Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Raporty- Benjamin Fulford

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 11181
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 803
x 248
Podziękował: 10762 razy
Otrzymał podziękowanie: 16938 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 26 paź 2019, 19:07

PRÓBA ZAMACHU STANU PRZECIWKO DONALDOWI TRUMPOWI ZAKOŃCZYŁA SIĘ NIEPOWODZENIEM, REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA TRWA
Autor: Benjamin Fulford, Towarzystwo Białego Smoka

Próba zamachu stanu przeciw prezydentowi USA Donaldowi Trumpowi zakończyła się niepowodzeniem a kilku wysokich rangą amerykańskich polityków, w tym przewodnicząca Izby Reprezentantów Nancy Pelosi i przewodniczący Komisji ds. Wywiadu Izby Reprezentantów Adam Schiff, najprawdopodobniej zostaną aresztowani lub w rezultacie straceni, mówią źródła w MI-6 i Pentagonie. Dlatego Pelosi, Schiff a także przewodniczący Spraw Zagranicznych Eliot Engel, przewodniczący Bezpieczeństwa Narodowego Benny Thompson i kongresmen Mac Thornberry, wysoki rangą członek Komisji Sił Zbrojnych Izby Reprezentantów i inni nagle wyjechali do Jordanii a następnie do Afganistanu, mówią źródła.

Politycy szukali ochrony w Jordanii ponieważ Antoinette Gardiner, matka obecnego króla Jordanii, pochodzi z satanistycznej linii krwi, która “nawróciła się” na islam i zmieniła imię na Muna, według Pentagonu i innych źródeł.

https://www.veteranstoday.com/2019/10/2 ... the-world/

Jednak rząd Jordanii nie był chętny lub nie mógł zapewnić ochrony, tak więc wylecieli do Afganistanu w nieudanej próbie uzyskania tam pomocy wojsk USA dla swojego zamachu, podały źródła.

Warto zauważyć, że w zeszłym tygodniu były Sekretarz Obrony James Mathis i były Szef Sił Specjalnych USA Admirał William McRaven publicznie krytykowali Trumpa i byli za to szeroko przytaczani w korporacyjnych propagandowych mediach.

Mathis, po krytyce Trumpa, ostrzegł, że “hiper-stronniczość” doprowadzi do “anarchii” albo do “wyniesienia ambitnego przywódcy, nie związanego sumieniem, precedensem lub przyzwoitością, który zrobi z siebie najwyższego.”

https://www.cbsnews.com/news/jim-mattis ... 019-10-18/

McRaven, który kierował fałszywą obławą na Bin Ladena w 2011 roku, powiedział: “Kiedy stałem na placu defilady w Fort Bragg, jeden emerytowany czterogwiazdkowy generał chwycił mnie za rękę, potrząsnął mną i krzyknął: ‘Nie podobają mi się demokraci ale Trump niszczy Republikę!’. Te słowa wybrzmiewały we mnie przez cały tydzień.”

Próba zamachu stanu została wywołana “egzekucją przeciwnika Trumpa wpływowego kongresmana Elijah. Cummingsa“, który został “uznany za winnego w umożliwianiu handlem dziećmi“, mówią źródła w Pentagonie. Pelosi również została zmuszona do opuszczenia kraju z powodu śmierci swojego brata, byłego burmistrza Baltimore Thomas D ‘ Alesandro III, mówią źródła.

Ślad intrygi wskazuje teraz Papieża Franciszka, mówią źródła MI-6. “Ochroniarz Papieża, szef Watykańskiej Policji Domenico Giani, właśnie co podał się do dymisji z powodu korupcyjnego skandalu finansowego i związanych z nim wycieków” – mówią oni. “Naprawdę, papież powinien po prostu odejść. Ewentualnie znajdziemy finansowe techniki śledcze wiodąca do niego, łączące go z próbami zabójstwa ludzi zaangażowanych w tworzenie nowego systemu finansowego” – dodali oni. W sprawie roli Papieża w argentyńskiej “brudnej wojnie“, w trakcie której ponad 20 000 osób było torturowanych i zabitych, także prowadzone jest dochodzenie, podkreślają oni.

Papież i Masoni P2, którzy umieścili go u władzy, byli odpowiedzialni za tę brudną wojnę a także za 9/11, Fukushimę i wiele innych masowych morderstw. Chwalili się również , że stracony już Barack Obama był ich człowiekiem.

Franciszek odwiedzi Japonię (kraj gdzie tylko 0,5% populacji są katolikami) od 23 do 26 listopada, aby spróbować wesprzeć niewolniczy reżim premiera Shinzo Abe. Będąc tutaj Franciszek próbował kontynuować ukrywanie faktu, że jego poprzednik na stanowisku szefa jezuitów Peter-Hanz Kolvenbach chwalił się w rozmowie telefonicznej nagranej przez NSA, że jest Szatanem i ponosi odpowiedzialność za Fukushimę. Franciszek został ostrzeżony, że będzie ostatnim papieżem jeśli będzie ukrywał te i inne potworne zbrodnie przeciwko ludzkości, popełnione przez Watykan.
Inna rzecz, którą zrobi Franciszek, to przygotowanie do ogłoszenia fałszywego Mesjasza, który kształcony jest przez Masonów P2. To człowiek ze znamionami, który uczy się do tej roli, mówią źródła P2 Masonerii. Watykan wysyła swojego głównego zabójcę do Azji Wschodniej mniej więcej w tym czasie, aby ukryć swoją przestępczą działalność w regionie, mówią źródła.

