Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

"Islamska emigracja czy może ... Euroabia!"

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

"Islamska emigracja czy może ... Euroabia!"

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 15 wrz 2015, 20:25

0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

"Islamska emigracja czy może ... Euroabia!"

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 16 wrz 2015, 12:01

wielka wędrówka ludów..
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

"Islamska emigracja czy może ... Euroabia!"

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 17 wrz 2015, 23:43

http://www.globalincidentmap.com/

mapa .. incydentów 'spontanicznych'..


edit:
Obrazek
Wyzwólcie nas jeszcze raz ! 09.2015 ;)

Obrazek
kobiety i dzieci....
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

"Islamska emigracja czy może ... Euroabia!"

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 18 wrz 2015, 00:29

Imigranci czekają pod bankomatem, aż Francuzka wybierze pieniądze....

Obrazek
Obrazek

A na końcu będzie ..konsternacja.. ;)
Obrazek
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

"Islamska emigracja czy może ... Euroabia!"

Nieprzeczytany post autor: sandra » sobota 19 wrz 2015, 15:43

Myślę, że dla złapania choćby minimalnej równowagi i dystansu w tej bardzo trudnej sytuacji, warto przeczytać wywiad z Dawidem Wididsteinem przeprowadzony przez Małgorzatę Gorol
Dawid Wildstein: uchodźcom należy pomagać na miejscu, zanim będą się topić w morzu
Poznałem uchodźców w obozach w Turcji, wiem, że to są wspaniali ludzie - nie tacy, jak opisuje ich część prasy prawicowej. Uważam, że należy im pomagać na miejscu, zanim będą się topić w morzu, zanim przyjdą na nasze przedmieścia - mówi Dawid Wildstein, dziennikarz i syn znanego publicysty. W rozmowie z Wirtualną Polska opisuję akcję pomocową dla syryjskich uchodźców na Bliskim Wschodzie przygotowywaną przez polskie stowarzyszenia, a także ocenia spór między prawicą i lewicą wywołany kryzysem migracyjnym w Europie i odpowiedzialność Turcji za taki napływ fali uciekinierów.

Po stronie prawicy wylało się dużo języka dehumanizującego, co jest zupełnie nieakceptowalne i straszne. Z drugiej strony, taki huraoptymizm, powiedzmy lewicowo-liberalny, jest też przerażający. (...) Przykrywa to różne geopolityczne gry, w których uchodźcy czy imigranci są kartą przetargową, i tak naprawdę prowadzi do fałszowania problemu.
Dawid Wildstein

Przyczynkiem do naszej rozmowy jest mail, który pan do nas wysłał. Przyznał pan w nim, że był nie tak dawno na pograniczu turecko-syryjskim i odwiedził tamtejsze obozy dla uchodźców. Pisze pan: "Sytuacja (jest) tam zła, coraz gorsza. To co robi Turcja to po prostu rzezie...". Czy może pan powiedzieć coś więcej o tym, co zobaczył na miejscu? Jak długo pan tam był?

Rocznica sowieckiej napaści na Polskę. W Pieniężnie usunięto popiersie gen. Czerniachowskiego Dawid Wildstein: - Byłem tam około półtora tygodnia, w czasie gdy doszło do wybuchu w Suruc, czyli jeszcze przed rozpoczęciem przez tureckiego prezydenta Erdogana ofensywy antykurdyjskiej (do zamachu w Suruc doszło 20 lipca tego roku; wkrótce potem Turcja zapowiedziała, że przystępuje do koalicji przeciwko Państwu Islamskiemu, ale też zaczęła przeprowadzać naloty na cele kurdyjskie - red.). Natomiast pisząc o rzeziach, miałem na myśli to, co dzieje się teraz w okolicach Cizre i tureckim Kurdystanie. Tego nie widziałem na własne oczy, ale wiem o tym z rozmów z przyjaciółmi. Trwa blokada informacyjna i wszystko ginie w zalewie dyskusji o imigrantach i uchodźcach na terytorium europejskim, a ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, co się dzieje w Turcji.

Są trzy poziomy (problemów - red.). Po pierwsze, fatalny stan obozów dla uchodźców, które widziałem w okolicach Suruc i Kobane - braki zaopatrzenia, leków, także pożywienia, zwłaszcza dla małych dzieci, czasami ubrań, bo to górzyste tereny, gdzie robi się chłodno. Druga sprawa to wszechogarniający strach. Choć ci ludzie są odważni i nie chcą ruszać dalej, bo mają cały czas nadzieję wrócić do swoich domów, do Kobane, to cały czas słyszało się, że pogranicze turecko-syryjskie jest tam infiltrowane przez Państwo Islamskie. Teraz dodatkowy ruch zrobiła sama Turcja, rozpoczynając radykalne akcje wobec Kurdów. Dochodzi nawet do ostrzałów dzielnic mieszkalnych. Od moich przyjaciół wiem, że zdarza się, iż armia turecka wchodzi do obozów i je niszczy. Co, zważywszy, że kraj ten jest członkiem NATO, jest całkiem "imponujące".

Także Witold Repetowicz mówił o tym, że prowadzona jest szeroka ofensywa przeciwko Kurdom, której celem są również kurdyjscy uchodźcy. Wiele wskazuje, że Turcja chce ich wyrzucić do Europy. Najprawdopodobniej przymyka też oczy na działalność Państwa Islamskiego, jeśli wymierzone jest właśnie w Kurdów.

Czytaj również. Witold Repetowicz: Turcja chce zmienić kształt etniczny północnej Syrii.


Liczba osób, które uciekają do Europy, gwałtownie w tym roku wzrosła. Dlaczego, według pana, właśnie teraz ta fala tak wezbrała? Winę ponosi w takim razie Turcja?

- Nie da się tego wytłumaczyć inaczej, jak intencjonalną polityką turecką. Część tej fali stanowią też imigranci bałkańscy, którzy do niej dołączyli, bo zobaczyli okazję. Ale jeśli chodzi o ludzi uciekających z powodu wojny w Syrii bądź okrutnej polityki tureckiej, mówię właśnie o Kurdach, to nie doszłoby do tego, gdyby nie gra polityczna Turcji. Jednocześnie ta koincydencja czasowa - rusza fala na Europę i dokładnie w tym samym momencie następuje intensyfikacja działań przeciwko Kurdom.

Ankara traktuje to, skądinąd bardzo sprytnie, jako zasłonę medialną, która powoduje, że Europa zajęta jest obrazkami uchodźców i zupełnie nie zwraca uwagi na to, że w Cizre wybuchają teraz bomby. Nawet więc jeśli przejmujemy się jako ludzie - z poziomu humanitaryzmu, który powinien być nam wszystkim wspólny - tragedią wielu tych, którzy są w Europie, to źródła tej tragedii są gdzie indziej. (
) Zachowujemy się jak lekarz, który leczy objawy choroby, ale w ogóle nie zajmuje się samą chorobą. To strasznie niebezpieczne, bo Europa poradzi sobie jakoś z tą falą migracyjną, ale jeżeli tam mordy będą trwać dalej, to czy poradzi sobie z kolejnymi, które będą większe, a ludzie bardziej zdeterminowani?


Co my, jako opinia publiczna, i my, jako wspólnota europejska, powinniśmy w takim razie zrobić?

- Tak naprawdę w momencie, kiedy widać taki rozpad woli politycznej ze strony szeroko pojętego Zachodu, mam raczej ponure przeczucia. Jeżeli mogę powiedzieć, co ja uważam, że należy zrobić, to po pierwsze powinniśmy skupić się głównie na pomocy ludziom na miejscu, tym którzy jeszcze nie chcą uciekać. Druga rzecz - trzeba głośno powiedzieć, że to jednak jest także nasza wojna. Mogliśmy myśleć, że to są jakieś odległe konflikty, ale okazuje się, że wojny toczone na naszych rubieżach są dla nas bezpośrednim zagrożeniem, nie tylko dlatego, że we Francji zginie kilkanaście osób, ale z powodu tych gigantycznych fal ludzkich, które mogą stać się elementem cynicznej gry ościennych mocarstw bliskowschodnich, a być może także Rosji. Trzecia sprawa: musi być polityczna wola do rozwiązania tego problemu u źródła, choćby w kwestii Państwa Islamskiego.


Próbuje pan rozpropagować akcję pomocy dla uchodźców.

