Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

cedric
Posty: 1921
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 40
x 25
Podziękował: 1421 razy
Otrzymał podziękowanie: 2726 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: cedric » sobota 13 kwie 2019, 23:16

0 xcedric
Posty: 1921
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 40
x 25
Podziękował: 1421 razy
Otrzymał podziękowanie: 2726 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: cedric » niedziela 14 kwie 2019, 23:19

URAN-ŚMIERTELNY PYŁ – WSPÓŁCZESNA MASOWA ZBRODNIA
https://www.odkrywamyzakryte.com/smiertelny-pyl/
0 xcedric
Posty: 1921
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 40
x 25
Podziękował: 1421 razy
Otrzymał podziękowanie: 2726 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: cedric » poniedziałek 15 kwie 2019, 21:05

"Z ambasady Ekwadoru w Londynie wywleczono Juliana Assange. Ekwador go sprzedał. Gdy trafi do USA będzie mu grozić nawet kara śmierci. Kim był, że budził taką nienawiść demoliberalnego sytemu? Był założycielem, rzecznikiem i redaktorem naczelnym serwisu WikiLeaks. Niewątpliwie musiał zrobił coś, czego oni mu nigdy nie wybaczą."

https://marucha.wordpress.com/2019/04/1 ... more-75441
0 xcedric
Posty: 1921
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 40
x 25
Podziękował: 1421 razy
Otrzymał podziękowanie: 2726 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: cedric » poniedziałek 15 kwie 2019, 21:13

Saudowie ostrzegają USA "opcją nuklearną " w kwestii stosowania dolarów do rozliczeń za ropę naftową

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/saud ... en-za-rope
0 xcedric
Posty: 1921
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 40
x 25
Podziękował: 1421 razy
Otrzymał podziękowanie: 2726 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: cedric » wtorek 16 kwie 2019, 00:03

"Burmistrz Nowego Jorku De Blasio mówi obywatelom: Jesteśmy właścicielami waszych ciał i możemy zmusić was do wstrzyknięcia wszystkiego, co chcemy"
https://www.garnertedarmstrong.org/nyc- ... g-we-want/
translator

(Natural News) Burmistrz Nowego Jorku Bill de Blasio oświadczył, że mieszkańcy nie posiadają własnych ciał. Miasto Nowy Jork może domagać się, aby wszyscy obywatele mieli dosłownie wstrzyknięte w cokolwiek, co rząd deklaruje jako „szczepionkę”, nawet jeśli te szczepionki zawierają abortowane ludzkie komórki tkanki płodowej, toksyczne sole glinowe, adiuwanty zapalne i inne niebezpieczne, śmiertelne substancje chemiczne.

Jest to ostatnia próba władz Nowego Jorku, by zlikwidować prawa człowieka i wprowadzić dyktaturę medyczną, w której obywatele nie mają żadnych praw do obrony własnych ciał przed ryzykownymi medialnymi interwencjami, których domaga się władza.

PJ Media, która stała się jedną z najlepszych niezależnych stron internetowych poświęconych wolności i prawom indywidualnym, opublikowała szczególnie warty uwagi artykuł na ten temat. Autorka książki Megan Fox zatytułowana jest: „Obowiązkowy nakaz szczepienia przeciwko odrze burmistrza Billa de Blasio stoi przed wyzwaniami prawnymi”.

Ponownie publikujemy go tutaj z pełnym uznaniem dla oryginalnego autora i strony PJ Media. To ważna lektura. Udostępnij wszędzie.

Obowiązkowy nakaz szczepienia przeciwko odrze burmistrza Billa de Blasio stoi przed wyzwaniami prawnymi
Megan Fox, PJMedia.com

W niezwykłym i ekstremalnym posunięciu burmistrz Nowego Jorku Bill de Blasio ogłosił stan wyjątkowy w związku z epidemią odry w ortodoksyjnej społeczności żydowskiej i domaga się wymuszonych szczepień wszystkich w ramach czterech kodów pocztowych na dotkniętych obszarach. Osoby naruszające prawo mają grzywny do 1000 $. Obejmuje to dzieci w wieku sześciu miesięcy, mimo że MMR nie jest zalecany dla osób poniżej dwunastego miesiąca życia.

