Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

cedric
Posty: 4888
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 77
x 116
Podziękował: 2783 razy
Otrzymał podziękowanie: 7267 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: cedric » sobota 13 kwie 2019, 23:16

0 xcedric
Posty: 4888
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 77
x 116
Podziękował: 2783 razy
Otrzymał podziękowanie: 7267 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: cedric » niedziela 14 kwie 2019, 23:19

URAN-ŚMIERTELNY PYŁ – WSPÓŁCZESNA MASOWA ZBRODNIA
https://www.odkrywamyzakryte.com/smiertelny-pyl/
0 xcedric
Posty: 4888
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 77
x 116
Podziękował: 2783 razy
Otrzymał podziękowanie: 7267 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: cedric » poniedziałek 15 kwie 2019, 21:05

"Z ambasady Ekwadoru w Londynie wywleczono Juliana Assange. Ekwador go sprzedał. Gdy trafi do USA będzie mu grozić nawet kara śmierci. Kim był, że budził taką nienawiść demoliberalnego sytemu? Był założycielem, rzecznikiem i redaktorem naczelnym serwisu WikiLeaks. Niewątpliwie musiał zrobił coś, czego oni mu nigdy nie wybaczą."

https://marucha.wordpress.com/2019/04/1 ... more-75441
0 xcedric
Posty: 4888
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 77
x 116
Podziękował: 2783 razy
Otrzymał podziękowanie: 7267 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: cedric » poniedziałek 15 kwie 2019, 21:13

Saudowie ostrzegają USA "opcją nuklearną " w kwestii stosowania dolarów do rozliczeń za ropę naftową

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/saud ... en-za-rope
0 xcedric
Posty: 4888
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 77
x 116
Podziękował: 2783 razy
Otrzymał podziękowanie: 7267 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: cedric » wtorek 16 kwie 2019, 00:03

"Burmistrz Nowego Jorku De Blasio mówi obywatelom: Jesteśmy właścicielami waszych ciał i możemy zmusić was do wstrzyknięcia wszystkiego, co chcemy"
https://www.garnertedarmstrong.org/nyc- ... g-we-want/
translator

(Natural News) Burmistrz Nowego Jorku Bill de Blasio oświadczył, że mieszkańcy nie posiadają własnych ciał. Miasto Nowy Jork może domagać się, aby wszyscy obywatele mieli dosłownie wstrzyknięte w cokolwiek, co rząd deklaruje jako „szczepionkę”, nawet jeśli te szczepionki zawierają abortowane ludzkie komórki tkanki płodowej, toksyczne sole glinowe, adiuwanty zapalne i inne niebezpieczne, śmiertelne substancje chemiczne.

Jest to ostatnia próba władz Nowego Jorku, by zlikwidować prawa człowieka i wprowadzić dyktaturę medyczną, w której obywatele nie mają żadnych praw do obrony własnych ciał przed ryzykownymi medialnymi interwencjami, których domaga się władza.

PJ Media, która stała się jedną z najlepszych niezależnych stron internetowych poświęconych wolności i prawom indywidualnym, opublikowała szczególnie warty uwagi artykuł na ten temat. Autorka książki Megan Fox zatytułowana jest: „Obowiązkowy nakaz szczepienia przeciwko odrze burmistrza Billa de Blasio stoi przed wyzwaniami prawnymi”.

Ponownie publikujemy go tutaj z pełnym uznaniem dla oryginalnego autora i strony PJ Media. To ważna lektura. Udostępnij wszędzie.

Obowiązkowy nakaz szczepienia przeciwko odrze burmistrza Billa de Blasio stoi przed wyzwaniami prawnymi
Megan Fox, PJMedia.com

W niezwykłym i ekstremalnym posunięciu burmistrz Nowego Jorku Bill de Blasio ogłosił stan wyjątkowy w związku z epidemią odry w ortodoksyjnej społeczności żydowskiej i domaga się wymuszonych szczepień wszystkich w ramach czterech kodów pocztowych na dotkniętych obszarach. Osoby naruszające prawo mają grzywny do 1000 $. Obejmuje to dzieci w wieku sześciu miesięcy, mimo że MMR nie jest zalecany dla osób poniżej dwunastego miesiąca życia.

Obrona Zdrowia Dzieci będzie składać prawne zażalenie na nakaz, który pojawia się po wydaniu przez Sąd Najwyższy w Nowym Jorku orzeczenia, które zaatakowało nieszczepione dzieci w hrabstwie Rockland w miejscach publicznych.

Obrona zdrowia dzieci (CHD) wspiera prawne wyzwanie dla tego niebezpiecznego, bezprecedensowego przesadzenia. Chociaż miasto ma niekwestionowany autorytet do kontrolowania epidemii choroby, nie może naruszać podstawowej zasady wcześniejszej, bezpłatnej i świadomej zgody na wszelkie interwencje medyczne, w tym szczepionki. To podstawowe prawo człowieka. Miasto może poddać kwarantannie, izolować, śledzić kontakty i zdecydowanie nalegać na szczepienia, ale nie może narzucać tak drakońskiego mandatu bez wykazywania konieczności, racjonalności, proporcjonalności, unikania szkód, niedyskryminacji, należytego procesu i równej ochrony. Komisarz nie zrobił tego; działania Miasta naruszają prawo stanu Nowy Jork.

Mary Holland, członek zarządu CHD, skomentowała: „Jestem zszokowana, że ​​burmistrz de Blasio uciekłby się do takich technik policyjnego państwa, aby kontrolować wybuch odry. Nie wierzę, że działania Miasta wytrzymają kontrolę prawną. ”Przewodniczący CHD Robert F. Kennedy Jr. jest przekonany, że ich prawne wyzwanie zwycięży.