Ciekawe w tym kontekście jest, że Najwyższy Przywódca Korei Północnej Kim Dzong Un jechał na białym koniu na świętej górze Mt. Paektu w zeszłym tygodniu. Centralna Agencja Informacyjna Korei Północnej przepowiadała: “Zostanie przeprowadzona wielka operacja aby ponownie uderzyć świat cudem i zrobić krok do przodu w koreańskiej rewolucji.”

https://kcnawatch.org/newstream/1571601 ... mt-paektu/

Nagły ruch (za zgodą wojskowych USA) dla zjednoczenia Półwyspu Koreańskiego może również być tym co planuje Kim. Warto również zauważyć, że Cesarz Hirohito zawsze przedstawiany był jako potomek boga Słońca gdy jechał na białym koniu w czasie II wojny światowej, dlatego ten obraz Kima wskazuje również na to, że przygotowuje on siebie na prawdziwego Cesarza. Oczywiście, japoński cesarz Naruhito, który gości setki międzynarodowych VIP-ów na swojej ceremonii koronacji 22 października, ma inne zdanie.

W każdym razie, azjatycka intryga na bok, obława zamyka się na satanistów na całym świecie podczas gdy “pedo grupa zadaniowa Pentagonu i Marines uwolnili tysiące dzieci z kalifornijskich podziemnych baz aby pozbawić tajne państwo adrenochromu“, mówią źródła w Pentagonie. Dzieci są torturowane i zabijane przed tym jak ich krew i nadnercza są usuwane aby wydobyć stymulator adrenochrom, według licznych informatorów.

Również w zeszłym tygodniu Departament Sprawiedliwości USA “aresztował 337 pedosów w 38 krajach, w tym w Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, USA, Niemczech i Brazylii po tym jak ciemna strona z dziecięcym porno obsługiwana Bitcoinem, na którym znajdowało się 250 000 filmów wideo, została zamknięta” – mówią źródła w Pentagonie. Oczywiście to tylko kwestia czasu kiedy aresztowani pedofile będą kapować na swoich satanistycznych bossów.

Sieć również zamyka się na kabała po aresztowaniu w Indiach producentów narkotyków, założycieli firmy Ranbaxy Malvindera and Shivindera Singh, które zaczęli “donosić na Fundację Clintonów“, dodają źródła.

Trwające negocjacje z udziałem premiera Izraela Benjamina Netanjahu na temat składania zeznań przeciwko jego satanistycznym bossom w zamian za wyrozumiałość są jeszcze jednym trwającym zagrożeniem dla kabała. Odwrót USA z Syrii zmusił izraelskich polityków, takich jak on, do zrozumienia, że muszą dogadać się ponieważ Izrael nie ma już amerykańskich wojskowych do swojej dyspozycji.

Rzeczywistość na ziemi jest taka, że mesjanistyczny izraelski projekt zbliża się do końca. Perska (irańska), arabska i turecka wojna lub intensywne negocjacje zadecydują teraz o losie Bliskiego Wschodu. Izraelczycy muszą osiągnąć porozumienie z jedną z tych grup aby zapewnić przetrwanie swojego kraju. Najbardziej prawdopodobnymi kandydatami są ich bracia Semici-Arabowie. Właściwie, Egipt teraz wystąpił przeciwko Turcji w imieniu Arabów, co oznacza, że są oni najlepszej nadzieją Izraela.

https://thearabweekly.com/egypt-steps-s ... ure-turkey

W każdym razie rosyjska dyplomacja, wspierana przez milczący wojskowy sojusz USA i Rosji, prawdopodobnie będzie prowadzić intensywne negocjacje najbardziej prawdopodobny wynik w regionie.

Dużo intryg dzieje się i w innych częściach świata. Jednak, ponieważ donosi się o tym szeroko w innych miejscach, po prostu zwrócimy uwag, że we Francji, Anglii, Hiszpanii, Ekwadorze, Peru, Chile, Libanie, Hong Kongu, itp. mają miejsce zamieszki i niepokoje społeczne. Końcowym tłem dla tych wszystkich emocji jest niepewność na najwyższych szczeblach władzy, czyli na szczycie systemu finansowego.

Członek europejskiej rodziny królewskiej mówi, że ten wywiad dla Bloomberga z prezesem Banku Rezerwy Federalnej w St. Louis Jamesem Bullardem, omawiającym zmianę reżimu w FED “w rzeczywistości jest symptomem tego, że kontrolę nad decyzje dotyczące stóp procentowych przeszły od ręcznego ustalania stawek przez ‘Komitet’ reagującym na globalną gospodarkę, do teorii rekurencyjnej złożoności z wykorzystaniem A. I.” Innymi słowy, AI wykrywa powtarzające się wzorce aby podejmować decyzje. To jest to co robią współcześni meteorologowie gdy przewidują takie rzeczy jak huragany.

https://www.bloomberg.com/news/videos/2 ... ings-video

Jednak globalny reset walut dla stabilizacji całego systemu będzie musiał poczekać aż stary system dalej się zdestabilizuje, mówi źródło. Przewiduje się, że reset nastąpi w 2020 roku.

