Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Raporty- Benjamin Fulford

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 9678
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 675
x 194
Podziękował: 8553 razy
Otrzymał podziękowanie: 14281 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 26 paź 2019, 19:07

PRÓBA ZAMACHU STANU PRZECIWKO DONALDOWI TRUMPOWI ZAKOŃCZYŁA SIĘ NIEPOWODZENIEM, REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA TRWA
Autor: Benjamin Fulford, Towarzystwo Białego Smoka

Próba zamachu stanu przeciw prezydentowi USA Donaldowi Trumpowi zakończyła się niepowodzeniem a kilku wysokich rangą amerykańskich polityków, w tym przewodnicząca Izby Reprezentantów Nancy Pelosi i przewodniczący Komisji ds. Wywiadu Izby Reprezentantów Adam Schiff, najprawdopodobniej zostaną aresztowani lub w rezultacie straceni, mówią źródła w MI-6 i Pentagonie. Dlatego Pelosi, Schiff a także przewodniczący Spraw Zagranicznych Eliot Engel, przewodniczący Bezpieczeństwa Narodowego Benny Thompson i kongresmen Mac Thornberry, wysoki rangą członek Komisji Sił Zbrojnych Izby Reprezentantów i inni nagle wyjechali do Jordanii a następnie do Afganistanu, mówią źródła.

Politycy szukali ochrony w Jordanii ponieważ Antoinette Gardiner, matka obecnego króla Jordanii, pochodzi z satanistycznej linii krwi, która “nawróciła się” na islam i zmieniła imię na Muna, według Pentagonu i innych źródeł.

https://www.veteranstoday.com/2019/10/2 ... the-world/

Jednak rząd Jordanii nie był chętny lub nie mógł zapewnić ochrony, tak więc wylecieli do Afganistanu w nieudanej próbie uzyskania tam pomocy wojsk USA dla swojego zamachu, podały źródła.

Warto zauważyć, że w zeszłym tygodniu były Sekretarz Obrony James Mathis i były Szef Sił Specjalnych USA Admirał William McRaven publicznie krytykowali Trumpa i byli za to szeroko przytaczani w korporacyjnych propagandowych mediach.

Mathis, po krytyce Trumpa, ostrzegł, że “hiper-stronniczość” doprowadzi do “anarchii” albo do “wyniesienia ambitnego przywódcy, nie związanego sumieniem, precedensem lub przyzwoitością, który zrobi z siebie najwyższego.”

https://www.cbsnews.com/news/jim-mattis ... 019-10-18/

McRaven, który kierował fałszywą obławą na Bin Ladena w 2011 roku, powiedział: “Kiedy stałem na placu defilady w Fort Bragg, jeden emerytowany czterogwiazdkowy generał chwycił mnie za rękę, potrząsnął mną i krzyknął: ‘Nie podobają mi się demokraci ale Trump niszczy Republikę!’. Te słowa wybrzmiewały we mnie przez cały tydzień.”

Próba zamachu stanu została wywołana “egzekucją przeciwnika Trumpa wpływowego kongresmana Elijah. Cummingsa“, który został “uznany za winnego w umożliwianiu handlem dziećmi“, mówią źródła w Pentagonie. Pelosi również została zmuszona do opuszczenia kraju z powodu śmierci swojego brata, byłego burmistrza Baltimore Thomas D ‘ Alesandro III, mówią źródła.

Ślad intrygi wskazuje teraz Papieża Franciszka, mówią źródła MI-6. “Ochroniarz Papieża, szef Watykańskiej Policji Domenico Giani, właśnie co podał się do dymisji z powodu korupcyjnego skandalu finansowego i związanych z nim wycieków” – mówią oni. “Naprawdę, papież powinien po prostu odejść. Ewentualnie znajdziemy finansowe techniki śledcze wiodąca do niego, łączące go z próbami zabójstwa ludzi zaangażowanych w tworzenie nowego systemu finansowego” – dodali oni. W sprawie roli Papieża w argentyńskiej “brudnej wojnie“, w trakcie której ponad 20 000 osób było torturowanych i zabitych, także prowadzone jest dochodzenie, podkreślają oni.

Papież i Masoni P2, którzy umieścili go u władzy, byli odpowiedzialni za tę brudną wojnę a także za 9/11, Fukushimę i wiele innych masowych morderstw. Chwalili się również , że stracony już Barack Obama był ich człowiekiem.