- To mi się wydaje dziś najważniejsze - pomagać im tam na miejscu. Dlatego wraz ze Stowarzyszeniem Pokolenie i Fundacją Anny Walczak organizujemy dla nich pomoc. Poznałem tych uchodźców w obozach, wiem, że to są wspaniali ludzie - nie tacy, jak opisuje ich część prasy prawicowej. Uważam, że należy im pomagać na miejscu, zanim będą się topić w morzu, zanim przyjdą na nasze przedmieścia. Trzeba robić wszystko, żeby dać im szansę, by spełnili swoje fundamentalne marzenie, czyli zostali w domach albo potrafili przetrwać w okolicach tych domów. Taka akcja, jak moja, to kropelka w oceanie potrzeb, ale może dzięki temu więcej zacznie się mówić o tragedii Kurdów, o złych działaniach Turcji, o koszmarze Kobane i coś w ten sposób się zmieni. O ile więc coś może się wydawać w skali makro zupełnie absurdalne, to w mniejszej skali ratuje się czyjeś życie, daje nadzieję albo chociaż pomaga przetrwać miesiąc czy dwa. I nawet jeśli nie daje to skutków na poziomie geopolitycznym, to w relacjach międzyludzkich jest ważne.


Czy może pan powiedzieć coś więcej o całej akcji?

- Z powodu sytuacji na miejscu zbieramy pieniądze - wszystkie rzeczy będziemy musieli kupić tam. To też minimalizuje koszty transportu. Potem będziemy próbowali dostać się w pobliże miast i obozów i przerzucić pomoc.


Chciałabym pana zapytać o wojnę, ale nie syryjską, tylko tą widoczną na półkach w salonikach prasowych, w internetowych serwisach, na portalach społecznościowych. To spór, w którym dla jednych uchodźcy są zagrożeniem, "najeźdźcami", a według innych mamy im moralny obowiązek pomóc. Jak pan - "dziennikarz związany z mediami prawicowymi i konserwatywnymi", jak sam zaznacza - widzi ten spór, który wydaje się coraz bardziej dzielić wiele europejskich społeczeństw?

- Przysłania to prawdziwy problem. Ten spór przeraża mnie na dwóch poziomach. Po stronie prawicy wylało się dużo języka dehumanizującego, co jest zupełnie nieakceptowalne i straszne. Z drugiej strony, taki huraoptymizm, powiedzmy lewicowo-liberalny, jest też przerażający. Mam wrażenie, że te dwa stanowiska wzajemnie się napędzają. Przykrywa to różne geopolityczne gry, jakie się w tym momencie odbywają, a w których uchodźcy czy imigranci są kartą przetargową, i tak naprawdę prowadzi do fałszowania problemu i jego złego opisu. A jeśli nie stworzymy języka właściwie opisującego problem, to będzie on narastał. Mam wrażenie, że obie strony mają z tym problem. Chociaż są oczywiście wyjątki – i po lewej (Ziemowit Szczerek czy Mikołaj Mirowski) i po prawej (np. Przemysław Żurawski vel Grajewski) stronie.


Napisał pan niedawno na Twitterze: "Jestem 'pro-uchodźcowy' i chcę im pomagać, ale buta i chamstwo decydentów UE mnie mierzi. Ten problem to ich wina, nie nasza - więc grzeczniej!". Co pan miał dokładnie na myśli, pisząc: ten problem to ich wina?

- Uważam, że sytuacja libijsko-syryjsko-iracka i powstanie Państwa Islamskiego, a nawet sam konfliktogenny podział Bliskiego Wschodu po upadku kolonializmu to w głównej mierze wina Zachodu. I nawet jeśli jesteśmy za jednym organizmem w UE, to pamiętajmy, kto jest odpowiedzialny za te wojny. (
)

Nie rozumiem tego szantażu ze strony części decydentów UE, który jest ustawiony na konflikt. Przecież wypowiedzi takie jak Jean-Claude’a Junckera czy Martina Schultza są obraźliwe, a nie dialogowe, próbują coś nam narzucić. Ja się nie zgadzam z szantażem pod tytułem: albo jesteś prouchodźcowy, chcesz im pomagać, więc jesteś za mechanizmem kwotowym - co jest konkretną polityczną decyzją, za którą stoją różne wpływy i lobbing - albo nie jesteś za systemem kwotowym - wydającym mi się w obecnym przedstawieniu absurdalnym - i chcesz, żeby ci ludzie topili się na morzu. Taką emocjonalną presję stosują zresztą obie strony. Jedni mówią, że prawica chce, by ci ludzie się potopili, a z drugiej strony prawica woła, że każdy uchodźca to potencjalny terrorysta. To wzmożenie emocjonalne jest bardzo niebezpieczne dla całego problemu. Jest mi strasznie źle, gdy widzę, co takiego robią nie tylko publicyści czy media, być może z zasady grające na pewnych skrótach myślowych i tabloidowych obrazkach, mających zwiększać klikalność, ale także ludzie, którzy powinni zarządzać całym organizmem państwo-instytucjonalnym, jakim jest UE.


Kwoty uchodźców, które powinny przyjąć poszczególne państwa UE, uważa pan więc za błąd. Jak zatem uważa pan, że należałby rozwiązać problem tysięcy osób, które już dotarły do Europy?

- Powinny powstać jakieś szerokie programy asymilacyjne, ale zacząć powinno się od rozdziału tych ludzi, bo przecież w tej masie są bardzo różni przybysze. Są imigranci z Bałkanów - zupełnie nie wiem, dlaczego mamy ich traktować w uprzywilejowany sposób. Są rzeczywiście uchodźcy, którzy uciekli z Syrii albo polityki tureckiej i ich należy traktować inaczej. W końcu są imigranci zarobkowi, którzy jednak pochodzą z państw bardzo zdestabilizowanych, jak Afganistan, i ich należy traktować z większą tolerancją niż osoby z Bałkanów, które szukają możliwości lepszego zarobku. Na pewno nie należy robić tego, co kiedyś, czyli tworzyć osobnych gett, ale próbować rozproszyć tych ludzi na możliwie największym terytorium, ale to zależy od polityki danego państwa.


Czyli jednak nie uważa pan rozdziału między członków UE uchodźców za błąd, ale należy ich wcześniej dokładnie zweryfikować?

- Tak. Nie wydaje mi się, by jakimś wielkim problemem dla Polski było przyjęcie 2 tys. uchodźców - dlaczego nie mielibyśmy tego zrobić? Ale chciałbym, by naprawdę byli to uchodźcy i by państwo polskie miało dla nich pomoc. Skądinąd i tak wątpię, by chcieli zostać w naszym kraju, bo pewnie prędzej czy później uciekną tam, gdzie jest większy socjal. Jednocześnie, nawet uznając takie rozwiązanie, nie zgadzam się na wypowiedzi Schultza, które gdzieś podprogowo są groźbą i traktują Polskę jak konika, którego można ujeżdżać, jak się żywnie podoba.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title, ... aid=1159cf

Więcej informacji o akcji na stronie Stowarzyszenia Pokolenie.
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

"Islamska emigracja czy może ... Euroabia!"

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 19 wrz 2015, 19:25

Witaj

Islamizacja Europy trwa w najlepsze. Dziwnym sposobem, akurat wtedy, kiedy Arabia Saudyjska

ogłosiła sponsorowanie 200 meczetów, takowy ma powstać w Warszawie, w dzielnicy

Włochy przy ulicy Dymnej.

Dziwi mnie tylko to, że nagle obudziliśmy się z ręką w nocniku. Ani media, ani politycy,

ani służby nie informowały o zorganizowanej akcji przeciwko destabilizacji Europy.

Dopiero, kiedy wjechał pociąg z islamistami do Węgier, media zaczęły o tym pisać.

Przecież taka przeprawa logistyczna od poinformowania ludzi do przybycia na miejsce

trwa przynajmniej z miesiąc.

Wszyscy nabrali wody w usta: USA, Rosja i inne mocarstwa, które mają satelity szpiegujące.

A mamy się czego obawiać:

szef węgierskiej dyplomacji Péter Szijjártó powiedział:

"Państwa Europy powinny wzmacniać swoje granice, bo na Stary Kontynent zmierza

od 30 do 35 milionów uchodźców. Kraje te boją się nazywać rzeczy po imieniu".

Zapraszam na resztę tematów do "BrzozaNews":

szokwiedzy.pl/brzozanews

Ciekawe - wszyscy wiedzieli i.. siedzieli cicho..
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

"Islamska emigracja czy może ... Euroabia!"

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 19 wrz 2015, 20:15

Niektórzy tym kierują, to czym mają się chwalić?
Tym, że wysyłają nam same kobiety z dziećmi? Jeżeli ich nie widzicie, to jest problem okulistyczny, a nie polityczny.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

"Islamska emigracja czy może ... Euroabia!"

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 20 wrz 2015, 10:40

O co chodzi na Ukrainie, czytaj również na:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpr ... de-chodzi/



«W tej wojnie głupców osłabimy słowiańskie bydło i wzmocnimy siebie, głównych dyrygentów tego całego buntu, udajemy że stoimy z boku i nie tylko nie uczestniczymy w krwawych wydarzeniach, ale nawet nie bierzemy w nich udziału. Najbardziej niebezpiecznym słowem stanie się „antysemita”. Wyraz „Żyd” będzie wymawiany szeptem. Ponadto będziemy pod całkowitą ochroną. W świadomości słowiańskiego profana [niewtajemniczeni] zainstalujemy takie myślenie [mind control – kontrola umysłu], żeby najstraszniejszym słowem było „antysemita”. Wyraz „Żyd” będzie wymawiany szeptem» – Menachem Mendl Schneerson, 1994 r.