W tym samym czasie poziom niepewności, mierzony częstotliwością słów kluczowych w mediach, znajduje się na poziomie dotąd nie widzianym, przewyższając 9/11, szok Lehmanna, upadek Związku Radzieckiego, itp. Innymi słowy, wygląda na to, że stary system musi upaść zanim nowy będzie mógł być wprowadzony.

https://www.zerohedge.com/s3/files/inli ... k=NGuhyEZe

https://www.zerohedge.com/economics/did ... an-sept-11

Nie oznacza to jednak, że wszystkie wiadomości są złe. Na przykład, istnieją teraz niezaprzeczalne oznaki tego, że amerykańscy wojskowi rozpoczęli proces ujawnienia. Publikują patenty na technologie takie jak wolna energia, które całkowicie zmienią nasze życie.

https://www.zerohedge.com/technology/na ... sea-crafts

Teraz wygląda na to, że rzeczywista demonstracja tej technologii science-fiction odbędzie się 30 października, według wpisu na Twitterze Akademii Sił Powietrznych USA.

https://twitter.com/AF_Academy/status/1 ... 4427807745

Słyszymy również, że ceny diamentów spadają na całym świecie, ponieważ wcześniej ukryte technologie węglowe oto zostaną upublicznione. Pamiętajcie, że diamenty są wykonane z węgla, jednego z najtańszych i najbardziej obfitych materiałów. Węglowi naukowcy mówią nam, że diamentowe okna, naczynia itp. w najbliższym czasie będą dostępne dla opinii publicznej.

https://www.zerohedge.com/markets/there ... al-turmoil

Jeszcze bardziej ekscytujące jest udostępnienie technologii medycznych, które uczynią nas nieśmiertelnymi. Na przykład, zostało ogłoszone połączenie trzech leków, które mogą zwiększyć długość życia o 50%. Chociaż w artykule poniżej jest napisane, że to działa dla muszek owocowych, to wpływa na podstawowy mechanizm w naszym organizmie, który jest identyczny z tym co widać u muszek owocowych.

https://www.sciencedaily.com/releases/2 ... 161857.htm

Niech to trochę zagłębi się w świadomości – technologie wolnej energii, podróży kosmicznych i nieśmiertelności stają się publicznie dostępne. To są bardzo prawdziwe oznaki tego, że zaczęła się nowa era.

Źródło: https://benjaminfulford.net/2019/10/21/ ... continues/
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 11181
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 803
x 248
Podziękował: 10762 razy
Otrzymał podziękowanie: 16938 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 30 paź 2019, 08:49

0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 11181
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 803
x 248
Podziękował: 10762 razy
Otrzymał podziękowanie: 16938 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 06 lis 2019, 08:45

0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7651
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 253
Podziękował: 6011 razy
Otrzymał podziękowanie: 12034 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: Thotal » czwartek 07 lis 2019, 16:52

Anna Kazahari ...


https://www.youtube.com/watch?v=JIGoZRnET6EPozdrawiam - THoTal :)
0 x
Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6105
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 912
x 292
Podziękował: 10724 razy
Otrzymał podziękowanie: 11302 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 04 gru 2019, 11:25

WYŁANIA SIĘ OSTATECZNA ROZGRYWKA Z MĘDRCAMI SYJONU

Pora nazwać rzeczy po imieniu. Większość światowych problemów wiąże się z grupą znaną jako mędrcy Syjonu. To niezaprzeczalny fakt i nie ma nic wspólnego z narodem żydowskim. Jest to raczej grupa wsobnych rodzin, które posiadają większość światowych korporacji i planują zabić 90% ludzkości i zniewolić pozostałych. Dlatego wydali 6,4 biliona dolarów na wojnę i masowe morderstwa (według najnowszych szacunków Instytutu Watsona) odkąd zorganizowali oni swoje terrorystyczne ataki 9/11 i faszystowski zamach stanu.

https://meditation539.com/?p=11136&fbcl ... LT6WFIrp54
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 11181
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 803
x 248
Podziękował: 10762 razy
Otrzymał podziękowanie: 16938 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 05 gru 2019, 19:45DEC 5
Benjamin Fulford - 2 grudnia 2019 r - Raporty. /Full text/
Trump rzuca się we wszystkich kierunkach, gdy napięcie na świecie eskaluje do niebezpiecznych poziomów.
Przez Benjamin Fulford 2 grudnia 2019 r
Cotygodniowe raporty , 5 komentarzy

Napięcia na świecie osiągają niebezpieczny punkt wrzenia, gdy coraz bardziej odizolowany prezydent USA Donald Trump uderza we wszystkich kierunkach. Wygląda na to, że Trump próbuje zmobilizować amerykańskie wsparcie wojskowe dla wojny z Danią i Meksykiem, próbując przejąć środki na finansowanie amerykańskiego rządu korporacyjnego, zgadza się wiele źródeł. Prowadzona jest także poważna kampania sabotażu finansowego przeciwko Chinom, na co wskazuje niewypłacalność obligacji amerykańskiej spółki z przychodami o szatańskich 66,6 mld USD. Tymczasem zwolennicy Trumpa walczą przeciwko brytyjskiej rodzinie królewskiej. Pamiętaj, że Trump nazwał już UE „wrogiem”.

Wszystkie te działania związane są z faktem, że pomimo kradzieży pieniędzy emerytalnych Japończyków amerykańska korporacja wciąż nie ma jasnej ścieżki do dotrzymania terminu płatności 31 stycznia 2020 r. W tym kontekście warto zauważyć, że Brexit jest teraz zaplanowany na 31 stycznia 2020 r.

Zacznijmy od przyjrzenia się sytuacji w Meksyku. Stany Zjednoczone wysłały do tego kraju trzy grupy lotniskowców, ponieważ "amerykańska armia przygotowuje się do ataku na meksykańskie kartele narkotykowe, które mogą być uzbrojone i wyszkolone przez Mossad" - podają źródła Pentagonu.
http://www.gonavy.jp/CVLocation.html

Choć możemy niezależnie potwierdzić, że niektórzy z bojowników kartelu narkotykowego zostali rzeczywiście przeszkoleni przez Mossad, wiemy również, że ta wojna z Meksykiem naprawdę polega na kradzieży meksykańskiej ropy, srebra i innych zasobów w celu sfinansowania amerykańskiej korporacji. Właśnie dlatego meksykańskie wojsko publicznie poparło prezydenta Andresa Manuela Lopeza Obradora (Amlo).
https://news.yahoo.com/mexicos-top-mili ... 01882.html

Rosja rozmieściła także uzbrojone w nuklearne okręty podwodne na wybrzeżu USA, a rosyjski prezydent Władimir Putin publicznie ogłosił na początku tego roku, że jego kraj jest gotowy na kolejny kubański kryzys rakietowy .
https://www.reuters.com/article/us-russ ... SKCN1QA1A3

Oznacza to, że Trump będzie musiał się wycofać, ponieważ wojsko USA nie rozpocznie wojny nuklearnej w celu kradzieży zasobów w celu wsparcia zagranicznej własności UNITED STATES CORPORATION.