Obrona Zdrowia Dzieci będzie składać prawne zażalenie na nakaz, który pojawia się po wydaniu przez Sąd Najwyższy w Nowym Jorku orzeczenia, które zaatakowało nieszczepione dzieci w hrabstwie Rockland w miejscach publicznych.

Obrona zdrowia dzieci (CHD) wspiera prawne wyzwanie dla tego niebezpiecznego, bezprecedensowego przesadzenia. Chociaż miasto ma niekwestionowany autorytet do kontrolowania epidemii choroby, nie może naruszać podstawowej zasady wcześniejszej, bezpłatnej i świadomej zgody na wszelkie interwencje medyczne, w tym szczepionki. To podstawowe prawo człowieka. Miasto może poddać kwarantannie, izolować, śledzić kontakty i zdecydowanie nalegać na szczepienia, ale nie może narzucać tak drakońskiego mandatu bez wykazywania konieczności, racjonalności, proporcjonalności, unikania szkód, niedyskryminacji, należytego procesu i równej ochrony. Komisarz nie zrobił tego; działania Miasta naruszają prawo stanu Nowy Jork.

Mary Holland, członek zarządu CHD, skomentowała: „Jestem zszokowana, że ​​burmistrz de Blasio uciekłby się do takich technik policyjnego państwa, aby kontrolować wybuch odry. Nie wierzę, że działania Miasta wytrzymają kontrolę prawną. ”Przewodniczący CHD Robert F. Kennedy Jr. jest przekonany, że ich prawne wyzwanie zwycięży.

Ta sprawa wykracza poza spór o wolność religijną. Dzięki federalnemu procesowi zgłaszania nieprawidłowości przez Merck wiemy już, że MMR Merck nigdy nie powinien zostać zatwierdzony, a tym bardziej upoważniony. Aby uzyskać jego licencję, Merck rzekomo nakazał swoim naukowcom sfałszować dane dotyczące skuteczności w celu oszukańczego ukrycia faktu, że składnik świnki szybko zanika, wywołując niebezpieczne epidemie w starszych populacjach, gdzie może powodować bezpłodność u mężczyzn i kobiet. Centra Kontroli i Zapobiegania Chorób (CDC) zgłosiły 150 ognisk powodujących 9200 przypadków świnki u w pełni zaszczepionych dorosłych, co przyćmiło ostatnie ogniska odry. Jesteśmy przekonani, że żaden amerykański sąd nie pozwoli rządowym biurokratom zmusić obywateli amerykańskich do podejmowania ryzykownych produktów farmaceutycznych wbrew ich woli.

Merck broni się obecnie przed roszczeniami dotyczącymi fałszowania danych przekazanych przez dwóch byłych pracowników.

Korporacja medyczna Merck & Co. zdecydowanie zmierzy się ze sprawą toczącego się pozwu zbiorowegoj i związanej z nią sprawie antymonopolowej dotyczącej szczepionki przeciw śwince - produktu rutynowo podawanego niemowlętom i dzieciom od pokoleń. Kwestia, która dotyczy zarzutów fałszywej zgodności ze standardami FDA w odniesieniu do szczepionek, wywołała pozew o False Claims Act: United States v. Merck & Co. przez firmę do kłamstwa na temat skuteczności szczepień przeciwko śwince, co skłoniło do ewentualnego narażenia na odpowiedzialność na mocy federalnej ustawy o fałszywych roszczeniach.

