Drodzy forumowicze i goście!

25.11.2021
Wszystko wskazuje na to, że nasze forum działa już na nowym hostingu, tu nie powinniśmy już minutami oczekiwać na załadowanie się strony. Jest to nowoczesny hosting, gdzie zasoby są skalowalne, więc nie będzie blokad i zahamowań. Ponoć nie ma też limitów dla baz danych, więc możemy znów spokojnie wszystko pisać i wstawiać, ale kopiowanie poprzednich postów i blisko z góry nie będzie tolerowane, bo szkoda czasu czytających.
Będziemy jeszcze robić upgrade skryptu forum, więc jakieś przerwy będą, jeszcze nie wiem kiedy.
Życzę forumowiczom i gościom przyjemnego surfowania i odnalezienia tego, co was interesuje. No i zdrówka dla wszystkich!

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

SYJONIZM

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7679
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 256
Podziękował: 6092 razy
Otrzymał podziękowanie: 12149 razy

SYJONIZM

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 23 lis 2016, 07:43

samoobrona, to prawo naturalne...

https://www.youtube.com/watch?v=DObG-QUb7jk

Pozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
grzegorzadam
Posty: 12135
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 102
x 611
Podziękował: 29348 razy
Otrzymał podziękowanie: 18601 razy

Re: SYJONIZM

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 23 lis 2016, 09:08

Szydło w Izraelu: Polska będzie walczyć z wszelkimi przejawami antysemityzmu
http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/art ... tyzmu.html

Premier Izraela dziękuje Polsce za "zdecydowane kroki przeciwko antysemityzmowi w Europie"
https://www.wprost.pl/kraj/10031713/Pre ... ropie.html

Obrazek
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7679
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 256
Podziękował: 6092 razy
Otrzymał podziękowanie: 12149 razy

Re: SYJONIZM

Nieprzeczytany post autor: Thotal » wtorek 29 lis 2016, 07:10

Apokalipsa ruszyła z pełnią mocy.
Prawo karmy: co kto wysyła, do niego powraca

(choćby w postaci prowokacji służb specjalnych).

Hajfa płoniehttps://tajnearchiwumwatykanskie.wordpr ... a-mossadu/
Pozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 7679
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 256
Podziękował: 6092 razy
Otrzymał podziękowanie: 12149 razy

Re: SYJONIZM

Nieprzeczytany post autor: Thotal » niedziela 26 lut 2017, 08:24

Jacek Międlar...


http://jacekmiedlar.pl/2017/02/24/music ... ich-wladz/Pozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 7679
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 256
Podziękował: 6092 razy
Otrzymał podziękowanie: 12149 razy

Re: SYJONIZM

Nieprzeczytany post autor: Thotal » niedziela 26 lut 2017, 20:39

Niebiańska Jerozolima...


http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rewel ... ie-2017-02
Pozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14595
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1005
x 417
Podziękował: 15580 razy
Otrzymał podziękowanie: 22564 razy

Re: SYJONIZM

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 05 mar 2017, 16:52

Obrazek

Obrazek

Obrazek
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5771
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 383
x 230
Podziękował: 32216 razy
Otrzymał podziękowanie: 9275 razy

Re: SYJONIZM

Nieprzeczytany post autor: abcd » poniedziałek 09 paź 2017, 08:43

A303 pisze:Filosemita Kowalski czyli kilka słów o poglądach Mariana w kwestiach żydowskich
Październik 8, 2017

Nie każdy Żyd to syjonista. Niestety, także nie każdy syjonista to Żyd. Te słowa pasują idealnie do pary szabesgojów, którzy codziennie o godz. 13-stej udają na You Tube polskich patriotów. Są oni nie tylko zakochani w Ameryce i niemal bezkrytyczni wobec niej (a także jej wpływu na Polskę, cieszyli się np. że będzie u nas hasał amerykański wywiad przybyły tu wraz z US Army, tak jakby wcześniej tego nie robił). Para ta jest także całkowicie bezkrytyczna wobec zbrodniczego reżimu izraelskiego, wyrażając co jakiś czas zachwyty nad metodami stosowanymi przez reżim wobec palestyńskich cywilów. Jest to kolejnym dowodem na to, że Marian nie miał i nie ma nic wspólnego z nacjonalizmem i nacjonalistami, był sztuczną wydmuszką wpasowaną w rolę narodowca.

Obrazek

W programach “Kowalski & Chojecki” duet ten wielokrotnie wychwalał izraelskie mury, które zamieniły Gazę w wielki obóz koncentracyjny, które zagarnęły nielegalnie dużą część terytorium Autonomii Palestyńskiej, które ograniczyły ludziom dostęp do pracy, edukacji a nawet pól uprawnych i wody pitnej. W programach prostaczków z Lublina mury te to jedynie doskonałe zabezpieczenie przed “terrorystami palestyńskimi”, taka właśnie jest oficjalna narracja rządu izraelskiego.

Pomijając już to, że Kowalski i Chojecki bez żadnych wątpliwości popierają Izrael w konflikcie z Palestyną to sam Marian “narodowiec” wychwalała pod niebiosa stosowanie przez reżim odpowiedzialności zbiorowej tzn. np wyburzanie domów rodzin bojowników palestyńskich i wypędzanie cały rodzin. Nie mają żadnych wątpliwości, że Izrael postępuje słusznie zagarniając wbrew prawu międzynarodowemu kolejne terytoria palestyńskie i stawia na nich nielegalne osiedla żydowskie. Nie przeszkadzają im w żadnym stopniu więzienia bez wyroków, przetrzymywanie miesiącami nieletnich złapanych podczas zamieszek bądź zwykłych łapanek ulicznych, ani stosowane tortury. Oni wiedzą, że Izrael to ta dobra strona, Trump kocha Izrael a oni kochają Trumpa, więc wszystko jest jasne.

Obrazek

Zwraca uwagę ich hipokryzja i mentalność Kalego. Wspominając II wojnę światową mówią o niemieckich zbrodniach, o stosowaniu odpowiedzialności zbiorowej przeciwko polskiej ludności cywilnej. Takie same działania popierają całym sercem wobec sterroryzowanej i okupowanej ludności palestyńskiej. Podczas gdy usilnie wyszukują w internecie informacji dotyczących łamania praw człowieka w Chinach by na tej podstawie oburzać się, że “jak można handlować ze zbrodniarzami?” chwalą reżim, który od dekad okupuje i bezkarnie morduje cywilów, stosuje najgorsze represje i jest całkowicie bezkarny. Reżim ten to dla nich wzór a marzenia ich krążą wokół tego by Izraelczycy spojrzeli na Polskę przychylnym okiem i potraktowali ją jak sojusznika (oni naprawdę wierzą, że kraj pokroju Izraela czy USA może traktować Polskę jako równorzędnego partnera czy “strategicznego sojusznika”). Marian mówił także o tym, że Żydzi sami powinni utrzymywać dobre relacje z Polską ponieważ Izrael jest z każdej strony zagrożony przez żywioł arabski i jeśli kiedyś będą musieli gdzies uciekać to właśnie Polska powinna być kierunkiem ich ucieczki. Ktoś ma jeszcze jakiekolwiek wątpliwości co do tego zakłamanego knura?

W programach IPP nie ma miejsca na jakąkolwiek krytykę Izraela, zresztą wiele wyjaśniają amerykańskie znajomości Chojeckiego. A jak zakochał się w Żydach Marianek? Aj waj! Z jaką dumą mówił, że lubi jeść czulent (dzięki datkom widzów przerzucił się z tuszonki wieprzowej na restauracje).

