkel-narty-wypadek
Również w zeszłym tygodniu Międzynarodowy Trybunał Karny otrzymał akta opisujące systematyczne stosowanie tortur przez wojska brytyjskie, które to było akceptowane, tolerowane przez Senior polityków, według różnych agencji prasowych.
http://rt.com/news/uk- politycy-oskarżone-warcrimes-469 /
Nazistowska frakcja w tym były premier Tony Blair jest gorączkowo próbują uciszyć, dając swój sprzeciw na zmyślone oskarżenia teraz, że ich morderstwa (David Kelly, Christopher Story itp.) stają się zbyt rozpoznawalne przez coraz większą liczbę polityków i urzędników agencji.

Na przykład, anty-nazistowski prawnik i pisarz Michael Shrimpton jest sądzony w przyszłym miesiącu pod zarzutem tworzenia fałszywych twierdzeń, że Igrzyska Olimpijskie w 2012 były celem ataku terrorystycznego jądrowego, a wyraźne wskazanie, że jest w ramach, policja twierdzi również miał karty pamięci (memory stick ) z pornografią dziecięcą na nim. Jednostka policji zaangażowana w dochodzeniu donosi do Sarah Thornton, który przewodniczył w oczywistym tuszowaniu zabójstwa eksperta broni Davida Kelly.
Funkcjonariusze bezpośrednio odpowiedzialni za badania są typowe pranie mózgu typy z których umysły są utrzymywane w parametrach (compartmentalized )szufladkowania . Na przykład, badacze ci nie patrzą na dowody , że Japonia była ofiarą terroru jądrowego, w dniu 11 marca 2011 r., na rok przed Igrzyskami Olimpijskimi w Londynie.
W każdym razie, nawet jeśli proces pokazowy Shrimptona ma miejsce, zbrodniarz wojenny Tony Blair i jego mordercze kohorty nazistowskie będą zdjęte. Jeżeli Międzynarodowy Trybunał Karny nie zrobi, a następnie zostaną oni podjęci w dół też.
W USA, w międzyczasie, syjonistyczna trupa działająca jako znany nam Senat USA wciąż rozpaczliwie czepia się ich starego scenariusza gry, starając się głosować na nowe ruchy przeciwko Iranowi, mimo że porozumienie, aby zakończyć "Iran kryzys nuklearny," zostanie podpisana w dniu 20 stycznia. Ludzie, którzy się zastanawiają, dlaczego wojska nie wjechały i aresztowały wszystkich tych zdrajców, trzeba przynajmniej pocieszyć się zapewnieniem, że żadna poważna grupa zbrojna nie jest teraz w posłuszeństwie syjonistom. Dziwki w Senacie i Kongresie mogą krzyczeć wszystko co chcą, ale doprowadzi to do niczego.
Syjoniści są teraz na białym tle i są systematycznie usuwani w wielu krajach, w procesie, który powinien doprowadzić do aresztowań publicznych najlepszych syjonistycznych przywódców rządowych i dni telewizji na temat prawdy w wszystkich głównych sieciach World News, według wielu źródeł.
W tym celu, White Dragon Society skontaktował zeszłym tygodniu przez urzędników wojskowych w podziemnej bazie w Wirginii, mówiąc, żeby byli oni gotowi przejść do Waszyngtonu w każdej chwili od zawiadomienia. Japonii Społeczeństwo, Cabal grupa nadzorująca USA rządy Japonii, wysłała również osobę by spotkać się z tym pisarzem, który potwierdził ludziom w Waszyngton DC że wiedzą, że podziemne bazy zostały przejęte i że wszyscy byli politycy bardzo boją się, są przerażeni o swoją przyszłość.
Ostatnią dużą przeszkodą w USA wydaje się być obecnie prezydent Barack Obama. Chociaż Obama pomógł oczyścić nazistów i działał, aby zapobiec wojnie światowej 3, on nadal nie uzgodnił końca rządów Zarząd Rezerwy Federalnej Stanów Zjednoczonych, ogłaszając emisję rządowej waluty zastępując potężny Fed niewolniczy dług. Stany Zjednoczone na czele z Obamą rząd nie zareagował również do formalną ofertę 700000000000000 dolarów (700 bilionów) do wykorzystania w finansowaniu kampanii do końca ubóstwa i zatrzymać zniszczenie środowiska. Jako taki, jest on teraz, wraz z Japonii Abe i UE Bank Centralny Głównego Mario Draghi, jedną z oczywistych oznak cabal kontroli i cabal odmowy podjęcia działań przeciwko ubóstwu i niszczenia środowiska.
Wracając do Abe, dokumentacji przesłanej do tego pisarza ostatniego Tydzień zawrzeć sprawozdanie osobie, cytując z MI5:
"był obecny podczas konferencji w Moskwie (styczeń 1990), kiedy góra Japońskiej delegacji, na czele z ministrem spraw zagranicznych Shintaro Abe [ojciec premiera Abe] spotkał się z ZSRR prezydentem Gorbaczowem i jego adiutantem, Członkiem Biura Politycznego Aleksandrem Jakowlewem. Ich zamiarem było ustanowienie "dwustronnej współpracy". Na kolejnych spotkaniach w styczniu 1991 roku, Gorbaczow przez Jakowlewa oferował Japończykom ZSRR jest super-tajną międzykontynentalną Broń EM technologii Zdolnej do wytwarzania Trzęsienia ziemi-na 900 mln USD.
Gorbaczow zgodził się na japońskiego członka Diet Toshio Yamaguchi do utworzenia łącznego Uniwersytetu Japonia-Rosja w Moskwie, że uniwersytet będzie miał zadanie kooptacji najzdolniejszych młodych umysłów fizyków jądrowych "obu krajów w celu opracowania nowych 2. i 3. generacji EM superbroni przez sparowanie japońskiej elektroniki mikrochipów i know-how do Rosyjskiej 1. generacji Technologii bojowej! Uniwersytet ten został szybko utworzony pod osłoną "kulturoznawstwo" podawano przez sektę Aum i jeden Lobov. Lobov był Jelcyna szefem Rady Bezpieczeństwa, po zamachu stanu, w którym pod koniec 1991 usunięto Gorbaczowa. Członkowie Aum pierwsi przybyli do Moskwy pod koniec 1991 roku. "
Ponadto, raport senatora (obecnie na emeryturze) Sam Nunn, ujawnia, że Aum Shinrikiyo ściśle współpracuje z Rosją i "Yakuza" [Korea Północna], w zakresie rozwoju uzbrojenia. Bronie te zawierają broń impulsu elektromagnetycznego, która może powodować trzęsienia ziemi, według raportu Nunn i innych źródeł.
Badacz Harry Mason został poinformowany przez australijską Policję Federalną, że Minister Nauki AUM w Hideo Murai (fizyk jądrowy) został uznany za "najbardziej inteligentny Żyjący Japończyk ". Murai miał wstępnie Aum tła w technologii EM.Pracował w Kobe Steel, badania kuchenki mikrofalowej i inne aplikacje EM / Ray Wave technologii formowania na zimno ze stali, ma dyplom astrofizyka, specjalizujący się w Kosmicznej rentgenowskiej analizy. Jego Kobe Steel Laboratorium było w epicentrum trzęsienia ziemi w Kobe w 1995 roku. Więc Szwajcaria ma teraz dobre podstawy prawne do aresztowania Shinzo Abe.