Gubernator Cuomo wyraził obawy co do legalności nagłego rozkazu de Blasio, aby siłą zaszczepić przeciwników wolności . „Słuchaj, to poważny problem zdrowia publicznego, ale jest to również poważny problem z Pierwszą Poprawką i będzie to pytanie konstytucyjne, prawne”, powiedział Cuomo w wywiadzie radiowym na temat WAMC. „Czy mamy prawo - czy społeczeństwo, rząd ma prawo powiedzieć:„ musisz zaszczepić swoje dziecko, ponieważ obawiam się, że twoje dziecko zarazi moje dziecko, nawet jeśli nie chcesz, aby zostało to zrobione i nawet jeśli to narusza twoje przekonania religijne? ”

Niektórzy pytali, jak de Blasio planuje ustalić, kto jest lub nie jest zaszczepiony, aby egzekwować swoje zamówienie. Według burmistrza będą oni używać „detektywów chorobowych”. De Blasio wyjaśnił: „To jest analogiczne do tego, co robi detektyw policji. Jeśli ktoś ma symptomy, dosłownie przeprowadzi z nimi wywiad, aby dowiedzieć się, gdziekolwiek się znajdowali, każdego, z kim mogliby się skontaktować, a następnie udają się do całej sieci, aby upewnić się, że ludzie są zaszczepieni. ”Nie jest jasne, czy„ upewnij się, że ludzie są szczepieni ”oznacza„ trzymaj je i wstrzykuj wbrew ich woli ”.

Przeczytaj więcej artykułów na temat wolności i praw indywidualnych w PJmedia.com. Bądź na bieżąco z niebezpieczeństwami dotyczącymi szczepionek i propagandą branży szczepionek, czytając Vaccines.news.

Źródło: https://www.naturalnews.com/2019-04-12- ... odies.html#
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 8973
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 633
x 172
Podziękował: 7651 razy
Otrzymał podziękowanie: 13130 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 16 kwie 2019, 07:24

0 x


panta rhei

cedric
Posty: 1921
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 40
x 25
Podziękował: 1421 razy
Otrzymał podziękowanie: 2726 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: cedric » środa 17 kwie 2019, 19:51

https://pracownia4.wordpress.com/2019/0 ... w-europie/

"Połączenie technologiczne między Chinami i Europą odbywa się już dzięki urządzeniom Huawei, coraz częściej kupowanym przez firmy europejskie. Brak „tylnych drzwi” w systemach Huawei (w przeciwieństwie do zachodnich systemów, co unaocznił Snowden) jest prawdziwym powodem wypowiedzenia wojny tej chińskiej firmie przez Waszyngton. Szpiegostwo przemysłowe daje Stanom Zjednoczonym ogromną przewagę, a „tylne drzwi” w zachodnich systemach, umożliwiające dostęp CIA i NSA, gwarantują przewagę w konkurencji, pozwalając Waszyngtonowi przodować pod względem technologicznym. Ta przewaga znika wraz z rozprzestrzenianiem się systemów Huawei, ku rozczarowaniu waszyngtońskiego aparatu szpiegowskiego. Europejscy sojusznicy rozumieją potencjalne korzyści i chronią się, używając chińskich systemów."
0 xcedric
Posty: 1921
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 40
x 25
Podziękował: 1421 razy
Otrzymał podziękowanie: 2726 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: cedric » środa 17 kwie 2019, 22:57

"Jeśli chodzi o Hubertusa Strugholda, to został przywieziony do USA w ramach operacji „Spinacz”.

Przez służby specjalne został zaangażowany do pracy w teksańskim ośrodku szkolenia pilotów Randolph w San Antonio.

Tam szybko awansował i został dyrektorem Zakładu Medycyny Kosmicznej.