Ta sprawa wykracza poza spór o wolność religijną. Dzięki federalnemu procesowi zgłaszania nieprawidłowości przez Merck wiemy już, że MMR Merck nigdy nie powinien zostać zatwierdzony, a tym bardziej upoważniony. Aby uzyskać jego licencję, Merck rzekomo nakazał swoim naukowcom sfałszować dane dotyczące skuteczności w celu oszukańczego ukrycia faktu, że składnik świnki szybko zanika, wywołując niebezpieczne epidemie w starszych populacjach, gdzie może powodować bezpłodność u mężczyzn i kobiet. Centra Kontroli i Zapobiegania Chorób (CDC) zgłosiły 150 ognisk powodujących 9200 przypadków świnki u w pełni zaszczepionych dorosłych, co przyćmiło ostatnie ogniska odry. Jesteśmy przekonani, że żaden amerykański sąd nie pozwoli rządowym biurokratom zmusić obywateli amerykańskich do podejmowania ryzykownych produktów farmaceutycznych wbrew ich woli.

Merck broni się obecnie przed roszczeniami dotyczącymi fałszowania danych przekazanych przez dwóch byłych pracowników.

Korporacja medyczna Merck & Co. zdecydowanie zmierzy się ze sprawą toczącego się pozwu zbiorowegoj i związanej z nią sprawie antymonopolowej dotyczącej szczepionki przeciw śwince - produktu rutynowo podawanego niemowlętom i dzieciom od pokoleń. Kwestia, która dotyczy zarzutów fałszywej zgodności ze standardami FDA w odniesieniu do szczepionek, wywołała pozew o False Claims Act: United States v. Merck & Co. przez firmę do kłamstwa na temat skuteczności szczepień przeciwko śwince, co skłoniło do ewentualnego narażenia na odpowiedzialność na mocy federalnej ustawy o fałszywych roszczeniach.

Gubernator Cuomo wyraził obawy co do legalności nagłego rozkazu de Blasio, aby siłą zaszczepić przeciwników wolności . „Słuchaj, to poważny problem zdrowia publicznego, ale jest to również poważny problem z Pierwszą Poprawką i będzie to pytanie konstytucyjne, prawne”, powiedział Cuomo w wywiadzie radiowym na temat WAMC. „Czy mamy prawo - czy społeczeństwo, rząd ma prawo powiedzieć:„ musisz zaszczepić swoje dziecko, ponieważ obawiam się, że twoje dziecko zarazi moje dziecko, nawet jeśli nie chcesz, aby zostało to zrobione i nawet jeśli to narusza twoje przekonania religijne? ”

Niektórzy pytali, jak de Blasio planuje ustalić, kto jest lub nie jest zaszczepiony, aby egzekwować swoje zamówienie. Według burmistrza będą oni używać „detektywów chorobowych”. De Blasio wyjaśnił: „To jest analogiczne do tego, co robi detektyw policji. Jeśli ktoś ma symptomy, dosłownie przeprowadzi z nimi wywiad, aby dowiedzieć się, gdziekolwiek się znajdowali, każdego, z kim mogliby się skontaktować, a następnie udają się do całej sieci, aby upewnić się, że ludzie są zaszczepieni. ”Nie jest jasne, czy„ upewnij się, że ludzie są szczepieni ”oznacza„ trzymaj je i wstrzykuj wbrew ich woli ”.

Przeczytaj więcej artykułów na temat wolności i praw indywidualnych w PJmedia.com. Bądź na bieżąco z niebezpieczeństwami dotyczącymi szczepionek i propagandą branży szczepionek, czytając Vaccines.news.

Źródło: https://www.naturalnews.com/2019-04-12- ... odies.html#
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 11568
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 823
x 253
Podziękował: 11221 razy
Otrzymał podziękowanie: 17435 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 16 kwie 2019, 07:24

0 x


panta rhei

cedric
Posty: 4888
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 77
x 116
Podziękował: 2783 razy
Otrzymał podziękowanie: 7267 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: cedric » środa 17 kwie 2019, 19:51

https://pracownia4.wordpress.com/2019/0 ... w-europie/

"Połączenie technologiczne między Chinami i Europą odbywa się już dzięki urządzeniom Huawei, coraz częściej kupowanym przez firmy europejskie. Brak „tylnych drzwi” w systemach Huawei (w przeciwieństwie do zachodnich systemów, co unaocznił Snowden) jest prawdziwym powodem wypowiedzenia wojny tej chińskiej firmie przez Waszyngton. Szpiegostwo przemysłowe daje Stanom Zjednoczonym ogromną przewagę, a „tylne drzwi” w zachodnich systemach, umożliwiające dostęp CIA i NSA, gwarantują przewagę w konkurencji, pozwalając Waszyngtonowi przodować pod względem technologicznym. Ta przewaga znika wraz z rozprzestrzenianiem się systemów Huawei, ku rozczarowaniu waszyngtońskiego aparatu szpiegowskiego. Europejscy sojusznicy rozumieją potencjalne korzyści i chronią się, używając chińskich systemów."
0 xcedric
Posty: 4888
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 77
x 116
Podziękował: 2783 razy
Otrzymał podziękowanie: 7267 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: cedric » środa 17 kwie 2019, 22:57

"Jeśli chodzi o Hubertusa Strugholda, to został przywieziony do USA w ramach operacji „Spinacz”.

Przez służby specjalne został zaangażowany do pracy w teksańskim ośrodku szkolenia pilotów Randolph w San Antonio.

Tam szybko awansował i został dyrektorem Zakładu Medycyny Kosmicznej.

Pod jego kierownictwem przez dłuższy czas pracowało również kilkudziesięciu lekarzy, którzy wcześniej współpracowali z Luftwaffe."
https://www.odkrywamyzakryte.com/eksper ... rzasinach/
0 xcedric
Posty: 4888
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 77
x 116
Podziękował: 2783 razy
Otrzymał podziękowanie: 7267 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: cedric » czwartek 02 maja 2019, 15:32

Komentarze
https://marucha.wordpress.com/2019/05/0 ... /#comments


Nowe starcia w Wenezueli. USA nie wykluczają interwencji zbrojnej

Amerykański sekretarz stanu Mike Pompeo oświadczył, że Stany Zjednoczone są przygotowane do akcji zbrojnej w Wenezueli, jeśli będzie to konieczne do zatrzymania trwającego kryzysu politycznego w tym kraju. W środę po południu czasu lokalnego w Caracas doszło do kolejnych walk.