Następnie spójrzmy na Danię. Tutaj Lars Findsen, szef duńskiego wywiadu obronnego, powiedział, że Grenlandia jest obecnie najważniejszym problemem bezpieczeństwa dla Danii, ponieważ „gra o władzę rozwija się” między USA a innymi światowymi potęgami w Arktyce. Trump odwołał sierpniową wizytę w Danii i nazwał ich premiera Mette Frederiksen „paskudną” po tym, jak odmówiła sprzedaży Grenlandii do USA
https://www.bbc.com/news/world-europe-50598898

Wydarzenia te nastąpiły po instalacji nazistowskiego rządu w Brazylii i przejęciu zasobów litu w Boliwii przez amerykańskie siły specjalne. Najwyraźniej administracja Trumpa próbuje przekształcić kontynent amerykański w twierdzę. Niestety, Kanada (Imperium Brytyjskie), Dania (UE) i Meksyk (wspierane przez Rosję i Watykan) stoją mu na drodze.

Przejdźmy teraz do ataku ekonomicznego na Chiny, w którym źródła CIA w Azji obiecują że : „Chińska gospodarka i system finansowy najprawdopodobniej zaszczepią się w ramach…

Przejdźmy teraz do ataku gospodarczego na Chiny, w którym źródła CIA w Azji obiecują: „ Gospodarka i system finansowy Chin najprawdopodobniej implodują w ciągu dwóch miesięcy. Partia będzie starała się ją powstrzymać tak długo, jak to możliwe. „


Źródła wyjaśniają dalej: „ Rząd nie może utrzymać zadłużenia w wysokości ponad 40 bilionów dolarów, które się utworzyły. Niektórzy eksperci twierdzą, że dług jest bliższy 50 bilionów dolarów ... wszystkie wygenerowane komputerowo nieograniczone kredyty.

Wiele z nich wykorzystano do budowy ogromnych projektów infrastrukturalnych, w tym wielu pustych miast z pustymi centrami handlowymi.

Pięć banków upadło w ciągu trzech miesięcy, a rząd musiał interweniować i przejąć kontrolę. Według chińskich organów nadzoru bankowego szacuje się, że 500 banków w Chinach ma poważne kłopoty i oczekuje się, że upadną. To około 15% chińskich instytucji finansowych. „

Można to powiązać z następującym artykułem na temat niewywiązania się ze zobowiązań w wysokości 66,6 miliarda USD przez Tewoo Group w związku z obligacją o wartości 500 miliardów USD.

Możliwe jest również, że Chińczycy wybrali tę firmę i liczbę, aby zagrozić sabotażem zachodniego systemu finansowego poprzez rezygnację ze wszystkich kredytów chińskich w dolarach. ZeroHedgeWedług źródeł CIA: „ Sytuacja w Hongkongu była szczegółowo planowana od dłuższego czasu. Jest to finansowane z góry. Putin, Xi i Trump wiedzieli wcześniej, co oznaczało, że tego nie powstrzymają. Ten incydent został stworzony jako zasłona dymna, aby „ludzie” byli zajęci. Jest o wiele więcej za tym i będzie odsłonięte.

Jednocześnie bardzo duży bank w Nowym Jorku zamknie swoje podwoje. Najmniejszy problem, przed którym stoi bank, to ponad 22 000 pracowników w Nowym Jorku, którzy nie będą pracować.
Najmniejszym problemem banku będą pracownicy 37 tys. Osób w samym tylko rejonie Nowego Jorku,
Większy problem polega na tym, że powoduje efekt domina, ponieważ bank ten jest ściśle powiązany z Deutsche Bank, co oznacza, że ​​UE jest w poważnym kryzysie, ponieważ DB również zamknie drzwi. „

Liczba 22 000 pracowników wskazuje, że najprawdopodobniej odnoszą się do JPMorgan.
” Liczba 37 000 pracowników * wskazuje, że większość prawdopodobnie odnoszą się do JPMorgan.
Problemy w JPMorgan mogą być powiązane z wiadomością, że Saudyjska oferta publiczna IPO Aramco została „ nadsubskrybowana ” przez Saudyjczyków na poziomie 44 miliardów dolarów, ale nie zamaskowało to epickiej porażki zagranicznych bojkotów, ponieważ nawet Kuwejt i Zjednoczone Emiraty Arabskie niechętnie inwestują.

Upadek JPMorgan Chase i jego petrodollara oznaczałby oczywiście upadek dynastii Rockefellera i Busha.
Pozostała część artykułu jest dostępna tylko dla członków BenjaminFulford.net
Please Log In lub rejestru , aby utworzyć konto.

czwartek 05 12.2019 cd....


