Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

KULISY WIELKIEJ POLITYKI.......

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 10852
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 43
x 454
Podziękował: 23089 razy
Otrzymał podziękowanie: 15793 razy

Re: KULISY WIELKIEJ POLITYKI.......

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 22 kwie 2019, 19:56

Thotal pisze:
niedziela 21 kwie 2019, 23:44
Lewicki: Obecne czasy i schyłek I Rzeczpospolitej

Kolejne przypadki wskazujące na zależności polskiej polityki od czynników zewnętrznych, mam tu na myśli głównie wpływy amerykańskie, czy nawet izraelskie, każą zastanowić się nad podobieństwem obecnej sytuacji w Polsce do tej w czasach saskich, bądź może nawet bardziej króla Stanisława Augusta Poniatowskiego.

Te podobieństwa, co do ludzi i ich działań, są na tyle uderzające, że pojawiają się na przykład opinie porównujące działania pani ambasador Mosbacher do tych księcia Repnina.

Pani ambasador, poprzednio bizneswoman w branży kosmetycznej, podobnie bezceremonialnie odnosi się do polskich ministrów i premiera jak czynili to, w stosunku do króla Stasia, przedstawiciele carycy Katarzyny, w rodzaju wymienionego księcia Repnina czy Reichsgrafa von Stackelberga.

https://konserwatyzm.pl/lewicki-obecne- ... ospolitej/

Pozdrawiam - THoTal :)
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

cedric
Posty: 3097
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 57
x 50
Podziękował: 1862 razy
Otrzymał podziękowanie: 4160 razy

Re: KULISY WIELKIEJ POLITYKI.......

Nieprzeczytany post autor: cedric » środa 24 kwie 2019, 12:28

Mroczne sekrety Australii. O części pewnie nie wiesz
Alan O. GrindeLipiec 28, 2017

http://energia.city/mroczne-sekrety-aus ... nie-wiesz/
0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 7325
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 24
x 225
Podziękował: 5667 razy
Otrzymał podziękowanie: 11342 razy

Re: KULISY WIELKIEJ POLITYKI.......

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 24 kwie 2019, 23:58

0 xcedric
Posty: 3097
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 57
x 50
Podziękował: 1862 razy
Otrzymał podziękowanie: 4160 razy

Re: KULISY WIELKIEJ POLITYKI.......

Nieprzeczytany post autor: cedric » sobota 04 maja 2019, 16:33

0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 7325
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 24
x 225
Podziękował: 5667 razy
Otrzymał podziękowanie: 11342 razy

Re: KULISY WIELKIEJ POLITYKI.......

Nieprzeczytany post autor: Thotal » niedziela 26 maja 2019, 15:44

tak wygląda okupacja światowych gangsterów...


https://www.pch24.pl/masakra-w-strefie- ... lAuE94jmJY

Pozdrawiam - THoTal :)
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 9809
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 688
x 195
Podziękował: 8820 razy
Otrzymał podziękowanie: 14514 razy

Re: KULISY WIELKIEJ POLITYKI.......

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 22 lip 2019, 18:35

https://pracownia4.wordpress.com/2019/0 ... okumentow/

PRACowniA
22 lipca 2019
„To będzie wstrząsające” – znajomi Epsteina szykują się na najgorsze w związku ze zbliżającym się ujawnieniem masy dokumentów
Filed under: Polityka,Wydarzenia bieżące — iza @ 13:37
Tags: Epstein, pedofilia
Przegląd prasy
[attachment=0]EP.jpg[/attachment]
Tyler Durden
ZeroHedge
18 lipca 2019, 09:54
Obrazek
W miarę rozwijania się afery Jeffreya Epsteina długa lista celebrytów, lwów salonowych i magnatów biznesowych, którzy pojawili się w pobliżu orbity zarejestrowanego przestępcy seksualnego, jest teraz skażona pedo-polonem. Wielu z nich, jak Bill Clinton, Ehud Barak i szef firmy z branży seksownej bielizny Victoria’s Secret Les Wexner, usiłowało zdystansować się od Epsteina i jego działań – jednak z racji ich rozległych powiązań z pedofilem nikogo to nie przekonało.

Jak zauważa Gabriel Sherman z Vanity Fair: „Pytań dotyczących Epsteina przybywa znacznie szybciej, niż udaje się na nie odpowiedzieć: kto wiedział, i co, o nadużyciach Epsteina? Jak i od kogo Epstein otrzymał swoją fortunę, przypuszczalnie wynoszącą [co najmniej] 500 milionów dolarów? Dlaczego Acosta przystał na skandalicznie łagodną ugodę pozasądową w sprawie Epsteina, w dodatku opatrzoną klauzulą immunitetu [czyli gwarantującą nieprowadzenie dalszych śledztw z tytułu tego samego oskarżenia]? [Notabene, ugoda była nielegalna, bo nie powiadomiono skarżących z wyprzedzeniem o zamiarze jej zawarcia.] I co to znaczy, że Acosta został jakoby poinformowany, że Epstein „należy do wywiadu”?

Równie oświecające są słowa adwokata ofiar, Brada Edwardsa, który podczas środowej konferencji prasowej, siedząc obok oskarżającej Epsteina Courtney Wild, powiedział, że „Byli i inni współpracownicy biznesowi pana Epsteina, którzy angażowali się w niewłaściwe zachowania seksualne w jednym lub kilku jego domach. Wiemy o tym”. Po czym dodał: „W odpowiednim czasie zaczną padać nazwiska”.


Co więcej, prawdopodobnie w ciągu najbliższych kilku dni amerykański Sąd Apelacyjny dla Drugiego Obwodu wyda około 2000 stron dokumentów, które mogą ujawnić przestępstwa seksualne popełnione przez „wielu wybitnych amerykańskich polityków, potężnych biznesmenów, zagranicznych prezydentów, powszechnie znanego premiera i innych światowych przywódców”– jak zapowiedzieli trzej sędziowie tego sądu.