ŹRÓDŁO :
http://benjaminfulford.net/2014/01/14/J ... t-Attacks/

http://kochanezdrowie.blogspot.com/2014 ... 013-r.html
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14336
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15172 razy
Otrzymał podziękowanie: 22115 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 28 sty 2014, 07:05

Benjamin Fulford - 27 stycznia 2014 r.: Cabal montuje kontrofensywę, ale ograniczony wpływ ,bo trwa kontynuowanie aresztowań
Obrazek

Cabal kryminalna , która nielegalnie zarekwirowała większość z systemu finansowego na świecie powoduje zamieszanie w wielu miejscach, w tym na Ukrainie, w Turcji, Iraku, a także próbuje wykoleić proces pokojowy z Iranem w ramach szerokiej ofensywy planowanej na ich spotkaniu w Davos w zeszłym tygodniu, według różnych źródeł.

Jednak nie jest to zatrzymanie trwającej i przyspieszonej globalnej czystki agentów cabal .Jak widać z kontynuowanych aresztowań i ekspozycji cabal przestępstw i sieci pedofilii. Na przykład, ten artykuł o Tony'm Blairu dobrego znajomego pułkownika Kadafiego się pojawił .
http://www.dailymail.co.uk/news/article ... ng-14.html
Według źródła MI5: " Wykorzystywanie rozrzutności dzieci Kaddafiego ustawia standard Blair i jego przyjaciół" . Blair również dostarczał Semtex wybuchowy Kadafiemu, który sprzedał do IRA, źródło MI5 mówi. Trwałe narażenie Blair’a jest oznaką załamania kontroli cabal w Wielkiej Brytanii.
Także bankructwo Zarządu Rezerwy Federalnej jest teraz zasugerowane nawet w byłych cabal brytyjskich serwisach informacyjnych, takich jak Financial Times. Źródła w Pentagonie, chiński rząd, rodziny Dragon,chiński rząd ,Mason Lodge P2, wszyscy zgadzają się, że jakieś poważne wydarzenie finansowe jest nieuchronne, choć nie mieli wiele szczegółów.
W innym ciekawym zjawiskiem jest, ktoś z Al-Kaidy skontaktował się White Dragon Society w zeszłym tygodniu z ofertą umieścić swoje zasoby do dyspozycji WDS w zamian za pomoc w wyeliminowaniu arbitralnych granic Bliskiego Wschodu utworzonych przez mocarstwa kolonialne. Prawdziwy szef Al-Kaidy, w drodze, jest Wschodnioeuropejski gnostyk ,były podwójny agent Kominternu i MI6, a nie jakiś brodaty aktor jak widać w mediach propagandy. WDS wniosek o zaprzestaniu zabijania niewinnych cywilów w atakach terrorystycznych i skupieniu się na rodzinach, które nielegalnie przejęły banki centralne na świecie. Są one źródłem problemów na Bliskim Wschodzie, ponieważ są one nadal uparciem, starając się stworzyć konflikt między chrześcijanami, sunnitami, szyitami, żydami itp. Jako część ich planu stworzenia jednej światowej religii. Jak teraz tworzenie problemu jest skończone, niesprawiedliwości historyczne nałożone na Bliskim Wschodzie przez mocarstwa kolonialne mogą zostać usunięte.

Tony Blair jest dobrym wskaźnikiem trwającej walki o kontrolę na ziemi. Z jednej strony w zeszłym tygodniu był szeroko upokorzony w mediach, gdy ktoś próbował dokonać aresztowania obywatela za jego zbrodnie wojenne. Z drugiej strony, cabal następnie szeroko opublikowała historię Tony'ego Blaira stara się promować nową jedną religię świata.
http://www.theguardian.com/politics/201 ... wars-tony- Blair
Blair jest pod kontrolą, w trwających dochodzeń policyjnych rozległej sieci pedofilów w Wielkiej Brytanii i w innych krajach. Jest to ten sam człowiek, który nagrywał chwalenie się, że będzie musiał mi dołożyć za posiadanie narkotykow. Wiadomość do Tony'ego Blaira: Idziesz w dół za masowego morderstwa i papież nie cię nie chroni .
Mówiąc o papieżu, starszy członek P2 Lodge powiedział, że w zeszłym tygodniu papież Franciszek i prezydent USA Barack Obama podpisali umowę ramową odnoszącą się do złota w Mindanao, ma być wykorzystane do gwarantowania masowej kampanii do końca ubóstwa i zatrzymania zniszczenia środowiska. Żadnych dalszych szczegółów nie znamy.
Jednak źródła Pentagonu powiedziały, że powiedziano , iż coś finansowego zostanie ogłoszone w lutym.