Ponad setkę osób spalono żywcem i zastrzelono w Domu Związków Zawodowych. Bandyci z zimną krwią wylewali napalm na głowy ofiar i podpalali je, żeby następnie sfilmować pędzące korytarzami żywe pochodnie — epilog faszyzmu Kołomojskiego, po którym Ukraina stała się inna. Od tej chwili ci, którzy podzielili radość oprawców ze spalonych ludzi, nie mogą być obywatelami wolnego kraju, lecz stali się niewolnikami chabadu.

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2014/05/31/obecna-sytuacja-na-ukrainie/
....
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

"Islamska emigracja czy może ... Euroabia!"

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 20 wrz 2015, 12:39

Ukraina i napływ "emigrantów" z Bliskiego Wschodu inicjowany przez tych syjonistów wbrew ich oczekiwaniom stanie się ich gwoździem do ich własnej trumny. :lol:
To "słowiańskie bydło" nie jest aż tak zbydlęcone jak oni i potrafi jeszcze rozróżniać człowieczeństwo od ich okrucieństwa i obłudy.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

"Islamska emigracja czy może ... Euroabia!"

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 20 wrz 2015, 14:20

A Wildstein nie pochwalił sie w 'wywiódzie', że to jego przyjaciołom zawdzięczamy te tragedie ludzkie, a ile jeszcze przed nami......Pomoc Syryjczykom organizuje..
A może by tak polskimi dziećmi z pegeerów sie zainteresował, co kolejny przyjaciel zlikwidował!
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

"Islamska emigracja czy może ... Euroabia!"

Nieprzeczytany post autor: sandra » niedziela 20 wrz 2015, 14:34

Dobrze, że naświetlamy temat z różnych stron....
To samo widziane pod innym kątem przez wnikliwych obserwatorów pozwala mieć JAKIŚ pogląd.
Im więcej głosów w dyskusji tym jaśniej.
Najgorsza jest sytuacja gdy powtarza się czyjeś "widzi mi się"... jedno , jedyne i niedyskutowalnezakleszcone w umyśle.
To jest wówczas koniec szukania rozwiązań, to jest porażka każdej ze stron...
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

"Islamska emigracja czy może ... Euroabia!"

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 20 wrz 2015, 14:58

W tym przypadku jest to celowa zaplanowana INWAZJA!
Ale wszyscy, którzy są za maja ku temu możliwości, czekam, który pierwszy da przykład:
APEL DO INELEKTUALISTÓW!!!!
Ja tej muzułmańskiej i czarnej szarańczy, hołoty za sąsiadów mieć nie chcę.

Ponieważ PO/PSL i jej zwolennicy oraz żydolewactwo ostro agitują za przyjęciem islamskich imigrantów do Polski, a wciąż nie wyznaczono miejsc ich zakwaterowania, podaję parę adresów, gdzie przyjmą ich z otwartymi ramionami: 20 ha posiadłość z rezydencją nad jez. Samin, apartament 420 m2 i mieszkanie 83 m2 w Wilanowie – wszystko należące do Aleksandra Kwaśniewskiego i jego żony; dwór Radosława Sikorskiego w Chobielinie; rezydencja Tomasza Lisa w Konstancinie (tu pokoje ze śniadaniami, które Lis może wrzucić w koszty swojego programu w TVP – 92 tys. za 1 odc.); apartament Adama Michnika w centrum Warszawy; trzy domy (200 m2, 155 m2 i 95 m2) oraz pięć mieszkań (81 m2, 86 m2, 96 m2, 80 m2 i 70 m2) Jana Vincenta Rostowskiego; domek Joanny Muchy (240 m2) plus jej 58-m mieszkanko; willa eurodeputowanej Róży von Thun (323 m2) oraz jej dwa mieszkania (143 m2 i 95 m2) itd. O tym, że wymienione osoby już szykują się do przyjęcia muzułmanów, przekonałem się po przeczytaniu apelu tzw. intelektualistów z wezwaniem do "praktycznego okazania solidarności wobec uchodźców przez obywateli naszego kraju". Apel sygnowała większość wymienionych. Reszta z pewnością podpisałaby, gdyby tylko mogła. Elyty mając na uwadze własny interes finansowy w postaci apanaży w Brukselskiej Centrali, gotowi są nawet przejść na Islam byle by tylko zachować status quo. Dla zwykłych zjadaczy chleba naszego powszedniego, pomnych kontaktów z Muslimami, nie pozostaje nic innego jak POwitanie Tatarów na Legnickich polach. Godnie. Ogniem i moczem.
nadużycie link skomentuj
Kula Lis 62 20.09.2015 10:24:09


Obrazek
@Kula Lis 62 10:36:24
Bardzo ładna fotka peronowej terrorystki. Super!! a jak bardzo to świadczy o tym zardzewiały jazgot Thun , Stokrotki itp...nie mam tu na myśli niejakiej Klik bo i jej opinie jak i ZSLu mam w głębokim poważaniu...
Jako pierwszy temat w cotygodniowej dyskusji w „Śniadaniu Radia Zet” Monika Olejnik zaproponowała dyskusję nad dwoma okładkami pism, które mocno rozgrzały opinię publiczną. Chodzi o „Der Spiegel” oraz „wSieci”. Prezenterka radiowa nie kryła swojego oburzenia okładką polskiego tygodnika. Wtórowała jej Ilona Antoniszyn-Klik z Polskiego Stronnictwa Ludowego:
To, co się dzieje w ostatnim czasie – i też wprost podgrzewane przez Jarosława Kaczyńskiego – jest do tego stopnia niedopuszczalne, nie można tego w żaden sposób poprzeć, zrozumieć. Jeżeli ktoś to popiera, to jest to prostytucja polityczna!
— irytowała się polityk ludowców. Ale dużo ciekawsza jest okładka „Der Spiegla”, bowiem Angela Merkel przestała być traktowana w Niemczech jako alfa i omega. Przypuszczam, że z perspektywy lat i dziesięcioleci, Merkel może nie być przedstawiana jako świetna kanclerz.

Sztokholm światową stolicą... gwałtów! Oczywiście nie ma to nic wspólnego z multi-kulti i masowym zalewem islamskich imigrantów....W ciągu ostatnich 40 lat, kiedy szwedzkie społeczeństwo stało się multi-kulti a imię Mohammed stało się jednym z najczęściej nadawanych dla nowonarodzonych dzieci, łączna liczba przestępstw dokonywanych przy użyciu siły wzrosła tam o 300 proc., natomiast liczba gwałtów aż o 1472 proc.! Dzisiaj, pod względem liczby gwałtów na 100 tys. mieszkańców Szwecja ustępuje jedynie Republice Lesoto w południowej Afryce. Aby było śmieszniej - za powiązanie faktów, tj. zestawienie wzrastającej liczby przestępstw ze wzrastającą liczbą islamskich imigrantów, w Szwecji czekała by mnie sprawa w sądzie! (sic!) W 1975 roku populacja Szwecji wynosiła 8,2 mln osób. W ciągu następnych 40 lat urosła do 9,7 mln osób. Przyczyną wzrostu populacji nie był jednak przyrost naturalny generowany przez rodowitych Szwedów, lecz otwarcie szwedzkich władz na multi-kulti i napływ setek tysięcy islamskich imigrantów.

Wraz z napływem imigrantów zmieniły się także policyjne statystyki. W ciągu ostatnich 40 lat, mimo że całkowita liczba ludności wzrosła jedynie o 18 proc. (z 8,2 do 9,7 mln osób), to aż o 300 proc. wzrosła liczba przestępstw dokonywanych przy użyciu siły. Ze wszystkich przestępstw kryminalnych największy wzrost odnotowano jednak w przypadku liczby dokonanych gwałtów. W 1975 roku w całej Szwecji dokonano 421 gwałtów. W 2014 roku statystyki policyjne mówiły już o 6620 gwałtach, co oznacza wzrost aż o 1472 proc.! Obecnie, biorąc pod uwagę współczynnik liczby gwałtów na 100 tys. mieszkańców, Szwecja ustępuje jedynie Republice Lesoto w południowej Afryce. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości, że wzrost przestępczości w Szwecji wynika bezpośrednio z faktu otwarcia granic dla setek tysięcy imigrantów. Kuriozalne jest to, że za szerzenie takiego poglądu w samej Szwecji, groziła by mi rozprawa w sądzie. Oto statystyki dotyczące gwałtów dokonanych przez imigrantów w Niemczech i Szwecji. To powinni wszyscy miłośnicy czarnuchów, muzułmanów zobaczyć. Niemcy: epidemia gwałtów przez imigrantów

autor: Soeren Kern
19 wrzesień 2015
Oryginał angielski: Germany: Migrants' Rape Epidemic
Tłumaczył: Małgorzata Koraszewska Chociaż ten gwałt miał miejsce w lipcu, policja zachowała milczenie przez niemal trzy miesiące, dopiero media lokalne opublikowały wiadomość o tym przestępstwie. Według komentarza redakcyjnego w gazecie "Westfalen-Blatt", policja odmawia publicznego informowania o przestępstwach popełnianych przez uchodźców i migrantów, ponieważ nie chcą wzmacniać argumentów krytyków masowej imigracji.

http://zygumntbialas.neon24.pl/post/125933,co-sie-dzieje-na-ukrainie-20-09-2015
To są fakty!.....W linku więcej.

edit:
Nic mi się nie zakleszczyło .. ;)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

"Islamska emigracja czy może ... Euroabia!"