Ale do poważniejszych spraw. Marian zachwycowny jest, podobnie jak Gazeta Wyborcza, osobą Szewacha Weissa. Podczas gdy funkcjonariusze Michnika nazywają go “wielkim przyjacielem Polski”, Kowalski mówi o nim “nasz Żyd”. Marian twierdzi, że Weiss broni dobrego imienia Polski i Polaków na arenie międzynarodowej i w Izraelu. Doprawdy? Spójrzmy na przykład pierwszy z brzegu i opinie Weissa na temat żydowskiego oszusta i bajkopisarza Jana Tomasza Grossa:

“Jan Tomasz Gross to poważny historyk, z którym Polacy powinni umieć odważnie dyskutować. To, co pisze Gross, to nie są bzdury. Dyskusja z nim powinna być na wysokim poziomie, na polskim poziomie. Czy to jest prawda? To jest najważniejsze pytanie. Tak, to jest prawda. Interpretacja to jest już inna sprawa. Czy to było związane z polskim antysemityzmem, mającym swoje korzenie w Kościele, czy to był margines, który rządzi w czasach chaosu, bo ma wygodne warunki, bo cały reżim jest bestialski i diabelski? To jest już sprawa interpretacji.”

Czy Kowalski o tym wiedział? Mógł nie wiedzieć ponieważ ten człowiek nie orientuje się niemal w niczym, w ich programikach nie robi się żadnego researchu, wszystko jest im znane powierzchownie, ma być dopasowane pod ich tezy i linię programową, zahukane dwugodzinnym laniem wody i żałosnym dowcipami. A jeśli wiedział kim naprawdę jest Szewach Weiss? Oznaczałoby to, że Kowalski jest po prostu świnią… i chyba ta druga opcja jest bardziej prawdopodobna gdyż swoją postawą w wielu sprawach udowodnił to niejednokrotnie.

Kwestie żydowskie, oczywiście, są za ciężkie, nie do zrozumienia, zbyt skomplikowane. Oni wszystko traktują po łebkach, a na to wszystko mają proste rozwiązania. Ogólnie kwestie żydowskie są baardzo rzadko poruszane w tych żałosnych programikach. Ani słowa o lobby żydowskich w USA, nic o ADL, nic o AIPAC, lobby medialnym itd. Oczywiście te półgłówki mają rozumowanie i swoje postrzeganie świata zredukowane do najprostszych schematów, uproszczone do granic możliwości. Mają zło: szatana, Chiny, Kreml, Arabów, kacapów i mają dobro: Ameryka, US Army, Trump itp.

Jaki jest pogląd polskich nacjonalistów na kwestię palestyńską wie każdy, kto ma z tym środowiskiem do czynienia. Każdy kto odwiedza nacjonalistyczne portale, czy zetknął się z narodową publicystyką zauważy też, że nacjonaliści to nie prostackie “islamofoby” (słówko zapożyczone z chujowej nowomowy) doszukujące się zderzenia cywilizacji w awanturach pod kebabami ani nie tzw. “antysemici”, którzy w każdym Żydzie widzą diabła. Nacjonaliści polscy są antysyjonistami, antyimperialistami, opowiadają sie za solidaryzmem społecznym (dla UPRowskiej sieroty Kowalskiego i jego nestora będzie to “socjalizm”, tfu!). Ważne jest aby młodzież, której sprzedano Mariana jako “narodowca” przy każdej możliwej okazji odsyłać do źródeł prezentujących realną myśl polskich nacjonalistów. Są portale Autonom.pl, Nacjonalista.pl, jest miesięcznik Szturm, w emipkach kupić można Politykę Narodową. Nie serwują one uproszczonej wizji świata ani prostych rozwiązań, tak jak Pawełek i Marianek bo świat prosty nie jest, ale prezentują radykalne poglądy nacjonalistów na najróżniejsze tematy. Ważnym jest by młodzi ludzie, którzy chcieliby zaangażować się w ruch nacjonalistyczny nie wpadli przypadkowo w pułapkę pseudopatriotów i zaprzańców pokroju Kowalskiego i Chojeckiego, którzy patriotyzm utożsamić chcą z serwilizmem wobec USA, nie dopuścić do krytyki reżimu izraelskiego itp.

Rozumem szympansim ciężko jest ogarnąć, że poparcie dla narodowo-wyzwoleńczej walki Palestyńczyków (nacjonaliści popierający taką idee narodu będącego od dekad pod brutalną okupacją to chyba nic dziwnego) nie równa się z przyzwoleniem na masową imigrację arabską czy jakąkolwiek inną do Europy. Takie uproszczone rozumowanie stosuje wiele durnowatych fejsbukowych fanpejdżów chroniących nas przed “islamizacją Polski” i taką zastosował też człekokształtny Marian.

Przy okazji Palestyńczyków można wspomnieć o jeszcze jednej sprawie. Nastawienie Kowalskiego i jego szefa do Kosowa i Serbii. Wprawdzie półsłówkami krytykowali zbrojną interwencję NATO w Jugosławii, oderwanie Kosowa od Serbii, wspieranie terrorystów albańskich i utworzenie marionetkowego, gangsterskiego “państwa” ale… grzęźli jak tylko się da aby nie powiedzieć wprost, że to USA zorganizowały i zrealizowały bombardowanie Jugosławii, że to właśnie ten kraj, po raz kolejny dopuścił się nielegalnej napaści na inny kraj. A jaką teorię ułożyli aby usprawiedliwić Amerykanów? Zapnijcie pasy…

Napaść USA na Jugosławię była na rękę, a jakże, Rosji oraz Niemcom i to oni wplątali Amerykę w tę wojnę i jej rękami zrealizowali swoje interesy czyli jakieś tam swoje zbliżenie gospodarcze, dokładniej nie wyjaśnione, itd. To, że Rosja w kwestii Kosowa i Serbii zajęła stanowisko dobre nie przeszłoby im przez usta. Tu jeszcze jedna sprawa. Marian z wykrzywioną gębą krzyczy na narodowców: gdzie są gdy na ulice wychodzi KOD, gdzie byli gdy coś tam, że tylko on sam wszędzie (kompleks Wałęsy). Przez wiele lat polscy nacjonaliści organizowali w Warszawie manifestacje solidarnościowe z Serbami odnośnie Kosowa… Mariana nie było na ani jednej z nich. Umknęły mu? A może już wtedy antyimperialistyczne akcenty tych wydarzeń nie pozwalały mu wziąć w nich udziału?

Identyczna sytuacja z Syrią… wiecie co wygadywali w tych swoich programikach? Że Rosjanie wraz z Assadem mordują Syryjczyków, że przeszkadzają Amerykanom pokonać ISIS (narracja rodem z Onetu, Interii i reszty mainstreamowych propagandówek). Ani wzmianki o utworzonych przez CIA obozach szkoleniowych w Jordanii, skąd podsyłano do Syrii zagranicznych terrorystów, ani wzmianki o zbrojeniu morderczych band zwanych później “umiarkowaną opozycją”. A wiecie co obwieścił jeden z ich przydupasów prowadzący ich serwis informacyjny (Cezary Kłosowicz), podając informację, że Putin gdzieś tam skomentował wybryki mas imigrantów w Zachodniej Europie? Powiedział on tak: “Putin doradza Europie jak rozwiązać problem, który sam stworzył”. Już wiecie? To nie polityka lewicowych liberałów, promotorów multi-kulti i sprzedajnych mediów doprowadziła do sytuacji w której znalazły się Szwecja, Niemcy, Anglia czy Francja. To nie tamtejsze społeczeństwa sterroryzowane polityczną poprawnością i godzące się na coraz większy napływ kolorowych tłumów. To wszystko zorganizował im Putin.