Ponadto, krewny byłego prezydenta Filipin Ferdinanda Marcosa skontaktował się również z WDS w zeszłym tygodniu i powiedział , że Fundacja "chiński śliwkowy kwiat „(ChinesePlum Blossom) , że wszystkie na świecie pieniądze i skarb należały do Chin ,oraz z powodu chińskiego braku poszanowania dla prawa, reszty świata, mieli ich finansowania odciąć. Względnej powiedział, że Marcos nigdy nie był odpowiedzialny za globalne zabezpieczenie kont, ale był tylko młodszym sygnatariuszem.
Starszy przedstawiciel Chińskiego rządu potwierdził to w pewnym stopniu przez przyjecie tam był wielki kryzys finansowy w Chinach ponieważ tworząca się bańka była na krawędzi rozerwania. To może być jeden z pierwszych z chińskiego domino tutaj:
http://www.ZeroHedge.com/news/2014-01-2 ... Depositors
Nowy system z Xi Jinping obawia się, że Partia komunistyczna może zapaść, i z tego powodu są planowane masowe czystki wśród skorumpowanych urzędników. Wielu urzędników rządu chińskiego, przestraszonych boi się o ich osobiste bezpieczeństwo, uciekło do ukrytych miejsc na wsi i wydaje rozkazy przez telefon do swoich podwładnych, powiedział. Również wielu bogatych Chińczyków, obawiając się aresztowania pod zarzutem korupcji, uciekło z kraju, a większość będzie do Korei Południowej, powiedział.
Oficjalne media mówią również ,że chiński rząd ogłosił zmianę polityki rządu podstawowym celem jest uzyskanie wzrostu PKB za wszelką cenę i do redukcji ubóstwa i ochrony środowiska.
Chiny są nadal w znacznie lepszej kondycji niż wiele innych krajów. Rząd Japonii, na przykład, rozpoczął najazdy na prywatne konta bankowe pieniężne, aby utrzymać co się dzieje.
http://www.SCMP.com/news/Asia/article/1 ... ew-Revenue
Słyszymy również , że jest wiele niepotwierdzonych kont (w tym od tego pisarza), że wielu ludzi w Tokio otrzymuje znacznie większy rachunek za prąd, niż można uzasadnić normalne użytkowanie.
Ponadto, jak to zostało szeroko nagłośnione, jeden z głównych akcjonariuszy Banku Japonii, HSBC, został mówiąc klientom, że nie mogą wycofać znacznych sum pieniędzy.
Kłopoty mogą dotyczyć wielu innych dużych banków, a Santander widzi konieczność arbitralnie zmienionych opłat hipotecznych, niedawno klienci banku Lloyds ,mieli kłopoty z uzyskaniem pieniędzy z bankomatów i oczywiście Zarząd Rezerwy Federalnej sam nie jest w stanie wrócić złoto innych ludzi, które miał w depozycie.
Ta niepewność finansowa może być, dlaczego miliarderzy zgromadzeni w Davos w zeszłym tygodniu postanowili spróbować jeszcze raz, aby rozpocząć wojnę jako sposób na ucieczkę od swoich problemów. Przykładem był duży ogromny nacisk w Szwajcarii by sabotować porozumienia pokojowe USA / Iran w zeszłym tygodniu. Że Irańczycy mówiąc nagle nie zrobił żadnych ustępstw i premier Benjamin Netanjahu powiedział ,ze sprawa nigdy nie będzie możliwa. Widząc te dwa stwierdzenia razem przypomniało mi cabal wykres mocy , jaki widziałem, który pokazuje zarówno Izrael i Iran jako pracujących w Szwajcarii BIS Mistrzów.
Próba uruchomienia, wywołania problemów między Iranem i Izraelem po raz kolejny doprowadziła do setek aresztowań podżegaczy, handlarzy wojną w USA według źródła Pentagonu. Szwajcarzy tak bardzo boją się trwających represji przeciw cabal w USA, że 100 Banków Szwajcarskich zwrócily się o zwolnienie od odpowiedzialności karnej w zamian za udzielenie informacji o oszustach podatkowych z ameryki.
http://www.SCMP.com/Business/Banking-Fi ... cans-Evade
Przerażeni cabaliści także rozniecają problemy także na Ukrainie i zagrażają terrorem Igrzyska Olimpijskie w Soczi w ramach wielkiej ofensywy przeciwko Rosji Władimira Putina. Cabaliści w Davos omawiali także plany by doprowadzić do bankructwa Rosję, zmuszając wprowadzić ceny ropy poniżej 60 dolarów za baryłkę na rok, czyli około wystarczająco długo, aby wyczerpać twardą walutę z gospodarstw Rosji. To jest myślenie życzeniowe z ich strony, ponieważ ropa pod 60 dolarów za baryłkę zrujnuje wiele dużych banków zachodnich na długo przed zanim Rosja ulegnie.
31 stycznia jest kluczowym terminem rozliczeń finansowych i jeśli rządy głównych instytucji pominą, płatności są podane do połowy lutego by zdobyć pieniądze zanim są oni bankrutami.
Może dlatego Sekretarz Skarbu USA Jacob Lew powiedział niedawno, że US zabraknie pieniędzy w lutym.
http://www.voanews.com/content/Treasury ... 31700.html
Wydaje się, że jesteśmy świadkami bólów porodowych nowej ery dla ludzkości.