Nieprzeczytany post autor: sandra » niedziela 20 wrz 2015, 17:59

Wybacz @GA, to naprawdę nie tak miało wybrzmieć, że ja Tobie....coś imputuję... :oops:
Słowo "zakleszczać" jest mocne, ale ja sama doznaję ostatnio w zwiazku z całym tym migracyjnym zgiełkiem medialnym pewnego rodzaju utrwaleń/zakleszczeń ...i tak mam do momentu dopóki nie natrafiam na cos co mi rozjaśnia i pomaga zrozumieć....aby znów popaść w dychotomię myślenia...
Ostatnio zmieniony niedziela 20 wrz 2015, 18:10 przez sandra, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

"Islamska emigracja czy może ... Euroabia!"

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 20 wrz 2015, 18:01

W przypadku gwałtów zbiorowych sprawcy i ofiary to najczęściej osoby młode; w prawie każdym przypadku sprawcy są pochodzenia imigranckiego, najczęściej z krajów muzułmańskich. W zdumiewającej liczbie przypadków sądy szwedzkie okazywały współczucie dla gwałcicieli, :shock: niejednokrotnie uniewinniając podejrzanych twierdzących, iż ofiara wyraziła zgodę na seks z sześcioma, siedmioma, czy nawet ośmioma mężczyznami.

Szokujący incydent miał na przykład miejsce w roku 2013 w Tensta, podmiejskiej dzielnicy Sztokholmu. Piętnastoletnia dziewczynka została zamknięta z sześcioma mężczyznami obcego pochodzenia, którzy następnie dopuścili się seksu z nią. Sąd niższej instancji skazał wszystkich sześciu mężczyzn, jednak sąd apelacyjny uniewinnił ich, ponieważ nie doszło do przemocy, a sąd ustalił, iż dziewczynka "nie była bezbronna". :evil:

Szwedzi zdurrnieli całkowicie, w kolejce Norwegia.. i Niemcy !!
Obrazek
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

"Islamska emigracja czy może ... Euroabia!"

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 20 wrz 2015, 22:02

sandra pisze:Dobrze, że naświetlamy temat z różnych stron....

Myślę, że posty dotyczące "emigrantów" powinniśmy wydzielić jako osobny temat, np. "Emigracja z Bliskiego Wschodu" lub coś w tym stylu. :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

"Islamska emigracja czy może ... Euroabia!"

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 21 wrz 2015, 00:29

Wybacz @GA, to naprawdę nie tak miało wybrzmieć, że ja Tobie....coś imputuję...

Sandra, dobrze że piszesz ;) , ale p. W. to jest element głównego 'ścieku', tam prawdy bym nie szukał jednak.. Majdan to była przygrywka..
To co się teraz dzieje to jest dopiero początek wielkich zmian i nieuchronnych ludzkich tragedii...... To sie jeszcze nie zaczęło, Europa jest w potrzasku.

edit:
NIE WIERZCIE POLSKIEJ TELEWIZJI.......ja mieszkalem 23 lata w Szwecji, mieszkam od 4 lat w Norwegii, sluchalem wypowiedzi Kaczynskiego i mowie: "to wszystko jest PRAWDA, to co mowi Kaczynski o Szwecji". Sa miejsca w Szwecji gdzie nie oficjalnie wprowadzony jest szariat, gdzie ludzie boja sie wychodzic na ulice, gdzie kiedys mozna bylo wychodzic z domu nie zamykajac drzwi na klucz, dzis staruszki boja sie wlasnego cienia...
To strasznie przykre ale jest prawda. Sa miejsca gdzie np na basen chlopcy nie moga chodzic z dziewczynkami, gdzie muslimi ubieraja sie w zolte bezrekawniki i chodzac po miescie nagabuja dziewczyny by sie tak "bezwstydnie" nie ubieraly......mozna by o tym pisac do bialego rana. Gdy kiedys pomagalem szwedowi wypchnac samochod z zaspy sniegu i przez to zablokowalem na chwile ruch uliczny pomagali rowniez szwedzi wtedy podjechal samochod pelen muslimow ktorzy grozili, ze jesli sie nie usuniemy to oni sie ze mna i nimi rozprawia za pomoca nozy.
Ile razy stawalem w obronie starszych ludzi, kobiet, dziewczynek ktore wieczoram czekajac na przystanku byly wyzywane i opluwane przez muslimow, tych przypadkow bym nie zliczyl. Ile razy mi grozili, ze mnie zabija. Oni sa wrecz nieprzyzwoicie mili gdy sa sami, lub gdy jest ich malo ale gdy jest ich wiecej to zrywa im poprostu dekle........Ludzie nie dajcie sie omamic durnemu pieprzeniu ludzi w telewicji........Nawet tu w Skandynawii, ci ktorzy z czystej przyzwoitosci przymykaja oczy i bronia imigrantow nie chca mieszkac miedzy imigrantami.....jak myslicie....dlaczego?????????? SKANDYNAWSKA PODWOJNA MORALNOSC...........
Nie macie pojecia co sie dzieje.........boicie sie kosciola katolickiego????? to jest nic w porownaniu z tym co czeka Polske gdy wiecej muslimow przyjedzie do Polski.
To agresywni ludzie.....boicie sie cyganow a muslimow nie????? to oznacza, ze z Wami jest cos nie tak...........
Jedno jestb pewne, jesli sobie ubzduralas/ubzdurales, ze to sa biedni ludzie, ktorzy sa pokojowo nastawieni to nikt nie zmieni Waszego zdania......jedno jest w stanie zmienic Wasze nastawienie.....to co zmienilo moje nastawienie do nich, t.zn. trzymany przez muslima kij basebolowy udezajacy Was w glowe.....tak bylo w moim przypadku.....
W Norwegii Polak pracuje, wieczorami uczy sie norweskiego ZA WLASNE PIENIADZE, a te sk....y siedza i nic nie robia....zyja na nasz koszt. Podatki w gore bo utrzymywac trzeba nierobow podczas gdy szwedki czy norweszki majac raka zapierniczaja ciezko pracujac.......Mieszkam prawie 27 lat w skandynawii, najpierw bylem zwyklym robotnikiem teraz pracuje w biurze i jezdze po roznych budowach.....gdy pytam ilu muslimow tu pracuje zawsze dostaja ta sama odpowiedz ZERO........27 LAT W SKANDYNAWII I JESZCZE NIE SPOTKALEM MUSLIMA NA BUDOWIE WIEC PYTAM: JAK TE SK....Y MAJA NAPEDZAC NASZA GOSPODARKE????????
PYTAM: co ta chora kopacz sobie ubzdurala???????
Ile lat czekaja Polacy w kazakstanie, Rosji, Ukrainie, Bialorusi, Sybirze na mozliwosc powrotu do Polski????? NIE MA DLA NICH PIENIEDZY ale pieniadze sa dla muslimow.......Pieniadze ktore Unia daje Polsce na ich utrzymanie to kropla w oceanie potrzeb.........muslimi to finansowa studnia bez dna......
Co z matkami samotnie wychowujacymi dzieci ktore nie daja sobie rade finansowo......nie ma dla nich pomocy......co z emerytami ktorzy dostaja mniejsza emeryture niz maja dostawac te darmozjady? gdzie sa te muslimskie kobiety???? 75% "uchodzcow" to mlodzi, silni, zdrowi, dozywieni i bogaci ludzie.
Oni placa przemytnikom wiecej pieniedzy niz wiekszosc biednych Polek wogole widziala na oczy.........
Anglicy, Niemcy, Francuzi, Holendrzy i inni kolonizowali kraje islamskie i czerpali z tego zyski, a my dzis mamy za to placic??????
To jakis zart.............
Odnosze wrazenie, ze europejscy politycy i dziennikarze wlezli juz tak wysoko po szczeblach kariery, ze juz nie widza co dzieje sie, na ziemi.............
i znow wroci nazism, masowe mordowanie tym razem muzulmanow, Nikt tego nie chce ale zobaczcie jak oni sie zachowuja, nie szanuja innych religii, innych ludzi, innych nacji.....akceptuja tylko to co oni sami reprezentuja. Zydzi nikomu nic nie zrobili....mieli tylko glowy do interesow czego brakowalo innym europejczykom i jak to sie skonczylo????? Natomiast muzulmanie nas nienawidza, za inna religie, za sukces cywilizacyjny, za sukces finansowy i zeby z tym lepiej sie czuc nazywaja nas niewiernymi bo wtedy moga sie sami nakrecac przeciw nam........przyjmujmy.....ale chcescijan z krajow arabskich(maja naprawde podobna metalnosc do naszej), zydow, latynosow, chinczykow......wogole wszystkich wschodnich azjatow......ALE NA MILOSC BOSKA NIE MUZULMANOW ! ! ! ! ! ! !
(Jesli wazna dla Ciebie jest Polska to prosze udostepnij ten text Twoim przyjaciolom)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

greta
Posty: 51
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 19:15
x 1
Podziękował: 122 razy
Otrzymał podziękowanie: 121 razy

"Islamska emigracja czy może ... Euroabia!"