Źródło: https://klubidzpanstad.tumblr.com/post/ ... %C4%85dach
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/filos ... ch-2017-10
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
devi
Posty: 1637
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 14:17
x 1
x 75
Podziękował: 730 razy
Otrzymał podziękowanie: 2811 razy

Re: SYJONIZM

Nieprzeczytany post autor: devi » środa 23 maja 2018, 00:24

Konrad Rękas: United We Stand

united_against_zionism.jpg
united_against_zionism.jpg (22.41 KiB) Przejrzano 7087 razy

Podczas naszych obrad usłyszeliśmy sporo ciekawych informacji m.in. o bliskich związkach syjonizmu z brytyjskimi torysami, od ponad wieku będących jego wypróbowanymi sojusznikami i sługami. Tyle tylko, że niemal taką samą więź możemy dostrzec między syjonizmem, a dowolną głównonurtową siłą polityczną Zachodu, na czele ze Stanami Zjednoczonymi, w całości kontrolowanymi przez szczególny odłam syjonizmu – syjonkonów.

Dlatego właśnie powinniśmy raz na zawsze zapomnieć o trwałej przemianie któregokolwiek z establishmentowych polityków. Dużo mówimy o Donaldzie Trumpie, wspomniano także Jeremy’ego Corbyna, lidera brytyjskiej Partii Pracy. Otóż fakt, że Corbyn postanowił przekreślić cały swój długi polityczny, ideowy życiorys i porzucił wszystkie obietnice, nie jest wcale bardziej zaskakujące od tego, że Trump w istocie uparł się dotrzymać swoich, tych o byciu „najlepszym przyjacielem Izraela”. Szef Labour ma zresztą przynajmniej proste wyjaśnienie: „chcę być następnym premierem UK” – zadeklarował i to przecież czytelny cel, którego poświęcić należy każde inne zagadnienie czy to natury programowej, czy etycznej, nie wyłączając rzecz jasna sprawy antyimperializmu. To tak typowe, że naprawdę – nie ma powodów do rozczarowania…

Pewne, niewielkie jednak nadzieje – można oczywiście wiązać z niektórymi istniejącymi czy potencjalnymi ruchami społeczno-politycznymi (umownie określanymi jako „populistyczne”) starej Europy, takich jak Francja, Włochy, czy Wielka Brytania, a także poniekąd Polska, która właśnie zderzyła się z liczonymi w setki miliardów żądaniami „odszkodowawczymi” wysuniętymi przez międzynarodowy przemysł tak zwanego „holocaustu”, wspartymi przez Kongres USA, co stało się potężnym ciosem w całkowicie bezwarunkowe dotychczas zaufanie Polaków pokładane w „strategicznym partnerstwie ze Stanami i Izraelem”. Wraz z kolejnymi działaniami administracjami Trumpa obserwujemy jak amerykański Saturn pożera swoje dzieci, a także najbardziej nawet pokorne sługi. To duża szansa na bycie słyszanym, bynajmniej nie przez polityków i mainstreamowe media, te bowiem doskonale wiedzą co jest prawdą – bo przecież cały czas z nią walczą. Być może jednak – jest to właśnie odpowiedni moment, by mówić wprost do tej niewielkiej, ale istniejącej, zdezorientowanej, ale pragnącej prawdy politycznie aktywnej części naszych społeczeństw?

Jeszcze bardziej obiecujące wydają się nowe aspiracje starych narodów, takich jak Szkoci czy Katalończycy oraz decentralizacyjne tendencje w obrębie post-modernistycznych, post-jakobińskich europejskich państw unitarnych. Te nowe (?) siły odznaczają się szczególną pasjonarnością, ponadto zaś przeważnie są konsekwentnie anty-imperialistyczne, anty-militarystyczne, a także pro-palestyńskie, zarówno w oficjalnych deklaracjach, jak i praktyce organizacji i działalności poszczególnych politycznych. Prostym przykładem jest uzyskanie przez związaną także ze szkockim ruchem niepodległościowym kampanię Solidarności z Palestyną wyroku Sądu Szeryfa w Glasgow z lipca 2017 r., rozstrzygającego, że „przeciwstawianie się syjonizmowi nie jest rasizmem” i krytykowanie „Izraela” nie jest tożsame z antysemityzmem. W dobrze, niestety, znanych realiach politpoprawności Zachodu – to prawdziwe trzęsienie ziemi!

Oczywiście też naszymi sojusznikami pozostają wszystkie szczere, obecnie aktywne ruchy pro-palestyńskie, anty-imperialistyczne i anty-syjonistyczne. Niewątpliwa wdzięczność należy się np. organizatorom ruchu The Boycott, Divestment, Sanctions, z pewnością mocno uciążliwego i irytującego dla syjonistów. Z drugiej jednak strony działalność taka nie może pociągać za sobą fałszywego uspokojenia i rozgrzeszenia, że oto „nie kupiłem izraelskich pomarańczy i to właściwie wszystko, co mogę zrobić”. Ekonomiczna presja na „Izrael” musi być znacznie silniejsza, szczególnie w sferach priorytetowych dla Tel Awiwu, jak zbrojenia czy finanse. Bezwzględnie należy stać na pozycjach: żadnej zgody na jakiekolwiek handlowe i polityczne układy z „Izraelem”, nigdy żadnej akceptacji dla jakichkolwiek form handlowej i militarnej współpracy z syjonistyczną okupacją w Palestynie. Taki musi być kierunek presji na rządy naszych krajów i czytelny przekaz dla naszych narodów. Wróg musi być wskazany jasno i bez kompromisów!

Wszystko to także dlatego, że nie jest to najlepszy moment na politykę małych kroków i miękką siłę, która okazuje się być… zbyt miękka. Wielu miłośników syjonizmu wierzy, że żyjemy w Czasach Ostatecznych. I być może właśnie ze względu na politykę syjonistów – może to być obserwacja prawdziwa.

Zagrożenie wojną światową pozostaje wciąż skrajnie wysokie, dlatego powinniśmy pamiętać poprzednie wojny wywołane przez syjonistów, z podkreśleniem towarzyszącej im charakterystycznej prawidłowości:

— kiedy Irak Saddama zaatakował Iran – napastnicy otrzymali wsparcie zarówno od Zachodu, jak i od Związku Sowieckiego;

— kiedy Amerykanie napadli na Irak – aktywną pomoc okazała im Syria;

— a zachodnio-syjonistyczna agresja przeciw Syrii była i nadal jest popierana m.in. przez Arabię Saudyjską.

I we wszystkich tych przypadkach tylko Iran albo sam się bronił, albo pomagał ofiarom agresji, nie tylko tym poddanym okupacji, ale i wciąż walczącym, jak Jemen i Bahrajn. I oczywiście tylko Iran konsekwentnie i realnie wspiera sprawę Wolnej Palestyny.