– Prezydent Donald Trump wypowiada się jasno i konsekwentnie – akcja zbrojna jest możliwa. Jeśli będzie ona tym, co jest konieczne, będzie ona tym, co Stany Zjednoczone zrobią – powiedział Pompeo w rozmowie ze stacją Fox Business Network

https://www.tvp.info/42448659/nowe-star ... i-zbrojnej

W wenezueli po nieudanym wtorkowym puczu …

https://www.globalresearch.ca/venezuela ... LLmVICuAdI

jest o co z CIA-ej walczyc? jeden z najwiekszych na swiecie zasobow ropy naftowej.

Wenezuela: Żołnierze otrzymali od kilku skorumpowanych przez CIA dowódców rozkaz wypuszczenia przestępców z więzienia Tocoron i uzbrojenia ich celem wywołania krwawej rzezi zwolenników boliwarianizmu. Wojskowi powiadomili o zdradzie sztab generalny i zapobiegli wojnie domowej.”.!!


Wenezuela ma pecha na poniższej mapce

https://www.craigmurray.org.uk/wp/wp-co ... y-4152.jpg
0 xcedric
Posty: 4888
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 77
x 116
Podziękował: 2783 razy
Otrzymał podziękowanie: 7267 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: cedric » sobota 04 maja 2019, 10:02

Netanyahu, Macron, EU w ocenie byłego dyrektora CIA

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/neta ... ia-2019-04
0 xcedric
Posty: 4888
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 77
x 116
Podziękował: 2783 razy
Otrzymał podziękowanie: 7267 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: cedric » sobota 04 maja 2019, 16:59

Koniec Clintonów i Bushów? – widziane z USA
26/03/2019

https://3obieg.pl/koniec-clintonow-i-bu ... ane-z-usa/
0 xcedric
Posty: 4888
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 77
x 116
Podziękował: 2783 razy
Otrzymał podziękowanie: 7267 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: cedric » sobota 04 maja 2019, 17:27

Czy Hillary Clinton pójdzie do więzienia? – widziane z USA
01/05/2019

https://3obieg.pl/czy-hillary-clinton-p ... ane-z-usa/
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 14071
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 746
Podziękował: 26691 razy
Otrzymał podziękowanie: 21826 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 21 maja 2019, 22:24

Trzy rzeczy, które nauczyły mnie Stany Zjednoczone - Sabina Klimek.

https://www.youtube.com/watch?v=dXueiURUh9Q

Opublikowany 21 maj 2019
Powitanie Wiosny, 29 - 31 marca 2019r., Sobótka.
0 xcedric
Posty: 4888
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 77
x 116
Podziękował: 2783 razy
Otrzymał podziękowanie: 7267 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: cedric » czwartek 30 maja 2019, 20:01

https://independenttrader.pl/jak-stany- ... zuele.html

Jak Stany Zjednoczone dokonują przewrotów? Szczegóły ataku na Wenezuelę
0 xcedric
Posty: 4888
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 77
x 116
Podziękował: 2783 razy
Otrzymał podziękowanie: 7267 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: cedric » wtorek 11 cze 2019, 09:49

Amerykańskie zbrodnie wojenne II WŚ
https://ciekawostkihistoryczne.pl/2016/ ... ium=push#3
0 xcedric
Posty: 4888
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 77
x 116
Podziękował: 2783 razy
Otrzymał podziękowanie: 7267 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: cedric » sobota 22 cze 2019, 22:37

Trump odwołuje atak

http://ram.neon24.pl/post/149426,trump- ... on-sankalp

Czy z tego powodu nowa M. Lewinsky wyciągnie jakąś relikwię sprzed lat?

https://marucha.wordpress.com/2019/06/2 ... a-53-lata/
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 11568
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 823
x 253
Podziękował: 11221 razy
Otrzymał podziękowanie: 17435 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 23 cze 2019, 07:07

"Jastrzębie" w dowóctwie widać nie mają już przewagi, ale cyber-wojna w tle trwa w najlepsze:
https://www.theguardian.com/world/2019/ ... es-reports
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11574
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 61
x 551
Podziękował: 26776 razy
Otrzymał podziękowanie: 17354 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 28 cze 2019, 00:39

cedric pisze:
sobota 22 cze 2019, 22:37
Czy z tego powodu nowa M. Lewinsky wyciągnie jakąś relikwię sprzed lat?

https://marucha.wordpress.com/2019/06/2 ... a-53-lata/
Na starość jej się przypomniało.
Trump miał ją zgwałcić ćwierć wieku temu jak miała 53 lata.

Posted by Marucha w dniu 2019-06-22 (Sobota)

Obrazek

Dziennikarka i autorka E. Jean Carroll oskarża Donalda Trumpa, iż miał ją zgwałcić w 1995 roku. Prezydent twierdzi, że kobieta kłamie i nigdy jej nie spotkał.
24 lata czekała :lol:
Rozpuszczalnik said
2019-06-23 (Niedziela) @ 05:25:38

Baba jest z narodu prawniczego, a korzenny New York Times ostro wojuje z Trumpem.
Wygląda na to, że jak wszystkie ręce na pokład, to i wszystkie waginy do mediów.
:D
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6150
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 922
x 294
Podziękował: 10838 razy
Otrzymał podziękowanie: 11393 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 28 cze 2019, 08:14

Ewidentnie kłamie ! Gdyby tak było oskarżyła by go w tamtym czasie po 5,10 ,no 15 latach a teraz to tylko wredna polityka .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11574
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 61
x 551
Podziękował: 26776 razy
Otrzymał podziękowanie: 17354 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 28 cze 2019, 19:00

komentarze, nie ja :D
JW said
2019-06-22 (Sobota) @ 19:05:58
Przerażające w tym wszystkim jest to, że byle szmata może oskarżyć kogokolwiek o gwałt (choćby i po dziesięcioleciach) i zniszczyć człowiekowi życie.
Patrz sprawa Billa Cosby’ego. Nie wiem, czy w końcu był winny czy nie, ale zastanawiam się, jak można komuś sądownie udowodnić gwałt po okresie dłuższym niż parę tygodni od domniemanego przestępstwa (DNA i takie tam).
Wystarczy oskarżenie, a już tzw. społeczeństwo staje murem za szmatą, ogłasza człowieka winnym, do szmaty przyłączają się inne szmaty w myśl #MeToo i po człowieku.
Jeżeli to wszystko nie jest częścią żydowskiej operacji rozbijania więzi społecznych wśród gojów, to ja jestem baletnica.
RomanK said
2019-06-22 (Sobota) @ 21:13:43
Prawda nie ma zadnego znaczenia… „Lady” jest nastepna odslona tego samego planu Deep State NWO..