Dokumenty zostały złożone podczas rozpatrywania sprawy z pozwu cywilnego o zniesławienie, wniesionego przez Virginię Roberts Giuffre – byłą bywalczynię elitarnego klubu Mar-a-Lago [w Palm Beach, Floryda] i skarżącą Epsteina – przeciwko byłej dziewczynie Epsteina i podobno burdelmamie, Ghislaine Maxwell. „Nikt, kto obracał się w kręgach Epsteina, nie będzie spał teraz spokojnie. Wszystko wyjdzie na jaw – powiedział David Boies, prawnik Giuffre. Inna osoba zaangażowana w sprawę przeciwko Epsteinowi powiedziała mi: „To będzie oszałamiająca liczba nazwisk. Nastąpi efekt domina. – Vanity Fair

Inne znane postacie wiązane z Epsteinem to m.in. współzałożyciel LinkedIn Reid Hoffman, Elon Musk oraz Mark Zuckerberg, przedstawiony zarejestrowanemu przestępcy seksualnemu przez Muska. Rzecznik Zuckerberga powiedział Vanity Fair: „Kiedyś Mark przelotnie spotkał się z Epsteinem na kolacji wydanej na cześć naukowców, ale to nie Epstein ją organizował. … Od tamtego czasu Mark nie komunikował się z Epsteinem”.

Musk w rozmowie z magazynem powiedział: „Nie przypominam sobie, bym komukolwiek przestawiał Epsteina, bo nie znam zbyt dobrze tego faceta. Epstein jest bez wątpienia dziwakiem, a Zuckerberg nie jest moim bliskim znajomym. Kilka lat temu byłem po południu w jego domu na Manhattanie przez około 30 minut z Talulah [Riley], bo chciała poznać tego dziwaka ze względu na powieść, którą właśnie pisała. Nie widzieliśmy niczego niewłaściwego poza dziwnymi dziełami sztuki. Kilkukrotnie namawiał mnie na odwiedzenie go na jego wyspie. Odmówiłem”.
Linette Lopez

@lopezlinette
Uh, this is Jeffrey Epstein’s “friend” and alleged madam Ghislaine Maxwell with @elonmusk at the Oscars in 2014. These people were everywhere I suppose...

Zobacz obraz na Twitterze
159
15:46 - 12 lip 2019
Twitter Ads - informacje i Polityka prywatności
Ludzie o tym mówią: 182
[To „przyjaciółka” Jeffreya Epsteina i podobno burdelmama Ghislaine Maxwell z Elonem Muskem na gali Oskarów w 2014 r. Ci ludzie byli chyba wszędzie…]

Według pewnego źródła przez rezydencję Epsteina na Manhattanie stale przewijał się strumień znanych osobistości, w tym Bill Gates, Larry Summers i Steve Bannon.
[attachment=0]EP.jpg[/attachment]
„Jeffrey kolekcjonował ludzi. To właśnie robił” – usłyszało od niego Vanity Fair.

Na razie najbardziej publicznie kojarzony z zarzucanymi Epsteinowi przestępstwami jest znany prawnik Alan Dershowitz, który od lat prowadzi publiczną bitwę z Davidem Boiesem. W kwietniu klientka Boiesa, Giuffre, pozwała Dershowitza za zniesławienie, kiedy Dershowitz nazwał ją kłamcą (strategia podobna do tej użytej w stosunku do siedmiu kobiet, które oskarżyły Billa Cosby’ego). W dniach poprzedzających aresztowanie Epsteina przez FBI na lotnisku Teterboro półtora tygodnia temu, Dershowitz pojawiał się na antenie telewizji i dzwonił do przyjaciół i reporterów, by zapewniać o swojej niewinności i nazwać Giuffre i Boiesa kłamcami. „Chcę, żeby wszystko się wydało! Niczego się nie boję, bo nie zrobiłem nic złego” – powiedział mi Dershowitz 15 lipca wieczorem.

Zadzwonił do mnie minutę po tym, jak wysłałem mu maila z prośbą o komentarz. Powiedział, że przyjaźnił się z Epsteinem od 1996 roku, kiedy zostali sobie przedstawieni przez Lynn Forester de Rothschild na imprezie na wyspie Martha’s Vineyard. „Błagała mnie, żebym go poznał. Powiedziała mi, „to ten mądry pracownik naukowy”. Kilka dni później Epstein zaprosił Dershowitza na 59 urodziny Lesa Wexnera do rezydencji Wexnera w New Albany, w stanie Ohio. „Stało się tradycją, że Jeff zapraszał najmądrzejszą z osób poznanych w danym roku. Powiedział im, że ja jestem najmądrzejszy”. Pozostali bliskimi znajomymi przez lata. Dershowitz stanowczo zaprzeczył, jakoby kiedykolwiek uczestniczył w klice Epsteina i seksie z nieletnimi, i powiedział, że zawsze, kiedy widywał się z Epsteinem, był ze swoją żoną. Powiedział mi: „Tylko raz zrobiono mi masaż! To była 50-letnia Rosjanka, Olga. I miałem na sobie szorty. Nawet mi się to nie podobało. Nie jestem fanem masażu”. – Vanity Fair

Rośnie napięcie w Waszyngtonie

„Epstein chwalił się swoimi kontaktami w Waszyngtonie” – powiedział adwokat David Boies.

Według raportu „jedną z teorii krążących wśród czołowych republikanów jest to, że Epstein był agentem Mosadu. W innej Biały Dom George’a W. Busha w imieniu rządu brytyjskiego zakazał Acoscie ściganie Epsteina, żeby chronić księcia Andrzeja”.

„Rodzina królewska zrobiła wszystko, co w jej mocy, by zdyskredytować tę sprawę z księciem Andrzejem” – powiedział Boies. „Cokolwiek próbowaliśmy zrobić, stawaliśmy przed murem. Chcieliśmy przeprowadzić z nim wywiad, oni nie byli skorzy”.

Teraz czekamy na dokumenty. W międzyczasie, na czwartek, godz.11.30 zaplanowana jest rozprawa w sprawie wypuszczenia Epsteina za kaucją.

ZeroHedge, 18 lipca (skrót):

Pomimo ogromnych wysiłków ze strony adwokatów Jeffreya Epsteina, starających się przekonać sędziego Południowego Dystryktu Nowego Jorku Richarda M. Bermana, że nie istnieje ryzyko ucieczki oskarżonego, sąd odmówił zgody na kaucję, przytaczając w argumentacji dowody wcześniejszego zastraszania świadków i niestawianie się Epsteina w wyznaczonych terminach przed wymiarem sprawiedliwości.