Upadek JPMorgan Chase i jego petrodollara oznaczałby oczywiście upadek dynastii Rockefellera i Busha. To może być jeden z powodów, dla których nasze zwykłe źródło Pentagonu wskazuje na poważną walkę o alienację zachodniego wojska od brytyjskiej rodziny królewskiej. Co więcej, atak na brytyjską rodzinę królewską może być związany z układami, które zawierają z Rosją, Chinami, Iranem i innymi, aby uniknąć kontroli USA nad międzynarodowym systemem finansowym.
Ostatnie wydarzenia na tym froncie polegają na tym, że Wielka Brytania integruje rosyjskie systemy płatnicze ze swoją siecią bankową, a sześć kolejnych krajów europejskich zgodziło się uniknąć sankcji USA wobec Iranu.
https://www.pymnts.com/news/internation ... tem-to-uk/

https://www.theguardian.com/world/2019/ ... rter-group

Oto, co nasze źródła pro-Trump Pentagon miały do ​​powiedzenia na temat Wielkiej Brytanii Royals: „Atak londyńskim nożem wydaje się być nieudaną królewską rozrywką przeciwko wrogości Andrzeja wśród wielkich dział brytyjskiego wojska, wojska USA, NATO, UE, Francji i Niemiec, które mogą zmusić królową do rozebrania się ten pedo umożliwia nie tylko tytuły królewskie, ale i wojskowe. ”
Źródło kontynuuje, mówiąc: „Widły zniknęły, a monarchia nie była już bez zarzutu, ponieważ książę Karol mógł być zaopatrywany przez pseudo Jimmy Saville od dziesięcioleci, podobnie jak jego brat Randy Andy przez handlarza pedo i szantażysty Epsteina”.
Właśnie dlatego „Brytyjskie wojsko szykuje się przeciw Andrew za posypanie jego królewskiego gwiezdnego pyłu w operacjach szantażu Epsteina pedo na rzecz Izraela”, podsumowuje źródło. Nasze własne brytyjskie źródła potwierdzają, że Charles jest powszechnie uważany za toksycznego i twierdzą, że istnieje silny nacisk na to, aby książę Harry, którego ojcem nie jest Charles, odziedziczył tron ​​po Królowej. Oznaczałoby to, że pierwszy król Harold nie pochodzi z rodu Wilhelma Zdobywcy od 1066 roku.

Niezależnie od tego, co dzieje się z brytyjskimi królewskimi, rosną sygnały, że stary porządek na Zachodzie się załamuje:
-Prezydent Francji Emmanuel Macron publicznie wyszło na jaw iż powiedział, że wrogami NATO nie są Rosja ani Chiny.
-Członek NATO Turcja odmówił przyjęcia planów obrony NATO dla krajów bałtyckich przeciwko Rosji.
-Były sojusznik USA Pakistan ignoruje presję USA i kontynuuje prace nad rurociągiem, który pozwoli Iranowi eksportować ropę lądową.
Tymczasem byłe republiki radzieckie potwierdzają swój sojusz wojskowy.

https://www.zerohedge.com/geopolitical/ ... e-cold-war https://www.rt.com/news/474385-turkey-b ... nse-syria/ http : //en.kremlin.ru/events/president/news/62146

Zmiany te zbiegają się z bardziej tajną kampanią przeciwko satanistom. W szczególności papież Franciszek przyglądał się zaangażowaniu byłego wodza jezuitów Petera Hansa Kolvenbacha w atak Fukushima na Japonię, mówią źródła masonerii P2. Źródła podają, że dowiedział się o swoim zaangażowaniu podczas wizyty Franciszka w Japonii w zeszłym tygodniu.

Japońskie prawicowe źródła blisko cesarza mówią, że były premier Japonii Yasuhiro Nakasone zmarł w Zatoce Guantanamo po przesłuchaniu o swoim udziale w ataku na Fukushimę.
Broń nuklearna użyta podczas ataku była przechowywana na jego posesji w Hinodecho przed atakiem.
Jak podają źródła, Nakasone wplątał Kolvenbacha i premiera Izraela Benjamina Netanjahu przed śmiercią.
Japońskie gazety ogłosiły swoją śmierć dzień po tym, jak papież Franciszek opuścił Japonię, ale w żadnym z raportów nie wymieniono przyczyny śmierci, jak zwykle bywało. Miał jednak 101 lat. Próbujemy również potwierdzić doniesienia z tych samych prawicowych źródeł, że były premier Junichiro Koizumi został zastąpiony podobnym wyglądem po zabraniu do Guantanamo.

Te ruchy Franciszka mogą być powodem, dla którego opisany przez siebie najlepszy satanista Leo Zagami ostatnio atakował Franciszka.
Zagami jest zamieszany w atak Fukushima i prawdopodobnie martwi się, że śledztwo zmierza w jego kierunku, gdy Nakasone i Netanyahu się przyznali.
Europejski król powiedział w zeszłym tygodniu: „Spojrzałem na temat satanizmu i znalazłem solidne dowody na jego istnienie, i że niestety wielu na najwyższych szczeblach międzynarodowego establishmentu zostało wpojonych”.
Rozwiązanie problemu będzie wymagało „przemysłowego -skalowania ekstrakcji z kultu. ” Źródło ma nadzieję, że oznaczając tych ludzi„ jako pranie mózgu, a zatem ze zmniejszoną odpowiedzialnością, jeśli w ogóle, ”można poradzić sobie z większością z nich poprzez proces pokoju i pojednania.

Źródło z jezuitów w Tokio mówi nam również, że starszy jezuita pokazał papieżowi Franciszkowi zwój papirusowy z wypisaną na nim następującą wiadomością:

„Szatan powrócił do pierwotnego stworzenia i otrzymał rozgrzeszenie. Dziękujemy za podtrzymywanie palenia świecy przez te długie lata. ”

Obraz na zwoju z egipskiej Księgi Umarłych ukazał werdykt niewinności.