Pod jego kierownictwem przez dłuższy czas pracowało również kilkudziesięciu lekarzy, którzy wcześniej współpracowali z Luftwaffe."
https://www.odkrywamyzakryte.com/eksper ... rzasinach/
0 xcedric
Posty: 1921
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 40
x 25
Podziękował: 1421 razy
Otrzymał podziękowanie: 2726 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: cedric » czwartek 02 maja 2019, 15:32

Komentarze
https://marucha.wordpress.com/2019/05/0 ... /#comments


Nowe starcia w Wenezueli. USA nie wykluczają interwencji zbrojnej

Amerykański sekretarz stanu Mike Pompeo oświadczył, że Stany Zjednoczone są przygotowane do akcji zbrojnej w Wenezueli, jeśli będzie to konieczne do zatrzymania trwającego kryzysu politycznego w tym kraju. W środę po południu czasu lokalnego w Caracas doszło do kolejnych walk.

– Prezydent Donald Trump wypowiada się jasno i konsekwentnie – akcja zbrojna jest możliwa. Jeśli będzie ona tym, co jest konieczne, będzie ona tym, co Stany Zjednoczone zrobią – powiedział Pompeo w rozmowie ze stacją Fox Business Network

https://www.tvp.info/42448659/nowe-star ... i-zbrojnej

W wenezueli po nieudanym wtorkowym puczu …

https://www.globalresearch.ca/venezuela ... LLmVICuAdI

jest o co z CIA-ej walczyc? jeden z najwiekszych na swiecie zasobow ropy naftowej.

Wenezuela: Żołnierze otrzymali od kilku skorumpowanych przez CIA dowódców rozkaz wypuszczenia przestępców z więzienia Tocoron i uzbrojenia ich celem wywołania krwawej rzezi zwolenników boliwarianizmu. Wojskowi powiadomili o zdradzie sztab generalny i zapobiegli wojnie domowej.”.!!


Wenezuela ma pecha na poniższej mapce

https://www.craigmurray.org.uk/wp/wp-co ... y-4152.jpg
0 xcedric
Posty: 1921
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 40
x 25
Podziękował: 1421 razy
Otrzymał podziękowanie: 2726 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: cedric » sobota 04 maja 2019, 10:02

Netanyahu, Macron, EU w ocenie byłego dyrektora CIA

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/neta ... ia-2019-04
0 xcedric
Posty: 1921
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 40
x 25
Podziękował: 1421 razy
Otrzymał podziękowanie: 2726 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: cedric » sobota 04 maja 2019, 16:59

Koniec Clintonów i Bushów? – widziane z USA
26/03/2019

https://3obieg.pl/koniec-clintonow-i-bu ... ane-z-usa/
0 xcedric
Posty: 1921
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 40
x 25
Podziękował: 1421 razy
Otrzymał podziękowanie: 2726 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: cedric » sobota 04 maja 2019, 17:27

Czy Hillary Clinton pójdzie do więzienia? – widziane z USA
01/05/2019

https://3obieg.pl/czy-hillary-clinton-p ... ane-z-usa/
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 10938
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 569
Podziękował: 20905 razy
Otrzymał podziękowanie: 17941 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 21 maja 2019, 22:24

Trzy rzeczy, które nauczyły mnie Stany Zjednoczone - Sabina Klimek.

https://www.youtube.com/watch?v=dXueiURUh9Q

Opublikowany 21 maj 2019
Powitanie Wiosny, 29 - 31 marca 2019r., Sobótka.
0 xcedric
Posty: 1921
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 40
x 25
Podziękował: 1421 razy
Otrzymał podziękowanie: 2726 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: cedric » czwartek 30 maja 2019, 20:01

https://independenttrader.pl/jak-stany- ... zuele.html

Jak Stany Zjednoczone dokonują przewrotów? Szczegóły ataku na Wenezuelę
0 xcedric
Posty: 1921
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 40
x 25
Podziękował: 1421 razy
Otrzymał podziękowanie: 2726 razy

Re: Wszystko o Ameryce - czyli wolna amerykanka

Nieprzeczytany post autor: cedric » wtorek 11 cze 2019, 09:49

Amerykańskie zbrodnie wojenne II WŚ
https://ciekawostkihistoryczne.pl/2016/ ... ium=push#3
0 xODPOWIEDZ