Powinna to być czytelna i zrozumiała lekcja dla wszystkich zaangażowanych w opór przeciw jednobiegunowemu, amerykańsko-syjonistycznemu światu i dla wszystkich podmiotów pragnących, by obecna geopolityczna faza przejściowa zakończyła się efektywną wielobiegunowością. Mam nadzieję, że szczególnie Rosja (z)rozumie tę naukę… Będziemy mieli (załóżmy optymistycznie…) czas, by zastanowić się, jak przyszła multipolarność mogłaby/powinna wyglądać (które to ważne pytanie postawił Aleksander Dugin) i jak w tych realiach zabezpieczymy interesy naszych wspólnot narodowych. Zdecydowanie jednak nie jesteśmy jeszcze u kresu drogi, to ledwie początek jej ostatniego etapu. I zanim wędrówkę tę ukończymy – musimy się zjednoczyć. A jedynym na dziś przesłaniem wystarczająco czytelnym, by je przesłać syjonistom i ich poplecznikom, winno być: UNITE WE STAND. Stoimy zjednoczeni – z Iranem i Palestyną.

Konrad Rękas

Wystąpienie na forum 6 Międzynarodowej Konferencji NEW HORIZON „Jerozolima – Wieczna Stolica Palestyny”, 12-16 maja 2018 r. w Meszhedzie, Iran.

http://xportal.pl/?p=33742
0 x


Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało twoim życiem, a ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. /C.G. Jung

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 18041
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 944
Podziękował: 32710 razy
Otrzymał podziękowanie: 26095 razy

Re: SYJONIZM

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 04 cze 2018, 23:16

Zbrodnie w konflikcie izraelsko -palestyńskim - Sir Julian Rose

https://www.youtube.com/watch?v=z-CNBCctovQ
0 xquetzalcoatl888
Posty: 1245
Rejestracja: środa 17 kwie 2013, 21:21
x 1
x 9
Podziękował: 474 razy
Otrzymał podziękowanie: 965 razy

Re: SYJONIZM

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » piątek 08 cze 2018, 18:48

teraz po syjonizmie bedzie transhumanizm i posthumanizm o to chodzi tym satanistom..jednak chyba to prawda ze "zydzi" sa plemieniem zmijowym

i dzialaja przecikow ludzkosci..i sa nazywani synagoga szatana..ich celem jest zachipowanie ludzi i 3 swiatynia "zydowska" to jest ich opetany plan, tz chyba sa sterowani albo zaprogramowani przez kogos..

Obrazek

wszystko jest zwiazane z kultem saturna, zydzi-pieczec salomona..i wyeleminowanie ludzkosci transhumanizm..(jezuici byli zalozeni i sa prowadzeni przez zydow jak i sw inkwizycja..)

Obrazek

daza do zachipowania ludzi i 5g

https://www.youtube.com/watch?v=80IozjjwIYc

https://www.saltradioministries.com/sin ... o-superior

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/tech ... -2045-roku

https://www.youtube.com/watch?v=vdEj7WnR75k&t=66s

Obrazek
0 xpawelz
Posty: 394
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 140 razy

Re: SYJONIZM

Nieprzeczytany post autor: pawelz » czwartek 14 cze 2018, 11:23

To słowa Pana Jezusa o żydach w Polsce ze strony http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2 ... m-dla.html
Żydzi coraz bardziej panoszą się w waszym narodzie. Nie jest to miejsce dla nich. Mają swój kraj. Są inne kraje gdzie mają [się] dobrze i nie są prześladowani.
Polska nie jest miejscem dla Żydów.
Mają tu prawo mieszkać ci, którzy od wieków mieszkali w Polsce, ich potomkowie i tylko Ci, którzy dobrze życzą Polsce i nie uznają Izraela lub jest dla nich obojętny. Ci, którzy przyszli z Rosji podczas zaborów wysługując się często zaborcy, a jeśli nawet nie to szanując i kochając Rosję bardziej niż Polskę takiego prawa do mieszkania ( w Polsce) ich potomkowie nie mają. Nie mają prawa do mieszkania w Polsce także Żydzi z Niemiec. Nie mają prawa tym bardziej ci Żydzi, którzy nie urodzili się w Polsce niezależnie od tego jaką funkcję by w waszym kraju pełnili.
Nie mają żadnego prawa do mieszkania w Polsce obywatele Izraela niezależnie od tego co by się w ich kraju i z ich krajem działo.
Ja tego nie chcę, ja Bóg, lecz oni przecież Mnie zabili. I zabijają wasz naród teraz podstępnie, był czas, że jawnie, znowu będzie to niemal jawne, choć pod płaszczykiem wrogich wam potęg.
Polska jest krajem starożytnym. I była takim już gdy Abraham czy jeszcze Abram wędrował ze swoimi stadami.
Synagoga szatana chce zniszczyć mój umiłowany kraj ja zaś na to nie mogę pozwolić. Lecz pomagają im wasze grzechy. One też blokują wasze serca przed pełną Intronizacją wedle Mojej Woli.
Poddani tak wielu wrogim siłom, jeśli jej nie będzie – zginiecie.
Jeśli nawrócicie się przed ostateczną zagładą, ocalejecie, lecz czy ten kraj nie stracił dość krwi, czy nie wydał na żertwę ofiarną swych najlepszych synów i najlepsze córki? Czyż nie szkoda wam krwi dzieci waszej ojczyzny?
Wasze, coraz bardziej ograniczone myślenie, temu pomaga.
Niewielu jest rozsądnych w waszym narodzie.
Polacy muszą być silni i zjednoczeni – jak w czasach Solidarności i jeszcze bardziej a przede wszystkim we Mnie i ze Mną, Chrystusem.
Źródło: http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2 ... m-dla.html
0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 7679
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 256
Podziękował: 6092 razy
Otrzymał podziękowanie: 12149 razy

Re: SYJONIZM

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 09 lip 2018, 23:11

Seweryn Aszkenazy...

https://www.facebook.com/PolscyPatrioci ... ater&ifg=1
Pozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14595
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1005
x 417
Podziękował: 15580 razy
Otrzymał podziękowanie: 22564 razy

Re: SYJONIZM

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 25 mar 2019, 08:23

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7679
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 256
Podziękował: 6092 razy
Otrzymał podziękowanie: 12149 razy

Re: SYJONIZM

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 01 kwie 2019, 17:03

izrael w środku Europy...


https://gloria.tv/article/LTPAMddEUp3k6 ... 5EuJgLiprM

Pozdrawiam - THotal :)
0 xquetzalcoatl888
Posty: 1245
Rejestracja: środa 17 kwie 2013, 21:21
x 1
x 9
Podziękował: 474 razy
Otrzymał podziękowanie: 965 razy

Re: SYJONIZM

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » poniedziałek 01 kwie 2019, 23:49

0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 18041
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 944
Podziękował: 32710 razy
Otrzymał podziękowanie: 26095 razy

Re: SYJONIZM

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 17 lis 2019, 23:59

Hanna Kazahari: Syjoniści - czyli smoki, gady i jaszczury w polityce światowej i w tunelu pod Alpami

https://www.youtube.com/watch?v=o10SSlhiF_o&app=desktop

Premiera rozpoczęła się 7 godzin temu
Hanna Kazahari:
- Smoki, gady i jaszczury w polityce światowej,
- "Gadzie" otwarciu tunelu pod Alpami,
- Syjoniści, masoni, globaliści,
- Pedofilska afera Epsteina vs. politycy, celebryci i rodziny królewskie,
- Księżna Diana: angielska rodzina królewska to gady i jaszczury....
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 18041
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 944
Podziękował: 32710 razy
Otrzymał podziękowanie: 26095 razy

Re: SYJONIZM

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 18 lis 2019, 22:52

Ewa Pawela: Jawny plan syjonistów i globalistów w USA: Noachidzi wszystkich wyznań łączcie się!

https://www.youtube.com/watch?v=vxk13VEHer8

Premiera rozpoczęła się 7 godzin temu
Ewa Pawela:
- Noachidzi wszystkich wyznań łączcie się!
- Nowe podstawy prawne systemu Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej - oficjalny i całkowicie jawny plan syjonistów i globalistów w USA...