Franciszek odwiedzi Japonię (kraj gdzie tylko 0,5% populacji są katolikami) od 23 do 26 listopada, aby spróbować wesprzeć niewolniczy reżim premiera Shinzo Abe. Będąc tutaj Franciszek próbował kontynuować ukrywanie faktu, że jego poprzednik na stanowisku szefa jezuitów Peter-Hanz Kolvenbach chwalił się w rozmowie telefonicznej nagranej przez NSA, że jest Szatanem i ponosi odpowiedzialność za Fukushimę. Franciszek został ostrzeżony, że będzie ostatnim papieżem jeśli będzie ukrywał te i inne potworne zbrodnie przeciwko ludzkości, popełnione przez Watykan.
Inna rzecz, którą zrobi Franciszek, to przygotowanie do ogłoszenia fałszywego Mesjasza, który kształcony jest przez Masonów P2. To człowiek ze znamionami, który uczy się do tej roli, mówią źródła P2 Masonerii. Watykan wysyła swojego głównego zabójcę do Azji Wschodniej mniej więcej w tym czasie, aby ukryć swoją przestępczą działalność w regionie, mówią źródła.

Ciekawe w tym kontekście jest, że Najwyższy Przywódca Korei Północnej Kim Dzong Un jechał na białym koniu na świętej górze Mt. Paektu w zeszłym tygodniu. Centralna Agencja Informacyjna Korei Północnej przepowiadała: “Zostanie przeprowadzona wielka operacja aby ponownie uderzyć świat cudem i zrobić krok do przodu w koreańskiej rewolucji.”

https://kcnawatch.org/newstream/1571601 ... mt-paektu/

Nagły ruch (za zgodą wojskowych USA) dla zjednoczenia Półwyspu Koreańskiego może również być tym co planuje Kim. Warto również zauważyć, że Cesarz Hirohito zawsze przedstawiany był jako potomek boga Słońca gdy jechał na białym koniu w czasie II wojny światowej, dlatego ten obraz Kima wskazuje również na to, że przygotowuje on siebie na prawdziwego Cesarza. Oczywiście, japoński cesarz Naruhito, który gości setki międzynarodowych VIP-ów na swojej ceremonii koronacji 22 października, ma inne zdanie.

W każdym razie, azjatycka intryga na bok, obława zamyka się na satanistów na całym świecie podczas gdy “pedo grupa zadaniowa Pentagonu i Marines uwolnili tysiące dzieci z kalifornijskich podziemnych baz aby pozbawić tajne państwo adrenochromu“, mówią źródła w Pentagonie. Dzieci są torturowane i zabijane przed tym jak ich krew i nadnercza są usuwane aby wydobyć stymulator adrenochrom, według licznych informatorów.

Również w zeszłym tygodniu Departament Sprawiedliwości USA “aresztował 337 pedosów w 38 krajach, w tym w Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, USA, Niemczech i Brazylii po tym jak ciemna strona z dziecięcym porno obsługiwana Bitcoinem, na którym znajdowało się 250 000 filmów wideo, została zamknięta” – mówią źródła w Pentagonie. Oczywiście to tylko kwestia czasu kiedy aresztowani pedofile będą kapować na swoich satanistycznych bossów.

Sieć również zamyka się na kabała po aresztowaniu w Indiach producentów narkotyków, założycieli firmy Ranbaxy Malvindera and Shivindera Singh, które zaczęli “donosić na Fundację Clintonów“, dodają źródła.

Trwające negocjacje z udziałem premiera Izraela Benjamina Netanjahu na temat składania zeznań przeciwko jego satanistycznym bossom w zamian za wyrozumiałość są jeszcze jednym trwającym zagrożeniem dla kabała. Odwrót USA z Syrii zmusił izraelskich polityków, takich jak on, do zrozumienia, że muszą dogadać się ponieważ Izrael nie ma już amerykańskich wojskowych do swojej dyspozycji.

Rzeczywistość na ziemi jest taka, że mesjanistyczny izraelski projekt zbliża się do końca. Perska (irańska), arabska i turecka wojna lub intensywne negocjacje zadecydują teraz o losie Bliskiego Wschodu. Izraelczycy muszą osiągnąć porozumienie z jedną z tych grup aby zapewnić przetrwanie swojego kraju. Najbardziej prawdopodobnymi kandydatami są ich bracia Semici-Arabowie. Właściwie, Egipt teraz wystąpił przeciwko Turcji w imieniu Arabów, co oznacza, że są oni najlepszej nadzieją Izraela.

https://thearabweekly.com/egypt-steps-s ... ure-turkey

W każdym razie rosyjska dyplomacja, wspierana przez milczący wojskowy sojusz USA i Rosji, prawdopodobnie będzie prowadzić intensywne negocjacje najbardziej prawdopodobny wynik w regionie.