Nieprzeczytany post autor: greta » poniedziałek 21 wrz 2015, 09:19

Witam serdecznie,

W Niemczech jest prawie,ze to samo.Miliony tureckich ludzi.Najpierw byli jako zaproszeni,a teraz zadaj meczetow,szkol i oczywiscie w tych szkolach bede mowic swoim jezykiem!
Ludzie to sie w glowie nie miesci!
Jak ktos zaproszony moze sie tak zachowywac!
Niestety tak jest .I w innch krajach europejskich tak tez sie dzieje.Ale to my widzimy.Zwykli ludzie,ktorzy tam zyja.W telewizji sie o tym nie mowi.
To sa ludzie innej kultury.Trudno im miec to za zle,oni tak zostali wychowani i oni nie chca sie zmienic!To jest wlasnie problem!
O jakiej asymilacji mowia!Bzdura!
Kobiety w domu sa z kilkoma dziecmi,mezczyzni kreca swoje interesy.Jakie wiadomo.Dostaja pieniadze od panstwa i to nie male a my na nich pracujemy!
Niemcy zaszli w slepa uliczke wlasnie w tym temacie.Przyrostu naturalnego u nich nie ma ,byle NRD stoi puste.W przyszlosci nie bedzie komu pracowac.Mysleli chyba,ze sprowadzajac tych ludzi zapewnia sobie rece pracy w przyszlosci.Niestety!Nie z ludzmi pokroju ludow poludniowych!
Nie mam nic przeciwko tym ludziom!Kazdy ma prawo zyc na naszej planecie,gdzie chce!Tylko widac jeszcze nie wszyscy chca sie zmienic!
Oni po prostu chca nas podbic wlasnie w ten sposob!

Jestem za Panem Orbanem i jego rzadem.To sa jak na razie jedyni rozsadni ludzie w Europie!
Czuli pismo nosem od poczatku!
Ale coz nasze kochane media psy na nich pozawieszali,jacy to oni sa nieludzcy!A teraz sami im przyznaja racje!

Temat rzeka.Co osoba to inne zdanie.Ale moze wlasnie w tej roznorodnosci znajdziemy wspolne zdanie i bedziemy walczyc o nasze istnienie!

Pozdrawiam serdecznie.Greta
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

"Islamska emigracja czy może ... Euroabia!"

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 21 wrz 2015, 11:04

Obrazek
Słowaccy policjanci zdejmują hełmy i
idą razem z uczestnikami manifestacji przeciwko islamizacji...Na profilu FB „Som Slovák a som nato hrdý” (jestem Słowakiem i jestem dumny z NATO) zmieszczono fotografię policjantów idących w marszu przeciwko islamizacji. Nie ma innego źródła podającego informacje na temat tego zaskakującego wydarzenia. Wg lakonicznej relacji, policjanci w pewnym momencie po prostu zdjęli hełmy i poszli razem z ludźmi manifestując sprzeciw wobec napływu muzułmanów do Europy.

http://zygumntbialas.neon24.pl/post/125933,co-sie-dzieje-na-ukrainie-20-09-2015#comment_1223950

wkrótce w Warszawie....


0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

"Islamska emigracja czy może ... Euroabia!"

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 21 wrz 2015, 14:15

W związku z brutalnym usunięciem tego wpisu - zastosowaniem cenzury - przez otwartych i tolerancyjnych znawców katolicyzmu, a zarazem organizatorów wydarzenia ""TAK dla uchodźców - nie dla ksenofobii oraz rasizmu"! - proszę o ponowne udostępnianie.

Widać te argumenty naprawdę są celne, jeżeli aż tak stchórzyli.
***
Ponieważ ten mój wpis na tematy imigranckie jest usuwany z sieci – pod pretekstem naruszania moich praw autorskich, uprzejmie informuję, że REZYGNUJĘ z praw autorskich.

Traktujcie go jak tekst na wolnej licencji.

Nie mam roszczeń finansowych, każdy może go drukować, nie trzeba podpisywać moim nazwiskiem. Zrzekam się wszystkiego.

***
List do aktywistki ruchu pro-imigranckiego
ROZSĄDNY HUMANITARYZM

Mam rodzinę na wyspie Kos, w Atenach i na Peloponezie - jedna moja kuzynka jest żoną greckiego policjanta, a mąż drugiej pracuje w Urzędzie Miejskim (pracownik samorządowy). Mam także rodzinę w Rzymie.

Mnie kitu się nie da wepchać. Mam wiadomości z pierwszej ręki. Kuzynki mi opisują, co mają pod oknami.
Znam języki obce i umiem czytać ze zrozumieniem, także po polsku.

W takiej sytuacji nie dam się wziąć na zmanipulowane zdjęcia "uchodźców", na których są głównie kobiety. Porażająca większość tych ludzi - w realu - to młodzi faceci, którzy zachowują się roszczeniowo oraz agresywnie.

W ich kulturze takie zachowanie jest przyjęte, a nawet pożądane - bo islam - czy w ogóle tamten rejon świata - tak kształtuje postawę męską. W zderzeniu z naszą kulturą - może oznaczać tylko bum!

Jeżeli więc pani chce pomagać - to przecież może pani zaprosić na swój koszt z 10 syryjskich rodzin i się nimi zająć we własnym domu. Jest pani wolnym człowiekiem, wie pani co pani robi - proszę bardzo, śmiało, nasze prawo pozwala pani zapraszać gości z Afryki czy Bliskiego Wschodu i ich utrzymywać. Proszę ogłosić zbiórkę darów w internecie, mam dwa wolne koce, to wesprę pani inicjatywę.

A tak ogólnie: protestuję, ponieważ pani działalność jest niebezpieczna dla moich interesów. Nie życzę sobie nieopanowanych, poza kontrolą, przemian w moim otoczeniu - zwłaszcza że naszym problemem podstawowym jest Ukraina oraz Putin, który zaczął marsz na Zachód. Czego ani pani ani Europa nie życzycie sobie widzieć.

Jestem zdecydowanym przeciwnikiem przyjęcia u nas tych ludzi, których pani nazywa "uchodźcami".
Miałabym jednak znacznie mniej uwag na ten temat, gdyby zwolennicy przyjęcia tych uchodźców nie operowali kłamstwem historycznym np. na temat Iranu w 1942 (a może po prostu nie znacie historii waszego kraju, i opowiadacie te głodne kawałki w dobrej wierze?) - oraz nieprawdą na temat stanu polskiej gospodarki, a także nazywali rzeczy po imieniu: to są imigranci ekonomiczni a nie uchodźcy.

Nie należy szermować kłamstwem, tylko postawić sprawy jasno, uczciwie.
A w tej sprawie łgarstwo goni łgarstwo.
Za bardzo państwo się przyzwyczailiście do manipulacji. Albo działacie w dobrej wierze lecz w niewiedzy jak jest tzn. ktoś wami manipuluje.

Bez względu na powody, państwo nie szanujecie inteligencji oraz wiedzy i doświadczenia życiowego tych, z którymi rozmawiacie.

Dlaczego nie mówicie o akcji łączenia rodzin? - przecież prawodawstwo europejskie to zaleca - to jest obligatoryjne, co oznacza że jak przyjmiemy jednego człowieka - to on ma prawo ściągnąć rodzinę.
To jest dalszych 10 osób, takie rachunki są zrobione we Francji.

Jeżeli więc teraz zgodzimy się wziąć 20 tysięcy ludzi - to jest REALNA zgoda na 200 tysięcy ludzi. A z tego co słyszałam, mowa o 81 tysiącach wyjściowo.
Podobno uchodźców ma być co najmniej 2 x więcej niż już jest, a jest ich 800 (osiemset) tysięcy - z czego nasza kwota to ok. 5,6%.
Czyli po akcji łączenia rodzin mówmy o prawie milionie obcych, w większości muzułmanów w ciągu 3-5 lat (od razu ich przecież nie ściągną, trochę to zajmie, w przeciwieństwie do pani myślę dalekowzrocznie oraz systemowo tzn. umiem operować kilkoma wskaźnikami naraz).