Dr Mira Modelska: Czy żydowska sekta Chabad Lubawicz dokonała zmiany podstaw systemu prawnego USA?
https://www.youtube.com/watch?v=whvIV...

https://gazetawarszawska.com/index.ph...

https://gazetawarszawska.com/index.ph...

https://www.wprost.pl/swiat/534804/ra...

Siedem Praw Noego (hebr. שבע מצוות בני נח, Szewa micwot Bnei Noach), Prawa Noego, Prawa Noachidów – zapis siedmiu nakazów moralnych, które – według biblii hebrajskiej, Tanachu – były dane Noemu przez Boga[1], jako wiążący całą ludzkość zestaw praw. Według judaizmu każdy nie-żyd, który żyje według tych praw, uznany jest za sprawiedliwego obcego[2] i tylko tą drogą może wziąć udział w przyszłym świecie. Osoby żyjące według powyższych zasad zwykły nazywać się Bnei Noach (Dzieci Noego, Potomkowie Noego, hebr. בני נח) lub Noachidzi.
0 xAwatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4053 razy

Re: SYJONIZM

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 19 lis 2019, 16:48

Arka Przymierza , co to jest PRZYMIERZE NOEGO ZE STWÓRCĄ.....?

KTO .. TO JEST ARKA PRZYMIERZA , A ZARAZEM NOACHIDZI....

CO TO JEST NOE.. EON.... CZYLI CZAS.

PRZYMIERZE STWÓRCY Z NOE.... ( NOE/EON.. CZAS INACZEJ ZAWARTE NA OKREŚLONY CZAS ) CZYLI OKRĄG ROKU GALAKTYCZNEGO, KTÓRY DOBIEGA LADA MOMENT KOŃCA...

NOACHIDZI TO INACZEJ... LUDZIE DUCHOWI Z KTÓRYMI PRZYMIERZE ZAWARŁ STWÓRCA.

Prawdziwa ARKA PRZYMIERZA , to możliwość korzystania z wiedzy całkowitej MĄDROŚCI SERCA dzięki osiągniętemu ROZWOJOWI DUCHOWEMU.

Bowiem w duchowym sercu człowieka jest ISKRA ŻYCIA / OGIEŃ ŻYCIA depozyt wiedzy STWÓRCY , KTÓRA JEST IDENTYCZNA U WSZYSTKICH DZIECI STWÓRCY.

Ale, istnieje również jej techniczna kopia, która tak naprawdę jest tylko z nazwy ARKĄ PRZYMIERZA, gdyż jest to wyłącznie urządzenie techniczne ( kondensator) , które może stworzyć energie o mocy podobnej do tej , która może również stworzyć Człowiek DUCHOWY w swoim ciele fizycznym , by otworzyć dostęp do wiedzy serca.Żeby mogło zaistnieć stale połączenie z nią a ciało ludzkie mogło by ulec transformacji w ciało świetliste.


Tworzy się nie mocą umysłu a mocą serca. Nic bardziej zwodniczego niż logika i intelekt , one bez uczuć tworzą bezduszną maszynę.
Wiedze techniczna o której myślimy? Każdy posiada IDENTYCZNĄ , każda Dusza Boska , nikt ale to nikt nie jest jej pozbawiony. Zablokowany mamy jedynie częściowo dostęp do niej jest on zablokowany wyłącznie po to by Człowiek nauczył się żyć uczuciami.

Napełniający się ich energią / wodą życia wewnętrzny GRAAL automatycznie odblokowuje dostęp do wiedzy w szyszynce ( bo tak naprawdę w niej jest depozyt całej dawnej wiedzy) . Mózg to tylko mechanizm , który otwiera dostęp do jej poziomów ,oraz możliwości przejawów rozdzielonych na 8 części.

Zwodnicza jest wiec stymulacja mózgu by osiągnąć dostęp do wiedzy technicznej , bo tak naprawdę wcale nie o to chodzi.

Informacja techniczna jest TYLKO odwzorowaniem , przełożeniem wiedzy duchowej w działanie fizyczne w świecie materialnym.
Arka Przymierza tworzy się wówczas gdy SERCE napełni się miłością po brzegi i energia uczucia połączy się z szyszynką. Wówczas otwieramy w sobie moc twórczą , która łączy się z depozytem Boskiej wiedzy , którą posiada każdy DUCHOWY CZŁOWIEK w czakrze serca.


Nazywa się to PRZYMIERZE NOACHA/ CZŁOWIEKA Z BOGIEM , identyczne o którym mówił Mojżesz , a którego niestety NIGDY nie osiągnął.

Owszem dane mu były różne instrukcje na stworzenie pojedynczych technicznych wzorów owej ARKI , ale nie miało i nie ma to mocy TWÓRCZEJ.. jedynie niszczycielską i nie ponadczasową. Dlatego urządzenia te potrzebowało stałego zasilania energetycznego zewnętrznego , a po jakimś czasie całkowicie traciło moc.


Nie było przez MOJŻESZA wykorzystywane dla dobra Człowieka, bo zabrakło rozwoju duchowego/ MIŁOŚCI MOJŻESZOWI .
Arka Przymierza , ta dawna , to kondensator energetyczny , którego moc używana była nie zawsze zgodnie z etyka i dobrem ludzi., a częściej przeciw nim.


Tak wiec prawdziwa Arka Przymierza / CZŁOWIEK DUCHOWY .. aktywuje ją najwyższa LUDZKA energia miłości , to naturalna energia , którą gromadzimy w trakcie życia w sobie porównując nasze ciała również do do mocy biologicznego kondensatora.


Na razie udaje nam się być tylko biologicznymi bateriami , które systematycznie są rozładowywane poprzez różne negatywne zdarzenia losowe , które wyczerpują nas energetycznie.
Ale również rozładowuje nas z energii orgazm seksualny.

Uzyskać Boskość , tzn stać się kondensatorem , który osiągnie moc umożliwiającą mu transformacje w ciało świetliste, a następnie uniezależni od karmy , która blokuje nasze możliwości ewolucyjne .. przekazując energię władcą astralnym.

Osobiste doładowania energetyczne to nasza możliwość przemieszczania się w kosmosie.

Boskość w Człowieku to nie jest ŚWIADOMOŚĆ TECHNICZNA , a ROZWÓJ DUCHOWY/ UCZUCIOWY UMOŻLIWIAJĄCY OSIĄGNIECIE STAŁEGO POZIOMU ENERGETYCZNEGO , NA TYM POLEGA UWOLNIENIE Z KOŁA REINKARNACJI.


BÓG STWÓRCA WSZECHRZECZY jest OSOBOWOŚCIĄ DUCHOWO - UCZUCIOWĄ , JEST ENERGIA a nie techniczną kreacją , nie rozwój techniczny zbliża nas do Niego , a rozwój uczuciowy , podwyższający nasz poziom energetyczny.