Dużo intryg dzieje się i w innych częściach świata. Jednak, ponieważ donosi się o tym szeroko w innych miejscach, po prostu zwrócimy uwag, że we Francji, Anglii, Hiszpanii, Ekwadorze, Peru, Chile, Libanie, Hong Kongu, itp. mają miejsce zamieszki i niepokoje społeczne. Końcowym tłem dla tych wszystkich emocji jest niepewność na najwyższych szczeblach władzy, czyli na szczycie systemu finansowego.

Członek europejskiej rodziny królewskiej mówi, że ten wywiad dla Bloomberga z prezesem Banku Rezerwy Federalnej w St. Louis Jamesem Bullardem, omawiającym zmianę reżimu w FED “w rzeczywistości jest symptomem tego, że kontrolę nad decyzje dotyczące stóp procentowych przeszły od ręcznego ustalania stawek przez ‘Komitet’ reagującym na globalną gospodarkę, do teorii rekurencyjnej złożoności z wykorzystaniem A. I.” Innymi słowy, AI wykrywa powtarzające się wzorce aby podejmować decyzje. To jest to co robią współcześni meteorologowie gdy przewidują takie rzeczy jak huragany.

https://www.bloomberg.com/news/videos/2 ... ings-video

Jednak globalny reset walut dla stabilizacji całego systemu będzie musiał poczekać aż stary system dalej się zdestabilizuje, mówi źródło. Przewiduje się, że reset nastąpi w 2020 roku.

W tym samym czasie poziom niepewności, mierzony częstotliwością słów kluczowych w mediach, znajduje się na poziomie dotąd nie widzianym, przewyższając 9/11, szok Lehmanna, upadek Związku Radzieckiego, itp. Innymi słowy, wygląda na to, że stary system musi upaść zanim nowy będzie mógł być wprowadzony.

https://www.zerohedge.com/s3/files/inli ... k=NGuhyEZe

https://www.zerohedge.com/economics/did ... an-sept-11

Nie oznacza to jednak, że wszystkie wiadomości są złe. Na przykład, istnieją teraz niezaprzeczalne oznaki tego, że amerykańscy wojskowi rozpoczęli proces ujawnienia. Publikują patenty na technologie takie jak wolna energia, które całkowicie zmienią nasze życie.

https://www.zerohedge.com/technology/na ... sea-crafts

Teraz wygląda na to, że rzeczywista demonstracja tej technologii science-fiction odbędzie się 30 października, według wpisu na Twitterze Akademii Sił Powietrznych USA.

https://twitter.com/AF_Academy/status/1 ... 4427807745

Słyszymy również, że ceny diamentów spadają na całym świecie, ponieważ wcześniej ukryte technologie węglowe oto zostaną upublicznione. Pamiętajcie, że diamenty są wykonane z węgla, jednego z najtańszych i najbardziej obfitych materiałów. Węglowi naukowcy mówią nam, że diamentowe okna, naczynia itp. w najbliższym czasie będą dostępne dla opinii publicznej.

https://www.zerohedge.com/markets/there ... al-turmoil

Jeszcze bardziej ekscytujące jest udostępnienie technologii medycznych, które uczynią nas nieśmiertelnymi. Na przykład, zostało ogłoszone połączenie trzech leków, które mogą zwiększyć długość życia o 50%. Chociaż w artykule poniżej jest napisane, że to działa dla muszek owocowych, to wpływa na podstawowy mechanizm w naszym organizmie, który jest identyczny z tym co widać u muszek owocowych.

https://www.sciencedaily.com/releases/2 ... 161857.htm

Niech to trochę zagłębi się w świadomości – technologie wolnej energii, podróży kosmicznych i nieśmiertelności stają się publicznie dostępne. To są bardzo prawdziwe oznaki tego, że zaczęła się nowa era.

Źródło: https://benjaminfulford.net/2019/10/21/ ... continues/
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 9678
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 675
x 194
Podziękował: 8553 razy
Otrzymał podziękowanie: 14281 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 30 paź 2019, 08:49

0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 9678
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 675
x 194
Podziękował: 8553 razy
Otrzymał podziękowanie: 14281 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 06 lis 2019, 08:45

0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7259
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 24
x 219
Podziękował: 5623 razy
Otrzymał podziękowanie: 11214 razy

Re: Raporty- Benjamin Fulford

Nieprzeczytany post autor: Thotal » czwartek 07 lis 2019, 16:52

Anna Kazahari ...


https://www.youtube.com/watch?v=JIGoZRnET6EPozdrawiam - THoTal :)
0 xODPOWIEDZ