Get the Trump….na to dostaje pieniadze i advicatow…ksiazka to tylko pretekst do przelewu pieniedzy.
Kto pamieta ksiazke Radka Sikorskiego… Strefa zdekomunizowana” ..

dostalem ja nowiutka, od faceta ktory rpacowal w duzych zakladach graficznych , gdzie przywiezli cale opakowania..do zmielenia:-)))
Ciekwy temat…: Praca dla pan w Israelu
NyndrO said
2019-06-23 (Niedziela) @ 00:48:35
Ja tam kobity nie znam, ale przecież mogli się pukać. Pewnie pukał wiele celebrytek, ale to coś złego? Nie przepadam za żadnym amerykańskim patriotą, wolę Indian, ale czy ta baba nie miała prawa się cyknąć z Trumpem? Mam nawet podejrzenia, że została dziennikarką i autorką właśnie dla tego, że się waliła. Pewnie Kenijczyka też po małpiej trąbie macała. Zaraz se przypomni, że zna ją Platon i Adam z Ewa, ktorzy ją dmuchali na rynku i kazali nagrać to na kamerze Sony, lecz nagrania zniknęły poprzez KGB. A Pan Putin tak se siedzi i patrzy wraz z Chińczykami na to usa.I je tort.

———–
Jak na razie – ma ZERO dowodów na swoje twierdzenie.
Admin
Sarmata said
2019-06-23 (Niedziela) @ 11:39:33
Mediami w 100% w USA sterują żydzi. To oni doprowadzają świat do absurdu ponieważ są chorzy podwójnie. Raz na „naród wybrany” a po wtóre na chorobę Taya-Sachsa. To determinuje takie zachowania jak opisane w powyższej notce.
Połączenie tych dwóch ciężkich schorzeń pod jednymi czaszkami daje takie efekty.

Żydzi tak mają. To jest powodowane u nich chorobą Taya-Sachsa (gangliozydoza GM2).
Choroba Tay-Sachsa to rzadka choroba genatyczna o charakterze spichrzeniowym. W jej przebiegu dochodzi do odkładania się gangliozydu GM2 w komórkach mózgu. Jest to substancja lipidowa, a przyczyną jej spichrzania jest upośledzenie lub brak wydzielania β-heksozaminidazy, która rozkłada gangliozyd GM2. Jest to choroba występująca w populacji Żydów Aszkenazyjskich.
Ustalono, że mutacja i jej dziedziczenie jest spowodowane bliskie pokrewieństwo rodziców dziecka np. małżeństwa między kuzynostwem, wujem a siostrzenicą.

Przykładową jest choroba Tay-Sachsa występująca najczęściej w populacji Żydów Aszkenazyjskich.
Przyczyny choroby Choroba Tay-Sachsa (łac. morbus Tay-Sachs, ang. Tay-Sachs disease), znana jeszcze pod nazwami gangliozydoza GM2, niedobór β-heksozaminidazy i sfingolipidoza, to choroba spichrzeniowa. Oznacza to, że w jej przebiegu dochodzi do odkładania się gangliozydu GM2 w ośrodkowym układzie nerwowym. Gangliozyd GM2 to substancja lipidowa. Spichrzanie się jej w mózgu jest efektem niedoboru lub braku enzymu rozkładającego gangliozyd GM2 – β-heksozaminidazy. Jest to skutek mutacji w genie HEXA, dziedziczona autosomalnie recesywnie. Odkładanie się GM2 w mózgu skutkuje pojawieniem się objawów chorobowych. Występowanie i rozpowszechnienie
Choroba występuje w populacji Żydów Aszkenazyjskich, Cajunów i Amiszy. Częstość występowania choroby oszacowano na 1:3600 wśród Żydów Aszkenazyjskich i 1:320 000 noworodków w USA.

Powiem obrazowo tak: za żydami i ich durnymi, wydumanymi „teoriami” nie nadążysz choćbyś chciał więc należy dać sobie spokój w tym współzawodnictwie. Powszechnie wiadomo, że żydzi to najmniej bystry narodek na świecie. Dowodem na to jest powszechnie znany a przez nikogo nie dostrzegany fakt-dowód, że żydzi przez 2000 lat(!) nie rozpoznali prawdziwego Zbawiciela Jezusa Chrystusa i Maryji matki Bożej, których to rozpoznają nawet małe, niepiśmienne dzieci jak w Fatimie, Lourdes, la Salette czy Gietrzwałdzie. Żydzi są wyjątkowo mało spostrzegawczy i stąd te ich „błyskotliwe” teorie ewolucji, względności i wielkiego wybuchu! (najlepszy jest oczywiście „wielki wybuch” – walnęło coś z niczego i powstał Wszechświat).
To są brednie dla jeszcze głupszych od nich szabes-gojów. Nie ma ani jednego dowodu na te brednie mośka Darwina w odróżnieniu od tysięcy dowodów na zaistnienie potopu ok. 4400 lat temu. Zastanów się nad tym: Zagadka Mamutów. KontrEwolucja#3

https://youtu.be/y92bYF8Fpto
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

cedric
Posty: 4888
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 77
x 116
Podziękował: 2783 razy
Otrzymał podziękowanie: 7267 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: cedric » sobota 29 cze 2019, 23:51

https://www.youtube.com/watch?v=ydYfnjaV4XU

IRAN jednym strzałem wygrał wojenne zagrożenie
0 xAwatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11574
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 61
x 551
Podziękował: 26776 razy
Otrzymał podziękowanie: 17354 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 30 cze 2019, 23:05

to dowód, że ''kolos'' ma nóżki gliniane..
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

cedric
Posty: 4888
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 77
x 116
Podziękował: 2783 razy
Otrzymał podziękowanie: 7267 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: cedric » poniedziałek 01 lip 2019, 15:24

O gwarancjach dla «naszych sukinsynów» i ich skutkach

http://ram.neon24.pl/post/149542,o-gwar ... h-skutkach
0 xAwatar użytkownika
św.anna
Posty: 1183
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 76
x 81
Podziękował: 2290 razy
Otrzymał podziękowanie: 2726 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: św.anna » poniedziałek 08 lip 2019, 15:31

„Trump wstąpił do Chabad Lubawicz i stworzy nowy Izrael.” Żydowski publicysta zginął po wyjawieniu tej informacji

Prezydent Donald Trump 2 lata temu przeszedł na judaizm i wstąpił do synagogi Chabad Lubawicz w Nowym Jorku – w lutym bieżącego roku napisał żydowski publicysta David Elias Goldberg. Cztery miesiące po wyjawieniu informacji Goldberg zginął w niewyjaśnionych okolicznościach.