Kolejnym argumentem były „niedwuznaczne seksualnie zdjęcia” i austriacki paszport ze zdjęciem Epsteina wystawiony na inne nazwisko i z miejscem zamieszkania w Arabii Saudyjskiej.

Nieważny już austriacki paszport z pieczątkami z lat osiemdziesiątych, poświadczającymi wjazd do Francji, Hiszpanii, Wlk. Brytanii i Arabii Saudyjskiej, organy ścigania znalazły podczas przeszukania w rezydencji Epsteina na Manhattanie. Oprócz paszportu w sejfie znajdowało się 70 tys. dolarów w gotówce i 48 diamentów.

Berman dodał: „Wiadomo mi, że na podstawie jednoznacznych i przekonujących dowodów rząd uznał, że istnieje realne zagrożenie dla innych i dla społeczności oraz ryzyko ucieczki. Wątpię, by jakikolwiek wariant kaucji zniwelował to zagrożenie

66-letni zarejestrowany przestępca seksualny pozostanie do czasu rozprawy w zakładzie karnym na Manhattanie (Metropolitan Correctional Center, MCC). Grozi mu 45 lat więzienia.

Jak zauważył Bloomberg, „Decyzja sądu oznacza, ze pan Epstein prawdopodobnie spędzi więcej czasu w więzieniu oczekując na rozprawę w Nowym Jorku, niż odsiedział na Florydzie po [częściowym] przyznaniu się do winy w 2008 r.”

~ * ~

11 lipca Gilad Atzmon rozważał temat powiązań Epsteina (skrót):

Możliwe, że Epstein jest zwykłym pedofilem, niewolnikiem własnej chorej perwersji. Ale w tej chwili wydaje się to mało prawdopodobne i zbyt wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi. Dlaczego Epstein zbudował sieć handlu żywym towarem? Dlaczego szukał towarzystwa najbardziej wpływowych ludzi? Dlaczego taszczył swoim samolotem „Lolita Express” wszystkich tych królewskich, niegdysiejszych i przyszłych prezydentów, profesorów Harvardu i gwiazd filmowych z całego świata? Aż dochodzimy do wielkiego pytania: jaki, sposobem uchodziło mu to na sucho? Epstein, zarejestrowany w 2007 roku przestępca seksualny, miał spędzić resztę życia za kratkami. Zamiast tego odsiedział zaledwie trzynaście miesięcy w więzieniu dla VIP-ów.

Daily Beast napisał wczoraj, że kiedy zespół przejściowy administracji Trumpa przeprowadzał rozmowę z Alexandrem Acostą pod kątem powierzenia mu stanowiska sekretarza ds. pracy, analizowano jego zachowanie w roli prokuratora USA w Miami w sprawie Epsteina i jego niesławną ugodę. Podczas tej rozmowy Acosta podobno wyznał: „Powiedziano mi, że Epstein „należy do wywiadu” i „żebym zostawił go w spokoju”.

Im bliżej przyglądamy się tej sadze zarejestrowanego przestępcy seksualnego, tym bardziej wydaje się ona wykazywać cechy gigantycznej operacji szpiegowskiej. Jeśli tak, to Epstein prowadził wielomilionową operację wywiadowczą, która miała gromadzić brud na najbardziej wpływowych ludzi na świecie. Ściany jego pałacu na karaibskiej wyspie były naszpikowane kamerami i zapewne z powodów innych niż jego osobiste lubieżne zadowolenie. Epstein nie pracował sam. Prasa donosi, że Ghislaine Maxwell pełniła rolę „madam” Epsteina.

Wiele przejrzanych przez Miami Herald akt sądowych ujawnia, że według prawników jednej z rzekomych ofiar Epsteina Maxwell pomagała w handlu dziewczętami i kobietami i w dostarczaniu ich do wpływowych osobistości. Akta te zawierają również informację, że domniemane ofiary zostały zwabione do szajki za pośrednictwem ofert zarobku za pozowanie, pracy dla modelek i możliwości edukacyjnych.

Ghislaine jest najmłodszym dzieckiem ekstrawaganckiego żydowskiego potentata medialnego Roberta Maxwella, który zmarł w tajemniczych okolicznościach w listopadzie 1991 roku. Krótko przed jego śmiercią samozwańczy były oficer Mosadu, Ari Ben-Menashe, zwrócił się do organizacji informacyjnych w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych twierdząc, że Maxwell był przez wiele lat agentem izraelskiej służby wywiadowczej.

Nie jestem w stanie zweryfikować, czy Robert Maxwell był agentem Mosadu ani czy związek z Mosadem jest cechą dziedziczną, ale hipoteza, że Epstein i Maxwell prowadzili operację wywiadowczą, ma sens i wyjaśniałaby sporo kwestii związanych z tym makabrycznym widowiskiem.

Ten wywiadowczy postulat prowokuje postawienie kluczowego pytania. Jeśli Epstein był szpiegiem, dla kogo pracował? Czy byli to Rosjanie? Pytam tylko dlatego, że za każdym razem, kiedy jako potencjalny podejrzany pojawia się Tel Awiw, amerykańskie media winią Rosjan. A może Epstein pracował dla Iranu? Wszystko wskazuje na to, że administracja Trumpa desperacko szuka pretekstu do wojny z Iranem. Kolejną możliwością jest to, że ta sprawa jest klasyczną operacją MI6, a Epstein jest pedofilską wersją 007. Jeśli szpiegowska teoria spiskowa jest słuszna, naturalnymi podejrzanymi byłyby Mosad i CIA. Trudno jednak uwierzyć, że Mosad w pojedynkę byłby na tyle potężny, żeby zapewnić Epsteinowi jego niezwykle łagodną ugodę. Trudno sobie wyobrazić, że Acosta, działając jako prokurator federalny, przyjąłby instrukcje od Izraela. Jeśli był to Mosad, prawdopodobnie miał znaczące poparcie ze strony amerykańskiej społeczności wywiadowczej. Zakładam, że Alan Dershowitz, były adwokat Epsteina, może być w stanie odpowiedzieć na niektóre z tych pytań. Wygląda na to, że zna szczegóły:


Gilad Atzmon, 16 lipca (skrót)

Wczoraj prokuratorzy ujawnili, że Jeffrey Epstein trzymał w domowym sejfie fałszywy paszport saudyjski wraz z diamentami i stosem gotówki. W zeszłym tygodniu okazało się również, że Epstein zainwestował miliony w interes byłego premiera Izraela Ehuda Baraka. Barak przyznał Daily Beast, że podobnie jak inni światowi przywódcy odwiedził wyspę Epsteina, a został przedstawiony Epsteinowi przez Szimona Peresa, byłego premiera i prezydenta Izraela.Firma high-tech Baraka, finansowana przez handlarza seksem, nazywa się Carbyne. Izraelskie przedsiębiorstwo opracowuje „funkcje obsługi połączeń telefonicznych i identyfikacji dla służb ratowniczych”, a w istocie pracuje nad metodami uzyskania pełnego dostępu do telefonu, jego systemu GPS i kamery. To nie powinno być dla nas zaskoczeniem. Wiemy już, że Epsteina bardzo ekscytowały kamery.

W świecie ze sprawnie funkcjonującymi mediami Guardian, New York Times, Washington Post i wszystkie inne mainstreamowe media bezlitośnie rywalizowałyby o wykopanie wszelkich brudów od wyspy Epsteina po Tel Awiw, ale wygląda na to, że robią coś przeciwnego. Ukrywają wstyd. Inwestują energię w odwracanie uwagi od tego, co stało się oczywiste dla szerszej publiczności: Epstein nie był tylko obrzydliwym pedofilem. Prawdopodobnie służył agencji wywiadowczej, a być może nie jednej.

Cztery dni temu jeden z najodważniejszych pisarzy, były analityk CIA Philip Giraldi, opublikował szczegółowy artykuł dotyczący oczywistego pytania: czy Epstein był izraelskim szpiegiem? Giraldi kończy go tak: „będzie bardzo interesujące zobaczyć, jak daleko i jak głęboko pójdzie dochodzenie w sprawie Epsteina i jego działalności. Można się spodziewać, że zostaną podjęte wysiłki w celu ochrony czołowych polityków, takich jak Clinton i Trump, i uniknięcia jakiejkolwiek analizy ewentualnej roli Izraela. Jest to normalna praktyka – znana z raportu w sprawie 9/11 i dochodzenia Muellera, zgodnie pomijających wszelkie dochodzenia w sprawie tego, co mógł kombinować Izrael. Ale tym razem, jeśli rzeczywiście była to operacja izraelska, zatuszowanie historii może okazać się trudne, ponieważ jej aspekt pedofilski wywołał gniew społeczności z całego spektrum politycznego”.

Podziwiam Giraldiego i chciałbym myśleć, że ma rację. Jednak w Wielkiej Brytanii niezależne dochodzenie w sprawie wykorzystywania seksualnego dzieci na dobrą sprawę upadło, gdy w centrum jego zainteresowania znalazł się lord Janner. Lord Janner był dawniej przewodniczącym BOD (Board of Deputies of British News) – ciała, które jakoby reprezentuje brytyjskich Żydów. Był także założycielem Holocaust Memorial Trust. Wygląda na to, że niektórzy ludzie albo są ponad prawem, albo poza kontrolą. […]

~ *~

Jeden z komentatorów na blogu Moon of Alabama przestawił możliwy scenariusz, jak Epstein mógł dorobić się swojej fortuny. Brzmi prawdopodobnie i nie wymaga (ale i nie wyklucza) wątku wywiadowczego. Pełny komentarz tutaj.

Epstein oferował swoim bogatym znajomym młodziutkie laski, które uwiódł albo przekupił. Na swoje ekskluzywne imprezy zapraszał mnóstwo interesujących postaci – artystów, naukowców, polityków, bogatych biznesmenów. Te małolaty zawsze się tam kręciły. Zawsze znalazła się wolna sypialnia. Kamery były przygotowane. Kiedy któryś z tych bogaczy skusił się na panienkę, Epstein go zaszantażował.

Ale zamiast domagać się gotówki, prosił takiego o zainwestowanie w jego fundusz hedgingowy zarejestrowany w którymś z rajów podatkowych. Dla kogoś, kto ma miliardy, ulokowanie kilkudziesięciu milionów w jakimś funduszu nie stanowi żadnego problemu. Jest to legalne. Pieniądze nie przepadły. Mogą nawet przynieść zysk.

Nic nie wiadomo o tym, żeby Epstein zajmował się handlem walutami czy dokonywał innych dużych transakcji na Wall Street. Jego firma jest niewielka, a on sam nie pracował dużo. Jest całkiem możliwe, że głównie reinwestował pieniądze w jakimś prostym funduszu opartym na indeksie S&P 500. Na dłuższą metę takie fundusze przynoszą całkiem dobre zyski.

Epstein mógł pobierać typową dla hedgingu opłatę 2/20, tzn. 2% zainwestowanej kwoty plus 20% zysku. Jego fundusz byłby całkowicie legalny i nie byłoby problemu z podatkami. Usidleni w ten sposób ludzie, żeby mieć gwarancję milczenia Epsteina i nie zobaczyć nagrań w mediach, musieliby tylko utzymywać swoją inwestycję. Niektórzy z miliarderów mogli nawet zainwestować z góry, żeby zdobyć dostęp do dziewczyn.

Taka intryga byłaby dla Epsteina bardzo eleganckim sposobem na realizowanie swojego „hobby” przy jednoczesnym zapewnieniu sobie rosnących dochodów.

~ *~

Fox News też próbuje rozwikłać tę zagadkę. Tucker Carlson i Melissa Francis szukają odpowiedzi:


Tłumaczenia: PRACowniA
Załączniki
EP.jpg
EP.jpg (39.33 KiB) Przejrzano 1665 razy
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 9809
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 688
x 195
Podziękował: 8820 razy
Otrzymał podziękowanie: 14514 razy

Re: KULISY WIELKIEJ POLITYKI.......