Jak on się utrzymają w kraju, który jest w ekonomicznej zapaści, zadłużony na 3 biliony, nie ma na emerytury dla własnych obywateli, nie ma własnego majątku narodowego oprócz lasów - i po wyjeździe 3 milionów własnych emigrantów ma kilkanaście procent bezrobocia - w tym także strukturalnego (powyżej 20%). My NIE POTRZEBUJEMY PRZECIEŻ LUDZI DO PRACY. Niech jadą tam, gdzie jest praca.

No a przecież podstawowy problem z tą ludnością jest taki, że oni nie pracują. Nie pracują jako grupa społeczna (procentowo) w żadnym europejskim kraju, w którym mieszkają od lat. To nie jest inwestycja społeczna tylko rozsadnik przestępczości oraz klienci opieki społecznej - syndrom wyuczonej bezradności. Nasze wsie postpegierowskie nie zostały nauczone odpowiedzialności za własny los - w ciągu 26 lat - a pani chce socjalizować ludzi innej narodowości i religii, których zasady ZAKŁADAJĄ HERMETYCZNOŚĆ i NIEASYMILOWANIE? Chce pani być lepsza od Francuzów - z ich kolonialnymi doświadczeniami z Algierii i Senegalu? - czy od Brytyjczyków?

Jaki jest odsetek dzieci i młodych kobiet w tej grupie, która do nas jedzie, niech mi pani powie?
Bo w tej grupie, którą rzekomo pani Miriam wyrwała bohatersko spod kul (część tych ludzi już WRÓCIŁA DO SYRII czyli pod te straszne kule) - było 27 procent dzieci (osób poniżej 18 roku życia, małych dzieci było bardzo mało - to są dane oficjalne Straży Granicznej).

Dziwna sprawa jak na wielodzietne rodziny syryjskie - i uchodźców, którzy chronią co mają najważniejszego.

W Iranie - w 1942, jak już jesteśmy przy tym - były takie proporcje: 3 cywilów (gł. kobiety lub dzieci) na 1 faceta w wieku poborowym, zdolnego do noszenia broni.

Tak wyglądają prawdziwi uciekinierzy, proszę pani, zawsze i na całym świecie.

Ci nasi to nie byli uchodźcy tak nawiasem, tylko ludność cywilna sojusznika (rząd polski) przejęta przez Brytyjczyków od drugiego sojusznika (ZSRR) w ramach międzynarodowej umowy anglo-polsko-rosyjskiej.

Tak to formalnie wyglądało: nikt nie uciekał przez Morze Kaspijskie łódkami, zarzynając po drodze innych.
Arabowie, Persowie (czy Syryjczycy) nie byli stroną w sprawie.

Nic nie zawdzięczamy tamtemu światu czy rejonowi, innymi słowy. Nie mamy też żadnych rachunków z Afryką.

Brytyjczycy zrobili bardzo dobrą statystykę w Iranie - wręczyli nam zresztą za to rachunek - w 1945 roku. To nie była żadna pomoc humanitarna, tylko usługa.

I Polska dostała rachunek za koszta naszego rządu w Londynie oraz koszta armijne. Nie tylko krwią zapłaciła swoich żołnierzy oraz pilnowaniem pól roponośnych w Iranie ( - bo o to chodziło Brytyjczykom, którzy rządzili wtedy na 90% powierzchni Iranu, to był zdaje się nawet protektorat - tylko dlatego nas w ogóle wzięli z ZSRR, że od roku mieli bunt tubylców na pokładzie - i potrzebowali naszych mężczyzn pod broń - brakowało im sił, a Anders umiał się targować i wytargował, że żołnierze wyjdą z rodzinami - i tak uratował tysiące wojennych sierot oraz samotnych kobiet).

Polecam, żeby pani coś przeczytała na temat Iranu, zanim zacznie sadzić innym niedouczonym tę tanią propagandę o naszych zobowiązaniach wobec świata.

Proszę poczytać o tysiącach ludzi - kobiet i dzieci, które via Iran trafiły (tam ich Angole osiedliły) na terenach, gdzie szalała mucha tse-tse: nie było wody za to, chleba ani lekarstw - i na terenach byłego obozu koncentracyjnego dla Burów.

Chyba że pani się zgadza, żeby w identyczne warunki u nas trafili teraz ci Syryjczycy. Ale z kolei ja się na to nie zgadzam.

Nie zgadzam się na katastrofę humanitarną w Polsce.

Bo pani działania tym się właśnie skończą: katastrofą humanitarna - taki będzie pierwszy efekt. A potem będzie niechęć przyjezdnych do nas - i rozbuchana roszczeniowość. Tak działa ludzka psychologia.

W tej sprawie mieszają ludzie, którzy być może mają wielkie serce, ale mały rozum. Gdzie pani da mieszkanie - tylko tym 20 tysiącom ludzi? Przecież wielu Polaków nie stać na własne mieszkanie - wsadzi pani tych uchodźców do namiotów i da im łopatę do odśnieżania okolicy oraz walonki, czy jak?

A jak w zimę będziemy mieli mrozy po minus 25 stopni - to co pani zrobi z tymi ludźmi? - pójdzie im parzyć rumianek, jak dobra ciocia w tych ich blaszanych barakach, bo tylko favele można postawić na szybko? Będzie pani bronić dobrego imienia naszego kraju, gdy zaczną pisać o polskich obozach koncentracyjnych dla nieszczęsnych uchodźców? - będzie się pani poczuwać do obowiązku? - bo ja mam roboty po pachy z rozsupływaniem kłamstw dotyczących II wojny i komunistycznej okupacji.

Jak zapewni pani szkołę dzieciom?
Jak pani te dzieci chociaż nauczy polskiego? - ma pani program takiej nauki? - a dziewczynki będą się uczyć razem z chłopcami czy osobno? - skąd pani weźmie nauczycieli? Przecież PO zlikwidowała szkoły: samorządy nie mają pieniędzy. Sześciolatki mają naukę na ZMIANY - jak w latach 50-tych. Szkoły są przepełnione.

Jak pani uzupełni wykształcenie dorosłych? - które ich arabsko-afrykańskie umiejętności nam się przydadzą? Do czego wykorzystamy ten Kapitał Ludzki? Uruchomimy fabryki produkujące tam-tamy? - raczej nie, bo nie mamy know-how. A może kebaby? A może zaczniemy eksportować dżihad?
Bo co my poczniemy z 20 tysiącami ludzi bez kwalifikacji, przydatnych w Europie: zrobimy z nich zamiataczy ulic? - przecież u nas ulice zamiatają samochody-polewaczki. To może hodowców kóz? - fajny pomysł, tylko ziemie muszą kupić - a ziemia u nas droga. Jeszcze ma być podatek katastrastralny: ciekawe, czy na kozim serze da radę zarobić na podatki, ZUS-y i kataster?
Bo to będzie razem z 95% dochodów każdej małej firmy rodzinnej...

Skąd pani weźmie opiekę lekarską? - także specjalistyczną?
Przecież nasz system opieki medycznej jest niewystarczający dla nas samych (po wyjeździe 3 milionów ludzi!) - nikt nie marzy o poziomie europejskim w tym względzie dla własnych obywateli. Ludzie czekają na operacje po 2 lata - teraz mają czekać po 2,5 - bo pani jest młoda, zdrowa i ma dobre serduszko dla małych dzieci z Afryki?

Jak pani będzie zwalczać lokalne choroby, które ci ludzie ze sobą przywiozą? - na całym świecie z tym jest problem, o czym tacy dobrzy ludzie jak pani - nie informują, bo i po co.
A wie pani może, jak jest koszt leczenia amebozy - oraz koszt diety po amebozie? Bo ja wiem. I wiem, ilu lekarzy od takich chorób mamy w Polsce.

Aaaaa.... - a może to prawda, co słyszałam, że opiekę medyczną i filtr epidemiologiczny mają zbudować prywatne firmy, ludzi powiązanych z WSI, którzy mają już europejskie kontrakty medyczne na sumę rzędu 30 milionów złotych?! - to znaczy, że "litościwi ludzie martwiący się o uchodźców" to są płatne trolle, propagandyści i naganiacze?
To znaczy, że ci przyjezdni biedacy wszystko dostaną na tacy... Więcej niż polskie głodne dzieci, lepiej niż nasi starzy i chorzy kombatanci, Powstańcy Warszawscy, tak? A przez jaki czas będą na wykwintnym garnuszku Europy? - i co potem? - gdy już się przyzwyczają do dobrego życia? Co będzie POTEM?

Jak pani to zamierza zrobić?

Jak pani będzie zwalczać obrzezanie kobiet - zabójstwa honorowe - i przemoc wobec kobiet w tej kulturze?
Da im pani do poczytania "Wysokie obcasy"? Czy powachluje pani tych ludzi konwencja antyprzemocową? A może pozamiata pani temat poprawnością polityczną? - ograniczy mi pani wolność słowa - zamknie mnie pani a klucz wyrzuci w Śródziemne Morze?