Jak sama widzisz współcześnie, rozwój techniczny mamy całkiem niezły , jednak świat i ludzie stanęli na krawędzi kataklizmu, który sami stworzyli, bo zabrakło nam uczuć. Ludzkość w bardzo małym stopniu rozwijała się uczuciowo, preferując wygody techniczne, i jest to największy jej błąd.

Nie pomoże TECHNICZNE wyćwiczenie umysłu , oraz intencje wygody , gdy brakuje uczuć, bo w intencjach muszą być uczucia, dzięki nim stwarzane jest życie w całym wszechświecie, one nadają im WZORZEC ISTNIENIA.
Same intencje to zbyt mało, chociaż też są ważne.Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14595
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1005
x 417
Podziękował: 15580 razy
Otrzymał podziękowanie: 22564 razy

Re: SYJONIZM

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 19 lis 2019, 20:13

to piękne Kiaro, jednak "rzeczywistość skrzeczy" jak mawiał klasyk i
"ludzie ludziom zgotowali ten los":

"Chazarscy Żydzi" wymordowali Żydów prawdziwych!
100.000 napromieniowanych dzieci

Opublikowano: 09.04.2007

Sefardyjczycy - kultura żydowska, która rozwinęła się w arabskojęzycznych krajach islamskich, zwłaszcza w Afryce Północnej. Po wygnaniu Żydów z Hiszpanii i Portugalii, społeczności sefardyjskie powstały m.in. na Bałkanach, w Turcji, Włoszech, Holandii i Grecji. (wg wwwKROPKAauschwitzKROPKAorgKROPKApl/html/pl/aktualnosci/news_bigKROPKAphp?id=477)

14 sierpnia, o 9 rano, izraelska stacja telewizyjna “Kanał 10″, złamała wszelkie zakazy i ujawniła najohydniejszy sekret (…) założycieli Izraela - umyślną, masową radiację wszystkich młodych Sefardyjczyków (prawdziwych Żydow biblijnych - przyp. mój)

Pokaz rozpoczęła projekcja filmu dokumentalnego, pt. “100.000 napromieniowanych” oraz dyskusja z udziałem specjalistów, prowadzona przez gospodarza programu, Dana Margalita. Było to o tyle zaskakujące, że dotychczas był on znany z posłuszeństwa dla establishmentu.

Dane o filmie: “100.000 napromieniowanych” (tytuł angielski: “The Ringworm Children”, tłumaczenie dosłowne tytułu hebrajskiego na angielski to “100.000 Rays” - przypis red. WM), wydane przez Dimona Productions Ltd. w 2003 roku. Producent - Dudi Bergman. Reżyseria - Asher Hemias, David Belhassen.

Uczestnicy dyskusji: marokańska piosenkarka, David Edrei, przywódca komitetu rekompensat dla ofiar prześwietleń na grzybicę strzygącą oraz Boaz Lev, rzecznik ministerstwa zdrowia.

W 1951 roku, naczelnik ministerstwa zdrowia, Czaim Szeba, wrócił z USA z 7 rentgenowskimi maszynami, które podarowała mu amerykańska armia. Miały zostać użyte w masowym eksperymencie na całym pokoleniu Sefardyjczyków, służących jako króliki doświadczalne. Każde dziecko sefardyjskie miało dostać 35 tys. razy większą od dopuszczalnej dawkę promieniowania, skierowaną bezpośrednio w głowę.

Za doświadczenie rząd amerykański płacił 300 mln lirów izraelskich, co stanowi równowartość współczesnych miliardów dolarów. Dla porównania, cały ówczesny budżet ministerstwa zdrowia Izraela zamykał się w sumie 60 mln lirów. Dla niepoznaki, podczas wycieczek szkolnych dzieci zabierane były na odosobnienie, w celu napromieniowania. Rodzinom tłumaczono, że promieniowanie ma stanowić zabezpieczenie przeciwko grzybicy oraz pasożytom.

Wkrótce po napromieniowaniu 6 tys. dzieci zmarło, a te, które pozostały przy życiu, do dziś umierają z powodu raka i innych chorób. Zanim zmarły, ofiary cierpiały na ataki epilepsji, zanik pamięci, chorobę Alzheimera, przewlekłe bóle głowy i psychozę.

Tak, ten chłodny opis oddaje tematykę filmu dokumentalnego “100.000 napromieniowanych”. Czym innym jest jednak oglądanie ofiar na ekranie. Marokańskia kobieta opisuje, co czuła, gdy napromieniowano ją dawką 35 tys. razy wyższą niż dopuszczalna przy prześwietleniach rentgenowskich: Krzyczałam, aby ból odegnać. Odegnać ból. Odegnać ból. Ale on nigdy nie odszedł.

Brodaty, zgarbiony człowiek, idący powoli ulicą: mam dopiero 50 lat, a wszyscy myślą, że mam 70. Musze się pochylać, aby nie upaść. Zabrali mi moją młodość tymi prześwietleniami rentgenowskimi.

Starsza kobieta, która napromieniowała tysiące dzieci. Ustawiali je rzędami, golili głowy i smarowali żelem. Następnie dawano im piłkę między nogi, aby nie mogły się ruszać. Na ciałach nie miały żadnej ochrony, nie było dla nich ołowianych kamizelek. Mnie powiedziano, że to dla ich dobra, aby usunąć grzybicę. Gdybym tylko wiedziała, na jakie niebezpieczeństwo skazano te dzieci, nigdy nie dałabym się na to namówić… Nigdy!!!

Ponieważ całe ciało dzieci było wystawione na promieniowanie, zmieniono konstytucję genetyczną wielu z tych dzieci, wpływając na następne pokolenia. Kobieta ze zniekształconą twarzą: Cała trójka moich dzieci ma te same zmiany rakowe, co moja napromieniowana wtedy rodzina. Niech nikt nie mówi mi, że to przypadek.

Każdy zauważy, że sefardyjskie kobiety pod pięćdziesiątkę mają dziś rzadkie, niejednolite włosy, które próbują pokryć henną. Ludzie przyjęli, że to zwyczajne wśród sefardyjskich kobiet. Oglądamy na filmie kobietę w czapce stylu bejsbolowego. Wyciąga przed kamerę zdjęcie ślicznej nastolatki z pięknymi, długimi, czarnymi włosami. To ja, zanim mnie napromieniowali. Popatrzcie na mnie teraz. Zdejmuje z głowy czapkę: nawet henna nie ukryje tych przerażających, pokrytych bliznami, czerwonych, łysych placków.

Wśród ofiar najwięcej było Marokańczyków, bo byli największą grupą sefardyjskich emigrantów. Wbrew logice, napromieniowani stali się najbiedniejszą i najbardziej kryminogenną grupą ludności. W przeciwieństwie do nich, Marokańczycy, którzy uciekli do Francji, stali się zamożni i wykształceni. Popularne tłumaczenie tego zjawiska miało być takie, że do Francji wyemigrowali bogaci i sprytni. Prawda jest jednak taka, że głów dzieci marokańskich imigrantów we Francji nie poddano smażeniu promieniami gamma.

Film jasno pokazuje, że operacja nie była przypadkowa. Ryzyko wynikające z działania promieni rentgenowskich znane było już wtedy, od ponad 40 lat. Oficjalne wytyczne dla prześwietleń w roku 1952, mówiły o maksymalnej dawce 0.5 rada dla dziecka izraelskiego. Nie było więc żadnej pomyłki. Dzieci zostały celowo wystawione na niebezpieczeństwo.