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 25 lip 2019, 10:08

czyżby chcieli uciszyć "ptaszka" :?:
https://www.o2.pl/artykul/ujawniono-taj ... gn=o2-push
Miliarder Jeffrey Epstein znaleziony nieprzytomny w więzieniu
Nowojorski miliarder Jeffrey Epstein, którego oskarżono o handel nieletnimi dziewczętami i wykorzystanie seksualne części z nich, został znaleziony nieprzytomny w więzieniu na Manhattanie. Jeffrey Epstein może zostać skazany na 45 lat więzienia.
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 8719
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 327
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 12189 razy

Re: KULISY WIELKIEJ POLITYKI.......

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 25 lip 2019, 13:28

Kilka dni temu napisałem tu gdzieś, że długo sobie już nie pożyje.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 10852
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 43
x 454
Podziękował: 23089 razy
Otrzymał podziękowanie: 15793 razy

Re: KULISY WIELKIEJ POLITYKI.......

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 25 lip 2019, 17:58

Dlaczego nie wyeliminowali go skutecznie ?
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 8719
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 327
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 12189 razy

Re: KULISY WIELKIEJ POLITYKI.......

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 25 lip 2019, 21:33

Nie wiemy, czy nieskutecznie, to może być coś ekstra.
Ca tydzień temu złapali w Turcji przemytników z 18g bardzo rzadkiego pierwiastka radioaktywnego, produkowanego tylko w Rosji (do 1990 r) i w USA, "znawcy" tematu twierdzą, że był przeznaczony dla Epsztajna, a zamawiał też nie byle kto.
Dlatego długa droga zacierania śladów przez Turcję.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 9809
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 688
x 195
Podziękował: 8820 razy
Otrzymał podziękowanie: 14514 razy

Re: KULISY WIELKIEJ POLITYKI.......

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 26 lip 2019, 09:34

jeśli brać dosłownie doniesienia Bena i innych, to za trampkiem stoi armia,-
i to ona kieruje i kontroluje..
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 8719
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 327
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 12189 razy

Re: KULISY WIELKIEJ POLITYKI.......

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 26 lip 2019, 10:20

Na pewno cała armia będzie za nim w październiku, gdy gen. Milley przejmie stanowisko głównodowodzącego połączonymi sztabami armii.
Na razie Trump miał problemy z Marynarką, która próbowała wszczynać wojny, ale też z Boltonem i Pence'm, którzy próbowali po swojemu również.
Ben jest nieco jak bajkopisarz, dostaje zarówno informacje prawdziwe, jak i spreparowane "pod niego", więc nie wszystko co napisze ma odniesienie do rzeczywistości.
Wracając do Epsztajna - "próbował popełnić samobójstwo" (może mind control), bo się ponoć pokaleczył do nieprzytomności (może walił łbem w mur), a teraz jest pod ciągłą obserwacją, czyli gapią się na niego 24/24 jak twierdzą inne źródła.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 9809
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 688
x 195
Podziękował: 8820 razy
Otrzymał podziękowanie: 14514 razy

Re: KULISY WIELKIEJ POLITYKI.......

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 26 lip 2019, 13:42

https://kochanezdrowie.blogspot.com/201 ... e.html?m=1

Jastrzębie apokalipsy mają tyle wspólnego z armią co ExMisiewicz. :D
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 9809
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 688
x 195
Podziękował: 8820 razy
Otrzymał podziękowanie: 14514 razy

Re: KULISY WIELKIEJ POLITYKI.......

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 06 sie 2019, 15:17

0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 8719
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 327
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 12189 razy

Re: KULISY WIELKIEJ POLITYKI.......

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 10 sie 2019, 22:28

No i Epstein już nie żyje w/g informacji z poniższego linka.
Oferta za pozbawienie go życia urosła do sumy 100 milionów USD, ale wykonawcy chyba nie zdążyli, lub załatwili to "inaczej", bo ponoć powiesił się we własnej celi, po tym jak wczoraj otworzono postępowanie wobec niego.
https://www.dailymail.co.uk/news/articl ... -cell.html
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 9809
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 688
x 195
Podziękował: 8820 razy
Otrzymał podziękowanie: 14514 razy

Re: KULISY WIELKIEJ POLITYKI.......

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 11 sie 2019, 07:27

można tylko zacytować Brunera ze Stawki większej niż życie-
wymknął się nam
:twisted:
https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-p ... Id,3142074

PS. tylko czy tak na prawdę się stało, historia syna Kuklińskiego, którego cia sfingowała śmierć, aby kgb,-
"dała mu spokój".
tak na marginesie w albionie miała wczoraj wielka awaria zasilania w walii, oficjalnie drukuje się, że to niezwykle rzadki,-
techniczny przypadek awarii modółów sieci energetycznej, ale pewien "kolo"- stwierdził, że to pewnie atak hakerski..

EDIT: zresztą podobnie wygląda sprawa BA- druga lub trzecia, już się tubylcy śmieją doroczna wielka awaria na lotniskach :o

i kto za tym stoi :?:
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 9809
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 688
x 195
Podziękował: 8820 razy
Otrzymał podziękowanie: 14514 razy

Re: KULISY WIELKIEJ POLITYKI.......

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 12 sie 2019, 07:26


Czy Epstein nie żyje? Czy wierzysz w Fałszywe Wiadomości?
11
SIER
2019
Dodaj komentarz
by krystal28 in Q, SerialBrain2

.

OK, więc Fałszywe Wiadomości, a „New York Times” w szczególności, mówią nam, że Epsteina znaleziono martwego dziś rano o 6:30 w więzieniu na Manhattanie.

Channelując „oficjalne źródła”, „New York Times pisze”, że Epstein „powiesił się”. link

Jako czytelnik Q, co natychmiast robisz, aby zweryfikować te informacje? Tak, sprawdzasz tweety Maestro (Trumpa – kr).

Pierwszy tweet dnia został opublikowany o godz. 06.40 i od razu nadaje ton mówiąc o „New York Timesie”, Maggie Haberman (reporterka NYT – kr) i jeszcze jednym fałszywym raporcie o Prezydencie. Tweet sugeruje Q 640, który prowadzi do filmu, w którym Czarownica (Hilary Clinton – kr) komentuje śmierć jej mentora z KKK, Roberta Byrda. Z tego tweeta otrzymujemy pierwszy kawałek układanki. Przeczytaj uważnie: Img1
Następnie, o 6.58, Maestro tweetuje o Kim Jong Un i Korei Północnej i daje nam drugi kawałek układanki: Img2

Postępujmy zgodnie z instrukcjami Maestro i cofnijmy się w czasie z Północną Koreą.