Obrazek
David Elias Goldberg

Kim jest David Elias Goldberg? To żydowski publicysta, adwokat i działacz społeczny. Przez ostatnie ćwierć wieku Goldberg dał się poznać jako zaangażowany syjonista. Był orędownikiem Izraela i narodu żydowskiego podczas swojej 25-letniej kariery w służbie publicznej i walczył z antysemityzmem wszędzie tam, gdzie pojawiała się nienawiść i rasizm (? – przyp. JM) wobec Żydów – po śmierci Goldberga napisali jego przyjaciele. W ostatnich miesiącach życia prowadził bloga (dziś z dopiskiem przyjaciele Davida Goldberga) i równolegle kanał na YouTube. Jego pierwsza publikacja na blogu dotyczyła przejścia Donalda Trumpa na judaizm, zaś kolejne – wojny w Iranie. We wszystkich wpisach opierał się na dokumentacji, którą – jak twierdził – otrzymał od byłego, wysoko postawionego urzędnika w Białym Domu o tajemniczym pseudonimie „Isabel”.

Obrazek
Donald Trump i rabini z Chabad Lubawicz – 27 marca 2018 / Fot. atlantajewishtimes.timesofisrael.com

Obrzezany Trump

Prezydent Donald Trump 2 lata temu przeszedł na judaizm i wstąpił do synagogi Chabad Lubawicz w Nowym Jorku – 23 lutego 2019 roku napisał David E. Goldberg. Publicysta zaznaczył, że z jego źródła informacji wynika, iż początkowo Trump nie chciał porzucać chrześcijaństwa. Nie wynikało to jednak z jego silnego przywiązania do nauki Chrystusa, ale z koniunkturalizmu. Początkowo Trump stawiał opór, stwierdzając, że może stracić poparcie ze strony ewangelickich wyborców – pisał Goldberg. Ostatecznie – jak donosił publicysta – dał się namówić i w 2017 roku wstąpił do chasydów z Chabad Lubawicz w Nowym Jorku. To znaczy do kogo?

Dominacja na świecie

Wbrew powszechnej opinii, Chabad Lubawicz nie jest denominacją żydowskich ortodoksów. Ortodoksyjni żydzi i gminy wyznaniowe żydowskie nie uważają Chabad Lubawicz za „swoich”, ale za kabalistycznych heretyków, twierdzących, że ich wersja judaizmu jest prawdziwa, a sam Bóg wcielił się w zmarłego w 1994 roku rebe Menachema Mendela Schneersona, do którego dzisiaj się modlą. Chasydzi-lubawicze stoją na drodze tradycyjnemu judaizmowi.

Obrazek
Chanuka w Sejmie RP/ fot. twitter

To współcześnie najbardziej wpływowa i najszybciej rozwijająca się grupa żydowska na świecie. Powstała w XVIII wieku. Aktualnie liczy kilkaset tysięcy wyznawców, z których spora część mieszka w Polsce i na Ukrainie. W Polsce, a konkretnie w Warszawie mają swoją synagogę, są coraz częściej zapraszani do telewizji publicznej oraz parlamentu, gdzie m.in. zapalają chanukowe świece, zaś jej rabin Szalom Ben Stambler, zapytany przez Adriana Klarenbacha o żydowskich szmalcowników, zasłynął odpowiedzią: „Nie wiem, to w ogóle nie przechodzi do żadna rubryka”.

Budzenie Żydów w Polakach

Chabad Lubawicz, do którego dwa lata temu miał wstąpić Donald Trump, nie ukrywa, że ich misją na terenie Rzeczypospolitej jest „budzenie Żydów w Polakach”. Podobny cel obierają sobie także w innych krajach chcąc obudzić „żydowskie dusze”, które wniknęły do ciał nie-Żydów. Dr Stanisław Krajski uważa, że według kabalistów (a do nich należy Chabad-Lubawicz), dusze Żydów pomordowanych w Holokauście wniknęły w Polaków, ponieważ nie miały innego wyboru, bo przecież nie było już Żydów, w których mogłyby wniknąć te dusze.

Obrazek
Koncepcja ustawiania dużych chanukij i zapalania na nich świec w miejscach publicznych została na całym świecie zainicjowana przez naszego Rebbe, Rabina Menachema M. Schneersona, którego lubawicze uznają za boga

Nowy Izrael

Chabad Lubawicz deklaruję chęć stworzenia „nowego Izraela”. Miejsce owego tworu ich zdaniem zostało podyktowane przez historię. To dawne tereny Rzeczpospolitej, dziś Polski i Ukrainy. W Dniepropietrowsku już wybudowano gigantyczną siedzibę Chabad Lubawicz zwaną Centrum Kulturalnym Menora. To tam ma się znajdować stolica „nowego Izraela”. W obliczu ponad 70 lat ludobójstwa, które wojska izraelskie przeprowadzają na ludności palestyńskiej, w który zaangażowani są politycy Stanów Zjednoczonych, koncepcja rezygnacji (choćby częściowej) z państwa okupacyjnego na wschodnim brzegu Morza Śródziemnego wydaje się być bardzo wygodna dla USA, co może wyjaśniać nagłe przejście Trumpa do żydowskich kabalistów i uwiarygodnienia w ten sposób ich religijno-historycznej koncepcji geopolitycznej.