David Deri zauważa, że tylko sefardyjskie dzieci zostały napromieniowane: Byłem w klasie, gdy przyszli po nas ludzie, aby wziąć nas na wycieczkę. Dzieciom Aszkenazi kazano pozostać w klasie, a resztę, o ciemniejszej kompleksji, poproszono do autobusu.

Film pokazuje historyka, dającego skróconą lekcję historii ruchu eugeniki - programu mającego na celu usunięcie słabych stron społeczeństwa. Historyk podaje, że operacja “grzybica strzygąca”, była programem eugenicznym, wymierzonym w usunięcie słabych szczepów ze społeczeństwa.

Film cytuje dwóch znanych, anty-sefardyjskich, rasistowskich przywódców Izaela: Nahuma Goldmanna i Levi Eszkola.

Goldmann spędził czas Holocaustu w Szwajcarii, gdzie dopilnował, by jedynie niewielu uchodźców znalazło schronienia. Następnie poleciał do Nowego Jorku, gdzie stanął na czele Światowego Kongresu Żydów, kierowanego wtedy przez Samuela Bronfmana. Według kanadyjskiego pisarza Mordekaja Richlera, Bronfman zawarł z kanadyjskim ministrem Mackenzie King’iem umowę, uniemożliwiającą przybywanie żydowskim emigrantom do Kanady.

Rola Levi Eszkola podczas Holokaustu nie ograniczała się do zaniechania ratowania życia. Był wręcz zajęty odbieraniem życia. Oto fragment biografii Eszkola z witryny rządu Izraela: W 1937 roku, Eszkol odgrywał kluczową rolę w ustanowieniu Kompani Wodnej Mekorot, będąc tym, który przekonywał rząd niemiecki, aby zezwalał na emigracje Żydów do Palestyny, pozwalając im zabrać ze sobą część majątków, głównie w formie wyposażenia zbudowanego w Niemczech.

Podczas, gdy żydowski świat bojkotował nazistowskie Niemcy w latach 30. XX wieku, Agencja Żydowska w Jerozolimie popierała Hitlera. Zawarto umowę, tzw. Zezwolenie Transferu, na mocy której hitlerowcy mieli wygonić niemieckich Żydów do Palestyny, a lejberzystowscy syjoniści mieli zmusić imigrantów do wydania swych majątków na zakup wyłącznie niemieckich towarów.

Gdy Agencja Żydowska miała już niemieckich Żydów, na których jej zależało, zostali oni potajemnie indoktrynowani anty-żydowskością Sabbataja Cwi oraz Jakuba Franka. Wtedy pozwolono nazistom zająć się Żydami pozostałymi w Europie. Holokaust był programem eugenicznym, a Levi Eszkol odgrywał w nim znaczącą rolę.

W tym momencie na ekranie pojawia się marokańska kobieta: To był holocaust, holokaust sefardystów. Chciałabym wiedzieć, dlaczego nie znalazł się nikt, kto by to zatrzymał?

David Deri, zarówno na filmie, jak i będąc uczestnikiem dyskusji, wyrażał frustrację z powodu niemożności znalezienia akt lekarskich z czasu swego dzieciństwa: Próbowałem dowiedzieć się, co mi zrobili, kto to autoryzował, na czyje polecenie. Niestety ministerstwo zdrowia powiedziało, że moje akta zginęły. Boaz Lev, minister zdrowia, powiedział, że wszystkie zapiski spłonęły w pożarze. Rzecznik ministerstwa zdrowia, Boaz Lev: Niemal wszystkie akta spłonęły w pożarze.

Pomóżmy więc Panu Deri wytropić prawdę o tym, kto wydał rozporządzenia. W tym miejscu muszę jednak wprowadzić swoją osobę. Około 6 lat temu badałem sprawę porwania 4,5 tys. jemeńskich niemowląt i dzieci w pierwszych latach państwowości Izraela. Spotkałem się z przywódcą ruchu na rzecz dzieci jemeńskich, rabinem Uzi Meshulum, uwięzionym z powodu próby ujawnienia prawdy na ten temat. Później został on odesłany do domu w stanie wyniszczenia, z którego już nigdy się nie wykaraskał. Powiedział mi wtedy, że wszystkie te dzieci zostały wysłane do Ameryki, w celu przeprowadzenia na nich testów nuklearnych. Amerykański rząd zakazywał eksperymentów na ludziach, więc potrzebował “królików doświadczalnych”. Rząd Izraela zaoferował ludzi na ten cel, w zamian za pieniądze oraz nuklearne tajemnice.

Inicjatorem izraelskiego projektu jądrowego był przewodniczący rady obrony Izraela, Szimon Peres. Rabbin Jerozolimy, David Sevilia, potwierdził tę zbrodnię. Później widziałem zdjęcia blizn popromiennych na kilku niemowlętach, które przeżyły, oraz klatki, w których przewieziono je do Ameryki. Nieco wcześniej niż pięć lat temu, opublikowałem w internecie moje przekonanie, że syjonistyczny rząd lejberzystowski Izraela prowadził doświadczenia jądrowe na Jemeńczykach i innych sefardyjskich dzieciach, zabijając tysiące z nich. Niecałe trzy lata temu opublikowałem to ponownie w swojej ostatniej książce, pt. “Save Izrael!” (Ocalić Izrael!). Spotkało mnie z tego powodu wiele nieprzyjemności. Jednak miałem rację.

Wróćmy jednak do filmu. Mówią nam, że w latach 40. XX wieku prawo USA zakazało doświadczeń nuklearnych przeprowadzanych na więźniach, chorych umysłowo i tym podobnych. Amerykański program atomowy potrzebował nowego źródła, ludzkich “królików doświadczalnych” i rząd Izraela dostarczył ich.

Oto skład rządu z czasu grzybicy i okrucieństwa: premier - David Ben Gurion, minister finansów - Eliezer Kaplan, minister osadnictwa - Levi Eszkol, minister spraw zagranicznych - Mosze Szarrett, minister zdrowia - Josef Burg, minister pracy - Golda Meir, minister policji - Amos Ben Gurion.

Najwyższa, poza-gabinetowa pozycja należała do Szimona Peresa, przewodniczącego Rady Obrony Izraela.

Jest absurdem, że program pochłaniający miliardy dolarów z funduszy USA, byłby nieznany premierowi Izraela, tak zgłodniałego gotówki. Ben Gurion doskonale o wszystkim wiedział, dlatego też wybrał na ministra policji swojego syna, na wypadek, gdyby ktoś zechciał się wmieszać.

Przyjrzyjmy się również innym członkom spisku, zaczynając od ministra finansów, Eliezera Kaplana. Zajmował się zyskami z transakcji, a jako formę wiecznej nagrody, nazwano jego imieniem szpital w pobliżu Rehovot. Nie jest jedynym w tym wypadku. Czaim Szeba, rasistowski bigot, który przewodził “Korporacji Grzybica”, nadał swe imię całemu kompleksowi medycznemu. Nie trzeba przypominać, że jeżeli w środowisku medycznym jest choć odrobina przyzwoitości, nazwy tych placówek zdrowia trzeba zmienić.