Nie musimy iść za daleko. W dniu 30 maja 2019 r. Fałszywe Wiadomości poinformowały, że negocjator z Korei Północnej, Kim Yong Chol został stracony przez Kim Jong Un po upadku szczytu w Hanoi. Popatrz, trafiło to na wszystkie nagłówki: Img3 i na przykład tu ABC z radością donosi, że Trump zaprzyjaźnił się z kimś, kto według ciebie jest krwawym dyktatorem: video

Problem w tym, że to nie była prawda. 2 dni po tych raportach, Kim Yong Chol był widziany z Kim Jong Un na pokazie zorganizowanym przez żony oficerów wojskowych KPA: link

Q1402 Układanka składa się ładnie?

O 7:07 Maestro opublikował ostatni element układanki, aby upewnić się, że wszyscy jesteśmy po tej samej stronie dotyczącej Jeffreya Epsteina. Przeczytaj bardzo uważnie: Img4

Jasne?

Fałszywe doniesienia o Kim Yong Chol są tylko jednym z wielu przykładów ilustrujących, w jaki sposób Fałszywe Wiadomości, a „New York Times” w szczególności, próbowały wykoleić wysiłki Maestro, który dyplomatycznie pacyfikuje region i uwalnia Północną Koreę od kabała. Wypróbowali wiele sztuczek, o których możesz przeczytać w artykułach, takich jak How ‘The New York Times’ Deceived the Public on North Korea lub What the New York Times Got Wrong About North Korea. Wszyscy wiemy, jak to się skończyło: nie udało im się i spotkanie w DMZ miało miejsce.

Czy pamiętacie mojego przyjaciela z dzieciństwa, Franka? Ten, który pożyczał mój rower i zawsze zwracał go z jakimś uszkodzeniem? W tym artykule this article o tym, jak Maestro nawigował po Fałszywych Wiadomościach o Korei Północnej, powiedziałem wam, że aby w końcu zachować mój rower, wymyślę jakiś problem za każdym razem, gdy Franek spróbuje go ode mnie pożyczyć: „Och Franek, przepraszam: zeszło powietrze z koła”, lub „no cóż, dzisiaj łańcuch musi zostać naprawiony” lub „Franek, możesz w to uwierzyć? Kierownicę należy zmienić!”

To jest taka gra.

Z tego artykułu this article i powiązanego postu Q: Q3491 Wszystkie oczy to obserwują. Q wiemy, że kabał próbował wyeliminować Epsteina w jego celi i że z powodu tego, o co toczy się gra, nigdy nie przestaliby próbować, dopóki by go nie wyeliminowali.

Więc? Białe Kapelusze zepsuły rower.

Teraz, gdy Fałszywe Wiadomości donoszą, że Epstein nie żyje, próbując odstraszyć tych, którzy myśleli o współpracy ze śledztwem, próba zabicia go ponownie będzie nieco bardziej problematyczna … Może on być teraz w programie ochrony świadków lub coś podobnego, aż do apoteozy Wielkiego Finału.

Jestem przekonany, że prokurator generalny William Barr ma dobrą deskę do surfowania, aby jak najlepiej wykorzystać wspaniałą falę, którą Fake News mu właśnie zaoferował.

Miłego przedstawienia.

Q 2452 Dziękuję za zasługi dla naszego kraju, panie Jeff Sessions! (poprzedni prokurator generalny – kr) Pana ofiara nigdy nie zostanie zapomniana. Q + (Prezydent Trump – kr)

https://www.reddit.com/user/SerialBrain ... the_comms/

Filmik „And We Know”
https://youtu.be/Pn9ZJGGmHXI
https://krystal28.wordpress.com/2019/08 ... iadomosci/
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 8719
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 327
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 12189 razy

Re: KULISY WIELKIEJ POLITYKI.......

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 12 sie 2019, 19:15

Nie jest to wszystko do końca jasne, gdyż "służby" w NY stoją w mocnej opozycji do Trumpa i nie tylko one. Facet miał mieć 24/7 nadzór anty-samobójczy, a to oznacza, że nie tylko ludzie mieli go pilnować, ale również specjalny program do analizy obrazu z kamer. A on się ... powiesił? Coś tu nie gra, dlatego FBI rzekomo wszczęła dochodzenie, aby wyjaśnić jak mogło to być możliwe. Jednak lokalna służba więzienna, jest niechętna działaniom Departamentu Sprawiedliwości (DOJ) w obecnej obsadzie i mogli wykombinować coś podobnego do sceny z filmu "Służby Specjalne" gdy Lepper "się powiesił", bo pozostawianie przy życiu tego pana było / jest bardzo niebezpieczne dla wielu prominentów, pewnie nie tylko wywodzących się z Demokratów, ale głównie, niezależnie od tego co już ujawniono do tej pory, bo to wierzchołek góry lodowej.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 9809
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 688
x 195
Podziękował: 8820 razy
Otrzymał podziękowanie: 14514 razy

Re: KULISY WIELKIEJ POLITYKI.......

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 13 sie 2019, 11:13

a może...
Jeffrey Epstein został wyodrębniony ze swojej celi z więzienia przez Earth Alliance, ponieważ byli świadomi, że Deep State Cabal planuje go zamordować.

Jeffrey Epstein, nie chcąc stawić czoła sprawiedliwości, wiedział o tym i dlatego podjął umowę, aby jego samobójstwo zostało sfałszowane i publicznie ogłoszono jego śmierć.

Ponadto jego śmierć przyspieszyła ten proces, gdy FBI dokonało najazdu na jego prywatną wyspę w poniedziałek, 12 sierpnia.

Resztę życia spędzi w GITMO, nigdy nie powróci do publicznej wiadomości, a w zamian dostarczy obciążające dowody dla Sojuszu Ziemi.

Dowody dostarczone przez Jeffrey'a Epsteina powalą setki głośnych osób jednocześnie z DECLAS.
https://kochanezdrowie.blogspot.com/201 ... =timeslide
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 9809
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 688
x 195
Podziękował: 8820 razy
Otrzymał podziękowanie: 14514 razy

Re: KULISY WIELKIEJ POLITYKI.......