Czy pani opiekowała się kiedyś chociaż psem ze schroniska? - czy pani wie ile zachodu kosztuje wyprowadzenie go na prostą? Ucywilizowanie?

Pani nie ogarnia realnych kosztów społecznych, nie mówię nawet o zwykłych materialnych - tej operacji. PRZECIEŻ TO SĄ LUDZIE.
Na Boga, to ludzie. Mają znacznie więcej sfer do wyprostowania niż półdziki pies, którego ktoś bił - pies który spędził życie przywiązany do budy.

To jest problem z wyobraźnią przestrzenną.
Ludzie to nie są kawałki papieru ani bity - te głupoty, które pani wypisuje nic nie kosztują, ale my mówimy o LUDZIACH, którym nie jesteśmy w stanie realnie zaoferować NAWET takich warunków pobytu, jakie ma u nas domowe bydło.

Ja szanuję ludzi, w przeciwieństwie do pani.
Wiem cokolwiek o ich potrzebach. Wiem co to jest ODPOWIEDZIALNOŚĆ za drugiego człowieka.

Poza tym, jak mawiają Chińczycy, jeżeli komuś uratowałeś życie - jesteś do końca życia za niego odpowiedzialny. Tak właśnie jest w tym przypadku, przecież oni tu zostaną, bo w Afryce wojna jest CIĄGLE. Od lat 60-tych. I NARASTA. My nie mówimy o akcji humanitarnej typu zawieźć wodę i pampersy - my mówimy o implantowaniu setek tysięcy przyszłych obywateli.

Dlaczego pani oszukuje - choćby sama siebie - w tym względzie? Czas spojrzeć na fakty, zamiast snuć chore nieodpowiedzialne rojenia o uratowaniu Afryki, która musi to zrobić sama i na własny koszt. Takie jest życie proszę pani. Nam Polakom nikt nie pomagał.
NIGDY. Za wszystko płaciliśmy słone rachunki.

Pomiędzy tymi ludźmi są dżihadyści.
To nie bajka tylko fakt: to widać i na Peloponezie i na wyspie Kos. Jak ich pani chce wyłapać, jeżeli nie macie wspólnego języka? A wystarczy taki jeden, żeby się rozerwał w warszawskim metrze w imię Allaha, iżby zrobiło się pani bardzo przykro. To że pani zresztą się zrobi - to nie problem, ale moje dziecko i dziecko sąsiadów też jeździ metrem.

Ja nie chcę ponosić odpowiedzialności za cały głodny świat.
My mamy własne problemy geopolityczne: Europa się nie spieszy, żeby je rozwiązywać - wręcz odmawia nam pomocy, więc niech się problemami basenu Morza Śródziemnego - i swoim postkolonialnym rachunkiem zajmie sama.
Nie było uczciwości wobec Polski nawet w głupiej sprawie odszkodowań za skutki rosyjskich sankcji: dostaliśmy najmniej, a straciliśmy najwięcej. No a kwota energetyczna? Teraz zwrotnie mogę ogłosić brak zainteresowania dla problemów innej części Europy.

Polacy zawsze byli w porządku wobec uchodźców, których nikt im nie wciskał gwałtem, jak w tym przypadku.

Brytyjski Iran to był zresztą bodaj jedyny przypadek w naszej tysiącletniej historii tego rodzaju. Zawsze było odwrotnie np. przez ileś wieków uciekali do nas Żydzi - z całej Europy. To my mamy tradycje faktycznej tolerancji, także religijnej i obyczajowej - chyba szkoda, że zna pani bartoszewski wariant naszej historii, a nie ten prawdziwy.

W XX wieku przyjmowaliśmy Ormian, Greków, że rzucę spod palca - bo te historie znam najlepiej. Ostatnio przyjęliśmy jako społeczeństwo nieznaną, ale wielotysięczną, liczbę Ukraińców. Ach, sami sobie to załatwili - to dzielni ludzie - nie są uchodźcami formalnie, bo tyrają jak woły. Im nie przysługuje wsparcie ani zasiłek 3 tysiące na rodzinę czy osobę (w końcu nie wiadomo). Niemniej znaleźli u nas schronienie przed wojną.

Teraz NIE jesteśmy przygotowani do przyjęcia i obsługi takiej liczby ludzi jak 20 tysięcy - już nie mówię o 81 tysiącach, bo taka jest procentowo polska kwota, a tym bardziej o przyjęciu ich rodzin (czyli docelowo 200-800 tys.).

Nie ma nawet dostatecznej liczby TŁUMACZY, już nie mówię o asystentach kulturowych - żeby się zająć tymi analfabetami (to ważne, bo będą niesamodzielni), którzy swoje muzułmańskie porządki zaprowadzają wszędzie, gdzie trafią (polecam opowieści nieszczęsnych Ukraińców, którzy zostali zmuszeni w naszych ośrodkach dla uchodźców zamieszkać z Czeczenami - i to nie jest dowcip, że w krajach skandynawskich masywnie wzrosła liczba gwałtów: ci "uchodźcy", jak ich puścić luzem - gwałcą - na wyspie Kos też gwałcą, nawet własne miłosierne opiekunki).

Proszę mi nie opowiadać, że przyjadą do nas Syryjczycy - i że to chrześcijanie. Bo nie pani o tym decyduje, kto gdzie pojedzie, tylko Europa.

Pani nam tutaj chce przehandlować Niderlandy + Inflanty; to są kocopoły i pani chciejstwo a nie realia.

A Europa hojnie obdziela czarnoskórymi muzułmanami. Bo, po pierwsze, ich jest przeważająca liczba - a po drugie: Syryjczyków którzy są najmniej kłopotliwi dostana lepsi od Polski. Tak samo lepsi jak byli lepsi przy podziale kasy za skutki sankcji: kraje skandynawskie, Niemcy oraz Francja.

Co jeszcze? - pani nie ma pojęcia zielonego na temat katolicyzmu - wyśmiewa pani religię albo zwalcza - a obecnie posługuje się nią pani instrumentalnie: uważa ją za łom do walenia mnie po głowie.

Nie okazuje pani szacunku katolikom, nie zadawszy sobie trudu, żeby sprawdzić, dlaczego ta paskudna ubeczka Krwawa Luna Brystygierowa (kumpelka z pracy mamy i taty byłej pani prezydentowej Komorowskiej tak nawiasem), nawróciła się na stare lata.

Mówi mi pani "kochaj bliźniego swego" - a ja przecież kocham moją rodzinę, moich rodaków i mój kraj - to jest mój podstawowy chrześcijański obowiązek, zadbać o ich potrzeby, wykonać swoje obowiązki. Poza tym regularnie płacę na misje, od lat, jak mnie stać.

Nie szermujcie katolicyzmem jako argumentem. Bo to śmieszne. Nie wiecie nawet co powiedział Jezus na temat prawa do samoobrony.

Mamy takie prawo. A kilkadziesiąt tysięcy ludzi - w większości młodych facetów, którzy stanowią forpocztę muzułmańskiej nawały w kraju, który na podstawie Układu Poczdamskiego jest właściwie jednonarodowy - wymaga samoobrony.

Przy samoobronie nikomu nie wolno przesadzić.
Najmniejszy koszt to zamknięcie granic i nie przyjęcie tych ludzi.

Jeżeli ich weźmiemy - to z Afryki runie lawina emigrantów. Tym pani pomoże, a tamtym - nie?

Przecież ten problem musi być rozwiązany lokalnie, naprawdę tego nie widać?

PS. Nie protestuję przeciwko wydaniu na to jakichś pieniędzy - pod warunkiem, ze projekt pomocy na miejscu będzie trzeźwy - i da gwarancję że 3/4 nie zostanie rozkradzione.

PS 2. Ci ludzie nie dorośli do demokracji - mają inny system - antydemokratyczny - ich kultura taka jest. Pani chyba naprawdę nic nie czytała - pani nie wie, co to społeczeństwo patriarchialno-feudalne, w dodatku zarządzane przez imamów i oparte na zasadach religijnych, które odrzucają tolerancję - i promują wojnę z niewiernymi.

Albo ich pani wynarodowi - JAK? (czy prawo europejskie pozwala polonizować obcych?) - i wtedy mogą być obywatelami demokratycznego państwa, albo oni zabiją pani kulturę - a co gorsza MOJĄ. Ja nie chcę takich problemów, dość mi kłopotów z pani niedojrzałym podejściem do naszej rzeczywistości oraz historii.

PS 3. 20 tysięcy Polaków mieszka w Kazachstanie. ONI MAJĄ PIERWSZEŃSTWO.
Pani nie obchodzi ich los, bo pani nie zna historii własnego kraju: to są potomkowie tych, których nie udało się Andersowi zabrać ze sobą do Iranu.
Dla mnie to są jedyni ludzie warci zainteresowania. REPATRIANCI.