Można to zobaczyć pod tym linkiem:

http://talesofancientegypt.blogspot.com ... olmes.html


W każdym razie wizyta Franciszka nadała nowy impet negocjacjom z udziałem Rosjan, masonów P2, europejskich rodów, tajnych stowarzyszeń azjatyckich, Pentagonu i innych w celu stworzenia merytorycznie obsadzonej agencji planowania przyszłości, europejskie źródła królewskie potwierdzają.* Uwaga: liczba pracowników w rzekomym banku została poprawiona. https://benjaminfulford.net/
Opublikowano 7 hours ago, autor: adept


https://kochanezdrowie.blogspot.com/201 ... =timeslide
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6105
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 912
x 292
Podziękował: 10724 razy
Otrzymał podziękowanie: 11302 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 05 gru 2019, 23:32

No to dzieje się a my czekamy na efekt końcowy .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 11181
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 803
x 248
Podziękował: 10762 razy
Otrzymał podziękowanie: 16938 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 16 gru 2019, 22:17


Cotygodniowe wiadomości i analizy geo-polityczne
autor: Benjamin Fulford. 16 grudnia 2019 .
17 grudnia 2019 r
Antarktyka jest zablokowana, gdy rozpoczyna się odsłanianie tajnego programu kosmicznego

Przez Benjamin Fulford Cotygodniowe raporty 12 komentarzy

Niezwykła fala wydarzeń i doniesień prasowych wyraźnie pokazuje, że rząd USA ujawnia swój tajny program kosmiczny, zgadzają się liczne źródła. Słyszymy również o chińskim tajnym programie kosmicznym, nazistowskim tajnym programie kosmicznym i rosyjskim tajnym programie kosmicznym. Wszystkim tym objawieniom towarzyszą niezwykłe ruchy złota i inne anomalie finansowe. Ostatnia umowa handlowa między USA i Chinami jest również powiązana z tajnymi programami kosmicznymi, zgadzają się źródła chińskie i Pentagon. Są to wszystkie oznaki, że pewnego rodzaju zdumiewające wydarzenie planetarne może nadejść.

Zazwyczaj ten pisarz nie wkracza lekko w świat UFO i uważa, że ​​nadzwyczajne twierdzenia wymagają nadzwyczajnych dowodów. Jednak taki dowód jest obecnie niezaprzeczalny.

Największym dowodem jest seria publicznych ogłoszeń wielu urzędników państwowych, w tym prezydenta USA Donalda Trumpa. Oficjalne uruchomienie amerykańskich sił kosmicznych przez Trumpa to dopiero początek stopniowego procesu ujawniania informacji, twierdzą urzędnicy Pentagonu.
https://www.defensenews.com/congress/20 ... ntroversy/

Media są teraz wypełniane opowieściami o UFO i tajnej amerykańskiej technologii wojskowej w ramach tego procesu. Jak już wcześniej informowaliśmy, marynarka wojenna USA opublikowała patenty na latające spodki antygrawitacyjne i kompaktową syntezę jądrową. Teraz mamy niedawno emerytowanego generała lotnictwa mówiącego o już istniejącej technologii, która może zabrać nas „z jednej części planety do dowolnej innej w ciągu godziny”.
Https://www.thedrive.com/the-war-zone/ 31445 / niedawno-emerytowany-usaf-generalny-robi-podnoszenie brwi-twierdzi-o-zaawansowanej technologii kosmicznej

https://www.dailystar.co.uk/news/weird- ... y-21066844

Rep. Mike Rogers, R-Ala. oraz Barbara Barrett, sekretarz sił powietrznych, publicznie oboje zostali wezwani w tym miesiącu do odtajnienia „dużej ilości informacji o wojskowych programach kosmicznych Ameryki”.
https://www.defensenews.com/smr/reagan- ... m/2019/12/ 08 / Barrett-Rogers-Plan-Declassify-Black-Space-Programs /

21 bilionów dolarów brakujących w budżecie rządu USA od 1998 r., Jak udokumentowali Catherine Austin Fitts i inni, wydano na tajny program kosmiczny, potwierdzają przedstawiciele Pentagonu. Mówi się, że duża część tej technologii jest obecnie udostępniana ogółowi społeczeństwa.
https://missingmoney.solari.com/dod-and ... mentation/

Mamy również znacznie więcej obserwacji UFO na całym świecie, które są nagrywane w wysokiej jakości wideo. Jeśli nabierzesz nawyku patrzenia na niebo tak jak ja, nie potrwa długo, zanim zobaczysz na własne oczy .
https://nypost.com/2019/12/14/2019-was- ... sightings/

https://sputniknews.com/science/2019121 ... ife-forms/

Teraz, gdy rozpoczęło się lato na Antarktydzie, ponownie otrzymujemy wiele doniesień o dziwnych wydarzeniach. 10 grudnia w drodze na Antarktydę zaginął chilijski samolot wojskowy przewożący 38 osób przy dobrej pogodzie.
https://www.bbc.com/news/world-latin-am ... Lrw1fu8Lh0

Starszy oficer CIA i krewny admirała Richarda Byrda ze sławy eksploracji Antarktyki powiedział nam:


„Chilijskie wojsko otrzymało rozkaz od swoich kontrolerów, aby nie zbliżali się do Antarktydy. Myśleli, że są mądrzejsi i wiedzieli więcej niż ich panowie. C-130 został usunięty. To nie kto był w samolocie, tylko to, co przewozili , spowodowało „zniknięcie”. Na tym etapie na Antarktydzie nie ma żadnych wejść i wyjść. Kontynent najbardziej wysunięty na południe jest zablokowany do odwołania (nie z powodu tego incydentu). ”

Członek „Ruchu Oporu Cobry”, który niedawno wrócił z Antarktydy, przedstawił nam poniższe zdjęcie. ......Pozostała część artykułu jest dostępna tylko dla członków BenjaminFulford.net
Please Log In lub rejestru , aby utworzyć konto.