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 13 sie 2019, 11:25

dla mnie to b.wiarygodna wersja choć b.filmowa, oczywiście, że on sam i otoczenie spodziewało się tego,-
więc zabić zanim zostanie zabity..
0 x


panta rhei

cedric
Posty: 3097
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 57
x 50
Podziękował: 1862 razy
Otrzymał podziękowanie: 4160 razy

Re: KULISY WIELKIEJ POLITYKI.......

Nieprzeczytany post autor: cedric » wtorek 13 sie 2019, 22:02

Możliwe , że Epstein żyje, tylko upozorowano jego smierć , żeby nikt go ostatecznie nie wylogował. Za dużo tajemnic , żeby zabrać do grobu. Pewnie jest teraz przesłuchiwany w innym miejscu, istnieją odpowiednie metody wydobywcze, takie, żeby nic się nie uchowało. Jego śmierć nie zlikwidowałaby dowodów . Zapewne są powielone w wielu egzemplarzach, prawdopodobne , że w innych krajach.

https://www.naturalnews.com/2019-08-12- ... -cell.html
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 9809
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 688
x 195
Podziękował: 8820 razy
Otrzymał podziękowanie: 14514 razy

Re: KULISY WIELKIEJ POLITYKI.......

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 15 sie 2019, 18:32

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

https://pl.sputniknews.com/swiat/201908 ... sputnik_pl
W rezydencji amerykańskiego finansisty Jeffrey’a Epsteina, który popełnił samobójstwo w więzieniu, wisi portret byłego prezydenta USA Billa Clintona w niebieskiej sukience i czerwonych szpilkach – poinformowała gazeta „Daily Mail”, powołując się na źródła.

clin.jpg
clin.jpg (61.28 KiB) Przejrzano 1018 razy
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 9809
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 688
x 195
Podziękował: 8820 razy
Otrzymał podziękowanie: 14514 razy

Re: KULISY WIELKIEJ POLITYKI.......

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 20 sie 2019, 08:39

https://pracownia4.wordpress.com/2019/0 ... epsteinem/

Obrazek
PRACowniA
20 sierpnia 2019
Mega Group. Maxwellowie i Mosad – historia szpiegowska w sercu skandalu z Epsteinem
Filed under: Polityka,Wydarzenia bieżące,Świat wokół nas — iza @ 08:10
Tags: amerykańska mafia, aplikacja Promis, Carbyne, Jeffrey Epstein, Mega Group, Ronald Lauder
Whitney Webb
MintPress News
7 sierpnia 2019 r.Komentarz SOTT: Część trzecia dogłębnego expose Whitney Webb o kilkudziesięcioletniej historii kariery Jeffreya Epsteina.
Część 1: How 1920s prohibition gave rise to the likes of Jeffrey Epstein
Część 2: Jeffrey Epstein, Trump’s mentor and the dark secrets of the Reagan era: Governing by blackmail

Komentarz Pracowni: W międzyczasie życie Jeffreya Epsteina na tym świecie skończyło się. Epstein nie żyje. Czy podobny los spotka niezliczone kryminalne wątki, jakie zaczęły wychodzić na światło dzienne, kiedy alternatywne media wzięły się za ich odkopywanie i wiązanie ze sobą nawzajem, dopiero się okaże.

Kiedy miliarder, pedofil i domniemany handlarz usługami seksualnymi Jeffrey Epstein siedzi w więzieniu, wciąż pojawiają się nowe doniesienia o jego prawdopodobnych powiązaniach z wywiadem, powiązaniach finansowych z pewnymi firmami i fundacjami „charytatywnymi”, oraz o jego przyjaźni z bogatymi i potężnymi ludźmi i z politykami wysokiego szczebla.

Podczas gdy pierwsze dwie części tego cyklu „The Jeffrey Epstein Scandal: Too Big to Fail” [Skandal z Jeffreyem Epsteinem. Zbyt wielki, by upaść] skupiały się na powszechności operacji szantażu seksualnego w najnowszej historii Ameryki oraz powiązaniach takich operacji z wyżynami amerykańskiej władzy politycznej i społeczności wywiadowczej USA, jednym z kluczowych aspektów prowadzonej przez Epsteina operacji handlu seksem i szantażu, który domaga się zbadania, są jego powiązania z izraelskim wywiadem i z „nieformalną” proizraelską frakcją filantropijną, znaną jako „Mega Group”.


Rola Mega Group w sprawie Epsteina przyciągnęła trochę uwagi, ponieważ główny patron finansowy Epsteina od dziesięcioleci, miliarder Leslie Wexner, był współzałożycielem tej grupy, która łączy kilku znanych biznesmenów z zamiłowaniem do proizraelskiej i etno- filantropii (tj. filantropii skierowanej do jednej grupy etnicznej lub etniczno-religijnej). Jednak, jak pokaże ten raport, kolejnym czynnikiem, jednoczącym członków Mega Group, są głębokie powiązania z przestępczością zorganizowaną, a w szczególności z przestępczą siecią omówioną w części I tego cyklu, której w dużej mierze przywodził znany amerykański gangster Meyer Lansky.

Z racji tego, że liczni członkowie Mega Group wspierali swoimi dotacjami polityków zarówno w USA, jak i w Izraelu, najznamienitsi z nich mają bliskie powiązania z rządami obu tych krajów, a także z ich wywiadami. Jak pokaże ten i następny raport, Mega Group miała również bliskie powiązania z dwoma biznesmenami, którzy pracowali dla izraelskiego Mosadu – Robertem Maxwellem i Markiem Richem – a także z czołowymi politykami Izraela, w tym z byłym i z obecnym premierem, silnie powiązanymi z izraelskim wywiadem.

Jeden z tych biznesmenów pracujących dla Mosadu, Robert Maxwell, zostanie szczegółowo omówiony w tym raporcie. Maxwell, który był partnerem biznesowym współzałożyciela Mega Group Charlesa Bronfmana, miał udział w udanym spisku Mosadu, polegającym na umieszczeniu tylnego wejścia w amerykańskim oprogramowaniu śledzącym [Promis, Prosecutors Management Information Systems], które następnie było sprzedawane rządom i firmom na całym świecie. Swój sukces spisek zawdzięczał głównie roli, jaką w nim odegrali bliski współpracownik ówczesnego prezydenta Ronalda Reagana oraz amerykański polityk z kręgu Maxwella, który później pomógł Reaganowi w zatuszowaniu skandalu Iran Contra.