Kolejny jest Josef Burg, którego przywódcy ruchu Dzieci Jemeńskie czynią odpowiedzialnym za porwania ich niemowląt. Jako minister zdrowia, odegrał zapewne kluczową rolę w morderstwach “przeciwgrzybicznych”. To wyjaśniałoby późniejsze dziwne zachowanie jego syna, Avrahama Burga, jako rozjemcy pokojowego. Nie zapomnijmy o Mosze Szarretcie, który w Aleppo, w 1944 roku aresztował rabina Joela Branda za propozycje uratowania 800 tys. Żydów uwięzionych na Węgrzech. Najczęściej cytowane słowa Szarretta: Jeżeli Szimon Peres wejdzie w skład rządu, rozerwę moje szaty i zacznę lamentować. Kilku aktywistów Dzieci Jemeńskich powiedziało mi, że słowa Szarretta dotyczyły porwań dzieci jemeńskich.

Inni amatorscy historycy powiedzieli mi, że Levi Eszkol otwarcie i z dumą wyznawał swoją wiarę w założenia Sabbataja Cwi. Pomimo starań nie udało mi się znaleźć dokładnego cytatu, jednakże wiemy, że Eszkol w okresie “grzybiczym” służył jako minister osadnictwa, a następnie przejął funkcję ministra finansów od Kaplana.

Cytat z jego życiorysu: W 1951 Eszkol został ministrem rolnictwa i rozwoju. Dekada lat 1952 do 1963 charakteryzowała się bezprecedensowym wzrostem gospodarczym, pomimo ciężaru finansowania fal emigrantów. W 1956 roku, podczas kampanii Synaj rozpoczął on służbę jako minister finansów. W latach 1949-1963, Eszkol był również szefem osadniczego oddziału Żydowskiej Agencji. Przez cztery pierwsze lata izraelskiej państwowości, był również skarbnikiem Agencji, odpowiedzialnym za zdobywanie funduszy na rozwój kraju, napływ fal licznych emigrantów i wyposażenie armii.

Słowem, to przede wszystkim Eszkol był odpowiedzialny za izraelskich imigrantów, czyli tych, których wysyłał na śmierć w komnatach radiacyjnych tortur.

Wreszcie, Golda Meir. Nie znamy jej roli, ale znała tajemnicę i została wynagrodzona. Zauważcie, że w późniejszym czasie każdy premier mianowany do roku 1977, do wyborów Menachema Begina, pochodził z tej kliki. Następcy tych rzeźników przynieśli nam “pokój” w Oslo i są oni gotowi wymazać osadników z Judei, Samarii i Gazy równie skutecznie, jak załatwili podrzędnych, śniadych Żydów, którzy dostali się w ich szpony 50 lat wcześniej.

Wyobraźcie sobie, że jest 1952 rok i jesteście na spotkaniu w rządzie, na temat, czy wysłać jemeńskie dzieci do Ameryki na zagładę promienną, czy też zgładzić je na miejscu. Właśnie o tym dyskutowali podczas obrad nad sprawami stanu, sabbajaniści - założyciele naszego kraju.

Po zakończeniu filmu, gospodarz programu Dan Margalit, próbował bez przekonania usprawiedliwić to, co widział: To były ciężkie czasy, chodziło o każdy dzień przetrwania. Przerwał jednak, wiedział bowiem, że nie ma przebaczenia za rzeź na sefardyjskich dzieciach. Marokańska piosenkarka skwitowała to, co widziała: To będzie bolało, ale prawda musi zostać ujawniona. W przeciwnym wypadku, rany nigdy się nie zagoją.

Żyje jedna osoba, która zna prawdę i brała udział w tym okrucieństwie. Lider opozycji, SZIMON PERES (laureat Pokojowej Nagrody Nobla - przyp. mój), wielki zwolennik pokoju. Jedyną szansą na ujawnienie prawdy i rozpoczęcie procesu gojenia ran, jest rozpoczęcie śledztwa w sprawie porwania 4,5 tys. jemeńskich dzieci i napromieniowaniu 100 tys. dzieci sefardyjskich.

Nigdy jednak się to nie stanie. Cudem jest, że w ogóle pokazano film “100.000 napromieniowanych”. Sprawa jest prosta. Ktoś walczył o pokazanie filmu, ale musiał zgodzić się na kompromis. Film dokumentalny pokazano w tym samym czasie, co najpopularniejszy i najwyżej notowany w Izraelu program roku, “A Star Is Born” (Wzeszła Gwiazda).

Następnego dnia żadna z gazet nie wspomniała o emisji filmu “100.000 napromieniowanych”. Natomiast zdjęcie nowonarodzonej gwiazdy zajmowało w nich pół strony tytułowej. Tak właśnie grzebie się prawdę w Izraelu i jakoś wciąż sztuczki te udają się. W taki sam sposób ukryto prawdę o zabójstwie Rabina. Kilkaset tysięcy osób widziało jednak film na ekranach telewizyjnych i nigdy nie zapomni prawdy. Jeżeli zabójstwo Rabina nie pogrzebało lejberzystowskiego syjonizmu na dobre, miejmy nadzieję, że “100.000 napromieniowanych” to w końcu zrobi.

Autor: Barry Chamish (wwwKROPKAbarrychamishKROPKAcom)
Tłumaczenie: Piotr Bein i Paweł Zasuń
Źródło: “Wir” nr 4 (październik 2004 r.)
https://gloria.tv/?fbclid=IwAR3e1iIPsZR ... YHh6RzjJfA
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 18041
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 944
Podziękował: 32710 razy
Otrzymał podziękowanie: 26095 razy

Re: SYJONIZM

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 07 mar 2020, 23:18

Dr Ewa Kurek o książce Shlomo Sanda "Kiedy i jak wynaleziono naród żydowski"

https://www.youtube.com/watch?v=HAe04Mrh-4U

Niezależny Lublin 5 mar 2020
0 xAwatar użytkownika
barneyos
Moderator
Posty: 1428
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 21
x 71
Podziękował: 142 razy
Otrzymał podziękowanie: 1850 razy

Re: SYJONIZM

Nieprzeczytany post autor: barneyos » niedziela 08 mar 2020, 11:52

No i okazuje się, że o "tych" sprawach można rozmawiać w normalny i cywilizowany sposób.

Pani Profesor na końcu prawdopodobnie wspomina ten wywiad:

https://www.rp.pl/Plus-Minus/311289978- ... slony.html
https://palestyna.wordpress.com/2009/12 ... wymyslony/


Po polsku można przeczytać 3 książki Shlomo Sanda:

Dlaczego przestałem być Żydem. Spojrzenie Izraelczyka - Shlomo Sand
https://wydawnictwodialog.pl/dlaczego-p ... ,1879.html

Kiedy i jak wynaleziono naród żydowski - Shlomo Sand
https://wydawnictwodialog.pl/kiedy-i-ja ... ,1862.html

Kiedy i jak wynaleziono Ziemię Izraela. Od Ziemi Świętej do ojczyzny - Shlomo Sand
https://wydawnictwodialog.pl/kiedy-i-ja ... ,1875.html
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 18041
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 944
Podziękował: 32710 razy
Otrzymał podziękowanie: 26095 razy

Re: SYJONIZM

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 08 kwie 2020, 17:51

Hanna Kazahari (Tokio): PlanDemia - zaplanowana przez globalistów i syjonistów fałszywa flaga wirusa

https://www.youtube.com/watch?v=hxQnZX70nis

Premiera rozpoczęła się 9 godzin temu
0 xODPOWIEDZ