https://benjaminfulford.net/
https://kochanezdrowie.blogspot.com/201 ... =timeslide
1 x


panta rhei

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11558
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 59
x 550
Podziękował: 26660 razy
Otrzymał podziękowanie: 17283 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 16 gru 2019, 22:39

Oficjalne uruchomienie amerykańskich sił kosmicznych przez Trumpa to dopiero początek stopniowego procesu ujawniania informacji,
Mówi się, że duża część tej technologii jest obecnie udostępniana ogółowi społeczeństwa.
dezinformacja.
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6105
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 912
x 292
Podziękował: 10724 razy
Otrzymał podziękowanie: 11302 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 16 gru 2019, 23:17

ad.1
Dezinformacja ? Może rozwiń trochę to co miałeś na myśli . Nawet w TV publicznej informowali o powołaniu Sił kosmicznych USA ,było to chyba w lecie tego roku.
ad.2
Oczywiście że jest udostępniana np.telefony komórkowe, smartfony w formie opaski na rękę ,komputery ,inteligentne telewizory itp.....takich przykładów można by mnożyć .Jednak jedna rzecz pozostaje niezmienna od 150 lat, silnik spalinowy . To jest co najmniej bardzo dziwne ,bo przecież podczas II W.Ś. trwały eksperymenty z silnikiem grawitacyjnym.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11558
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 59
x 550
Podziękował: 26660 razy
Otrzymał podziękowanie: 17283 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 05 sty 2020, 20:42

ad.2
Oczywiście że jest udostępniana np.telefony komórkowe, smartfony w formie opaski na rękę ,komputery ,inteligentne telewizory itp.....takich przykładów można by mnożyć
Tak, 5G, totalne szpiegowanie wszystkich, to jest ''udostepnianie'' ! :D
Google przysłał mi maila z podsumowaniem, gdzie byłem i co robiłem przez ostatni miesiąc. Jestem przerażony
Google właśnie przysłał mi radosnego maila z podsumowaniem, gdzie byłem i co robiłem przez cały ostatni miesiąc. Nie uśmiechnąłem się.
Raczej poczułem zimny pot na plecach.
poczytaj:
https://www.spidersweb.pl/2018/11/googl ... lacja.html

też dostałem takiego maila, dowiedziałem się dokładnie gdzie byłem i ile zrobiłem kilometrów !
Faktycznie, boskie :D


ad.1
to samo.

jeżeli coś robią, to w kierunku NWO, czipowania, zaszczepiania, wirtualnych kont bez gotówki, itepe.
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11558
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 59
x 550
Podziękował: 26660 razy
Otrzymał podziękowanie: 17283 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 15 sty 2020, 22:10

Oczywiście reszta świata już postrzega Stany Zjednoczone jako państwo zbójeckie, więc teraz prezydent USA Donald Trump jest w całkowitej izolacji na arenie światowej.

Zanim przejdziemy do bardziej szczegółowego opisu konsekwencji, podsumujmy dokładnie co się stało.

W istocie była to kolejna próba rozpoczęcia III wojny światowej przez mesjanistycznych żydowskich szaleńców, których dla uproszczenia nazwiemy syjonistami. Tym razem zorganizowali nasilającą się serię wydarzeń w daremnej próbie osiągnięcia długo oczekiwanego Armagedonu poprzez:

Zabójstwo amerykańskiego kontrahenta w Iraku i oskarżenie Irańczyków.

Przekonanie lub zaszantażowanie Trumpa do nieproporcjonalnej odpowiedzi.

Zmuszenie swoich irańskich agentów i naiwniaków z wypranymi mózgami do buntu przy amerykańskiej ambasadzie w Bagdadzie.

Zmuszenie Trumpa do popełnienia zbrodni wojennej poprzez zabicie irańskiego generała Qasem Soleimaniego.

Zdalne przejęcie kontroli nad ukraińskim samolotem i wysłanie go z wyłączonymi transponderami w kierunku irańskiej bazy wojskowej aby oszukać Irańczyków i zestrzelić go.

(Dla tych czytelników, którzy jeszcze nie zdają sobie z tego sprawy, pod koniec lat 90-tych w Stanach Zjednoczonych zainstalowano zdalnie sterowany sprzęt na wszystkich cywilnych samolotach, rzekomo jako środek przeciw porwaniom.
Zdolność ta była wielokrotnie wykorzystywana do celów politycznych przez mafię chazarską).


Teraz próbują i nie udaje im się to, zorganizować zmianę reżimu w Iranie. Zamiast tego, ta nieudana operacja zdołała jednak przebudzić masę krytyczną w zachodniej społeczności wywiadowczej/wojskowej do faktu, że rząd USA został przejęty przez fanatyczną sektę, która próbuje rozpocząć III wojnę światową.

Dlatego brytyjski minister obrony Ben Wallace publicznie ogłosił wycofanie swojego kraju z sojuszu wojskowego z USA
te wszystkie dziwne katastrofy samolotów od lat....
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 11181
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 803
x 248
Podziękował: 10762 razy
Otrzymał podziękowanie: 16938 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 15 sty 2020, 22:28

(Dla tych czytelników, którzy jeszcze nie zdają sobie z tego sprawy, pod koniec lat 90-tych w Stanach Zjednoczonych zainstalowano zdalnie sterowany sprzęt na wszystkich cywilnych samolotach, rzekomo jako środek przeciw porwaniom. Zdolność ta była wielokrotnie wykorzystywana do celów politycznych przez mafię chazarską).
strach latać :shock:
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 11181
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 803
x 248
Podziękował: 10762 razy
Otrzymał podziękowanie: 16938 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 23 sty 2020, 18:52

Premier Kanady Justin Trudeau oskarża USA o zestrzelenie ukraińskiego samolotu pasażerskiego. Dzieje się tak gdy brytyjski minister obrony Ben Wallace oświadcza, że jego kraj kończy sojusz wojskowy z reżimem Trumpa.