Źródło:
http://benjaminfulford.net/2014/01/28/c ... -continue/


http://kochanezdrowie.blogspot.com/2014 ... 014-r.html

Ważnym jest aby również i dziś przywołać Waszej pamięci ten znany już fakt bo wielu Ludzi nadal jeszcze błędnie wierzy że ten System można zmienić „w Systemie” lub też że on sam w sobie przetransformuje się na „lepsze”.
To jest NIEMOŻLIWE bo kajdany nałożone Ludzkości przez System Oriona mogą być otworzone jedynie przez zjednoczone starania Sił Światła po tej i po tamtej stronie Kurtyny.
Ten System Społeczny zostanie zmieniony przez to że zostanie on ZNISZCZONY – a nie przez to że krok po kroku rozchodzić się będą dobre pomysły i pełne Światła myśli Ludzi za pośrednictwem których zmiana byłaby nieodzowna. Gdyby było to możliwe, to dawno już by się tak stało!


Kloaka pozostaje śmierdzącym miejscem tak długo jak się jej nie opróżni (*nie wybierze) aż do końca! Dopiero wtedy ma się tą wolność aby to miejsce zmienić i reformować.


To znaczy – i dlatego dane jest to Przesłanie:
nie dajcie się zmylić. To są i dojdą jeszcze do władzy politycy i przywódcy rewolucji – na bardzo krótki czas – którzy na ustach dźwigają słowo „Przemiana”, których Serca są jednak prawdziwą Grotą Rozbójników.
;)
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

ODPOWIEDZ