Wiele lat później córka Maxwella, Ghislaine Maxwell, dołączyła do „wewnętrznego kręgu” Jeffreya Epsteina – a stało się to w czasie, kiedy Epstein finansował podobne oprogramowanie, które jest obecnie reklamowane w USA i zagranicą jako kluczowa infrastruktura elektroniczna. Jego producent ma ścisłe i niepokojące powiązania z izraelskim wywiadem wojskowym, współpracownikami administracji Trumpa i z Mega Group.

Wiele rzeczy wskazuje na to, że Epstein ma powiązania z izraelskim wywiadem; ma też dobrze udokumentowane powiązania z wpływowymi politykami izraelskimi i Mega Group. Jednak podmioty te nie są izolowane, ponieważ wiele z nich łączy się również z siecią przestępczości zorganizowanej i z wpływowymi ludźmi oskarżanymi o pedofilię, co zostało omówione w poprzednich odcinkach tego cyklu.

Być może najlepszą ilustrację tego, jak powiązania między wieloma z tych graczy często się zazębiają, można zobaczyć na przykładzie Ronalda Laudera – członka Mega Group, byłego członka administracji Reagana, długoletniego donatora na rzecz premiera Izraela Benjamina Netanyahu i izraelskiej partii Likud, a także wieloletniego przyjaciela Donalda Trumpa i Roya Cohna.

Od spadkobiercy marki kosmetyków do gracza politycznego
Często pomijanym, ale znanym klientem i przyjacielem Roya Cohna, jest miliarder i dziedzic fortuny związanej z marką kosmetyków Estee Lauder, Ronald Lauder. Prasa często przedstawia Laudera jako „wiodącego żydowskiego filantropa”; jest on także przewodniczącym Światowego Kongresu Żydów, jednak media zwykle pomijają jego wysoce polityczną przeszłość.

...
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 9809
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 688
x 195
Podziękował: 8820 razy
Otrzymał podziękowanie: 14514 razy

Re: KULISY WIELKIEJ POLITYKI.......

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 21 sie 2019, 06:18

Znane osoby powiązane z Epsteinem (ujawnione do tej pory)
21
SIER
2019
Dodaj komentarz
by krystal28 in Inne kategorie, Q

.

śledztwo jest w toku…
Obrazek


Wczoraj ogłoszono, że brytyjska policja nie zrobi śledztwa w związku z zarzutami Wirginii Roberts Giuffre, że została ona zmuszona do seksu z księciem Andrew na imprezie u Epsteina.

W drzwiach posiadłości Epsteina. Królewskie Biuro stanowczo zaprzecza, że książę Andrew miał jakiekolwiek nieścisłości z Epsteinem i jego gośćmi.


Obrazek


Kartherine Keating, córka byłego premiera australijskiego, Paula Keatinga, wychodzi z posiadłości Epsteina.

Obrazek

Obraz Billa Clintona wiszący w posiadłości Epsteina. Clinton podróżował na wyspę Epsteina jego samolotem „Lolita Express” 26 razy.

https://krystal28.wordpress.com/2019/08 ... -tej-pory/
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 10852
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 43
x 454
Podziękował: 23089 razy
Otrzymał podziękowanie: 15793 razy

Re: KULISY WIELKIEJ POLITYKI.......

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 26 sie 2019, 19:34

Niemcy: Większość Niemców przeciwna sankcjom wobec Rosji

Autor: PAP 21 sierpnia 2019 08:44

Niemcy: Większość Niemców przeciwna sankcjom wobec Rosjifot. shutterstock

Większość Niemców jest przeciwna sankcjom wobec Rosji - wynika z opublikowanego we wtorek sondażu, przeprowadzonego na zlecenie agencji dpa. Więcej obywateli RFN ufa też bardziej prezydentowi Rosji Władimirowi Putinowi niż prezydentowi USA Donaldowi Trumpowi.

Pięć lat od nałożenia sankcji na Rosję za rozpętanie wojny na Ukrainie i aneksję Krymu restrykcje te popiera 23 proc. Niemców. Jak wynika z sondażu przeprowadzonego przez instytut badania opinii YouGov, 53 proc. mieszkańców RFN chce natomiast natychmiastowego albo stopniowego ich zniesienia. 24 proc. ankietowanych nie ma zdania.

Szczególnie niskie poparcie dla sankcji wobec Rosji utrzymuje się w landach, które przed 1990 rokiem należały do NRD. W Saksonii-Anhalcie wynosi ono 8 proc., w Brandenburgii - 11 proc., w Saksonii - 12 proc., a w Meklemburgii-Pomorzu Przednim i Turyngii - odpowiednio 18 proc. i 21 proc.

Chociaż napięcie na linii NATO-Moskwa znacząco wzrosło od początku rosyjskiej agresji na Ukrainę, to połowa Niemców nie czuje się zagrożona przez Rosję. Przekonanie, że kraj rządzony przez Putina stanowi niebezpieczeństwo dla Niemiec, wyraża 40 proc. badanych. Również w tym przypadku wschód Niemiec jest bardziej przychylny Rosji.

Rosyjski prezydent cieszy się zaufaniem 27 proc. wszystkich Niemców, z kolei Trump - jedynie 6 proc.

Od marca 2014 roku Unia Europejska sukcesywnie wprowadza sankcje gospodarcze, personalne i dyplomatyczne wobec osób i instytucji z Rosji, które przyczyniły się do naruszenia integralności terytorialnej Ukrainy i jej destabilizacji.

W środę szef niemieckiej dyplomacji Heiko Maas udaje się do Rosji, gdzie spotka się z ministrem spraw zagranicznych tego kraju Siergiejem Ławrowem. Głównym tematem rozmów będzie konflikt na Ukrainie.


http://www.sadyogrody.pl/klik/nlt/sadyo ... 19043.html
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

ODPOWIEDZ