Obrazek
Centrum Kulturalne Menora w Dniepropietrowsku, hipotetycznej stolicy „nowego Izraela”

Żydowska migracja do Polski

Według założenia tej wpływowej denominacji żydowskiej, imperialistyczny lobbing, w którym partycypują Stany Zjednoczone ma doprowadzić do masowej migracji Żydów do Polski i Ukrainy. Zdaje się, że mogłoby to m.in. wyjaśniać dynamicznie rozwijające się „zacieśnianie stosunków” między Polską a Stanami Zjednoczonymi, co w rzeczywistości oznaczałoby realizację interesów Chabad Lubawicz, których członkiem miał stać się prezydent Donald Trump. Poza tym, o tym że masowa migracja Żydów do Polski jest faktem, świadczą oficjalne dane Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP. W ciągu ostatnich trzech lat polska ambasada w Izraelu, wydała Żydom więcej paszportów niż w latach 2002-2010. W latach 2015-2017 polska ambasada w Izraelu wydała 10 820 paszportów. W czasie rządów PiS-u wydano ich ponad 7 tysięcy. Jeśli zestawimy te liczby z faktem, iż w latach 2004-2013 nie odrzucono ani jednego żydowskiego wniosku, a w latach następnych były to tylko sporadyczne sytuacje, dowiadujemy się, że dla starozakonnego zamieszkującego Izrael, zdobycie polskiego paszportu to tylko formalność, czyli żydowska migracja do Polski rzeczywiście jest faktem.

Obrazek
Ronald Reagan z rabinami Chabad Lubawicz

W obliczu szeroko rozwiniętego przemysłu pogardy czyniącego z Polaków pozbawione głosu zwierzęta, roszczeń żydowskich (zaznaczę, że organizacje starozakonnych mają już skany WSZYSTKICH akt dotyczących nieruchomości w Polsce, które mają zamiar przejąć) oraz w obliczu kryzysu pozycji Izraela na Bliskim Wschodzie, sprawa wydaje się być oczywista. Polska ma stać się „nowym Izraelem”, co na łamach Washington Post zaznacza żydowski historyk i znawca polityki na Bliskim Wschodzie prof. Daniel Pipes: Polska może wkrótce stać się celem emigrantów, szczególnie dla emerytów i dla Żydów i pobłogosławi temu wpływowy członek Chabad Lubawicz Donald Trump.

Chabad Lubawicz i światowa polityka

Z przedstawicielami tej niezwykle wpływowej żydowskiej sekty, o której w ostatnich dniach zrobiło się w Polsce głośno z uwagi na konflikt, który rozgorzał pomiędzy Gminą Wyznaniową Żydowską w Krakowie a chabadowiczami, spotykają się najwyżsi przedstawiciele państwowi. Wśród nich: Donald Trump, Władimir Putin, George Bush, Ronald Reagan, Mahmud Ahmadineżad, Jarosław Kaczyński, Donald Tusk, Angela Merkel, Lech Wałęsa czy Benjamin Netanjahu (jeszcze gdy pracował w ONZ). Co ciekawe w sprawie tego ostatniego, który oficjalnie trzymał się od chabadowców z daleka, wiele lat temu wypowiedział się rabin David Nachshon. Stwierdził, że aktualny premier Izraela jest prorokiem i to on przekaże klucze Mesjaszowi. Kim ma być ów mesjasz, okaże się za moment. Więzi się zacieśniły, a lubawicze – jak słusznie zauważył żydowski publicysta mieszkający w Kanadzie, dr Henry Makow – zawiązali bliskie stosunki z każdym liczącym się rządem na świecie. Polska i Ukraina być może do wielkich imperiów politycznych nie należą, jednak nasze położenie dla Chabad Lubawicz jest historycznie istotne. Przecież to tu ma powstać „nowy Izrael”. Czy ów fakt choćby po części nie tłumaczy dostrzegalnego gołym okiem wielkiego zainteresowania duetu Stanów Zjednoczonych i Izraela – Polską i Ukrainą? Na tym nie koniec!

Obrazek
Władimir Putin i Chabad Lubawicz

Żydowskie trio

Według źródła, Trump został „popchnięty” przez swoją córkę Ivankę i jego zięcia Jareda Kushnera, aby dołączyć do wiary – czytamy w publikacji Goldberga.

Na początek: kim jest Ivanka? To małżonka Jareda Kushnera, zwanego Jarvanką – wpływowego żyda, w gabinecie Donalda Trumpa. Przy prezydencie USA ten duet odgrywa istotną rolę. Rzetelnie tłumaczy to historyk Wojciech Podjacki, na którego publikacji w tym miejscu będę się opierał. Ivanka, która stosunkowo niedawno porzuciła chrześcijaństwo na rzecz judaizmu marzy podobno o tym, aby kiedyś wystartować w wyborach prezydenckich i konsekwentnie do tego zmierza. Doskonale dogaduje się z ojcem, którego zawsze wspierała w jego ambicjach politycznych, a także w sprawach prywatnych, aż w końcu dorobiła się tytułu mini-Trumpa. (…) Michael Wolff, będąc dobrze poinformowanym o funkcjonowaniu dworu Trumpa, stwierdził, że Ivanka jest „obecnie w praktyce Pierwszą Damą, przeszła na judaizm i w rezultacie została pierwszą Żydówką w Białym Domu” (za: M. Wolff, Ogień i furia. Biały Dom Trumpa, Warszawa 2018, s. 115–116, 120–121, 130, 219). Ivanka reprezentuje ojca zagranicą, bierze udział w oficjalnych spotkaniach, negocjacjach, a obecnie sprawuje funkcję asystentki prezydenta. To nieformalna Pierwsza Dama USA. To wszystko zauważyli także twórcy dokumentu dla Discovery pt. „Ivanka Trump: prawdziwa pierwsza dama Ameryki?”.