A tak w ogóle, to najbardziej interesują mnie 3 miliony, w tym miliony wykształconej za moje pieniądze młodzieży, które wyjechały za chlebem. Ja ich chcę REPATRIOWAĆ, zamiast się szarpać z cywilizowaniem muzułmanów.
To droga zabawa i zbędna. I wcale nie zapobiegnie katastrofie demograficznej w naszym kraju - odwrotnie, akurat pogłębi problem - załamie nasz budżet, zmusi nas do walki szerokim frontem z problemami, których nie znamy - a z którymi cała Europa sobie nie radzi od wielu lat.

Polska miała problem z przyjęciem 100 (stu) uchodźców - Polaków z Donbasu. Premier Kopacz miała to w nosie, nie mieliśmy możliwości i pieniędzy. Gdyby prawica, która pani uważa za NIETOLERANCYJNĄ I NIEHUMANITARNĄ - nie narobiła rabanu pod niebiosa, to ci ludzie byliby sczeźli w Donbasie.

A teraz nagle astronomiczne wielkości nie wiadomo kogo, nie wiadomo skąd i po co? - za moje pieniądze? Pani chce być dobrą ciocią za moje pieniądze?

PS. 4 Ktoś zapytał, skąd wzięłam liczby, bo on słyszał że bierzemy tylko 2 tysiące uchodźców. Proste jak konstrukcja cepa.

W Europie JUŻ jest 800 tysięcy wniosków o azyl (a to początek).
http://prawo.money.pl/
/uchodzcy-w-europie-juz-800-tys-wnio


Polska kwota wynosi 5,65 procenta.
https://www.google.pl/search


Proszę wziąć kalkulator i obliczyć, czy to są 2 tysiące.
Bo mnie wychodzi, że 5% od 800 tysięcy to 40 tysięcy JUŻ TU I TERAZ, na wejściu.

Rząd pani Kopacz, a wcześniej Tuska - nie potrafił postawić się Europie w żadnej istotnej sprawie. Myśli pani, że teraz się skończy na 2 tysiącach? Wetkali im 2 tysiące - to wetkają cała kwotę. To jest prawo znane w negocjacjach - a nasz rząd już pękł: już zgodził się wziąć ileś tysięcy (są różne dane od wyjściowo 2 do 10 tysięcy, ludzi z Erytrei - proszę sobie sprawdzić na mapie, gdzie to jest).
Podjęto za mnie zobowiązanie, na które mnie - i nas jako państwo oraz naród - NIE STAĆ.

I niech mi pani nie wciska kitu o solidarności i humanitaryzmie; NIGDZIE TYCH PRZYBYSZY NIE CHCĄ. Bo mają coś w głowie, oprócz propagandy - a przede wszystkim wiedza, że koegzystencja kultury zachodniej i muzułmańskiej NIE JEST MOŻLIWA
http://wpolityce.pl/
/259953-unijne-kwoty-dla-uchodzcow-to-


Na koniec - ktoś mi zarzucił w komentarzach filozofię Kalego.

A skąd, nie jestem Kali. Ja tylko wyrosłam z cierpienia za miliony, w przeciwieństwie do niego oraz pani. I nauczyłam się asertywności: to współczesna cnota. Dlaczego pani mnie wpycha w średniowiecze?

Kiedy Jan Karski prosił o bombardowanie torów do obozów koncentracyjnych - świat miał to głęboko. Kiedy płonęła Warszawa - świat miał to głęboko. Teraz ja z głębokim smutkiem popatrzę jak tonie Afryka, pociągając za sobą Europę - bo jestem mądrzejsza o miliony umarłych.

Proszę mi nie zawracać głowy humanitaryzmem.
To jest Idea, która polega na zawiezieniu wody i pampersów, a nie sprowadzaniu ludzi do siebie, na swoją zielona, zbankrutowaną wyspę i użeraniu się z muzułmanami na własnym gruncie.
Nie mam ochoty na Dzikie Pola na warszawskiej Ochocie ani na wsi pod Gdańskiem tj. na konsekwencje faktu, że pani nie potrafi przewidywać skutków własnego działania. Nie.

Gdyby mnie zdjęli/zbanowali za rasizm oraz ksenofobię - to odnajdziemy się także tutaj: http://blogpublika.com/aut
/murzynskosc-dla-poczatkujacych//

Więcej mnie:https://www.facebook.com/murzynskoscdlasredniozaawansowanyc





Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

"Islamska emigracja czy może ... Euroabia!"

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 21 wrz 2015, 14:16

Na Węgrzech armia ogłosiła mobilizację rezerwistów

Opublikowano: 21.09.2015 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami władze węgierskie rozpoczęły częściową mobilizację rezerwistów sił zbrojnych. Jak podaje agencji prasowa MTI, wydano już odpowiedni rozkaz Szefa Sztabu Generalnego węgierskich sił zbrojnych.Węgry od 14 września praktycznie zamknęły swoje granice i zaostrzyły znacznie kary za nielegalne wkraczanie na teren Węgier. Premier Węgier Viktor Orban oświadczył wprost, że mają tysiące miejsc w więzieniach. Ochrona granic stałą się ostatnio bardzo dużym wyzwaniem, ponieważ Węgry zostały zalane dziesiątkami tysięcy uchodźców.

Po wdrożeniu nowego prawa napływ imigrantów z Serbii gwałtownie spadł. Tak zwani „uchodźcy” zmienili szlak na Chorwację gdzie w ciągu ostatnich trzech dni przymaszerowało ponad 15 tysięcy wyznawców islamu. Tłum składający się w większości z młodych mężczyzn przyrastał tak bardzo, że władze tego kraju ogłosiły, że nie umieją już sobie poradzić z napływem uchodźców.

Doszło też do incydentu gdy Chorwaci postanowili podrzucić 4000 uchodźców wysyłając ich na teren Węgier w asyście 40 uzbrojonych policjantów. Węgierskie służby zatrzymały pociąg i aresztowały policjantów z Chorwacji uprzednio ich rozbrajając. MSZ Węgier zdecydowanie zaprotestował przeciwko takim operacjom.

Powołanie dodatkowych żołnierzy świadczy o tym, że Węgrzy bardzo poważnie traktują zaistniałą sytuacją. Według węgierskiego Ministerstwa Obrony, planowane jest rozmieszczenie rezerwistów w jednostkach wojskowych, gdzie będą pełnić obowiązki regularnej armii, która z kolei jest teraz stale zaangażowana w ochronę granic państwa.
http://wolnemedia.net/polityka/na-wegrz ... zerwistow/
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

"Islamska emigracja czy może ... Euroabia!"

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 22 wrz 2015, 10:06

Obrazek
Aktualne..
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: "Islamska emigracja czy może ... Euroabia!"

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 23 wrz 2015, 22:45

Imigranci islamscy znaleźli sobie nowy szlak do Niemiec. Prowadzi przez nasz kraj...

Obrazek

Malte Henk, dziennikarz niemieckiego tygodnika „die Zeit” opublikował na Twitterze mapę, jaka pojawiła się wśród uchodźców na greckiej wyspie Kos.
Red. Henk zastanawia się:
Czy Polska będzie nowymi Węgrami? Syryjscy uchodźcy mają przy sobie taki oto opis podróży.

Obrazek

Z mapy wynika z niej, że po zamknięciu dróg prowadzących do Niemiec przez Chorwację, Węgry i Austrię, imigranci chcą dotrzeć do swej niemieckiej socjalnej „Ziemi Obiecanej” przez Turcję, Morze Czarne, Ukrainę i południową Polskę.

http://wpolityce.pl/swiat/266280-imigra ... -nasz-kraj
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: "Islamska emigracja czy może ... Euroabia!"

Nieprzeczytany post autor: abcd » środa 23 wrz 2015, 22:54

Tak, powinniśmy stać się murem nie do przebycia dla tych "uchodźców"!
Jak napisał >ga<: "Sobieski wróć"!!! :)
I powróci. :lol:
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: "Islamska emigracja czy może ... Euroabia!"

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 23 wrz 2015, 22:59

Post Thotala o.....Zaangażowaniu Żydów w bolszewizm, komunizm i radykalną lewicę przeniosłem do....

viewtopic.php?f=10&t=54&p=43165#p43165
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: "Islamska emigracja czy może ... Euroabia!"

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 23 wrz 2015, 23:11

No TAK, tylko tym sposobem zbudujemy sobie jeszcze większe niezadowolenie ełropy pod tytułem "POLSKIE OBOZY ŚMIERCI".

Nawet tak myślałem, jadąc sobie rowerem do sklepu, żeby otworzyć na nowo jakiś obozik, stary ale dobrze utrzymany za jewrejskie dulary i trzymać tam wszystkich nie chcianych dopóty, aż sami nie zrezygnują z głupoty, którą czynią sobie i swoim najbliższym...



Pozdrawiam - Thotal :D
0 x



ODPOWIEDZ