EDIT- co ciekawe mają wyjść z Iraku, rezygnują z manewrów w Norwegii, ale do nas pchają się całym frontem:
Reżim Trumpa zagraża także Europie i wycofuje się z ćwiczeń wojskowych NATO.

Obrazek

i jeszcze to :twisted:
Z japońskich źródeł wiemy, że każdego roku 14 000 japońskich dzieci było sprzedawanych przez mafię chazarską. Według statystyk FBI, 40 000 dzieci znika każdego roku w Stanach Zjednoczonych. Wiele z nich zostało obecnie uratowanych z komórek w podziemnych bazach, według źródeł w Pentagonie.

0 x


panta rhei

Devana
Posty: 183
Rejestracja: środa 01 sty 2020, 19:03
x 106
x 23
Podziękował: 1189 razy
Otrzymał podziękowanie: 443 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: Devana » wtorek 28 sty 2020, 11:39

Upadek matriksa jest bliski – G. Soros najprawdopodobniej już nie żyje.
Dlaczego nie żyje? Otóż w dniach 21-24.01.2020 w szwajcarskim Davos odbywało się Światowe Forum Ekonomiczne. Przemawiał na nim rzekomo George Soros, czego ma dowodzić poniższy materiał filmowy udostępniony przez TV Bloomberg:
https://t.co/LzQ6N4HstA
Niby wszystko wygląda normalnie. Człowiek, który przemawia jest starcem i wygląda jak Soros. Wszystko niby ok. Jednak jeden istotny fakt wskazuje, że to jest najprawdopodobniej oszustwo, a to rzekome wystąpienie Sorosa zostało wygenerowane komputerowo (o tym, że takie rzeczy są technicznie możliwe do zrobienia i że wynegerowany komputerowo wizerunek wygląda jak prawdziwej żywej osoby pisałem w jednym z wcześniejszych postów).
Ów fakt, to źródło z którego pochodzi powyższy film. Otóż jedynym źródłem w którym taki film z przemówieniem Sorosa jest dostępny jest właśnie Bloomberg TV. Gdyby Soros rzeczywiście przemawiał w Davos nagranie video z przemówienia Sorosa byłoby udostępnione przez wiele innych agencji informacyjnych. Przecież na Światowym Forum Ekonomicznym jest masa dziennikarzy z różnych agencji informacyjnych i wielu krajów świata i oni także mają kamery. Zatem gdyby to przemówienie było prawdziwe oprócz Bloomerg TV byłyby też inne nagrania, innych telewizji. Tych jednak nie ma.
To sprawia, że z bardzo dużym prawdopodobieństwem można przyjąć, że to nagranie jest oszustem, dezinformacją i George Soros jest już trupem. Jednak syjonistyczne media wciąż jeszcze grają przed światem szopkę udając, że NWO ma się dobrze.
Ktoś zwrócił również uwagę, że rzekomy Soros mówi bardzo słabym głosem, a jego propagandowa gadka ledwo trzyma się kupy.
A zatem matriks się sypie i to już bardzo wyraźnie! Wolność dla świata jest blisko.
Źródło: https://benjaminfulford.net/2020/01/26/ ... ros-video/

Źródło:
https://wolnislowianie.wordpress.com/
0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 7651
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 253
Podziękował: 6011 razy
Otrzymał podziękowanie: 12034 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: Thotal » wtorek 04 lut 2020, 01:06

coronawirus ...


https://drive.google.com/file/d/1gYY3S_ ... DtSnntdlWwPozdrawiam - THoTal :)
0 x
quetzalcoatl888
Posty: 1217
Rejestracja: środa 17 kwie 2013, 21:21
x 1
x 8
Podziękował: 466 razy
Otrzymał podziękowanie: 941 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » czwartek 06 lut 2020, 09:55

hmm na jedno wychodzi...:) ciekawe czy polin bedzie w centrum konfrontacji...moze w tym czasie przypadkiem powstanie 3 tz swiatynia zydowska..

https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/ar ... ntrum.html
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 11181
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 803
x 248
Podziękował: 10762 razy
Otrzymał podziękowanie: 16938 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 06 lut 2020, 13:49

pokój na granicy Polsko- Chińskiej
;)
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7651
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 253
Podziękował: 6011 razy
Otrzymał podziękowanie: 12034 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: Thotal » czwartek 06 lut 2020, 20:49

jeszcze chiński koń nie napił się wody z Wisły, spokojnie z tym pokojem... ;)
Pozdrawiam - THoTal :)
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 11181
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 803
x 248
Podziękował: 10762 razy
Otrzymał podziękowanie: 16938 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 06 lut 2020, 22:33

Off Topic
..sorki- to chyba było "spokój na granicy...."
w tym starym PRL kawale ;)

EDIIT:
już przypomiałem :D
"po 50 latach hibernacji budzą Regana i Gorbaczowa, dają im gazety i Gorbaczow się śmieje,-
Regan pyta się- co się tak śmiejesz, a on- w gazecie piszą, że USA przeszły na komunizm,-
Regan otwiera gazetę i pęka ze śmiechu, to Gorbi pyta- co tak rżysz,-
a on- bo w najważniejszych wiadomościach jest art. pt- "znowu Spokój na granicy Polsko-Chińskiej." :lol: :mrgreen:
1 x


panta rhei

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 11181
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 803
x 248
Podziękował: 10762 razy
Otrzymał podziękowanie: 16938 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 13 lut 2020, 13:40

https://meditation539.com/?p=12003
. IZRAEL POPEŁNIA SAMOBÓJSTWO WYPOWIADAJĄC WOJNĘ CHINOM
0 x


panta rhei

ODPOWIEDZ