Obrazek
Rodzina Trumpów i Chabad Lubawicz

Kim jest Jared Kushner? Jest synem miliardera Charlesa Kushnera, który dorobił się fortuny na rynku nieruchomości i wnukiem ofiar Holokaustu przybyłych z Polski do USA w 1949 roku. Jest też ortodoksyjnym Żydem, gorliwie przestrzegającym nakazów swojej religii. Młody Kushner, potocznie zwany Jarvanką, odniósł wielki sukces w handlu nieruchomościami i za prezydentury Trumpa zbliżył się w poglądach do partii republikanów. Zauważył to Donald Trump i w dowód wdzięczności zięć otrzymał posadę w gabinecie teścia. Kushner został doradcą ds. umów handlowych i Bliskiego Wschodu. Silny lobbing stronnictwa izraelskiego przy Donaldzie Trumpie, w tym wspierający Ivankę i Jareda jeden z największych banków inwestycyjnych na świecie Goldman Sachs, doprowadził do przekazania Kushnerowi wszystkich spraw Bliskiego Wschodu, w tym politykę Izraela i Iranu, na którego dziś spoglądają oczy całego świata, a o którym wiele informacji opublikował Godlberg. Pozycja Kushnera ewidentnie wzrasta, a według informacji, które opublikował m.in. zmarły żydowski publicysta, w 2020 roku, po wygranych wyborach, Trump ma uczynić z Kushnera wice-prezydenta Ameryki. Wtedy mielibyśmy pierwszym żydowskim duecie prezydenckim w Stanach Zjednoczonych.

Obrazek
Jared „Mesjasz” Kushner i Benjamin Netanjahu

Mesjasz Jarvanka

Ceremonia odbyła się prywatnie i była pilnie strzeżona przez prawie dwa lata. Wygląda na to, że Biały Dom jest gotów powoli publikować te informacje, a do lata oczekuje się, że Trump poinformuje opinię publiczną o przejściu na judaizm – w lutym bieżącego roku pisał David E. Goldberg. Ważne jest, aby zrozumieć, że Trump jest Żydem i wierzy, że Jared Kushner jest „Mesjaszem” – pod koniec lutego 2019 roku pisał Goldberg, by dwa miesiące później, w publikacji pt. „Wojna z Iranem zaplanowana przez Trumpa, wybuchnie jesienią 2019 roku”, oznajmić że według proroctwa Chabad Lubawicz, „mesjasz” Kushner nie może „zasiąść na tronie” póki Iran nie zostanie zdobyty.

Bliska relacja Bibi Netanjahu z Jaredem Kushnerem nie jest tajemnicą. Czyżby zatem Donald Trump, kierując się proroctwami rabinów z Chabad Lubawicz pomagał w spełnieniu się proroctwa o premierze Izraela przekazującym klucze mesjaszowi Jarvance? Jeśli doniesienia Goldberga są prawdziwe, wiele wskazuje na to, że tak.

Obrazek
Cieśnina Ormuz

Fałszywa flaga gwoździem do trumny

8 czerwca został znaleziony martwy w swoim nowojorskim mieszkaniu. Miał 59 lat – na blogu Goldberga napisali jego przyjaciele. Są pewni, że żydowski publicysta został zamordowany. Zaznaczają, że po śmierci dokonali przeglądu dokumentów znajdujących się w mieszkaniu, z których niektóre zdają się być tajnymi dokumentami rządowymi i notatkami Białego Domu. Dokumenty i wiele informacji, które pan Goldberg opublikował na swoim kanale na YoTube odnoszą się do zbliżającej się i planowanej wojny w Iranie, która została przyspieszona przez serię fałszywych flag przez Stany Zjednoczone i Izrael.

Przyjaciele Goldberga nie piszą tego wprost, ale sugerują, że to nie informacje o konwersji Donalda Trumpa doprowadziły go do śmierci, ale ujawnienie tajemnic gabinetu prezydenta ws. operacji fałszywych flag w kwestii „wojny z Iranem”. Dla jasności. Czym jest fałszywa flaga? To tajna operacja prowadzona w celu wprowadzenia w błąd, stworzenia wrażenia, że dana grupa, naród, państwo itp. jest rzekomo odpowiedzialna za pewne działania. Operacja false flag ma sprawiać wrażenie, że została przeprowadzona przez tych, których ma zdyskredytować (za: https://pl.wikipedia.org/wiki/False_flag). Według licznych obserwatorów polityki zagranicznej przykładem takiej fałszywej flagi ma być na przykład rzekome „poczęstowanie” chlorem cywilnej ludności w Syrii przez wojska dowodzone przez Baszszara Al-Assada.

Obrazek
Jarosław Kaczyński, rabin Chabad Lubawicz i m.in. Jonny Daniels / Fot. Twitter

Wojna z Iranem

Według mojego źródła z Białego Domu prezydent Donald Trump i jego bliscy współpracownicy planują rozległą inwazję na Iran – 18 kwietnia 2019 roku pisał Goldberg. Ta informacja nie wydaje się być wielkim odkryciem, jednak dalej żydowski publicysta wyjawił więcej szczegółów. Plan obejmuje inwazję naziemną i użycie taktycznej broni jądrowej w kampanii zaplanowanej na jesień 2019 r. Iran zostanie „wymazany z mapy” według źródła, a wysiłek wojenny ma kosztować „dwa i pół razy więcej niż wojna w Iraku.” Według opiniotwórczego portalu Forsal, wojna w Iraku kosztowała Stany Zjednoczone aż 802 mld dolarów. Oznacza to, że według źródła Goldberga wojna w Iranie ma kosztować ponad 2 biliony dolarów. Dla porównania dług publiczny Polski wynosi 1 bilion 5 miliardów złotych. (por. https://forsal.pl/artykuly/576374,najdr ... d-dol.html)

Obrazek
Publikacja Times of Israela

David E. Goldberg cytuje swojego informatora, który donosi, że zanim oficjalnie wybuchnie wojna z Iranem należy „spodziewać się operacji fałszywa flaga”. Ma ona polegać na rzekomym ataku Irańczyków na amerykański statek przepływając przez Cieśninę Ormuz. Skąd taka metoda? Według źródła Goldberga, Iran nie chce doprowadzić do wojny z Amerykanami, zaś gabinetowi Trumpa zależy na wywołaniu militarnego konfliktu, zarówno z pobudek gospodarczych, politycznych oraz religijnych. Goldberg pisze, że do wojny z Iranem Stany Zjednoczone wykorzystają:

100 taktycznych broni nuklearnych zostanie wykorzystanych do wyeliminowania irańskiego wojska.
Do inwazji zostanie użytych 120 000 amerykańskich żołnierzy lądowych.
Francja, Wielka Brytania, Kanada, Arabia Saudyjska i Izrael mają dołączyć do „koalicji” wspierającej wojnę.
W ciągu ostatniego roku prace przygotowawcze nad aktywami CIA i kontrwywiadami zostały przyspieszone.
„Fałszywa flaga” jest przygotowywana przed wojną z Iranem.
Propaganda jest przygotowywana przez Biały Dom i izraelskich odpowiedników.
Izrael poprze ten wysiłek, a Benjamin Netanjahu był podobno „uśmiechnięty od ucha do ucha” podczas ostatniego spotkania z Johnem Boltonem (doradca ds. bezpieczeńństwa USA – przyp. JM).
Istnieją obawy, że „baza” Trumpa może opierać się lub krytykować wysiłki, dlatego podejmowane są dalsze wysiłki propagandowe, aby „wzmocnić wsparcie” dla wojny.
Oczekiwane straty wynoszą od 1,2 miliona do 2 milionów Irańczyków i 5000 żołnierzy USA.
Informacje Goldberga początkowo wydają się być irracjonalne. Jednak z biegiem czasu jego doniesienia stopniowo są potwierdzane przez światowe media. I tak 22 marca 2019 roku Times of Israel pisał o Donaldzie Trumpie – „pierwszym żydowskim prezydencie Stanów Zjednoczonych”, a dwa tygodnie później, The New York Times o 120 tysiącach amerykańskich żołnierzach lądowych pisał The New York Times.
Obrazek

Zagrożenie życia

12 maja 2019 roku David E. Goldberg poinformował swoich czytelników i widzów, że jego życie jest zagrożone. Proszę teraz o pomoc, ponieważ sprawy stają się bardzo poważne. Oni nie chcą, aby te informacje (w sprawie Trumpa, Kushnera i wojny w Iranie – przyp. JM) zostały ujawnione! – pisał. Goldberg przestrzegał, że jego mieszkanie jest pod stałą obserwacją, a sam został otruty arszenikiem. Rozmawiał o tym ze swoimi przyjaciółmi, co jeden z nich potwierdził w słowach: David wydawał się bać o swoje życie w ostatnich miesiącach. Jego przeczucia były uzasadnione. Niecały miesiąc później w nowojorskim mieszkaniu został znaleziony martwy.

David odszedł rano, w sobotę 8 czerwca. Otrzymałem wiadomość o jego odejściu od sąsiada, który go znalazł w jego mieszkaniu. David został znaleziony nieprzytomny i nie oddychał. Odwiedził go sąsiad, który wcześniej był z nim umówiony. David nie otwierał drzwi. Sąsiad miał klucz, otworzył i zastał go leżącego na podłodze w głównym salonie. Powiedziano mi, że z jego ust wydobywa się piana, a kiedy go znaleziono, jego oczy były otwarte – pisze przyjaciel Goldberga, a co zasługuje na zaznaczenie, takie właśnie objawy można zaobserwować u osób otrutych arszenikiem. Sąsiad od razu zadzwonił pod 911 – na blogu Goldberga w artykule pt. „David Goldberg znaleziony martwy w swoim nowojorskim mieszkaniu po tym, jak przewidział fałszywe flagi i wojnę z Iranem”. Tekst został opublikowany 3 dni po śmierci żydowskiego publicysty.

Jak relacjonował sąsiad, do mieszkania Goldberga prędko przybyła nieoznakowana grupa niezidentyfikowanych służb, które wyprosiły wszystkich z mieszkania, a wokół ciała Goldberga rozwinięto taśmę. Najbliższa rodzina poinformowała o sprawie lokalne i ogólnokrajowe media. Żadne z nich nie odważyły się poinformować o tajemniczej śmierci publicysty.

Śmiertelne dokumenty

David informował mnie na bieżąco, że otrzymuje jakieś dokumenty, które prawdopodobnie doprowadzą go do śmierci. Dokumenty dotyczyły niektórych wewnętrznych notatek Białego Domu, z których wynika, że kilku nowojorskich rabinów często spotykało się z Trumpem. Nie dostałem pełnych szczegółów, z wyjątkiem tego, że rabini zamierzają zapewnić Trumpowi zwycięstwo w reelekcji, jeśli zrobi to, o co go prosili – pisze przyjaciel zmarłego Goldberga. Zaznacza, że z notatek, w których posiadaniu był Goldberg, ma wynikać, że wyniki sondażowe Trumpa nie są zadowalające i ten potrzebuje szczególnego wsparcia, które mogą zapewnić mu wpływowi rabini.

W sejfie Davida były też dokumenty, które udało nam się odzyskać po odejściu gliniarzy. Zabrali wiele rzeczy Davida bez żadnego wyjaśnienia. Jednak nie dostali się do sejfu, który był ulokowany w podłodze i możliwe, że nawet nie wiedzieli, że tam jest. Właściwie jesteśmy pewni, że nie wiedzieli, że tam jest, ponieważ jest bardzo dobrze ukryty. David był bystry i umieścił w tym sejfie wszystko, co było ważne – napisał przyjaciel zmarłego publicysty.

Przyjaciel Goldberga zaznacza, że notatki zmarłego przyjaciela zostały skopiowane przez niego i jego znajomych i już niebawem zostaną opublikowane w sieci.

Rosenthal 2.0

Informacje opublikowane przez Davida Eliasa Goldberga początkowo zdające się być wyssanymi z palca. Jednak po połączeniu określonych faktów okazuje się, że informacjom, który upublicznił Goldberg bliżej do prawdy niż fałszu. Czyżby Davida E. Goldberga spotkał taki sam los co Harolda W. Rosenthala?

https://wprawo.pl/2019/07/07/j-miedlar- ... nformacji/
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 11568
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 823
x 253
Podziękował: 11221 razy
Otrzymał podziękowanie: 17435 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 13 lip 2019, 06:48

pejsbuk ukarany rekordową karą, czyżby już nie taki koszerny :?: :mrgreen:
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/usa-po ... ka/2fp7hns
0 x


panta rhei

ODPOWIEDZ